Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sąd nad Piskorskim. Dranie z ABW w „akcji”

Posted by Marucha w dniu 2017-05-11 (Czwartek)

Dzisiaj w Warszawie odbywa się kolejna rozprawa sądowa przeciwko polskiemu politykowi i znanemu politologowi, liderowi nadal niezarejestrowanej przez polskie władze partii Zmiana Mateuszowi Piskorskiemu.

Piskorski został aresztowany przez agentów ABW 18 maja 2016 roku w Warszawie w dniu swoich urodzin. Był to sadystyczny prezent agentów ABW dla obywatela RP.

Dalsze wydarzenia są dowodem na to, że podłość ABW nie ma granic. [Raczej podłość tych, którym to gestapo podlega – admin]

Mateuszowi Piskorskiemu do tej pory nie postawiono oficjalnych zarzutów. Obywatel Polski przebywa w więzieniu już rok i wygląda na to, że sąd znów przedłuży areszt Piskorskiego o 3 miesiące.

Za kilka dni kończy się okres, trwającego już 12 miesiecy, tymczasowego aresztowania Mateusza Piskorskiego. Wiemy już, że prowadząca sprawę prokurator otrzymała od swoich zwierzchników, z całkowicie kontrolowanej przez partię rządzącą Prokuratury Krajowej, zgodę na przedłużenie prowadzenia śledztwa w tej sprawie. W związku z tym, na najbliższej rozprawie, z całą pewnością będzie żądać od sądu dalszego przedłużenia aresztowania Piskorskiego.

Polskie prawo, wysoce niedoskonałe w tym względzie i krytykowane przez różne międzynarodowe instytucje przewiduje, że po 12 miesiącach aresztowania wniosek o jego przedłużenie musi złożyć już prokurator nadrzędny nad dotychczas występującą Anną Karlińską, do sądu wyższej instancji.

Jeśli i tym razem sąd automatycznie uzna „racje” prokuratury, jak to od lat dzieje się w Polsce nagminnie, czy też zrobi to pod politycznym naciskiem, co jest normą w państwie PiS, sprawa wkroczy już w patologiczne obszary mrocznego polskiego wymiaru „sprawiedliwości”.

MATEUSZ PISKORSKI  ZOSTAŁ DOTKLIWIE POBITY

W Warszawie 25 kwietnia 2017 roku, podczas przewożenia więzionego od roku w areszcie wydobywczym Mateusza Piskorskiego do prokuratury, jeden z funkcjonariuszy ABW pobił go dotkliwie.

Do zdarzenia doszło podczas zakładania Piskorskiemu kajdanek. Młody funkcjonariusz ABW, z nowego pisowskiego naboru, z tych co to „nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera”, wyglądający i zachowujący się jak „prawdziwy patriota”, pobił go ponieważ ten zwrócił mu uwagę, że ma lekarskie pisemne zalecenia, by kajdanki zakładano mu z przodu, gdy funkcjonariusz ABW uparł się, by skuć mu ręce na plecach.

Doszło do szarpaniny, a już po skuciu Piskorski otrzymał kilka uderzeń pałką i kilka kopniaków gdy ten powalił go na ziemię.

Po przyjeździe do prokuratury, oczekujący tam prawnicy natychmiast wezwali pomoc medyczną. Lekarz sporządził obdukcję, w której obrażenia ciała uznał za znaczne.

Więzić człowieka, bez żadnych dowodów winy, to chyba jednak w nowej Polsce nie wystarcza, by go upodlić za inne poglądy polityczne.

Bezsilność spowodowana niemożliwością spreparowania aktu oskarżenia, po roku więzienia człowieka bez żadnych dowodów jego winy, rodzi wśród funkcjonariuszy agresję. [Eee tam, tym debilnym mordom nie trzeba żadnych pretekstów do agresji – admin]

Obraz tych służb dopełnia fakt, że niekompetencja i niskie moralne kwalifikacje to zdaje się w pisowskiej Polsce, mocne punkty w CV kandydatów do tych mrocznych służb.

PRAWO W POLSCE DZIAŁA TYLKO TEORETYCZNIE

Przetrzymywanie za kratami Piskorskiego można określić mianem aresztu wydobywczego, aresztu prewencyjnego, internowaniem, ale na pewno nie tymczasowym aresztowaniem, bo żadne fakty nie potwierdzają, by spełniało ono cele jakim instytucja tymczasowego aresztowania służy. [Jego jedynym celem jest psychiczne złamanie Piskorskiego – admin]

Na pobicie Piskorskiego przez funkcjonariusza ABW, została złożona skarga. Skarga ma już status zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Piskorski czuje się lepiej, lekarz udzielił mu niezbędnej pomocy, ale nadal narzeka na ból pleców, które szczególnie ucierpiały podczas brutalnej próby przewrócenia go na ziemię przez funkcjonariusza ABW, który bił Piskorskiego przy głośnych protestach służby więziennej, przeciw stosowaniu zupełnie nieuzasadnionej przemocy. Miejmy nadzieję, że odpowie za swoje czyny. Nie teraz, to może, gdy PiS przeminie?

Ze strony służb można się spodziewać dalszych bezprawnych działań, także tych zagrażających zdrowiu i życiu aresztowanego.

Materiały, które gromadzi Rzecznik Praw Obywatelskich czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka od dawna pokazują rozmiary degeneracji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ludzi więzi się do czasu, gdy przyznają się do bycia wielbłądem i dobrowolnie poddadzą się karzę. Często stosuje się wobec nich szantaż, i groźby. Groźba odebrania dzieci i oddania ich do domu dziecka, na niewielu nie zrobi wrażenia. A takie przypadki już były. Ostatnio, tygodnik „Polityka” przedstawił nawet raport o stosowaniu tortur na polskich komisariatach, które określił jako „polską codzienność”.

Polskie media popełniają grzech śmiertelny, lekceważąc tę sprawę. Same kręcą na siebie bat władzy.

Kiedy wpisze się w Google hasło „Piskorski pobity”, wyskakują linki do różnych prywatnych, najczęściej prawicowych blogów, można też znaleźć komunikat partii Zmiana na ten temat. Żadne medium o zasięgu ogólnopolskim, czy to papierowe, czy internetowe, tematu nie podejmuje.

Mediom nie żal jest „szpiona”.

Popełniają olbrzymi błąd.

Bo „szpionem” może zostać przy obecnych układach politycznych każdy z nas.

Nagonka, jeśli zacznie się na większą skalę, przede wszystkim obejmie przecież ludzi mediów. Wtedy koledzy schowają się jak mysz pod przysłowiową miotłę i będą siedzieć cicho.

Terror, który wprowadził rząd PiS jest skuteczny.

Media boją się otwarcie wziąć w obronę Piskorskiego, nikt nie chce sam narażać się na areszt.

Rząd zaś, przetrzymując działacza i roztaczając wokół niego aurę tajemnicy, usiłuje przykryć faktyczny brak dowodów jego winy.

Tomasz Kurski, polski publicysta, Warszawa
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.
https://pl.sputniknews.com

Skurwiele z KOD czy „Nowoczesnej”, działacze licznych sponsorowanych przez cholera wie kogo organizacji „praw człowieka” czy „szerzenia demokracji” – wolą zajmować się protestami pojebanych feminazistek, prawem do aborcji czy antysemityzmem. Sprawa Mateusza Piskorskiego nic ich nie obchodzi. Szczególnie głośno słychać milczenie Amnesty International…
Admin

Komentarzy 7 do “Sąd nad Piskorskim. Dranie z ABW w „akcji””

 1. Pinxit said

  Amnesty International od lat nalezy do Sorosa bo ja wykupil podobnie jak Human Rights Watch i pare innych NGOs. Bo to przeciez filantrop!

  Ja to mam ochote sie zapytac tych wszystkich co to tak ujadaja na PRL, dlaczego podziemna organizacja jaka byla Solidarnosc mogla sie zarejestrowac w PRL-u a Partia Zmiana nie moze w demokracji?.
  Piskorski nie mial prawa zarejetrowac partii?. I juz rok wszystkie debile w wydziale sprawiedliwosci probuja zmontowac jakies powody tego aresztowania. Bo to jakos glupio teraz go wypuscic, a oskarzyc nie ma o co.
  Bo mozna bylo zwyczajnie, odmowic rejestracji pod byle jakim pozorem.
  To sie jakis bandzior pospieszyl, wydal nakaz aresztowania pod zarzutem szpiegowania dla Iranu, China i zdaje sie Kiribati i Vanuatu!!!
  No, moze jeszcze San Sebastian.

  Kiedy w 68 roku aresztowano Michnika , to cala Polska protestowala i musieli drania wypuscic. Tak go wtedy kochalismy, mimo ze mial „kontakty na Zachodzie”.

  Ale wtedy bylismy bohaterami.
  Teraz jestesmy tchorzami i pokornymi slugami imperialistow.

 2. Grace said

  Przepraszam bo nie jestem w Polsce, ale gdzie do qurwy nedzy jest jakakolwiek opozycja i „działacze praw człowieka” ??? Krew się we mnie gotuje!

  Zajmują się „prawami” pedałów.
  Admin

 3. Maciuś said

  Gdzie Grace ma w Polsce jakąkolwiek opozycję; to wszystko jest jedna wielka banda mafijna.

 4. MatkaPolka said

  Piskorski oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji, Chin , Iranu– a gdzie DOWODY
  Powinien być zwolniony po 48 godzinach – to ABW łamie prawo – to kierownictwo ABW powinno trafić do wiezienia

  Zarzut szpiegostwa na rzecz obcego mocarstwa –trzeba postawić całej YELICIE politycznej w Polsce – małej grupce służącej obcym interesom – bo na pewno nie polskim.

  ŁAPAĆ SZPIEGÓW – donos do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego – krótka lista osób którzy brały pieniądze od zagranicznych ośrodków

  Dowodów nie brakuje – na finansowanie przez obce państwa swoich agentów i ostawianie ich na pozycjach państwowych w Polsce. ZBRODNIA ZDRADY STANU JEST OCZYWISTA

  https://f6862.wordpress.com/2016/05/23/lapac-szpiegow – treściwy, obszerny artykuł

  Finansowanie „Demokratycznej Opozycji” – KOR-u Tzw. “Opozycja Demokratyczna” finansowana byla przez National Endowment for Democracy (NED) National Democratic Institute and the National Republican Institute, USAid, – KTÓRZY POTEM ZŁUPILI POLSKE

  Komitetu Obrony Robotników stanowiło trzydzieści osiem osób:
  KOR – Komitet Obrony Robotników –założycielami KOR-u byli Macierewicz, Michnik, Kuroń Lipski, Kaczyńscy. ..

  Kto finansował Gazetę Michnika?

  Dowód na finansowanie „Demokratycznej Opozycji” przez CIA, NED, USAid, Congress USA

  http://www.thirdworldtraveler.com/CIA/Reagan_CIA.html

  FUNDACJA SOROSA -BATOREGO – a przemiany w Polsce

  Fundacje NIEMIECKIE FINANSOWAŁY PARTIĘ FINANSOWAŁY WYBÓR TUSKA

  KTO FINANSUJE I ZADANIUJE INSTYTUT SOBIESKIEGO?
  Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski Paweł Szałamacha – Minister Finansów to Pracownicy Instytutu Sobieskiego – Ponadnarodowego Think Tanku

  The International Visitor Leadership Program” to szkolenia prowadzone przez Departament Stanu USA, Do programu zostali wytypowani, – Bronisław Komorowski, Donald Tusk czy Aleksander Kwaśniewski, Beata Szydło

  Marek Belka i Vincent Rostowski – etatowi pracownicy Międzynarodowego Funduszu Walutowego

  Kto zaprosił OBCE WOJSKA do PolskI – według Polskiej Konstytucji to przestępstwo!!!!

  KTO TU JEST SZPIEGIEM ???? KTO TU JEST ZDRAJCĄ ????

 5. MatkaPolka said

  W Polsce po Magdalenkowy UKŁAD władzy – jest Mafijny – To najlepszego sortu bandyci, złodzieje i manipulatorzy.

  Judeo-Germańska są– SB i WSI, ( czy to KGB czy Werwolf,- Mossad to czy CIA, – KGB czy BND)

  Judeo-Germańskie są BANKI ZACHODNIE – kto Emituje pieniądz „ten nie troszczy się o Prawa”. Judeo-Germańska jest Giełda w Warszawie – Kupili Niemcy – sprzedali ŻYDZI

  Judeo-Germańskie są Służby Sądowe – SS – Sądy, Prokuratury, wiezienia, Policja i Urząd skarbowy

  Judeo-Germański jest – Sejm i Senat

  Judeo-Germański Episkopat – Matką założycielką była Julia Brystigierowa z Udziałem przechrztów Greckokatolickich z Judeo-Germańskiej UPA dliny – stali się Rzymsko katolikami

  Grupa Trzymająca Władzę (GTW) – raz PO – paprańce raz PiS -dzielce nie odda władzy przez np. „kartki do głosowania”. Oni tylko udają, że się kłócą – za plecami dogadują się

  Mafijny układ z Magdalenki (GTW) nie odda władzy drogą „kartki do głosowania” żadnej opcji z po za tego układu, – ONI doskonale o tym wiedzą – że sami wydaliby wyrok na siebie

  WYZWOLIĆ SIĘ SPOD PATOLOGICZNEGO, MAFIJNEGO SYSTEMU STWORZONEGO PRZEZ KOMUSZĄ SBcję DO SPÓŁKI JEJ KAPUSIAMI I ZWERBOWANYMI BEZIDEOWYMI, OGARNIĘTYMI RZĄDZĄ WŁADZY KONIUNKTURALISTAMI, MOŻEMY JEDYNIE ZBROJNYM ZRYWEM. !!!

  Szykować Kałachy !!! – Marek Chrapan

 6. wypisujemy tutaj nasze sluszne patriotyczne oburzenia o totalnym bezprawiu i chaosie .Ale nie wielu chyba rozumie ? ze obecnie trwa zarzarta krwawa i obliczona na wymordowanie !wojna z biala rasa !! nie tylko w Europie ale i w USA .Pawel Bednarz mowil ostatnio pod kolumna zygmunta o 17 tysiacach polskich dzieciach zarznietych we wloszech na czesci!! Na ukrainie …jeszcze wiecej bo 24 tysiace malych dzici slowianskich jest szmuglowane za granice na czesci!!. Samoloty rozbijaja sie tylko ze slowianami! 2 rosyjskie pasarzerskie i jeden wojskowy. Dyplomaci z nawyszych pulek ! sa mordowani ..tez tylko slowianie ! .Ostatnia wojna swiatowa niemal wybiorczo zabijala slowian do tego stopnia ze w rosji na jednego mezczyzne sa trzy kobiety!

 7. maasteer said

  Oby tylko Piskorski nie skończył jak Lepper albo Slobodan Milosevic. Im nie wierzyć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: