Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Antoni Macierewicz: Może dojść do bardzo brutalnych działań

Posted by Marucha w dniu 2017-05-14 (Niedziela)

– Rozrosła się ta atmosfera nienawiści, która w ostatnich dniach doprowadziła do zjawisk, które rzeczywiście grożą, iż może dojść do bardzo brutalnych działań – powiedział Antoni Macierewicz w swoim felietonie dla Telewizji Trwam.

Minister Obrony Narodowej odniósł się w ten sposób do wydarzeń w czasie uroczystości związanych z miesięcznicą katastrofy w Smoleńsku.

– Co więcej – zmierzają właśnie w tym samym kierunku, który kiedyś doprowadził do śmierci pana (Marka) Rosiaka (zabitego w 2010 roku polityka PiS – przyp. red.), do działań, które były spowodowane nienawiścią aby zabić ludzi kierujących Prawem i Sprawiedliwością, aby zabić przeciwników politycznych – dodał Macierewicz.

Szef MON wspominał środowe obchody miesięcznicy katastrofy w Smoleńsku i towarzyszącą im kontrmanifestację pod pałacem prezydenckim.

– Jeden z tych ludzi nienawidzących pamięci prezydenta, pamięci poległych pod Smoleńskiem, mówił z radością, jaki to fantastyczny widok – ciało prezydenta Rzeczpospolitej w błocie. I on się z tego cieszył. Podobnie jak cieszyli się swymi kłamstwami posłowie Platformy Obywatelskiej, wymyślając najbardziej nieprawdopodobne kłamstwa na temat pana doktora Berczyńskiego, czy na temat działań Ministerstwa Obrony Narodowej – mówił Macierewicz.

– Nieprzypadkiem ta nienawiść jest nakierowana na przywódców Prawa i Sprawiedliwości i na MON. Bo tutaj właśnie widzi się największe gwarancje polskiej niepodległości i polskiego rozwoju – dodał.

Antoni Macierewicz skrytykował także prasę.

– Zlekceważyliśmy widoczny od dłuższego czasu trend w mediach, które nie patrząc na rzeczywistość, w coraz większym stopniu uważają, że są uprawnione do najbrutalniejszego kłamstwa, do najbardziej bezwstydnego oszustwa, najbardziej wydumanych, niemających żadnego pokrycia w rzeczywistości manipulacji – powiedział. Jako ofiary agresji wymienił środowiska patriotyczne, Prawo i Sprawiedliwość, Kościół katolicki, duchownych oraz wartości katolickie i narodowe.

[Dorzucilibyśmy tutaj również media PIS. Tym gorsze, że swoje kłamstwa i manipulacje podlewają sosem „katolicyzmu”. – admin]

– Trudno powiedzieć dokładnie, skąd to się bierze. Być może ma kontekst międzynarodowy, ale niewątpliwie ma też bardzo ważny kontekst wewnętrzny – komentował Macierewicz.

– Nienawiść, agresja, rozwijana przez tych, którzy są przeciwnikami silnej Polski, Polski patriotycznej, przeciwnikami Polski opartej na wartościach chrześcijańskich, ciągle narasta – ocenił.

Zaapelował, by „odpierać ten atak nienawiści miłością”. [Posrać się można ze śmiechu na takie dictum – admin]

http://www.rp.pl

Komentarze 33 to “Antoni Macierewicz: Może dojść do bardzo brutalnych działań”

 1. Bogaty Miś said

  Ten hucpiarz robi co chce i nikt (tzn. nawet „naczelnik” Kaczyński) nie jest w stanie go wyrzucić nawet w sytuacji, gdy to drastycznie obniżyło notowania PIS-u. Wystarczyło, że zadzwonił min „obrony” USA do Macierewicza i powiedział do niego parę ciepłych słów, gdy słychać było, że dni hucpiarza są policzone.
  Mordercza zbitka kultu piłsudczyzny z kultem smoleńskim, którą zarządza masoneria.

 2. mgrabas said

  http://youtu.be/VDtr13Qz-3E?t=337

 3. Re: Artykul..
  On sam jest brutalnie wybrykowym rezultatem…w wersji talmudowej…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Marcin said

  PiS jest gorszy niż PO. Tamci przynajmniej dawali „d” jawnie, obecni robią to w zawoalowany sposób nie zdejmując majtek z dziurką.

 5. Moher49 said

  Panie Antoni, nikt wam nie zrobi nic. Jest ustawa 1066, która pozwala na działanie „sojuszniczych” armii na terenie Polski. Wojsko ćwiczy rozpędzanie tłumów rozhisteryzowanych bab. W szkołach policyjnych wiedzę zdobywają ziomkowie Szuchewycza i Bandery. Nawet pop im msze odprawia.
  Biskupi pouczają jaki to ma być polski patriotyzm, broń Boże nie taki z ONR, co krzyczy „Bóg Honor i Ojczyzna”.

 6. StanC said

  Ma racje. Gudlaje z PO, PiSu, KOD…. i innych mafii nie cofna sie przed niczym co moze im dac im wladze lub okazje do geszeftu.
  Skad to sie bierze? Macierewicz natychmiast by wiedzial gdyby przeczytal cytat Slonimskiego widoczny na glownej stronie tego portalu:

  „Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski”

 7. Maciuś said

  Że jeszcze nikt tego wieprza żydowskiego nie rozwalił. Muszą go dobrze pilnować.

 8. Nana said

  Przecież A. Macierewicz nie jest ministrem spraw wewnętrznych, tylko szefem MON, więc na jakiej podstawie grozi? Czyżby wygadał się w ten sposób, że obce wojska już niebawem – zg. z wolą i za przyzwoleniem prezydenta – będą bez konsekwencji strzelać do Polaków?

 9. Artur said

  Fala.wściekłości może być jak Ziobro zamiecie sprawę Magdaleny Żuk pod dywan, Polacy mogą wtedy wyjść na ulicę, i być zamieszki. Panie Ziobro liczymy na Pana.

 10. anonim said

  AM mógłby jutro mianować się Marsiałkiem…i Prezes by nawet nie pisnął.
  Taki wtręt o tym kto w Polin jest głównym poganiaczem niewolników.

  ps. Ziobro sprawę zamieść musi…w końcu było koszernie więc gojom nic do tego

 11. Isia said

  … rządzący żydzi sami kreują (celowo) tę atmosferę nienawiści, to jest pełna manipulacja … nie powinniśmy, my, rdzenni Polacy, dawać się wciągać w te gierki żydowskie, bądź opowiadać się po tej czy innej (żydowskiej) stronie … żydostwo, z PO, PiS, KOD, Nowoczesna etc., zaciera ręce z radości, widząc podzielonych (zmanipulowanych), skaczących sobie do oczu, Polaków … przypomnę starą, łacińską sentencję divide et impera, czyli dziel i rządź …

 12. RomanK said

  Macierewicz…widzac ta nienawisc tylko za to , ze WAM- raz juz wyruchanym bez mydla… i skazanym na dobicie..nazywanymi watacha…wysmianych i zlekcewazonych ..udalo sie odzyskac wladze w Polsce..Macie tylko jedno wyjscie i jak tego nie zrobicie..to marny wasz koniec raz i na zawsze!
  Przypomnij sobie, jak dawno temu w Lupkowie Nowym, pewien facet opowiedzial ci o rozmowie Dzierzynskiego, ze swym starym przyjacielem -ktory byl ESSerowcem i zaaresztowal Dzierzynskiego i wierchuszke Bolszewikow….
  Felek powiedzial mu szczerze i bez emocji…
  -Wezze i mnie rozstrzelaj i wszystkich jakich zatrzymaliscie….bo jak tego nie zrobisz ..To ja cie zatrzele…..i cala reszte.
  I dotrzymal slowa.
  NIkt wam nic nie zrobi i nikt sie nie odezwie ani slowem!
  Wiecie o tym … bo trzymacie w chlewku Piskorskiego….tylko nie powtarzajcie glupot i nie podajcie falszywych powodow- jak w jego przypadku. NIe musicie!!!!
  Kazdemu jednemu innemu postawcie zarzut korupcji i kradziezy majatku panstwa duzej wartosci!!!! a lud sam sie bedzie domagal przywrocenia kary smierci!
  Przywrocenie kary smierci spowoduje paniczna ucieczke wszystkich waszych przeciwnikow….
  I wtedy mozecie spokonie spuscic pory i pozwolic lizac sie po dupach szczesliwemu narodu:-)))) ktory zawsze lize kazda dupe..marzac- o tym -zeby ja …… jak naszybciej skopac:-)))

 13. witek said

  „Zaapelował, by „odpierać ten atak nienawiści miłością”

  …a ileż miłości jest na tej twarzy ze zdjęcia 😦

 14. Stan said

  Ad:11 Isia
  „to jest pełna manipulacja … nie powinniśmy, my, rdzenni Polacy, dawać się wciągać w te gierki żydowskie”.
  Prawda, prawda, ale jak długo jeszce można ten teatr znosić??

  PiS sam jest sobie winny tej sytuacji, a raczej prezes, który używa tematu katastrofy do celów politycznych.
  Gdyby żałoba zakończyła się tak jak to jest w zwyczaju katolickim, czyli po roku,
  nie dochodziłoby do takich sytuacji.

  Po prostu ludzie mają już dosyć ciągłego tematu katastrofy, tych wszystkich komisji
  i przesadnej martyrologii,dlatego tak reagują. Ile lat będą trwały jeszcze te miesięcznice??
  Rynek Krakowski nie jest cmentarzem, niedouki pisowscy.

  Sam prezes celowo podgrzewa atmosferę i robi to świadomie i z wyrachowaniem. Ma cos w planie.

  Dlaczego nie obchodzimy miesięcznic największej tragedii ludzkości- zakończenia 2 wojny św.????
  Musiałaby to być niekończąca msza i manifestacja trwajaca wiekami.

  Niedługo posiedzenia egzekutywy na Nowogrodzkiej będą miały status „uroczystość religijna”.
  A co za tym idzie — te wszystkie bzdury z „naruszaniem uczuć” czy „wartości”.
  Najwyższy czas przypomnieć wiernym, gdzie się celebruje spotkania religijne.
  Czy nie ma już miejsca w kościołach???

 15. Bronisław said

  Re: 14. Pisze Pan, Panie Stan: „Sam prezes celowo podgrzewa atmosferę i robi to świadomie i z wyrachowaniem. Ma cos w planie?!!!

  Ten plan to chyba nic innego Panie Stan, jak zainstalowanie na Polskich Ziemiach: chazarskiego Polin?!!! Łączę pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!.

 16. Zbyszko said

  A jakiej utracie niepodległości Pan Antoni raczy myśleć? może chodzi o gospodarczą? a może o polityczną?, może wszystkich rodzajów władzy państwowej? itd, itp…
  A czy nie jest to Panie Antoni czasami tak, że aby mówić o utracie niepodległości, to najpierw tą niepodległość trzeba mieć?
  Bo o ile mi wiadomo (chyba że coś przeoczyłem) to PIS nie zniósł okupacyjnego, restrykcyjnego prawa fiskalnego i administracyjnego w stosunku do Polaków- indywidualnych, walczących o przeżycie, przedsiębiorców? O ile mi także wiadomo, to PIS nie zmienił wprowadzonego przez poprzedników wyniszczającego haraczu ściąganego z ostatniego bastionu świetności polskiej gospodarki- Polskich Lasów Państwowych? A czy PIS w ramach utrzymania a raczej odzyskania niepodległości przez Polskę zniósł prawa do kompletnego już i ostatecznego biologicznego rozprawienia się z Polską i Polakami, przez wydobycie gazu łupkowego? ITD, ITD, ITD, ITD, ITD, ITD, ITD, ITD (dalej już nie chce mi się pisać)… O jakiej niepodległości Polski my tu mówimy?!

 17. Cadyk z Radomska said

  pacjent IPiN (z 40 letnim starzem) oraz wielbiciel młodych chłopców

 18. Władek said

  Zwykli ciężko żyjący ludzie mają już tak dość pisowskiego żydo-banderyzmu, a jednocześnie osobniki typu Macierewicz wyzwalają w społeczeństwie tak silny potencjał negatywnej energii czy wręcz wściekłej nienawiści, że chyba tylko wojna domowa będzie w stanie rozładować sytuację. Wydaje się, że zewnętrznym mocodawcom kagana Singera oraz naczelnika Kalksteina właśnie o to chodzi, czyli żeby polała się polska krew.

 19. andzia said

  Macierewicz rwie się do wojny, rozruchów, zamieszek. Wśród Polaków nie ma żadnej agresji czy nienawiści- są różne poglądy polityczne. Red.Michalkiewicz mówi o historycznym narodzie polskim i pasoŻydzie, który okupuje koryto -ja dodam do tego rózne organizacje „otwarte”, fundacje i inne próżniacze przybytki finansowane przez unię (z naszych podatków), filantropów i budżet. Według rachub Macierewicza i mu podobnych dla budowy judeopolonii za dużo jeszcze tubylców, którzy jakoś nie chwytają namolnego nawoływania do walk. Zaczynają natomiast dostrzegać problem Ukraińców w Polsce. Ujjjj -za wcześnie. Nadto namnożyło się tego drugiego narodu wśród pospólstwa jak chwastów. Łączy ich z Polakami tylko język, bo innego nie znają.

 20. panMarek said

  [Dorzucilibyśmy tutaj również media PIS. Tym gorsze, że swoje kłamstwa i manipulacje podlewają sosem „katolicyzmu”. – admin]

  Jeśli szanowny pan Admin nie odróżnia poziomu wypowiedzi posła Grabca, Budki, Kopacz, Siemoniak, Schetyny, Muchy, Nitrasa, Szczerba, Święcicki od wypowiedzi posła Jakiego, Selina, Pawłowicz, Suski, Szewczak, Tarczyński, Kamiński, Wójcik, Pięta, Kamiński to szczerze się dziwie.
  Nawet mój pies widzi różnicę.

  ——
  Tak, jest i w PIS parę osób, które z niezrozumiałych dla mnie powodów są w PIS i firmują tę syjonistyczną partię swymi nazwiskami.
  Co nie zmienia faktu, iż PIS-owskie medią łżą i judzą.
  Admin

 21. Kail1410 said

  Znowuż się nad mości Macierewiczem zanęcacie :D, a ja widzę w nim „same” zalety, poza oczywistą, karygodną Rosijofobią, i w ogóle. Ale ja sobie myślę tak, niech sobie żyje człeczyna, szkód już większych i tak nie wyrządzi, a jak go wqurwią, to i może coś „dobrego”zrobi. Ale to ja tak myślę, biedak z „PISowskiego podwórka”.
  Pozdrowienia, dla wszystkich, a w szczególności dla pana Gajowego.

  Ps. Choć się nie zgadzamy w wielu sprawach, to pogadać i tak warto.

 22. Maciek said

  Stanisław Michalkiewicz mówi o Antonim Macierewiczu i sukcesie partii .Nowoczesna.

 23. Re: Artykul…
  Mysle, ze p. Olszanski dosc sprawnie wylozyl nasze polskie problemy…

  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. Antoni Macierewicz to klasy STRONNICTWA AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO.
  Michael Jones opisał : WPŁYW REWOLUCJONIZMU ŻYDOWSKIEGO NA HISTORIĘ ŚWIATA,czemu służy proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU.

 25. Władek said

  Brawo Panie Jabłonowski – najwyższy czas lać banderowców po pysku, bo niedługo razem z żydami i teutonami wyrżną nas jak barany!

 26. Czolgista said

  Za samą akcję z Caracalami i wybraniem Boeinga bez przetargu powinien pójść siedzieć na długie lata. I to może się stać jak dojdzie z powrotem ekipa PO, bo dowody w tej sprawie są naprawdę mocne.
  Dlatego Macierewicz będzie chciał się za wszelką cenę utrzymać na stołku razem z PiS u władzy (i Ziobro w prokuraturze), bo to gwarantuje bezkarność.
  Nikt by tej machloi na wiele miliardów złotych nie zauważył, gdyby Berczyński nie wyklepał.

 27. Maciuś said

  Wita Was nasz narodowy świr…

 28. Lily said

  Re 27; Macius
  Oczy nie ten kolor,ten osobnik ma szare zimne.

 29. Maciuś said

  Nieważne droga Lily; to kawał ku…y.
  Ale pierwsze słyszę, że ta (…)a ma szare oczy.
  Na kilku zdjęciach wydaje się, ze ma… błękitne.
  Albo używa kolorowych szkieł kontaktowych?!
  Bo nie ma ch…a we wsi, że nie ostro widzi, a i czy nie jest daltonistą?.

 30. Boydar said

  No nie wiem, czy ku..wy. Jest na pewno niezłym aktorem i z żelazną konsekwencją realizuje powierzoną rolę. Inna sprawa że ma wsparcie; jakby nie miał to by nie poszalał. Tak mniej więcej do piątku wieczorem.

 31. Maciuś said

  Trzymaj się Pan Boydarze – Lublinianinie.

 32. Boydar said

  Pan też się nie puszczaj 🙂

 33. Maciuś said

  Dobre Boydarze. Brawo. 😀

Sorry, the comment form is closed at this time.