Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  bronek o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Jack Ravenno o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Struktura muzyki
  Jack Ravenno o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Wojtek. o Policja twierdzi, że „wracają…
  rzeczpospolitapolska o Struktura muzyki
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  revers o Gotowana na twardo globalistyc…
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  UZA o Zbiórka na Czarnka, czyli mone…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

„Dopóty będziemy podzieleni, dopóki nie ukarzemy Rosji”

Posted by Marucha w dniu 2017-05-15 (Poniedziałek)

Republikański senator Lindsey Graham uznał za konieczne ukaranie Rosji za to, że stanowi „zagrożenie dla amerykańskiej demokracji”.

Amerykański senator jest przekonany „na tysiąc procentów”, że rosyjskie służby specjalne włamały się do poczty szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton Johna Podesty i do serwerów Partii Demokratycznej, a także „zrodzili chaos” w USA.

„Uważam, że dopóty będziemy podzieleni, dopóki nie ukarzemy Rosji” — zaznaczył Graham. Amerykański senator podkreślił, że choć hakerom nie udało się wpłynąć na wynik wyborów, to „mocno się o to starali”, w związku z czym nie należy pozostawiać bez odpowiedzi „działań ubocznych”.

Lindsey Graham poinformował, że przygotował nowy projekt sankcji przeciwko Rosji, „poparty przez obydwie partie”, i że zamierza teraz przedstawić go prezydentowi.

https://pl.sputniknews.com

No cóż, przecież na świecie musza być debile i pieniacze… więc już niech to będą amerykańscy senatorzy. Wystarczającą karą dla Rosjan jest sam fakt, że muszą z nimi czasem rozmawiać i udawać, że mają do czynienia z normalnymi ludźmi.
Admin 

Komentarzy 13 do “„Dopóty będziemy podzieleni, dopóki nie ukarzemy Rosji””

 1. stanislawp said

  Skomentuję ten wpis
  w ten sposób, że dowodów brak, ale jeśli nie ruskie to któż by miał dostęp do serverów Podesty?

  Dużo w tej gajówce ateistów to moje drugie pytanie konkluzja ruszy im gulę…
  Któż zbombardował Sodomę I Gomorę? Wtedy ruskich wcale nie było!
  No bo gdyby byli to tylko oni mogli zniszczyć te dwa rozwinięte na wysokim poziomie państwa!
  Tam wtedy w Sodomie mieli wspaniałe jedwabie, kosmetyki, no I seks jak nie porównując dziś w Brukseli I Holandii im jeszcze nie dorównują!
  A może już wiecie jak powstały Wikileaks?
  Skąd Julian Assange dostał pierwszą megabombę informacyjną do swych rąk?

 2. provincjal said

  Podręcznikowe zdjęcie z psychiatrii objawowej.

 3. snag said

  Nie rozumie skąd tyle uwagi na łamach jew-europejskich mediów poświęconym dwóm zdartym zgredom którzy w przepychance do oval office nie potrafili przegrać z gracją … z amatorem? ,…

  Jeszcze głośniej żądają przeniesienia amerykańskiej ambasady do Jerusalem i co? Cisza bo akurat z tym im po drodze z kursem Trump’a.

 4. Kojak said

  Degeneracja tych bydlakow bije rekordy ! Idiota i glupek powinien sie stuknac w ten zakuty zidiocialy leb ! Jaky wywloka Clinton nie mialaby na sumieniu kryminalnych przestepstw i szwindli nie trzeba by niczego ujawniac ! Debil nie zastanawia sie dlaczego Clinton byla wywloka i kryminalistka tylko kto te kryminalne szwindle i matactwa smial ujawnic ! Brak slow zeby opisac jakie te amerykanskie kurwy sa zdegenerowane i bezczelne

 5. Plausi said

  « Republikański senator Lindsey Graham « i jego stan umysłu

  ilustrują chyba najlepiej, jekie elementy tworzą tzw. «elitę« decyzyjną w USA. Wielu tzw. «patriotów« z proamerykańskiej frakcji nam świątobliwie panującego PO.PiSu demokracji pojmują się jedynie jako parobków USA. Z uwagi na to, że ta «elita«  USA decyduje o tym, co jej parobki w Polsce mogą i nie mogą nawyprawiać, to taka zależność stanowi poważne zagrożenie dla istnienia naszego narodu i kraju. Uczynienie z terenu naszego kraju pierwszej rubieży ataku jądrowego Rosji jest tego najlepszym symbolem.

  Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że ta tzw. «elita« USA najwyraźniej goni w piętkę, gdyż oznaki bankructwa USA są coraz wyraćniejsze i MWF nie będzie wiecznie podtrzymywać sztucznie rankingu USA na poziomie «AAA«, a wtedy …   

 6. Zerohero said

  Jeśli chce się uderzyć psa, kij się znajdzie.

  Cieżko jest wyjaśniać głupcom, że tzw. Majdan spreparowały USA, MH17 zestrzelił Kijów itd. tylko po to by mieć pretekst do nakładania sankcji na Rosję.
  A tutaj mamy wręcz koncertowy przykład wymyślania coraz głupszych powodów do kolejnych sankcji.

  Gdyby Rosja nie zajęła Krymu, jej pozycja byłaby dziś znacznie gorsza, tzn. w oczach Zachodu byłaby jeszcze bardziej „agresywna”. Coś by się znalazło.

 7. gdyby ludzkosc miala inteligencje i kulture podobna do innych ssakow!:) czy roslin! nie byloby na matce ziemi ..krwawych rewolucji ,wojen ,zamachow i …niszczenia calego ekosystemu fauny i flory ! a tak ..medialnie i religijnie .porazona ludzkosc sama sie wykonczy w pogoni za judaszowymi srebrnikami

 8. gula said

  @1 Nie ruszy gulę, a gula – znaczy demona. Potwierdzi to każden jeden kazionny byleby grypsował.

 9. Plausi said

  Doświadczenia innych ze wspomnianą „elitą”

  http://pppolsku.blogspot.com/2014/04/teksty.html#Sko

  „nawet naziści musieli się od nich uczyć i na nas Polakach sprawdzić, czy to działa”, jakże tu nie przypomnieć słów świętego Lecha

 10. NC said

  Tzw. opinia publiczna sadzi, że Lindsey Graham jest homoseksualitą, który starannie ukrywa swe skłonnosci, by utrzymać mandat senatora ze zdecydowania konserwatywnego stanu Południowej Karoliny. W tej sytuacji jest on podatny na naciski i szantaż polityczny, jeśli nie będzie śpiewał tak, jak życzy sobie pewne wpływowe lobby.

  „In a town (Washington, D.C.) filled with threat-mongers, fear-merchants, and hand-wringers, there is no one mongering more threats, selling more fear and wringing more hands than Sen. Graham. It’s going to be awfully hard for candidate Graham to lift people up when he’s constantly telling them the sky is falling.

  Remarkably, being consistently and habitually wrong about the nature of global affairs in the 21st century has not impeded Graham in being taken seriously as a foreign-policy voice.”

 11. Re: Artykul…
  Nastepna zydowska kukla w wersji jankeskiej.
  Rosja ma w d…pie amerykanskie preZYDentury I amerykanskie bazy z muzealnymi eksponatami wojennymi rozlokowane wokol Rosji…jak rowniez ma Rosja w d…pie caly zidiocialy KONgress bijacy poklony zydowskiemu namiestnikowi z I-sra-hell’a..
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. hulsz said

  ad.7 Bardzo dobrze niech sie wykonczy .Wtedy nastanie spokoj.

 13. Czolgista said

  Mieli wewnętrzny wyciek, a teraz próbują szukać winnych, gdzie popadnie tylko nie we własnych szeregach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: