Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nadciąga urzędowa dyskryminacja nieszczepionych dzieci – odmówisz szczepienia, rząd może zabrać twoje dziecko

Posted by Marucha w dniu 2017-05-20 (sobota)

Fakt, że w społeczeństwie rośnie świadomość, że tak zwane szczepionki, mogą powodować ciężkie uszkodzenia neurologiczne u dzieci, powoduje, że coraz więcej rodziców odmawia poddania swoich dzieci szczepieniom.

Nasza władza, która najwyraźniej ma jakieś podejrzane powiązania z koncernami farmaceutycznymi, zamierza nękać wszystkich rodziców, którzy nie pozwalają na eksperymenty medyczne na swoich dzieciach zwane kolokwialnie „szczepieniami”.

Polska jako jeden z nielicznych krajów unijnych zmusza do wstrzykiwania zdrowym ludziom toksyn, które mają ich rzekomo uodpornić na różne choroby, strasząc rodziców grzywnami i represjami. Aktualnie rozpętano kolejną haniebną kampanię mająca na celu przestraszenie rodziców konsekwencjami prawnymi jeśli nie zgodzą się na podanie własności rządu, czyli ich dzieciom, zaordynowanych odgórnie niebezpiecznych preparatów medycznych uważanych za zbawienne dla zdrowia.

Ze zwolennikami szczepień zwanych „ochronnymi” bardzo trudno jest rozmawiać. Są to przeważnie ludzie o małej lub niemal zerowej wiedzy na temat tego zagadnienia, a zwłaszcza powikłań neurodegeneracyjnych jakie mogą wywoływać tak wychwalane przez nich preparaty. Do takich ludzi, sformatowanych medialną propagandą sponsorowaną przez koncerny farmaceutyczne, nie dociera to, że pozwalając na wstrzyknięcie sobie lub swoim dzieciom tak zwanej szczepionki, podejmuje się ryzyko niemal tak duże jak podczas gry w „rosyjską ruletkę”. Może nic się nie stanie, a może jeden „shot” wpłynie na wszystko.

Nieufnych wobec szczepień rodziców coraz częściej spotyka społeczny ostracyzm. Głupi ludzie, albo po prostu niewydedukowani odpowiednio rodzice, chętnie pastwią się nad tymi, którzy wykazują nieco nieufności do tej urzędowej machiny produkującej niepełnosprawnych, zwanej „programem szczepień ochronnych”.

Teraz jeszcze do obelg agresywnych ciemniaków dochodzą realne represje ze strony instytucji rządowych.

Coraz częściej ostatnio dochodzi do szantaży ze strony władz, które groźbami starają się wymusić na rodzicach, aby pozwolili wstrzyknąć swoim pociechom kilkanaście preparatów o nieustalonym składzie i niewiadomych skutkach ubocznych. Można powiedzieć, że w Polsce panuje ideologia wakcynologii totalnej, która ułatwia to, że Polska stała się żerowiskiem zachodnich koncernów farmaceutycznych, które upłynniają u nas dowolne preparaty, które na dodatek są nazywane „darmowymi”, a przecież za miliardy są kupowane z naszych podatków!

Pod względem wolności do dysponowania własnym ciałem Polska jest skansenem Europy. Tylko u nas i w kilku innych krajach dawnego Bloku Wschodniego, panuje przymus szczepień. Na dodatek gdy coś pójdzie nie tak i dziecko zostaje uszkodzone, nie jest to problem, ani rządu, ani koncernów farmaceutycznych, które nie muszą nawet wypłacać odszkodowań polskim rodzinom, których dzieci zostały nieodwracalnie uszkodzone neurologiczne. Wszędzie na zachodzie, gdzie większość szczepień jest dobrowolna, istnieją fundusze na odszkodowania, ale nie u nas, gdzie szczepienia są obowiązkowe.

W Polsce za rodziców decyduje urzędnik, który oczywiście nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki podania preparatów medycznych zwanych szczepionkami.

Teraz urzędnicy zamierzają rozpętać serię prześladowań odmawiających uczestniczenia w tych eksperymentach medycznych, strasząc rodziców brakiem przyjęcia do przedszkoli, szkół , a nawet ustanowieniem kuratora albo ograniczeniem praw rodzicielskich. Urzędale rozumują tak, że szczepionki to samo dobro, a jeśli ktoś uważa inaczej to jest najwyraźniej głupcem, a skoro jest głupcem, to trzeba mu zabrać dzieci. Tak właśnie wygląda „dobra zmiana” w opiece medycznej za ministra Radziwiłła.

Jeśli ktoś chce szczepić siebie i swoje dzieci to proszę bardzo, wolny wybór, ale nie, chodzi o to, że szczepić mają się wszyscy. Przymus może sobie stosować dla cielaków w oborze jakiś rolnik, który jest właścicielem stada krów. Jednak gdy nasi właściciele z rządu, niczym rolnik nakazują szczepienie ludzi, zgadzający się na to powinni sobie zadać pytanie, czym się różnią oni i ich dzieci od tych przysłowiowych cielaków, które nie mają nic do gadania? Czy to jest wolność czy raczej dobitny dowód na to jak daleko zaszło zniewolenie ?

Masowe produkowanie niepełnosprawnych poprzez oczywiste działanie neurodegeneracyjne po wszczepieniu metali ciężkich takich jak związki rtęci lub aluminium to skandal, który powinien być w trybie pilnym przeanalizowany. Winni przyjęcia łapówek od koncernów farmaceutycznych, o ile tacy są, powinni zostać ukarani, a wszyscy pokrzywdzeni przez wstrzykiwanie pod przymusem i groźbą trucizn zwane szczepionkami, powinni otrzymać odpowiednie zadośćuczynienie, lub dożywotnie renty.

Miłośnicy szczepień są tak zmanipulowani, że jednocześnie wierząc w skuteczność tych preparatów u swoich dzieci, boją się, że niezaszczepione dzieci stanowią dla ich pociech zagrożenie i nie widzą w tym żadnej sprzeczności.

Poza tym takim rodzicom gardłującym na świadomych niebezpieczeństw tego zorganizowanego procederu, można mieć jedno pytanie – kiedy robili sobie ostatnio szczepienia przypominające, zalecane przez koncerny farmaceutyczne i sprzyjające im instytucje medyczne w naszym kraju? Bo trzeba je robić co kilka lat, w przeciwnym wypadku szczepionka rzekomo nie działa.

Tym samym ludzie obrażający świadomych i wyedukowanych rodziców odmawiających celowego uszkadzania neurologicznego swoich dzieci, wedle swojej teorii, sami są takim samym zagrożeniem jakim rzekomo są niezaszczepione dzieci.

Źródła:
>http://stopnop.com.pl/obowiazkowe-pneumokoki-i-afera-z-przetargiem-polska-jest-szczepionkowym-skansenem/
>http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zgony-niemowlat-wkrotce-szczepieniach-pneumokokowych-polsce-prof-maria-dorota-majewska-2017-02
>http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/za-nieszczepienie-dziecka-grozi-kurator-badz-odebranie-dziecka,741291.html
>http://gizmo.do/AMRfUXy

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 12 to “Nadciąga urzędowa dyskryminacja nieszczepionych dzieci – odmówisz szczepienia, rząd może zabrać twoje dziecko”

 1. mgrabas said

  http://7777777blog.wordpress.com/2017/05/20/publiczne-ujawnianie-prawdy-jest-tym-czego-ta-ukrywajaca-sie-przed-nami-garstka-pociagajaca-za-ukryte-sznurki-najbardziej-boi-sie-ze-to-co-nam-robi-wyda-sie-i-ludzie-dostrzega-tych-ktorzy-pociagaja/

 2. Zbyszko said

  Eksterminacja Polaków (w tym wypadku tych najmniejszych) idzie pełną parą

 3. PISKORZ said

  …PROTEST JEST …3.06 WA-WA UL MIODOWA 15 /GODZ. 12…PRZED TZW. MINISTERSTWEM ZDROWIA/..!! PS..1. 605 PROTEST BYŁ WE WŁOSZECH I AUSTRII..W KWIETNIU CHORWACJA, RAZEM Z POLSKA…SERBIA, SŁOWENIA, WĘGRY,. CZECHY I I PONOĆ WLK BRYTANIA..

 4. Listwa said

  @ 3 PISKORZ

  Czyli tuz obok Kościoła franciszkanów przy tunelu trasy W-Z, który został zbudowany za sprawą Króla Jana Sobieskiego jako votum zwyciestwa pod Wiedniem.

 5. maasteer said

  Dziwie się wielu rodzicom, którzy nawet nie chcą się zainteresować tym ważnym tematem. Zamiast trochę w sieci poszperać wolą jakieś tańce z gwiazdami itp.
  A później dzieją się tragedie ale wówczas na uświadomienie jest za późno.
  Część z nich boi się kar. Ale kara będzie jak dziecko zrobi się jak roślina – rehabilitacje, leki, poświęcony czas.
  Te szczepionki, zatruta żywność (wiele E kancerogennych legalnie dodawanych) w tym GMO oraz utrudniony dostęp do służby zdrowia układają się w jedną logiczną całość – depopulacja.
  Już wielokrotnie pisałem, że w Związku Socjalistycznych Kalifatów Europejskich (dawna UE) nikt nie szczepi uchodźców i nie obawia się z ich strony zagrożenia epidemiologicznego.
  A najdziwniejsze jest to że w kraju Polin do specjalisty czeka się miesiącami, na zabiegi nawet latami – co stanowi wyrok śmierci dla wielu ludzi. O cofnięciu refundacji na wiele leków w chorobach przewlekłych już nie wspomnę.

  I w takiej oto sytuacji gdzie ludzie (setkami rocznie) umierają z powodu niewydolności służby zdrowia pojawia się ogromne zaniepokojenie, że rodzice nie chcą szczepić dzieci! Czyli do specjalisty lub na zabieg można nie pójść ale zaszczepić się pod groźbą różnych kar to już trzeba. Czy to nie jest paranoja? A kiedy będą kary za wieloletnie oczekiwanie na operację zaćmy np? i inne zabiegi. I tym momencie każdy powinien się zastanowić?

  Czemu państwo nie finansuje wielu zabiegów ratujących życie? tylko trzeba robić jakieś szopki typu wośp i inne koncerty charytatywne?

  Z własnej praktyki na moich dzieciach i np. spotkań towarzyskich z innymi rodzinami z dziećmi widzę, że obecnie produkowane szczepionki to …. lipa.

  ps
  Pan Gajowy zarobił u mnie dużą flaszkę 🙂 za ten artykuł

 6. Władek said

  W średniowieczu chazarowie porywali słowiańskie dzieci by sprzedać je do bliskowschodnich haremów, dzisiaj ich potomkowie wymyślają różne sztuczki by zdobyć pożądany towar.

 7. PISKORZ said

  re 4. LISTWA Dokładnie obok tego kościoła, pozdrawiam, będę tam naturalnie..A na razie mejlem powysyłałem to co jest pod 3..

 8. PISKORZ said

  re 7 Tak jak podałem pod 7…Ale kościół jako wotum za zwycięstwo pod Wiedniem jest na Rynku N. Miasta..

 9. To politycy said

  Urzędnicy w Polsce nie tworzą prawa, tylko je egzwewują! To politycy tworzą te szczepionkowe bezprawie.

 10. gość said

  http://prawy.pl/51087-wojciech-cejrowski-poparl-protest-przeciwko-przymusowi-szczepien/

 11. gość said

  Minister Patryk Jaki: Sąd rodzinny za odmowę szczepień to nadużycie i ingerencja w autonomię rodziny

  http://prawy.pl/51106-minister-patryk-jaki-sad-rodzinny-za-odmowe-szczepien-to-naduzycie-i-ingerencja-w-autonomie-rodziny/

 12. Isreal said

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/21/manifest-proszczepionkowy-brett-wilcox/ – celne

  „stare” i „mądre” nazywane systemem czy nwo nie odpuszczają niczego, bez znaczenia jak bardzo zwyrodniałego, szczepionki dają im kokosy i załatwiają „problemy” z nadmierną populacją

Sorry, the comment form is closed at this time.