Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

NYT: Trump nazwał byłego dyrektora FBI „psycholem”

Posted by Marucha w dniu 2017-05-20 (sobota)

Podczas ubiegłotygodniowego spotkania z szefem rosyjskiej dyplomacji Siergiejem Ławrowem amerykański prezydent Donald Trump nazwał byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya „psycholem” i „nienormalnym głupkiem” – pisze gazeta Ten New York Times, powołując się na notatkę ze spotkania polityków, która trafiła w ręce dziennikarzy.

„Dopiero co zwolniłem dyrektora FBI. To psychol i nienormalny głupek” — powiedział amerykański lider.

[A co z resztą psycholi i głupków w amerykańskiej polityce? – admin]

Podczas spotkania Trump miał też powiedzieć, że FBI wywierało na niego duży nacisk z powodu Rosji. „Wywierano na mnie silny nacisk z powodu Rosji. Ale z tym już koniec” — miał powiedzieć amerykański prezydent.

Donald Trump zwolnił dyrektora FBI w ubiegłym tygodniu, motywując swoją decyzję nieudolnością Jamesa Comeya.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 10 to “NYT: Trump nazwał byłego dyrektora FBI „psycholem””

 1. snag said

  Skrajne tłumaczenie bo w tym wypadku ‚nut job’ (jak Trump go nazwał) to polski ‚świr’ ,…

 2. revers said

  Moroni, fartuszkowcy, syjonsci razem lub laczcie sie ..

 3. Marcin said

  To są też i „normalne głupki”? Czy to nie ten sam Kunej co sztorcował Polaków aby zadość uczynili żydowskim roszczeniom?

 4. Siggi said

  3/Marcin said

  Tak,tak,to ten od zadości uczynnienia.Zwykły głupi wariat,też jest taka kategoria.
  W tej statystyce Ameryka prym wiedzie na świecie i chyba ich nikt w tym nie dogoni.
  Jest im co zazdrościć.Nie?

 5. revers said

  Moron McCain w czolwce plywania po stranceniu rakieta SAM2 jego odrzutowego jeta
  .http://www.pythiapress.com/wartales/images/McCain-Shootdown_clip_image009.jpgi Vitkongskim szpitalu, cos cienko wygladal jak na butnego amerykanina.
  .https://hyperallergic.com/wp-content/uploads/2015/10/JohnMcCain-1024×837.jpg
  wczesniej uczyli wietnamczykow demokracji Francuzi, ktorzy nawet w Hanoi w wiezieniu zostawili po sobie w pelni gilotyne, zapewne z czasow rewolucji francuskiej, ktora jak widac zakonczyla sie w Hanoi.
  .https://hyperallergic.com/wp-content/uploads/2015/10/Guillotine-768×1024.jpg.

 6. revers said

  Cenzura post 5

  niewiele Trupowi zostalo do impeachmentu,

  http://www.independent.co.uk/voices/donald-trump-impeachment-president-mike-pence-republican-congress-support-not-so-bad-a7740341.html

  Wejdzie lepszy prezydent ponerologiczno psychopatycznych elit Mike Pence.

 7. PSYCHOPATĘ głupka James Comeya WYRZUCONO z FBI jak zwykłego ŚMIECIA ! said

  Momenty wyrzucania z FBI tego KŁAMCĘ psychopata Jamesa Comeya był pokazywany na ŻYWO w telewizornii FOX NEWS we wtorek 9 maja 2017 roku miedzy godziną 17 a 18 central time na programie News „Tucker Carlson Tonight”.
  Przypadkowo oglądałam w telewizornii TV FOX to wydarzenie na własne oczy i skrótowo opiszę jak to pokazywano w telewizornii.

  Otóż ten gównozjad OSZCZERCA Polaków i kłamca James Comey szef FBI miedzy godz. 17 i 18 w wtorek dniu 9-V-2017 w tym czasie był w Los Angeles i był wieziony samochodem na austostradzie w obstawie kilku samochodów lokalnej policji, który był w drodze na jeden z uniwersytetów w tym mieście, gdzie miał dać jakiś WYKŁAD studentom prawa w czasie jakieś tam odbywającej się konferencji.

  Nad tą kolumną samochów wiozących tego żydoskiego gównozjada Jamesa Comeya leciał helikopter na którym były zainstalowane kamery TV FOX, które pokazywały na ŻYWO ten cały konwój samochodów, co relacjanował też na ŻYWO ten dziennikarz Tucker Carlson.

  W pewnym momencie ten, że dziennikarz Tucker Carlson mówi, że właśnie napłynęła wiadomość, że właśnie w tej chwili Donald Trump oficjalnie poinformował media, że James Comey od tego momentu już NIE jest szefem FBI, gdyż się na stanowisko w ogóle NIE nadaje.
  Następnie ten że redaktor Tucker Carlson mówi, że D.Trump wysłał w tej chwili SMS-a do Jamesa Comeya, że już NIE jest szefem FBI w ten sposób jego powiadamiając o tym fakcie.

  Za plecami tego dziennikarza Tucker Carlsona siedzacego w studiu TV był usytuowany wielki ekran i w tym samym czasie pokazują cały czas w TV na FOX NEWS na ŻYWO z kamer zamontowanych z helikoptera jak ten konwój samochodów wiozących autostradą tego GÓWNOZJADA Jamesa Comeya do tego uniwersytetu w Los Angeles, gdzie miał wygłosić przemówienie do studentów.

  „Tucker Carlson Tonight with Tucker Carlson May 9, 2017 Fox News Show” :

  Zaraz po tym jak ten dziennikarz Tucker Carlson powiedział, że Trump wysłał SMS-a Comeyowi to widać na ekranie TV jak ten konwój samochodów ZWALNIA tempo i jedzie powoli, zaczynając blokować autostradę.
  Widać, że ten GÓWNOZJAD James Comey wydał polecenie zwolnienia jazdy samochodów i się chyba zastanawiał czy jechać do uniwersytetu, czy NIE jechać i jakoś zawrócić, aby nie jechać gdzie na niego już czeka masa dziennikarzy …

  Nagle, kolumna samochodów wioząca Jamesa Comeya zjerzdza pierwszym WYJAZDEM z autostrady.
  Dziennikarz Tucker Carlson komentuje na ŻYWO, że to dopiero połowa drogi pomiędzy lotniskiem a uniwersytetem i widocznie James Comey REZYGNUJE ze swojego „wykładu” na tej konferencji i chyba podjoł decyzję o powrocie na lotnisko, na które przyleciał do Los Angeles.

  Helikopter cały czas leci za konwojem samochodów, a kamery pokazuja prosto do studia FOX NEWS co się dzieje z konwojem samochodów.
  Nastepnie, konwój samochodów kieruje się w kierunku wjazdu w tą sama austostradę ale w POWROTNYM kierunku do lotniska w Los Angeles.

  Grupa gości zebrana w studiu FOX NEWS na programie Tuckera Carlsona wybucha gromkim ŚMECHEM z komentarzami:
  „gdzie teraz pojedzie ze swoim‚ wykładem’ James Comey jak już nie jest szefem FBI”.

  Jak widać to WYRZUCENIE jak zwykłego ŚMIECIA tego Jamesa Comeya było ukartowane nawet WSPÓLNIE z telewizornią TV FOX NEWS i pokazane specjalnie milionom ludzi, aby dokładnie widzieli w jak dotarła decyzja o wyrzucenia Comeya, jak on to zareaguje oraz w jaki sposób został WYRZUCONY z szefa FBI ten GÓWNOZJAD żydoski James Comey, aby jego CAŁKOWICIE OŚMIESZYĆ przed publiką.

  James Comey jest pochodzenia irlandzkiego, ale zdecydowanie było zawsze widać, że jest popychadłem żydo-globalistycznego estabłyszmentu i mafiozów przestepczego gangu „partia demokratyczna”.
  James Comey przed mafiozami żydami z różnych ich grasujących gangów w USA dosłownie KUCAŁ i srał w swoje gacie spełniając wszystkie życzenia żydowskiej mafii grasującej w USA, a tym też dał się podpuścić i przyłączyć do organizowanie OSZCZERCZYCH wstrętnych intryg i zajadłych kampanii anty-polskich co Polacy NIE powinni jemu puścić „płazem” !
  On nie został „zwolniony” jak pisze pani Wiejak, lecz został PUBLICZNIE WYRZUCONY jak zwykły SMIEĆ do ŚMIETNIKA !

  Teraz tego anty-polskie podpłaconego PAJACA popychadłę psychola Jamesa Comeya jacyś polscy obywatele zamieszkali w Polsce powinni NATYCHMIAST oficjalnie OSKARŻYĆ w polskich sądach o bezpodstawne ZNIESŁAWIENIE Polskiego Narodu oraz rządać od niego MILIONOWEGO ODZSZKODOWANIA, za to że publicznie PODPUSZCZONY przez ŻYDZÓW, którzy chyba jemu ZAPŁACILI aby bluźnił, że to POLACY a nie Niemcy spowodowali „holocaust” żydów w 2-j WŚ.

  Jak BIERNI Polacy nie będą jego sadzić to będą dalej BEZKARNIE oczerniani na arenie międzynarodowej przez żydowską mafie.

  Jeśli Polacy zdołają UKARAĆ tego KŁAMLIWEGO ŁAJDAKA Jamesa Comeya byłego szefa FBI, który uważał siebie za „nietykalnego” to inni będą się BAĆ o tak sobie OCZERNIAĆ Polaków, kopać i poniżać !

  Preces jest do WYGRANIA, gdyż UKARANIE gównozjada Jamesa Comeya będzie POPIERAĆ sam Donald Trump aby jeszcze bardziej OŚMIESZYĆ tego OBSRAŃCA Jamesa Comeya !

  James Comey jako szef FBI systematycznie bluźnił i OCZERNIAŁ Rosję, prezydenta Putina powtarzając kłamstwa zasłyszane z kłamliwych stacji telewizyjnych CNN, CBS i NBC które cynicznie oszukują i wprowadzają w błąd amerykańskich obywateli podając zupełnie zmyślane obrzydliwe historyjki na temat Rosji i Rosjan, które nie maja sensu ale OCZERNIAŁY nagminnie Rosjan.
  Identycznie powtarzają te oczerniające Rosję kłamstwa żydowskiego CNN, które powtarzają ci LOKAJE A.Macierewicz, Duda, Szydło, Kaczynski, Schetina, T.Sakoewicz i inni psychole w III RP

 8. Dyrektor FBI James Comey ten PSYCHOL nazwał Polskę SPRAWCĄ holokaustu - OCZERNIŁ Polaków ! said

  Google-jcie na internecie hasło: James Comey oczernił Polaków

  Dyrektor FBI James Comey podpuszczony przez kłamców żydowskich z Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie w środę 15 kwietnia 2015 roku nazwał PUBLICZNIE Polskę i Polaków SPRAWCAMI holokaustu !

  James Comey, Dyrektor Federalnego Biura Śledczego FBI, w środę 15 kwietnia 2015 w wystąpieniu podczas obchodów Dnia Pamięci o Holokauście w Waszyngtonie wygłosił WYKŁAD, w którym podkreślał, że holokaust był najbardziej przerażającym obrazem w historii dehumanizacji i że Polacy na równi z Niemcami ponoszą odpowiedzialność za ten holocaust.

  „FBI Director James Comeys Remarks at 2015 National Tribute Dinner” :
  FBI Director James B. Comey spoke at the Museum’s National Tribute Dinner on April 15, 2015. In his remarks, Director Comey explained why he sends FBI agents and analysts to the Museum as part of their training.

  NASTĘPNIE, to przemówienie Jamesa Comeya, szefa FBI zostało opublikowane w drukowanym dzienniku „Washington Post” w dziale Opinie – w którym to artykule szef FBI zastanawiał się, jak mogło dojść do tej tragedii holocaustycznej.

  Comey uznał oraz podioł decyzję, że wszyscy pracownicy i analitycy i agencji z FBI zaraz po ich zatrudnieniu w FBI będą mieli OBOWIĄZEK odwiedzić jeden z 70 muzeów holocaustu w USA, zwłaszcza tego centralnego w Waszyngtonie, który jest okolicy budynku FAD w którym ta prywatna żydowska drukarnia drukuje US dolary.
  James Comey podkreślił, że zagłada Żydów podczas II wojny światowej „jest najbardziej znaczącym i przełomowym wydarzeniem w historii ludzkości”.
  Obecnie żydowskie lobby wymusiło podzielenie historii świata na 2 „podstawowe okresy”: przed holocaustem i po holocauście – takie jest nauczanie w obecnej historii w USA co można uznać za PARANOJĘ.

  Jak wyjaśniał Comey – że Holokaust był jakoby „najstraszliwszym pokazem w światowej historii nieludzkości”. Co wg wykołowanego psychopaty Comeya przesadza o największym znaczeniu Holokaustu w ludzkości … SIĆ!

  Comey w trakcie swojego wykładu powiedział:
  „ … Chcę, by moi pracownicy FBI ujrzeli, do czego zdolna jest ludzkość. By zobaczyli, że ci chorzy i źli ludzie, którzy nadzorowali rozgrywającą się rzeź, znaleźli popleczników wśród ludzi, którzy kochali swoje rodziny, pomagali sąsiadom, chodzili do kościoła i dawali jałmużnę. Ci dobrzy ludzie pomagali mordować miliony.
  Mordercy i współwinowajcy z Niemiec i Polski jak również innych krajów, uważali, że nie robią nic złego. Utwierdzali się w przekonaniu, że postępują słusznie …” – mówił James Comey.

  NIESTETY, kolejny raz NAJWYŻSZY urzędnik USA i to szef FBI pozwala sobie na KŁAMLIWE OSZCZERCZE oskarżanie Polaków o holocaust.
  Tym razem nie można mówić o przejęzyczeniu i pomyłce, szef amerykańskiej bezpieki dobrze wiedział, co mówi, gdyż jego tak PRZESZKOLILI żydzi, którzy faktycznie rządza w USA i są jego zwierzchnikami.

  Skąd, zatem szef FBI czerpie wiedzę o II wojnie światowej?

  To jest właśnie POKŁOSIE anty-polskiej propagandy, jake jest drukowane w żydowskiej „gazecie wyborcze” anty-polskiej qurwy Michnika, tego co głosił publicznie Kwaśniewski, sprzedawczyk TW bolek wałęsa, neobanderowiec Kaczynski i anty-polska qurwa b.komorowski i inni „politycy” warszawki z T.Grossem na czele.
  Na witrynach „polskiego” MSZ za pieniądze polskiego podatnika były publikowane paszkwile-książki OSZCZERCY żyda T.Grossa, a anty-polskie gangi PO-PiS-SLD te qurwy siedziały cicho i WSPERAŁY to bezkarne nagonki na etnicznych Polaków na całym Świecie.
  Już nie może zadziwiać BIERNOŚĆ i włazi-dupstwo tych przekupionych skorumpowanych bydlaków PO-PiS-PSL-SLD-Npetru czyli reprezentantów MNIEJSZOŚCI etnicznych w III RP, którzy znowuż udawali, że NIC się NIE stało, gdyż to oni faktycznie rządzą tym polskim wykołowanym motłochem LEMINGÓW zamieszkałych w tej rabowanej III RP przez Niemców, ukraińców i żydów.

  Ten nawiedzony OSZUST James B Comey powiedział że NIE przeprosi Polaków za swoje kłamstwa, gdyż wszystko co on powie to jest „prawda” bo jest szefem FBI.

  Wyobraźmy sobie co by się działo żydo-mafijnej złodzejskiej syjonistycznej „warszawce”, gdyby wysoki urzędnik rosyjski w Moskwie oskarżył Polaków o holocaust ?

  Takich właśnie gang PO-PiS wybrał „sojuszników” dla Polski. Ci fałszywi wazeliniarze teraz jeżdżą czołgami po Polsce,
  Te anty-polskie bydlaki z PO-PiS przecież NIE mają minimum szacunku do Polaków, gdyż oni NIE identyfikują się z Polską Racja Stanu – im chodzi o siedzenie na stołkach centralnej władzy aby się jak najwięcej nakraść na garbie BIERNYCH wykołowanych Polaków.

  Jeśli etniczni Polacy się nie będą się w stanie w końcu skrzyknąć i się BRONIĆ przed obsrywaniem takich „sprzymierzeńców” PO-PiS, a POLSCY Narodowcy z Ruchu Narodowego nie będą siebie samych szanować, nie oczekujmy tego od INNYCH !!!

  http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/dyrektor-fbi-oczernia-polakow

 9. Vladimir said

  Moze jest a moze nie, dla nas bez wiekszego znaczenia. W kazdym razie Trump wzial odwet za Clinton w sposob nie wybredny. Ta ostania moze sie czuc usatysfakjonowana. A sam Trump, kto wie czy to nie dzieki Comey zostal prezydentem bo gdyby nie jego „rewelacje” na temat Clinton to moze zwyciestwo nie bylo by takie pewne. No i jesli juz o „psycholach” i „nienormalnych glupkach” mowa to jest kilku takich ktorzy swietnie tej charakterystyce odpowiadaja np McCain ktory ustawicznie opowiada sie za totalna zaglada.

 10. Pinxit said

  Amerykanie dawno doszli do wniosku, ze nie musza sie uczyc ani geografii ani historii bo to moze zaszkodzic w polityce zagranicznej USA. Nie musza sie z tych samych powodow uczyc dyplomacji.

  Dla osob, ktore nie interesuja sie Azja Poludniowo Wschodnia, ostatnie zdarzenia moga nie miec znaczenia.
  A dzieje sie dosc duzo. Mianowicie, caly blok Azji Pld-Wsch. wyraznie zaczyna sie bronic przed amerykanska hegemonia. Miota sie jeszcze Japonia, bo ciagle w kajdankach, ale oficjalne „wyznania” amerykanskich senatorow i kongresmenow, ze nalezy zaatakowac Chiny i kolonialne wrecz traktowanie panstw azjatyckich spowodowalo, ze tworzy sie jednalk pokazny blok przeciwko USA. Nie, zeby napadac. Ale zeby sie nie dac.

  Filipiny wyraznie sie zbuntowaly i to w doslownym sensie.
  Jeszcze zaden przywodca panstwa tak nie zwyzywal Amerykanow publicznie i na forum jak prezydent Filipin, Rodrigo Duterte.

  Obame zwyzywal w Chinach na miedzynarodowym forum od sk…synow, bazom amerykanskim dal dwa lata czasu, zeby sie z Filipin wyniesli, na zlosc Amerykanom bezlitosnie sciga handlarzy narkotykow, i zaprzyjaznil sie z Chinami i Rosja – a teraz bedzie z nimi handlowac. Wlasciwie juz zaczal i otrzymuje ogromna pomoc z Chin i Rosji.
  Sprawa dosc powazna. Bo zeby napasc na Chiny cudzymi rekami jak to bywa w zwyczaju USA , to Amerykanie probowali od lat sprowokowac konflikt miedzy Filipinami a Chinami o dwie glupie wysepki Spratly.
  Wyspy byly za dobrych czasow przyznane Chinom i nie leza w strefie wod terytorialnych Filipin. Amerykanie przyznali je Filipinom.
  Byl to znakomity powod, zeby draznic Chiny.
  Poprzednie rzady w Manili bardzo ulegaly wplywom USA – bo jak Marcos probowal sie usamodzielnic, to go Amerykanie bestialsko wysiudali i wstawili wlasne kukielki.
  Ale Duterte jest prokuratorem i przez ponad 40 lat byl gubernatorem Davao na Poludniu Filipin. Wyczyscil swoj rejon z bandytow, i handlarzy bronia i narkotykami. Dlatego zostal wybrany i nadal cieszy sie poparciem 80% wyborcow.
  Zaprzyjaznil sie z Chinami i Rosja – nie chce powtorzyc bledow Marcosa, ktory praktycznie byl sam.
  (Amerykanie co prawda przyznali Filipinom niepodleglosc w 1941 roku bo chodzilo o to, zeby je wykorzystac do wojny z Japonia, ale tak naprawde nigdy nie honorowaly tej niepodleglosci).

  Z Chinami sie Duterte umowil, ze nie beda poruszac sprawy tych wysp. (Kilka lat temu Amerykamnie zalatwili w europejskich Trybunale, ze wyspy naleza teraz do Filipin.)

  Jest problem. Wyspy sa nic nie warte – kamienie i skaly ale dookola wysp jest ropa!
  Duterte umowil sie z Chinami, ze przygotuja plan wspolnej exploatacji zloz na warunkach jeszcze do uzgodnienia.
  Rybacy zarowno z Chin jak i Filipin moga spokojne lowic ryby wokol Spratly.
  Trump ma hotele w Manilii wiec na razie nie grozi Filipinom, bo tez i jego biznes nie jest zagrozony.

  Dzis Duterte odlecial do Moskwy na zaproszenie Putina. Jest to „robocza ‚ wizyta – panstwowa , nie oficjalna z pompa.
  Prezydenci obu panstw maja podpisac umowe handlowa ekonomiczno-militarna.

  I podczas gdy Trump tancuje z Arabami , Duterte opowiada straszne rzeczy:
  Ze Zachod jest dwulicowy i ze nie ma zamiaru kupowac broni od USA bo oni stawiaja warunki (kazali Duterte przestac scigac handlarzy narkotykow, bo to podobno niehumanitarne).
  Rosja i Chiny nie daja zadnych warunkow.
  „Ja nie jestem gubernatorem amerykanskiej kolonii” oswiadcza Duterte.

  Filipiny maja ogromne strategiczne znaczenie dla USA.
  Ale tez takie samo znaczenie maja dla Chin i Rosji.
  Glownym celem budowy szlaku jedwabnego jest wlasnie obrona Azjii przeciwko amerykanskiehj hegemonii. Z tego szlaku beda korzystac wszystkie panstwa przez ktore ten szlak bedzie przebiegac. Bedzie to potezna infrastruktura transportowo- komunikacyjna. O ogromnym znaczeniu nie tylko dla Chin.

  I w tym sensie pan Cejrowski nie ma chyba racji. Twierdzi, ze bedzie to okropne zawalenie Europy chinszczyzna. Pewnie tak.
  No to niech Unia Europejska sie postara zawalic Chiny europejskimi produktami. Wolny rynek.
  A Cejrowski, wiadomo: broni interesow Hameryki.

  Duterte: Filipiny to nie kolonia USA

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201705225505664-sputnik-filipiny-usa-duterte/

  Duterte to fly to Russia for ‘landmark visit’ | ABS-CBN News

  http://news.abs-cbn.com/news/05/19/17/duterte-to-fly-to-russia-for-landmark-visit

  300 filipinskich biznesmenow towarzyszy Duterte do Rosji.

  Duterte: West is all ‚double talk’, I want China and Russia | ABS-CBN News

  http://news.abs-cbn.com/news/05/22/17/duterte-west-is-all-double-talk-i-want-china-and-russia

Sorry, the comment form is closed at this time.