Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

O bezdzietnych politykach Unii Europejskiej

Posted by Marucha w dniu 2017-05-23 (wtorek)

Do władzy w UE przyszli „reptilianie”?

Po zwycięstwie Macrona (na prezydenckich wyborach we Francji) eksperci zwrócili uwagę na dziwny fakt.Teraz w trzech głównych państwach Zachodniej Europy – Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii – władzę sprawują bezdzietni liderzy.

A jeśli przeanalizować biografie przywódców wszystkich europejskich krajów, to okazuje się, że z rzadkimi wyjątkami, także oni nie uczynili dosłownie nic dla przedłużenia rodu. Taka sytuacja pobudza do rozmaitych spekulacji i fantastycznych pomysłów.

Najbardziej realistyczna jest myśl, że władzę w UE przejęli przedstawiciele mniejszości seksualnych. Ale są też pomysły kosmopolityczne a nawet fantastyczno-humorystyczne teorie. Według tej ostatniej humorystycznej teorii, UE dawno jest rządzona przez rzeczywistych gospodarzy Ziemi, przybyszów z innej planety – „reptilian” (zamaskowanych pod postacią ludzką).

Znane rosyjskie powiedzenie „robić dzieci – łatwa rzecz” z pewnością pozostanie niepojęte dla współczesnych elit europejskich. Osądźcie sami.

Premier Wielkiej Brytanii – Theresa May – wyszła za mąż w 1980 r. wieku 24 lat, mąż młodszy od niej o rok, dzieci ta para nie ma.

Kanclerz Niemiec – Angela Merkel – pierwszy raz wyszła za mąż w 1977 r. Liczyła wtedy 23 lata, małżeństwo rozpadło się po kilku latach. Obecnie Angela Merkel już około 20 lat oficjalnie zamężna powtórnie. Dzieci nie ma.

Losy Emmanuela Macrona wszyscy znają – ożenił się ze swoją nauczycielką, starsza od niego aż o 24 lata, dzieci ta para nie ma.

Obecny premier Włoch – Paolo Gentiloni – oficjalnie też żonaty ( z kobietą)… ale małżonkowie dzieci nie mają. No cóż, w życiu bywa różnie.

Zaś 50-letni premier Holandii – Mark Rutte – do tej pory kawaler. Jak widać, kobiety go zupełnie nie interesują, więc o dzieciach nie warto już wspominać.

Co do premiera Szwecji – Stefana Löfvena – ten w wieku 60 lat zdecydował się ożenić. Dzieje jego miłości jak powtórzenie romansu obecnego francuskiego prezydenta. Żona Stefana jest starsza od swego męża zaledwie o 6 lat i podobnie jak żona Macrona, ma dzieci z pierwszego małżeństwa, które zerwała. Lider Szwecji, podobnie jak prezydent Francji, nazywa swoją żonę „miłością całego swego życia”, ale dzieci ta para nie ma.

Maleńki europejski kraj Luksemburg, podobnie jak cała Europa, wymiera. Były min. finansów tego kraju – Jean-Claude Juncker, pełni wysokie stanowisko komisarza UE, dzieci też nie ma.

Premier Luksemburga – Xavier Better – ani myśli o dzieciach. jest jawnym homoseksualistą, jako trzeci na świecie lider sprawujący władzę, nie skrywa swej orientacji seksualnej. Co więcej, on jako pierwszy lider-gej jawnie zawarł jednopłciowe małżeństwo.

Pierwsza w historii Szetlandii kobieta na stanowisku premiera – Nicola Storgeon – obecnie 47-letnia zamężna, też nie ma dzieci.

W krajach unijnych Wschodniej Europy sytuacja nieco lepsza. W spisie bezdzietnych jest 61- letnia prezydent Litwy – Dalia Grybauskaite. Zamężna ona nigdy nie była, dzieci nie ma.

Faktyczny lider Polski – Jarosław Kaczyński – także nigdy nie był żonaty i dzieci nie ma. Słuchy krążą, że całe życie przeżył z mamą i wzdryga się na słowo „homoseksualista”.

Z jego nadania premierem Polski jest Beata Szydło, która urodziła dwóch synów: jeden z nich przysiągł być bezdzietny jako katolicki ksiądz.

Bez wątpienia, jeśli poszukać uważniej, to można znaleźć więcej bezdzietnych liderów UE. Jednak i już ten spis nakłania do zastanowienia. Przy tym w zachodnich mediach ta kwestia nie jest podejmowana.

Przeciwnie, np. niemiecka prasa utwierdza, że właśnie Angela Merkel stanowi dla licznych wzór sukcesu. Ona, taka modna dama o niejasnej seksualnej orientacji, bez dzieci i wnuków.

Po takim przeglądzie uwierzysz, że władza w Europie dawno już należy do „reptylionów”. Wszak z całego spisu tylko lider maleńkiego Luksemburga przyznał się, że jest gejem.
Inni omijają pytanie z daleka. W rzeczy samej, to ich osobista sprawa.

Jednak na międzynarodowej arenie podobni politycy i liderzy zmuszeni ustawicznie wieść podwójne życie, i wiodą je coraz bardziej agresywnie.

A to już nie żarty – ten proces (wzmagania agresji – dodane od tłum.) w UE przebiega bardzo szybko.

Za http://argumenti.ru/politics/n590/535151
№ 19 (561) от 18 мая 2017 [«Аргументы Недели », Виктор Крестьянинов ]
Tłum. ENKI

Dopełnieniem tego „wisielczo-humorystycznego” artykułu będzie prowokacyjne pytanie Aleksandra Jabłonowskiego: No a Polacy, mając do wyboru Tuska albo Dudę, czy nie obiorą prezydentem miłego, grzecznego Biedronia?!

Nad. ENKI

Komentarzy 14 to “O bezdzietnych politykach Unii Europejskiej”

 1. NICK said

  Tytuł. Bezdzietni.

  Dzietni.
  Oj dzietni.
  Bankami nasienia i jajek.
  Surogatkami i tak dalej.

  Wychodzą potwory.
  Z banków.
  Wszelakich.

  Spermy i mamony.
  Bankowo.

 2. ten czlowiek Aleksander jablonowski i jego wypowiedzi sa dowodem ze jednak Bog istnieje i czowa nad ……medialnie obrzezanym narodem Polskim. Juz teraz zyjemy w czasach gdzie oficjalne stwierdzenie ze jestes heteroseksualny ! lub ze lubisz muzyke klasyczna, i o tematyce milosci …mozesz nie zostac przyjety na ..studia wyzsze w USA

 3. RomanK said

  Panie Rapacki…spraw pan sobie kostium i idz za panem Jablonowskim.:-))))
  Jak Kabaret to Kabaret:-))))))

 4. Rob said

  @RomanK
  Kabaret to nam zapewnia rząd!

 5. Aneta said

  ad.3 RomanK

  W hameryce pan takich nie masz, więc w czym problem ?.

 6. Moher49 said

  E tam, bez przesady, Nasz były prezydent Wałęsa ma ~7 dzieci, Komorowski 5 dzieci. Nasi obecni prezydenci Trump 5 dzieci, Binjamin Netanjahu 3 dzieci. Że zboki dzieci nie mają, wcale mnie nie smuci.

 7. Sebastian said

  macaronowi to może wyjść co najwyżej kałboy 😉

 8. Rob said

  @ Moher49
  „Nasi obecni prezydenci Trump 5 dzieci, Binjamin Netanjahu 3 dzieci.”
  NASI?

 9. revers said

  Prezydent Wegier 6-ro, Prezydent Ukrainy Walzman 4 dzieci, takze chazarskie genny tak szybko nie zagina, przeciwnie do tych ktorzy chceli byc czysci etnicznie i kulturowo.

 10. RomanK said

  A skad wiesz Aneta????
  Sa..tysiace…. tyle, ze oglada sie ich na na ulicy, gdzie glosza swoje expose..a nie w TelAvizji, ktora nie robi im transmisji na zywo:-)))

  Panie Rob…te rzady tylko spelniaja oczekiwania swoich wyborcow:-)))))

 11. revers said

  Byly Prezydent Polski Komorowski, 5 dzieci i to pierwszego ubeckiego sortu, nawet nikt nie raczyl zauwazyc, rodowod nie przeszdza w karierach popisow z korzeniami..

 12. Moher49 said

  @8, Panie Rob, niestety Polska jest kolonią USA i Izraela.

 13. RomanK said

  Panie MOher49… Polska stale byla czims koncominium z chwila kiedy Sejm Rzeczypospoltej aktem Ustawy SEjmowej, przedysklutowanej, podpisanej, legalnej dokonal aktu samolikwidacji zmuszajac Krola do Abdykacji…
  Oswiadcenie woli ma swoje konsekwencje..panie Moher…niech pan sie szybko budzi….

 14. prawdą w jahwy śmiecie said

  Posłuchajcie fragmentu historii niszczenia Polski przez obrzezańców nie tylko genitalnych ale i mózgowych.

Sorry, the comment form is closed at this time.