Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (45 – …
  Voodoosch o Zagrożenia wynikające z elektr…
  revers o Unia prze do wprowadzenia tej…
  revers o Wolne tematy (45 – …
  rycho08 o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Dr,Ga, o Unia prze do wprowadzenia tej…
  bryś o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  Sołtys. o Perz Się Likwiduje (w skrócie:…
  nipies o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  Sara o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Dlaczego Anglicy zamordowali Aleksandra Litwinienko?

Posted by Marucha w dniu 2017-05-24 (Środa)

Brat Aleksandra Litwinienki obciążył Lonyn odpowiedzialnością za jego śmierć.

Brytyjskie służby specjalne oskarżył o zabójstwo Aleksandra Litwinienki jego brat Maksym, który udzielił wywiadu gazecie ”The Mirror”.

Właśnie dla Londynu, zdaniem brata zmarłego, korzystna była śmierć człowieka, który w ogóle nie miał nic wspolnego ze szpiegostwem, a według klasyfikacji działalności w FSB zajmował się walką z przestępczością zorganizowaną.

„Ja i ojciec jesteśmy pewni, że rosyjska władza nie ma z tym nic wspólnego. To wszystko jest zorganizowane, aby wywierać nacisk na rząd Rosji” – cytuje słowa Maksyma Litwinienki portal ИноТВ (https://russian.rt.com/inotv).

Brat zabitego podkreślił, że oskarżenia pod adresem Kremla są „bezsensowne”, ponieważ Aleksander Litwinienko nie dysponowal tajnymi informacjami, z powodu których trzeba by go było zlikwidować. „To zachodnie MEDIA nazywają go szpiegiem” – powiedział Maksym.

Według młodszego Litwinienki, na rzecz wersji o udziale brytyjskich służb specjalnych mówi fakt, że krewnym zmarłego odmówiono wydania jego ciała.

„Cały czas prosiliśmy, aby przekazać nam jego ciało, by przeprowadzić ekshumację i potwierdzić obecność polonu. Jednak nasze prośby zostały zignorowane” – powiedział Rosjanin dziennikarzom, dodając, że brata mogli zatruć również czymś innym, jak np. tal.

Maksym Litwinienko i jego ojciec mieszkają teraz we Włoszech, a pozycje wdowy po zamordowanym Aleksandrze jego brat wyjaśnia bardzo prosto:

„Ona mieszka w Londynie, i aby przetrwać, musi grać według ich zasad i wyrażać ich punkt widzenia. Nic innego powiedzieć nie może” – podsumował brat Aleksandra Litwinienki.

Na trzy dni przed śmiercią

Rodzina byłego funkcjonariusza FSB również wiąże morderstwo ze śmiercią Borysa Berezowskiego i właściciela klubu, gdzie rzekomo znajdowały się ślady polonu.

Warto zauważyć, że wcześniej, kiedy Maksym Litwinienko i jego ojciec mieszkali w Wielkiej Brytanii, też wypowiadali się na korzyść wersji o współudziale służb specjalnych Rosji w zabójstwie Aleksandra.

Przypomnijmy, że Moskwa jeszcze latem ubiegłego roku poinformowała o tym, że Londyn upolitycznia proces w sprawie Litwinienki (http://politrussia.com/news/velikobritaniya-politiziruet-protsess-861/)

Za http://maxpark.com
Tłum. Głos Prawdy

Komentarze 4 to “Dlaczego Anglicy zamordowali Aleksandra Litwinienko?”

 1. WI42 said

  „Rodzina byłego funkcjonariusza FSB również wiąże morderstwo ze śmiercią Borysa Berezowskiego i właściciela klubu, gdzie rzekomo znajdowały się ślady polonu.”
  I co z tego? Kto ją usłucha? Jedyny medialnie wiarygodny świadek Borys Bierezowski popełnił „samobójstwo”. Liwinienko spełnił swoją misję – umożliwił Zachodowi wytworzać obraz Rosji a la KGB i wprowadzać przeciwko niej sankcje lub stosować presję. Teraz już prawda nie ma znaczenia, nikt nie będzie zmieniał utrwalonej „prawdy” medialnej. Innymi słowy – „czy Państwo znacie taki przypadek, że tzw. wolne media wyznały – kłamaliśmy!”

 2. Rokitnik said

  Michnikowa gazeta po zniszczeniu (pomówieniami o brutalnym traktowaniu swojej żony ) niezależnego kandydata na prezydneta RP p.Tymińskiego, – zmieścila małym druczkiem na 13 stronie, że ” ich ”podejrzenia okazały się falszywe. Byc może to wynik postępowania sądowego poszkodowanego, – ale czy to coś zmieniło po fakcie..

 3. RomanK said

  Nic a nic…ich falszywe oskarzenia nie pomogly….WSI musieli zfalszowac wybory…. Stan Tyminski wygral wybory!!!!
  I junta musiala uciec sie do ordynarnego falszerstwa wyborow, na co dostali przyzwolenie!

 4. XIII said

  zdrajcę spotkał los zdrajcy. Tyle w temacie.

Sorry, the comment form is closed at this time.