Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

G*** Wyborcze dostaje amoku.

Posted by Marucha w dniu 2017-05-25 (czwartek)

Michał Danielewski

„Gazetą Wyborczą” i jej zespołem brzydzimy się bardziej, niż psim gównem znalezionym na talerzu z bigosem. Ten artykuł jednak wkleimy. Nie wiemy, czy jego autor to jakiś imbecyl, czy płatna kurwa, czy też pisze tak z głębokiego przekonania… i nie ma to znaczenia.
Admin

*                        *                         *

Zapamiętajmy tę datę: 24 maja 2017 r. Beata Szydło wyprowadziła Polskę z Unii Europejskiej

Jeszcze nie oficjalnie, jeszcze odpowiednie papiery nie zostały przesłane do Brukseli, ale sejmowe przemówienie pani premier nie zostawia wątpliwości: rząd PiS brzydzi się europejskimi wartościami, a każdy dzień uczestnictwa Polski w strukturach UE traktuje jako zagrożenie dla kraju.

Słowa wypowiedziane przez Szydło w debacie nad odwołaniem ministra obrony Antoniego Macierewicza były – i miały być – przerażające. Pełne patosu przemówienie brzmiało niczym upiorna karykatura innego majowego wystąpienia – Józefa Becka z 1939 r.: oto śmiertelny wróg stoi u bram, ale Polska niezłomnie i za wszelką cenę stawi mu czoło.

Rolę hitlerowskich Niemiec przejęły „oszalałe europejskie elity” nasyłające na naszą ojczyznę armię uchodźców. Ta – jak można było wywnioskować – ma jeden cel: mordować Polaków. – Nie zgodzimy się na żadne szantaże ze strony UE – krzyczała Szydło. – Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu czy na plac zabaw.

 

Taki poziom populizmu i agresji zawstydziłby nawet Marine Le Pen, głównego wodza w wojnie skrajnej prawicy z europejską wspólnotą. [Takiego artykułu nie powstydziłby się żaden pacjent Tworek – admin]

Dzięki temu wiemy już, że PiS nie będzie chciał merytorycznie dyskutować na żaden sporny temat: ani w kraju, ani na arenie międzynarodowej. Każdy będzie można zwekslować szczuciem na Syryjczyków uciekających przed bombami.

Można mieć wątpliwości, czy Unia ma receptę na kryzys uchodźczy i terror islamskich fanatyków. Strach przed zamachami też jest naturalny. Ale jedno jest pewne: rozwiązanie można znaleźć tylko przez solidarne współdziałanie w ramach UE. Największymi zaś sojusznikami terrorystów są ci, którzy wraz z nimi dążą do zniszczenia europejskiej wspólnoty poprzez sianie strachu, paniki i atmosfery wojny.

Kiedy już zostaniemy sami w niespokojnym i ciągle zmieniającym się świecie, zrozumiemy, że histeryczne okrzyki z trybuny sejmowej nie rozwiązują problemów, ale je pogłębiają. Tylko że wtedy będzie za późno.

Niewykluczone, że już jest. Jeśli Szydło nie miała oporów przed wykorzystaniem śmierci dziesiątek ludzi w zamachu w Manchesterze (którego zresztą nie dokonał uchodźca) w wewnętrznej i doraźnej akcji politycznej, będzie brnąć dalej. Aż do Polexitu.

[Co daj Boże amen – admin]

Michał Danielewski
http://wyborcza.pl/

Komentarzy 75 to “G*** Wyborcze dostaje amoku.”

 1. Sebastian said

  Już samo używanie słowa populizm w odcieniu pejoratywnym, robi z niego totalnego kretyna. Po za tym to tylko zagrywka w celu dalszego uwiarygadniania pisdy.

 2. Waldemar Bartosik said

  Faktycznie kretyn. ZBRODNICZY KRETYN. WRÓG !!!
  Dixi, et salvavi animam meam….

 3. revers said

  Do Polexitu? chyba w trumnie z szydlo lub cudu Grexit-u, tylko panstwa o silnym centrum finansowym i szerokiej gospodarce wyspaiarskiej jak Anglia oga sobie pozwolic na exit, i to caly czas zagrozony exit przez roznych szkotow z pejsami lub niewypaly islamskie jak ostani w Manchesterze..

 4. Lovshak Russkij Agient said

  Najgorsze jest to że żydobolszewia jak ten rak jak ten pasożyt nie zrezygnuje ze swego paradisus judeorum nawet jak doszłoby do Polexitu, co wiecej nowi żydobolszewiccy przywódcy zgodnie stalibysię orędownikami nowej władzy i nowego ustroju, nic o Goyim bez nas jakto mówią

 5. Moher49 said

  Czasem życzenia się spełniają. Dni UE i GW w Polsce są policzone.

 6. Boryna said

  Nie uznaję UE.

 7. RomanK said

  Skamlenie neokonskiej psiarni…..

 8. jaja said

  Te koltun wypisujacy bzdury dla gowna nie zdaje sobie najpewniej sprawy czym pachnie wpuszczenie do kraju hord muslimskich. Glupi dlatgeo ma pole do popisu w szambie.

  Jak mu zapłacą, albo „namówią”, to napisze, że g… jest zdrowe i pożywne.
  Admin

 9. Proste said

  Danielewski z pochodzenia Chinczykiem raczej nie jest… jak pisze w GWnie to musi byc gwniany facet, bo gdyby mial troche polsko´s´ci to by pisal w Naszym Dzienniku… No i jak zwykle… jak sie nazywa mamusia i kim jest jego zona/dziewczyna?

 10. NC said

  Na tym zdjęciu Danielewski wygląda jak powiatowy głupek z wodogłowiem, i chyba coś w tym jest.

 11. Siggi said

  Adm.
  …czy płatna kurwa,
  —-
  Znów musowo prostować znaczenie kategorii.
  Płatna kurwa ,nie ma takiego układu.Prostytutka jest płatna „z góry”,bez reklamacji co do jakości usług,to jest -proszę Pana szan. – fach,a nie kurwa.
  Jeszcze raz ,i będe do usr…nej śmierci ,to powtarzal,że kurwa to character,za który się nie płaci,taki się ma i nie zawsze musi być związane z dawaniem.A prostytutka to zawód usługowy ,obowiazkowo płatny,bo inaczej ,to może być kurewstwo.Nie?
  Pozdrawiam ciepło…

  A niech i tak będzie. Pan chyba zrozumiał, mimo wszystkie subtelności, o co chodziło.
  Admin

 12. Pinxit said

  Wart Pac palaca a palac Paca.
  Unia w swej jednosci nieograniczonej kaze prostowac banany a Szydlo poucza Unie o demokracji suwerennych panstw..
  Scenariusz dla Mrozka i H. Pintera.
  Dwie panienki z przeszloscia dyskutuja dziewictwo.. wtorne.

 13. Antares said

  Patrząc na zdjęcie to na pierwszy rzut oka to nie są Słowiańskie rysy.

 14. Proste said

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100005925496819

 15. Boydar said

  „… wygląda jak powiatowy głupek …” – Pan NC (9)

  Wcale nie, moim zdaniem wygląda jak hunwejbin.

  „… Najbardziej krewkich liderów hunwejbinów stracono, a dziesiątki tysięcy członków zesłano na wieś, żeby „uczyli się pracy od chłopów” …”

  za https://pl.wikipedia.org/wiki/Hunwejbini

 16. atryda said

  Za S. Krajskim
  islam=masoneria=lewactwo=złe zmiany
  Tu na tym zdjęciu mamy pewną kompilację ww. ciągu.
  broda muslima > poza na zdjęciu masońska > członek lewackiej instytucji, która jest wrogiej tego co dobre – i wszystko jasne

 17. Dictum said

  Feministki, poganki, masonki

  Kto tworzy żeńskie loże masońskie w Polsce?

  W Polsce idee kontrkultury są wzmacniane głosem środowiska Kongresu Kobiet. Jedną z jego twarzy jest Barbara Labuda. Środy nie ruszamy! – usłyszałam w 2011 r. z ust znanego tzw. prawicowego publicysty, kiedy próbowałam scharakteryzować sposób działania i myślenia osób związanych z ideą zachodniej rewolucji kulturowej, która podtapia polską tradycję kulturową. W Polsce feministki i masonki są „żandarmami” tej rewolucji. Towarzyszy im sympatia mediów. Siłę realnego wpływu tych środowisk na politykę każdego z polskich rządów udowadnia każdorazowy problem z wprowadzeniem pełnej ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci i relatywizacja klauzuli sumienia. Ten wpływ na politykę, kulturę, edukację i ekonomię wynika z jednej strony z pozycji kobiet skupionych w tych grupach lub pełnionych przez nie funkcji w polityce, kulturze, biznesie, mediach, nauce, organizacjach pozarządowych, a z drugiej strony z ponadpartyjnej zgody na włączanie idei tej rewolucji do polityki w Polsce. Fakt ten ukrywa się przed społeczeństwem od początku transformacji, choć potwierdza go treść art. 5 Konstytucji, który tam, gdzie jest mowa o zrównoważonym rozwoju, otwiera nas na rewolucję kulturową i ekonomiczną w duchu zarządzania globalnego. Tymczasem w biografię kobiet lewicy wpisane są niekiedy osobiste i rodzinne związki ze starą, szeroko pojętą komuną i z neokomuną w jej neohumanistycznej odsłonie społeczeństwa obywatelskiego, która zdominowała politykę światową po upadku muru berlińskiego według sentymentów wolnomularskich i celów zrównoważonego rozwoju zaproponowanych światu przez zarządzanie globalne ONZ, UE (Sachs, Soros).

  Kontrkultura w Polsce

  Ta rewolucja jest antykatolicka, proaborcyjna, tzw. równościowa, progenderowa, kosmopolityczna. Globalizuje się, idąc przez instytucje międzynarodowe i państwowe. Jej cechą charakterystyczną jest np. wrogi stosunek do klauzuli sumienia, przeakcentowanie ochrony powietrza i środowiska oraz polityka tzw. rozwoju przez samoograniczanie (por. J. Żakowski, Kongres Obywatelski). Ponadto jednym z dowodów zakorzeniania jej w Polsce jest np. obligatoryjne ustanowienie stanowiska Biura Pełnomocnika ds. Równego Traktowania (przez PiS zastąpiony pełnomocnikiem rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania). Innym dowodem jest stosowanie terminologii tej rewolucji. Na przykład określenie „zrównoważony rozwój” jako pojęcie/klucz rewolucji jest „kodem” globalistycznych celów zrównoważonego rozwoju z tzw. zdrowiem i prawami seksualnymi i reprodukcyjnymi. Stanowią one „korzeń” aborcji i antykoncepcji, ochrony tzw. orientacji seksualnej, tzw. równości, w której np. postulowane jest paraprawo homoseksualistów do adopcji dzieci – stąd wynika zwalczanie tradycyjnych ról w rodzinie jako stereotypów. W Polsce idee kontrkultury są wzmacniane głosem prof. Magdaleny Środy i środowiska Kongresu Kobiet z dr Henryką Bochniarz, szefową Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, minister przemysłu i handlu w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego (1991 r.), oraz związanego z nimi Klubu 22 i tzw. Loży 28. Idee kontrkultury podzielane są również przez żeńskie loże masońskie „Prometea” i „Gaja Aeterna”. Nazwiska pań wchodzących w skład Rady Programowej Kongresu Kobiet i jego gabinetu cieni, będącego nieformalnym rządem z ministerstwami, widnieją na jego stronie internetowej. O masonkach w Polsce można się dowiedzieć np. ze stron internetowych wspomnianych wyżej dwóch lóż.

  Klub 22, Loża 28 i Kongres Kobiet

  Jak twierdzą uczestniczki spotkań Klubu 22, dr Henryka Bochniarz uchodzi za jego nieformalną liderkę i to ona z Barbarą Labudą wpadły na pomysł stworzenia grupy kobiet określanych przez nie mianem kobiet sukcesu. Grono kobiet Klubu 22 współtworzą takie osoby, jak np.: Małgorzata Niezabitowska, Olga Krzyżanowska, piosenkarka Kora Jackowska, Hanna Suchocka (była premier i ambasador Polski przy Watykanie), Nina Terentiew (b. szefowa telewizyjnej Dwójki), Lena Kolarska-Bobińska (dyrektor Instytutu Spraw Publicznych), Magdalena Środa, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Danuta Hübner, Olga Lipińska, Henryka Bochniarz, Bożena Wawrzewska (była zastępczyni redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”), Maria Szyszkowska, Ewa Plucińska, Izabela Cywińska, Anna Popowicz (pracuje w firmie zarządzającej funduszami, kiedyś w rządzie Bieleckiego), Anna Fornalczyk (profesor ekonomii, członek zarządów kilku firm, współwłaścicielka firmy doradczej), Bożena Walter, Irena Eris, Maria Wiśniewska (ekonomistka, była prezes Pekao SA). Na swoich comiesięcznych, prywatnych spotkaniach gościły Lecha Kaczyńskiego, Leszka Balcerowicza, Jacka Rostowskiego, Donalda Tuska. Klubowi 22 przypisuje się pomysł stworzenia Kongresu Kobiet, który działa od 2009 r. W skład Kongresu Kobiet wchodzą również panie związane z tzw. Lożą 28, której nazwa nie ma związku z liczbą członków, ale z feministycznym „sznytem” ich mentalności. Lożę tworzą m.in. Magdalena Środa, Wanda Nowicka, Kinga Dunin, Henryka Bochniarz, Kazimiera Szczuka, wskazująca Instytut Badań Literackich PAN jako miejsce jej intelektualnej formacji za przyczyną prof. Marii Janion (Stowarzyszenie na rzecz Humanizmu i Etyki Niezależnej). Z IBL związany był przez lata Jan Józef Lipski, członek Klubu Krzywego Koła, wieloletni przewodniczący pozostającej w podziemiu wolnomularskiej loży ”Kopernik„.

  Masonki w Polsce

  O żeńskich lożach masońskich w Polsce „Gaja Aeterna” i „Prometea” mówią strony internetowe obu lóż, które przynależą do francuskiej „Róży Wiatrów” („La Rose des Vents”) – Wielkiej Żeńskiej Loży Francuskiej (GLFF). Masonka loży „Prometea”, dr Mirosława Dołęgowska-Wysocka, inicjowana w loży paryskiej, należy do Instytutu Sztuka Królewska w Polsce, promującego myśl masońską, i prowadzi swój blog w internecie, który nazwała imieniem bogini pogańskiej – Aszery. Jest wydawcą i redaktorem „Gazety Ubezpieczeniowej” oraz „Wolnomularza Polskiego”, magazynu poświęconego w całości tematyce masońskiej (wolnomularskiej). W jego pierwszej radzie programowej zasiadała prof. Maria Szyszkowska (Klub 22), filozof i – podobnie jak wspomniana prof. Maria Janion – członek Stowarzyszenia na rzecz Humanizmu i Etyki Niezależnej, które wchodziło w skład Polskiej Federacji Humanistycznej (w Europejskiej Federacji Humanistycznej z siedzibą w Brukseli), do której należały także Barbara Labuda, Olga Lipińska, Danuta Waniek. Szyszkowska jest autorką projektu ustawy o rejestrowanych związkach tej samej płci, projektów ustaw dotyczących aborcji i eutanazji.

  Za aborcją

  Wspomniane środowiska łączy walka o paraprawo do aborcji i propagowanie mentalności antykoncepcyjnej. Wpis na stronie internetowej Kongresu Kobiet pt. „Ani kroku dalej. Demonstracja Ratujmy kobiety” z dnia 5 września 2016 r. informuje: „To projekt całkowitego zakazu aborcji, który odbiera nam, kobietom, prawo do decydowania o swoim życiu i zdrowiu. […] Będziemy demonstrować w gronie wielu organizacji pozarządowych i inicjatyw nieformalnych”. W „Wolnomularzu Polskim” z dnia 3 października 2016 r. czytamy: „Dziś czarny poniedziałek – dzień powszechnego strajku kobiet. Redakcja ’Wolnomularza Polskiego’ rozumie ten protest jako walkę o to, żeby każda kobieta mogła żyć w zgodzie ze swoim światopoglądem i sumieniem, których nie powinna narzucać innym osobom”. W „Rzeczpospolitej Wolnomularskiej”masonka z loży „Róża Wiatrów” odpowiada Dołęgowskiej-Wysockiej: „Jak sądzę, jest jedna dziedzina, w której wpływy masonów-kobiet i mężczyzn wyraźnie się uwidoczniły: jest nią popularyzacja antykoncepcji”. Z kolei w oenzetowskich Celach Zrównoważonego Rozwoju (Cel nr 3) czytamy m.in.: „Do 2030 roku zapewnić powszechny dostęp do świadczeń z zakresu zdrowia seksualnego reprodukcyjnego, w tym planowania rodziny, informacji i edukacji, oraz włączyć zdrowie reprodukcyjne do krajowych strategii i programów”. (Cel nr 4): „Zapewnić powszechny dostęp do ochrony zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz korzystanie z praw reprodukcyjnych, zgodnie z Programem Działań Międzynarodowej Konferencji na rzecz Ludności i Rozwoju, Pekińską Platformą Działania i dokumentami końcowymi ich konferencji przeglądowych”. Inicjacja okultystyczna Światło na to, co inspiruje postawy proaborcyjne, rzuca fakt inicjacji okultystycznej, do którego powyższe środowiska się przyznają. Na przykład w telewizyjnym programie „W roli głównej” prof. Magdalena Środa opowiada z powagą: „Na nasze zjazdy […] w Mądralinie przyjeżdżała pewna czarownica – prosto z Salem. I uczyła nas różnych rzeczy […] wszystkiego nie mogę powiedzieć, bo jesteśmy związane tajemnicą i każda z nas ma dyplom. […] w Noc Walpurgii, albo w głęboką noc bogini Hekate, i gry, i wtajemniczenia trwają do samego rana. Efekty tego widać oczywiście potem w życiu politycznym przez następnych 6 miesięcy. […] My jesteśmy dobre czarownice. […] od pewnego momentu na konferencjach feministycznych rzeczywiście pojawił się wątek wiedźm„. Również Kinga Dunin w tekście ”Mądralińskie baby, czyli przechadzka feministyczna dla czytelników płci obojga” [Teksty Drugie, nr 4-5-6/1993] napomyka o Nocy Walpurgii w ”Mądralinie„, miejscu zjazdów feministek pod Warszawą. Z kolei dr Dołęgowska-Wysocka o inicjacji do masonerii mówi: ”To jest ten obszar naszych rytuałów i obrzędów, i obrządków, o których po prostu nie mówimy” (por. „Masoni a sprawa polska” – https://www.youtube.com/watch?v=IjptB-O4iJI). Sprawę inicjacji do masonerii przybliża mason i masonolog prof. Tadeusz Cegielski: „Kandydat do loży przeżywa symbolicznie swoją śmierć i swoje symboliczne narodziny. Ten kandydat wychodzi z głębi ziemi, czyli z izby rozmyślań; to jest taka, na czarno udekorowana izba, w której pewne znaki i symbole przypominają mu problem zmartwychwstania„. Jak rozumianego, tego prof. Cegielski nie wyjaśnia. Profesor Tadeusz Cegielski to syn Longina Cegielskiego, wicepremiera w rządzie Piotra Jaroszewicza, odznaczony w 2005 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Złotym Krzyżem Zasługi, „współbrat” w masoństwie z Janem Olszewskim za komuny, organizator wystawy wraz z Uniwersytetem Warszawskim „Masoneria pro publico bono w Muzeum Narodowym”.

  Żerowanie na chaosie

  Neopogaństwo, wypluwając z siebie kontrkulturę oraz okołorewolucyjny chaos, przewrotnie określa swoją rolę jako koncyliacyjną. Cegielski wyjawia np., że wolnomularstwo „odkryło w sobie nowe energie, a te znalazło w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie ta misja koncyliacyjna, która ma zaprowadzić pewien ład w społeczeństwie zantagonizowanym, w społeczeństwie, w którym powstała pewna próżnia ideowa […] że ta formuła wydaje się być bardzo atrakcyjna. I burzliwy rozwój wolnomularstwa w Czechosłowacji, czyli w Czechach, na Słowacji, na Ukrainie, na Węgrzech, w Rumunii, w Bułgarii, w Polsce, nawet na Białorusi, w republikach bałtyckich, na terenie dawnej Niemieckiej Republiki Demokratycznej, czyli w tych krajach związkowych wschodnich, wszystko to pokazuje, że formuła wolnomularska jest atrakcyjną formułą samoorganizowania się społeczeństwa po przejściach […] że ona taką samoorganizację w czasach trudnych, w czasach konfliktowych może przejąć” („Zrozumieć masonerię”, 5 kwietnia 2017, Stowarzyszenie Edwarda Abramowskiego).

  Pod szyldem dobra – zło

  Magdalena Środa, w latach 80. – tuż po powrocie z USA – wzięła udział w konferencji naukowej poświęconej problemom macierzyństwa. Fotografie z tej konferencji ukazują znane dziś twarze Kazimiery Szczuki, Agnieszki Graff i innych polskich feministek. Wówczas to uczynienie prywatnych spraw kobiet sprawami publicznymi stało się feministyczną misją Magdaleny Środy (por. „W roli głównej”). Środa, będąc jedną z twarzy rewolucji kulturowej w Polsce – w ciągu trzech dekad – oswoiła polskie społeczeństwo z nowotworami językowymi tej rewolucji. (Feminizację języka Środa nazywa ”wyrąbywaniem„ miejsca w języku – np. doktorka, profesorka – zamiast klasycznego: pani doktor, pani profesor). W konsekwencji owej pracy nad zmianą języka i myślenia – w masce filantropii i postępowości – gender, prawo do orientacji seksualnej, prawo do aborcji, zdrowie seksualne i prawa reprodukcyjne, związki partnerskie kaleczą system prawny także w Polsce. Dlatego Środy nie ruszamy, ale musimy rozprawić się z myślą, którą m.in. prof. Środa holuje. Jeśli chcemy być prawdziwie wolni.

  Dr Aldona Ciborowska

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/mysl/182401,feministki-poganki-masonki.html

 18. RomanK said

  Panowie..to jak czlowiek wyglada jest wazne dla microcephali….
  Po tym sie rozrozniaja..nasz i ich…..
  NO to go wystrojcie na wzor i podobienstwo wasze…i zobaczycie co sie stanie….

 19. Boydar said

  Niestety prawda (14). Jednak jeśli nie z całej mordy to bynajmniej z języka.

 20. Zbyszko said

  Coś ostatnio dużo facetów z brodą się pojawiło. Gdzie się kopnie, tam facet z brodą. Czy to jest jakieś lenistwo? nie chce im się rano ogolić? Kiedyś mówiło się (i mam nadzieję że nadal się mówi) że jeżeli facet ma nienagannie czyste buty (i skarpety oczywiście), to cała reszta także jest w porządku. A co sądzić o facetach z brodą?
  A tak już całkiem na poważnie (chociaż poprzednio też było na poważnie), to… nareszcie zaczynam poważać Panią Premier Szydło.
  Czekamy w takim razie na likwidację Ustawy 1066, na radykalne uproszczenie procedur administracyjno-fiskalnych dla małych i średnich polskich indywidualnych przedsiębiorców, tak by Polacy nie musieli albo wyjeżdżać z Kraju, albo rejestrować swoje firmy za granicą. Oczekujemy także radykalnego obniżenia podatków dla tych najmniejszych i opodatkowania korporacji. No i najważniejsze… CZEKAMY NA UWOLNIENIE Z WIĘZIENIA PANA MATEUSZA PISKORSKIEGO – WIĘŹNIA POLITYCZNEGO.
  NIe ulega wątpliwości, że akcje PIS pójdą do góry. Za sam Polexit PIS będzie powszechnie wynoszony na piedestał, bo teraz to z kim rozmawiam, to gdy tylko powiem coś o unii to szlag każdego trafia.

 21. Jerry Roberts said

  Żydostwo zawsze się kryje, ale wcześniej czy później po czynach go poznajemy.
  Oto wpis pana Jerzy Ulicki-Rek o piosenkarce z Polski o nazwisku Magda Umer córki zbrodniarza stalinowskigo Adama Humera. Na kłamliwej wikipedii dają kłamliwą informację, że jest córka jakiegoś Edwarda i Stanisławy. Udaje chrześcijankę a wyśpiewuje o żydach. Niedaleko pada gruszka od gruszy. 🙂
  Poniżej cały ten wpis.

  Moze pani Magda zaspiewa nam TO ?
  Postby Jerzy Ulicki-Rek » 08 Nov 2007 04:00 am
  Ponizej kilka wersow w piosenki jaka p.(H)Umer spiewa w Polsce.

  „Miasteczko Bełz po wojnie ”

  Mój miły Icełe
  Już nie bój się nocy
  I ludziom w oczy patrz w miasteczku Bełz ..

  Wzruszony do lez postanowilem i ja cos zrobic w tej materii .
  Biorac pod uwage ,ze prawda historyczna daje czasami polaczyc sie z piosenka, sprobowalem i ja jakos te dwa zywioly pogodzic.
  Moze uda mi sie przekonac p.Magde aby wyspiewala nam dalszy ciag zyciorysu „milego Icele”?

  „Zasnij juz Icele,
  zasnij juz cichutko
  Bo tate powrocil do domu zmeczony…
  Dzisiaj rozstrzelali
  15 tysiecy…
  A przeciez tych Polakow
  sa jeszcze miliony…
  Zasnij juz ,Icele,
  i snij az do rana
  A gdy bedziesz duzy
  to zastapisz tate…
  I stalowym pretem
  marzenia skrzydlate
  Bedziesz wbijal uparcie
  w tepe polskie glowy…
  Tate juz to robi,
  ty tez badz gotowy…
  I ty bedziesz zmeczony
  powracal do domu
  Ale gdzie pracujesz
  nie powiesz nikomu…
  W niedziele, po pracy
  pojdziemy na spacer
  Matka bedzie patrzec
  jak syn dumnie kroczy
  I tylko sie nie dziw,
  ze w miasteczku Belz
  Nie bedzie Polaka
  co spojrzy ci w oczy…”

  Mam cicha nadzieje, ze to bardziej spodoba sie p.Magdzie (H)Umer
  Jerzy
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

 22. Boydar said

  Panie Dictum (17), tych nazwisk to na drugi Katyń by wystarczyło.

  I po to był Ziuk, i bolszewia w Polsce, i cała historia świata …

 23. SSargatanass said

  ach tam zaraz ;)))

  przecież to znany twórca ;))) popularnej aplikacji na iphona „zarejesruj kupę swojego psa na facebooku” :)))

 24. guła said

  Ziuk jest dla niektórych, jak ugotowane kości drobiu dla kota … A w Lubelskim kto bywał ( ja w internecie) to stwierdziłby naocznie co każden brat starszy, poważny, obowiązkowo goli łysinę do zera i hoduje pejsy. Wyjątkowo może być broda.
  Są rozczarowani podejściem PiS do Unii. Ledwie przepchnęli referendum w kraju, a już dysponowali wizytówkami Ekonomysta – Europejczyk.

 25. punkt said

  Wartosci kurew to ukrasc i zabic. Popierdywanie zalem i oburzeniem psu na bude. Oko za oko, zab za zab. Do tego kiedys dojdzie i bedzie wyzwolenie.

 26. NC said

  Re 21, Jerry Roberts:

  Magda Umer to córka Edwarda Humera. Adam Humer, zbrodniarz stalinowski, wicedyrektor Departamentu Śledczego MBP, był bratem Edwarda, czyli jej stryjem.

  Edward Humer też zajmował się wprowadzanie władzy ludowej, tyle, że był funkcjonariuszem bezpieki wojskowej, tzw. informacji wojskowej, i ma na rękach krew wielu Polaków.

  Dziadek Magdy (H)umer, i ojciec Adama i Edwarda, Wincentego Humer i jego żona Otylia zostali zlikwidowany z wyroku Polskiego Państwa Podziemnego 31 maja 1946 r. w Kmiczynie, w okresie Referendum Ludowego. Wyrok opiewał także na Adama I Edwarda, ale ci unikneli śmierci, uciekając z okolic Tomaszowa.

 27. NC said

  Wincenty, nie Wincentego, sorry.

 28. Listwa said

  prysznic dla matołów

 29. Pinxit said

  In the name of national security!

  Ciekawe co na ostatnie rewelacje z Manchesteru maja do powiedzenia Cejrowski, Max Kolonko i rozne grupy zdenerwowane uchodzcami w Europie:

  – zaden z zamachowcow w Europie nie byl uchodzca a raczej wychowanym i zasymilowanym obywatelem Europy.
  (Bylem na wielu uroczystosciach wreczania paszportu i doskonale wiem, ze byle komu obywatelstwa sie nie przyznaje).

  – Poroznil sie wywiad brytyjski z amerykanskim. Pani Theresa May az piany dostala w przemowieniu w Brukseli na temat tego, ze wywiady powinny dzialac wspolnie i miec do siebie zaufanie.

  – skandal wybuchl po tym jak policja brytyjska oglosila, ze nie bedzie podawac nazwiska terrorysty z Manchesteru ze wzgledu na bezpieczenstwo dochodzenia

  – Amerykanski wywiad szybko przyszedl z pomoca zatroskanym tlumom, ktore chcialy wiedziec, kto sie dopuscil takiej zbrodni. Amerykanie podali nie tylko nazwisko terrorysty z Manchesteru; przypomnieli, kim byli RODZICE przestepcy.

  I tu sie zupa wylala.
  Rodzice przestepcy byli „emigrantami” z Libii. Moze nie tyle emigrantami, co terroystami, ktorzy dostali pieniadze od Anglii na obalenie Kadafiego w Libii. Ta grupa Al Kaidy, w ktorej byli rodzice terrorysty z Manchesteru byla oplacana przez wywiad brytyjski, zeby obalic rezim Kadafiego. W uznaniu zaslug dla sluzb wywiadowczych Wielkiej Brytanii, cala rodzina dostala brytyjskie paszporty.
  Jeszcze do tego sie wsypalo, ze cala ta grupa AL Kaidy wyslana do Libii a zorganizowana przez wywiad brytyjski, pochodzila z … Manchesteru. W Libii znalezli sobie jeszcze lokalnych pomocnikow, ktorych oplacali sowicie, po czym zaprosili do Anglii przyznajac im obywatelstwo. Bo w Libii jakos nie da sie juz mieszkac.

  W tym sensie, mozna uznac, ze to Libijczycy obalili Kadafiego.

  Prasa dzisiejsza trzesie sie od sensacji, a przede wszystkim „rozczarowania” wladz brytyjskich niedyskrecja wywiadu amerykanskiego.

  Na chwile, przynajmniej, Rosja i Putin moga spokojnie poogladac telewizje bo maja chwile odsapki.
  (bo oba zaprzyjaznione wywiady beda sie starac wciagnac w te afere … rosyjskich hakerow)

  A ja polecam przeglad prasy dzisiejszej.
  Lacznie z przemowowieniem Trumpa i pani Theresy May w Brukseli, oraz Donalda Tuska, ktory jakos mial odwage powiedziec, ze tak znowuz ta Rosja to nie bardzo zagraza Europie.

 30. Maćko said

  Pan Listwa pod przysznicem.

  Max BREDZI zawsze jak debil o „najnileven”… o zabiciu Bina Ladena Ussamy… bzdeci jak nakręcony w pewnych tematach.

 31. Listwa said

  Pinxit Maćko

  Jesteście mało przekonujący i pod prysznic pchać się nie musieliście.

 32. Maćko said

  — Vademecum podaje dziesięć przepisów na tendencyjną
  informację. Chce pan je poznać?
  — Tak, to by mnie interesowało.
  — Nieprawda nie dająca się zweryfikować, mieszanka prawdy
  i fałszu, deformacja prawdy, zmiana kontekstu, zacieranie i
  jego odmiany: wybrane fakty, komentarz podtrzymywany, ilustracja,
  generalizacja, nierówne części, części równe.

 33. RomanK said

  NO panie Pinxit..zamochowiec byl urdzonym Brytyjczykiem synem agenta brytyjskiego, jaki byl trenowany przez sluzby brytyjaskie do dzialan w Libii…dzieki temu mieszkal legal;nie w Anglii, a procowal w Libii przez lata organizujac likwidacje Kadafiego.
  Psy trenowane na ludzi trzyma sie zawsze na sztywnej smyczy.

 34. Listwa said

  Pinxit

  Wystarczy tego pluskania.
  Czy ktoś nas pyta o to :

  „Duda: wojska NATO na dłużej w Polsce; Wzmocnimy naszą obecności w Iraku
  Zadeklarowaliśmy to, żadnych konkretów nie było ustalonych, ale zadeklarowaliśmy, że tutaj jesteśmy otwarci, jesteśmy gotowi do wzmocnienia naszej obecności w Iraku, bo wszyscy widzą, że ta aktywność ze strony Sojuszu Północnoatlantyckiego jest potrzebna”

  http://wiadomosci.wp.pl/duda-wojska-nato-na-dluzej-w-polsce-wzmocnimy-nasza-obecnosci-w-iraku-6126627839285377a

  Tak samo nie potrzebujemy nauk o moralności.

  Nie wiem o co im chodzi, Pinxit ratuj , taki jesteś zorientowany w lokalnej prasie i zagranicznej:

 35. Listwa said

  Miało byc to:

  Panie Macko patrz pan jak minipulują, a we francji tak słodko, no moze palą zbyt dużo samochodów:

 36. Pinxit said

  Ciekawe.
  Jest wystarczajaco duzo informacjii w sieci od SAMYCH PRACOWNIKOW wywiadu brytyjskiego i angielskiego i nawet oficjalnych zrodel.

  Zydowska chucpa jednak przebija wszystkich! Na obrazkach. Taka zwana metoda piktorialna najlepiej dziala w XXI wieku.

  * How the British deep state turned Manchester into al-Qaeda Town UK

  http://www.blacklistednews.com/How_the_British_deep_state_turned_Manchester_into_al-Qaeda_Town_UK/58681/0/38/38/Y/M.html

  Manchester Bomber Was Repeatedly Reported to Authorities Over Five Years

  http://www.breitbart.com/london/2017/05/25/manchester-bomber-repeatedly-reported-authorities-friends-community/

  Court Hears British Welfare Payments Used to Fund Paris, Brussels Terror Attacks

  http://www.breitbart.com/london/2016/11/25/british-welfare-fund-paris-brussels-terror-attacks/

  Blowback? Manchester bomber linked to terrorist group which UK allegedly backed — RT UK

  https://www.rt.com/uk/389694-libya-abedi-lifg-cameron/#.WSccY_0-M3A.email

  Blowback? Manchester bomber linked to terrorist group which UK allegedly backed — RT UK

  https://www.rt.com/uk/389694-libya-abedi-lifg-cameron/#.WSccY_0-M3A.email

  MI6 role in Libyan rebels’ rendition ‚helped to strengthen al-Qaida’ | UK news | The Guardian

  https://www.theguardian.com/world/2011/oct/24/mi6-libya-rebels-rendition-al-qaida

  Bomber’s father fought against Gaddafi regime with ‚terrorist’ group | UK news | The Guardian

  https://www.theguardian.com/uk-news/2017/may/24/bombers-father-fought-against-gaddafi-regime-with-terrorist-group

  British intelligence services Articles – Breitbart
  http://www.breitbart.com/tag/british-intelligence-services/

 37. Pinxit said

  Troche przydlugie te sprawozdania prasowe na temat Manchesteru i wywiadu brytyjskiego i amerykanskiego i Al Kaidy, wiec musza poczekac na moderacje.

 38. Pinxit said

  Polscy uchodzcy w krajach muzulmanskich:

  Na lodkach u wybrzezy Libii:

  Wojsko Polskie w Libii. | Gawronski Rafzen’s Blog

  https://rafzen.wordpress.com/2011/05/11/wojsko-polskie-w-libii/

  Polscy uchodzcy w Iraku, Afganistanie:

  **Wojsko Polskie – PKW Irak, Afganistan – YouTube

  Polacy prosza o azyl w Afganistanie – juz tak 16 lat sie prosza:

  Z Obiektywem Obok Munduru :: ZOOM ::..

  http://www.zoom.mon.gov.pl/galerie/pkw-afganistan-VII-i-VIII-zmiana/

 39. Marucha said

  Jak to jest, że WSZĘDZIE gdzie istnieje znacząca mniejszość muzułmańska nieuchronnie dochodzi do zamieszek, podpaleń, wandalizmu, bandytyzmu i degradacji całych dzielnic mieszkalnych?

  Jak to jest, że słysząc o jakimkolwiek zamachu możemy W CIEMNO POSTAWIĆ na to, że jego sprawcą jest kolejny wyznawca „pokojowej religii” islamu?

 40. Boydar said

  To czysty (żeby nie powiedzieć – koszerny) przypadek, Panie Gajowy.

 41. Pinxit said

  Czekam na moderatora zeby odslonil wiadomosci prasowe dot. zamachu w Manchesterze. i skanadalu sluzb wywiadowczych USA i Wielkiej Brytanii.

 42. Pinxit said

  39
  Marucha
  Zamieszki, podpalenia i wandalizm nie sa Europie obce.
  Odkad swiat istnieje, to mamy nieustanna agresje ludzkiego gatunku.

  W Europie mielismy rozne wojny 30-letnie, stuletnie, napoleonskie, hiszpanskie, o sukcesje, Wiosne Ludow, powstania, dwie wojny swiatowe, wojny z Rosja, kilka wojen na Balkanach od czasow greckich. A takze rozmaite dywersje i rozbiory Polski. I Jugoslawii.

  Teraz akurat najwieksza demokracja swiata przygotowuje atak na male panstwa na Balkanach,
  Lejemy sie w tej Europie od zarania dziejow.
  W Donbasie morduja banderowcy z Kijowa.
  Problem w tym, ze niczego sie jeszcze nie nauczylismy: ze nalezy szanowac ludzki gatunek.
  Libia nie napadla na Polske ani nawet na Europe.

  Poniewaz teraz Amerykanie przygotowuja frontalny atak na Libie i Iran (obojetnie czy im sie to uda czy nie) to mamy morderce, ktorego cala rodzina jest zatrudniona przez wywiad brytyjski.
  Najwiekszego drania na Blskim Wschodzie, czyli Arabie Saudyjska i bogobojny Izrael tez zalozyl wywiad brytyjski.

  Bedzie moze sprawiedliwie dolozyc do grup islamskich, bardzo male, niemal niewidzialne grupki Sorosa, ktore gdziekolwkiek sie pojawia – zaczyna sie rewolucja, wojna czy powazne zamieszki.
  Dzis juz malo kto pamieta o malenkiej grupie Otpor, nikt specjalnie nie dyskutuje siostrzana grupe Udar, ktore rozpetaly dwie paskudne wojny w Europie i to w ostanim dwudziestoleciu.
  No wiec dyskutujemy kazda grupe z osobna.

  Ja nie bardzo rozumiem moze co chciala powiedziec Margot Wallstrom, szwedzka minister spraw zagranicznych, gdy ostrzegla, ze Szwecja moze nalozyc szlaban na wizy dla Izraela,

  “It is deeply regrettable that the United States will stop people from Iran, Iraq, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen from entering the country, given the incendiary and aggressive nature of Trump’s new immigration ban, we want to ban Israelis from entering our country,” she said in a statement.

  Czy to prawda?

  „The mass propaganda by Jewish-owned local newspapers, such as the Local, and TV and radio outlets have succeeded in furthering anti-Muslim bigotry in the country especially after Swedish government insulted the Zionist regime last year by recognizing an independent Palestinian State over pre-1967 borders.”

  Rozni komentatorzy uwazaja, ze panstwa, ktore poparly Palestyne placa cene za krytykowanie Izraela. I ze do takich panstw nalezy Szwecja, Francja, Brazylia, Wenezuela, Syria, Polnocna Korea, Libia..

  Rzad Izraela nie ukrywa zlosci na rzad szwedzki. Netanjahu domagal sie wyrzucenia Szwedki z pracy.

  Parlamentarzysta UK – rodem z Ostaszowa – przemawia w brytyjskim parlamencie: Izrael zachowuje sie jak NAZI

  UK Jewish MP Gerald Kaufman Israel behaving like the Nazis – YouTube

  Just a thought.

 43. Hasso C. said

  To morda zdrajcy.

 44. Pinxit said

  34
  Listwa
  Co maja wspolnego uchodzcy z Erytrei z zamachem w Manchesterze i z Libia?.
  Na swiecie jest ponad 50 milionow uchodzcow.
  Nie wszyscy sa zwiazani z wywiadem jakimkolwiek i Manchesterem.
  Omawiamy konkretny przypadek, oceniany NIE przeze mnie. Ja tylko cytuje prase.

  A ze kazdy ma inne hobby – to cytuje inna prase.
  Mozna na ten przyklad zaczac sie zastanawiac, dlaczego do Polski nawet uchodzcy nie chca przyjechac. Ale Ukraincy wala tysiacami.

  Juz zapomnielismy Odesse? I nie tylko Odesse.

  Wlosi akurat wlasnie uratowali 3 tysiace uchodzcow.
  I nie robia rabanu w Unii.
  Bo kazdy ma inne hobby.

 45. Pinxit said

  Sa jeszcze takie opinie – jak faceta z brytyjskiej Partii Pracy, ze zamach w Manchesterze bardzo jest na reke pani May, ktora chce za wszelka cene wygrac czerwcowe wybory. Podobno jest precedens.

  Nie chodzi o to zo ja mysle.
  (Ja mysle, ze swiat jest w stanie wojny bez specjalnego powodu)

  Inni mysla, ze Anglia sie zobowiazala wyslac wojsko do Afganistanu i Bog wie gdzie, i potrzebuje poparcia opinii spoleczenstwa. W parlamencie brytyjskim jest wielka awantura o sprzedaz broni do Arabii Saudyjskiej za 3.7 miliarda funtow. Podobno moze sie przydac i w Jemenie i w Libii.
  Jeszcze inni sie zastanawiaja jak Anglia, najbardziej strzezone panstwo w Europie, z dwoma milionami kamer rozstawionym wszedzie, niemal na kazdym rogu ulicy, zapomniala sprawdzic wchodzacych na teren areny.

  RT sie zastanawia, dlaczego nie ma ogolno-europejskiej bazy danych tych podejrzanych i znanych islamistow, i ze za kazdym razem historia terrorysty sie powtarza: znany wladzom od lat terrorysta dokonal zamachu. I mimo, ze znany, jezdzi po swiecie prawie tak oficjalnie jak Trump.

  Jeszcze nikt nie wzial za dupe firmy ochroniarskiej, ktora zarabia miliardy po calym swiecie i nie bardzo sie sprawdza.

  Jeszcze inni podejrzewaja, ze chodzi o kolejny pretekst do wojny, bo Rosjanie za bardzo sie rozpanoszyli na Bliskim Wschodzie.
  Who knows?

  1/Manchester Means War 2/ Israel-Hezbollah 3/Cryptocurrencies – Morris – YouTube

 46. Listwa said

  @ 43 Pinxit

  A to ma wspólnego, że dzis Duda jak kiedys Kwasniewski wysyłają i wikłają Polskę w obce nam konflikty i za nasze pieniądze, nie pytając na s o zdanie, a potem wyskakują różne Pinxituy i lewaki i plotą bzdury o moralności katolickiej i koniecznosci przyjmowania uchodźców albo pomagania im, za kolejne nasze pieniądze. A najlepiej to do parafii i najlepiej na konto Kościoła, finansowe i propagandowe.

  To ma wspólnego, ze do nas nie wyślą w ramach relokacji lekarzy i docentów, tylko całą przeróżna masę, zwłaszcza tę która im dokucza i jest bezproduktywna, z Erytrei też. Każdy sflustrowany uchodźca proweniencji muzułmańskiej jest skłonny do agresji i wymuszani siłą realizacji potrzeb i zachcianek, inspirowany przez imamamów i koran.

  Bo zamachy bombowe to nie jedyny z nimi problem.

  Problem jaki mamy to też naiwniacy jak Pinxit .

  „Szwedzka policja utrzymuje w tajemnicy informacje na temat przestępczości mającej związek z uchodźcami – twierdzi gazeta „Dagens Nyheter”. Policyjne materiały o przestępstwach, których sprawcami bądź ofiarami są uchodźcy, są specjalnie oznakowane.

  Według „Dagens Nyheter” jest to kod „291”, oznaczający zgodnie z wewnętrzną instrukcją w policji, że „nic nie może się wydostać na zewnątrz”. Od października 2015 roku kodem tym są opatrywane wszystkie akta dotyczące przestępstw popełnianych przez uchodźców i tych, których ofiarami są uchodźcy. Dotyczy to także podpaleń ośrodków dla ubiegających się o azyl.”

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/gazeta-szwedzka-policja-utajnia-informacje-o-przestepstwach-uchodzcow,612885.html

  „Tajna instrukcja dla policji. Zakaz ścigania imigrantów i uchodźców za drobne przestępstwa
  Do niemieckich mediów wyciekła tajna instrukcja skierowana do niemieckiej policji. Policjanci mają przymykać oko na przestępstwa imigrantów. W ciągu ostatniego roku do Niemiec przybyło około miliona uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

  W większości to młodzi mężczyźni, którzy nie przeszli żadnej weryfikacji. Władze Niemiec oficjalnie się przyznają, że nie wiedzą gdzie jest 600 tys. z miliona przybyłych do ich kraju. Ostatnie dane Komisji Europejskiej mówią, że 60 procent z uchodźców to imigranci ekonomiczni. Polityka kanclerz Merkel doprowadził do sytuacji kuriozalnych. Imigranci molestują kobiety na ulicach, basenach, pracownice służb mundurowych są przez uchodźców poniżane i wyzywane. #Niemcy zaczynają bać się wychodzić na ulice, burmistrz Lipska mówi wprost o terrorze islamskim w jego mieście.”

  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/01/tajna-instrukcja-dla-policji-zakaz-scigania-imigrantow-i-uchodzcow-za-drobne-przestepstwa-00760969.html

  Więc morał jest taki, że naiwniaki wierzą w prawdziwość sugestii, że za kazdym razem, gdy ma miejsce krwawy zamach , to stoja za tym słuzby. Raczej taka informacja ma odwrócic uwage od źródeł problemu i uspokajać nastroje.

  Ale wy naiwniacy możecie sprowadzac uchodźców i pomagać im , ale w swoich domach i na własny koszt.
  Trzeba byc walniętym mocno w łeb, żeby za rozwiązanie uznać swoją samozagładę, a jeszcze bardziej walnietym zeby powoływac sie przy tym na moralność katolicką.

  „Wlosi akurat wlasnie uratowali 3 tysiace uchodzcow”
  – i co dalej? zaproś ich do siebie i swojej rodziny, bo narzekają na włoska pomoc.

 47. Listwa said

  Pinxit

  Ci tez nie sa z Erytrei i nie maja związku z Manchesterem; Ale coś icj moze łączy:

  „Christians ‚are tied together and shot dead by ISIS militants’ as US-trained special forces battle to retake besieged Philippines city from rampaging jihadis

  SIS-linked militants reportedly captured nine Christians, tied their hands together and shot them dead in a city in the Philippines.

  The Maute group forced the civilians off their truck at a roadside checkpoint in Marawi City on Wednesday and murdered them after they were identified as Christian, local media reported.”

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4540610/ISIS-militants-shoot-nine-Christians-dead-Philippines.html?ito=social-twitter_mailonline

 48. Listwa said

  tam też sporo zdjęć . Nie wygladają islamisci na biedne sieroty.

  Filipino soldiers hold on to fleeing children following reports of fresh clashes between government troops and rebels in Marawi City

 49. Maciek said

  PAnie Pinxit, to ze Listwa powinien wziac prysznic, jak sam napisal, to nie znaczy, ze wsród semitów-samców nie ma i do 40% psychopatów absolutnie niebezpiecznych.

  Panie Listwa, Max Kolonko albo jest kompletnym igorantem w sprawach polityki USA albo jest manipulantem, albowiem obok poprawnych opinii i spostrzen na temat islamistów przemyca kompletne bzdury i falszywki o 9-11, Ladenie, zacheca do toturowania i mordowania niewinnych.
  Moge zrozumiec, ze sie podlizuje ale nie musze tego ani chwalic ani akceptowac ani sluchac. Poza tym, pan znowu sie myli co do moich wpisów – jakis pan bizonowaty – slepy i pyskaty.. 🙂 Islamisci to zagrozenie dla nas wszystkich, norlalnych ludzi, nic innego nigdy nie pisalem.

  33. Panie Romanie – czy mozna miec pewnosc, ze to byl rzeczywiscie on? A jesli on, to z wlasnej woli? ) a nie przywiazany do bomby albo w trakcie zanoszenia paczki dla kolegi? Zeby mlody facre wychowany w GB chcial sie poswiecic dla huryz w raju Allaha to musi miec kompletnie pop…a lepetyne albo byc obrabianym intensywnie przez ekipe speców, typu islamskiego lub MS5ego…

  36. Panie Pinxit, gwoli scislosci: Jest wystarczajaco duzo KOMUNIKATÓW… co do informacji, czyli SPRAWDZONEGO komunikatu, to w zasadzie malo wiemy… niepradwaz?

  42. PAnie Pinxit – pan powaznie z tym wpisem, ze sie lejemy po mordzie w Europie od zarania dziejów? … Czy sie ktos podszywa pod Pana piszac takie bzdety? Francuzi nigdy nie palili ani nie pala swoich samochodów co noc.

 50. Maciek said

  Panie Listwa – pelna zgoda z pana ostatnimi wpisami…

 51. Listwa said

  @ 50 Maciek

  Nie mam nic przeciwko krytykowaniu moich wpisów, tylko rzeczowo. Cenie tez przyznanie rzeczowe racji.

  Pan kiedys wypisywał jak to muzułamnaie sa przyjacielscy , dobrzy – takie bawole gadanie, jak te spod @ 30 Maćko, którym pan wlazł pod prysznic. Przeciez nie będę pana wypychał – prysznicuj sie pan.

 52. Maciek said

  Zaczne przekomarzajac sie:
  Panie Listwa, prysznic z gbura nie zrobi nic lepszego, ani nie nauczy czytac czy myslec, wiec pozostanie pan bez zmian. No chyba ze za goracy to wtedy bedzie pan czerwony albo za zimny i bedzie pan siny. Na nic innego w zasadzie nie licze ( poza czasem ), jako ze charakter jest cecha stala czlowieka.

  No ale moze sie pan czegos nauczy, bo z czytania Biblii pan nic dobrego nie wyniósl. Dobrego, napisalem. Dobroci panu brakuje, oraz sprawiedliwosci.

  Znam ludzi we Francji, którzy pracuja na codzien z czarnymi i brazowymi, wiec wiem jak to jest z pierwszej reki. Nie generalizuje ani nie opieram sie na materialach mendiatycznych. Pracowalem z muzulmanami swego czasu, dobrzy ludzie byli. Tacy co pracuja i szanuja lokalne prawo i obyczaje.

  Pan, w zapale mlodosci byc moze, pisze i zada aby „wyp–lic wszystkich muslimów” na co odpowiadam, ze „wypi—ic” wszystkich nieetycznie postepujacych muslimów i innych ciapatych. Jak Pan chrzesijanin , to inaczej pan postepowac nie moze. Proste.

  Jasne?

  Wiktoria poprzez „per fas et nefas” nie jest godna myslacego czlowieka.
  Pozdrówka

 53. NICK said

  Gówniarze!
  Michnik ma się dobrze, póki co.

  A Wy?

  O czym???
  Między sobą?
  Ble, ble ble… .

 54. Maćko said

  Panie Nick – a czy Pan co innego czyni niz my? ( znaczy sie wiecej niz blablanie? ) Jeśli tak, to moze pomozemy w czymś konkretnie dla Polski dobrym co Pan czyni na codzień?

 55. NICK said

  Czereśni?
  Nie widzę!

 56. Listwa said

  @ 52 Maciek

  To ja zrobiłem prysznic, a pan się poczuł i pod niego wlazł. Wpis @ 28 to chyba nie pana, znowu się panu porąbały pieniądze ze światem rzeczywistym. .
  A gburem jestem dla buraków. I musze chyba ograniczyc czytanie wpisów etyków – amatorów, co to swoje przekonania uwazaja za uniwersalny system etyczny.

  A kończąc przekomarzania, to pan robi zbyt duzo błędów, aby powaznie traktować pana w przedmiocie wyboru dobra i zła, nie byłby pan ateistą piszącym bzdety zwłaszcza pod zmienionym nick. A powinien pan się trzymac Nicka dla swego dobra, które pan opacznie odczytuje.

  Więc, kogo panu się wydaje, że zna to mało ważne. Prosze spojrzeć na wielowiekową historię muslimów i zobaczyc , ze oni radykalizuja i zniewalaja dla koranu i sarija wszystkich jak leci, nawet własną rodzinę, gdy tylko poczują przewagę. Taka jest ideologi ai natura muslim.

  Turcja i Konstantynopol kiedys były chrześcijańskie i dobrowolnie muzułmańskie sie nie stały, a te kraje które muzułmńskie jeszcze nie sa , musiały z muzułmananmi prowadzic o to walki.

  Problem z „wyp–lic wszystkich muslimów” to ma Francja, Szwecja, Niemcy, austria, Grecja, Włochy, a nie Polska. Pan jak zwykle wyciągnął wniosek buraczany. My mamy problem bo rózni chcą nam ich wcisnąc, od merkel, poprzez makrony do Pinxit i lewaków.

  Ale to, czy my przyjmiemy kogokolwiek to nasza rzecz. Równiez naszą sprawą jest, czy pomozemy , a jeśli tak, to kiedy i w sposób jaki sami wybierzemy. Patrząc na nasze bezpieczeństwo, mozliwości i ogólnie wnikliwy rozsądek.

  Gó**no nas obowiązują jakies głupie apelowanie do moralności i nakazywanie przyjmowania uchodźców, bo to jest niby naszym obowązkiem zajmowanie sie sierotami (zwłaszcza tymi z gazet i faktów medioalnych). Niech uchodźcami zajmują sie ci co ich zapraszali i zapraszaja nadal. Nam niech przekazują nalezne nam fundusze, bo i tak bardzo dużo stracilismy na ich pomysłach.

  W Europie jest juz kilka milionów muzułmanów i niech zajmują sie muzułamńskimi sierotamki,.

 57. Listwa said

  I oczywiście nie obowiązuja nas też zadne moralne wezwania od soborowych biskupów, którzy chcą wyłączyć rozsądek apelami o miłosoerdzie. Niech sobie przypomna nauczanie soborowe w kwesti rozdziału państwa i Koscioła, którym tak zyja i lansują.

  Jeśli ich zadniem nacjonalizm jest herezja , to niech do narodu nie apelują. Maja pałace biskupie i moga sobie tam zapraszać, mają wolność. . .

 58. Listwa said

  @ 52 Maćko

  Jasne.

  „Jak Pan chrzesijanin , to inaczej pan postepowac nie moze”.

  – jak to ateistyczne buraki pchają sie do pouczania co jest chrzescijańskie. Najpierw trzeba „wyp–lic wszystkich” ateistów co to chcą nami rządzić. Wy sobie sterujcie w swoich obórkach.

 59. Maćko said

  56. Panie Listwa – Gburem i psycholem to pan jest dla innych, natomiast zupelnie nie wiem kogo pan widzi jak bierze swój prysznic dla matolów! Nie ma telepatii, jak wiadomo. Hmm.. ma pan lustro w prysznicu?
  :-)))))))))

  Powaznie, to pan czyta po przekatnej i wymyśla sobie co chce – jak bizon – a to gwno ma wspólnego z tym, co napisal autor tekstu. O inwazji Islamu na CALY ŚWIAT to ja juz pisalem jak panu zmieniano pieluchy!

  Kiedyś pan sam sobie da po doopie pasy, bo nie zrozumie pan tego, co sam pan przed chwila napisal, taki z pana zlośnik.

  Yeuropa nie klopotu z imigrantami muzulmanskimi.
  Europejczycy, ci prawdziwi, maja klopot z:
  -nielegalnymi
  -zlodziejami
  -podpalaczami
  -fanatykami
  -brakiem poszanowania prawa
  -„wlasnymi” rzadami, które pozwalaja na lamanie prawa i chronia zloczyńców
  -„wlasnymi” rzadami które rozwalily cale poludnie Basenu Śródziemnomorskiego.

  pozdrówka

 60. Maćko said

  58. Listwa – aha… w zasadzie znowu mi wystarczy taki pana wpis… wszak… jak bogowie chca kogoś pokarać to go rozumu pozbawiaja.
  Proste.

 61. NICK said

  Czynię.
  Pobłażliwie się uśmiechając… .
  Qa Mać. (5).

  Ślepy nie widzi.
  Choćby kawy.. Na ławie.

  A, niby mnie zna.

  Jaka jest twa MIARA/WIARA?
  Retorycznie.

 62. Listwa said

  @ 59 Macko

  Ale bodło ateiste. Widze kto pod prysznic włazł .

  „krzyczała Szydło. – Nie dopuścimy do tego, żeby polskie dzieci nie mogły bezpiecznie pójść do klubu czy na plac zabaw.”\
  – i bardzo słusznie, dla naiwnych mycie kibli.

  „Można mieć wątpliwości, czy Unia ma receptę na kryzys uchodźczy i terror islamskich fanatyków.”
  – nie mozna mieć , tylko ma plany islamizacji.

  ” Strach przed zamachami też jest naturalny. Ale jedno jest pewne: rozwiązanie można znaleźć tylko przez solidarne współdziałanie w ramach UE. Największymi zaś sojusznikami terrorystów są ci, którzy wraz z nimi dążą do zniszczenia europejskiej wspólnoty poprzez sianie strachu, paniki i atmosfery wojny.”

  – więc Polska solidarnie moze pomóc w zamknieciu granicy przed terrorystami. W naszym interesie i Europy. A autor niech soboe weźmie kilku do domu i nich go ujeżdząją,

  Poza tym nie chce tracic czasu na zajownie sie takimi artykułami tego Danielka. Pan lubi czytac wyborcża to sie pan odnoś..

  „O inwazji Islamu na CALY ŚWIAT to ja juz pisalem jak panu zmieniano pieluchy!”
  – to cytuj pan , poczytamy, zamiast brykać jak byczek przy pierdzeniu.

  @60 Maćko

  Babcia o pana nie zadba, musze ja, może panu Pan Bóg rozum wróci. Ma pan szanse , prosze nie tracic nadziei. .

 63. Listwa said

  @ 59 Macko

  Może i tak, tylko sporo ich jest

 64. Listwa said

  Władze brytyjskie wskazały 23, 000 potencjalnych ekstremistów dżihadu . Problem jest znacznie gorszy, niż początkowo myśleliśmy.
  Nigel Farage‏

  Ukraiński IPN za zburzenie pomnika UPA zdelegalizował 105 polskich pomników.

  Indianie uratowali od śmierci głodowej 1-ych uchodźców z Europy, przygarnęli myśląc, że można zgodnie żyć.Dziś Indianie żyją w rezerwatach!

  Uchodźcy? Niech przyjmują Parafie. Aborcja? Oddzielmy Państwo od Kościoła.

  Biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek odmówił szefowi MON Antoniemu Macierewiczowi odprawiania comiesięcznych mszy smoleńskich – dowiedział się „Newsweek”. Nieoficjalnie mówi się, że resort w odwecie rozważa redukcję etatów w Ordynariacie Polowym.

  http://www.newsweek.pl/polska/polityka/biskup-guzdek-odmowil-macierewiczowi-comiesiecznych-mszy-smolenskich,artykuly,410737,1.html

  Widziałem dziś umowę Wacława Berczyńskiego z MON. Ciągle pracuje dla Ministerstwa. Zarabia 133 zł za godzinę.
  Cezary Tomczyk

  W piątek na dworcu w Milanie znany policji Tunezyjczyk ciężko ranił nożem policjanta i żołnierza. To nie atak terrorystyczny tylko zdarzenie
  Czyli biedni uchodźcy z Libii, którym Wielka Brytania dała wielkodusznie schronienie: rodzicom azyl a dzieciom obywatelstwo. Także socjal ?
  Stanislas Balcerac

  Macron: stan wyjątkowy, wprowadzony we Francji w 2015 r. w celu zwalczania zagrożenia terrorystycznego, zostanie przedłużony do 1 listopada\
  PAP

  W nowej europejskiej stolicy postępu Manchester działają 62 meczety:

  Główny szmuglerski statek dla nielegalnych migrantów organizacji MSF_Sea jest w pół drogi pomiędzy Tunezją i Sycylią. 100 km od granicy UE.

  Gdzie te dzieci są?

 65. Listwa said

 66. guła said

  Krasiwaja Masza.
  A no, nie nasza.

 67. Maćko said

  Ale tam zeby od razu ubodlo, Panie Listwa… pan pisze, to czasami i odpowiadam. Panu B tez…
  Czasami warto a czasami nie.

  Jak powolujacy sie na Bibile i Wiare pisze jak psychopata to warto mu to pokazać aby nie schodzil po stairway to hell jak rolling stone… jak pan nie zrozumie to Nick wyjaśni 😉

 68. Maćko said

  63 Listwa – ci z filmu to nielegalni, no nie? Wiec jaki klopot? Nie maja prawa pobytu i powinni byc deportowani.
  Jeśli nie sa deportowani, to jest to sprzeczne z prawem i ktoś powinien za to ponieść kare.
  Nieprawdaz?
  No to kto jest winny tego, ze oni Austrie szturmuja? Oni? Im kazano albo pokazano albo im zniszczono domy.
  Kto nakazal?
  Kto pokazal?
  Kto im zniszczyl domy?

  Mnie i psa bezdomnego zal a co dopiero Czlowieka… a Panu?

 69. WH/14/EU said

  Szubienica dla Czerskich!
  Śmierć Wrogom Ojczyzny!!!

 70. Pinxit said

  63
  Listwa
  Ja moze poprosze o wyjasnienie:

  Gdzie i kiedy namawialem do przyjmowania uchodzcow?????
  Kiedy Turcja byla krajem chrzescijanskim????

  I mozemy dalej kontynuowac arcy-frapujaca dyskusje.

 71. Listwa said

  @ 67 Maćko

  I widzi pan, przespał sie pan , pomyślał i już lepiej.
  Na „stairway to hell jak rolling stone” to jest pan, pan zacznie od siebie, te pokazywanie.

  Nie pisze „jak psychopata” , tylko pana słabiutki światek poglądów się rozpada. A tak w ogóle, to pan nie wie co jest w Biblii i nie rozumie pan jej przesłania. Jak kazdy ateista. Inaczej nie byłby ateistą.

  @ 68 Macko

  Prosze jak pan smaży miernotę. Niemcy maja taki kłopot , że jest ich coraz więcej i juz mają nawwt problemy żeby przejść na druga stronę ulicy.
  A pana pytania w konkekscie zaradzenia tym problemom, sa tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

  Ale pan je przesle mailem do odpowiednich władz niemieckich , francusku, greckich itd. zwłaszcza do władz lokalnych, które sobie nie radzą , a pana genialnych pytan i spostrzeżeń nie znają. .

 72. Listwa said

  i oczywście argumentem akceptacji islamizacji nie jest pana litość dla bezdomnych psów.

 73. Listwa said

  @ 70 Pinxit

  Z panem nie ma żadnej dyskusji, pan międli i powtarza po gazetach lokalnych i miedzynarodowych.

  Gdzie i kiedy namawialem do przyjmowania uchodzcow?????
  – choćby wszedzie tam, gdzie pan pisał o obowiązku moralnym i konieczności pomagania uchodźom.

  Pan wie gdzie zostawil swoje komentarze , prosze sobie poczytać.

  Przykład :
  „Los 30 tysiecy malych sierot, ktore dotarly do Europy z fala uchodzcow tez nas nie interesuje.
  Wloskie wladze zachowuja sie troszke inaczej niz polskie.
  A przeciez tez nie chca uchodzcow.”

  „Przerazajaca jest mysl o tym, ze sa tacy (katolicy?) ,ktorzy uwazaja, ze dziecko ze smartfonem nalezy zamordowac, utopic w morzu ialbo deportowac do kraju gdzie bomby spadaja. Czy pan wie, ze bogatym Syryjczykom zburzyli cale miasta? Czy pan wie, ze w Kabulu zbombardowali Amerykanie szpital i wielu pacjentow, lekarzy , pielegniarki i salowe – wszyscy co przezyli byli uchodzcami… bez dokumentow??”.

  https://marucha.wordpress.com/2017/05/22/katolicyzm-dodatkiem-czy-istota-polskosci/#comments

  Kiedy Turcja byla krajem chrzescijanskim????
  – pan sobie weźmie Apokalipsę Sw Jana , poszuka fragment : List do siedmui Kościółów i odnajdzie pan nazwy tych Kościołów. Wszystkie sa nazwami miejscwosci położonymi w dzisiejszej Turcji. Apostołowie idąc z Jerozolimy do Rzymu zakładali tam chrześciajństwo, które potem zostało przemocą wyparte przez muzułmanów. Po roku 1400 muzułamnie zdobyli chrześcijański Konstantynopol i mamy do dziś muzułański Istabuł. Zamiast katolisckiej świątyni Haga Sophia , mamy meczet.

  I mozemy dalej kontynuowac arcy-frapujaca dyskusje.
  – o nie , nie mam czasu i ochoty prostowac wciąż pana błędów i memłania. Pan sam powinien sie domyśleć , ze chodzi o tereny zajmowane przez powstały po I wojnie twor państwowy jakim jest turcja w miejsce imperium osmańskiego.

  . A nie udawać. Radze żeby pan zaczął wiecej czytać i mniej pisac, a pisanie ograniczyć do zadawania pyta. I będzie dobrze.Oczywiście gdy znajdzie sie ktos, kto na te pytania panu będzie odpowiadał rzeczowo. Bo nikt takiego obowiązku nie ma.

  Także przemądrzałośc szkodzi. Warto zwalczyć mimo bólu.

 74. Proste said

  Alez ten facet ( Listwa ) nudzi -marudzi!
  Weź pan sobie wreszcie ten prysznic a potem poczytaj :

  http://www.autonom.edu.pl/publikacje/kazimierczak_jan/teoria_gier_w_cybernetyce-tiff.pdf

 75. Listwa said

  @ 74 Maćko

  Nudzi ci się powiadasz..

  Groźny czas ramadanu
  Tak zwane Państwo Islamskie wezwało muzułmanów do wojny totalnej z Zachodem. Apel wystosowało na początek Ramadanu – świętego miesiąca dla wyznawców islamu. W odpowiedzi europejskie służby zwiększyły środki bezpieczeństwa

  http://pbs.twimg.com/card_img/868533238062608386/3cUb5pyw?format=jpg&name=600×314

  https://wiadomosci.tvp.pl/30981924/grozny-czas-ramadanu

Sorry, the comment form is closed at this time.