Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigi o Wolne tematy (23 – …
  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  UZA o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Barbara Engelking-Boni, czyli jak żydowska kretynka może być profesorem.

Posted by Marucha w dniu 2017-05-27 (Sobota)

Profesórkę Barbarę Engelking-Boni znamy w gajówce głównie z powodu jej powalającego na wznak rasizmu i szowinizmu, jaki zamanifestował się w wypowiedzi na temat śmierci, którą dla porządku zacytujemy:

Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym [TVN 24 „Kropka nad i „, 09.02.2011]

Według żydówki Engelking-Boni śmierć Polaka to coś w rodzaju śmierci zwierzęcia. Taki maly pryszcz. Błahostka. Bagatela. Tyle, co piardnąć.
Było zwierzę – nie ma zwierzęcia… i tyle.
Co innego dla żyda: to spotkanie z Bogiem, to dramat i metafizyka.
A Polak po śmierci, jak należy rozumieć, nie spotka się z Bogiem. Przepadnie w nicość. Kopa w dupę i do piachu. Żaden dramat, zwykła biologia.

Poniżej film na Youtube, który czasami, jakoś tak sam z siebie, znika. Dlatego dołączamy również adres na Vimeo.

Także: >https://vimeo.com/53751099

Barbara Engelking-Boni wypowiedziała też cenną myśl na temat odpowiedzialności naszego narodu za tzw. holocaust:

Nie ponosimy winy karnej, ci którzy byli za to odpowiedzialni ponieśli winę, nie ponosimy winy politycznej, ale być może ponosimy jakiś rodzaj tej metafizycznej winy za to co się na naszej ziemi w czasie wojny działo, za którą my jesteśmy odpowiedzialni..

Mamy więc nowy rodzaj odpowiedzialności za czyjeś zbrodnie: metafizyczny. Nie jest jeszcze, czego wydaje się żałować profesórka, ujęty w kategorie kodeksu karnego – ale poczekajmy, wszystko przed nami.

Były mąż Barbary Engelking, Michał Boni, znany SB-cki kapuś, człowiek totalnie wyprany z ambicji i honoru, jak się wydaje wyrządził wcale nie metafizyczne szkody wielu ludziom swoim donosicielstwem. Ale tego profesórka nie opisze. Woli obarczać wyjątkowo przyzwoicie zachowujące się społeczeństwo polskie jakimi „metafizycznymi winami”.

Swoją drogą warto zauważyć, że trudna uroda Barbary Engelking-Boni należy do tej samej kategorii, co facjaty Joanny Grabarczyk (żydowska witryna HejtStop), Doroty Wellman (żydowskiego kaszalota lansowanego w TVP) czy niejakiej Martyny Równiak (aborcjonistki).
Wszystkie z tej samej sztancy.

Już dawno przestały się bać, że ktoś im łby ogoli i wybatoży nahajami.

Notka biograficzna, za Wikipedią:

Barbara Teresa Engelking (ur. 22 kwietnia 1962 w Warszawie) – polska psycholog i socjolog. Zajmuje się badaniem historii getta warszawskiego, okupacyjnej Warszawy i zagłady Żydów. Jest autorką książek związanych z zagadnieniami Holocaustu. Prowadzi bazę danych getta warszawskiego. Jest profesorem i kierownikiem Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Od 2014 przewodnicząca Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej.
W 1993 uzyskała w IFiS PAN stopień doktora w zakresie nauk humanistycznych po obronie pracy doktorskiej pt. Doświadczenie Holocaustu i jego konsekwencje w relacjach autobiograficznych, przygotowanej pod kierunkiem Aldony Jawłowskiej-Konstanciak. Była asystentem i adiunktem w IFiS PAN, gdzie obecnie jest zatrudniona na stanowisku docenta.
W 2002 uzyskała w IFiS PAN stopień doktora habilitowanego nauk humanistycznych w zakresie socjologii (specjalność: socjologia kultury) na podstawie rozprawy habilitacyjnej pt. „Getto warszawskie. Przewodnik po nieistniejącym mieście”.
Od 2012 jest członkiem Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej (w latach 2012-2014 wiceprzewodniczącą rady, a od 2014 przewodniczącą Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej [1]).
W 2003 otrzymała Nagrodę im. Jerzego Giedroycia (za książkę Getto warszawskie. Przewodnik po nieistniejącym mieście), w 2013 Nagrodę Jana Karskiego i Poli Nireńskiej.

Gajowy Marucha

Komentarzy 21 do “Barbara Engelking-Boni, czyli jak żydowska kretynka może być profesorem.”

 1. lopek said

  Rzeczona una powiedział przez ogródek, że polscy goje to zwierzęta bez duszy i tyle.

 2. AlexSailor said

  No a jak to się stało, że za swój sztandarowy tekst nie poniosła odpowiedzialności karnej???
  Nikt z Polaków nawet o tym nie pomyślał, nieprawdaż??

  ——
  Z góry uznali bezcelowość takich działań. Bo niby o co tę scierkę oskarżyć?
  O metafizykę?
  Admin

 3. Inkwizytor said

  Wiadomo, żydówki rodzą się z tytułami profesorskimi 🙂

 4. ENKI said

  O ŻYDACH WIELKIE MILCZENIE

  Tak, celnie i skutecznie B.Engelking wyraziła, jak wielka przepaść dzieli Żydów od nie-Żydów,a więc Żydów od Polaków.
  Po stronie Polaków: „śmierć biologiczna, naturalna…śmierć jak śmierć…”
  A po stronie Żydów: „…tragedia…dramatyczne doświadczenie…metafizyka…spotkanie z Najwyższym…”

  Oto dlaczego z podręczników do historii Polski nie dowiedzieliśmy się niczego o „wspaniałości tysiącletniego dziedzictwa” Polaków i Żydów. A już zupełnie nic a nic o jakiejś „ziemi polin”?!
  Bo niby jak przedstawić Polakom życie takich dwu NIEPORÓWNYWALNYCH istot?
  Od początków pisanej (kto ja pisał?) historii państwa polskiego o Żydach WIELKIE MILCZENIE, i w PRL też WIELKIE MILCZENIE.

  Stanisław Kętrzyński w „Polska X-XI wieku” (PWN 1961 r. ) pisze:
  „Idea misji, ewangelizacji i chrystianizacji pogańskich Słowian nie leżała w sferze ambicji kościoła niemieckiego, za to powszechnie był uznawany podbój połączony z przelewem krwi i wytępieniem
  mieczem znienawidzonych i pogardzanych Słowian, pogan. Bo miło to być Bogu miłe,jeżeli się wymordowało pewną ilość nieprzyjaciół Chrystusa, był przy tym także nieraz i znaczny zysk i dochód,
  jeżeli się sprzedawało Żydom jeńców, zwłaszcza młodych skastrowanych chłopców słowiańskich, do haremów arabskich w Hiszpanii. ten proceder był szeroko rozpowszechniony i zyskowny…”(str.18)
  „Pewien podróżnik arabsko-żydowski Ibrahim-ibn-Jakub… w latach 965 i 966 bawił w Nimczech i był na dworze Ottona I…” (str.25) …i rozmawiał z Ottonem I…” (str.69) „…relacja podróżnika i dyplomaty
  arabsko-żydowskiego Ibrahima-ibn-Jakuba, który bawił w 966 na dworze Ottona I…” (str. 189) „…
  Wykopaliska z okresu przedmieszkowego wykazują przewagę monet arabskich, zostawionych zatem u nas przez kupców arabsko-żydowskich, którzy dążyli na wschód lub ze wschodu na
  zachód…”(str.282)
  Wikipedia
  Ibrahim ibn Jakub (ben Jakow) (ur. ok. 912/913 zm. po 966) – Żyd sefardyjski, z Tortosy w kalifacie Kordoby, kronikarz, podróżnik i kupiec.
  Zajmował się handlem z plemionami słowiańskimi, głównie niewolnikami…Jego relacja zawarta jest w XI-wiecznej kronice hiszpańskiego pisarza Al-Bekriego.

  Jak widzimy z tych przykładów, Stanisław Kętrzyński nie wspomniał o tym, że Ibrahim ibn Jakub to żydowsko-arabski handlarz niewolników; że handlował niewolnikami słowiańskimi.
  Kętrzyński określa Ibrahima – ibn- Jakuba jako: podróżnika, dyplomatę. Dlaczego Kętrzyński handlarza niewolnikami nazwał „dyplomatą, podróżnikiem”?
  Dlaczego długie lata historycy w podręcznikach cytowali słowa tego handlarza niewolnikami? Czy to wiarygodny świadek?
  Takich przemilczeń pełna jest historia Polski. Czy tylko historia Polski?

  Dowodów, że to sąsiedztwo było tragiczne i „nie do zapomnienia”, takich dowodów jest więcej. Długo fakty były ukrywane, tuszowane, przemilczane, pod różnymi pretekstami, dla rozmaitych celów,
  ale taka bolesna prawda jest nie do ukrycia.
  Czy jeden naród może zapomnieć, że był poddany okrutnej niewoli, kastrowaniu, przymusowemu obrzezaniu ( zgodnie ze swoim prawem Żydzi rzezali swych niewolników), oderwany od rodzin i
  uprowadzony do dalekich i obcych na poniewierkę?
  Czy drugi naród może zapomnieć, że kupował, więził, kastrował, rzezał, sprzedawał niewolników?
  Prawdy o tragicznych dziejach Polaków i Żydów w Polsce nie opiszą tacy jak Barbara Engelking, tacy mogą tylko podjudzać do waśni i do walki.
  Dopiero dr Ewa Kurek opisała życie Żydów w Polsce tak, że Polacy mogą cokolwiek zrozumieć, kim są ich sąsiedzi – Żydzi, poznać ich obyczaje, prawa, specyficzne cechy.

  Artur Sandauer – historyk pochodzenia żydowskiego:
  ” W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”
  No więc jak wygląda tzw. „polin”? Jak ma się „rzecz- pospolita przyjaciół”?
  Twór dziwaczny: głowa Barbary Engelking a tułów – „owe masy pracujące”.
  Obie części sklejone pochlebstwami szeptanymi półgębkiem przez „dyplomatołów”(Bartoszewskiego),pokiereszowane wyzwiskami przez ludzi niezdatnych do wyrażenia konfliktów, narosłych przez wieki
  Takie konflikty między mieszkańcami a przybyszami powstawały i narastały w wielu krajach na świecie,świadczy o tym historia nie tylko Żydów.

 5. W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski nielojalnie zachowały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Ma swoją historię żydowski,bandycki rewolucjonizm.Wpływ rewolucjonizmu żydowskiego na historię świata opisał Michael Jones,a ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Jednym z narzędzi okazuje się być KULT HOLOCAUSTU mający na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzacje handlu wojną i pokojem,odwołując się przy tym do ANTYPOLSKICH,bandyckich korzeni.
  Polski,katolicki filozof Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,który pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ opisał w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA i wyeksponował CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

  Dzisiejszy problem to wyjście ze spadku po walce ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM.

 6. No niby racja p. Gajowy….”…..Bo niby o co tę scierkę oskarżyć? O metafizykę?”. Podobnież jak widac ma sie sprawa z zydowska statystyka w odniesieniu do mniej wartosciowego „bydla” Bartoszewskiego.!!!!
  W tym samym tonie, jeszcze swieze g…..o zrobione na glowy Polakow. To wczorajsza wypowiedz (27 Maja 2017) na TWN24 („Drugie śniadanie mistrzów”) bylej studentki Universystetu Jagielonskiego, „intelektualnie” uksztaltowanej pod bacznym okiem promotora i „mistrza” prof. Hartmana, a obecnie wspolpracujacej z GW, Anny Pamuły.
  „….Oto fragment jej wypowiedzi na temat relokacji migrantów ….– Załóżmy, że przyjmujemy 7 tysięcy uchodźców. Wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza w powietrze i ginie dziesięciu Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999, które przecież uciekały przed wojną – stwierdziła Anna Pamuła, reporterka „Gazety Wyborczej”.”…
  .https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/30761/Uchodzcy-w-Polsce-Szokujace-slowa-dziennikarki-Gazety-Wyborczej-internauci-oburzeni.html
  .https://www.youtube.com/watch?v=zpzHg31DU7E
  Sz. P. Gajowy a ta …Pamułe..to niby co z nia z robic ???? „golic…. ????”.. Niedziele..wiec nie bede psul Gajowemu nastroju przy porannym sniadaniu !

 7. Marek said

  Jednym z narzędzi okazuje się być KULT HOLOCAUSTU mający na celu ograniczanie ocen krytycznych żydowskiego etnocentryzmu.
  Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU
  ===
  Panie Kazimierzak,
  pan nawrzuca duże litery w połowę tekstu, będzie mądrzej?
  A ten „żydowski etnocentryzm” i „rosyjski rasizm” – to sam pan wymyślił, czy ktoś panu podpowiedział na szkoleniu?
  Pytam, bo powtarza się pan wielokrotnie w ten sam sposób.

 8. Moher49 said

  „… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z najwyższym…”. Oczywiście z belzebubem – najwyższym w piekle.

 9. Antares said

  Ta żydowska szmata nie może ścierpieć że największym wrogiem żyda zawsze był drugi żyd. Szczególnie mocno to się uwidoczniło w czasie II WS gdzie mnóstwo żydów bezpośrednio brało udział w aktywnej eksterminacji własnych ziomków byle by tylko przeżyć. Kwestię tą poruszyła żydowska publicystka Hanah Arend w swojej książce „Eichmann w Jerozolimie ” w której jednoznacznie oskarżyła żydów iż są głównymi winowajcami tzw „holokaustu” oraz że robili to ze szczególnym okrucieństwem. Ciekawe? czy wtedy dla tych żydów śmierć też była metafizycznym przeżyciem, tak jak pierdoli ta żydowska kurwa.

 10. Sebastian said

  – Jestem, jak już mówiłam, Żydówką. Ale jestem sercem i rozumem Polką.

  Ubolewam nad sytuacją jaka jest w Polsce. Ponoszę za swą polskość większe konsekwencje niż wy. Bo rozstałam się z synem którego codziennie widujecie w telewizji. Stoczyłam z nim wojnę właśnie o Polskę. Wyrzuciłam go ze swego domu i serca. Za fakt, że ochrzciłam córkę bardzo boleśnie odczułam zachowanie się męża, iż ledwo przeżyłam. Nawet kary za to nie poniósł, bo tacy jak on byli poza prawem. A po wojnie w latach 1946-55, jak byłam młodą dziewczyną i żyli jeszcze moi rodzice, to regularnie co tydzień u nas w domu omawiali sytuację w Polsce najważniejsi Żydzi. Później, jak wydali mnie za mąż, to te zebrania najważniejszych Żydów były również w moim domu. To ja podawałam kawę i herbatę, ciastka lub obiady dla całej dużej grupy. I to ja nasłuchałam się jak was otumaniają i żerują na waszej naiwności.

  W latach już 1980-tych, też u mnie w mieszkaniu, panie Siwak, była ta rozmowa, którą pan opisuje na temat powojennej granicy Polski na wschodzie. Do [pełniącego wtedy, funkcję premiera] Mazowieckiego zwrócił się marszałek Wiktor Kulikow, by Polska wniosła na forum międzynarodowe sprawę tzw. linii Curzona. Marszałek mówił, że robi to na polecenie Gorbaczowa. Rozpadł się Związek Radziecki, odłączyły się kraje takie, jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina. A Rosji zależało na tym by Ukraina nie była zbyt duża i mocna. Kulikow twierdził, wtedy w rozmowie z premierem Mazowieckim, że konferencja światowa jaka miała miejsce na temat tej sprawy opowiedziała się jednoznacznie za tym, iż Lwów był od 600 lat Polski, i państwa uczestniczące w tej konferencji wyznaczyły linię Curzona na wschód od Lwowa, a nie na zachód. Ale premier Wielkiej Brytanii dogadał się ze Stalinem że załatwi tak sprawę, że ta kaleka na wózku [prezydent USA, Roosevelt] zgodzi się na tę granicę. I rzeczywiście załatwił. Mazowiecki w tych właśnie dniach jak zwykle brał udział w zebraniu u nas i o tym do zebranych mówił. A byli tam tacy ludzie jak Kuroń, Michnik, Lityński, Osiatyński, Suchocka i paru jeszcze innych znanych polityków Żydów. I wtedy to Michnik powiedział: „Powiedz marszałkowi Kulikowowi, że nie jesteś tym zainteresowany. To by naraziło naszą koncepcję polityczną co do rozwoju spraw w Polsce”. I tak rzeczywiście Mazowiecki odpowiedział marszałkowi. I to powiedział premier Polski: „Nie jestem tym zainteresowany”. Byłam świadkiem tej rozmowy, a było to u mnie w domu, jak też wielu innych rozmów. Czyli potwierdza się to, co Pan napisał w poprzedniej książce, że Kulikow powiedział panu prawdę, panie Siwak. Podczas jednej z rozmów u mnie w domu, słuchając wielu politycznych decyzji i tego jak będą je wcielać w życie spytałam: „A co na to Polacy?” Usłyszałam: „To będą decyzje polskich polityków, będących przy władzy. Oni będą wcielali w życie nasze koncepcje i propozycje”. Już dawno temu w Wałbrzychu powiedział Jakub Berman, stryj Borowskiego Marka: „Należy zajmować stanowiska tuż za premierem i prezydentem. Nie wysuwać się na czoło, a być z tyłu, ale decydować tymi przed sobą. Powiedział również, że wychowamy tak młodzież, by swym rodzicom nie wierzyła a tylko nam. To my ustalamy co mają wiedzieć ze szkoły i studiów, a co nie”. I dziś macie właśnie taką młodzież, która w ogóle prawdziwej historii swego kraju nie zna. I co z tego, że grupa polskich profesorów patriotów na uniwersytecie Jagiellońskim protestuje głodówką, widząc co zrobiono z podręcznikami do historii. Nic nie osiągną, a najwyżej wyrzucą ich z pracy, może właśnie o to chodzi.

  Przecież ja żyję na co dzień między ludźmi i słyszę jak złorzeczą Żydom. Ale będąc z wami szczera powiem tak: A kto temu winien że tylu Żydów jest u władzy? Czy czasami nie wy sami? Bo na przykład wystawia się jako kandydatów na prezydenta Warszawy dwie osoby. Oboje to Żydzi, tak Bielecki jak i Gronkiewicz-Waltz. I co? Sami oni się wybrali? Nie. To Polacy poszli do urn i oddali na nich swe głosy. A później krytykują, że żydówka jest prezydentem. Gdybyście zbojkotowali te wybory, mówiąc, że nie ma kandydatów Polaków i nie poszli głosować na ich wybór – to by nie zostali wybrani.

  Ja znałam oboje rodziców pani prezydentowej Komorowskiej. Byli to Żydzi, że Polaków utopiliby w łyżce wody. Pan Komorowski, który prawdopodobnie jest Polakiem, ale chodzi na smyczy swej żony Żydówki a za doradców swych, proszę zauważyć, wziął samych Żydów. A że ci doradcy decydowali i decydują, np. komu ma kapituła żydowska przyznać najwyższe odznaczenie w Polsce, czyli Orła Białego, i dano go samym Żydom, takim jak Michnik.

  A popatrzcie jak znieważono i zbrukano święte miejsce na Wawelu. Zaczynając od tego że Piłsudski tam leży, a nie powinien, bo to wróg Polaków, to jeszcze Miłosz, a następnie nie-Polak – pan prezydent Kaczyński. Przecież pani Jadwiga [matka Lecha i Jarosława Kaczyńskich] to moja koleżanka z lat młodości i nie mam żadnej wątpliwości, że rodzice jej byli oboje Żydami. A prawo żydowskie mówi, że ten kto z matki Żydówki się narodził to jest Żydem.

  I tak sprytnie się gra na uczuciach goi, jak o Polakach mówią. Tak dajecie się oszukiwać i manipulować. Was już nie trzeba prowadzić na sznurku do rzeźni jak barany. Wy już i sami przyjdziecie, wierząc, że tam czeka was lepszy świat. W ogromnej części temu faktowi, że Żydzi w każdej dziedzinie życia zajmują najważniejsze stanowiska, wy Polacy jesteście winni. Duży procent Polaków służy swą pracą nie Polsce, a Żydom. Wiedzą o tym doskonale. Ale ich szefowie też wiedzą, że Jeśli dadzą dobre płace, to pracownicy będą służyć im wiernie i lojalnie.

  Tak macie we wszystkich telewizjach, tak samo z prasą. Nawet o. Rydzyk – ostatnie źródło wiedzy o tym co się dzieje – też już się poddał i wpuścił tak do radia, jak do telewizji ludzi, którzy nie tylko nie kochają ojczyzny, ale pracują tak, by ją stracić na rzecz innych.

  A mnie za moje poglądy i fakt ochrzczenia córki mąż porzucił i wyjechał do Izraela. Synowi powiedziałam, podczas jednego z zebrań u nas w domu: „Swymi planami i faktem że fizycznie jesteście u władzy sprowadzicie na resztę tych Żydów co ocaleli po wojnie [i tych co obecnie ściągacie do Polski na siłę] – nowy, straszny holocaust. Tak żyć się nie da. Polacy się obudzą z tego letargu i nie darują Żydom. Są długo cierpliwi i łatwowierni. Są naiwni jak małe dzieci, i dają się za judaszowe pieniądze wam przekupić. Ale to runie lada dzień – ta wasza konstrukcja globalnego świata. Są narody, które przejrzały na oczy, jak Islandia. Zemsta może być straszna, bo Polacy tacy właśnie są: długo naiwni i głupi ale jak miara się przeleje to są straszni i nieobliczalni. A wy do tego prowadzicie?” Więc syn się bardzo obraził na mnie i wyprowadził się z domu. I nie uznaje mnie za swą matkę.

  – A jak on się nazywa? – padły z sali pytania.

  – Tego ja nie mogę wam powiedzieć, a to z obawy przed zemstą. Ponieważ moi rodacy mszcząc się nie przebierają w środkach. Łagodna zemsta polega na tym, że z człowieka zrobią wariata. Ale to jest rzadkość. Żydzi za zdradę zapłacą śmiercią każdemu, nawet swemu najbliższemu. I tego nie żądajcie ode mnie. Ja osobiście nie boję się śmierci, ale mam córkę i troje wnuków, katolików. Mogą właśnie uderzyć we mnie, robiąc krzywdę moim ukochanym. Tak to robią.

  Przerwała na chwilę i ta sala, ci ludzie, którzy nie chcieli jej słuchać, a niektórzy żądali by wyszła, teraz nagrodzili ją długimi, mocnymi oklaskami.

  Gdy ludzie nadal pytali kobietę o nazwisko ona uparcie odmawiała podania go i prosiła o wyrozumiałość. Ale dla mnie było jasne kto jest jej synem. Otóż dwa lub trzy razy powiedziała „ten cholerny śliniak” o swym synu. A w czasie PRL-u wszyscy w opozycji mieli pseudonimy, które, albo sami wymyślali, albo koledzy im nadawali. W czasie tych pięciu lat, gdy byłem członkiem biura politycznego i codziennie otrzymywaliśmy raporty MSW z działalności opozycji, obok nazwisk były pseudonimy. A takie pseudo, miał Michał Boni, obecny minister i prawa ręka Tuska. Ten od sprawy ACTA, za którą premier musiał naród przepraszać. W każdym szanującym się państwie za takie podprowadzenie premiera minister wyleciałby z hukiem. Ale nie w Polsce. Tu premier wykonuje „ich” polecenia, a nie rady ministrów czy sejmu. A dlaczego śliniak go nazywali? Bo ci którzy znają go z wystąpień w TV czy na żywo, mogli się napatrzeć jak Boni ciągle się ślinił i oblizywał. – A co pani może powiedzieć o aferach w Polsce? – padło pytanie z sali.

  – Proszę pana o jakie afery konkretnie pan się pyta? Bo chyba sam pan wie, że tak zmodyfikowano prawo by złodziej nie był karany. Uczynił to, oczywiście syn Żyda, pan Kwaśniewski, pisząc nowe prawo zasadnicze, czyli nową konstytucję [tzn. on tylko afirmował swoim podpisem, a pisali ją „specjaliści” – admin]. Co sprawia, że żadna afera nie została ani wyjaśniona ani ukarana, ale te afery o które pan się pyta to „mały pikuś”, jak mówią. Największą aferą, za którą powinni wisieć ci, co ją w życie wprowadzili, to sprawa, która przerasta kopalnie, zagarnięte huty czy fabryki. Chodzi o przemysł alkoholowy. Wpływy z tego przemysłu do Skarbu Państwa, czyli do budżetu, do 1989 r. stanowiły 50% wszystkich wpływów. Pozbycie się przez państwo polskie wyłączności na produkcję i zbyt alkoholu, nastąpiło w wyniku tajnej uchwały tzw. Sejmu Kontraktowego w 1989 r. To był początek tzw. wolnej Polski i III RP. Średni zysk roczny obecnych prywatnych właścicieli branży alkoholowej wynosi 9,5 miliarda dolarów rocznie. Czyli połowa budżetu wypływa za granicę a powinna zasilać budżet państwa. Ale ktoś musiał się nachapać i dał też innym fortuny za fakt przyzwolenia na tę ustawę. Przypomnę – jeszcze za czasów Księstwa Warszawskiego a także przed wojną było to 50% budżetu państwa. Tak też było za PRL. Była to połowa budżetu i mimo obciążeń na zbrojenie półmilionowej polskiej armii i złej gospodarki, państwo mogło egzystować. I tu ciekawe zjawisko, bo w 1980 r. wpływ do budżetu państwa w przeliczeniu na dolary był większy od całego budżetu państwa netto III RP w 2000 roku. I tu widzicie jak na dłoni czego pozbawili naród polski żydowscy kombinatorzy, tacy jak obecny doradca Tuska, a kiedyś premier – Jan Krzysztof Bielecki. A polscy posłowie uchwalali pod dyktando Żydów wszystkie ustawy, które naród polski pozbawiały dochodu. Był taki minister skarbu w III RP [Emil Wąsacz], który powiedział: „Ta ustawa zrobi z Polaków dziadów, będą grzebać w śmietnikach żeby przeżyć”. I nie mylił się proszę państwa. Nie byłoby dziś potrzeby podwyższania wieku emerytalnego i straszenia Polaków, że nie będzie komu na nich pracować i nie będzie emerytury. Zabrano narodowi największy dochód jaki państwo osiągało. Przeszło to w ręce cwaniaków, którzy w dodatku podkreślają – jak ciężko dla Polski pracują, a wy ich co kadencję wybieracie!

  Więc ja nie bez powodu powiedziałam: „czy aby tylko Żydzi są winni obecnej sytuacji?” A powiem więcej. Czas rozkradania polskiej gospodarki już się skończył. Chyba, że przeforsują ustawę o prywatyzacji lasów państwowych. Bo to ich jeszcze boli że nie jest w ich rękach. Ale wątpię, bo Polacy budzą się pomału ze snu. Zaczął się natomiast jeszcze gorszy czas niż rozkradanie polskiego majątku. Zaczął się czas usuwania ze swej drogi ludzi, którzy w jakikolwiek sposób są przeszkodą, by całkowicie mieć władzę w swym żydowskim ręku. Jeśli by im się to udało to pozwolą wtedy żyć tylko tym z których będą mieć pożytek dla własnych interesów.

  – Co w tej sytuacji robić? – spytał ktoś z głębi sali.

  – Co robić? – powtórzyła. – Polacy to bardzo dziwny naród. Polakom to trzeba ‚do boląca’ dokuczyć. Tak by to bardzo boleśnie odczuli. Inne narody rozumieją zagrożenie szybciej, bez tych bolesnych doświadczeń. Wy jesteście inni. Ulegacie byle komu i wierzycie byle komu. Oddajecie władzę też byle komu, chociaż wiecie ile zła już wam wyrządzili ci co obdarzacie ich władzą i zaufaniem. U nas musi popłynąć morze krwi i zginąć wielu ludzi, żeby Polacy przejrzeli na oczy. Pytacie co zrobić w tej sytuacji. A jeśli powiem co zrobić to wiem, że tego na razie nie zrobicie, bo nie umiecie kalkulować i myśleć. Taka Islandia potrafiła zrzucić jarzmo międzynarodowych mafijnych karteli bankowych i pociągnęła do odpowiedzialności polityków, za zdradę narodu islandzkiego i państwa islandzkiego. Na czele z premierem tego kraju Geir Haarde. I był to rzeczywiście, pierwszy premier na świecie postawiony przed sądem za przyzwolenie na obrabowanie swego narodu i państwa przez międzynarodowe mafijne koncerny bankowe, co doprowadziło Islandczyków i Islandię na skraj bankructwa. I nie tylko premiera, posadzili na ławie oskarżonych ale i szefów banków takich jak Lehman Brothers i Goldman Sachs. Naród islandzki powiedział: „Ci co doprowadzili Islandię do takiego kryzysu, muszą spłacić sami te długi, bo nie naród je zrobił, a oni”. A u nas? U nas do tego na razie nie dojdzie, bo naród śpi snem błogim. Ale jak się obudzi to zemści się na tych co nie uciekną z Polski. W Polsce jest inna sytuacja niż w Islandii. Tam mało było Żydów. A tu co krok to niby-Polak ale wcześniej czy później wyjdzie z niego żyd.

 11. Boruta said

  Za zydow poprostu trzeba sie BRAC.

 12. Filomena said

  @ 5
  Nie wiem o jaki rosyjski rasizm tu chodzi. Oprocz Zydow najwiekszymi rasistami byli Anglicy i wiekszosc Anglo-pochodnych spolecznosci. Glowna przyczyna wzrostu rasizmu wsrod Anglikow byla judaizacja chrzescijanstwa. W Anglii posunela sie ona najdalej pod wplywem Cromwella. Jego zwolennicy urzadzali masowe masakry irlandzkich katolikow. Nie czarni murzyni z Afryki a biali Irlandczycy katolicy byli pierwszymi niewolnikami w angielskich koloniach. Ten epizod w europejskiej historii jest prawie nikomu nieznany. A szkoda.
  ———————————————————–
  A teraz na temat historii

  Na Zachodzie czyli w krajach zdominowanych przez Anglo-Syjon oficjalna historia drugiej wojny swiatowej ogranicza sie glownie do takich wydarzen jak zydowski Holokaust i zakonczenie wojny, ktore przypisuje sie glownie zbrojnej interwencji USA i Wielkiej Brytanii. Obrazek jest prosty: glowne ofiary Zydzi, glowni bohaterowie-zwyciezcy USA i Wielka Brytania. Inne okupowane kraje? Tylko czesciowo ofiary, czesto przypadkowe. Musieli byc kolaborantami. Czemu? Bo nie ratowali Zydow, ktorych zginelo az 6 milionow. Najlepszym przykladem jest przeciez Jedwabne. Glowni zloczyncy? Polacy. Przeciez zorganizowali Jedwabne a Niemiec okupant Schindler jednak ratowal. Przyczyny triumfu Hitlera w Niemczech? Niemiecki antysemityzm i nacjonalizm czyli przede wszystkim brak demokracji i brak multi-kulti (ze wielki kapital i zydowskie banki wykarmily tego wariata – ani slowa).

  Pani Engelking-Boni mowi po prostu to co mysla wszyscy syjonisci i to co glosi oficjalna wersja historii w krajach pod berlem Anglo-Syjonu. Anglo-Syjon to co? To po czesci protestancka po czesci masonska Anglo-sfera z USA na czele, plus syjonistyczna Synagoga i Chabad. Dla ideologow Anglo-Syjonu najwazniejsza religia jest judaizm a jego wyznawcy wlacznie z masonami to pol-bogowie. Chrzescijanstwo moze egzystowac tylko w zjudaizowanej wersji. Natomiast radykalny wahabicki islam to ich najemna armia, to po prostu idealne mieso armatnie na wszystkie burzliwe sezony. Jednym z najwazniejszych kultow Anglo-Syjonu to kult zydowskiego Holokaustu. Glowny wrog Anglo-Syjonu to slowianskie narody a juz szczegolnie Rosja. Dlatego dzisiejsza rusofobia nie jest przypadkowa. Tak naprawde Anglo-Syjon nigdy nie walczyl z zadnym komunizmem, ale z Rosja. Rusofobia to glowna doktryna Anglo-Syjonu. Oprocz tego robi sie wszystko zeby niszczyc inne narody slowianskie, zeby one same siebie nienawidzily i same siebie niszczyly. Zeby sie wyludnialy, zeby zapominaly tradycje, zeby nic nie tworzyly nie produkowaly, zeby zapomnialy swoja historie, zeby byly zerem.

  Prawdziwa wersja jest blizsza dawnej wersji sowieckiej (a dzisiejszej rosyjskiej). Wojne przeciw Trzeciej Rzeszy wygrala armia ZSSR (czyli Czerwona Armia) i polska armia przy jej boku, i dzieki nim wojna sie zakonczyla. One zdobyly Berlin. Wojna byla prowadzona glownie przeciw Slowianom, bo to slowianskie kraje zostaly napadniete i byly okupowane. W okupowanych krajach wprowadzono polityke celowego wyniszczania rodzimych narodow wlacznie z wyniszczaniem ich kultury. Kraje te byly systematycznie grabione, ludnosc eksterminowana. Przykladow nie musze podawac, bo dobrze zorientowany czlowiek je zna. Oczywiscie byly masowe przesladowania Zydow, ale i pomagali w tym sami Zydzi – mianowicie ich lokalne elity. Zydowskie lokalne elity wiecej przyczynily sie do zniszczenia Zydow niz niezydowscy kolaboranci. Tak bylo na przyklad na Litwie. Byli tez tacy Zydzi, co kolaborowali z Gestapo przeciw Polakom ukrywajacym Zydow. Ponadto zydowskie bogate elity w USA i Wielkiej Brytanii milczaly, nie robily nic zeby pomagac swoim wspolwyznawcom. Jest rowniez nieprawda, ze wszyscy Zydzi, pol-Zydzi czy nawet cwierc-Zydzi byli skazani na zaglade. Liczne fakty i dane temu przecza. Wsrod samych hitlerowcow byli ludzie zydowskiego pochodzenia i pol-Zydzi. I co ciekawe – mimo, ze ich wladza przesladowala innych Zydow oni sami sluzyli hitlerowskiemu rezimowi wiernie. Uwazali siebie za dobrych niemieckich patriotow. Podobnie bylo z wieloma niemieckimi Zydami ozenionymi z Niemkami. Wiekszosc z nich wojne przetrwala w Niemczech.

  Polacy powinni tez pamietac jedna rzecz. niszczac pomniki poswiecone Armii Czerwonej i bezczeszczac rosyjskie cmentarze przyczyniaja sie do dalszych szwindli i manipulacji Anglo-Syjonu w sferze historii, pomagaja syjonistom pomniejszac role Slowian w walce z hitleryzmem, ich wielka ofiare i ich bohaterstwo.

 13. kura domowa said

  @5, Sebastian, jaka to ksiazka?

 14. kura domowa said

  przepraszam, mialo byc @9

 15. Pan Marucha ma bardzo dobrą rękę w pisaniu artykułów. Myślał Pan może nad tym, aby zmienić charakter Gajówki i zamiast zamieszczać gotowce ze swoim komentarzem krótkim, pisać swoje artykuły na podstawie innych?

  ——
  To jest niewykonalne.
  Brak czasu, brak sił…
  Admin

 16. Stary Warszawiak said

  Ad Kura Domowa.
  O ile mi wiadomo cytat o mamusi Boniego pochodzi z książek Albina Siwaka.
  Opowiadanie nosi tytuł na „Deptaku w Ciechocinku”.

 17. @Marek.
  Duże litery,aby lepiej zrozumieć istotę procesu.
  Ksiądz Waldemar Chrostowski dokumentuje tezę,że judaizm rabiniczny powstał dla zwalczania chrześcijaństwa,a kiedy ten judaizm uznał,że chrześcijaństwo jest gorsze od ateizmu otworzyło to drogę do BOLSZEWIZMU,w którym NADREPREZENTACJA MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ była siłą wiodącą.
  Wpływ żydowskiego rewolucjonizmu na historię świata:
  https://archive.org/stream/TheJewishRevolutionarySpiritAndItsImpactOnWorldHistoryselections_985/jonesRev.JuJuSelectionsReview#page/n0/mode/2up
  ROSYJSKI RASIZM wynika z opisu dokonanego przez Mariana Zdziechowski w książce : WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKĄ.
  Odwołując się do podziału na CYWILIZACJE,jakiego dokonał Feliks Koneczny tez i taki wniosek,że Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM Wschodniego zblizyło się Zachodnie,a wartości CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,czytaj PODWÓJNEJ MORALNOŚCI były katalizatorem ANTYPOLONIZMU.

 18. Sebastian said

  Re 13 kura domowa

  Chciałbym dożyć takich dni – Albin Siwak

 19. Marek said

  Panie Kazimierzak.
  Imperium rosyjskie od wieków było i jest wieloetniczne, więc gadanie o rasizmie rosyjkim jest doornowatym gadaniem.
  Zwłaszcza że pitoli pan obok o żydowskim etnocentryzmie, zamiast żydowskim rasizmie.
  Nie zna pan symetrii i umiaru.

 20. Lajkonik said

  UPASLO sie TOTO na POLIN kartofel i zwibel i knoblauch ze NONO trzy Podgardla OTLUSCILA sie a teraz BZDZI durnotami fefefe pffuj af fe afuj…

 21. @Marek
  Polemika na temat rosyjskiego rasizmu powinna dotyczyć książki Mariana Zdziechowskiego.Pochodzę z wołyńskich kresów i powołuję się na tego autora jako dobrego znawcy rosyjskiej problematyki.
  Oczywiście ma tu znaczenie imperialna wieloetniczność Rosji i na tym tle mają swoją historię relacje polsko-rosyjskie ze sprzężeniami zwrotnymi.
  Uważam,że mamy do czynienia z przerysowaniem ANTYROSYJSKOŚCI w aktualnej polskiej polityce historycznej,co można tłumaczyć potrzebą wzrostu znaczenia STRONNICTWA AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: