Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

KOD ma „nowego Kijowskiego”. Zobacz kim jest lider „obrońców demokracji”

Posted by Marucha w dniu 2017-05-27 (sobota)

W sobotę działacze KOD wybrali nowego lidera. Po tym, jak z kandydowania zrezygnował Mateusz Kijowski, liderem „obrońców demokracji” został Krzysztof Łoziński.

Łoziński jest w KOD od początku, był bowiem wśród 21 osób, które zakładały Komitet. Jego przeszłość jest jednak nieco bardziej znana niż Kijowskiego. Łoziński to działacz KOR i „Solidarności”, a także były współpracownik Amnesty International.

Jego wybór na szefa KOD odbył się szybko, ponieważ z kandydowania w ostatniej chwili zrezygnował Mateusz Kijowski, skompromitowany ostatecznie podejrzanymi fakturami, które wystawiała dla Komitetu jego firma. Jak się okazało, Kijowski nie wykonał dla KOD żadnego zlecenia, mimo, że sześć faktur opiewało w sumie na kwotę ponad 90 tys. zł.

Łoziński twierdzi, że będzie chciał zespolić KOD. – Dlaczego mnie wybrali? Dlatego, że potrzebne jest nowe otwarcie, nowy wizerunek… Trzeba zacząć zajmować się Polską, a przestać sobą – powiedział.

„Nowy Kijowski” jest więc świadom, że jego wybór był możliwy dlatego, że poprzednik został skompromitowany, podobnie zresztą jak cały Komitet.

Źródło: wpolityce.pl
ged
http://www.pch24.pl

Komentarzy 12 to “KOD ma „nowego Kijowskiego”. Zobacz kim jest lider „obrońców demokracji””

 1. Kail1410 said

  KOD to truchlak, dajmy spokój.

 2. VA said

  Czy Krzysztof Łoziński jest Zydem?

 3. revers said

  KOR, solidarnosc$500mln,KOD
  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/komitet-300-tajna-grupa-rzadzaca-swiatem/3×614

  Czyli ludzie pracujacy dla nwo, nie dla kraju pochodzenia, czy narodu, juz dawno oblepic sobie powinni znaczek kor-ow, $olidarno$ci, kod-u zielonymi nominauami bankowymi FED-u..

 4. Zbyszko said

  Revers @3 masz rację. Solidarność dostała 1mln dolarów (do dzisiaj nie wiadomo gdzie się rozeszły) i parę starych kserografów. Ciekawe jak jest teraz stawka za zdradę Ojczyzny

  Nie ma czegoś takiego, jak zdrada Ojczyzny, skoro Polski NIE MA. Jest jakieś województwo w UE, totalnie niesamodzielne.
  Tak samo nie istnieje pojęcie zdrady Kielecczyzny czy Kociewia.
  Admin

 5. rafal z said

  Kail1410 said
  2017-05-27 (sobota) @ 22:58:04

  nie do końca.

  zarówno protesty KODu i ludzi związanych ze Smoleńskiem jest wyprowadzaniem ludzi na ulicę. Ktoś co chwilę dolewa oliwy do ognia i podtrzymuje te ruchy. Myślę, że tu nie chodzi nawet o rzeczy, o których ci ludzie mówią. Służby z jakiegoś powodu zabezpieczają się na powstanie jakiegoś masowego ruchu i zabezpieczają zarówno stronę liberalną i konserwatywną. Gdy ludzie wyjdą na ulicę to służby będą mieli gotowe struktury i swoich ludzi.

 6. revers said

  to bylo 500 mln na NGO Solidarnosc, polowa z tych kwot poszla przez kanalami watykanskimi, polowa m.in. prez Bruksele gdzie $80 maila soja wtyke z SB, przez solidarucha wspolpracownika SB Milewskiego.

  http://www.investigaction.net/en/poland-the-best-yankee-trojan-horse-between-social-crisis-and-repression/

  http://www.polityka.pl/forum/1251717,jak-cia-zorganizowala-w-polsce-zamach-stanu.thread

 7. syron said

  KOD jest jak gnojówka. Nie nadaje się jednak do nawożenia. Wszystko spali.

 8. Izaurus said

  Połowa dolarków przez tego, połowa przez tego, a wszystkie przez Mossad i szlag je trafił.

 9. NICK said

  „Zastępca”.
  Na pęczki ich mają.
  Na okazję.
  Każdą.

 10. revers said

  https://www.marxists.org/history/etol/document/icl-spartacists/pamphlets/Solidarnosc.pdf

  ba inwestycje w $80 musza sie zwracac lub szuka sie nowe ofiary na upadle panstwa.

 11. Brooklyn said

  Nowy pracownik CIA zobaczymy jak Dlugo pociagnie niemoZliwe zeby byl czysty jak lza… on pewnie do Konca nie wie dla kogo pracuje ..beda go kryc prZed tubylcami jak dlugo sie da nie to co ta miernota kijowska..

 12. veri said

  Jakis czas temu czytalem ( i sie przy okazji usmialem ) wiec tu wkleje net-konwersacje :

  konkluzja : ” Ja osobiście bardzo się cieszę, że nastąpiła zmiana na stanowisku przewodniczącego KOD i przewodniczącym zostal Krzysztof Łoziński.”

  odp., colour : Stary i wyprobowany przez ” starszych i madrzejszych ” sposob – wypuszczaja trefnego kucyka ( tu, Kijowskiego ) i jak sprawa wypali to jada na nim dalej a jak nie to wyciagaja ‚kwity’ i go griluja.

  Swoja droga … „chlopcy” mogli zglosic swoje problemy jakie mieli z obrona demokracji w Polsce Arabii Saudyjskiej – na 100% dostaliby solidne wsparcie : ( ” Arabia Saudyjska wspiera bronią i pieniędzmi bezbronnych cywilów, walczących z syryjskim tyranem o demokrację.”

Sorry, the comment form is closed at this time.