Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Być pedofilem jak Mahomet

Posted by Marucha w dniu 2017-05-31 (Środa)

Może i Kościół na soborze watykańskim drugim stwierdził, że „spogląda z szacunkiem również na mahometan, oddających cześć jedynemu Bogu”, ale czy spogląda także z szacunkiem na pedofila Mahometa, który jest przecież wzorem do naśladowania dla wszystkich wyznawców Allacha podążających ścieżkami Proroka?

Na to pytanie nie odpowiada jeden z najbardziej kontrowersyjnych dokumentów soborowych, czyli deklaracja „Nostra aetate”, która była od początku dzieckiem ojca soborowego ekumenizmu i dialogu międzyreligijnego kard. Augustina Bea (jak informował w latach 90. śp. ks. prof. Michał Poradowski niemiecki kardynał był wpływowym masonem, co zresztą nieszczególnie powinno dziwić w kontekście jego roli na soborze).

Najkrótszy dokument najmniejszej rangi (forma deklaracji) na pastoralnym a nie dogmatycznym soborze (a więc mogącym być omylnym) to odrębna kwestia. Chcieli pochwalić islam i Mahometa to pochwalili.

Tylko co ma katolik zrobić z fantem takim jak drobny fakt z życia proroka, który mówi, że Mahomet poślubił Aiszę, gdy ta miała 6 lat, a 3 lata później zaczął uprawiać z nią seks. Dla jasności, jak miała 6 lat, owszem, nie uprawiał z nią seksu, ale inwazyjnego. Korzystał z sześciolatki uprawiając seks udowy… Wystarczy tych detali. Jesteśmy dorośli i chyba tyle informacji dla wizualizacji wszystkim wystarczy.

Dzisiaj nawet w więzieniu taki dewiant zawisłby niechybnie – jak mówią osadzeni – na tygrysie, czyli na kracie. A u światłych teologów… znajduje się wymieniany na kartach kościelnych deklaracji. To były zresztą lata 60. XX wieku. A dzisiaj? Islam jako źródło inspiracji dla katolika to niemal norma w dziesiątkach pseudo-katolickich książeczek dostępnych w przykościelnych bibliotekach i księgarniach.

Dlatego warto sobie postawić przed oczami Mahometa i powiedzieć, że nie ma dobrego i złego islamu, jeśli jego najważniejszy Prorok jest mordercą (zabił setki ludzi), kłamcą i pedofilem.

I tylko nie mówcie, że znacie islamistę, który pedofilem nie jest co i miałoby być argumentem, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Co to za argument? To znaczy, że na szczęście taki islamista nie-pedofil nie naśladuje Mahometa i tyle. Nic więcej. Być islamistą naśladującym Proroka to być pedofilem jak Mahomet, a przynajmniej wyrażać zgodę na jego postępowanie.

Co może zaoferować islamistom katolik? Nie ma co kombinować. Ochrzczony i bierzmowany ma stałą ofertę: Jezusa Chrystusa, jedynego Zbawiciela, który jest miłością i który umarł za każdego człowieka, także za każdego islamistę i który dał każdemu z nas, także każdemu z wyznawców islamu, Maryję, jako pośredniczkę łask wszelkich i również tej najważniejszej – łaski nawrócenia.

To oferować mogą uczniowie Jezusa braciom z każdej religii na świecie, także islamu i każdej sekcie protestanckiej. Co ofiarują zaś dzisiaj dżentelmeni w sutannach w duchu soboru? Dialog, spędy, pitu pitu i wzajemny szacunek (cokolwiek to oznacza).

Robert Wyrostkiewicz
http://prawy.pl

Nie wiem, czy zamieszczenie powyższego artykułu nie wyczerpuje znamion „islamofobii”, która staje się poręczną maczugą do walenia po łbach osób średnio zachwyconych inwazją barbarzyńców na Europę i ich tzw. „kulturą”.
Admin

Komentarze 53 do “Być pedofilem jak Mahomet”

 1. Piotr said

  Podejmuję rękawicę. Na początek weźmy na warsztat autora tekstu czyli Roberta „Wita” Wyrostkiewicza, który czasem nie pochodzi z familii słynnego polskiego homoseksualisty Bogusława „Wita” Wyrostkiewicza?

  https://gloria.tv/article/MhMBzDmKW82X47oVmK8c8guZS

  http://prawy.pl/11911-pederasci-konfidenci-i-beniaminki-prl/

  https://queer.pl/artykul/186900/katolik-homoseksualista-i-sekretarz-zawieyskiego

  Używają tego samego rodowego „pseudo”, więc wszystko na to wskazuje…

  Powiecie, że Bogusław „Wit” Wyrostkiewicz to historia z PRL-u, a teraz żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości. W porządku, racja, zostawmy pana Bogusław w spokoju w z jego „skłonnościami” i skupmy się na Robercie. Co o nim znajdujemy w tzw. „necie”?

  Kradzież dokumentów z IPN-u:

  http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualnosci/a/kierownik-w-muzeum-westerplatte-skazany-za-kradziez-dokumentow-z-ipn,10283396/

  Panie Adminie, czy więc warto dyskutować z tekstem, który wyszedł spod ręki osoby oskarżanej o takie przestępstwa? Ja to robię z wielką niechęcią…

  Co oczywiście nie oznacza, że bronię Mahometa, który według naszej współczesnej oceny był pedofilem. Nie on jeden, chociaż akurat o nim postanowił napisać „Wit”, człowiek skądinąd bardzo słowiańskiej urody:

  Dalej wchodźmy w te maliny…

 2. Boydar said

  Za wszystkich czy za wielu ?

 3. Marucha said

  Re 1:
  Panie Piotrze, żadne cechy genetyczne ani żadne kurewstwo moralne autora tekstu (którego w ogóle nie znałem) nie zmienia faktu, iż Mahomet był pedofilem, a poza tym kretynem. I chyba o to przede wszystkim chodzi, nieprawda?

  Ale jeśli Pan chce, to wyszukam artykuł innego autora na ten sam temat.
  Warto też przeczytać:
  > https://marucha.wordpress.com/2016/04/22/islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie/

 4. snag said

  Zio-nazistowskie demonizowanie Islamu – Mahomet owszem poślubił Aisze w tym wieku a skonsumował podobnie jak Kazimierz z królową Jadwigą która miała 13 lat wychodząc za mąż co tamtych czasach było normalka zwlaszcza ze Arabki dojrzewają wcześniej ,…

  A senor Gajowy powiela ten crap za Wyrostkevitz’m który jako jeden z polsko-jezycznych ma w tym agendę ,…

  ——
  Miała 13 lat, a nie 6 czy 9.
  To JEST różnica.
  O pedofilstwie Mahometa pisał, kurwa, nie tylko Wyrostkiewicz. Jasne?
  „Demonizowanie islamu”… „islamofobia”…
  Zmieńcie, kurwa, płytę.
  Admin

 5. Piotr said

  Ad. 2. Marucha

  Oczywiście, że tak, był okrutnym pedofilem i nic tego nie zmieni. Poszukaj Pan trochę o jego pochodzeniu, to może te skłonności staną się bardziej zrozumiałe. Ja nie będę na ten temat pisał.

  Mnie chodzi o coś innego – o wirusa islamofobii, który jest rozsiewany przez pewne środowiska, by napuścić jednych na drugich (chrześcijan na muzułmanów i odwrotnie), by w efekcie końcowym pozbyć się zwykłych ludzi będących przedstawicielami obydwu tych jakże niewygodnych dla nowego porządku religii.

  Niech oni się wzajemnie ścierają i wyniszczają, a my będziemy patrzeć z boku i podskakiwać z radości. O to właśnie chodzi ojcom islamofobii i jednocześnie sponsorom czystek chrześcijańskich w Syrii i Iraku, nie wydaje się Panu?

 6. Listwa said

  „Niech oni się wzajemnie ścierają i wyniszczają, a my będziemy patrzeć z boku i podskakiwać z radości. O to właśnie chodzi ojcom islamofobii i jednocześnie sponsorom czystek chrześcijańskich w Syrii i Iraku, nie wydaje się Panu?”

  – bajka i do tego prosta. To oni mają wirusa, że się tu pchają i wszystko chcą podporządkować koranowi i szariatowi. A robią to niezmiennie od wieków. Kiedyś Afryka Półnicna a teraz środkowa, czy Filipny sa tego świadkiem i przykładem.
  Jesli są tacy muzułmanie którzy współpracują z ojcami islamofobii, to znaczy że robią to samo co im panowie każą i mają w tym współudział.

  Świat chrześcijański jest zmuszony sie bronić. Bez ojców islamofobii tez to będa robic, czyli zdobywać swiat dla koranu i szariatu.

 7. snag said

  Powiedz pan skąd pan to wie – Oświeć, please ,…

 8. Listwa said

  Stanisław Krajski „Masoneria polska 2017 – u progu katastrofy”
  – Krajski niczego nikomu nie ukradł,

  Rozdział III – początek

  Polski Kościół, został również dotknięty tak jak Kościół na Zachodzie, chociaż może w trochę mniejszym stopniu, przez te osłabiające go i rozmywające doktrynę i praktykę duszpasterską manipulacje i infiltracje. Został dotknięty modernizmem, kultem człowieka, równaniem prawdy z fałszem.

  W tym rozdziale dotkniemy tylko tego problemu (więcej uwagi poświęcimy mu w książce pt. „Masoneria polska 2017 – w centrum wydarzeń”) ukazując takie zagadnienia, które związane są wprost z planowanymi przez masonerię wydarzeniami, przede wszystkim z rewoltą islamską w Europie i towarzyszącą jej przyspieszoną islamizację (i masonizację) naszego kontynentu.

  Idealistyczna wizja islamu w Kościele

  W dniu 26 stycznia 2017 r. odbył się kolejny, już XVII, „Dzień Islamu” w Kościele katolickim w Polsce. Co ciekawe pierwszy chyba raz nie opublikowano sprawozdania z jego przebiegu. Nie było też żadnej dziennikarskiej relacji. Czy zdarzyło się tam coś o czym nie można było napisać?

  Po dłuższym czasie pojawiła się na stronie internetowej biskupa Grzegorza Rysia homilia wygłoszona przez niego w trakcie tego dnia1.

  Wysłuchałem jej uważnie. Przeraziła mnie i mną wstrząsnęła. Jak daleko to wszystko zaszło.

  Poświecę jej wiele uwagi w książce pt. „Masoneria polska 2017 – w centrum wydarzeń”.

  Program i bezpośredni kontekst XVII „Dnia Islamu” najlepiej chyba określić jednym słowem – „groteskowy”. Pozostaje tylko otwarte pytanie: czy to jest efekt oderwania się organizatorów (w tym Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego Konferencji Episkopatu Polski) od rzeczywistości, czy efekt działania masońskiej „V Kolumny”?

  Co uzasadnia użycie określenia „groteskowy”?

  Zwolennicy dialogu z islamem w Kościele polskim ujmują, formalnie rzecz biorąc, ten dialog w perspektywie nauk soborowych. Podstawowy jest tu następujący fragment Deklaracji Soboru Watykańskiego II o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich „Nostra aetate”:

  „Kościół spogląda z szacunkiem również na mahometan, oddających cześć jedynemu Bogu, żywemu i samoistnemu, miłosiernemu i wszechmocnemu, Stwórcy nieba i ziemi, Temu, który przemówił do ludzi; Jego nawet zakrytym postanowieniom całym sercem usiłują się podporządkować, tak jak podporządkował się Bogu Abraham, do którego wiara islamu chętnie nawiązuje. Jezusowi, którego nie uznają wprawdzie za Boga, oddają cześć jako prorokowi i czczą dziewiczą Jego Matkę Maryję, a nieraz pobożnie Ją nawet wzywają. Ponadto oczekują dnia sądu, w którym Bóg będzie wymierzał sprawiedliwość wszystkim ludziom wskrzeszonym z martwych. Z tego powodu cenią życie moralne i oddają Bogu cześć głównie przez modlitwę, jałmużny i post. Jeżeli więc w ciągu wieków wiele powstawało sporów i wrogości między chrześcijanami i mahometanami, święty Sobór wzywa wszystkich, aby wymazując z pamięci przeszłość szczerze pracowali nad zrozumieniem wzajemnym i w interesie całej ludzkości wspólnie strzegli i rozwijali sprawiedliwość społeczną, dobra moralne oraz pokój i wolność” (DRN 3).

  Ta idealistyczna wizja islamu niewiele mająca wspólnego z rzeczywistością, oparta, jak można się domyśleć, na zapewnieniach samych wyznawców islamu, że islam tak scharakteryzowany uchwycony jest w swojej istocie i prawdzie, upowszechniała się po Soborze w Kościele.

  Jeśli nawet jakiś katolicki uczony próbował ją zweryfikować i podjął badania nad islamem, wyniki tych badań jako „nieekumeniczne” nie przedostawałyby się do szerszego kręgu odbiorców katolickich (w tym biskupów i kardynałów). Obowiązywała bowiem już chyba zaraz po Soborze swego rodzaju posoborowa polityczna poprawność, która zabraniała „jątrzyć”.

  Islam i szatan

  Zauważmy, że odpowiedź na pytanie „Czym jest w istocie islam?” można bardzo łatwo uzyskać zapoznając się nawet pobieżnie z Koranem. Mam na to następującą formułę. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Do księdza egzorcysty przychodzi człowiek i mówi: „Proszę księdza, od 20 lat objawia mi się archanioł Gabriel. Pojawia się jako mężczyzna wielki jak góra. Gdy siada, zasłania horyzont. Przekazuje mi orędzie od Boga. W jego ramach wspomina pozytywnie o Matce Bożej, mówi o Niej z szacunkiem, ale wciąż, co kilka dni powtarza, że Chrystus nie jest ani Bogiem ani synem Bożym, że nie umarł na Krzyżu, nie zmartwychwstał. Często mówi, że Trójca Święta to wymysł ludzki…”.

  Egzorcysta bez chwili namysłu stwierdza, oczywiście: „Synu, to z pewnością nie jest archanioł Gabriel. Masz objawienie szatańskie. To tylko szatan może mówić takie rzeczy”.

  Oto mamy Mahometa, któremu objawiał się przez 20 lat wielki jak góra duch, który przedstawiał się jako archanioł Gabriel i Koran, który jest zapisem tych objawień. Można tu najwyżej jeszcze dodać, że nie ulega wątpliwości, że bóg islamu nie jest tym samym bogiem, co Bóg chrześcijan. Bóg islamu to Allah, bezosobowe bóstwo księżyca czczone na długo przed Mahometem przez pogaństwo arabskie.

  Gdzie szukać „prawdziwego” islamu?

  Załóżmy jednak, że polscy biskupi (przynajmniej ci, którzy są jakoś związani z „Dniem Islamu”) mają takie właśnie swoiste rozumienie islamu jakie prezentuje dokument soborowy. Jeśli jednak tak by było szukaliby w zróżnicowanym polskim świecie islamu kogoś, kto temu rozumieniu by odpowiadał, kto byłby reprezentantem „islamu jako takiego” czy „prawdziwego islamu”, a nie reprezentantem „agresywnego islamskiego marginesu”.

  Załóżmy, że ci wyznawcy islamu, którzy zostali wybrani przez biskupów do uczestniczenia w „Dniu Islamu” to, według tych biskupów, reprezentanci „prawdziwego islamu”. Przecież biskupi nie chcieliby prowadzić dialogu z jakąś mniejszościową, nie do końca „prawdziwie islamską” grupą, od której „prawdziwy” islam się odcina.

  Czy można znaleźć w Polsce takich „modelowych” wyznawców islamu?

  Kiedyś to byli polscy Tatarzy, którzy nie znali języka arabskiego, nie mieli dostępu do Koranu (bo do 1985 r. był tylko po arabsku) i wierzyli w to, co było im przekazywane ustnie z pokolenia na pokolenie (od wielu pokoleń), to, co było efektem przekształcenia pewnych islamskich idei w zderzeniu z polską kulturą katolicką, co można by nawet nazwać „łagodnym pół-islamem”.

  Dziś takich „modelowych” wyznawców islamu można w w Polsce jeszcze zapewne spotkać w związku Tatarów: Polskim Związku Muzułmańskim.

  Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej Episkopatu Polski, w materiale pt. „XVII Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce” opublikowanym 25 stycznia 2017 r., referującym program tego „Dnia Islamu”: „Głos zabierze również mufti Polskiego Związku Muzułmańskiego Tomasz Miśkiewicz”2.

  Ktoś mógłby wyciągnąć wniosek: „Zaproszono zatem na Dzień Islamu właściwą osobę”.

  4. Umiarkowany „polski” islam czy agresywny wahhabizm?

  Jest tu jednak kilka „ale”.

  Po pierwsze, w 2013 r. można było przeczytać w„Rzeczpospolitej”: „Mufti Tomasz Miśkiewicz z wystawiania religijnych certyfikatów uczynił źródło dochodów swojej rodziny. Oburzeni polscy Tatarzy chcieli go za to pozbawić funkcji. Bezskutecznie. Miśkiewicza poparło ministerstwo”3.

  Jak dowiadujemy się z tego samego artykułu w wyborach w Muzułmańskiego Związku Religijnego odwołano Miśkiewicza i wybrano nowego przewodniczącego Tomasza Aleksandrowicza. Powiedział on, między innymi: „Jeśli Miśkiewicz wydaje certyfikaty w imieniu MZR, to opłaty za ich wystawianie powinny być dochodami MZR, a nie prywatnymi – Miśkiewicza i jego żony”4.

  Miśkiewicz nie przyjął wyników tych wyborów. „W białostockiej gminie wyznaniowej – czytamy w „Rzeczpospolitej” – powstała dwuwładza. Jednym zarządem kieruje Tomasz Aleksandrowicz, drugim, któremu sprzyja Miśkiewicz – Zofia Józefów. (…) Przewodniczący gminy Bohoniki, w której mufti ma poparcie, nie tylko z powodu zamieszkiwania tam jego krewnych, jest bardziej zdecydowany: – Halal to prywatna sprawa muftiego. To jego dobra wola, że jeszcze dzieli się ze związkiem – uważa Maciej Szczęsnowicz. – Mufti dobrze nas reprezentuje na różnych szczeblach. Według Szczęsnowicza funkcja muftiego jest dożywotnia i tak ma być. – Zresztą Aleksandrowicz nie dostał papierka od ministra Różańskiego (Józef Różański, dyrektor Departamentu Wyznań Religijnych oraz Mniejszości Narodowych i Etnicznych w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji za rządów Platformy Obywatelskiej5 – dop S. K.), że go zatwierdza, tylko Miśkiewicz! – argumentuje. Papierek z ministerstwa to zaświadczenie, jakie minister administracji i cyfryzacji wystawił 31 stycznia br. (czyli w 2013 r. – dop. S. K.): ..zaświadczam, że Mufti Tomasz Miśkiewicz, zam… jest jednocześnie Przewodniczącym Najwyższego Kolegium Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP. Rozsierdziło to Aleksandrowicza i jego zwolenników. – To, co zrobił minister, jest pogwałceniem konstytucji i ingerencją w prawo do wolności religijnej – oburza się”6.

  Nowe władze związku złożyły do prokuratury doniesienie na Miśkiewicza o „uzurpowanie tytułów” i „ukrywanie dokumentów”7.

  Po drugie, Miśkiewicza nie można uznać za typowego polskiego Tatara, który reprezentuje polską, „łagodną” wersję islamu.

  Miśkiewicz studia z zakresu prawa muzułmańskiego (szariatu), a zatem również studia teologiczne, ukończył w Arabii Saudyjskiej8.

  Miskiewicz jest też oficjalnym przedstawicielem w Polsce organizacji o nazwie WAMY. Co to za organizacja?

  Na portalu „Euroislam.pl” Jan Wójcik pisze: „To właśnie SSM (Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich – dop. S. K.) wydawało pisma Sajjida Qutba, głównego ideologa Bractwa Muzułmańskiego. To oni wydawali Maududiego, założyciela islamskiego fundamentalizmu w Pakistanie. Tak samo jak Fajsala Mawlawiego, niedawno zmarłego islamskiego uczonego i zastępcy Jusufa al-Karadawiego. Fundatorem tych publikacji jednak nie było Bractwo, a Światowe Zgromadzenie Muzułmańskiej Młodzieży (World Assembly of Muslim Youth – WAMY) oskarżane przez USA o wspieranie islamskiego ekstremizmu na świecie. Przedstawicielem WAMY w Polsce jest mufti Tomasz Miśkiewicz, przewodniczący kojarzonego z Tatarami Muzułmańskiego Związku Religijnego”9.

  Z kolei na portalu „E-elita.pl” czytamy: „Prowadzi (Miśkiewicz – dop. S. K.) przedstawicielstwo Światowego Zgromadzenia Młodzieży Muzułmańskiej (WAMY) na Europę Wschodnią, którego celem jest islamizacja wschodniej Europy, oraz fundację na rzecz budowy kompleksu handlowo-meczetowego w Warszawie (Afera Meczetowa)”10.

  Imamem Centrum Kultury Islamu w Warszawie należącego do Muzułmańskiego Związku Religijnego jest Nizar Charif (niektórzy piszą to nazwisko tak jak się je wymawia – Szarif) z Syrii. Kto mógł go umieścić na tym stanowisku? Tylko Tomasz Miśkiewicz11.

  Charif udzielił w swoim czasie wywiadu dziennikarzowi „Dispatch International”. W wywiadzie tym na pytanie „Czy otrzymujecie wsparcie finansowe z Arabii Saudyjskiej lub innych krajów arabskich?” odpowiedział: „Otrzymujemy, ale tylko z Arabii Saudyjskiej”12.

  Odpowiadając na pytanie „Co Pan sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich, takich jak salafici czy wahhabici?” stwierdził: „Fundamentaliści islamscy są wspaniali. Ani dom, ani religia nie są wystarczająco silne bez solidnych fundamentów. Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami”13.

  Gdy dziennikarz zapytał: „Czy chciałby Pan wprowadzenia prawa szariatu w Polsce?” powiedział: „Ależ oczywiście! Szariat jest taki sam dla wszystkich i dlatego jest lepszy niż polskie i europejskie prawo”14.

  Zapytany „Czy chciałby Pan, żeby w Polsce dozwolona była poligamia?” udzielił następującej odpowiedzi: „Tak. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł mieć więcej żon”15.

  Jedno pytanie na marginesie: w jaki sposób Charif wyobraża sobie wprowadzenie w Polsce szariatu i poligamii? Jedno jest tu oczywiste – na pewno nie na drodze demokratycznej.

  Powracając do samego Miśkiewicza. Podane wyżej fakty świadczą, że jest on, bez żadnych wątpliwości, wahabitą. Arabia Saudyjska to kraj wahabicki. Wahabizm jest tam wszechobecny, stanowi jedyną przyjmowaną i realizowaną konsekwentnie doktrynę i ktoś, kto by go nie przyjmował, nie studiowałby tam i nie dostawał pieniędzy od rządu tego kraju.

  5. Polska, Arabia Saudyjska, ISIS

  Sytuację w Arabii Saudyjskiej scharakteryzowałem w swojej książce pt. „Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa?”

  napisałem tam: „Arabia Saudyjska to najbardziej, jak się twierdzi, cywilizowany kraj arabski, sojusznik USA. Rząd tego państwa uznaje, w związku z tym, że na terenie Arabii Saudyjskiej znajdują się święte miejsca islamu (Mekka i Medyna), za swój podstawowy obowiązek realizowanie zakazu publicznego i prywatnego praktykowania innych religii niż islam. Czuwa nad tym wszechobecna Policja Religijna. Ten zakaz posunięty jest tak daleko, że ambasady krajów, na których flagach jest krzyż (np. Szwecja, Norwegia, Szwajcaria) mają zakaz ich wywieszania. Nie mogą też pojawiać się emblematy czerwonego krzyża. Gdy Arabia Saudyjska była zagrożona inwazją wojsk irackich i na jej terenie umieszczono dziesiątki tysięcy żołnierzy, głównie z USA i Wielkiej Brytanii, żołnierzom nakazano przed znalezieniem się na terytorium tego państwa zdjęcie krzyżyków i medalików. Nie wpuszczono też na teren Arabii Saudyjskiej kapelanów wojskowych. W państwie tym nie ma ani jednego kościoła chrześcijańskiego”16.

  Napisałem tam również: „Nienawiść do chrześcijan jest wpisana w program szkół wszelkiego typu. W podręcznikach szkolnych można przeczytać, że chrześcijanie zostali przeklęci przez Allaha i zamienieni w małpy i świnie, bo przyjęli wielobóstwo. Policja Religijna śledzi cudzoziemskich pracowników zabraniając wspólnych chrześcijańskich modlitw czy nabożeństw nawet w prywatnych domach w największe święta chrześcijaństwa. Jeśli cudzoziemiec zostanie złapany na takich praktykach grozi mu śmierć, a w najlepszym przypadku, wieloletnie więzienie. I tak w 1995 r. np. półtora roku spędził w więzieniu Filipińczyk Donnie Lama. Za udział we Mszy św. groziła mu kara śmierci przez ścięcie. Pod naciskiem międzynarodowej opinii publicznej wymierzono mu „tylko” karę 70 batów (był po niej bliski śmierci) i wydalono go z kraju. W 2001 r. policja aresztowała 14 chrześcijan z Etiopii i Erytrei za to, że modlili się w swoich mieszkaniach. Byli bici rękami, kopani, wieszano ich na łańcuchach, bito stalowym prętem. Po roku takiego traktowania deportowano ich, gdy wstawili się za nimi dyplomaci ich krajów.

  Długi czas w więzieniu spędziło w 2010 r. 150 katolików z Filipin za udział we Mszy Św. w prywatnym mieszkaniu. Uwolniono ich pod naciskiem międzynarodowej opinii publicznej”17.

  W książce tej opisałem również jeden z wypadków chrześcijańskiego męczeństwa, które miały tam miejsce: „W 2008 r. jeden z funkcjonariuszy Policji Religijnej zamordował bezkarnie swoją córkę za to, że przeszła potajemnie na chrześcijaństwo. Przed śmiercią wyrwano jej język. Fatima Al.-Mutairi została spalona żywcem. Przed śmiercią napisała na swoim blogu, że rodzina proponowało jej darowanie kary i życie za powrót na łono islamu. Nie wyparła się Chrystusa”18.

  Jaka jest różnica pomiędzy wahabizmem Arabii Saudyjskiej a doktryną, która zrodziła ISIS, która jest przez Państwo Islamskie głoszona i realizowana?

  Odpowiedzi na to pytanie udzielił Alastair Crooke w taki sposób, że nie pozostawia żadnych wątpliwości: „Różnica między ówczesnymi wahhabitami a państwem islamskim jest taka, że Abd al-Wahhab uznawał trzy filary: jednego władcę, jedną władzę, jeden meczet, które odnosiły się do króla Arabii, a ISIS te trzy filary ignoruje. Jednak pod każdym innym względem jest zgodne z wahhabizmem” (wytłuszczenie S. K.)19.

  6. Czy wahhabizm uznawany jest w polskim Kościele za „islam jako taki”?

  Jeśli Tomasz Miśkiewicz został zaproszony na „Dzień islamu” w Kościele katolickim, po raz zresztą kolejny (był też zaproszony na III, VI, IX i XV „Dzień Islamu”), to zapraszający go tym samym uznali, że ta wersja islamu, którą reprezentuje (a zatem wahabizm) jest jakoś reprezentatywny dla islamu, jest islamem „prawdziwym”, islamem „jako takim”. Wahhabizm zaś nie zawiera w sobie elementów, które mogłyby być podstawą do jakiegokolwiek dialogu z katolikami, wręcz przeciwnie zmierza do intelektualnej, duchowej i fizycznej eliminacji chrześcijaństwa.

  XVII Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce, na który zaproszono Miśkiewicza odbył się pod hasłem „Chrześcijanie i muzułmanie: adresaci i narzędzia Bożego miłosierdzia”. Przypisywanie wahabitom miłosierdzia czy doszukiwanie się go w samym Koranie (choć słowo to w tym tekście się pojawia) jest już nie tylko nieporozumieniem, ale ma znamiona dokonywanej z premedytacją manipulacji.

  Już podane wyżej dane mogłyby wzbudzić w nas uzasadnione podejrzenie, że „coś tu jest nie tak”, że mamy do czynienia z jakąś masońską infiltracją, działaniem masońskich agentów wpływu.

  To jednak o czym dotąd pisaliśmy to tylko czubek wielkiej góry lodowej.

  Kolejne związane z „Dniem Islamu” w Kościele katolickim informacje, które zresztą bardzo łatwo jest uzyskać, są już porażające.

  Książka do kupienia tu:

  Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu

  02-764 Warszawa ul. Egejska 5/24

  Tel., 22 651-88-17; 601-519-847

  e-mail: savoir@savoir-vivre.com.p1

  Gdyż księgarnie w tym „Nasz dziennik” nie chca jej przyjąc do sprzedaży.

 9. Listwa said

  „Słowacki parlament uznał, że islam nie jest religią i nie będzie oficjalnie uznawany na terytorium tego kraju – donoszą tamtejsze media.

  Religia musi mieć co najmniej 50 tys. wyznawców, a nie – jak dotychczas – 20 tys. – uzasadniają autorzy ustawy, która zabrania także dotacji dla muzułmańskich organizacji i prowadzenia islamskich szkół. Projekt zgłoszony przez nacjonalistyczną Słowacką Partię Narodową poparła większość deputowanych.

  Tak więc od tej pory islam nie jest uznawany w tym kraju za oficjalną religię, co oznacza, że nie mogą także powstawać meczety. “Musimy zrobić wszystko, aby na naszej ziemi nigdy w przyszłości nie powstał już żaden meczet” – podkreślił lider nacjonalistów Andrej Danko.

  Zresztą i obecnie na Słowacji nie ma ani jednego meczetu, muzułmanie modlą się wyłącznie w domach. I jeszcze długo to się nie zmieni, chociaż propozycja nacjonalistów, żeby podnieść niezbędny do rejestracji limit wyznawców aż do 250 tys. – nie przeszła”

  https://reporters.pl/3905/slowacja-zdelegalizowala-islam-zadnych-meczetow-ani-publicznych-modlow/.

  czyli nie będzie „Niech oni się wzajemnie ścierają i wyniszczają”, nikt nikogo nie będzie wypędzał i prześladował, będzie miłość i wysyłaie pocztówek.

  http://pbs.twimg.com/card_img/869795934732943361/9E5AnPnV?format=jpg&name=600×314

 10. Listwa said

 11. Listwa said

 12. Rob said

  @2 Boydar
  Oczywiście, że za wielu!

 13. Listwa said

  W Warszawie rozpoczęły się polsko-słowackie konsultacje międzyrządowe pod przewodnictwem premierów Beaty Szydło oraz Roberta Fico.
  PAP

 14. Rick said

  Ciekawe dlaczego autor tekstu przedstawiając jakaś prawdę o islamie, jakąś prawdę o „dżentelmenach w sutannach w duchu soboru” nie odważył się uzupełnić tych prawd o starszych braciach muzułmanów czyli judaistach?

  Dwie Siostry: Judaizm i Islam

  A przecież islam jak i judaizm są jak dwie zdemoralizowane siostry -matki swych wyznawców. Obie obrzezują swych synów, obie uważają kłamstwo i oszustwo a nawet zabójstwo jako dozwolone wobec gojów i niewiernych. Obie nawet posiadają ten sam zmysł smaku – nie tolerują wieprzowiny. Tolerują też wszelkie odmiany zboczeń od pedofilii a nawet zoofilii.

  To nie tylko religie.
  Jednak siostry islam i judaizm nie są tylko wypaczeniem zasad rozumnej wiary w prawdziwego Boga. Nie sa one jedynie religiami wprowadzającymi w błąd swych wyznawców. Aspirują one także do stanowienia o systemach politycznych. I jak brutalna i prymitywna siostra islam żąda szariatu tak bardziej przebiegła i wyrafinowana siostra judaizm żąda….demokracji.

  Niemoralne i przesępcze
  Te dwie siostry nie tylko prowadzą się niemoralnie, ale wymagają tego samego od nie-Żydów i od niewiernych pod groźbą utraty życia, więzienia lub oskarżenia o łamanie praw człowieka i tzw. demokracji.
  Stad też siostry te sa w istocie religiami przestępczymi, bo nawołującymi do popełniania niemoralnych i krzywdzących rzeczy wobec Normalnego człowieka.

  Patologiczne psychiatrycznie

  Siostry te posiadają też inną wspólną cechę są religiami patologicznymi stworzonymi przez ludzi jednocześnie złych i …będących psychopatami. Żaden Bowiem Żaden Normalny człowiek nie może traktować Koranu i Talmudu jako przedstawiającego treści rozumne.

  Wręcz przeciwnie, treści te nie nadają sie nawet do publicznego głoszenia, bowiem urągają podstawowej inteligencji, zdrowemu rozsądkowi i przyzwoitości. Więcej, Talmud i Koran są jawnym dowodem na poważne zaburzenia psychiczne i dewiacje seksualne ich twórców. I dziwić sie jedynie należy, ze nie znamy albo tez nie przeprowadzono jeszcze analizy psychiatrycznej tych „dzieł”. Można wnioskować, ze zamilczanie prawdziwego sensu Talmudu jest celowym działaniem jego wyznawców.

  W jakimś stopniu sami twórcy Talmudu posiadali tę samoświadomość własnej choroby, gdyż napisali go w sposób zawiły i trudny do zrozumienia dla normalnego człowieka, ale jasny dla psychopaty. Z powodu wlasnie nienormalności Talmudu Wyznawcom zależy aby normalny człowiek nigdy nie poznał tej księgi.

  Jednak i Koran jako mniej pojętna siostra judaizmu korzysta z wielu zaprzeczeń własnych zdań. Ta typowa schizofrenia jest koniecznym warunkiem dla wprowadzenia podwójnej moralności, jedną dla Panów, druga dla niewiernych.

  Normalność zniszczona

  Mamy w końcu te jedyną Normalna i prawdziwą Religię,jako jedyną do zaakceptowania i zrozumienia przez umysł Normalnego człowieka – religię katolicką. Przez wieki Święty kościół starał się objaśniać droga rozumową, aktem wiary i łaski wszystko to, co zostało człowiekowi przez Boga objawione.

  Lecz historia tej świętej wiary nagle zmienia swój naturalny tor i wchodzi na drogę nienormalności. Jest wiele dowodów, ze ta rewolucja polegająca na zboczeniu ze świętej drogi sprowokowana została przez tych przebiegłych wyznawców Talmudu. Jednak nie byłoby tego odchylenia, gdyby normalni nie ulegli nienormalności, rozum nie uległ złudnym Iluzjom.

  Tak więc na Świetym Kościele pojawił sie pasożyt, ktory jest obcym i niszczącym Go ciałem. Ten pasożyt z początku mały i niewidoczny opanował wszystko co ważne i stanowi doktrynę katolicką, tak ze Ona stała sie niewidoczna obserwacji z zewnątrz.

  Ten pasożyt to właśnie ta zniekształcona modernistyczna idea, zafałszowana religia katolicka. Jest to patologiczny system, ktory obciąża negatywnie zdrowie psychiczne nieświadomych katolików, powodując u nich w końcu również pewne odchylenia psychiczne.
  Te odchylenia psychiczne blokują poprawne użycie rozumu, wręcz go blokując, czyniąc myślenie nielogicznym, niespójnym i płytkim.

  Trudno być normalnym
  Żyjemy więc w świecie rządzonym przez nienormalne religie, systemy polityczne i idee, w świecie w którym jedyna normalna religia została również skażona nienormalnością. Nienormalności te sa jednak dla psychopatów, osób z charakteropatiami – światem wymarzonym i normalnym.

  Droga nienormalności którą prowadzą nas psychopaci, a którzy winni być izolowani, w sposób nieuchronny prowadzi świat do katastrofy. Ludzie normalni musza dowiedzieć sie że sa pod wpływem patologii, naucza sie ja rozpoznawać aby zachować własna higienę psychiczną ale też potem wykluczać jednostki patologiczne z wszelkiego rodzaju władzy nad ludźmi.

 15. snag said

  Age at marriage

  Aisha’s age at the time she was married to Muhammad has been of interest since the earliest days of Islam, and references to her age by early historians are frequent. According to Sunni scriptural Hadith sources, Aisha was six or seven years old when she was married to Muhammad with the marriage not being consummated until she had reached puberty at the age of nine or ten years old. For example, Sahih al-Bukhari states that Aisha narrated that the Prophet married her when she was six years old and he consummated his marriage when she was nine years old, and then she remained with him for nine years (i.e., till his death).Sahih al-Bukhari, 7:62:64

  Some traditional sources disagree. Ibn Hisham wrote in his biography of Muhammad that she may have been ten years old at the consummation. Ibn Khallikan, as well as Ibn Sa’d al-Baghdadi citing Hisham ibn Urwah, record that she was nine years old at marriage, and twelve at consummation. Sadakat Kadri points out that the recording of Aisha’s age by Ibn Sa’d and Bukhari (though the hadith was Sahih) came a couple of centuries after the Prophet’s death. Child marriage was not uncommon in many places at the time, Arabia included. It often served political purposes, and Aisha’s marriage to Muhammad would have had a political connotation.

  Muslim authors who calculate Aisha’s age based on the more detailed information available about her sister Asma estimate that she was over thirteen and perhaps between seventeen and nineteen at the time of her marriage. Muhammad Niknam Arabshahi, an Iranian Islamic scholar and historian, has considered six different approaches[clarification needed] to determining Aisha’s age and concluded that she was engaged in her late teens.Using the age of Fatimah as a reference point, the Lahore Ahmadiyya Movement scholar Muhammad Ali has estimated that Aisha was over ten years old at the time of marriage and over fifteen at the time of its consummation.

  American historian Denise Spellberg has reviewed Islamic literature on Aisha’s virginity, age at marriage and age when the marriage was consummated and speculates that Aisha’s youth might have been exaggerated to exclude any doubt about her virginity. Spellberg states, „Aisha’s age is a major pre-occupation in Ibn Sa’d where her marriage varies between six and seven; nine seems constant as her age at the marriage’s consummation.” She notes one exception in Ibn Hisham’s biography of the Prophet, which suggests that consummation may have occurred when Aisha was age 10, summarizing her review with the note that „these specific references to the bride’s age reinforce Aisha’s pre-menarcheal status and, implicitly, her virginity. They also suggest the variability of Aisha’s age in the historical record.” Early Muslims regarded Aisha’s youth as demonstrating her virginity and therefore her suitability as a bride of Muhammad. This issue of her virginity was of great importance to those who supported Aisha’s position in the debate of the succession to Muhammad. These supporters considered that as Muhammad’s only virgin wife, Aisha was divinely intended for him, and therefore the most credible regarding the debate

 16. Marucha said

  Re 15
  Ciekawe, skąd się wzięła w islamie tolerancja wobec pedofilii.
  Kolejny obrońca biednych mahometan.

 17. Marucha said

 18. snag said

  Rick @ 14 ,…

  Uzupelnienie ,…

  W judaizmie Jezus to mamzer (bękart) a Maria to ‚puszczalska’ … panna z dzieckiem … w Islamie Jezus to prorok a w stosunku do matki proroka odnoszą się z szacunkiem ,…

  Duża różnica ,…

  ——
  Ten szacunek szczególnie widać po liczbach burzonych kościołów i mordowanych/prześladowanych chrześcijan.
  A chrześcijańskie obszary Afryki i Bliskiego Wschodu to muzułmanie zapewne podbili łagodną perswazją…
  Nosz ku@wa, ile razy można wciskać ten sam kit?
  Admin

 19. snag said

  Przyklad? ,…

  Dziwne ze gwałcą chłopców i kozy a oszczędzają małoletnie dziewczynki ,…

  Zboczonych nie bronię, poprostu gram uczciwie i jakbyś pan jeszcze nie zauważył to przypomnę ze olewam na ploty i spekulacje.

  ——
  Niedawno była informacja o śmierci małej dziewczynki po nocy poślubnej ze starym prykiem.
  I nie chodzi o gwałty. Chodzi o prawo i akceptowane obyczaje.
  Admin

 20. snag said

  P. admin ,…

  Nie szczuj mnie p. please bo za każdy taki przypadek dam panu katolicki sierociniec z dziesiątkami przypadków w każdym gdzie gwałcono chłopców nie wspominając o kilku miliardach dolarów zapłaconych przez Watykan poszkodowanym od kiedy tu jestem i nie tylko w Stanach a w Kanadzie, Irlandii czy Australii i masowych grobach ,…

  ——
  Tym razem, kurwa, przegiąłeś…
  —–

  http://nypost.com/2017/03/04/remains-of-kids-found-in-mass-grave-at-former-orphanage/
  https://www.theguardian.com/world/2017/mar/03/mass-grave-of-babies-and-children-found-at-tuam-orphanage-in-ireland

  Nie wiem jak z tym prawem ale miałem okazję rozmawiać na ten temat gdzie nikt nie powoływał się na prawo a pokutujące obyczaje w pipidówach, a nie np. w miastach ,…

  Dobranoc ,…

 21. Boydar said

  Czasem to człowieka korci przyznać Amaury’emu rację.

  Ale to ch*uj, co ma być to będzie. Prezentowane treści to nie jest żadna islamofobia. To jest prezentacja sparringpartnera. W miarę kompletna i obiektywna. Bo przykład Tatarów polskich jest niekompletny i nieobiektywny. Poza tym, „tam” nic więcej nie ma. Po prostu nie ma. Tam, to znaczy w islamie. Osiągnięcia ludów wyznających islam (również islam) nie są związane z islamem i w żaden sposób z islamu nie wynikają, w przeciwieństwie do osiągnięć społeczeństw chrześcijańskich względem chrześcijaństwa. Co innego „osiągnięcia”; tu jest pełna zgoda. Cały syf, wynaturzenie, nieludzkość, „uświęcone” są interpretacjami koranu. A przykład idzie z góry.

  Interesującym klockiem układanki jest Iran, jakoby ostoja islamu „normalnego”. Wskazywanie Iranu czyli kontynuatora starożytnej Persji, jest fałszem. Persja ma co najmniej lat pięć tysięcy. A nakładka koraniczna niecałe półtora tysiąca. Proszę popatrzeć na Polskę, obecny stan religijności będący zrakowaceniem wiary katolickiej, doprowadził do analogicznego marazmu i regresu trendów postępowych. Wprawdzie nie mordujemy sąsiadów, ale za to bluźnimy, kłamiemy i zabijamy własne dzieci wręcz taśmowymi metodami. Wszystkie dziesięć przykazań jest wrzucone w gnojówkę. Judeokatolicyzm praktyczny w wersji „made for Poland” ma jakieś sto pięćdziesiąt, może dwieście lat. I już się zrobił syf totalny. To tacy Irańczycy i tak się nieźle trzymają 🙂 Ale nie o to mi chodziło z Polską, po degeneracji katolicyzmu postęp cywilizacyjny się u nas zatrzymał. Podobnie tam. Jeżeli chcemy wskazać osiągnięcia cywilizacji wschodnich to nigdy nie będą pochodną islamu tylko tego co było PRZED ISLAMEM. Ewentualnie utrzymało się w świadomości pomimo narzucanego odgórnie trendu.

  Pozbycie się nowotworu to ich sprawa, i załatwiona musi być ich rękami i na ich terenie bytowania. Nie u nas, nie na naszej ziemi. Nie musimy też ich nawracać, całe Słowo Boże jest WSZYSTKIM dostępne i znane. Palenie albo zdrowie, wybór należy do ciebie.

 22. karlik said

  „A senor Gajowy powiela ten crap za Wyrostkevitz’m który jako jeden z polsko-jezycznych ma w tym agendę ,…”
  Pod tym linkiem w języku Goethego z odnośnikami jest opisane prawie to samo…
  .https://lesewerkarabisch.wordpress.com/2013/03/13/mohammed-und-aischa-hat-der-prophet-ein-kind-geheiratet/
  .https://www.orientdienst.de/muslime/minikurs/aischa-die-lieblingsfrau-mohammeds/
  Przeraża mnie natomiast, że opisane wydarzenia są przedstawiane jako normalność…….

 23. Boydar said

  No to symbole mamy odptaszkowane 😦

 24. Piotr said

  Pedofilia w żydów:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pedofilia-dewastuje-ortodoksyjny-judaizm-2015-06

  http://wolna-polska.pl/pedofilia-brudny-sekret-talmudu

 25. Marucha said

  Re 22:
  Amerykański kutas podpisujący się „Snag”, pierdoli ewidentne bzdury nie po raz pierwszy.
  Ani razu nie poczuł wstydu, czy zażenowania. Ani razu, nawet półgębkiem, nie przeprosił za łgarstwa.

  Teraz, broniąc kozojebców i pedofilów, wyciaga jakieś mroczne sprawy Kościoła – które, o ile są prawdziwe (a reguły NIE SĄ), nie stanowia nawet UŁAMKA PROMILA w dwutysiącletniej jego historii.
  Kościół walczył z nimi, lepiej, czy gorzej – ale nigdy nie były akceptowane, nigdy nie stały się prawem, tradycją czy obyczajem.

  Natomiast w islamie to, co normalnego człowieka brzydzi i odrzuca – jest NORMĄ. Jest dozwolone, akceptowane, nawet pochwalane.

 26. Piotr said

  Pedofilia u żydów – ciąg dalszy:

  http://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

  http://kontrowersje.net/przemilczany_problem_pedofilii_w_r_d_rabin_w_i_nie_tylko

 27. Piotr said

  Lista żydowskich homoseksualnych pedofili !

  Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

  Yehuda Nussbaum – kontroler tkanin rytualnych i rabin molestujący dzieci, wciąż ma dostęp do chłopców w jesziwie Brooklyn’skiej.

  Rabin Elior Chen i jego zwolennicy są podejrzani o czyny drastycznego maltretowania dzieci w wieku 3 i 4 lat, które były wściekle i systematycznie bite młotkiem, kaleczone nożem i innymi narzędziami, przy czym czyny te miały charakter przestępstwa ciągłego, bowiem trwały miesiącami, dopóki młodsze z dzieci nie straciło przytomności.

  Rabin Jerry Brauner (znany także jako: Yechiel Brauner)-uznany winnym oskarżeń o przestępstwa wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia oraz 3-ego stopnia: przedmiot sprawy – poddanie innej osoby czynności seksualnej bez jej zgody. Skazany na 11 lat okresu próby z warunkowym zawieszeniem wykonania wyroku więzienia, poddany przymusowemu uczestnictwu w programie terapeutycznym dla osób dokonujących napaści z pobudek seksualnych. Brauner pozostaje na warunkach próby od 2002 roku za wykorzystanie seksualne 15-letniego chłopca.

  Rabin Ephraima F. Shapiro – stanął pod zarzutem molestowania seksualnego wielu chłopców w okresie ponad 50-ciu lat.

  Rabin Lewis Brenner – uznany za winnego molestowania dzieci. Akt oskarżenia wniesiony do sądu obejmował 14 zarzutów o czyny sodomii, wykorzystania seksualnego oraz narażenia życia i dóbr osobistych dziecka. Zawarł ugodę z oskarżycielem uznając się winnym jednego przypadku sodomii 3-ego stopnia, zbrodni Klasy E, i w zamian za odstąpienie od innych oskarżeń zaakceptował wyrok 5-ciu lat okresu próby.

  Rabin Ephraim Bryks – postawiono go w stan oskarżenia za nieodpowiednie zachowania seksualne wobec dzieci, które zaczęły się ujawniać już w latach 80-tych. Rabin Bryks jest teraz członkiem Vaad Harabonim w Queens. Vaad jest komitetem rabinicznym, który podejmuje istotne decyzje dotyczące społeczności ortodoksów.

  Rabin Shlomo Carlebach – oskarżono go o wiele przypadków molestowania dzieci oraz agresję seksualną wobec modych kobiet.

  Rabin/kantor Sidney Woldenberg – oskarżony został o znęcanie się nad 12-letnią dziewczynką. Później nie zgłosił sprzeciwu przed przyznaniem się do jednego czynu. Skazany za molestowanie dzieci. Pierwsze zawiadomienia o przestępstwie pochodzą z 1971 r. Ostatecznie skazany w roku 1997.

  Rabin Bernard Freilich – został uniewinniony tylko z zarzutu gróźb pozbawienia życia.

  Kantor Joel Gordon – został uznany winnym i skazany za prowadzenie domu publicznego i udział w sutenerstwie.

  Rabin Israel Grunwald – oskarżono go o molestowanie 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Oskarżenie wycofano po tym, gdy zgodził się na wykonanie 500 godzin pracy przymusowej na rzecz społeczeństwa i zobowiązaniu do znalezienia pomocy psychologicznej. Grunwald był głównym rabinem kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas.

  Yehudah Friedlandera – asystent rabina Grunwalda – oskarżenie dotyczyło molestowania 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Friedlander był asystentem głównego rabina kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas

  Rabin Solomon Hafnem – oskarżenie obejmowało wykorzystanie seksualne chłopca z zaburzeniami rozwoju umysłowego.

  Rabin Alan J. Shneur Horowitz -uznany winnym i skazany na karę od 10 do 20 lat więzienia za czyny sodomii względem 9-cio letniego pacjenta szpitala psychiatrycznego. Przypuszczalnie napastował wiele dzieci w Kalifornii, Izraelu i Nowym Jorku w ciągu ostatnich 20 lat. Alan J. Horowitz jest rabinem ortodoksów, nagrodzonym dyplomem magna cum laude, doktorem medycyny, doktorem filozofii, absolwentem Duke University oraz pisarzem organizacji NAMBLA, North American Man/Boy Love Association.

  Rabin Steven Jacobs – oskarżany o pedofilie.

  Jacob Frank – i jego ruch frankistów – oskarżony o praktyki okultystyczne i czyny nierządne.

  Rabin Israel Kestenbaum – oskarżenie dotyczyło rozpowszechniania dziecięcej pornografii w internecie.

  Rabin Steven Kaplan – miał romans z zamężną kobietą, którą zamordował.

  Rabin Yehuda Kolko -…ten wciąż jest stręczycielem dzieci.

  Rabin Robert Kirschner – oskarżony został o wykorzystanie seksualne lub szantaż seksualny wobec trojga wyznawców oraz wobec pracownika synagogi.

  Rabin Ze’ev Kopolevitch – uznany winnym molestowania uczniów w jesziwie Rosh i jesziwie Netiv Meir.

  Rabin Baruch Lanner – uznany winnym zarzutu molestowania dziecka.

  Rabin Jerrold Martin Levy – uznany winnym dwóch przypadków nakłaniania do seksu przez internet i dwóch przypadków udziału w dziecięcej pornografii. Skazano go na sześć lat więzienia i terapię w zakładzie. Wpadł podczas prowadzonej od lat operacji rządu USA „Candyman” mającej na celu wyłapywanie pedofilów z sieci.\

  Rabin Pinchas Lew – oskarżonego o obnażanie się przed kobietą.

  Rabin Richard Marcovitz – uznany winnym nieobyczajności lub czynów lubieżnych z udziałem dzieci, a także napaść seksualną.

  Rabin Juda Mintz – winny stworzenia siatki obracającej pornografią dziecięcą w internecie.

  Rabin, psycholog Avroh Mondrowitz – oskarżenie dotyczyło dwóch przypadków wykorzystania seksualnego chłopców w szkole specjalnej w Nowym Jorku.

  Kantor Howard Nevison – oskarżony w sprawie molestowania swego bratanka.

  Rabin Michael Ozair – oskarżono go o molestowanie seksualne niespełna 14-letniej dziewczynki

  Rabin Charles Salman – oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne względem wyznawczyń.

  Kantor Robert Shapiro – oskarżenie dotyczy 3 przypadków gwałtu i 4 przypadków nieobyczajności zarówno w formie usiłowania, jak też sprawstwa, wobec kobiety z upośledzeniem umysłowym.

  Rabin, nauczyciel jesziwy Ze’ev Sultanovitch – oskarżonego o molestowanie seksualne wielu dorosłych uczniów jesziwy Merkaz Harav.

  Rabin Matis Weinberg – oskarżonego o okultystyczne praktyki i przestępstwa na tle seksualnym.

  Rabin Yaakov Weiner – oskarżenie dotyczy molestowania chłopca na obozie młodzieży Mogen Avraham w Nowym Jorku.

  Kantor Phillip Wittlin – winny molestowania dwóch dziewcząt.

  Rabin Mordechai Yomtov – winny wykorzystania seksualnego i usiłowania popełnienia czynów lubieżnych przeciwko 3 chłopcom.

  Rabin Sheldon Zimmerman – skazany za udzielanie wskazówek użycia przemocy w sprawach “etyki seksualnej i w sferze seksu”.

  Rabin Max Zucker – oskarżenie, które go dotyczyło pochodzi od trzech kobiet i sprowadza się do zarzutów o niezgodne z prawem kontakty cielesne.

  Rabin Fred Neulander – sprawa zakończona uznaniem winy zamordowania żony.

  Rabin Mordechai Gafni – UWAGA: Marc Gafni powinien być powszechnie uważany za zagrożenie dla kobiet i dzieci. Obecnym miejscem pobytu Gafni’ego jest Salt Lake City, Utah.

  Rabin Perry Ian Cohen – Oskarżyciele z Montrealu i Toronto wytoczyli mu zarzuty wykorzystania seksualnego siedemnastolatki. Zwolniony z pełnienia funkcji rabina przez współwyznawców za nieodpowiednie zachowania seksualne.

  Rabin Yitzchak Cohen – oskarżenie o napastowanie seksualne studentów Uniwersytetu Bar-Ilan.

  Rabin, psycholog Mordecai Magencey – stracił prawo wykonywania zawodu w stanie Missouri wskutek niedopowiednich zachowań seksualnych względem swych pacjentów.

  Rabin Yona Metzger – główny rabin aszkenazyjczyków w Izraelu. Oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne wobec 4 mężczyzn.

  Kantor Stanley Rosenfeld – uznany winnym molestowania 12-letniego chłopca, którego był wychowawcą.

  Rabin Isador Trachtman – oskarżenie dotyczy praktyk okultystycznych i przestępstw seksualnych.

  Rabin Hirsch Travis – rabin w Monsey, oskarżony o podszywanie się pod lekarza specjalistę w rozwiązywaniu problemów niepłodności, stanął pod zarzutem wykorzystania seksualnego i użycia przemocy wobec pacjentki. Oskarżenie o napastowanie wniosła niezidentyfikowana 27-letnia pacjentka. Wytoczono mu również zarzut podawania się za lekarza od problemów bezpłodności i dokonywania niedozwolonych operacji w Fertility Foundation w Borough Park, Brooklyn.

  Rabin Ephraim Goldberg – Boca Raton, Floryda – uznany winnym jednego czynu obnażania miejsc intymnych w miejscu publicznym w Palm Beach Mall.

  Lewis K. Cohen – skazany został za używanie komputera do czynów kryminalnych w postaci pomocnictwa w popełnianiu przestępstw seksualnych na szkodę dzieci oraz nakłanianie do obnażania miejsc intymnych. Cohen używał komputerów w domu i w pracy do prowadzenia rozmów nacechowanych treścią seksualną z 14-letnim chłopcem w internetowym chat-roomie. Zarzuty dotyczą również wysyłania przez Cohena maili ze zdjęciami, na których jest nago albo zdjęcia innych nagich mężczyzn do chłopca.

  Kantor Michael Segelstein – oskarżenie dotyczyło próby gwałtu, Chabad – Las Vegas, Nevada.

  Simch Adler – opiekun Ohel – Nowy Jork- oskarżony został o popełnienie czynów sodomii, wykorzystania seksualnego i dwóch czynów narażających dobro dziecka wskutek usiłowania popełnienia gwałtu homoseksualnego.

  Arie Adler – Nowy Jork-Arie Adler został oskarżony o molestowanie swojej córki. Marisa Rimland popełniła samobójstwo.

  Eugene Loub Aronin – opiekun szkolny z Teksasu -skazano go w 1984 r. za napastowanie seksualne 10-latka.

  Lawrenc Cohen – nauczyciel szkolny w New Jersey-został uznany winnym i skazany na 10 lat więzienia federalnego za przesyłanie pornografii dziecięcej przy użyciu domowego komputera.

  Davida B. Harringtona – dyrektor szkoły, uczestnik Big Brothera, Rockville, Maryland-skazany za przestępstwa seksualne. Sprawy w latach 1960-80.

  Eric Hindin – żydowski ochotnik do programu Big Brother, Newton, Massachusetts-uznany winnym 35 czynów gwałtu na dzieciach. Skazany został na wyrok od 20 do 22 lat więzienia.

  Sędzia Ronald Kline z Kalifornii – oskarżono go o posiadanie dziecięcej pornografii oraz prawdopodobne molestowanie chłopca z sąsiedztwa 25 lat temu

  Rogers Park JCC – Chicago Illinois – był to pierwszy przypadek oskarżenia o masowe czyny molestowania odnotowany w stanie Illinois, obejmujący zarzuty wykorzystania seksualnego dzieci przez grupę dorosłych, na które składało się 246 osobnych punktów aktu oskarżenia opisujących jak członkowie instytucji wykorzystywali zapisane w tej placówce dzieci. Informacje w tej sprawie pochodzą z Departamentu dzieci i pomocy rodzinie Stanu Illinois..

  Adam Theodor Rubin – Maryland, nauczyciel, przewodnik wycieczek, instruktor skautingu dziewcząt -oskarżono go o używanie komputera do nakłaniania nieletnich do seksu, posiadanie substancji niebezpiecznych wpisanych na listę oraz akcesoria służące do używania narkotyków.

  Georges Schteinberg z Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Schteinberg uciekł z kraju do Izraela.

  Zastępca konsula izraelskiego – Aryeh Scher – Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Scher uciekł z kraju do Izraela.

  David Schwartz – opiekun w obozie młodzieży – Culver City, Kalifornia-został uznany winnym i skazany na rok przymusowego pobytu w warunkach terapeutycznych oraz na 5-letni okres próby za molestowanie 4-letniego chłopca na letnim obozie dla dzieci. Wykonanie wyroku sześciu lat więzienia zostało zawieszone.

  Jerrold Schwarz – instruktor skautingu – Nowy Jork-uznany został za winnego i skazany na 8 lat więzienia za wielokrotne popełnienie czynów homoseksualnych względem swego wychowanka.

  David Douglas Weber – kontroler koszerności – Kanada-uznano go winnym i skazano na 6 lat więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii oraz molestowanie siedmiu chłopców przez okres ośmiu lat.

  Chaim Coment – oskarżony i skazany za przestępstwo wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia, po tym jak wniesiono zawiadomienie o popełnieniu przez niego czynów lubieżnych wobec 17-letniej dziewczyny w windzie.

  Boca Raton – sprawa woźnego związku wyznaniowego B’Nai Torah oraz szkoły Hillel Community Day School – oskarżenia o molestowanie dzieci.

  James A. Cohen – przywódca żydowskiej grupy młodzieżowej- uznany został winnym molestowania dzieci i skazany na 9 lat więzienia za napaść na tle seksualnym wobec 4 chłopców.

  Stuart Cooperman – Maryland – pediatra z Merrick, Nowy Jork-oskarżenie dotyczyło molestowania 6 pacjentek.

  Mordechai Morton Herman – Grupa zajęć pozaszkolnych Simcha, Brooklyn, Nowy Jork-oskarżony o molestowanie wielu swoich uczniów.

  Brandon Lee Flagner -został uznany winnym uprowadzenia i zabicia z okrucieństwem 8-letniej dziewczynki, Tiffany Jennifer Papesh. Flagner przyznał się również do wielu czynów molestowania dziewczynek w poprzednich latach. Odsiadując wyrok, Flagner przeszedł na judaizm z pomocą chasydzkiego rabina.

  Ari Sorkin – Synagoga Youth Worker, Elkins Park, Pennsylvania – oskarżenie w zakresie molestowania 16-letniej dziewczyny.

  Paul Slifer – nauczyciel – przedstawiono mu formalny zarzut popełnienia 6 czynów napaści seksualnej z użyciem przemocy, 6 czynów fizycznego kontaktu o charakterze seksualnym z użyciem przemocy oraz 2 czynów narażenia zdrowia nieletnich.

  Ozzi Orbach – doktora oskarżony o molestowanie córki.

  Richarda “Steven” Goldberg – zarzuca mu się doprowadzenie do czynności seksualnych wielu dziewczynek poniżej 10-ego roku życia w Kalifornii. Jego nazwisko jest umieszczone na liście FBI 10-ciu najbardziej poszukiwanych uciekinierów.

  Ross Goldstein – sprawa zakończyła się uznaniem jego winy w zakresie 3 czynów homoseksualnych 1-ego stopnia oraz wykonania czynności seksualnej z użyciem dziecka. Otrzymał wyrok 4 niezależnych od siebie i kolejno wykonalnych kar pozbawienia wolności od 2 do 6 lat.

  Har Norf – sprawa wielokrotnego popełnienia przestępstw o podłożu seksualnym wobec dzieci w Har Nof, Jerozolima, Izrael-zawiera opis wielu czynów popełnionych z pobudek seksualnych wobec dzieci w miasteczku zamieszkałym przez ortodoksyjny odłam żydów, Har Nof.

  Lawrence Nevison – uznany winnym molestowania bratanka. Brat kantora Howarda Nevisona.

  Stuart Nevison – uznany winnym molestowania swego kuzyna. Brat kantora Howarda Nevisona.

  Larr Cohen – trenera soccera, Lake Oswego, Oregon-oskarżony został o molestowanie dwóch osób.

  Phillip “Eli” Cohen – Londyn, Anglia-oskarżony został o 13 czynów nieobyczajności seksualnej wobec chłopców oraz 4 czyny nieobyczajności seksualnej wobec dziewczynek.

  doktor Saul i Judith Wassermann – oskarżoni o molestowanie swojej córki.

  Irwin Silverman – główny doradca sekretarza ds zasobów naturalnych USA w latach 1933-53-oskarżony został o molestowanie córki Sue William Silverman..

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/o-zydach-molestujacych-dzieci/

 28. Piotr said

  I dalej:

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/184636,Pedofilia-powazny-problem-ortodoksyjnych-Zydow

  http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,579198

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/263611,1,izrael-zajmuje-sie-pedofilia-wsrod-ortodoksyjnych-zydow.read

  http://nczas.com/publicystyka/skandale-w-cieniu-chanukowych-swiec/

  Można tak w nieskończoność, czyli zalać Gajówkę tysiącami tekstów o żydowskiej pedofilii we wszystkich możliwych językach. Nie ma sensu tego robić bo i tak nikt nie przeczyta.

  Wszyscy będą woleli teksty chazarów czy frankistów o muzułmańskich pedofilach, Jak ten Wyrostkiewicza. Tak właśnie działa wirus islamofobii roznoszony przez starszych braci Jana Pawła II.

 29. Bendin said

  @Snag
  „a u nas to Murzynów biją”
  Tą samą zasadą jak Pan przypomnę brytyjskie miasteczko gdzie muzułmanie gwałcili tysiące dzieci (1500+ udowodnionych przypadków) i gdzie BRYTYJKA policja nie robiła nic, bo „tolerancja”.

  W Chrześcijaństwie jest wyraźny i wielokrotnie powtarzany nakaz opieki nad słabszymi. w Islamie tylko Allah jest „miłosierny”. (BTW – to być może tłumaczy propagandę „Bożego miłosierdzia”, jaką funduje Episkopat, ostatnio nawet na Majówkę nie można spokojnie pójść, bo tekst litanii topornie zmienili.)

 30. Boydar said

  Lista (27) ma około osiemdziesięciu pozycji. To ułamek promila (cytując Pana Gajowego) tej zdegenerowanej populacji. Więc sama liczba nic nie wnosi. Wnoszą natomiast przypadki wytoczenia procesu, co jest już sprawą znaczącą. Medal jednak ma dwie strony. Zmiękczanie opinii „publicznej” poprzez takie publikacje prowadzi do „aaa, żydzi tak mają”, i idziemy dalej. Podobnie rzecz się ma z fanami Mahometa.

  Jeżeli takiej informacji nie towarzyszą konkluzje oparte na faktach – pal, gilotyna, stryczek, pal, gilotyna, stryczek itd. to tylko śmiech pusty i żenada. No a niestety nie towarzyszą, bo prawda jest jaka jest.

 31. Andrzej BR said

  Tak Bardzo ogólnie, kilka pytań:
  – czy porównanie rozbrykanego buhaja, Mahometa,
  który jak apokaliptyczna Ladacznica wypełnia puchar swych żądz do

  Króla biorącego za żonę legalnie i w imię najwyższych, wyznawanych wówczas, wartości – to uprawnione szukanie prawdy, czy ukryte plucie w twarz?

  – Wartościowanie Ewangelii na podstawie zbrodni jej wrogów podszywających się pod miano Katolików, jest tym samym co
  Zbrodnie zalecane przez ” święte” księgi: Koranu: Talmudu; Wedy; ITD. – czy to szukanie prawdy czy plucie w twarz?

  – Co uczynili im współczesnym tacy twórcy religijek jak:
  wszyscy Rabini; Mahomet; Budda i cyśtam ich naśladujących, wobec:

  Jezusa Chrystusa Oddającego za Nas swe Życie na Krzyżu ?

  Samo porównywanie odchodów do pokarmu to rodzaj debilizmu, a

  nie rozumnego szukania Prawdy.

  Rozpoznanie co pokarm co nie, to nie mowa nienawiści

  To rozumne szukanie Prawdy.

  A polerującym bez wytchnienia klawiatury polecam samego Sokratesa, który na widok onanizującego się w biały dzień przy fontannie na rynku młodego zboka wskazując go uczniom powiedział:

  gdyby tak od pocierania ręką brzucha można było się najeść . . .

 32. Voodoo said

  Islam w zderzeniu ze „zgnila” rzeczywistoscia Zachodu nie ma prawa przetrwac. Na pewno nie w takiej formie jakiej naplywa obecnie z Bliskiego Wschodu czy Polnocnej Afryki. Za kilkanascie, kilkadziesiat lat przepotwarzy sie w cos islamo-podobnego. Pytanie tylko czy bedzie czyms lepszym czy gorszym.
  Chrzescijantwo nie przetrwalo. W Wielkiej Brytanii nawet jesli ktos okresla sie chrzescijaninem to najczesciej nie ma pojecia o czym mowi. Nie znaczy to ze nie wierzy w jakas sile wyzsza i tu zaczyna sie problem. Zachod to zyzne pole do zasiania jakiejkolwiek religii. Umysl ludzki nie znosi pustki i czasem znudzony bogiem Mamonem jest bardzo podatny na obce „ciekawsze” wplywy. Muzulmanie maja mocna reprezentacje, a takze zmieniaja Koran pod swoje widzimisie, zeby odbiorca latwiej go przyswoil.
  Zachodnia Europa bedzie muzulmanska tylko jak bardzo ten muzulmanizm sie zmieni. Alkohol nigdy nie zniknie z polek sklepowych. Pornografia i swoista wolnosc seksualna, tak mocno zakorzenionia na Zachodzie, równiez nie. Moze wykluje sie z tego cos zupelnie innego albo beda tylko bomby i trupy na ulicach.

 33. Isreal said

  ad 17
  ryzykowne grafiki…

  😉

 34. Maryś said

  Odważnie dyskutujecie,ale pamiętajcie,że strażnicy rewolucji też to czytają.Żeby potem nie było nawiedzin jak w Paryżu.

 35. Filomena said

  We wszelkiej dyskusji o Mahomecie pojawiaja sie dwa problemy. Jeden problem jest taki, ze to co o nim wiemy zostalo napisane ponad 200 lat po jego smierci i dzis te „zrodla” nazywaja sie hadisami. A w samym Koranie o Mahomecie pisze malo. Te tzw. hadisy przedstawiaja informacje czesto sprzeczne same z soba a i czasami sprzeczne z samym Koranem. Na ile mozna wierzyc hadisom? Nie wiem. Napewno jakas tam prawde zawieraja.

  Drugi problem – muzulmanie postrzegaja prorokow tak samo jak zydzi. Prorok swietym byc nie musi. Jego zadaniem jest wypelnianie woli Boga. W judaizmie (talmudycznym) jest 48 prorokow i siedem prorokin. Wszystkie te postacie powinny nam byc znane, bo wszystkie wystepuja w Starym Testamencie. Wiekszosc z tych prorokow byla raczej swiatobliwa, ale niektorzy zachowywali sie skandalicznie (Salomon, Dawid itp). Prorokini Estera ratowala swoj narod poprzez lozko. Juz nie wspomne Judyty, ale tej zydzi statusu prorokini nie dali.

  Wreszcie pojawil sie Chrystus Pan, ale jak wiemy z pojawieniem Chrystusa judaizm sie nie skonczyl. Po jego smierci on dopiero nabral rozpedu. Zydzi roproszyli sie po calym Bliskim Wschodzie a nawet byli juz w Europie. W Arabii zylo im sie bardzo dobrze. Yatryb czyli dzisiejsza Medyna to byl taki arabski Nowy York. Na poludniu Polwyspu Arabskiego w Jemenie powstalo cos jakby zydowskie krolestwo skad zydzi robili wypady na chrzescijanska Etiopie i nie tylko. Sa dane, ze robili wypady nawet na Madagaskar. Pojawil sie Mahomet, Arab z Mekki. Oglosil sie prorokiem na wzor zydowskich prorokow i zydow, ktorzy nie chcieli mu sie podporzadkowac wygnal z Arabii.

  Czy Mahomet napisal Koran czy napisal go jego towarzysz Pers Salman Farizi nie jest juz istotne. Istotne jest to, ze napisano tam wiele prawdy o zydach. O chrzescijanach Koran pisze dobrze o zydach niezupelnie. Mimo to za czasow kalifatu Arabowie traktowali zydow dobrze. Moze i tez byla to zasluga zydowskich corek wpychanych im do lozka a moze tez i same okolicznosci tego wymagaly. Arabowie potrafili byc praktyczni.

  Sa na swiecie sily, ktore chca zderzyc ze soba rozne religie i rozne tradycje. Islam to ponad poltora miliarda ludzi. Islam moze nam sie podobac lub nie podobac, ale zyjemy w realnym swiecie i musimy szukac realnych – adekwatnych – rozwiazan. Innej drogi nie ma. Ludzie, ktorzy dzis walcza przeciw anglo-syjonistycznemu pod nazwa Panstwo Islamskie to przede wszystkim muzulmanie. Oczywiscie pomagaja im Rosjanie – ich pomoc jest kluczowa, ale wiekszosc wojska to muzulmanie. I w naszym interesie jest azeby takich muzulmanow bylo jak najwiecej. Nie pora teraz na teologiczne debaty. Rosja powoli tworzy sojusz z szyickim Iranem. Szyicki Iran to rowniez muzulmanie choc nieco rozniacy sie od tej reszty.

  A co do jedynej globalistycznej religii, to ma byc nia judaizm albo jakas jego forma. Islam tez skazany jest na zaglade. Ale poki co Kaganat wybral dla niego inna role. Nie dajmy sie nabrac i nie dajmy sie prowokowac. Nie znaczy to wcale, ze nie mamy walczyc z nielegalna muzulmanska imigracja. Ale zeby odniesc sukces musimy najpierw zniszczyc sily, ktore za tym stoja. Problem lezy w tym, ze wiele ludzi nawet nie wie, ze za tym stoja jakies sily.

 36. Wimar said

  Co mówi o sobie Allah w Koranie ?

  • „a Bóg jest najlepszy w oszustwie”– Koran 8:30
  • „ Oni knuli podstęp, i Bóg knuł podstęp; a Allah jest najlepszy z pośród knujących podstępy” – Koran 3:54
  • „ Mów: Szukam schronienia u Pana Jutrzenki” – Koran 113:1

  Co mówi Biblia o Panu Jutrzenki?:

  „Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody?” – Izajasz 14, 12

  „Jak to? Strąconyś do Szeolu na samo dno Otchłani!” – Izajasz 14, 15

  „A tyś wyrzucony z twego grobu jak ścierwo obrzydliwe, otoczony pomordowanymi, przebitymi mieczem, jak trup zbezczeszczony! Z tymi, których składają na kamieniach grobowego dołu,” – Izajasz 14, 19

  Więc kim jest Pan Jutrzenki? W Biblii możemy wyraźnie przeczytać, że Pan Jutrzenki jest upadłym aniołem, jest Lucyferem.

  Re 33 – ad 17
  Ma Pan na myśli casus Salmana Rushdie’go?

 37. Filomena said

  Warto tez zwrocic uwage na fakt, ze w 19-tym wieku i w pierwszej polowie 20-tego wieku islam byl wygasajaca gwiazda. Kiedy rozpadl sie carat Wielka Brytania aktywnie popierala swoich najemnikow w Azji Srodkowej tzw Basmaczy przeciw Bolszewikom. Basmacze przegrali, bo wiekszosc rodzimej ludnosci nie chciala islamu w wahabickiej wersji Basmaczy. Wolala Bolszewikow! Po dzis dzien starzy Tadzycy czy Kazachowie mowia swoim wnukom aby uczyli sie rosyjskiego i brali przyklad z Rosjan, ale ci nie zawsze ich sluchaja. Saudyjskie pieniadze i saudyjscy kaznodzieje robia swoje. A za Saudami stoja jeszcze inni. Wiemy kto.

 38. Sowa said

  I o czym tu dyskutować. Postempoffcy wiedzom lepiej:

  .http://demotywatory.pl/4773570/I-o-czym-z-takimi-ludzmi-w-ogole-dyskutowac

 39. […] https://marucha.wordpress.com/2017/05/31/byc-pedofilem-jak-mahomet/#comment-679690 […]

 40. Boydar said

  http://demotywatory.pl/4757168

 41. Pinxit said

  40
  Boyar
  Czy to przypadkiem nie Miller wpuscil do Polski muzulmanow oskarzonych o … terroryzm i za miliony srebrnikow zgodzil sie na intratne wiezienia CIA w Polsce gdzie umieszczano tych nielegalnych emigrantow?

 42. Boydar said

  Tylko Pan JO uważa, że ci którzy aktualnie trzymają zewnętrzne znamiona władzy, mają kompetencję osobistego wpływu na bieg spraw istotnych historycznie. Ja tak nie uważam, nie w obecnym czasie ani bezpośrednio poprzedzającym.

  ——
  To prawda. Gomułka mógł, a nie zapobiegł II Soborowi…
  Admin

 43. JO said

  ad.42. Tak sie tylko Panu wydaje co JO uwaza. Ma Pan do tego prawo.

 44. Pinxit said

  No to moze nie koniecznie jak jak mahomet:

  Amerykanie gwalca dzieci w Kijowie
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-w-kijowie-amerykanscy-zoldacy-gwalca-dzieci-2015-04

  UK police arrest 660 suspected paedophiles | UK news | theguardian.com

  http://www.theguardian.com/society/2014/jul/16/660-suspected-paedophiles-arrested-uk

  Najwieksza zmora na Filipinach, w Tajlandii sa amerykanscy turysci na pedofilskich wakacjach:

  Children For Sale I – Dateline (2004) – YouTube

  ——
  W Ameryce pedofilia wciąż jest przestępstwem. W odróżnieniu od krajów islamu.
  Admin

 45. Boydar said

  Panie JO, mnie się już dawno nic nie wydaje (43). Pan JO to Pan JO, a Pan dr J. to Pan dr J. Co uważa dr J. to ja nie wiem, istotnie, ale to mnie akurat gów*no obchodzi. Natomiast co uważa Pan JO, to wiem nie tylko ja, wystarczy zapoznać się z lektura Jego komentarzy.

 46. ojojoj said

  Snag to ten jeden z prostaczkow, co to widza ksiedza pedofila i odrazu stawia wniosek ze caly KK to pedofile. Oczywiscie taki osobnik jest za glupi, zeby dowiedziec sie jaki jest stosunek KK do pedofilstwa.

  Przyklad Jadwigi i Jagiello tez ni przypial ni wypial. Taki wlasnie osobnik nie wie, albo celowo przemilcza, ze zwiazek ten mial miejsce nie ze wzgledu na seksowanie sie (jak to jest u maslimow), ale po to by przepedzic Krzyzakow.

  ——
  To nie prostaczek.
  To cwany, antypolski i antykatolicki prowokator.
  Admin

 47. Pinxit said

  44
  Marucha
  To tak naprawde niczego nie zmienia. W Tajlandii proceder jest prawie legalny, tak samo na Ukrainie.

  Prawodawstwo, ktore nie dziala jest bezuzyteczne. Pedofilia jest zabroniona w wielu muzulmanskich krajach.
  Ale nie jest np. w Talmudzie.
  A jak zabronili pedalstwa w muzulmanskiej Czeczni, to sama pani Merkel sie pofatygowala, zeby oskarzyc Putina o lamanie praw … humanitarnych w Czeczni.
  Mnie sie rozchodzi o to, ze pedofilia jest wszedzie przestepstwem, obojetnie w jakim spoleczenstwie cierpia dzieci. W Polsce tez sie porywa dzieci do burdeli. I nie robia tego muzulmanie.
  Duterte sie przyznal, ze cala jego klasa byla molestowana przez Amerykanow i on sam tez byl molestowany jako maly chlopiec.
  Przestepstwo nie jest mniejsze tylko dlatego, ze jakies prawo nie pozwala.
  W Australii wyrzucono z Partii Liberalnej niejakiego Petera Lewisa, czlonka parlamentu, za to, ze w parlamencie obiecal pokazac wszystkie dowody jakie zebral w sprawie siatki pedofili wsrod australijskich notabli.

  W AUSTRALII PEDOFILIA JEST ZABRONIONA.

  Amerykanskie prezydenty i ich kumple maja specjalna wyspe gdzie wyjezdzaja na „odpoczynek’ z maloletnimi. Co chwila wybucha nowy skandal a wyspa dalej zaprasza…

  Ani muzulmanie ani nikt inny nie ma prawa krzywdzic cudzych dzieci.

 48. Pinxit said

  Wlasciwie, caly swiat ma problem ze zboczeniami.

  A tymczasem, wolny swiat walczy z .. terrorem ale nie z terrorem jakiego dokonuja dorosli na dzieciach; i swoich i cudzych.

  The British Establishment … Paedophiles Everywhere » David Icke

  http://www.davidicke.com/headlines/79139-the-british-establishment-paedophiles-everywhere/

  Children’s homes were ‚supply line’ for paedophiles, says ex-minister | Society | theguardian.com

  http://www.theguardian.com/society/2014/jul/08/children-homes-supply-line-paedophiles-lord-warner

  Report: about 40 politicians in UK pedophile ring – YouTube

  2 Mohels Banned After Infants Contract Herpes in Circumcision Rite | The Ugly Truth

  http://theuglytruth.wordpress.com/2014/08/08/2-mohels-banned-after-infants-contract-herpes-in-circumcision-rite/

  Trump Campaign Chair Charged with Pedophilia & Sex Trafficking | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/04/23/trump-campaign-chair-charged-with-pedophilia-sex-trafficking/

  Global pedophilia rings exposed and arrested – Where’s U.S. press coverage?

  https://www.intellihub.com/global-pedophilia-rings-exposed-and-arrested-where-is-us-press-coverage/

  A year on, hope for the children of the Philippines’ sex trade – RN – ABC News (Australian Broadcasting Corporation)

  http://www.abc.net.au/news/2016-12-13/a-year-on-hope-for-the-children-of-the-philippines-sex-trade/8115320

  Subject: 60 Minutes: Exposing The Satanic Pedophile Network of UK and Australia Governments | WHAT REALLY HAPPENED

  http://www.whatreallyhappened.com/node/563050#axzz4PzCy0900

  The Clinton Pedophilia Connection – 12160

  http://12160.info/video/the-clinton-pedophilia-connection

 49. Marucha said

  Re 47:
  Widzę, że Pan usiłuje zrównać akceptowaną przez islam pedofilię – z przypadkami łamania prawa w krajach, które ją skryminalizowały.

  Gdy kiedyś zarzuciłem żydom, że masowo kolaborowali z Hitlerem, w brak kontrargumentów spytali mnie „A czy możesz przysiąc, że ani jeden Polak nie kolaborował”? Oczywiście przysiąc nie mogłem. I to wystarczyło, aby zrównać zjawisko masowej kolaboracji z jednostkowymi przypadkami u Polaków.

 50. Pinxit said

  49.
  Marucha
  Nie usiluje. Grzech i zboczenie jest zawsze przestepstwem obojetnie czy legalne czy zakazane.
  Zakazany grzech jest grzechem i pozostaje grzechem obojetnie w co go udekorujemy.

  Ja sie raczej koncentruje na krzywdzie dzieci, ktorym jest obojetne, kto je skrzywdzil.
  I wszystko jedno czy to muzulmanin, czy swiatly Amerykanin czy ktokolwiek inny – powinien miec ucietego kutasa – az do pasa.

  W swieckim Iraku malzenstwa wolno bylo zawierac od 18 roku zycia. Pedofilia byla zakazana.
  W „amerykanskim” Iraku zalegalizowano pedofilie.

  Ja na ogol nie czepiam sie innych religii.
  Ale zdecydowanie nie uznaje malzenstwa nieletnich z doroslymi. I w tym sensie nigdy nie uznam zadnego religijnego prawa do odbierania dzieciom dziecinstwa.

  Z takim samym oburzeniem potepiam gwalcenie dzieci dla „przyjemnosci” zboczonych sukinsynow.

  Prawa zreszta sie zmieniaja i w Europie w roznych krajach sodomia i zboczenia maja przyzwolenie spoleczne a nawet probuja oficjalnie zalegalizowac zboczenia.

  I swiat, w ktorym zyja i maja sie dobrze rozni zboczency – nie nalezy do swiata cywilizowanego. Obojetnie czy to Turcja czy California.

  EU making paedophilia legal across Europe

  http://tapnewswire.com/2015/07/eu-making-paedophilia-legal-across-europe-2/

  War and the Rights of Children: America’s Proxy Government Aims to Legalize Pedophilia in Occupied Iraq | Global Research

  http://www.globalresearch.ca/war-and-the-rights-of-children-americas-proxy-government-legalizes-pedophilia-in-occupied-iraq/5373303

  California Democrats Legalize Child Prostitution | Zero Hedge

  http://www.zerohedge.com/news/2017-01-01/california-democrats-legalize-child-prostitution

  Countries where child sex legal includes shocking number in EUROPE | Daily Star

  http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/495512/list-countries-child-sex-legal-paedophilia-map-europe-asia-south-america

 51. Marucha said

  Re50:
  Pan myli dwie rzeczy.
  1. Grzech – pogwałcenie prawa Bożego (prawa natualnego).
  2. Przestępstwo – złamanie prawa pisanego, wymyślonego przez ludzi.

  W idealnym świecie oba te pojęcia pokrywałyby się. Ale tak przeciez nie jest.
  Pedalstwo jest grzechem – ale w większosci krajów nie jest żadnym przestępstwem.
  Nieposłuszeństwo wobec złej władzy nie jest grzechem, ale jest przestępstwem.
  Itd.

  Ale zjechaliśmy z tematu, jak to w dyskusjach z Panem bywa :-).
  Bo nie chodzi o udowadnianie, że pedofilia jest grzechem.
  Chodzi zaś o to, że w pewnych kulturach / religiach pedofilia jest akceptowana, a w innych nie (choć możemy mieć nieraz wątpliwości, czy się ją skutecznie zwalcza). I to nas dzieli: muzułman od chrześcijan. Rów nie do zasypania.

 52. snag said

  Dziś w Europie jest lepiej, dużo lepiej, panienki zaczynają jak im obrośnie jeśli nie wcześniej, przeciętna wieku pierwszego małżeństwa ponad 30 lat a panna młoda bzyknięta przez parę tuzinów zanim co ,…

  Europe – Average age at first marriage. Darker is younger

  Country Men Women Average Year Source

  Albania 30.5 24.9 27.5 2013 [24]
  Austria 32.2 29.8 31 2012 [24]
  Azerbaijan 27.7 23.7 25.7 2013 [24]
  Armenia 29.1 25.8 27.5 2013 [24]
  Belarus 27.1 25 26 2013 [24]
  Belgium 32 29.6 30.8 2012 [24]
  Bosnia and Herzegovina 29.6 26.4 28 2013 [24]
  Bulgaria 30.3 26.9 28.6 2014 [26]
  Croatia 30.6 28.1 29.4 2014 [26]
  Czech Republic 31.4 28.7 30 2014 [26]
  Cyprus 30.9 29 30 2012 [24]
  Denmark 34.4 31.9 33.2 2014 [26]
  Estonia 31.6 29 30.3 2014 [26]
  Finland 32.9 30.6 31.8 2014 [26]
  France 33 30.8 31.9 2011 [27]
  Georgia 30.1 26.9 28.5 2013 [24]
  Germany 33.4 30.9 32.2 2014 [26]
  Greece 33 29.9 31.5 2014 [26]
  Hungary 32.1 29.3 30.7 2014 [26]
  Iceland 34.6 32.7 33.7 2011 [24]
  Ireland 33.2 31.6 32.4 2011 [24]
  Italy 34.2 31.3 32.8 2014 [26]
  Latvia 30.6 28.2 29.4 2014 [26]
  Lithuania 29.7 27.3 28.5 2014 [26]
  Luxembourg 33 30.9 32 2014 [26]
  Macedonia 28.6 25.8 27.2 2013 [24]
  Malta 31.6 29.2 30.4 2011 [26]
  Moldova 26 24 25 2013 [24]
  Montenegro 32.7 28.6 30.7 2014 [26]
  Netherlands 33 30.4 31.7 2014 [26]
  Norway 34.4 31.6 33 2014 [26]
  Poland 29.1 26.7 27.9 2014 [26]
  Portugal 31.5 29.8 30.7 2014 [26]
  Romania 30.2 26.7 28.5 2014 [26]
  Russia 27.4 24.9 26.2 2011 [28]
  Serbia 31 28.1 29.6 2014 [26]
  Slovakia 30.8 28.1 29.5 2014 [26]
  Slovenia 32.2 29.7 31 2014 [26]
  Spain 34.5 32.3 33.4 2014 [26]
  Sweden 35.8 33.3 34.6 2014 [26]
  Switzerland 32.5 30.1 31.3 2014 [26]
  Ukraine 27 25 26 2013 [24]
  United Kingdom 33.1 30 31.6 2010 [24]

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_age_at_first_marriage

 53. Boydar said

  Zgodnie z talmudem.

Sorry, the comment form is closed at this time.