Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin: Angela Merkel planuje Europejczykom holocaust

Posted by Marucha w dniu 2017-06-02 (Piątek)

Unia Europejska stała się faszystowskim państwem zarządzanym przez Angelę Merkel twierdzi prezydent Rosji Władymir Putin, ostrzegając iż Niemcy znów „zaczynają maszerować” i usiłują „podzielić i podbić wolny świat” przez „spuszczanie terrorystów ze smyczy”.

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, zastraszaniem i  terrorem zmusiła słabsze kraje europejski do poddania się jej woli, twierdzi Putin. Obecnie sprawuje faktyczną kontrolę nad wielkim obszarami kontynentu, od Francji na zachodzie, do Rumunii na wschodzie.

Następna faza jej Planu Generalnego to eksport terroru na kontynent – i poza nim. Po wpuszczeniu – i to tylko w 2016 roku – 1.5 miliona muzułmańskich migrantów do Niemiec, kanclerz Merkel twierdzi, iż „śmieszą ją” statystki mówiące, iż obecnie w Europie przebywają na swobodzie dziesiątki tysięcy dzihadystów.

Według Putina, Angela Merkel używa ISIS jako swoich oficerów SS. Dżihadyści rozprzestrzeniają się z Niemiec na wszystkie państwa europejskie, wykorzystując politykę otwartych granic i aktywnie zwalczają demokratyczne instytucje.

Niedługo potem, gdy Merkel objaśniła światu, że Niemcy nie są już sojusznikami USA i Wielkiej Brytanii, Putin ostrzegł, że spisek Nowego Porządku Światowego, mający na celu zniszczenie narodowej tożsamości oraz liwidacji narodowej kultury jest prawie gotowy.

http://www.govtslaves.com
Tłum. Gajowy Marucha

Komentarzy 28 do “Putin: Angela Merkel planuje Europejczykom holocaust”

 1. Rycho08 said

  Trochę inaczej postrzegam islamistów w Niemczech. Raczej występują w roli odbezpieczonego granatu, który wybuchnie gdy Niemcy za mocno wybiją się na „samodzielność”.
  Przerabialiśmy to już dwukrotnie w ostatnich 100-u latach, zmieniły się tylko narzędzia.

 2. gość said

  Na golasa do szczytów władzy!

 3. Zbyszko said

  Nasz dorobek kulturalny został zniszczony przez wyprzedanie z grosze (np polska Fonografia Narodowa za… 8mln!!!! zł) lub wyparta i zastąpiona obcą pseudo-nowoczesną lewacką, gdzie brzydotę, pornografię, grafomanię, umysłowy upadek, przy ochach i achach „profesjonalnej” krytyki, wynosi się na piedestał.

 4. gość said

  Dorota Kania w dzisiejszym odcinku programu „Koniec systemu” przedstawiła najnowsze fakty ws. rozszerzania przez Niemców swoich wpływów po 1989 r. Przejęcie niemal w 90 procentach mediów, wykupywanie ziemi i przedsiębiorstw, wspieranie separatystów, czyli Ruchu Autonomii Śląska, przyznawanie obywatelstwa niemieckiego osobom, których przodkowie byli wpisani na Volkslistę – tak w największym skrócie można nazwać rozszerzanie przez Niemców swoich wpływów po 1989 r. Polskie władze przez szereg lat dawały na to przyzwolenie – wyjątkiem były rządy Jana Olszewskiego, Jarosława Kaczyńskiego i obecnie rząd premier Beaty Szydło.

  Niemcy szczególną uwagę poświęcają Polsce zachodniej, a zwłaszcza terenom, które przed II wojną światową nie należały do Rzeczypospolitej. To właśnie tam ekspansja niemiecka jest najbardziej widoczna. I to nie tylko dlatego, że niektóre miejscowości mają dwujęzyczne tablice informacyjne: nazwy są w języku polskim i niemieckim. Najważniejsze są wpływy w mediach i gospodarce. Największe media i ważne przedsiębiorstwa zostały sprzedane – często za przysłowiowe grosze – niemieckim właścicielom.

  Szczególną ekspansję widać także w mediach – Niemcy są właścicielami lokalnych gazet niemal w 90 procentach, m.in. tygodników, stacji radiowych i portali internetowych. Aktualnie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pracuje nad ustawą dekoncentracyjną, która ma zminimalizować zagraniczne wpływy w polskich mediach. Tak jak jest to w Niemczech, gdzie żaden obcy kapitał nie ma udziałów w niemieckich mediach.

  Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się ambasada Republiki Federalnej Niemiec oraz konsulaty w Gdańsku, Krakowie, Opolu i Wrocławiu. Są także konsulowie honorowi, których siedziby mieszczą się w Bydgoszczy, Gliwicach, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie. Należy podkreślić, że żadne inne państwo nie ma w Polsce tylu przedstawicielstw dyplomatycznych, co właśnie Republika Federalna Niemiec.

  Volkslista była niemiecką listą narodowościową, wprowadzoną na terenach polskich od roku 1940. Wprowadzenie jej miało pokazać, że tereny polskie były od zawsze niemieckie. Polacy mieszkający na terenie Pomorza, Śląska czy Wielkopolski byli przedstawiani jako mniejszość, która uciskała ludność niemiecką. Na terenach okupowanej Polski wpisem na niemiecką listę narodowościową objęto, według różnych szacunków, od 2 do 3 milionów ludzi. Chociaż podpisanie Volkslisty było przymusowe, a za odmowę groziła nawet śmierć, znaleźli się ludzie, którzy listy nie podpisali. Odmówili tego m.in. przedwojenny aktor kabaretowy Fryderyk Jarossy oraz Karol Habsburg – właściciel Żywca. On i jego rodzina odmówili przyjęcia niemieckiego obywatelstwa: uważali się przede wszystkim za obywateli polskich, czego dowodem był fakt, że Karol w chwili wybuchu wojny zgłosił się do Wojska Polskiego.

  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/5821-jak-niemcy-kolonizuja-polske-merkel-uznaje-decyzje-hitlera

 5. peacelover said

  …na co Putin ponoc zwraca uwage to fakt, ze wszystkie rzady europejskie sa zinfltrowane

  przez (—),

  a o tym nam pan Putin nie mowi (!), lecz wskazuje na kosekwencje tej infiltracji !

  TO DOBRZE !!!!

  Swiadczy to bowiem o systematycznosci jego politycznej agendy

 6. Kail1410 said

  Mam wrażenie, że jest to „fakt blogowy”, bo nie mogę znaleźć potwierdzenia tej skrzydlatej wieści w żadnym, choćby w miarę wiarygodnym źródle.

  Ktoś mógłby coś podesłać?

  Ps. Uznałbym Jego Ekscelencja Włodzimierza za idiotę, gdyby faktycznie palnął taką gafę. Mógłby oczywiście próbować w ten sposób przekonać „sceptyków strategicznego partnerstwa”, że niema się czego bać, bo jest antagonistą Niemiec, ale to już chyba zbyt zawiła kombinacja…

  Niewykluczone, że tak jest, jak Pan pisze – admin

 7. Marek B said

  @ 2

  To głupia fotka bo polski lud tego nie rozumie. Nie rozumie mianowicie że ta fotka w Niemczech zuepłenie nie jest kontrowersyjna, a tym bardziej, demaskatorska. Naturyzm, jak przejaw tęsknoty za naturą, to ważny element niemieckiej kultury od końca XIX wieku. Może nie był szczególnie ważny w Bawarii czy w Badenii-Wirtembergii, ale bliżej morza już tak. Angela w młodości była naturystką (może teraz też) i ta fotka tylko tyle znaczy. To mniej więcej taka demaskacja jak hipotetyczna fotka śp. Andrzeja Leppera na rybach. I co z tego?

  @ 4

  Domyślam się że ten „Koniec systemu” jest w telewizorze. Z wysokim prawdopodobieństwem można zatem orzec że Dorota Kania to zakłamana qrwa, jak prawie wszyscy ludzie pojawiający się z premedytacją w telewizorze.

  Czy Dorota Kania dopowiedziała, do kogo należą media w Niemczech? Kto wydawał licencje na gazety i inne środki masowego przeczyszczania w Niemczech? Kto wydawał te licencje i komu? Do kogo należy Volkswagen AG? A do kogo Daimler?

  Niemcy, przynajmniej od 1945 roku, grają w obozie Syjonu. To, że konsulat we Wrocławiu ma podobno tysiące (współ)pracowników, to realizacja dążeń Niemców do powrotu na Ziemie Odzyskane, ale dzieje się to tylko w zakresie, na który zezwolił Nowy Jork czy Tel-awiw. I wie o tym zarówno Angela Merkel jak i Mały Karakan.

  Gadanie o „niemieckich mediach” w Polsce to zwykłe, załgane kłamstwo. Te media w Niemczech realizują pewną politykę i nie jest to polityka niemiecka.

 8. Zerohero said

  @6

  Przychylam się. Putin jest wręcz irytująco dyplomatyczny i powściągliwy. Gdy zachodnia propaganda chce pokazać jaki jest ostry, to zamieszcza zdjęcie na którym przypadkowo zmrużył oczy, miał jakiś grymas i wygląda jakby się ciskał niczym Hitler. Natomiast zdjęcia nie da się uzasadnić jakimś cytatem, ponieważ w retoryce Putina, Ławrowa, Zacharowej nie ABSOLUTNIE NIC ostrego. Jedni to poczytują za oznakę sprytu, a inni za oznakę prowadzenia Rosji do katastrofy. Wszak tu się aż prosi by Putin zbił kapitał polityczny wśród zachodnich społeczeństw pozycjonując się jako obrońca cywilizacji europejskiej. Nic z tych rzeczy.

 9. Marek said

  Jesteśmy w Gliwicach. Stoimy pod Radiostacją Gliwicką. Teren ładnie zagospodarowany, zielono, ławeczki, ogrodzenia, wybrukowane ścieżki, oczka wodne, oświetlenie, etc.
  Jest tablica informacyjna.
  Pierwsze zdanie z pamięci – Radiostacja Gliwicka, tutaj wg historiografii miała miejsce tzw. prowokacja gliwicka.
  Koniec informacji, kropka.

  Potem około 10 zdań o radiostacji, że maszt drewniany z połowy lat 30, że ma 111m i jest najwyższym masztem drewnianym na świecie, że w budynku muzeum zachowano wiele oryginalnych urządzeń, etc.

  Wokół Gliwic w pizdu miejscowości opisanych po szwabsku.
  Jesteśmy kolonią. Polskojęzyczni zarządcy nawet nie potrafią kilku zdań prawdy napisać o prowokacji gliwickiej w miejscu historycznym, odwiedzanym przez wycieczki szkolne i osoby prywatne.

  Jak tak dalej pójdzie, za pokolenie lub dwa ktoś* zorganizuje referendum, plebiscyt i Śląski przyłączą do Niemiec. I tzw polactwo przyłoży do tego swoje ręce.

 10. Bogaty Miś said

  nie daję wiary artykułowi.

 11. Marek B said

  @ 10

  I słusznie. Tak samo kwestionują wiarygodność tego artykułu komentatorzy w źródle. A anglojęzyczne źródło nie podaje źródła.

  Więc pewnie wypowiedź Putina zmyślona.

 12. Marek B said

  Gość @2 wrzucił demaskatorską fotkie Angeli Merkel to ja też.

  Fotka poniżej dużo mówi o relacjach na linii Stany Zjednoczone-Niemcy. Nie mówi wszystkiego, mianowicie czyj anał obrabia Wujek Sam.

 13. gość said

  Putin szydzi ze światowych przywódców. „Don`t worry, be happy”

  Władimir Putin, podczas międzynarodowego forum ekonomicznego w Petersburgu, kpił z niepokojów, jakie budzi zamieszanie wokół porozumienia paryskiego. Według niektórych sprawa zaważy na przyszłości globu, dla prezydenta Rosji – to świetna okazja do żartów.

  Stany Zjednoczone mogą opuścić porozumienie paryskie. Umowa obliguje sygnatariuszy do działania na rzecz redukcji emisji dwutlenku węgla. W konsekwencji – jej celem jest zatrzymanie globalnego ocieplenia. Porozumienie podpisało 195 państw. Większość z nich obawia się o losy umowy.

  Zagraniczne media spekulują na temat decyzji, jaką Trump podejmie w sprawie porozumienia. Wiele wskazuje na to, że Stany Zjednoczone je opuszczą. Władimir Putin nawoływał do zachowania spokoju w obliczu wahań Trumpa. Napiętą atmosferę starał się łagodzić żartami.

  – Od teraz o każdą złą pogodę na świecie oskarżyć będzie można amerykański imperializm – powiedział Władimir Putin.

  Prezydent Rosji mówił o tym, że porozumienie wejdzie w życie dopiero w 2021 roku. Póki co – zapewniał – nie mamy się czego obawiać.

  – Don`t worry, be happy – powiedział po angielsku Putin podczas forum ekonomicznego w Petersburgu.

  Porozumienie paryskie miało na celu zastąpienie protokołu z Kioto. Zostało opracowane w 2015 roku. Rosja jest jednym z jego 195 sygnatariuszy, ale czeka ją jeszcze ratyfikacja umowy.

  źródło: RT
  http://pikio.pl/putin-szydzi-ze-swiatowych-przywodcow-dont-worry-be-happy/

 14. PISKORZ said

  re 7 /p/2/ To głupia fotka bo polski lud tego nie rozumie. A CO TU JEST DO ZROZUMIENIA..naturyzm i tyle..Śmiem wątpić. czy „polski ludek” nie słyszał o tym co to naturyzm..Nie ma co się czepiać takich dupereli.SĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY..i tego się trzymajmy..

 15. PISKORZ said

  re 4..”Chociaż podpisanie Volkslisty było przymusowe,” BAARDZO OGÓLNE STWIERDZENIE..o ile sobie przypominam. było chyba IV lub V kategorii tzw. Volkslist..W zależności od niemieckich przepisów…daną osobę zaliczano do I lub np.III kategorii i pociągało to określone skutki dla tej osoby..

 16. PISKORZ said

  re 10 „nie daję wiary artykułowi.” TO NIE JEST KWESTIA WIARY..to są fakty /niezbite/ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI…to radzę pojechać na Zachód kraju, na Zachodnie Pomorze o Wrocławiu już nie wspominam
  NIE PISZ CZŁOWIEKU TAKICH dupereli..bo to śmiechu warte!!

  ——
  Wypowiedź Putina może być zmyślona.
  Jej treść jest jednak prawdziwa.
  Admin

 17. Boydar said

  To nie jest zdjęcie Makreli.

 18. PISKORZ said

  re 16 Chodziło mi o tekst z GAZETY WARSZAWSKIEJ a nie o wypowiedź Putina..Qui pro quo..

 19. Magister said

  A tutaj wiadomość dla niekumatych, np. Gość – 13. IQ w wysokosci temperatury pokojowej, mówię o stopniach Celcjusza, to jednak stanowczo za mało aby zabierać głos publicznie.

  Dwutlenek węgla.

  CO2 jako bardzo ważny składnik powietrza atmosferycznego jest naturalnym nawozem
  niezbędnym światu roślinnemu. Prowadzone przez wiele lat badania potwierdziły, że na
  obszarach zielonych (w tym na terenach rolniczych) brakuje dwutlenku węgla. Intensywność
  rozwoju biosfery poprzez wzrost flory uzależniona jest od CO2 w powietrzu, podstawowego
  czynnika hamującego (lub przyśpieszającego) wzrost roślinności w procesie fotosyntezy. Do
  budowy każdej rośliny potrzebne jest ponad 55% pierwiastka C w przeliczeniu na suchą masę.
  Cała ta ilość budulcowego pierwiastka C pochodzi wyłącznie z dwutlenku węgla zawartego w
  powietrzu. Na terenach zielonych, szczególnie w okresie intensywnego wzrostu roślinności
  (w maju) oraz w dniach słonecznych w godzinach południowych przy dostatecznej
  wilgotności gleby, występuje deficyt dwutlenku węgla. W tym czasie na bieżąco uzupełniany
  jest przez faunę. W celu zwiększenia przyrostu objętościowego masy roślinnej wskazane jest
  zwiększenie ilości CO2 w powietrzu. Dla przykładu, w celu zintensyfikowania upraw
  szklarniowych dostarcza się do pomieszczeń dodatkowo większe ilości tego gazu.
  Zwiększając ilość CO2 zwiększamy dwu – trzykrotnie intensywność przyrostu masy uprawy
  roślinnej. Dlatego zmniejszając ilości dwutlenku węgla ograniczamy rozwój świata
  roślinnego. W jakim więc celu wprowadzać ogromnie kosztowne działania gospodarcze
  zmierzające do ograniczania emisji, które po pierwsze – nie przyniosą efektu w postaci
  zmniejszenia ilości dwutlenku węgla nawet o jedną dziesiątą promila w atmosferze, po drugie
  niewielkie zmniejszenie będzie działaniem na pewno – ze szkodą dla świata roślinnego.
  Na jakiej podstawie niektórzy twierdzą, że zwiększyła się zawartość dwutlenku węgla w
  atmosferze? Nadal brakuje wiarygodnych dowodów pomiarowych stężenia CO2 na całej
  powierzchni i metod ich weryfikacji.
  Skład chemiczny atmosfery ziemskiej – makroskładniki: azot 75 – 78 % ; tlen 20-24 % ;
  CO2 0,3 – 0,6 % oraz argon i inne gazy razem 0,5 – 1,5 % w aglomeracjach miejskich
  obserwuje się zwiększoną ilość pyłów 1,5 – 3,5 %.
  Dwutlenek węgla, jako bardzo ważny element powietrza atmosferycznego jest najcięższy z
  wymienionych trzech głównych składników. W związku z tym będzie koncentrował się bliżej
  powierzchni skorupy ziemskiej. Będąc gazem ulega większej dyfuzji i dlatego może
  występować w dużym rozproszeniu w wyższych strefach przestrzeni. Gdy osiągnie
  temperaturę minus 12°C zamieni się w ciecz, a następnie w lód, z wyższej opadnie w niższą
  strefę. Rozproszony dwutlenek węgla w ilości poniżej pół promila w strefie okołoziemskiej
  powietrza atmosferycznego jest efektem procesów spalania (utleniania) – przemian
  energetycznych zachodzących w organizmach żywych biosfery. Przyroda, w tym fauna jest
  głównym źródłem zasilania powietrza atmosferycznego w dwutlenek węgla, a flora jest jego
  konsumentem. W bilansie globalnym antropogeniczna ilość CO2 ma co najwyżej znaczenie
  śladowe. Natomiast głównym źródłem energii cieplnej jest promieniowanie słoneczne.
  Antropogeniczna produkcja dwutlenku węgla, jako efekt działalności gospodarczej człowieka
  – polegająca na spalaniu głównie atomów węgla we wszystkich rodzajach paliw i
  przekładająca się na wzrost ciepła na powierzchni Ziemi – jest znikoma. Suma rocznej ilości
  energii cieplnej pochodzenia antropogenicznego jest ponad stokrotnie mniejsza od ilości
  energii słonecznej docierającej do powierzchni Ziemi, tylko w ciągu jednej doby. Te
  niewspółmierne wielkości świadczą, że działalność człowieka nie ma żadnego wpływu na
  zjawiska przyrodnicze, gdyż ilość ciepła docierającego ze Słońca jest 40 tysięcy razy większa
  od ilości ciepła powstałego ze spalania wszystkich rodzajów paliw. Niektóre ośrodki
  badawcze podają, że jest nawet 200 tysięcy razy większa i zależy od szerokości geograficznej
  punktu pomiaru. Ilość ciepła dostarczanego z głębi Ziemi również przekracza ilości energii
  cieplnej uzyskanej ze spalania wszystkich kopalnych surowców energetycznych. Sztuczne
  ograniczanie emisji jest więc bezcelowe, skoro przyroda może to uczynić bardziej
  intensywnie (tak zwiększyć jak i zmniejszyć ilości CO2), i zniwelować każdy wysiłek
  regulacyjny człowieka. To ilość ciepła docierająca ze Słońca decyduje o klimacie oraz
  wzroście biosfery i ma decydujący wpływ na ilość CO2 w powietrzu atmosferycznym, a nie
  odwrotnie.
  Nie ma nawet jednego dowodu ani jakiejkolwiek przesłanki, że przyrost stężenia CO2
  powoduje ocieplenie klimatu. Wpływ wzrostu ilości dwutlenku węgla na ocieplenie klimatu
  jest zerowy. Natomiast obniżenie ilości dwutlenku węgla mogłoby zagrozić wzrostowi
  biosfery i życiu biologicznemu na Ziemi. Nie nadmiar tego gazu jest zagrożeniem a brak jego
  może zmniejszyć przyrost biomasy i zahamować rozwój życia biologicznego. Dopóki w
  skorupie ziemskiej będzie miejsce dla biosfery, dopóty o ilości CO2 będzie decydowała
  przyroda pobudzana energią słoneczną. Ilość energii słonecznej decyduje o klimacie a ten o ilości CO2w powietrzu, a nie odwrotnie. Traktowanie więc dwutlenku węgla jako czynnika
  odpowiedzialnego za ocieplające zmiany klimatyczne jest wyraźnie informacją fałszywą i pod
  względem ekonomicznym wielce szkodliwą. Ograniczanie ilości CO2 (jak widać na
  przykładzie polskich lasów i produkcji rolniczej) jest równocześnie działaniem na rzecz
  hamowania rozwoju przyrody i wzrostu biosfery, w tym upraw roślinnych.
  Proces spalania paliw stałych, płynnych i gazowych w wyniku działalności człowieka emituje
  dwutlenek węgla, tylko jego ilość w porównaniu z ilością pochodzącą ze świata ożywionego i
  nieożywionego jest tak minimalny, że nie ma wpływu na przyrost ilości w atmosferze. Obserwacje geologiczne i glacjologiczne wskazują bowiem, że od prawieków najpierw klimat się ogrzewał, a dopiero potem wzrastał poziom CO2 w atmosferze. Tak się dzieje, ponieważ CO2 gorzej rozpuszcza się w wodzie o wyższej temperaturze, cieplejszy ocean (jest w nim 50 razy więcej CO2 niż w atmosferze) powoduje zatem większe „wydychanie” tego gazu do atmosfery.
  Roślinom uprawnym do większego wzrostu brakuje dwutlenku węgla, co jest również
  potwierdzone empirycznie. Ograniczając sztucznie CO2 zmniejszamy możliwości
  produkcyjne żywności.
  Jak widać, nie ma dowodów na stały wzrost stężenia CO2 w powietrzu atmosferycznym –
  mikro wzrost ponadnormatywny. Wiemy, że ta znikoma ilość CO2 w powietrzu ulega
  okresowym wahaniom, podobnie jak w odpowiedniej proporcji tlenu i azotu. Ze względu na
  ważny życiowy proces wzrostu roślin, występuje stały niedosyt dwutlenku węgla, koniecznego do przemiany materii – fotosyntezy.

  Nierozsądne jest więc, wprowadzanie pakietu klimatycznego wbrew naturze!!!

  Fragmenty opracowania.

  dr inż. Edward Przybysz & mgr inż. Wiesław Klimek (2013)

 20. revers said

  re9

  ale co to beda za Niemcy? jak wiekszosc nowych niemcow zmienila juz kolory skory, praktycznie cale Niemcy wschodnie sa dotkniete nieodwracalnymi procesami depopulacyjnymi, bylem przed kilkoma dniami w Mackleburg-Pomern, po labe juz nie osadnikow zachodnio – lechickich spotkasz ale wymiarajce pokolenia bialych, za to duzo przybywa sniadych i hebanowych mieszkancow europy.

  Mlo zobaczyc na pojezierzu Maclebursko-Pomorskim, bogatym w jeziora morenowe i polwyspy, wyspy na ktorych kwitly kiedys osady lechitow polabskich, trz to nawet slady osadnictwa likwiduje sie, stare cegielnie, niemeickie dworce kolejowe, powstalo duzo rezerwatow z ktorych o dziwo ubywa duzo drzew i fauny.

  Na dworcu kolejowym Blakenbergu pustki, czasami tubylcy wychodza wyzbierac troche butelek, plastikowych fantoww na zrobienie malej kay. za to ostre podmuchy wiatru daja znac o sobie, dziwnymi odglosami metalowych zgrzytow. W niewielkiej odleglosci od dworca polwysep ze starolechicka osada, resztek ziemnych walow obronych.

  Z drugiej strony 2 wojna swiatowa nie skonczyla sie dla Niemcow, jeszcze 3 Maja w polnocnych Niemczech w Flensburgu i ma granicy z dania kotlowaly sie cale zastepy SSmanow, i wysokich dygnitarzy NSDAP ktorzy w Flensburskiej komendzie policji masowo zmieniali nazwiska, wystawiali nowe dowody osobiste, i tak sma Himmler zostal Hetzingerem z nowym dowodem, tyle ze nie wile to mu pomoglo bo naglicy pilnie strzegli granicy Dunsko-Niemeickiej wylapujac wielu SSmanow z dorobionymi nowymi dokumentami tozsmaosci i z gruba kasa, zlotem.

  Co lepsze w ciagu paru dni sam Flensburg stal sie miejscem najazdu 150 tys. uchodzcow hitlerowskich i sic. wiezniow obozow koncetracyjnych ktorych uzywano jako zywe tarcze przeciw mozliwym bombardowaniom aliantow, jak i przepustke dla siebie, alibi w kraju czy za granice po dostaniu sie na rejsowy statek do ameryki poludniowej.

  Takze z tymi uchodcami to nalezy uwazac, moga stanowic uzupenienia zapasci demograficznej w niemczech wschodnich, ja tez dobe alibi w parciu dalej na wschod niemieckich koncernow wielkoprzemyslowych, handlowych, logistycznych.

 21. jaja said

  Makrela moze sobie tylko pomarzyc o NWO pod jej wodzostwem. Niech spojrzy dalej na wschod to zobaczy prawdziwych budowniczych NWO i zobaczy perspektywy holocaustyczne pod wlasnym dachem, bo oni ciapatych swoich wlasnych gnebia ( poburzyli meczety, zmusili do sprzedazy w ciapatych storach alkoholu i cygaretkow i zabronili owijania lbow chustami a jak jak ciapatym sie nie podoba to wskazuja droge do Tadzikistanu). Jednosc etniczna jest ich przeogromna sila, a nie mieszanka kalifatowa, ktora holocaust to Niemcom najpredzej urzadzi. Z takimi elementami na karku to Makrela moze chuste na leb nalozyc a nie snic potedze

 22. revers said

  taktak, Putin rozgonil festival rockowy w Hamburgu …

  .https://www.youtube.com/watch?v=ku5Rli7QeHw

  A wsrod security pracownikow az roi sie od sniadych, i to niemal w kazdym urzedzie szczegolnie w urzedzie rejestarcji samochodow, urzedach pracy czy pomoca spolecznej..

 23. Marcin said

  To znaczy co? HerrenraSSe będą teraz muzułmanie w okolicach Gliwic?

 24. Radam said

  Ad 19 – P. Magister – WSPANIAŁE OPRACOWANIE .
  Pisać , mówić ” do nudzenia ” , a może do zakutych łbów mikrocefali zacznie to docierać .
  Do końca lat ‚ 70 tych – osoba podchodząca do matury , a mająca odmienne poglądy ,
  od faktów podanych w pierwszej połowie opracowania – BYŁABY NIEZWŁOCZNIE WYAUTOWANA NA DOUCZENIE SIĘ . ( bywały ewenementy , ale kończący np. technika dla przodujących robotników , to nie reguła )
  …..
  A teraz ciut mojej teorii :
  1) w wyniku utlenienia (spalenia) węgla (chem. C ) – powstaje dwutlenek węgla ( CO 2)
  a my uzyskujemy energię cieplną , którą możemy przetwarzać
  2) w wyniku spalania węglowodorów – GAZ ZIEMNY I PALIWA PŁYNNE – otrzymujemy
  CO 2 , oraz extra parę wodną ( H 2 O ) .
  Problem w tym , że para wodna skraplając się oddaje do atmosfery OLBRZYMIE ILOŚCI
  CIEPŁA . ( niedowiarek może odparować wodę z czajnika – i doświadczy , ile ten
  eksperyment pochłonął energii . a ciepło parowania jest takie same liczbowo , co ciepło
  uzyskane w trakcie skraplania )
  A MOŻE TO TA PARA WODNA JEST PRZYCZYNĄ TEGO ” CENTALNEGO
  OCIEPLENIA ” ??? 🙂
  …..
  Gadki , jak węgiel jest zanieczyszczony , to demagogia . Gaz ziemny też ma
  porównywalne zanieczyszczenia , a jeśli chodzi o paliwa – to proszę sobie przypomnieć
  lub doczytać o zakładach petrochemicznych .

 25. www.wandaluzja.com said

  Pisałem wielokrotnie, że Zaproszenie do Europy przez Córkę Hitlera a więc JEZUITKĘ 70 milionów jezuitów i zmobilizowanie 250 milionów jezuitów świadczy ewidentnie o żydowskich planach WYKASTROWANIA Niemających spermy jezuickiej, ale WYRZYNANIA tychże nie domyślałem się. To powiedziała Królowa Anglii w Orędziu Noworocznym a teraz powtarza to Putin, co jest interpretowane jako przejaw NIENAWIŚCI Moskwy do Berlina za Ukrainę i Coś Więcej.
  Powodem Rozbratu Berlina z Moskwą było zamordowanie przez kamikadze bułgarskiego Bronisława Geremka na trasie Poznań-Berlin, który wiózł w mercedesie walizy Euro na spłatę kurew bułgarskich za Wygranie dla USA APPLE i MICROSOFTU. Geremek był IDEALNYM dystrybutorem Satelitarnej Detekcji Złota, który to urząd przejęła po nim Angela Merkel. O ile Geremek zachowywał wobec mnie ostrożność to Merkel brutalnie Wdeptała mnie w Błoto przy pomocy Tuska, który SKAPITULOWAŁ Polskę przed Niemcami, co Hambura nazywa ABDYKOWANIEM.
  Asz i hrabia Kurowski opowiadali mi, jak Bush’owie sprzedawali komunistom chińskim Hong-kong i Morze Południowochińskie – podstawę amerykańskiego Globalizmu. To tłumaczy SKATOWANIE mego pełnomocnika w NASA na Rozkaz Prezydenta Busha-Juniora. Bushowie są HOLOKAUSTAMI a mistrzem jazdy na Holokaustach był Mao Tse-tung. Pamiętam rozmowy w mym domu, że oddanie przez Stalina Mandżurii Mao Tse-tungowi to granica chińsko-niemiecka na Uralu – co zdezawuowała Pani Domu, Chinka, na przyjęciu polonijnym w Kalifornii, że granica niemiecko-chińska na Uralu potrwa TYDZIEŃ.
  Granicę niemiecko-chińską na Uralu realizował Kanclerz Schroeder przenosząc z Jasirem Arafatem MOJEGO Aerobusa-SADDAM z Dniepropietrowska do Pekinu, co było fundacją SUPERMOCARSTWOWYCH Chin. Aerobus-KITAN, jak go nazwano od Chin Prawdziców, WYRŻNĄŁ w wojnie jugosłowiańskiej Wszystkie Apacze a potem dokonał aneksji Morza Południowochińskiego, którego US Navy – nie mając tej techniki z powodu Skatowania mego Pełnomocnika – bronić Nie Mogła.
  To było jednak WSTĘPEM do sprawy, bo Anglicy Ujawnili Plan 2007 Granicy Niemiecko-Żydowskiej na WIŚLE:
  .http://www.wandaluzja.com/files/Nowy%20obraz%20mapy%20bitowej.bmp//. Plan 2007 zakładał uderzenie 70 dywizji rosyjskich z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej oraz białoruskich i ukraińskich na Prawobrzeże Wisły, którą to LINIĘ miała Obronić Bundeswehra siłą 40 dywizji na HELIKOPTERACH. Niemcy przy tym Odgrażali Się, że Pomocy Amerykańskiej Dla Polski NIE PRZEPUSZCZĄ.
  W artykule: Maciej Fischer, ZMODERNIZUJMY ŚMIGŁOWCE – Modernizacja sprzętu zamiast wymiany jest powszechna na całym świecie. To rozwiązanie wielokrotnie tańsze niż zakupy, Rzeczpospolita, 29 V 2017, s. B10// czytamy, że Polska Armia ma 244 śmigłowce, w większości przestarzałe, a Bundeswehra prawdopodobnie 500 nowoczesnych czy zmodernizowanych.
  Jeśli Bundeswehra miała bronić granicy niemiecko-żydowskiej na Wiśle siłą 40 dywizji na Helikopterach, co stanowi minimum 240 tysięcy komandosów + zaplecze, to wymaga to NIEWYOBRAŻALNEJ ilości śmigłowców, co Absurdalizuje Plan 2007. Nie jest to jednak Absurd w świetle wojny jugosłowiańskiej i aneksji Morza Południowochińskiego przez Pekin Aerobusem-KITANEM, który bierze STU komandosów lub marinersów z oporządzeniem, a to wymagałoby nie 50 TYSIĘCY helikopterów, ale 2 tysiące aerobusów.
  SKĄD jednak Bundeswehra mogła mieć 2 tysiące aerobusów na granicę na Wiśle ??? na co można odpowiedzieć, że z Chin lub Brazylii, gdzie działa swobodnie kapitał HITLEROWSKI czyli Holokaustyczny.
  Podstawą Planu 2007 był konsensus: Złoto Włastów z Modlina MOSKWIE a Złoto Hitlera w Wałbrzychu BERLINOWI, co zostało ZŁAMANE przez Merkel i Tuska wywiezieniem Złota Włastów do USA, gdzie ZAREJESTROWŁ je Fed jako 750 tysięcy ton złota. To wykorzystała zaś Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. Złoto Hitlera – wg namiarów georadarowych 2,5 miliona ton a wg opracowania komputerowego AGH Niecałe 2,41 miliona ton – jest własnością BUŁGARSKĄ więc do Berlina metrem fortecznym, jak archiwum Prowincji Śląskiej, wywiezione być nie może.

 26. revers said

  re23

  zawsze mozna liczyc ze pomoga kameradow z franacuskiej 33 dywizji SS Charlemage
  .https://www.youtube.com/watch?v=G1YsN71Yvt8

  a w przypadk SS Islam , Bosni, albanskiego Kosowa.

  .https://www.youtube.com/watch?v=_fo99fIsMOI

  mufi rozkarze to wysadza Gliwice

  .https://www.youtube.com/watch?v=RN26eoUMC0E

  tak jak wysadzili 4 dni temu samochod pulapke w dzeilnicy dyplomatow w Kabulu

  .https://s21.postimg.org/aiw35gy07/kabul.jpg

  tylko 90 osob zabitych na miejscu, setki rannych, wyrwa w ziemi na kilka metrow jak po dobrej pol tonowce TNT w bombie lotniczej.

 27. revers said

  re cenzura 26

  jak w Kabulu…

 28. outsiderR said

  Spokojnie. Jeszcze trochę, a zacznie się „ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej”…

  .https://www.facebook.com/861035044050250/videos/862852070535214/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: