Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?

Posted by Marucha w dniu 2017-06-04 (Niedziela)

Musimy pamiętać, że dla Muzułmanów jesteśmy, i zawsze będziemy, tylko niewiernymi psami. Takimi też zapewne jesteśmy dla mera Londynu, który oficjalnie bez certolenia głosi, że Europa musi przyzwyczaić się do zamachów terrorystycznych.

Londyn padł.

Jeszcze nie tak zupełnie dawno, jeszcze pamięć dobrze „trzyma” obrazy, kiedy to w kościołach niekatolickich były magazyny i wielkie sklepy meblowe. Ot choćby w takich Pszczółkach przy krajowej jedynce gdzieś w połowie odcinka Pruszcz Gdański – Tczew na trasie Gdańsk – Katowice.

Wojna islamistów z niemalże całą resztą trwa w najlepsze. Nie znam mera Londynu i przyznam szczerze, znać nie chcę. Jak dla mnie to jego pierwszego wsadziłbym na ponton i odesłał w drogę skąd wywodzą się jego przodkowie.

Ktoś zapewne zapyta naiwnie: dlaczego? Odpowiem takiemu/takim: otóż dla tej zdegenerowanej bandyckiej części świata taki mer Londynu i wielu jemu podobnych, jak w Skandynawii, jest niczym „Bolek” z Matką Boską w klapie marynarki. Jest wyzwaniem. Podprogowo dążą oni do zmiany sytuacji i chcą, aby takich merów i jemu podobnych w całej Europie było tylu, ilu oni zechcą. Dla osiągnięcia swojego celu będą nam kłamać w żywe oczy, a za plecami czynić swoje; stanowią jawną prowokację.

Aby przerwać falę zamachów terrorystycznych w Europie, w trybie pilnym zamknąłbym wszystkie meczety w tej cywilizowanej części świata, w tej niecywilizowanej (Francja, Belgia, Niemcy) zburzyłbym je pokazując ten fakt jako akt desperacji w ramach tzw. odpowiedzi na akty terroru na wszystkich dostępnych platformach nadawczych.

Jednak zanim wprowadziłbym takie rozwiązanie wpierw należałoby zamknąć w pilnie strzeżonych zakładach psychiatrycznych takie indywidua jak Merkel, Schultz i z setkę im podobnych.

W Polsce, prewencyjnie to samo należałoby uczynić z tymi osobnikami, którzy cierpią na syndrom choroby zdefiniowanej jako antypolonizm z tym od Matki Boskiej w klapie marynarki włącznie i jeszcze z trzy setki innych takich a’ la Majmurków, Szczerbów, Szczuk, Senyszyn i im podobnych.

Lewactwo wykształcone w Polsce – nie mam na myśli broń boże wykształcenia – ukształtowało się za sprawą nieodżałowanej dla całkiem sporej rzeszy spadkobierców po lewackich mamkach – PRL i PZPR. Dziś ich potomkowie działający pod fałszywa flagą obrony tego i tamtego promują, i to całkiem już oficjalnie ruch gejów i lesbijek, którzy mają zamiar – tak przynajmniej deklarują – przejąć funkcje dotąd przypisane za sprawą biologii ojcom i matkom.

Pozostali (lewacy) głosząc hasła libertyńskie w myśl zasady „hulaj dusza piekła nie ma” lub uprawiając tzw. owsiakologię namawiając, zwłaszcza młodzież do „róbta co chceta” dokonują niszczenia wartości z wyrywaniem korzeni i fałszowaniem historii.

Takim elementem bolszewicko-chazarskiej metody niszczenia świadomości jest dziś Smoleńsk. Ale to znacząco szerszy temat choć, muszę przyznać, mający swoiste klamry spinające z tym co dziś się dzieje w starej Europie zdominowanej na Zachodzie przez współczesne lewactwo uważające się za nowoczesne społeczeństwo przyszłości. Dziękuję za taką przyszłość.

Czynią to coraz bardziej zuchwale wyłamując drzwiczki tabernakulum łomem przyozdobionym w fallusy rodem z „dramatu” niejakiego Palikota i całej rzeszy innych znacznie bardziej niebezpiecznych typów wywodzących się ze znanych rodów, które wcześniej finansowały III Rzeszę…

Trzeba w tym miejscu przyznać, że niemały wkład w tym dziele niszczenia tradycji łacińskiej mają sami purpuraci prowadzący za złotą kurtyną spiżowej Bramy nie tylko dom schadzek, w którym uciech szukają z wybrankami serca; promują swoje gejowskie lobby, a pod ozdobny dywan zamiatane są tematy pedofilii i innych przewin, za które odpuszczenia szukać można tylko w piekle.

Oni w pierwszej kolejności powinni dać się wykastrować fizycznie lub chemicznie – zależy który sposób bardziej skuteczny – i ten fakt powinien zostać publicznie ogłoszony z jedyną słuszną decyzją o usunięciu z Kościoła i pozbawieniu wszystkiego, czego się dorobili maskując swe niecne czyny sutanną.

Musimy pamiętać, że dla Muzułmanów jesteśmy, i zawsze będziemy, tylko niewiernymi psami. Takimi też zapewne jesteśmy dla mera Londynu, który oficjalnie bez certolenia głosi, że Europa musi przyzwyczaić się do zamachów terrorystycznych.

Na chwilę o tym fakcie zapomnieli reprezentanci i przedstawiciele wszelkiej maści lewactwa. Wydaje im się, że jeśli reprezentują swoje gejowskie i lesbijskie „wartości” to pozostają poza sferą zainteresowania islamskich terrorystów.

Otóż są w błędzie. I jeśli dojdzie do szerszej „wymiany poglądów”, czytaj – zamachów, to oni pierwsi pójdą pod islamski nóż.

Kozy zostaną, lewactwo zdefiniowane pod egidą LGBT, itp. pójdzie na pierwszy ogień; potem przyjdzie czas na nas, ale my mamy pewne doświadczenia i wiemy, że jedyną ostoją w chwili ostatecznej jest Kościół.

Gdzie skryją się ci, którzy jawnie i otwarcie dziś na niego plują? Przyznam, że nie interesuje mnie to wcale. Jeśli się da, to mogą wszyscy się udać na pielgrzymkę pieszą do Słupska.

Wiktor Smol
http://blog.wirtualnemedia.pl/?p=58716
http://wiktor-smol.neon24.pl

Komentarze 23 do “Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?”

 1. Artur said

  Tu w Niemczech wielu Niemców ma sprane mózgi polityką multi-kulti i to starzy Niemcy. Adolf to się w grobie przewraca. Widzę jak niemiaszki siedzą w restauracjach, lub ich na tarasach przed knajpkami, zajadają się, piwkuja, śmigają super rurami i żyją bez Boga, pełno tu muzułmanów, aż dziw bierze że ta cała infrastruktura zadbana z domami na wsiach i w miastach zostanie przejęta. Wiele festynów w Niemczech promuje pseudowartosci np.w Heggelbach, dzieci kwiaty, chodzą ludzie dziwni, kolczykami, lyse glace, turbany, tatuaże, promocja obcych kultur , żarcia, piwko i fajka na trawie, wszyscy zra ciągle, pijani, nacpani, kobiety rozwiazle, dzieci samopas, taki szwabski Woodstock,upadek moralny dramat, tego narodu nie ma, oni nawet nie wiedzą, że islamska nawałnica nawet z nimi zrobi porządek. Brak tradycji i wartości.

 2. maniek said

  …hoax to – jaja – dowcip – kawał – walnąć kogos w rogi – zrobić go w konia…

  Police Caught Staging London Bridge Hoax!

  ..,. krolowa zapowiedziała ten cyrk w przemowieniu noworocznym i … ją utrupili!!.,..

  cyt…W orędziu tym Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne „najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom.” Królowa prosiła o wybaczenie za to, że ukrywała te fakty i nie opowiedziała o nich wcześniej, prosiła swoich poddanych о zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić własne bezpieczeństwo.

  Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być “rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.

  Pracownicy BBC byli w szoku…

  https://treborok.wordpress.com/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/#comments

  Jedną z najczarniejszych postaci światowej polityki królowa Anglii Elżbieta II prawdopodobnie zmarła. Taka wiadomość została umieszczona i szybko usunięta z oficjalnych źródeł Pałacu Buckingham.
  Co w rzeczywistości zaszło w rodzinie królewskiej, która jest zamieszana w międzynarodowy handel narkotykami, globalne przestępstwa finansowe, rytualne mordy, przemoc nad dziećmi i inne świństwa?

  Publikacja nadzwyczajnej informacji prasowej a następnie jej szybkie usunięcie ze strony rodziny królewskiej doprowadziło wielu do wniosku, że królowa Elżbieta nie żyje….

  https://treborok.wordpress.com/zagadkowa-smierc-krolowej-anglii-czy-ukrywana-jest-jej-smierc/

  …jak jest naprawde – to widać i podejrzewam ze – ciąg dalszy nastąpi…swiadomosc ludzi rosnie i pedały zaczeły sie spieszyć…

 3. maniek said

  …znowu spierdolili robote – jak w Manchesterze…

  http://www.wanttoknow.nl/politiek/valse-vlag-operaties/manchester-false-flag-daar-gaan-we-weer/

  „ofjary”…zyjące!!…:))

  w dupsko „walonym” – stolec idzie do łba – to i „pomysły” mają posrane…

 4. revers said

  Posluchac tylko Jarusia i Beatke, wstancie ze stolkow i opusvcie je, panstwo oddajcie narodowi, bo kolan to oni nie maja. lesio wstapil do eurokalifatu, a Jaro nudaje ze nic sie niestalo i wstaje z z zerwanego kolana brata podczas katastrofy smolenskiej, ten sam pakt intryg i morderstw politycznych zachodu.

 5. Szyszka said

  Update, June 4th, 2017: One commentator alerted me to the phenomenal „coincidence” that one very astute BBC reporter, Holly Jones just „happened” to be on the bridge at EXACTLY the moment these so called ‚terorists’ went on their rampage… Honestly, what are the chances? Read the link to the BBC website here about this extraordinary coincidence:

  bbc.com/news/av/uk-40147114/london-attack-bbc-reporter-witnesses-van-hit-pedestrians

  OK, for the BBC to have people in place at exactly the right time to „report” on this type of incident is beyond coincidence, and I do indeed smell a rat…..

  http://northerntruthseeker.blogspot.com/2017/06/here-we-go-again-yet-another-false-flag.html

  BBC najlepsi dziennikarze są na miejscu przed atakami terrorystycznymi

  Theresa May says the internet must now be regulated following London Bridge terror attack
  https://www.democraticunderground.com/10141791163

  It’s still too early to say if the London Bridge attack was a false flag but hours after the attack police conducted raids across east London and arrested twelve suspects. During the raid police showed a photo of a slain London Bridge attacker to Damien Pettite who told reporters “he looked a lot like their neighbour”.
  “If it is, I am completely shocked. He was lived here for three years” he continued.
  “He is a member of the community, it very much is that, a very affable person so it is a complete shock.”
  Adding that the man he knew had children, he continued: “I am kind of absorbing this at the moment because I can’t understand how it could have been him.
  “He has always tried to help in terms of what is going on in the area.
  “He always sets up community groups in terms of the homelessness that is happening here, so to hear that he is now complicit with this, it is very hard to stomach.”
  Unfortunately the Evening Standard report from which the above quote was extracted did not give the suspects name.
  Almost certainly the attack will open the way for the introduction of more stringent “anti-terror” legislation and that’s already on the horizon with Theresa May promising a “new era” in the fight against terror.
  https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=152639

  Posthumous wedding for police officer killed in Champs-Élysées attack
  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=152481
  https://newsinsideout.com/2017/03/322-uk-false-flag-eyewitness-testimony-confirms-ole-dammegard-attackers-shooting-staged/
  http://yournewswire.com/shocking-list-of-official-proven-false-flag-attacks/
  http://www.rationalskepticism.org/conspiracy-theories/uk-court-finds-7-7-was-false-flag-secret-service-op-t22412.html
  https://drnaumanshad.wordpress.com/2017/03/25/a-dozen-irrefutable-proofs-that-westminster-attack-was-a-false-flag/

  http://aanirfan.blogspot.com/2017/06/london-borough-market-false-flag.html
  http://aanirfan.blogspot.com/2017/05/manchester-false-flag-part-two.html

  https://wikispooks.com/wiki/Operation_Gladio
  https://www.rt.com/op-edge/uk-sas-black-operation-diana-842/

  http://21stcenturywire.com/2015/12/14/gladio-global-gangs-and-counter-gangs-in-europe-ireland-iraq-and-now-in-syria/
  http://21stcenturywire.com/2017/06/03/london-attacks-who-knew-who-benefits-the-most/
  http://21stcenturywire.com/2017/05/28/manchesters-known-wolf-watched-by-mi5-with-ties-to-nato-backed-terror-in-libya-what-does-it-all-mean/
  http://21stcenturywire.com/2017/03/24/shades-of-gladio-london-attacker-known-to-mi5-police-terror-drill-days-before/

 6. Grace said

  Mer Londynu pochodzi z Pakistanu. Nic dodac, nic ujac. Oni są do zamachów i zabijania przyzwyczajeni jak my do porannej kawy!

 7. jowram said

  Aby uratować Warszawę potrzebne są modlitwy i ekspiacje.

  Za grzechy tego miasta, za grzechy wszystkich w tym księży i biskupów, w tym zwłaszcza wynagradzanie za satanizm jaki jest w tym mieście. Satanizm praktykowany także przez pasterzy.

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/oredzie-jezusachrystusa-10-iii-2017-aby.html

 8. Proste said

  Musimy pamiętać, że dla Muzułmanów jesteśmy, i zawsze będziemy, tylko niewiernymi psami.

  Islamiści juz wymordowali 270.000.000 od czasów Mahometa i licznik zabitych „niewiernych-kafirów” bije dalej.
  Ci mordowani, to my.

 9. osoba prywatna said

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/18881887_1922134164667724_5786357622684092890_n.png?itok=XrUyWE-w

 10. Jacek2 said

  Re.1
  Tylu popierdoleńców ilu widziałem w ciągu godziny w pewnym niemieckim mieście to w Polsce nie spotkałem chyba przez całe życie.
  Może to i dobrze, na jakiś czas osłabnie ten ich Drang nach Osten.

 11. Marcin said

  To niech się przyzwyczajają i „ch im w 4 litery”. Sami zasłużyli sobie na taki los a i sataniści z rządu Jej Królewskiej Mości też po cichu cieszą się z obrotu sprawy bo będzie można bardziej zacisnąć pętelkę swobód obywatelskich i tej odrobiny prywatności jaka im jeszcze została. Burmistrzem został muzułmanin po pakistańskich rodzicach i nie ma co się dziwić jak większość populacji Londynu stanowią już kolorowi, w Birmingham czy Manchester też nie lepiej. Zdychają nie wiedząc jeszcze o tym.

 12. revers said

  „Może to i dobrze, na jakiś czas osłabnie ten ich Drang nach Osten.”

  ale oni przekieruja te towarzystwo do Polski, juz chca 16 tys czeczenow, innych mulkow ktorzy dostali sie do strefy Szengen przez Polske spowrotem odprawic w kierunku wschod.

  A w Manchesterze mimo wczorajszego zamachu typu psy*Op , falszywej flagi w Londynie odbyl sie norlny koncert, nawet z tymi samymi celebrytkami show-biznesu ktore beda spiewac, ze nic sie nie stalo, wyznawcy Allaha mieli zla karme.

  jeszcze dodac nalezy panike w Turynie podczas ligi mistrzow, gdzie tak zwana wysokoscywilizowana dzicz kibolowa, sama stratowala sie na podstawie falszywej wiesci o o podlozeniu bomby, jeden z kilboli wloskich malo co by nie zostal na smierc stratowany, przez taki sam liberalny tlum wartosci pejsoeuropejskich.

 13. Yah said

  Generalnie rzecz biorąc Pan Bóg wystawia rachunek za 500 lat grabienia innych. Choćby na głowie stawali znikną z powierzchni Ziemi wystawiając jednoczesne na pośmiewisko tych, którzy wierzyli w potęgę Zachodu.
  Fakt na Zachodzie są Polacy, ale ich miejsce jest tu, a nie tam. To był wybór pomiędzy ojcowizna i dobrobytem. Za to tez przyjdzie zapłacić rachunek.

  A dla wszystkich przeświadczonych o własnym geniuszu, doskonałości w postępowaniu, w wierze przytoczę takie słowa Św. Pawła:

  Bo kto uważa, że jest czymś, gdy jest niczym, ten zwodzi samego siebie. Niech każdy bada własne postępowanie, a wtedy powód do chluby znajdzie tylko w sobie samym, a nie w zestawieniu siebie z drugim. Każdy bowiem poniesie własny ciężar.
  Ten, kto pobiera naukę wiary, niech użycza ze wszystkich swoich dóbr temu, kto go naucza. Nie łudźcie się: Bóg nie dozwoli z siebie szydzić. A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne.

  A wystarczy jedno – powtarzać „Chryste ratuj !” – a nie którym te słowa nie chcą przejść przez gardło. Ciekawe dlaczego ? Przecież general jezuitów Arturo Sosa Abascal stwierdził:

  „„Chrześcijanie wierzą, że zostaliśmy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga, a Bóg jest wolny, ale On zawsze wybiera czynienie dobra, bo cały jest dobrocią (…). Stworzyliśmy sobie symboliczne figury takie jak diabeł, żeby symbolizowały zło. Również kondycja społeczna może reprezentować tę postać, ponieważ są ludzie działający na rzecz zła, ponieważ znajdują się w środowisku, w którym trudno jest postępować inaczej”.

  Wszystko, ale to wszystko co się teraz dzieje ma jeden cel – odwieść nas od Chrystusa do kultu człowieka, która zapoczątkowała wojtylowa godność człowieka. Współczesny człowiek wierzy w swoja godność, a nie w Chrystusa.

 14. Sowa said

  Re 10:
  Nie osłabnie. Oni (rządzący Niemcami) mogą ich (ciapaków) wykorzytać przeciw krajom słowiańskim.

 15. Racjonalista said

  Islam i Niemcy łączą wspólne wartości – głównie pragnienie mordu. Islamskie Niemcy będą mogły kontynuować mordowanie Słowian, ale teraz nie pod pretekstem nawracania na Chrześcijaństwo, ale pod pretekstem tępienia niewiernych. Dawniej musieli tłumaczyć się z okrucieństw przed papieżem, że to rzekomo Słowianie ich biedaków atakują. Teraz będą mogli mordować i nikomu nie trzeba będzie się tłumaczyć. Żadnych rozterek moralnych, żadnego udawania, pełna wolność dla wszelkiego zdziczenia. O tym Niemcy zawsze marzyły i teraz to dostaną.

 16. b said

  Nie dostaną. Przyszli osadnicy na to nie pozwolą.
  Czy to dobrze, czy źle? Maszynista widział trzech frajerów na torach.

 17. Sebastian said

  Ciągle się o nich mówiło, gdy Londyn spowijał dym…………

 18. Sebastian said

 19. PISKORZ said

  re 19 Bardzo dziękuję za przypomnienie..

 20. NICK said

  Piskorz. (20).
  Zna Pan historię Reduty i działalność Ordona?
  Zwłaszcza w tym powstaniu?

  Tuchaczewskiego, Mickiewicza… .

 21. NICK said

  Nie żebym się czepiał ale ciągle mam wąty do pana Jabłonowskiego vel.

  No bo czy są służby polskie?
  Silne wystarczająco tak, by się mierzyć?

  NIE.

 22. JA said

  ad.19. Naszym Polakow obowiazkiem jest doprowadzenie do rozebrania tego meczetu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: