Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polski kierowca o sytuacji we Francji. „Zamyka się nas w płatnych gettach”.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-04 (Niedziela)

W sieci pojawiło się nagranie polskiego kierowcy o sytuacji we Francji w Dunkierce. Mężczyzna zwraca uwagę, że kierowcy są zamykani w gettach, za które sami muszą płacić, aby… poczuć się bezpiecznie.

„Czy to nie jest absurd, że w normalnym świecie, tzn. który kiedyś był normalny, zamiast łapać bandytów, którzy na pontonach przypłynęli do Europy i teraz kombinują, jak tu się dostać do Wielkiej Brytanii, gdzie dobrobyt za darmo, buduje się takie oto więzienia, getta i zamyka się w nich kierowców, żeby bandyci na nich nie napadli? Przecież to prosi o pomstę do nieba” – mówi podirytowany kierowca.

„Siatka, ogrodzenie, kamery. Żeby człowiek mógł się poczuć bezpiecznie, musi przyjechać do takiego miejsca, zapłacić za każdą godzinę postoju, żeby móc spokojnie zrobić odpoczynek. To się k**a w pale nie mieści, to bandyci k**a powinni siedzieć w takich miejscach, a nie kierowcy osłaniać się siatkami, zasiekami, kamerami i jeszcze płacić za to. To jest paradoks nad paradoksem” – tłumaczy Polak.

„Czy tak powinien w wolnym świecie wyglądać parking”? – pyta retorycznie.

https://ndie.pl

Komentarzy 7 to “Polski kierowca o sytuacji we Francji. „Zamyka się nas w płatnych gettach”.”

 1. Proste said

  Ma racje facet. Z nieznanych mi powodów pozwala sie nielegalnym na ekscesy absolutnie niezgodne z prawem.
  Rozluznienie poszanowania prawa beneficjuje wielu sektorom, wiec jest popierane przez Korporatokracje.
  W wielu krajach juz jest tak, ze normalni ludzie maja kraty w oknach a przestepcy paraduja po ulicach. Kto byl w Rio, na Copacabanie i zapuścil sie 3 przecznice w strone wzgów wie o czym pisze.

 2. AlexSailor said

  Za nie zapewnienie bezpieczeństwa i wszystkie koszty z tym związane rząd polski powinien żądać w imieniu polskich firm odszkodowań od Francji i innych państw, których rządy celowo spowodowały taką sytuację.

 3. revers said

  Znowu wina Putina, niech ponarzekaja polscy kierowcy na Putina, bylo sie w konwoje organizowac, swoich ochroniarzy zatrudnic.

  A gdzie Pudzian byl w tym czasie, szef firmy transportowej? na pokazie swoich bicepsow, czy ustawionych walkach KWS.

  Dzien po wizycie putina w Paryzu i pogaworkach z Macronem, ten sam macron w nastepnym dniu przyjmoweal przedstawicieli Al Kaidy, czyli nieformalnych szefciow watah z pod Calais i robil polityke w kraju i za granica.

  Takie parcahty czasy.

 4. Sołtys said

  A ja jeszcze dodam że nawet w tych zasiekach to też niebezpiecznie.Wystarczy stanąć tyłem naczepy do ogrodzenia i mamy pasażerów na gapę a parking kosztuje 26 eur. za 9 godzin.Był w Dunkierce bezpłatny parking koło przeprawy promowej to go żabojady zamknęli podobno z tego powodu że jakiegoś kierowcę zamordowano. Na tym parkingu ci mocno cywilizowani „francuzi” nawet kibla nie postawili trzeba było latać za krzaki których i tak jak na lekarstwo tam było.Ot taka „cywilizacja zachodnia”.

 5. Dinozaur said

  Typowe wypowiedzi zaściankowych kołtunów – to jest przecież francuska Silicon Valley .

 6. hulsz said

  ad.2 A rzady Francji i innych panstw oleja polskie zadania i tak to sie skonczy.

 7. ENKI said

  WSZYSTKIE SZLAKI MIGRANTÓW NIECH WIODĄ DO SOROSA !
  Calais znów zapełnia się uchodźcami. Grupa agresywnych imigrantów zablokowała autostradę
  autor: John Moll (2017-06-02 23:35)
  … obóz w Calais był w pewnym momencie zamieszkiwany nawet przez 10 tysięcy obcokrajowców, którzy chcieli za wszelką cenę dotrzeć do Wielkiej Brytanii.
  Mimo likwidacji wielkiego koczowiska w Calais, muzułmańscy imigranci zaczynają osiedlać się w mniejszych obozach a ostatnio zablokowali trasę, która prowadzi do Wielkiej Brytanii.
  Komentarz – baca (2017-06-03)
  problem jest bardzo łatwy do rozwiązania: „…drogowskazy zamiast na eurotunel należy nakierować na posiadłość Sorosa: wówczas wszyscy trafią bezbłędnie tam gdzie powinni…”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/calais-znow-zapelnia-sie-uchodzcami-grupa-agresywnych-imigrantow-zablokowala-autostrade
  Komentarz do komentarza: Europejczycy zaczynają myśleć.

Sorry, the comment form is closed at this time.