Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

CNN tworzy „fake news” w Londynie aby po zamachach ocieplić wizerunek muzułmanów

Posted by Marucha w dniu 2017-06-05 (Poniedziałek)

Jak wiadomo lewicowa stacja telewizyjna CNN chętnie przyłączyła się do rozpętanej niedawno nagonki na tak zwane „fake news”. Określano tak obecne w Internecie informacje, które różnią się od tych rozprzestrzenianych w ramach mainstreamu gdzie panuje powszechna zgodność poglądów. Tym razem to właśnie dziennikarze CNN zostali przyłapani na kreowaniu rzeczywistości.

W opublikowanym dzień po zamachach w Londynie przekazie dla stacji CNN, wykonywanym przez dziennikarkę Becky Anderson, występowała ona na tle rzekomo protestujących muzułmanów, którzy trzymali tabliczki w stylu „#ISIS WILL LOSE” [ISIS przegra – admin]. Był to rzekomo spontaniczny protest dobrych muzułmanów. Manipulacja udała się doskonale i CNN mógł opublikować to niby przypadkiem, kreując odpowiedni przekaz do społeczeństwa.

Jednak na nagraniu wykonanym przez jednego z przypadkowych świadków tego „protestu muzułmanów” widać wyraźnie, że to właśnie dziennikarka CNN ustawia swoich muzułmanów z karteczkami tak, aby dobrze wyglądali w tle. Przesuwa ich jakby stali w chórze sprawdzając do końca ujęcie. Gdy zaczyna się przekaz niektórzy świadkowie poczuli się rozbawieni tą surrealistyczną scenką odgrywaną na ulicach Londynu.

Potem okazało się jeszcze, że „protestem muzułmanów” w Londynie zainteresowała się też agencja Associated Press, która również przyłączyła się do ocieplania wizerunku islamistów. Podobno na miejsce wybierał się też wóz transmisyjny BBC.

Tak się właśnie tworzy „fake news”. Mistrzowie tego gatunku tacy jak CNN czy BBC, nie czekają na pewne wydarzenia, tylko je kreują, bo by się mogli nie doczekać. A skoro mądrość etapu w tym lewackim planie nakazuje teraz popierać islamistów w ich ekspansji na naszym kontynencie, to tworzy się takie „fakty” nazywając je wiadomościami.

Komentarzy 13 to “CNN tworzy „fake news” w Londynie aby po zamachach ocieplić wizerunek muzułmanów”

 1. Michał D. said

  No to ocieplamy i pokazujemy co muzułmanie robią teraz na Filipinach.

 2. Pinxit said

  1.
  Michal D.
  Radze posluchac przemowienia Duterte i ogladnac dzisiejsze nagranie.
  Sam Duterte, osobiscie potwierdzil, ze islamisci, ktorzy zaatakowali Marawi to NIE sa Moro.
  6-u zlapanych przywodcow ma europejskie paszporty. (wiadomo, ze sie szkoli roznych ochotnikow w Kosowie)

  Poniewaz Duterte narazil sie Amerykanom, to sam pan McCain obiecal, ze mu wpusci ISIS.
  Prawda jest, ze zinfiltrowali niektore grupy Abu Sayeff, lokalnej grupy muzulmanskiej, ktora od lat walczy o rowne prawa na Filipinach.
  Prezydent Duterte jako gubernator Davao byl zaprzyjazniony z Moro na Mindanao. I jeszcze do niedawna byl tam spokoj. Od kiedy Duterte dal Amerykanom dwa lata czasu zeby sie wyniesli, zabrali ze soba bazy i przestali gwalcic dzieci na Filipinach – to bardzo sie narazil Obamie.
  Jakie beda uklady z Trumpem, tego nikt pewnie nie wie, ale tez i Trump nie rozporzadza ISIS.
  McCain rowniez obiecal Putinowi, ze mu wpusci ISIS na Kaukaz i na granice z Kazachstanem. I slowa dotrzymuje.

  US Training ISIS Only Miles from Bondsteel Base inside Europe | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/us-training-isis-only-miles-from-bondsteel-base-inside-europe/

  Russia: Most terrorist groups are puppets for the USA – investment watch
  http://investmentwatchblog.com/russia-most-terrorist-groups-are-puppets-for-the-usa/

 3. osoba prywatna said

 4. Listwa said

  @ 2 Pinxit

  W 6 tego nie robili, a paszport nie decyduje o wyznaniu, można mieć paszport europejski i być muzułmaninem. Znowu sie panu zbacza od tematu i logiki.

 5. NICK said

  Nie przeszkadza mu to kadzić.

  [podczas Nabożeństwa. Rzekł Szczur; czy inny Stuhr]

  Gospodarzowi.
  We innych tematach.
  P. Listwo. (4).

 6. A czego się spodziewać po żydowskiej gadzinówce i szczekaczce, jaką jest CNN? Normalny człowiek stroni od tego medialnego ścierwa.

 7. Zerohero said

  @Listwa

  Pan Pinxit napisał trafny komentarz. Większość islamskich terrorystów ma agentów prowadzących z wywiadów państw zachodnich.

 8. maasteer said

  Londyn: Bestia znów gryzie – wszystkie zamachy to ściema

  Poniższe nagranie wideo pokazuje tzw. aktorów kryzysowych czy też policjantów przebierających się operacji fałszywej flagi. Jeden z nich zakłada spodnie w kolorach kamuflażowych, a na te spodnie drugie spodnie, zapewne by móc bez zwracania uwagi przemieścić się na miejsce akcji. To właśnie ten brodaty koleś udawał jednego z trzech „zamachowców” nożowników, którzy rzekomo zabili 7 osób i ranili 48. Co widać dokładnie porównując oba zdjęcia. Takie same krótkie włosy, takie same spodnie kamuflażowe, taka sama czarna koszulka z białymi nadrukami na lewej stronie piersi i prawym ramieniu…
  .https://youtu.be/aqF2XLxed70
  Pamiętacie kto był świadkiem poprzedniego „zamachu” na moście w Londynie i nawet nagrał film? Radosław Sikorski, agent MI6 i CIA (obie agencje podległe Mossadowi), zob:, a także członek tink-tanku NWO, American Enterprise Institute.
  Albo zamachy w Nicei i Monachium, gdzie „akurat” znajdował się niemiecki dziennikarz powiązany z Mossadem Richard Gutjahr. Zauważcie, że materiały wideo na ten temat są usuwane z YouTube.
  ——————————————
  https://www.monitor-polski.pl/

  CNN – centrum największej nieprawdy – tak rozszyfrował skrót 1 z internautów, ale ja oczywiście się z tym nie zgadzam..

 9. Listwa said

  @ 7 Zerohero

  Pan Pinxit nie napisał trafnego komentarza. Tekst jest o ocieplaniu wizerunku muzułmanów po zamachu, czy też o ” dziennikarze CNN zostali przyłapani na kreowaniu rzeczywistości.”

  Pan Pinxit też wybiela, jeśli wszystko zwala na „6-u zlapanych przywodcow ma europejskie paszporty” i na McCaina. I lubi ich wybielać.

  „Egipt. Ponad dwadzieścia osób odmawia wyrzeczenia się wiary w Chrystusa. Zostają rozstrzelani. Reakcja naszych mediów? Informacja na co poniektórych katolickich portalach. Milczą telewizje, stacje radiowe. Milczą dzienniki, tygodniki. Coś tam się stało w Egipcie? A kogo to obchodzi?

  A przecież nieco ponad tydzień temu w Egipcie nie doszło do kolejnego „jakiegoś tam ataku”. Nie ostrzelano autobusu z przypadkowymi pasażerami. Autobus zatrzymano z konkretnego powodu – ponieważ jechali nim wyznawcy Chrystusa. Każdemu z nich przedstawiono prostą ofertę: powiedz, że Allah jest bogiem, dodaj, że Mahomet jest jego prorokiem! Wtedy wyjdziesz z tego autobusu wolno. Twoje dzieci również, każ więc im to zrobić. Egipscy chrześcijanie podróżujący autobusem jednak tego nie zrobili, ich dzieci, w tym te kilkuletnie, również nie wyrzekły się wiary. Wiedzieli, że skoro wierzą w Chrystusa, nie będą mieć innych Bogów przed Nim! Dlatego wyznawcy Mahometa postanowili ich zabić z zimną krwią.

  W europejskich mediach cisza. Zabija się dzieci, które nie chcą wyrzec się Wiekuistej Miłości na rzecz zbrodniczego islamu, a media, jeśli już piszą, to donoszą o „ostrzelaniu autobusu”. Gdy Radio Watykańskie podaje już dokładne informacje – o strzelaniu w głowy kobiet i dzieci odmawiających przejścia na islam – nikogo to już nie obchodzi. To przecież daleko.

  Z chrześcijanami z dalekiego Egiptu łączy katolików w Polsce więcej, niż z niejednym Europejczykiem zabitym przez chorych z nienawiści islamistów. Ba, nierzadko nawet niż z niejednym zamieszkującym kraje narażone na atak ISIS Polakiem! Chrześcijanie z Egiptu zginęli za naszą Wiarę, za naszego Boga.

  Ale to daleko, więc po co wchodzić w szczegóły, po co dawać informacje na czerwonym pasku, po co oburzać się, szukać specjalistów od religii w Egipcie, słuchać kapłanów posługujących w Afryce?! To tylko Egipcjanie, to tylko chrześcijanie.”

  Krystian Kratiuk

 10. […] [W oryginale jeszcze dwa filmiki – admin] http://zmianynaziemi.pl Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/06/05/cnn-tworzy-fake-news-w-londynie-aby-po-zamachach-ocieplic-w… […]

 11. Marcin said

  Na BBC było. Potwierdzam.

 12. Lily said

  Wszystkie ZLO zaczyna sie od prowokacji.
  Wszystkie te „ataki terorystyczne”to po to,
  zeby jak najszybciej wprowadzic NWO.
  Pewna nacja od dawna wyczekuje na przyjscie
  swojego Mesjasza,a ma sie to dokonac dopiero
  po przejeciu przez nich calkowitej wladzy.
  A,co to jest to NWO?,to jest wlasnie to.
  NWO,jedna armia,jeden rzad swiatowy,i religia
  jedna. A,to oznaczac bedzie caklowite
  zniewolenie gorszego sortu,przez”we the people”.

 13. Lily said

  Re 12;Lily
  Mialo byc wszelkie ZLO.

Sorry, the comment form is closed at this time.