Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Malezja ogłasza konkurs na zapobieganie homoseksualizmowi

Posted by Marucha w dniu 2017-06-05 (Poniedziałek)

Malezyjski resort zdrowia ogłosił konkurs na najlepsze nagranie, którego autorzy będą w stanie dotrzeć do osób zagrożonych skłonnościami homoseksualnymi, aby ostrzegać ich przed negatywnymi konsekwencjami takiej orientacji seksualnej i możliwymi sposobami jej przeciwdziałania.

Rząd Malezji oficjalnie ogłosił, że ufunduje nagrodę pieniężną w wysokości do tysiąca dolarów za najlepsze nagranie wideo, które będzie zniechęcało obywateli do przejawiania homoseksualnych skłonności oraz „wątpliwości co do tożsamości płciowej”.

Jednocześnie uczestnicy konkursu muszą zawrzeć w przygotowanych materiałach porady dotyczące kontroli podobnych popędów i ich przeciwdziałania.

Każda z nadesłanych prac ma też promować zdrowy tryb życia i poczucie własnej wartości, zaś jury powołane przez malezyjski resort zdrowia będzie również oceniać oryginalność treści, kreatywność koncepcji filmów oraz ich jakość. Odpowiadając na zarzuty dotyczące konkursu, rząd Malezji podkreślił, że nie ma on na celu dyskryminacji ze względu na orientację seksualną, ale ma promować wiedzę na temat zdrowia seksualnego i reprodukcji.

Prawo w Malezji przewiduje karę więzienia, chłostę oraz grzywny za utrzymywanie kontaktów homoseksualnych [Uczyć się od Malezyjczyków! – admin]. Azjatyckie państwo jest przy tym zamieszkane w 62 proc. przez muzułmanów, ok. 20 proc. stanowią buddyści, a ok. 10 proc. chrześcijanie.

Na podstawie: theguardian.com
http://autonom.pl

Komentarzy 11 to “Malezja ogłasza konkurs na zapobieganie homoseksualizmowi”

 1. Pinxit said

  Malezja to jest kraj szariatu.

 2. Sebastian said

  Przychodzi pedał do lekarza i mówi: – Mam hifa panie doktorze. A doktor – kilo grochu, pół litra soku ze śliwek, cztery kiszone ogórki i zsiadłe mleko i to wszystko powtarzac przez tydzień po dwa razy dziennie. – A to pomoże? – pyta gej – Nie, ale nauczy pana do czego słuzy dupa.

 3. Marek B said

  Jakby admin nie wiedział to malezyjskie ustawodawstwo w sprawie sobomii jest inspirowane islamem.

  Nie wiem. wśród islamistów jest dużo pedałów, zoofilow etc.
  Admin

 4. peacelover said

  …nooo !! podobno kozojebce !!!

 5. Proste said

  Kiedy wyniki?

 6. Michał D. said

  Ad. 4.

  To prawda Panie Adminie, muzułmanie, a szczególnie sunnici z takich państw jak Arabia Saudyjska czy Katar to nie tylko homoseksualiści ale przede wszystkim homoseksualiści-pedofile.
  Homoseksualizm najbardziej popularny jest wśród wahabitów i zwolenników szariatu. W Syrii terroryści po walkach upalają się haszyszem a następnie kopulują między sobą – tak wygląda w rzeczywistości ten ich dżihad.

 7. Boydar said

  „… Kopulacja (łac. copulatio), in. spółkowanie – stosunek płciowy, który u człowieka i zwierząt polega na bezpośrednim kontakcie dwóch osobników w celu zaplemnienia i ewentualnego zapłodnienia.
  /…/ Kopulacja nie musi prowadzić do zapłodnienia, a jej celem może być osiągnięcie orgazmu. W przypadku zwierząt właściwsze jest używanie określenia spółkowanie. Przykładem zwierząt często spółkujących w celu podtrzymania więzi społecznych i dla przyjemności są szympansy karłowate …”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kopulacja

 8. Michał D. said

  Ad. 7.

  Panie Boydar, ale podobno oni właśnie w ten sposób zapładniają się i rozmnażają, bo niby skąd się biorą na świecie?

  Większość z nich nosi takie szerokie szarawary z krokiem na wysokości kolan, bo wierzą, że wahabickie samce mogą się wzajemnie zapładniać i rodzić dzieci za pośrednictwem odbytu. Kiedy wahabicki samiec jest w ciąży i w tym samym czasie zajmuje się dżihadem, to rodzące się dziecko wyskakuje sobie do tej pustej przestrzeni w szarawarach i dzięki temu nie wypada nogawicą na ziemię, gdzie w ferworze walki mogłoby zostać od razu zadeptane. Tak u nich wszystko sprytnie jest pomyślane.

 9. Boydar said

  Istotnie, sprytne.

 10. Michał D. said

  Sprytne ale i przebiegłe zarazem, bo wyobraź Pan sobie, że moda na ten spodzień z krokiem w kolanach dotarła nawet nad Wisłę, najpierw tradycyjnie trafiła do babskich szaf, a później do garderoby panów co lubią chodzić w skórzanych czapkach z daszkiem.

 11. NICK said

  Tytuł.
  Konkurs?
  Na zapobieganie homo?

  Kpiny! Malezjo.

Sorry, the comment form is closed at this time.