Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Na Litwie pijani żołnierze NATO urządzili bójkę

Posted by Marucha w dniu 2017-06-05 (Poniedziałek)

Zdjecie nie przedstawia żołnierzy biorących udział w opsywanym zdarzeniu.

Czterech żołnierzy Niemiec, rozmieszczonych wcześniej na Litwie, zostało rannych w nocy z piątku na sobotę w mieście Jonawa podczas bójki. Żołnierze byli nietrzeźwi, poinformowała służba prasowa litewskiej policji.

„Podczas bójki w mieście Jonawa poszkodowanych zostało czterech nietrzeźwych rozlokowanych na Litwie niemieckich żołnierzy” – głosi informacja.

Według danych policji, konflikt miał miejsce w nocy z piątku na sobotę, a w chwili obecnej żołnierze są w trakcie leczenia ambulatoryjnego.

Jak dodaje policja, podczas incydentu żołnierze Niemiec byli w cywilnym ubraniu, a wydarzenie miało miejsce poza czasem służby. W chwili obecnej prowadzone jest śledztwo wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

W czerwcu 2016 roku na szczycie NATO w Warszawie podjęto decyzję o umieszczeniu na Litwie, Łotwie, Estonii i w Polsce po jednym międzynarodowym batalionie NATO. Ich stworzenie wzięły na siebie Wielka Brytania, Niemcy, Kanada i USA. W okresie od 2017 do 2018 roku w batalionie na Litwie służyć będzie ponad 1,2 tysiąca żołnierzy. W 2016 roku byli to żołnierze z Niemiec, Norwegii, Holandii, Belgii, Luksemburga, a w 2017 – żołnierze z Chorwacji i Francji.

Wcześniej na Litwę przybyło około 200 żołnierzy z Norwegii. W międzynarodowym batalionie NATO na Litwie wraz z norweskim kontyngentem już rozlokowano 450 niemieckich, 100 belgijskich i 250 holenderskich żołnierzy.

https://pl.sputniknews.com

Żołnierze ranni. Będą medale?
Admin

Komentarzy 9 to “Na Litwie pijani żołnierze NATO urządzili bójkę”

 1. revers said

  Dostana przepustke, Zelazny Krzyz lub Debowy, Grzybowa rowniez bedzie przepraszac i zapraszac wiecej takich dziarskich euSSmanow i jaki litwiakow orzel baily dorzuci bo polski orzel bialy jeszcze nie w zasiegu, ale euSSmani moga rowniez liczyc na plowskie wyroznienia

  Juz Grzybowa upominala sie o jednego litwiaka z bezpieki ze zaginal bez wiesci, teraz tez za tym zdarzeniem z euSSmanami Putin stoi

 2. kresowiak said

  starzy sojusznicy się pobili straszne

 3. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  To putinwcy skrycie dosypali im wódki w proszku do coli. Żołnierze niezwyciężonego NATO są czyści. God bless USA!

 4. Klub Inteligentów Gazety Polskiej said

  Była to typowa prowokacja Rosjan. Przysięgamy na nasz honor i Talmud.

 5. revers said

  NATO, Hera bless USA! – zolnierze sa czysci jak spiewajacy o ciezkich narkotykach dilerzy w kazdym nocnym sklepie w Niemczech lub w EU.

  No swoja poczta wojskowa takze uzupelnia sie braki hery, koki w szeregach us army i NATO, porzdana herra od afganow i koka z kolumbii.

 6. Przynajmniej jest usprawiedliwienie,że byli pijani.

 7. Zerohero said

  Podszywając się pod G…wno Kluby chciałem napisać grubą przesadę ośmieszającą natowskich i sorowskich trolli. Okazuje się jednak, że ich bardzo trudno parodiować, ponieważ sami przekraczają granice absurdu. Polecam tekst propagandowego d24 i komentarze

  http://www.defence24.pl/606048,niemieccy-zolnierze-zaatakowani-na-litwie

  jeden komentarz jest krytyczny wobec tego obłędu. Aż dziwię się, że moderator/cenzor przepuścił.

 8. Bendin said

  Nieco więcej –
  http://www.reuters.com/article/us-lithuania-nato-idUSKBN15W1JO
  Litwini mogli pomylić Niemca z Turkiem, zatem automatycznie łomot, a potem wołanie policji.

  ——
  A wie Pan, że ma Pan chyba rację? Ostatnio trudno Niemców od Turków odróżnić. Niby urodzony w Niemczech „rodowity” Niemiec, a gęba jakaś taka bisurmańska…
  Admin

 9. Czy aby nie odradza się konflikt NIEMIECKO-AMERYKAŃSKI,czytaj ŻYDOWSKI w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ ze sztuką wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać?!
  Stąd uznanie dla procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.

Sorry, the comment form is closed at this time.