Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  zagobasum o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Soros wypowiada wojnę Polsce i Węgrom

Posted by Marucha w dniu 2017-06-05 (Poniedziałek)

Żydowski miliarder George Soros na Forum Ekonomicznym w Brukseli wezwał do obcięcia Polsce i Węgrom unijnych funduszy z powodu rzekomego łamania zasad Unii Europejskiej. Dodatkowo Węgry nazwał „państwem mafijnym”.

[Co ten obrzezany bandzior ma do gadania w Unii Europejskiej? – admin]

Soros, który finansuje zwalczanie tożsamości narodowej i religii, uważa, że obcięcie Polsce i Węgrom unijnych funduszy to dobry pomysł.

Węgierski europarlamentarzysta z ramienia Fideszu Tamás Deutsch potraktował tę wypowiedź jako „otwarte wypowiedzenie wojny” władzom w Budapeszcie.

Według polityka Fideszu z wypowiedzi Sorosa wynikało, że jest on gotów podjąć antydemokratyczne kroki, by doprowadzić do porażki węgierskiego rządu. Węgierski eurodeputowany powiedział, że zwróci się do Komisji Europejskiej o ujawnienie treści rozmów pomiędzy Sorosem a unijnym komisarzem odpowiedzialnym za politykę migracyjną.

Wiceszef parlamentu Węgier z ramienia Fideszu Gergely Gulyás powiedział, że nie można tolerować tego, że Soros mógł przemawiać na tak ważnym wydarzeniu w Brukseli, wspieranym przez Komisję Europejską i w obecności unijnego komisarza nazywać Węgry „państwem mafijnym”.

[Węgry są państwem mafijnym, bo kazały się wynieść pseudouczelniom Sorosa – admin]

(Na podst. Ndie.pl, TVP, Kresy.pl)
http://xportal.pl

Komentarzy 26 do “Soros wypowiada wojnę Polsce i Węgrom”

 1. Antares said

  Jeżeli Węgry są państwem mafijnym to jak nazwać UE? satanistycznym, demonicznym czy jak jeszcze. Inna sprawa że nie nazwał tak Polski- oj to nie dobrze, nie dobrze, to oznacza że w jego ślepiach „nie jest z nami tak źle”. W końcu mamy odpowiedniego prezydenta no i pełno pejsatych na innych wysokich stanowiskach.

 2. Pinxit said

  Ja to nie bardzo rozumiem o co chodzi. Fundacja Batorego nalezy do Sorosa. Dlaczego Soros nagle sie czepia Polski?

 3. Marzena Krawczyk said

  Czy Unia Europejska jest jego własnością?

 4. Maćko said

  Panie Pinxit – jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

  Od tego sie zaczyna analizy misteriów geopolitycznych i makrogospodarczych.
  Niestety, na Akademi Sztuk Pieknych tego nie ucza. Ani na SGH.
  😉

 5. Re: 2 Pinxt…
  „jewRopejski kolchoz”, jest rowniez (jak inne) zydowskim tworem majacym na celu ekonomiczno-gospodarcze (doprowadzenie do upadku moralno-etycznego) zniewolenie narodow Europy I calkowita likwidacje chrzescijan (katolikow) poprzez import innych ras I wyznan za pieniadze rotschilda w czynnym posrednictwie jego wiernego lokaja sorosa tez zyda masona I syjonisty…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. www said

  Zacznijmy od delegalizacji jego organizacji i fundacji w Polsce

 7. Georg Soros.
  „Według rozmaitej maści słów drukowanych jest on tzw. Żydem węgierskim. Jak już udowodniłem kilkakrotnie, na podstawie raportu Mossadu, nic takiego jak Żydzi węgierscy, czy polscy, nie istnieje. Po prostu był Chazarem, mieszkającym na Węgrzech w okresie II WŚ. Jego ojciec był zatrudniony przy „zagospodarowywaniu” majątku „Żydów” wywożonych z Węgier do Auschwitz. Podobnie się działo w Polsce.
  Majątek ludności gromadzonej w Gettach został przez wybranych ludzi segregowany i odsyłany do z góry wyznaczonych punktów. Takim specjalistą od oceny majątku konfiskowanego był na przykład późniejszy „weteran” p. Nowak-Jeziorański, który chciał wymusić na swoim bezpośrednim szefie w 1947 roku potwierdzenie wywożenia planów V-1 do Anglii poprzez Szwecję, co było nieprawdą i zostało opublikowane w prasie. Takich ludzi, którzy się na tych majątkach wzbogacili, jest co najmniej kilkunastu w Polsce, ale w odpowiednim momencie zostali przekazani bolszewikom. Spokojnie potem robili karierę w Ludowej, nagradzani i hołubieni.
  Pan Soros ze swoim majątkiem został przejęty przez MI 6, a potem przekazany do CIA i rozpoczął karierę jako biznesman. Takich karier znamy co najmniej kilka, na przykład znanego miliardera z Kalifornii, który był izolowany w swojej rezydencji [?? Nie znam… md] , a jego majątkiem obracał oficer CIA, przeznaczając znaczne kwoty na wydobycie sowieckiej łodzi podwodnej z Oceanu Indyjskiego w latach 80. XX wieku.
  Poprzez CIA założono za pomocą księcia Bernarda z Holandii tzw. Klub Bilderberg. Książę Bernard, poprzednio oficer SS, a później jeden z dyrektorów CIA, po przejściu do cywila pełnił rolę gospodarza Klubu. Klub Bilderberg to organizacja mająca na celu przekazywanie dołom instrukcji opracowanych wyżej, na przykład w City. „Nasz” oficer prowadzący gen. Sikorskiego, czyli jego sekretarz osobisty Retinger, był tylko gońcem w tym interesie, a nie tak, jak mu teraz p. Olechowski robi legendę, sekretarzem, i wbudowuje tablicę upamiętniającą w Krakowie.
  Książę Bernard generalnie miał pecha wpadając w tzw. aferę łapówkarską Lockheeda – 1976r. Wydaje się ponadto, że osobą trzymającą wszystkie lejce w tym interesie jest prawdziwa Kobieta Pracująca, czyli królowa Holandii Beatrix. Szerokie interesy w handlu nieruchomościami prowadzone są m.in. w Argentynie. Jak wiadomo, po II WŚ milion, do dwu milionów Niemców ewakuowano właśnie do Argentyny.
  Otóż wracając do p. G. SOROSA, ujawnił się on w przejęciu polskiej gospodarki pod kryptonimem przemian Solidarnościowych w latach 1989 -…. . Podobno wydał na to 5 milionów dolarów. Ponownie widzimy go za czasów prezydenta Jelcyna, podczas gwałtownej inflacji rubla. A obecnie, jak sam twierdził, dokonał pomarańczowej rewolucji na Ukrainie, za jedyne 20 miliardów dolarów. Ale już tej samej nocy, po przewrocie majdanowym, 49.5 tony złota ukraińskiego zostało wywiezione do USA.”

  dr Jerzy Jaśkowski

 8. Re: 6 http://Www..
  Nie prosze Pana(I). Zacznijmy od delegalizacji calego qu….wskiego „kneSejmu”, poniewaz dzieki kalkstainowi I spolce zawdzieczamy funkcjonowanie zydowskich fundacji I loz masonskich. (I nie tylko…).
  Jesli zlikwidujemy jedna fundacje, to za chwile powstanie druga pod innym szyldem I tak bez konca…

  A tak generalnie: to wpierw edukacja…edukacja I jeszcze raz edukacja…, I swiadomosc o realnych zagrozeniach…
  nie tylko finansowych, gospdarczych, ale przede wszystkim etyczno-moralnego upadku rodzinno-narodowego.
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. PISKORZ said

  re art. /kom adm/..”[Co ten obrzezany bandzior ma do gadania w Unii Europejskiej? – admin]” A MA! TAK JAK MAJĄ…największe banki, korporacje. koncerny, największe firmy…BO OSTATNIA INFO Z FRANCJI, KTÓRA DO MNIE DOTARŁA../sic!!/ A WYGLĄDA TO TAK…przedstawiciele w/w podmiotów… Z WYTYCZNYMI W ŁAPACH PRZYCHODZĄ DO ODPOWIEDNICH URZĘDASÓW UE W BRUKSELI…I MÓWIĄ..TO I TO MA TAK BYĆ ZROBIONE/ZAŁATWIONE A NIE INACZEJ..!!

 10. peacelover said

  …moze wreszcie jakis zespol smutnych chlopcow zajmie sie tym zywym trupem !!!!

 11. Re: 9 Piskorz.
  Nie bez powodu zyd rotschld oznajmil: „dajcie mi wladze nad kredytem (finasowym) a WSZYSTKIE PRAWA bede mial za NIC !!!”…

  Jesli zostanie ZLIKWIDOWANA LICHWA w Polsce, to cala zydowska finansjera w wersji „miedzynarodowej spolecznosci” bedzie mogla nas pocalowac dokladnie w 100% w d…pe…

  Bez LIKWIDACJI LICHWY – bylismy, jestesmy I bedziemy jedynie NIEWOLNIKAMI w doslownym tego slowa znaczeniu, bez wzgledu na polityczna „kolorowo-obiecujaca” frazesologie jakichkolwiek politykow czy ekonomistow…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Listwa said

  @ 2 Pinxit
  I tak trzymać panie Pinxit, pytać pytać i mniej gadać.
  Jeszcze pan musi poszukać kogoś żeby chciał tracić czas na odpowiadanie na pana proste proste i naiwne pytania.

 13. Ma swoją historię żydowski rewolucjonizm,którą opisał Michael Jones.
  Bandycki to proces od ŻYDBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokoje w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Tą wojnę opisał Song Hongbing jako sztukę wywoływania kryzysów aby na nich zarabiać.

 14. Niech się ten diabli syn pocałuje w nos.

 15. RomanK said

  Hujladusznik…” zydzi polscy, wegierscy , hazary..emmmpstrem bzdrem…… tylko przemiany…:solidarnosciowe”:-)))))

 16. ANTY polska KANALIA Komorowski NAGRODZIŁ Sorosa za RABOWANIE polskiego podatnika ! said

  Zawzięty WRÓG instytucji Państwa Polskiego i Polaków, którym był i jest ten ZDRAJCA Komorowski odznaczył ZNANEGO spekulanta-OSZUSTA finansowego, LEWAKA George’a Sorosa Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP w dniu 11 listopada 2012 roku , dokładnie wtedy gdy tuskowo-komorowy ANTY-polski „rząd warszawski” PACYFIKOWAŁ za pomocą ukraińskiej „policji polskiej” Marsz Niepodległości w Warszawie w 2012 roku.

  Ponadto SABOTAŻYSTA Polski Komorowski, który zawsze działał na SZKODE Polski też odznaczył:
  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  2. Barry Gaberman
  3. Aryeh Neier
  4. William White

  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:

  5. Marianne Ginsburg
  6. Deborah Harding
  7. William Moody
  8. Maureen Smyth
  9. Susan Berresford i
  10. Stephena Heintza

  To skrajne LEWACTWO i KOMUNIŚCI są przedstawicielami fundacji:

  Open Society Foundations

  CS Mott,

  German Marshall Fund,

  Rockeffeler Brothers Fund,

  Fundacji Forda,

  Według ZAFAŁSZOWANYCH i kłamliwych definicji te LEWACKIE tzw. „fundacje” NIBY uczestniczyły w tzw. procesie „przemian” w III RP, ale tak na prawdę to wspierały inicjatywy w tworzeniu LEWACKICH standardów, które DEMARALIZUJĄ polskie społeczeństwo.

  Spekulant Soros ze swoją Open Society Foundations wchodziła z buciorami i NISZCZYŁA procesy demokratyczne w Polsce celowo SKŁUCAJĄC polskie społeczeństwo, finansując podżegaczy, którzy organizowali poważne KONFLIKTY miedzy partyjne, NAPIECIA prowokujące sytuacje do wywołania wojny domowej.
  Rozpad ukrainy i skonfliktowanie ukrainców i ruskich to ROBOTA Sorosa.

  To właśnie Soros, za pomoca swojej AGENTURY tzw. „fundacji Batorego” SFINANSOWAŁ powstanie tzw.Komitetu Obrony Demokracji(KOD) która podważa legalnoś ostatnich wyborów prezydenckich, parlamentarnych w III RP w 2015 roku. To właśnie KOD wspierany przez Sorosa prowadzi SABOTAŻ w Brukseli i Waszyngtonie polskiego legalnego rządu PiS.

  Anty-polski KOSMOLITA B.Komorowski i gangster D.Tusk ze swoim zapleczem PO, SLD i PSL po przez odznaczenie WICHRZYCIELA Sorosa i innych LEWAKÓW mieszających w od 25 lat w Polsce spłacił – ODWDZIECZYŁ się za udział w OSZUKIWANIU polskiego społeczeństwa.

  LEWACKA części tzw. „opozycji” na początku III RP otrzymała pieniądze na komputery dla podziemnego “Tygodnika Mazowsze”, który ORGANIZOWAŁ wspólnie z post-komunistami, a tym z TW bolkiem wałęsa i kiszczakiem tzw. „Okrągły Stół” czyli porozumienie z komunistami z PZPR, gdzie PRIORYTEM było całkowite USUNIECIE aktywistów z nurtu polskiego – NARODOWEGO.

  To Soros właśnie sfinansował pierwszą w PRL legalną prywatną fundację, czyli „Fundację im. Stefana Batorego”, w której zasiada RECEDYWA liberalnego establishmentu spod znaku GRUBEJ KRESKI organizująca KORUBCJE w III RP aby SKOLONIZOWAĆ Polaków przez takich ŻYDÓW „sorosów”.

  Po utworzeniu rządu Mazowieckiego „fundacja Sorosa w Polsce tzw. „Batorego” SPROWADZIŁA do III RP żyda
  J. Sachsa z USA, który opracował tzw. plan przemian gospodarczych w Polsce z centralną wytyczna przy urzyciu „terapii szokowej” i szybkiej prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, JAKOBY najbardziej optymalnym planem reformy gospodarczej Polski o nazwie „PLANU Balcerowicza”.

  Ta „prywatyzacja” miała na celu UWAŁSZCZENIE się żydo-komunistów na polskim państwowym majątku, tak aby WZBOGACIŁA się post PZPR-ka żydo-komunistyczna nomenklatura, wcześniej przeszkolona w USA i Niemczech za pomocą finansów tzw. fundacji Open Society Foundations, CS Mott, German Marshall Fund, Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda.

  To odznaczenie SPEKULANYA i podżegacza Sorosa i innych watażków z „fundacji” w 2012 roku przez Bronisława Komorowskiego i sitwę gangsterów Tuska + nowobogackich post-komunistów było ZAPŁATĄ za ROZKRADNIECIE polskiego państwowego majątku przez post-komunistów za wcześniejszym PRZYZWOLENIEM prezydenta TW bolka wałesę i kwaśniewskiego.

  NIE wolno zapominać, że te ULTRA LEWACKIE tzw. „fundacji” zagraniczne, które grasują w całej Europie Wschodniej aktywnie finansują i współuczestniczą:

  1. W ZAMACHACH stanów w różnych państwach i krwawych przewrotach rządowych (na Ukrainie)
  2. Realizują lewackie projektów ideologiczne,
  3. Promujących aborcję,
  4. Promują eutanazję,
  5. Zabiegają o legalizację narkotyków
  6. Finansują promowanie ideologi homoseksualizmu
  7. Finansują i indagują do LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender)
  8. Indagują i wpędzają rzady małych państw do brania pożyczek, aby je WGONIĆ w bankrucką PUŁAPKE.

  W III RP finansowana przez Sorosa Fundacja Batorego wspierała m.in. nurty liberalne i FEMINISTYCZNE, np. Centrum Praw Kobiet, OŚKę oraz Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny Wandy Nowickiej, czyli jedną z najbardziej LEWACKICH ekstrymistycznych kobiecych organizacji w III RP.
  George Soros Przejmuje Koncesje Na Polski Gaz Łupkowy:

  anty-polska GNIDA kanalia b.komorowski nie nawidzący biologicznie Polaków razem z jego „kapitułą” przyznawali NAJWYŻYSZE polskie odznaczenia na czele z jego:

  Karierowiczem przydupasem GLOBALISTÓW PSEM łańcuchowym Komorowskiego SŁUGUSEM wrogów Polski jak Krzysztofem Pendereckim,

  ZAJADŁYM paszkwilantem Polaków W. Bartoszewskim,

  LEWAKIEM kupczacym polakami Aleksanderem Hall,

  SPRZEDAJNYM Henrykem Samsonowiczem

  ONI przyznawali TYLKO najwyższe wyróżnienia tym co GNOILI Polskę i Polaków na arenie mędzynarodowej !

 17. rob said

  kiedy to scierwo w koncu zdechnie.

 18. Re: 17 Rob…
  To zastapi go drugie, trzecie czy czwarte scierwo…I bedzie dokladnie to samo…
  Podobnie jak zyda balcerowicza zastopiono innym scierwem a potem innym I teraz mamy obecne scierwo na smyczy lichwiarskiej finansjery… No I co? Dokladnie to samo okradanie I coraz wieksze obciazenia finansowe wobec lichwiarskiego kartelu…

  Osobiscie zydzi czy lichwiarze mnie nie interesuja, ale zamierzam zlikwidowac lichwiarski system kreowania pieniedzy z niczego I opartym o nic…
  System lichwiarski jest PIERWSZA KONIECZNOSCIA DO LIKWIDACJI, a nie tych, ktorzy wciaz nas bezkarnie okradaja (choc kara im sie w zupelnosci nalezy bez dwoch zdan, za zlodziejstwa I oszustwa).

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. Izaurus said

  „jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze”. A może jednak ten zwrot maskuje inny – „jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o władzę'”

 20. Re: 19 Izaurus…
  Jak na razie, to wciaz pieniadze kontroluja wladze a nie odwrotnie jak powinno byc…

  A wiec stwierdzenie, ze jesli nie wiadomo o co chodzi to napewno chodzi o pieniadze a nie o wladze, gdyz dzisiaj wladze stanowia ci, ktorzy sa kreatorami obecnego lichwiarskiego systemu (zadluzajacego) finansowego pograzajacego nie tylko pojedynczego obywatela, ale cale narody I kontynenty.

  Pieniadze sa tylko narzedziem, a w obecnej chwili w bardzo zlych (diabelskich) lapach…

  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Boydar said

  „… wciąż pieniądze kontrolują władzę …”

  Bajdy Pan Jasiek opowiada, w dodatku szkodliwe umysłowo. Takiemu Szatanowi dulary niepotrzebne. Myli Pan technologię procesu kreacji marionetek z właścicielami teatru. Można by pomyśleć, że to cugle kontrolują konia, a nie woźnica. Rację ma Pan tylko na pozór. Midas kasę miał.

 22. Michał D. said

  Ścierwo chazarskie szybciej zdechnie, a w jego oczodołach zagości robactwo, niż będzie mógł zaszkodzić Polsce czy Węgrom.

 23. Tekla said

  Nie chcemy obowiazkowych kwot imigrantow i organizacji pozarzadowych z tym zwiazanych NGO, ktore z UE chca sciagnac milon imigrantow.

  Kto wpusci do Europy imigrantow musi sie liczyc z tym ,ze jego dzieci i wnuki beda zyly w innym swiecie.

  Imigracja okazala sie koniem trojanskim terroryzmu.

  Wypowiedzi V.Orbana

  za 888.hu

 24. Stan said

  Nic ponad …..BRAWO BRACIA WĘGRZY!!! POLSKA MUSI WAS POPIERAĆ…..
  Powiem więcej… to MY razem zbudujemy NOWY PORZĄDEK ŚWIATA!!!

 25. NICK said

  (24)
  Jutro czy za dni dziesięć?

  Pan się nie obraź, Stan.Piszę dla podtrzymania.
  Dyskusji.

  Zaraz, zaraz.
  A o czym ‚dyskusja’?

 26. Re: 21 Boydar.
  Alez oczywiscie, ze przegapilem wlasciciela tego „teatru”, ktoremu nie sa potrzebne pieniadze, ale l oblicze slug wygladajacych jak groby pobielane w ktorych zglinizna I plesn…
  Dziekuje za sprostowanie…:)))
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: