Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Calais znów zapełnia się uchodźcami. Grupa agresywnych imigrantów zablokowała autostradę

Posted by Marucha w dniu 2017-06-06 (Wtorek)

Francja znów zaczyna mieć problemy z nielegalnymi islamskimi nachodźcami. Mimo likwidacji wielkiego koczowiska w Calais, muzułmańscy imigranci zaczynają osiedlać się w mniejszych obozach a ostatnio zablokowali trasę, która prowadzi do Wielkiej Brytanii.


[Korea Północna nie miałaby problemów z nielegalnymi imigrantami, co wyjaśnień nie wymaga – admin]

Przypomnijmy, że obóz w Calais był w pewnym momencie zamieszkiwany nawet przez 10 tysięcy obcokrajowców, którzy chcieli za wszelką cenę dotrzeć do Wielkiej Brytanii. W tym celu wybierali się na autostradę, stawiali barykady z gałęzi i atakowali kierowców ciężarówek, rzucając w pojazdy kijami i kamieniami.

Zdarzały się również podpalenia a w jednym szczególnym przypadku „pokojowy uchodźca” pojawił się z piłą łańcuchową:

W pewnym momencie o nachodźcach atakujących przejeżdżające pojazdy zrobiło się tak głośno, że Francja postanowiła zlikwidować nielegalne koczowisko. Obóz w Calais został usunięty w październiku 2016 roku a jego mieszkańcy zostali zabrani do specjalnych schronisk, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Lecz to nie pozwoliło rozwiązać problemu.

Muzułmańscy imigranci zaczęli przybywać na ulice Paryża. Obcokrajowcy zaczęli osiedlać się również w samym Calais, lecz zamiast tworzyć wielkie obozowisko, stawiają wiele mniejszych, aby nie zwracać na siebie uwagi. Szacuje się, że w Calais żyje już około 600 nielegalnych migrantów.

Na autostradzie, która prowadzi do Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy od wielu miesięcy zbudowano nową barykadę. Grupa muzułmanów próbowała oczywiście zatrzymać ciężarówki, lecz policja szybko rozwiązała sytuację.

Jednak to nie zmienia faktu, że sytuacja w Calais znów zaczyna wymykać się spod kontroli. Służby musiały ostatnio kilka razy interweniować, aby zapanować nad grupami Erytrejczyków i Etiopczyków, które wdały się w bójki.

We Francji ewidentnie brakuje konsekwencji w działaniu. Zaproszono do kraju islamskich migrantów i nikt nie wie co teraz z nimi zrobić, dlatego żyją na ulicach miast. Kraje z których pochodzą nie chcą ich zabrać do siebie, zaś obcokrajowcy nie chcą pozostać we Francji i próbują nielegalnie przedrzeć się do Wielkiej Brytanii.

Policja rzekomo pilnuje, aby w Calais nie powstał kolejny obóz, lecz miasto i tak jest zasiedlane przez uchodźców i wygląda na to, że ataki na kierowców wkrótce znów mogą stać się codziennością.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 6 do “Calais znów zapełnia się uchodźcami. Grupa agresywnych imigrantów zablokowała autostradę”

 1. Archer said

  Żabojady z angolami się strasznie nie lubią, to nie mogliby różni „wolontariusze” sterowani przez francuskie służby specjalne dostarczyć „uchodźcom” spod Calais jakichś starych pontonów, statków, kajaków, a nawet rowerków wodnych, żeby to „czarne złoto” mogło przepłynąć te nieszczęsne 30 kilometrów przez kanał La Manche do upragnionego Albionu. Wtedy niech się Brytole martwią. Tym bardziej, że W. Brytania wychodzi z UE. To dużo taniej by kosztowało żabojadów niż deportowanie tych „uchodźców” do ojczystych krajów, albo utrzymywanie ich do końca życia na zasiłkach, lub w więzieniach.

  ——
  Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że taniej jest trzymać takiego „inżyniera” w więzieniu, niż na wolności.
  Admin

 2. Dinozaur said

  Francuska Silicon Valley znowu się zaludnia …

 3. Pinxit said

  re: Korea Polnocna nie mialaby problemow…
  A kto mialby uciekac do Korei Polnocnej?
  I ktoredy?
  Tam wszedzie pilnuja morz i ciesnin Amerykanie.

  Na Hebrydy tez nie docieraja zadni uchodzcy.

  ——
  Właśnie mówię. Zostałby bez ceregieli zastrzelonj.
  Admin

 4. Archer said

  @ Admin

  Najtaniej to byłoby się tego pozbyć całkowicie. Jak nie popełnia przestępstw kolorowy tylko siedzi sobie spokojnie na socjalu, to taniej jest niż utrzymywać go w więzieniu. Nie wiem jak we Francji czy Anglii (gdzie koszty są dużo wyższe), ale w Polsce koszty pobytu więźnia w zakładzie karnym wynoszą 2500-3000 złotych. Jak ktoś siedzi na socjalu, to zasiłki z MOPS-u nie przekraczają tysiąca złotych. Natomiast najgorzej jak taki beżowy czy czarny popełnia przestępstwa, niszczenia mienia, gwałty, rozboje, a nawet zabójstwa. Oprócz strat materialnych, kosztów leczenia szpitalnego, to życia czy utraty zdrowia przyzwoitemu człowiekowi już nie wróci.

 5. Racjonalista said

  Korea Północna nie miałaby problemów z nielegalnymi imigrantami, co wyjaśnień nie wymaga – admin

  Francja także nie miałaby problemów, gdyby „imigrantów” nie życzyli sobie ci, co Francją rządzą.

 6. Rick said

  Ja to sie dziwię spokojności charakteru polskich kierowców. Bo osobiście jechałbym prawa stroną bez hamowania przejeżdżając przez muzułmanów. Oni wiedza czym ryzykują wchodząc na autostradę. Nie miałbym wyrzutów sumienia. To oni decydują sie na samobójstwo.
  Oczywiście zawsze jakieś przeciwne przemyślenia by były. Ale biorąc pod uwagę dobro własne, rodziny która potrzebuje ojca, Narodu i całego Kościoła -nie ma innej opcji.
  Tak, jestem w stanie zgodzić sie na akt samobójczy każdego mulmanina, ktory na skutek psychopatycznego islamu sam stał sie psychopatą.
  Muzułmanie sa trudni do przekonania, wiec tr dba ich izolować lub prowadzić z nimi wojnę. Dyskusji w tym względzie żadnej nie ma.
  Islam i judaizm jako typowo psychopatyczne religie musza zginąć.
  Religia Posoborowa zwana dla zmyłki „katolicką” również. Ale tych oszukanych katolików nie trzeba izolować – trzeba ich przekonać.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: