Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  minka o Administracja obwodu zaporoski…
  ! o 14 milionów drzew wyciętych po…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Co się dzieje na świecie – 05.06.2017.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-06 (Wtorek)

Przy obecnych wydatkach na ‚security’ i przy całej nowoczesnej technologii – ‚niemoc’ państw w zabezpieczeniu obywateli przed terroryzmem jest – zdaniem wielu – dobrze zaplanowaną taktyką zachodniej polityki – pisze pani Tiamat.

Masowa ‚emigracja’ – i trudno nazwać emigracją to masowe przepędzanie ludzi, pozbawionych dachu nad głową – jest bardzo dokładnie zaplanowana przez wielkich tego świata.

W podobny sposób Amerykanie wywołali rewolucję w Południowej Afryce, przepędzając miliony Murzynów z sąsiednich krajów do RPA. Ci przybysze, po przejściu granicy, natychmiast domagali się równouprawnienia Murzynow, mimo że nie byli obywatelami RPA. Niemal cała prasa zachodnia, a głównie amerykańska, bardzo dbała o zniesienie apartheidu,… ale tylko w Południowej Afryce.

Bardzo podobną ‚akcję’ przeprowadzili Amerykanie, przepędzając uchodźców z Albanii do Jugosławii. Przy czym okazało się, że oprócz normalnych uchodźców, którzy uciekali do Jugosławii przerażeni i sterroryzowani i okrucienstwem giagmares, i drańską interpretacją Leke Kanun, przybyło też tysiące tych giagmares, którzy nagle w Serbii tworzyli pokaźną grupę muzułmanów, domagających się niepodległości serbskiego Kosowa.

I tym bandytom przyszedł w sukurs prezydent Clinton, bombardując serbskie miasta i niszcząc serbskie cerkwie. Chodziło o to, by udowodnić światu, że nigdy w Kosowie chrześcijaństwa nie było.

Widać przepędzanie ludzi okazało się świetną taktyką na zniewolenie narodów. Bardzo podobny sposób postępowania zastosował wcześniej Tony Blair w Rwandzie. Wypróbowana na Murzynach – sprawdza się i w Europie.

A przy okazji, tzw. przemytnicy, którzy rzekomo szmuglują masy ludzi do Europy, zarabiają miliony dolarów dziennie na ludzkim nieszczęściu. Jakoś się nie zdarzyło, by uzbrojone po zęby służby bezpieczeństwa USA, Anglii, Francji, Niemiec złapaly i ukaraly choć jednego przemytnika.

Terroryści zaś wszyscy dziwnie jakoś giną w czasie ataku terrorystycznego, co pozwala nie szukac winnych i nie prowadzić dochodzenia. NSA jest w stanie podsłuchiwac prywatne rozmowy telefoniczne Angeli Merkel, ale nie podsłuchało rozmowy ani jednego terrorysty, planujacego atak?

Dziś właśnie (04 czerwca) w Anglii toczy się interesująca dyskusja: przy wszystkich ograniczeniach swobód obywatelskich i ogromnych wydatkach na ‚ochronę i bezpieczeństwo obywateli’ (kamery, skanery, uzbrojenie policji itp.) wstrząsają Europą ataki terrorystyczne, na które podobno nie ma rady.

Theresa May proroczo zapowiadała po zamachu w Manchesterze, że następne ataki są ‚imminent’ (zbliżają się). Skąd wiedziała?

A różni publicyści oskarżają obecny rząd UK o… paskudną politykę zagraniczną, która popiera Arabię Saudyjską, a próbuje zniszczyć Syrię tak jak Libię, Irak… i subsydiuje coraz to nowe grupy terrorystyczne. I fakt, że obecny rząd obciął fundusze na policję, może spowodować, że konserwatyści stracą przewagę w parlamencie.

Chcę przez to powiedzieć, że przy obecnych wydatkach na ‚security’ i przy całej nowoczesnej technologii – ‚niemoc’ państw w zabezpieczeniu obywateli przed terroryzmem jest – zdaniem wielu – dobrze zaplanowaną taktyką zachodniej polityki.

Napisała: Tiamat

*                        *                         *

Napisała o godzinie 04:00 nad ranem. Później nastąpił kolejny zamach, tym razem w Londynie. W wyniku ataku w centrum miasta zginęło siedem osób, a 48 zostało rannych – podają media. – Bilans zabitych nie uwzględnia trzech terrorystów, zastrzelonych na miejscu przez interweniującą policję.

Mainstreamowe media otrzymały strawę, którą dzielą się hojnie z publicznością. W portalu neon24.pl widzę dwa tytuły: „Albo wojna teraz, albo śmierć wszystkich chrześcijan”, „Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?”.
– Udało się ‚wielkim tego świata’ narzucić anty-muzułmańskie fobie. Hańba i wstyd!

Nie mam wystarczających danych, by omówić ten zamach. Możliwe, że ukażą się porządne analizy, w których rozsądni dziennikarze i blogerzy zwrócą uwagę na brakujące elementy i ew. ogólną niespójność, tak jak to było w poprzednich atakach.

Przypomnę, że w zamachu w Nicei samochód ciężarowy najechał na 300 osób, z których 85 poniosło śmierć. Tak pisały ‚poważne’ gazety i podawały stacje telewizyjne. I nikomu nie przychodzi zastanowić się nad tym, iż niemożliwe jest, by jeden samochód najechał na kilkaset osób, linki:

http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/16/co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016/
http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/17/jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016/

Ale jeszcze nie wszyscy ulegli masowej islamofobii. Pisze do mnie bloger Javox:

Kolejny raz w pełni podzielam Pana zdanie: „Polityka islamofobii zatacza coraz szersze kręgi i przenika do codziennego życia”. A w Londynie mamy kolejny zamach terrorystyczny, którego autorami są,… no oczywiście islamiści, którzy oczywiście i tym razem zostali na miejscu zastrzeleni. I to ponoć wszyscy trzej. Reakcja w mediach i w blogierskich komentarzach na ten „terrorystyczny zamach” zadziwiająco, w 100% zgodna:

WYKOŃCZYĆ WSZYSTKICH CIAPATYCH!
ZAKAZAĆ ZBRODNICZEGO ISLAMU!

etc, etc.

Czyli, jak wynika z powyższego ci ciapaci islamiści, którzy dokonali zamachu strzelili nie tylko sobie w kolano, ale także i wszystkim swoim ziomkom i braciom w wierze. Czy tak się robi zamachy, aby samemu zginąć i wszystkim swoim zaszkodzić? – Tak działać mogliby jedynie islamiści – skończeni idioci, albo..? – No właśnie.
Pozdrawiam, Javox.

I ja też pozdrawiam,
Zygmunt Białas.

http://zygumntbalas.neon24.pl

Powiedzmy od razu, iż islamiści to z reguły prymitywy mentalne, które nie potrafią przewidywać skutków swoich działań – bo czyż normalny człowiek jest w stanie wyznawać istotnie zbrodniczą, a ponadto głupią religię islamu, skonstruowaną przez rabinów na potrzeby ludów umysłowo nieskomplikowanych?
Przyznam się, że jestem islamofobem: nie lubię tej religii, nie lubię czarnych szmat, jakie noszą, nie lubię ich języka, kultury itd. Chyba, że są u siebie, wtedy mamy inną rozmowę.
Admin

Komentarzy 16 do “Co się dzieje na świecie – 05.06.2017.”

 1. JerzyS said

  Ze względów humanitarnych nie można zatapiać statków z uchodźcami,
  ale dlaczego pozwala im się wracać po rozładunku?

 2. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/06/06/co-sie-dzieje-na-swiecie-05-06-2017/ […]

 3. Re: Artykul…
  Jaka emigracja???? To wrecz wahabicka inwazja calkowicie finansowana przez zydowski sehendryn majacy na celu od ponad 2000 lat w swojej diabelskiej doktrynie unicestwic zolnierzy Jezusa Chrystusa bez wzgledu na okolicznosci I koszty…

  Juz teraz nalezaloby sprzedac wlasna koszule I niezwlocznie zakupic miecz przeciwko tej zindokrynowanej inwazji…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 4. Kowalski said

  Prawdziwa przyczyna tego balaganu .Sa ludzie super ;;;;bogaci ktorzy to wlasnie promuja.I za ludzie ;;;;;;;;;;;;;SWIATA BIZNESU I WSZELKICH KORPORACJI,Trzeba sie brac

 5. O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy chodzi?!To w kontekście tezy,że „Islamizaca Europy to pusty KOŃ TROJAŃSKI żydowskiego terroryzmu”.
  Czy aby nie odradza się konflikt NIEMIECKO-AMERYKAŃSKI,czytaj ŻYDOWSKI?!
  Ma swoją historię żydowski rewolucjonizm,który opisał też Michael Jones w :
  https://archive.org/stream/TheJewishRevolutionarySpiritAndItsImpactOnWorldHistoryselections_985/jonesRev.JuJuSelectionsReview#page/n0/mode/2up
  Polskie doświadczenie na przykładzie procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOANDERYZMU,który odwołując się do antyPOLSKICH korzeni zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem,to klasyka bandytyzmu.

 6. NyndrO said

  …mnie tu w sumie nie ma,ale konflikt między rotschildami, a holokałstami opisał jeden z najlepszych asów w tym kraju, ergo w gajówce opisał szanowny uczestnik Polski.

 7. Bendin said

  Brutalnie: tak, ataki są na rękę nowo powstałych ruchom reformatorskim Islamu (Boko Haram, Al-Kaida itp.) Retorsja społeczeństwa białego spowoduje ogromny wzrost wrogości do chrześcijan i pozwoli powiększyć wpływy Al-Kaidy i kumplu w społecznościach państw muzułmańskich.

  Koran to wojna.

  A taktyka fałszywej flagi może być stosowana także przez muzułmanów.

 8. NyndrO said

  Czyli usa? Czy Pegieery?

 9. NyndrO said

  Swoją drogą tych nazw powymyślali. Boko sroko, al ja pindolę. Ale to chyba przed murzynkiem, nie? Isis to dopiero po obamie… tak mi się wydaje. chociaż nad tymi zbokami ciężko nadążyć. Pamiętam,że przed mudżinem wykończyli Irak i (właściwie) kumpla francji. Poszli z buta i się Rosji i Chin przestraszyli. Dzięki Bogu. Szkoda, że „polak” Brzeziński nie żyje, bo może dostaliby w czapę.

 10. Re: 4 Kowalski
  NIe prosze Pana, to nie sa ludzie bogaci, to sa zwykli oszusci, kombinatorzy I spekulanci, ktorzy sa przekonani o tym, ze reszta to idioci I durnie.
  Batem na ich lichwiarska d…pe jest bezpodatkowy I bez oprocentowany Program Kredytu Spolecznego (Narodowego), ktory ujawni kim ci „bogaci” naprawde sa I w jaki sposob ich fortuny w swych lapach zgromadzili.

  A tak miedzy nami: „czy zadal by Pan od swoich dzieci podatku (oplaty) I oprocentowania za to ze mieszkaja z Panem pod jednym dachem???…
  Ciekawila by mnie reakcja panskiej zony, ktora spewnoscia „walkiem” wybila by takie panskie pomysly z glowy raz na zawsze…
  I dlatego ja wybijam wszystkim zdurnowacialym „ekonomistom” I tzw., „finansistom” takie pomysly z ich pustych czerepow…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. NyndrO said

  Tak se snuję magiczne fantazje. Ameryka,jesli chodzi o tchórzostwo i uciekanie, to Mistrzostwo Swiata. Jedź Pan na teren Wietkongu. Baby do dziś się śmieją z ich małych pitolków.Kuniec. Oczywiście se potworzą komisje. * .https://www.youtube.com/watch?v=85QX5YdPBmo

  Co prawda to właśnie żółci Azjaci słyną z małych narzędzi…
  Czy chciałaby Pani Chińczyka?
  – Chińczyka, Chińczyka, ach nie!
  ……
  Admin

 12. Marucha said

  Re 5:
  Panie Kazimierzak,
  Jeśli będzie Pan wielokrotnie wpisywal tę samą infomację (skądinąd – w zupełnie nieodpowiednich mejscach, bez patrzenia czy pasuje pod danym artykułem, czy nie), to zostanie Pan zbanowany.
  Gajówka to nie śmietnik

 13. NyndrO said

  Witam, Szefie. No nie wytrzymałem. Byłem bez Was, a Pana szczególnie po prostu samotny. * OK?

  No i dobrze. Kto bez gajówki wytrzymuje, niech się w d…ę pocałuje.
  Admin

 14. NyndrO said

 15. Bogusz said

  ad1. a gdzie są humanitarne względy dla ofiar ich bestialskiego postępowania ??

 16. revers said

  W tym samym czasie saudowie zrobili wokol Kataru terrorystyczy aj wah, choc sami sponsoruja swoich rzezimieszkow
  http://theduran.com/24-hour-ultimatum-saudi-arabia-threatens-qatar-to-submit-or-else-face-war/

  i co najwaznijesze sa zainteresowani nadwyzka CASHU Kataru, Ali Baba i 40 rozbojnikow bardziej pasuje do pokojowych arabow, nawet w rozrachunakch miedzy soba.

  W Czerwonym Krzyzu w saarlandzie uchodzca zabil nozem opiekuna socjalnego.

  A w Paryzu po ustawionym przebierancu za uchodzce wymachujacym mlotkiem pod katedra Notre Damm przedluzono stan wyjatkowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: