Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Co właściwie napisał Mora…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Maverick o Co właściwie napisał Mora…
  Maverick o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Co właściwie napisał Mora…
  UZA o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  zorard o Kreml nigdy się nie naucz…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (38 – …
  Kapsel o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Marucha o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Leo o Wolne tematy (38 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Polska wzywa do demilitaryzacj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Co się dzieje na świecie – 07.06.2017.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-08 (Czwartek)

Nikt nie śmie tego głośno powiedzieć… Przyczyny masakry w Manchesterze, w której dzihadyści zamordowali 22 głównie młodych ludzi, zostały zatajone, by zachować tajemnice brytyjskiej polityki zagranicznej – pisze John Pilger w artkule ”Terror w Brytanii – Co wiedziala pani premier?”


Krytyczne pytania, takie jak np. „Dlaczego służby bezpieczeństwa MI5 utrzymywały »majątek« terrorystów w Manchesterze i dlaczego rząd nie ostrzegł społeczeństwa, że zagrożenie może przyjść z wewnątrz tego społeczeństwa?”.

Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Rząd obiecuje przeprowadzić wewnętrzne dochodzenie.

Podejrzany samobójca bombowy Salman Abedi należał do ekstremistycznej grupy pod nazwą Libijska Islamska Grupa Walcząca (LIFG), która rozkwitała w Manchesterze i była hodowana i używana przez MI5 przez więcej niż 20 lat. LIFG jest zakazana w Anglii jako grupa terrorystyczna, która domaga się ekstremistycznego państwa islamskiego w Libii i jest częścią „wielkiego globalnego ruchu islamskiego ekstremizmu, natchnionego przez Al-Kaidę”.

Sekretem było (gdy Theresa May byl ministrem spraw wewnętrznych) że dzihadyści z LIFG mogli legalnie, swobodnie podróżować po całej Europie i zupełnie bezkarnie wdawać się w bojówki. Najpierw, żeby obalić Muamara Kadafiego w Libii, a potem dołączyć do grup związanych z Al-Kaidą w Syrii.

W tamtym roku FBI wpisało Abediego na listę terrorystów i ostrzegło MI5, że jego grupa ma zamiar znaleźć sobie ‚polityczny cel’ w Wielkiej Brytanii. Dlaczego nikt go nie skonfrontował ani jego siatki i nie zniszczył mu planowania i dokonania zamachu 22 maja?

Manchester

Powstają te pytania, ponieważ z powodu przecieku FBI, który całkowicie zburzył Anglikom koncepcję »wilka samotnika«, zaplanowanego jako głównego wykonawcę zamachu 22 maja.

Stąd się wzięła panika Theresy May i niespotykana pretensja do Waszyngtonu z Londynu, a i w konsekwencji przeprosiny Trumpa.

Masakra w Manchestrze uchyla rąbka tajemnicy brytyjskiej polityki zagranicznej i faustyńskich związków z ekstremistami islamskimi, zwłaszcza sekty wahabitów i salafitów, których głównym opiekunem i finansistą jest królestwo naftowe Arabii Saudyjskiej, które jest największym nabywcą broni. To imperialne małżeństwo Anglii i Saudów trwa od czasów II wojny światowej i wczesnego okresu Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie.

Polityka brytyjska miała na celu powstrzymanie pan-arabizmu, czyli arabskich państw rozwijających nowoczesny sekularyzm, który miał im zapewnić niezależność od imperializmu zachodniego i kontroli przez Zachód naturalnych zasobów. Powstanie łupieżczego Izraela miało zapewnić to rozbicie świata arabskiego i kontroli zasobów. Więc ta pan-arabska wspolnota zostala zniszczona. Pozostało teraz podzielić te państwa i nimi rządzić.

Londyn

W 2011 roku, jak podaje „Middle East Eye” („Oko Bliskiego Wschodu”), Liga Islamistow Libijskich w Manchesterze znana była jako “Chlopcy z Manchesteru”, którzy zawzięcie zwalczali Kadafiego i uważani byli za bardzo niebezpieczną grupę, a ich ilość zawsze była pod kontrolą i rozkazami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych UK – coś jak areszt domowy.

Kiedy wybuchły demonstracje przeciwko Kadafiemu w Libii – kraju skleconym z tysiąca wrogich sobie plemion – to nagle zniesiono kontrolę: “Mogłem jeździć wszędzie, gdzie mi się podobało. Nikt mnie o nic nie pytal” – opowiadał jeden z członków LIFG-u. MI5 oddało im paszporty, a policja antyterrorystyczna na lotniskach miała przykazane, żeby ich puszczać wolno do samolotów.

Obalenie Kadafiego, który kontrolował największe złoża ropy w Afryce, było od dawna planowane w Waszyngtonie i w Anglii. Jak podał wywiad francuski, na Kadafiego było kilka zamachów w 1990 roku – wszystkie opłacone przez brytyjski wywiad. W marcu 2011 Francja, Brytania i USA wykorzystały okazję do ‚humanitarnej interwencji’ i zaatakowaly Libię. Przyłączyło się do nich NATO pod pretekstem wypełniania rezolucji ONZ, dotyczącej ‚ochrony cywilnej ludności’.

We wrześniu ubiegłego roku parlamentarna komisja d/s zagranicznych prowadziła dochodzenie w sprawie Libii i doszła do wniosku, że ówczesny premier David Cameron wciągnął Anglię do wojny przeciwko Kadafiemu na podstawie błędnych przesłanek i ten atak na Libię spowodował utworzenie Państwa Islamskiego w Północnej Afryce. Komisja parlamentarna cytowała Baracka Obamę, który określił rolę Camerona w Libii jako niewypał i nędzne widowisko.

Prawdę mówiąc, Obama był głównym aktorem w tym nieudanym widowisku, bo pod presją swojej minister d/s zagranicznych, podżegaczki wojennej Hillary Clinton oraz pod wpływem mediów, które darły się, że Kadafi planuje ludobójstwo własnego narodu: „Wiedzieliśmy, że jeżeli przeczekamy jeszcze jeden dzień, to w Bengazi – miasto wielkości Charlotte – odbędzie się masakra, która może się roznieść po całym regionie i pozostanie czarną plamą w świadomości całego świata” – powiedział Obama.

Historia o masowym morderstwie została sfabrykowana przez salafickich bojowników, którym groziło rozbicie przez libijską armię. Opowiedzieli agencji Reutera, że będzie prawdziwa rzeź podobna jak w Rwandzie. Komitet parlamentarny w swoim raporcie napisał: “Pomysł, że Muamar Kadafi mógł zaplanować morderstwo cywilnych mieszkańców w Bengazi nie znalazł nigdzie potwierdzenia i nie ma żadnego dowodu, by takie morderstwo planował.”

Bombardowanie Libii – Tripolis

Anglia, Francja i Stany Zjednoczone kompletnie zniszczyły nowoczesne państwo libijskie. NATO zanotowało w swoich raportach, że wystrzelono 9.700 rakiet, z których 1/3 wystrzelono w ludność cywilną. W tych atakach użyto bomb rozszczepiających i z głowicami uranowymi.

Miasta Misurata i Sirte byly bombardowane miejsce w miejsce (naloty dywanowe). UNICEF, organizacja w obronie dzieci przy ONZ, zanotowała, że ogromna ilość zamordowanych dzieci była w wieku poniżej 10 lat.

Oprócz tego, że powstało państwo islamskie (ISIS), to już zapusciło korzenie w Iraku po napadzie Blaira i Busha w 2003 roku – tych dwóch ‚speców’ od Bliskiego Wschodu (mediawelistów), miało teraz pod kontrolą całą Afrykę Północną jako bazę. Ten atak spowodował również stampedo uchodźców do Europy.

Camerona witano w Tripoli jako „wyzwoliciela”, a tak mu się przynajmniej wydawało. Tłumy, które go radośnie witały, składały się głównie z opłaconych i przetrenowanych przez brytyjskie służby specjalne SAS ukrytych agentów, natchnionych ideą Państwa Islamskiego, takich jak „Chlopcy z Manchesteru”.

Dla Amerykanów i Brytyjczyków głównym przestępstwem Kadafiego była obrazoburcza wręcz niezależność i jego plany porzucenia petrodolara, który jest przecież filarem imperialistycznej potęgi USA. Kadafi bezczelnie planował wprowadzenie afrykańskiej waluty opartej na parytecie złota; chciał ustalić bank ogólno-afrykański i utworzyć unię ekonomiczną biednych państw bogatych w zasoby.

Czy byłoby to możliwe czy nie – to nie było istotne, bo sama tylko myśl tak bezczelna była nie do zniesienia dla USA, które planowały „wielkie wkroczenie do Afryki” i zamierzały przekupić rządy państw afrykańskich przy pomocy „militarnego partnerstwa”. Upadły dyktator Libii próbował ratować się ucieczką, ale RAF (brytyjskie lotnictwo) wyczaiło jego konwój i w gruzach Sirty jakiś fanatyk strasznie go porżnął nożem; media nazwały tego zboczeńca „rebeliantem”.

Po splądrowaniu libijskiego skarbu wartości 30 miliardów dolarów „rebelianci” ruszyli na południe, terroryzując miasta i wioski. Po przekroczenu Sahary wkroczyli do Mali i zniszczyli ten słaby kraj. Gorliwi Francuzi wysłali samoloty do swojej byłej kolonii, by „zwalczyć Al-Kaidę” i bajzel, jaki sami stworzyli.

14 października 2011 roku prezydent Obama oznajmił, że wysyła siły specjalne do Ugandy, żeby się włączyć do wojny domowej. W ciągu następnych paru tygodni amerykańskie siły zbrojne zostały wysłane do Południowego Sudanu, Kongo i Republiki Centralnej Afryki. Gdy Libia była już zabezpieczona, zaczęła się amerykańska inwazja na Afrykę; media jakoś dziwnie tego nie dostrzegły.

W Londynie otwarto wielką wystawę broni, zorganizowaną przez rząd brytyjski. Na trybunach ktoś krzyczał: “pokaz radosnej działalności w Libii”. Londyńska Izba Handlu i Przemysłu zatytułowała wystawę “Bliski Wschód: potencjalnie ogromny rynek dla brytyjskiego przemysłu zbrojeniowego i firm ochroniarskich”. Gospodarzem wystawy byl Królewski Bank Szkocji, główny inwestor w przemysł bomb kasetowych, które bardzo namiętnie używano przeciwko ludności cywilnej.

W ostatnim miesiącu premier Theresa May była w Arabii Saudyjskiej, której sprzedała brytyjskiej broni za ponad 3 miliardy funtów i którą Saudowie użyli przeciwko Jemenowi. Usadowieni w pomieszczeniach kontrolnych Rijadu, brytyjscy doradcy wojskowi pomagali przy zrzucaniu bomb, które zabiły ponad 10 tysięcy ludzi. W kraju panuje nędza i głód. Co 10 minut umiera w Jemenie jedno dziecko – podaje UNICEF..

Masakra w Manchesterze 22 maja była właśnie owocem tej nieprawdopodobnej rzezi w dalekich krajach, fundowanych tym nieszczęsnym krajom przez Wielką Brytanię. Imiona pomordowanych ofiar sa nieznane. Nikt nie wie, jak sie nazywaja ofiary morderczej wojny.

Prawda o tym, co się naprawdę dzieje, nie dociera do świata. Podobnie jak nie docierała wtedy, gdy londyńskie metro bylo zbombardowane w 7/7 2005. Zdarza się, że jakiś przechodzień podejdzie do kamery CNN i krzyknie: „Irak” albo „Blair” czy „My napadliśmy na Irak”. Na wielu spotkaniach z ważnymi mediami, na których sam byłem, wielu znanych gości powtarza „Irak” lub „Blair” jako rodzaj catharsis, czego nie ośmiela się głosić publicznie.

Zanim Blair napadł na Irak, był ostrzeżony przez wywiad brytyjski, że zagrożenie od Al-Kaidy zwiększy się po inwazji na Irak. Wywiad ostrzegał też, że znacznie wzrośnie liczba innych islamskich grup terrorystycznych. Tak jak Blair sprowadził własną wojenkę i zbrojne awanturnictwo, a Georg Bush nieudane krwawe widowisko – David Cameron, poparty przez Theresę May dokonał przestępstwa w Libii, a krwawe następstwa nastąpiły w Anglii – w Manchesterze i Londynie.

Naturalnie, że oficjalnie miało być tak, że to Salman Abedi działał sam. Był drobnym przestępcą i nic więcej. Tymczasem jego cała siatka została podana do wiadomości publicznej przez amerykańskie przecieki. Awantura szybko przygasła i zniknęła ze szpalt. Ale pytania pozostaly.

Jak to się stało, że Abedi był w stanie podróżować po całej Europie i wrócić do Manchesteru na kilka dni przed dokonaniem tej strasznej zbrodni? Czy Theresa May była powiadomiona przez MI5, że FBI wykryło Salmana jako członka komórki islamistycznej, która planowała atak w Anglii?

W obecnej kampanii wyborczej przywódca Partii Pracy Jeremy Corbyn wspomina „wojnę z terrorem, która wyraźnie zawiodła”. Ponieważ on wie, że to nie była walka z terroryzmem, ale wojna o podbój narodów: Palestyny, Afganistanu, Iraku, Libii, Syrii. Iran ma być następny. Zanim nastąpi koljeny atak, kto będzie miał odwagę to powiedzieć?

TERROR IN BRITAIN: WHAT DID THE PRIME MINISTER KNOW?,
http://johnpilger.com/articles/terror-in-britain-what-did-the-prime-minister-know

Przetłumaczyła: Tiamat
http://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 29 do “Co się dzieje na świecie – 07.06.2017.”

 1. Siekiera_Motyka said

  Warto tego nie zapomnieć !!!!

  Komentarz,

  @Arjanek 08:41:00

  Ciekawostka, że to Miedwiediew (ówczesny prezydent – odpowiedzialny za politykę zagraniczną) wydał zgodę na atak na Libię.

  Ponoć była afera, bo Putin się z tym nie zgadzał. Warto to nadmienić.

  Z kolei – identyczna próba utworzenia „korytarzy humanitarnych” w Syrii została zablokowana przez Rosję (Putin ponownie był już prezydentem).

  Krzysztof J. Wojtas 07.06.2017 09:01:15 „

 2. NyndrO said

  ojajego. ojajego. Nasz Kierownik jest „wporządku”,albo nawet bardzo.Ale nie Pan Bardzo.No jest.

 3. revers said

  Z minaretu w Warszawie z 7 dniowa koncesja na budowe meczetu od hajki HGW, lepiej widac co sie dzieje na swiecie i w Oriencie

  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/559-zydowka-gronkiewicz-waltz-buduje-meczet-w-warszawie

 4. Pinxit said

  1
  Siekiera-Motyka
  Przeciez to bzdura!!
  Miedwiediew nie mogl wydac rozkazu ataku na LIbie bo Rosja NIE zaatakowala Libii.
  Jak mozna nawet takie bzdety powtarzac!

  Co znaczy byla afera???
  Z Shojgu??
  Co mial Miedwiediew do armii???.

  Ja rozumiem puste lby ale jeszcze z przeciekami??
  W Radzie Bezpieczenstwa ONZ, USA zaproponowaly „No fly zone’ dla wojsk libijskich. Chiny i Rosja wstrzymaly sie od glosu bo sie domagaly szczegolow.
  Ta dranska ustawa rzeczywiscie byla przyjeta przez Rade Bezpieczenstwa ale bez udzialu Chin i Rosji.
  USA/ NATO i POlska napadly na Libie bez zgody ONZ!!!! To Polacy byli w Libii – nie Rosjanie!!
  ONZ nigdy nie wydalo zgody na bombardowanie Syrii.

  Albo sie uczcie jezykow obcych albo wracajcie do pierwszej klasy szkoly podstawowej dla umyslowo niedorozwinietych!

  I jeszcze do tego taka porada: „Warto tego nie zapomniec”
  Ja tego wpisu do konca zycia nie zapomne i bede cytowac wszystkim znajomym i gdzie sie da jako przyklad polskiego glupactwa.

  Amerykanie w rzeczywistosci faktycznie zrobily w capa i Rosje, i Chiny i WSZYSTKICH , ktorzy zaglosowali za „no fly zone’ – bo w propozycji rezolucji NIE byla wymieniona ani zasrana Ameryka ani Francja ani Anglia.
  Taz przeciez wszyscy o tym wiedzieli wtedy. Gazety sie rozpisywaly.
  Amerykanie zniszczyli Libii lotniska z samolotami, zeby Libijczykom „zabronic latac w „no flly zone” na ich wlasnym terytorium, a reszte kraju zbombardowali Anglicy i Francuzi, bo przeciez im rezolucja tego nie zabronila!!!!!!

  A teraz jakis dupek za namowa troli i zydow przedstawia caly dramat Libii tak, jakby to Rosja zbombardowala Libie.
  Czy to atak na gajowke?

  Ja to nawet nie mam sily do takich glowonogow co pieprza jak chora dupa, ze prezydent jest odpowiedzialny za polityke zagraniczna. Chyba w dupie albo w Kobierzynie gdzie siedza same Napoleony..
  To po co jest minister do spraw zagranicznych??.
  „podobno byla afera” – link poprosze!

  Bo rezolucje ONZ w sprawie Libii mozna znalezc w internecie. Jak ktos umie czytac.

  Rosjanie z Syryjczykami WYBUDOWALI korytarze humanitarne!!!!!!!
  Pomoc humanitarna ONZ zbombardowal ISIS.
  Czy to trolownia czy analfabetyzm???
  I do tego na gajowce!
  To juz nie ma blogow bez trolli??

 5. Zerohero said

  @Pinxit

  Myślę, że to wynika z przecenienia siły Rosji i oczekiwania, że ona będzie bezinteresownie bronić całego świata przed NATO.

 6. Pinxit said

  5
  Zerohero
  Ja nie wiem co to jest, ale z cala pewnoscia jest to masowa dezinformacja szmuglowana w niezaleznych blogach.
  Pytanie tylko, czy ta dezinformacja jest celowa, czy wynikiem nieuctwa i nie-oczytania. (tzw. smolenszczyzna)
  Obie szkodliwe.

  Rosja nie broni calego swiata.
  Rosja walczy o wlasne przetrwanie. Juz od setek lat.

  Ciekawe, dlaczego Polska nie walczy z calkowicie antypolska propaganda antyslowianska: anty serbska, anty-rosyjska, anty chrzescijanska a teraz bedziemy „pomagac” imperialistom przeciwko chrzescijanskiej Macedoni??

 7. Plausi said

  DLACZEGO ?

  „„Dlaczego służby bezpieczeństwa MI5 utrzymywały »majątek« terrorystów w Manchesterze i dlaczego rząd nie ostrzegł społeczeństwa, że zagrożenie może przyjść z wewnątrz tego społeczeństwa?”.”

  Nasze doświadczenie uczy, być może, że czytelnik ma inne wyobrażenie, że grupy terrorystyczne są organizowane wyłącznie przez służby specjalne..Wyborażenie, że te służby organizują terroryzm tylko za granicą a nigdy we własnym kraju, wydaje się nam dość odległe od rzeczywistości. Zamachy są więc organizowane przez służby specjalne, n.p. zamachy w Izraelau były inicjowane zawsze w chwili, kiedy administracja tego kraju pilnie potrzebowała takii zamach dla swych celów politycznych. Tu małe przypomnienie o demokracji i drodze do niej

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/putin-w-siedzibie-onz-polityka-swiatowa-jest-zdomi,0,2079306,184792242,czytaj.html

  W linku przypomina autor fakty z demokratyzacji Włoch, a i tradycje największej demokracji za jaką uważa się USA.

  Naturalnie grupy polityczne, por. NGOs spekulanta Sorosa, są też sterowane przez grupy finansowe, ale ich powiązanie zz obcym wywiadem jest czynnikiem ułatwiającym ich działalność.

  https://pppolsku.wordpress.com/2017/02/22/wykaz/

  Bez większego błędu można uważać te szacowne organizacje pozarządowe (NGOs) za organizacje szpiegowskie i dywersyjne, tak jak to ujął prawnie znakomity znawca tematu w Rosji, prez. Putin, czy też na Wągrzech Orban.

  A takie pytanie dla iaika: Co należałoby myśleć o pracownikach wywiadu, którzy mając okazje wysłania swoich agentów, czy nawet broni, do obcego kraju za pośrednictwem NGOs, nie uczynili by tego ?

  No to jeszcze przypomnijmy wskazówkę dla członków byłej NSZZ.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  No cóż, pierwszym pytaniem jakie należy sobie postawić wobec jakiejś nowej kreacji politycznej, jest: Jaki wywiad mógł mieć interes taką organizację utworzyć ? O tym, że NSZZ była finansowana i wspomagana przez grupy z USA podawały media, także „Wolna Europa”, już pod koniec lat 70-tych, o ile nam wiadomo. W latach 80-tych NSZZ strajkami przygotowywała gospodarkę Polski do przejęcia majątku narodowego przez kręgi zewnętrzne w ramach operacji im Balcerowicza, która w sztabie Sorosa zstała nazwana „prywatyzacją”.

  Aby nie być gołosłownym, jakie służby mogły zorganizować takie grupy przestępcze jak
  tzw. PO.PiS – SLD – PSL – SP i.t.d. ? Szczególnej uwadze poleca się takie zjawiska etapu jak Palikokotki, Kukizki czy w końcu Nowoczesnych Petru. Szczególnie te ostatnie demonstrują mechanizmy kreowania grup politycznych. Warto się temu nieco dokładniej przypatrzyć.

 8. JA said

  „Ciekawe, dlaczego Polska nie walczy”

  Polska Walczaca zostala zniszczona, zlikwodowana ostatecznie w latach 50 ub wieku. PRL to Polska coegzystujaca z okupantem.

  A III RP to na gorze okupant a na dole wyrzucani, nikszczeni, depopulowani Polacy to wlasnie MY Narod Polski walczacy o przetrwanie rodzin, rodow.

  Nie jestesmy zorganizowani, bo jestesmy depolaryzowani, rozbijani w zarodkach naszych organizacji tak w Polsce jak i na emigracji.

  To wojna, walka fizyczna:
  https://zascianekporusza.wordpress.com/2017/06/06/to-walka-fizycza/

 9. revers said

  re1,4

  takich komenatarzy to jest wiecej od rusofobow, ze to KGB przemyca islamistow od dziesiecioleci, czy to do Libii, czy to do Syrii w przebraniach, po szkoleniu w oparciu o niby zlecony zamach na JP2.

  A czytalem tez teks po rosyjsku jak KGB obchodzilo sie zu terrorystami w Libanie w 1985 roku, ucinali jaja terroryscie i wysylali z lista rodzin , krewnych do ktorych nalezeli terrorysci do likwidacji.

  Od razu terrorysci zakladnikow zwalniali, moze jednak innego jezyka terrorysci nie znaja.

 10. JA said

  nie znaja…

 11. Pinxit said

  8
  Revers
  Ciekawe jak bardzo jest ciagle popularne KGB ale nigdy CIA. I stary Bush i Obama i matka Obamy to wychowankowie CIA a jednak nikt nie ma do nich o to pretensji.
  Natomiast naogladalem sie w latach mlodosci filmow z James Bondem.
  O Rosji.
  Tam tez takie rozne rzeczy pokazywali.

  Ostatnio wszedzie mozna poczytac jak hakerzy rosyjscy sa w stanie wybierac roznym mocarstwom glowy panstwa.
  Dla ruskiego hakera to betka. Siada do komputera, prasnie w klawisz i … juz!
  Znika Clintonowa , pokazuje sie Trump! Wyskakuje jak Filip z konopii dzieki ruskiemu hakerowi.
  Bo w USA taka technologia hakowania jeszcze przez 50 lat nie bedzie dostepna bo USA jest 50 lat w tyle za murzynami a 150 za Rosjanami.
  NSA jest bezsilna wobec ruskiej klawiatury.
  Wreszcie dranie przyznali sie do winy, ze amerykanski wyborca predzej poslucha Ruska niz wlasnej partii.
  Tak, Rosjanie znani sa z tego, ze obcinaja glowy…
  Juz to tez bralismy.
  W Abu Ghraib

 12. revers said

  Pretensje do siebie p.Pinxit, bo już podczas 2 wojny światowej, z relacji na żywo zawieszonych na youtube samych zachodnich z dewiacjami dobrodzieji z Belgii, Niemiec którzy opisywali losy swych wyniosłych SS manów, a nawet pastorów próbujących przebic sie z okrązenia z tzw. jeży na froncie wschodnim i znajdowano ich powieszonych na drzewie z tabliczka z pozdrowieniami od NKWD dla lbtq i genitaliami w ustach, jak za rodinu i stalinu to z charakterem.

 13. NyndrO said

  Ale jaja 🙂 Lepszego hasła od „pastorów” dawno nie słyszałem. Szacun, , Panie Revers.

 14. Pinxit said

  11
  Revers
  Panie Revers
  O co panu chodzi?
  O mnie?
  Chcialby pan sie zamienic ze mna doswiadczeniami z II wojny?
  Watpie,.
  Moja mama i moj ojciec mogliby pana nauczyc rozumu. Bo ja, niestety bylem za mlody, zeby sluzyc autorytetem dla wspolczensych debilow.
  Niestety , z moimi rodzicami i tysiacami, tysiacami Polakow nikt nie prowadzil wywiadow.
  Pan nic nie wie o Polakach z obozu np. Dora, ktorzy nie mogli sie doczekac zeby przyszli Rosjanie i wreszcie wypuscili ludzi na wolnosc.
  Nie wypuscili.
  Alianci zbombardowali cale Nordhausen. Miejsce w miejsce .
  Uratowalo sie 5 polskich rodzin.
  Zaden glupek w Polsce o tym nie slyszal??

  Ja wam kurwa dam ruskie genitalia w ustach !!!!
  Wy przyglupy!
  W Nordhausen nie bylo ruskich genitaliow!!
  Klawiatura – i poczytaj biedaku: Nordhausen, lager Dora.
  Czy jest tam o Polakach ??
  Gowno.
  A tam byli moi rodzice. Mam na to wszystkie dokumenty!!!!!!!!!
  Lacznie z moim aktem chrztu, ty baranie!!!!!!!
  Przyszli Rosjanie i mozna bylo wreszcie mowic po polsku.

 15. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Nie tak szybko.

  OK, słowa trochę za ostre – „wydal rozkaz”, ale sens jest prawidłowy. Rosja miała weto w ONZ by nie dać USraelu nic dla pokrycia dupy jeżeli zaatakuje.

  „Ton wypowiedzi premiera Putina zaskoczył zachodnich obserwatorów, ponieważ Rosja była jednym z pięciu krajów, w tym Brazylii, Chin, Indii i Niemiec, które wstrzymały się od głosu w zeszłotygodniowym głosowaniu ONZ, popierając strefę bez lotów nad Libią.

  Decyzja o wstrzymaniu się z zaznaczeniem zakończyła się przełomem w tradycyjnej polityce Kremla polegającej na powstrzymywaniu zachodnich ataków wojskowych na obce państwa. Rozumiano, że był kierowany przez Miedwiediewa, zazwyczaj postrzegany jako mniej potężny niż jego premier.”

  https://www.ft.com/content/2e62b08e-53d2-11e0-a01c-00144feab49a?mhq5j=e1

  A wszystko było tak ułożone by za i przeciw miał czym się tłumaczyć.

  http://usiraq.procon.org/view.answers.php?questionID=000875

 16. Pinxit said

  14
  Siekiera-Motyka
  Pan oskarzyl Rosje o atak na Libie.
  Ja pojac nie moge, dlaczego w zniszczeniu Libii jest winna Rosja???????
  Czy pan oszalal?
  Jest ca pol tysiaca rezolucji przeciwko Izraelowi w ONZ i za wszystkie odpowiada Rosja???
  No to po jakiego grzyba panstwa czlonkowskie placa na ONZ ???????
  Wystarczy placic lapowki Rosji?? Nieprawdaz??
  Miedwiediew nigdy nie byl w Radzie Bepieczenstwa. Czy to tak trudno zrozumiec???
  Zaczyna sie ten sam kretynizm.
  Zblizaja sie wybory w Rosji.
  I tak, jak w poprzednich wyborach nie mozna bylo za bardzo czepic sie Putina – to opowiadano PIERDOLY o Miedwiediewie.
  Czy Rosjanie czepiali sie kiedykolwiek DEBILA Kukiza??????
  Nie!
  Voila!

 17. hulsz said

  ad.1 A to Pan nie wie ze zydek Miedwiediew (szara eminencja)ma wiecej do powiedzenia niz Putin.

  Ano nie wiemy tego, ale chętnie się dowiemy o jakichś dowodach na tę okoliczność.
  Admin

 18. revers said

  Nie ma co się ciskać, rosyjski ortodoksyjny patriarcha przewiduje 30 lat dla islamizacji europy i brak chrześcian, w Rosji ten proces może potrwać 50 lat

  https://www.memri.org/reports/russian-orthodox-prelate-predicts-europe-will-turn-muslim-30-years-russia-50

  W trybie pilnym katarski minister spraw zagranicznych udaje sie do Moskwy …
  server14.thcservers.com/~news/latest/the-pivot-qatar-foreign-minister-to-visit-moscow-on-saturday

 19. Listwa said


  Felicjan Dulski:
  Pod Banderą zbierają $ na walkę z separatystami. Lwów Knajpa anty Putinowska banderowska No i sam Bandera przy św. Elżbiecie zajął plac.

  IPN
  4 VI 1917 prezydent Francji podpisał dekret o utworzeniu Armii Polskiej we Francji, którą od października 1918 dowodził gen. Józef Haller

  Już wkrótce IPN oraz Wojskowe Biuro Historyczne opublikują album poświęcony gen. Józefowi Hallerowi i Błękitnej Armii

  Imigranci masowo zakażeni wirusem HIV.Światowa organizacja zdrowia alarmuje.

  Dzień strażaka

  Abp Wacław #Depo objął funkcję Kapelana Stanowego Rycerze Kolumba w Polsce. Poprzednim Kapelanem Stanowym był kard. F. Macharski.

  Drugi dzień obrad Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski w zakopiańskiej „Księżówce”
  A doktryny bronic nie ma komu.

  „Ciała układane były bez obmycia, Polacy na to nalegali”

  To Kopacz i Arabski zakazali otwierania trumien!

  W.Brytania/Exit poll: Partia Konserwatywna wygrała wybory, ale nie zdobyła samodzielnej większości
  http://pbs.twimg.com/card_img/872695807895642112/F96C1vy3?format=jpg&name=600×314

  Szef MON : Stopień zagrożenia ze strony Rosji jest wysoki
  http://pbs.twimg.com/card_img/872847397302521856/DgoQbtVf?format=jpg&name=600×314
  Reuters: Prezydent USA prawdopodobnie odwiedzi Polskę 6 lipca
  http://pbs.twimg.com/card_img/872845329804218370/e1PSB9AR?format=jpg&name=600×314

  W opublikowanym w czwartek oświadczeniu Departament Stanu USA wyraził zadowolenie z przybycia w środę do Polski pierwszej dostawy amerykańskiego skroplonego gazu ziemnego (LNG).
  „Stany Zjednoczone gratulują Polsce tego istotnego kroku na rzecz zdywersyfikowania jej własnych źródeł energii i wzmocnienia europejskiego bezpieczeństwa energetycznego” – głosi oświadczenie rzeczniczki Departamentu Stanu Heather Nauert.

  Na plaży w Tel-Awiwie.

  W Warszawie pochowano Barbarę Jaruzelską, wdowę po gen. Wojciechu Jaruzelskim. Po mszy żałobnej w kościele pw. św. Karola Boromeusza urnę z prochami zmarłej złożono na Starych Powązkach.
  http://pbs.twimg.com/card_img/872135391146647552/FDsHg_au?format=jpg&name=600×314

  Leszek Miller‏
  Co zmienia fakt, że przywódcy po kolejnym zamachu mówią, że są wstrząśnięci, łączą się w bólu i bardzo żałują?
  Niedoczekanie (mam nadzieję)
  http://pbs.twimg.com/card_img/871810495694721024/reAMiUjQ?format=jpg&name=600×314

  PAP informacje: Piotr Liroy-Marzec wykluczony z szeregów klubu Kukiz’15.

  Stanisław Balcerak:

  Burmistrz Brukseli podaje się do dymisji, bo pobierał kasę za lewe posiedzenia rady nadzorczej fundacji dla biednych. „Europejskie wartości”

  Prosimy nie denerwować wrażliwych uchodźców ! Uchodźca z Syrii zadźgał swojego psychologa w niemieckim Saarbrücken:
  http://pbs.twimg.com/card_img/872425269801488384/pSvMHAdW?format=jpg&name=600×314

  33-letnia żona z Afryki kocha 69-letni Luigiego z Francji. Luigi zamierza więc zostać ojcem poprzez zapłodnienie przy pomocy szklanki

  Nie to nie Londyn z 1943 roku, po nalotach niemieckich V-2. To Londyn dzisiejszy, fajny, ubogacony, kolorowy, bo wielokulturowy

  Kiedy ABW_GOV_RP zatrzymała „doktoranta” z Iraku, mikrocefale go broniły. To antypolscy dywersanci i sabotażyści

  Postępowa Francja masona Macrona planuje większe uprawnienia administracji we wprowadzaniu stanu wyjątkowego

  Policzmy na tym zdjęciu ilu ochroniarzy ma muzułmanski burmistrz Sadiq Khan , dla którego Londyn jest „bezpiecznym miastem”.

  W poniedziałek Straż Graniczna zatrzymała 30-letniego doktoranta UJ z Iraku i osadziła w ośrodku dla uchodźców w Przemyślu. Według służb ma zagrażać bezpieczeństwu Polski, choć na czym owo zagrożenie ma polegać, nie precyzują.
  http://pbs.twimg.com/card_img/870786351456817156/058TQgEE?format=jpg&name=600×314

  Katarscy finansjerzy Państwa Islamskiego mają 2 duze banki w Luksemburgu. Prawa ręka Junckera, Luc Frieden, kieruje radą nadzorczą jednego z nich

  Jeden z zabójców London Bridge, marokański Rachid Redouane (30) próbował zmusić żonę (38 lat) do konwersji na Islam.

  Po prawej luksemburski minister Jean Asselborn, który ciągle opluwa Polskę i chce wepchnąć nam muzułmańskich migrantów. Bezinteresownie.

  Luksemburg i Katar przytulne relacji z mnóstwem pieniędzy za. Ale JunckerEU chodzi o „demokracje” w Polsce i na Węgrzech

  BBN
  Prezydent zapoznał się dziś w BBN z niejawnym raportem ze Strategicznego Przeglądu Obronnego

  PAP
  Komisja Senatu USA ds. wywiadu rozpoczęła w czwartek przesłuchanie b. szefa FBI Jamesa Comeya

  Po sporach z władzami w Ankarze, rząd Niemiec zdecydował w środę o przeniesieniu żołnierzy Bundeswehry z bazy Incirlik w Turcji do Jordanii.

  Gen. P. Breedlove: W sferze informacyjnej podlegamy atakowi na wielką skalę ze strony Rosji i nie ma na to żadnej odpowiedzi z naszej strony

  „To super gość” – powiedział o Tomaszu Gollobie zmagający się z nowotworem tkanek miękkich siedmioletni Michał po ich spotkaniu w szpitalu

  Ciała osób ekshumowanych przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w latach 2011-2012 nie będą ponownie ekshumowane

  Komisja śledcza wniesie do CBA o przesłanie dokumentów dot. osób bezrobotnych, które nie miały pieniędzy, a lokowały środki w AmberGold/

  Policja: wszystkie dwanaście osób zatrzymanych w związku z sobotnim zamachem w Londynie zwolniono z aresztu bez postawionych zarzutów.

  Litwa rozpoczęła budowę ogrodzenia na granicy z obwodem kaliningradzkim. Według władz, ma ono ograniczyć nielegalną migrację i przemyt.

  Towarowa Giełda Energii uruchomiła nowy system transakcyjny w technologii amerykańskiej firmy Nasdaq; wiodącego dostawcy usług giełdowych.

  Damien Rieu‏

  Vivre en France en 2017. Na polecenie służb wszyscy w Katedrze musili podnieśc ręce.

  Napastnik Paris Farid Ikken: jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Lotaryngii, stopień naukowy doktora nauk społecznych

  Dwóch mężczyzn zastrzelony przez policję, w następstwie ataku terrorystycznego w LondonBridge Borough Market

  W 2015 stronie http://Oumma.com opublikowano pochwalnych artykuł za „odwagę” Abu Azraela.
  http://pbs.twimg.com/card_img/871416792023007234/r5PmcntM?format=jpg&name=600×314

  Marcin Twaróg
  Myroslava Krystun zaginęła. Ma tylko 13 lat.Szuka jej cała Polska.

  „Papcio Chmiel” kończy dzisiaj 94 lata! 💯💯 Henryk Chmielewski – żołnierz AK, powstaniec warszawski, autor serii „Tytus Romek i A’Tomek”.

  Raduj się Polsko! Świętujemy 95. rocznicę przyłączenia górnego Śląska do Polski

  KAI
  Warszawscy radni zdecydują dzisiaj,czy miasto będzie finansować procedury invitro. OrdoIuris podnosi zasadnicze wątpliwości co do projektu

  Oświadczenie lekarzy ginekologów

  Nowa Stategia:
  Chińczycy przetestowali nowy silnik strumieniowy

  Boeing rozpoczął testy podwodnego drona

  Hiszpania zainteresowana zakupem myśliwców F35

  http://pbs.twimg.com/card_img/871496492183416833/tLYt-vG2?format=jpg&name=600×314
  „Jak łatwo się zorientować, niezmiernie rzadko absorbuję Czytelników kwestiami dotyczącymi swojej osoby. Wyjątek czyniąc, uprzejmie proszę o modlitwę w intencji, abym mógł kontynuować służbę kapłańską w wierności Tradycji – krzewiąc niezmutowany katolicki depozyt wiary i celebrując wyłącznie Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim.
  Modlitwa w tej intencji będzie wyrazem troski o katolickie kapłaństwo oraz ujawni znaczący stopień zrozumienia powagi sytuacji Kościoła i istotnych wymiarów doktrynalnych i kultycznych katolickiej wiary.
  Niech Pan Bóg pobłogosławi hojnie wszystkim, którzy w tej intencji wezmą do ręki Różaniec”

  sacerdos hyacinthus – ks. Jacek Bałęba

  Militia Immaculatae
  Montserrat

  Visit of the M.I. Director (Karl Stehlin) to Canada and 288 new Knights

  Pielgrzymka Pięćdziesiątnicy 2017 Francja


  The Copts in Egypt: A Diabolical Trap

  elena logunova‏

  Bogurodzicy Najświętszej Pani, nas uratować! „Boga, uratować i ochraniać nasz prezydent! niech na co dzień miłości, opieki, ochrony i wytyczne

  Assad at „Made in Syria Bazaar” in Mazzeh

  Sarah Abdallah
  If Assad is such a „dictator” like the mainstream media tells us, then why are Syrians so happy to see him today during a visit to Damascus?

  Janusz.Korwin.Mikke‏
  O tym, jak p.Bujak i Frasyniuk dobijali „komunę”

  TVP Info‏

  Piłkarze Arabii Saudyjskiej (na biało) przed meczem z Australią. Minuta ciszy ku czci ofiar zamachów w Londynie. Bez komentarza.
  http://pbs.twimg.com/card_img/872911425487941633/iHEhc9ZU?format=jpg&name=600×314
  Litwini bankrutują. Po wprowadzeniu euro ceny w ich kraju wzrosły o 40 procent
  Tomasz Sakiewicz w Minęła 20: dzisiaj Rosjanie najbardziej inwestują w te siły w Polsce, które nas próbują skłócić z krajami na wschodzie

  Paweł Lisicki zastąpił Juliusza Brauna, który był członkiem Polskiego Komitetu ds. UNESCO nieprzerwanie od 1989 roku
  http://pbs.twimg.com/card_img/872768650733867009/mpQuBViq?format=jpg&name=600×314

  Telewizja Republika‏

  Soros szykuje krucjatę przeciwko Polsce !

  „Działajcie w duchu zdrowego nacjonalizmu! Nie szowinizmu, ale właśnie zdrowego nacjonalizmu, to jest umiłowania Narodu i służby jemu.”

  Co oznacza monogram IHS ?

  W jednej wersji IHS miałoby wywodzić się od łacińskiego Jesus Hominum Salvator (Jezus ludzi zbawiciel), w innej od In Hoc Signo (w tym znaku + domyślnie: zwycięstwo). Inne tłumaczenia mylnie interpretują te trzy litery jako np. „Jezus Hostia Święta”.

  Okazuje się, że IHS jest po prostu łacińską transkrypcją skróconej greckiej wersji imienia Jezus. W grece imię Jezusa zapisane wersalikami wygląda tak: ΙΗΣΟΥΣ. Omawiany monogram to akronim, trzy litery imienia: pierwsza, druga i ostatnia: ΙΗΣ. Greckie I – to jota, Η – to litera eta, czyli nasze E, natomiast Σ to sigma, która w łacińskim alfabecie ma odpowiednik S.

  W efekcie mamy IHS – jako zapowiadające całość imienia Jezusa po grecku. Małymi literami: Ιησούς, a wersalikami: ΙΗΣΟΥΣ. Inaczej mówiąc, jest to starożytna forma skrótowego zapisywania imienia Zbawiciela.

  Początki stosowania tego akronimu sięgają prawdopodobnie już III wieku. Bywał używany jako sekretne oznaczenie grobów chrześcijan.

  http://pbs.twimg.com/card_img/872392859223281665/5GBIQAU8?format=jpg&name=600×314

  Cenckiewicz
  15 lat temu – 9/6/2002 – zmarła Lidia Ciołkoszowa, historyczka, działaczka socjalistyczna, szefowa PPS na Obczyźnie

  Były Sekretarz NATO Anders FoghR był dziś gościem min Macierewicz. Omówiono sytuację . bezpieczeństwa na flance wschodniej Sojuszu.

  08.06.1946r. piloci dywizjonu 303 zbojkotowali londyńską paradę zwycięstwa w proteście przeciwko niezaproszeniu żadnych oddziałów polskich.

  Prezydent Rosji Władimir Putin spotkał się z Sekretarz Rady bezpieczeństwa Rosji Nikołaj Patruszew

  Rosyjskie siły specjalne na Krymie

 20. RomanK said

  Terroryzm???? Owszem….KTO???za tym stoi????
  Ten sam – ktory finasowal , budowal ten Monument w Georgii….i w granicie kazal wyryc sdwoj PLAN dla Swiata!
  Tylko naprawde glupi i wymozdzeni nei widza swiatlaL:-)))))

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

 21. RomanK said

  MOge zapewnic Gajowke , ze Inwestorzy i budowniczowie ne miali nic wspolnego z Arabami:-)))))

 22. Pinxit said

  18
  Revers
  No ladnie.
  Na gajowce mozna poczytac MEMRI !!!!!!!!!
  Agencje propagandowa Izraela.

  Mazel tov!

 23. revers said

  po rusku ty gawarisz?odnosniki nie zanjesz, odnosnik [1]?
  https://www.newsru.com/religy/05may2017/eu_islam.html
  [1] Newsru.com, May 5, 2017.
  z odnosnikiem do rosyjskiego zrodla, zereszta artykul ten byl tlumaczony ten niemckojezyczny, francuskojezyczny blog.

 24. NICK said

  Noo!
  Listwo Panie.
  Dzięki.

  PixiDixi jak znalazł. We całokształcie. (22).
  A i na etapie tym samym.
  Disney. Land.

 25. revers said

  Co się dzieje? nad morzem Bałtyckim, armada bombowców 2xB1, 1xB52 i powietrzny tankowiec u granic Rosji zostały przechwycone przez rosyjki mysliwiec SU27

  https://de.sputniknews.com/politik/20170610316110153-us-bomber-gruppe-ostsee-su-27-abgefangen/

  Nie jest dobrze, bo ussmani juz graja na nosie niedżwiadkowi i to z grubej rury, używając eskadry bombowców startegicznych w niwielkiej odległości od granic Rosji.

  Trump u niemieckiego Rumuna oskarża Katar o terroryzm
  https://www.rt.com/usa/391746-trump-qatar-terrorism-statement/

  Usrael z saudis chce obrobic z gazu Katar jak to wczesnie poczynil z Irakiem Libia, Syria w imie kolejnej walki z terroryzmem z wydmuszek medialnych i prowokacji.

  http://www.zerohedge.com/news/2017-06-06/forget-terrorism-real-reason-behind-qatar-crisis-natural-gas?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 26. revers said

  Cenzor 25
  lub przygotowania do G20, Hamburg zamieniony w twierdze Festung, co Niemcy najbardziej lubia z przwatna, paramilitarna policja i armia. Naet wiezienia dorazne powstaly na tereni twierdzy Festung, gdzie mozna pozamykac setki protestujacych, czy nie poprawnych politycznie.

  https://www.radio-utopie.de/2017/06/10/paramilitaerische-polizei-aus-dem-ausland-beim-g20-gipfel-in-hamburg-gegen-zivilisten/

  Obywatel to juz smiec , terrorysta.

 27. Boydar said

  Panie Reversie, „festung” to właśnie twierdza, po niemieckojęzycznemu.

 28. revers said

  no ale to tlumaczeniem i tagiem #Festung , bedzie lepiej zbierac informacje serwisom z NSA, BND.

 29. Boydar said

  Rozumiem. Mamy jasność.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: