Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  If o Magyar Nemzet: Rosjanie ostrze…
  Yagiel o Wolne tematy (59 – …
  corintians o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  niepostepowyoszolom o Wybór należy do Polski
  corintians o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  niepostepowyoszolom o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Jack Ravenno o Prof. Bogusław Paź: Prezenty m…
  Jack Ravenno o Kim jest człowiek niezaszczepi…
  Olo o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  UZA o Wybór należy do Polski
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  niepostepowyoszolom o Endlösung dla nieszczepionych”…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  kontra o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Lance do boju…

Posted by Marucha w dniu 2017-06-09 (Piątek)

I-sza brygada komendanta Adama Słomki wyruszyła w bój i kontynuuje swoją antysędziowską krucjatę. Po kabaretowych występach na stole i rzucaniu tortem przyszedł czas na rękoczyny.

Oto podczas posiedzenia Sądu Najwyższego, który rozpatrywał pytanie prawne dotyczące możliwości ułaskawienia Mariusza Kamińskiego przez obecną głowę państwa, rozjuszeni podkomendni dawnego lidera KPN zaczęli w niewybredny sposób wyrażać swoje niezadowolenie.

Podczas szarpaniny z obecną na sali policją któryś z nich próbował rozbroić jednego z funkcjonariuszy. Warto nadmienić, iż „obozowisko/koczowisko” wspomnianej grupy szpeci warszawski Plac Krasińskich, tuż obok siedziby SN, już od ładnych paru miesięcy.

Kiedy doczekamy się reakcji państwa na podobne wybryki, których eskalacja przybiera niemal każdego dnia na sile? Kto położy w końcu kres zachowaniom, które uwłaczają nie tylko powadze sądów, ale i całego państwa?

Pytania te pozostaną, zdaje się, jeszcze długo bez odpowiedzi, szczególnie wobec poczynań obecnych władz, które za jeden ze swoich priorytetów uznały przekreślenie zasady niezawisłości sądownictwa w Polsce. Co więcej, od dłuższego już czasu przedstawiciele rządzącej partii w swoich wypowiedziach zdają się wręcz zachęcać sympatyków do podobnych działań.

I tak oto państwowotwórczy rzekomo PiS, gdy ma w tym swój cel, zamienia się w siłę czysto anarchiczną. Działania zmierzające do politycznego podporządkowania sądownictwa mają bowiem nie tylko komunistyczny, ale i sanacyjny rodowód, gdy ówczesne władze właśnie pod hasłem „sanacji” (dziś jej synonimem jest „dobra zmiana”) jedną decyzją ministra zmieniały strukturę sądów powszechnych, dokonując przy tym personalnych czystek wśród sędziów, nie mniejszych od tych, jakie miały miejsce po roku 1945.

Jakie hasła niesie na swoich sztandarach dzisiejsza „dobra zmiana” w sądownictwie? Lustrację, dekomunizację i powolność sądów wszystkich instancji wobec poczynań rządzących.

Dwa pierwsze argumenty zdają się nie mieć żadnego uzasadnia w realiach, ze względu na fakt, iż lwia część orzekających obecnie sędziów urodziła się w latach 60. i 70. ub. wieku i była najzwyczajniej za młoda na jakąkolwiek „kolaborację” z komuną, no chyba że w szkole, np. w ramach prowadzonej izby pamięci poświęconej któremuś z żołnierzy GL czy AL. Dla PiS-u nie jest to jednak żaden argument, wszak każdy z nich miał jakiegoś tatusia czy dziadziusia, na których w przepastnych archiwach IPN-u można zapewne to lub owo znaleźć. I nie chodzi tu nawet o owego słynnego „dziadka z Wehrmachtu”.

Wszak dziś lepiej mieć dziadka z Wehrmachtu (względnie UPA), niż np. z LWP czy MO (nie mówiąc już o PZPR czy SB). Wszak koniec końców dziadek tej pierwszej kategorii walczył, w odróżnieniu od tego drugiego (chyba, że był szpiegiem któregoś z zachodnich wywiadów), z bolszewicką nawałą…

Maciej Motas
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 18 do “Lance do boju…”

 1. Listwa said

  Adam Słomka to były poseł i oczywiście piłsudczyk.

 2. Michał D. said

  I oczywiście chazar z krwi i kości.

 3. witek said

  Słomka regularnie pisuje na portalu NGOpole.pl

  matko ile bredni tam się przelewa 🙂

  http://www.ngopole.pl/2017/05/31/policja-z-ostra-bronia-w-sn-bez-paralizatorow/

 4. witek said

  Tutaj dyskutują z panem Sanockim.
  Ależ to…biedni ludzie!

  http://www.ngopole.pl/2017/05/18/czy-mamy-za-co-kochac-rosjan/

 5. Michał D. said

  Słomka to szczególny typ chazara – bojówkarz i prowokator.

 6. Zerohero said

  @4, Witek

  Nie zamierzam nawet w to klikać, ale już sam tytuł to ładna szkoła manipulacji. Otóż okazuje się, że ktoś chce Rosjan „kochać” i z tym urojonym kimś polemizuje tow. „antykomunista”. Ja się spotkałem głównie z głosami które apelują by Rosjan traktować nie inaczej niż inne nacje – co antyrosyjskich dżihadystów doprowadza do szewskiej pasji, bo jakże to! Rusofilia!

  A w ogóle towarzysze Słomki mogliby wskazać jakie nacje mamy kochać? Bo skoro stosunki międzynarodowe pojmujemy w ten sposób, to na pewno są nacje które musimy kochać.

 7. Joannus said

  Jaki kram taki pan. Jaki KPN taka słomka.

 8. witek said

  Wystarczy, że KPN wydał znaczek z podobizną Stećki.
  UPAińskiego ludobójcy i zołnierza SS Galizien

 9. revers said

  obalamy stary marksizm z komuna, niech zyje nowy marsizm multi-kulturowy
  https://wzzw.wordpress.com/2017/02/18/%e2%96%a0%e2%96%a0-o-tym-jak-rockefeller-soros-i-jaruzelski-obalili-komune-w-polsce-%e2%96%a0%e2%96%a0/

 10. RUSOFOB psychopata Słomka KPN szuka TANIEGO rozgłosu medialnego ! said

  Ten OSZOŁOM Adam Słomka SYSTEMATYCZNIE w okresie POPRZEDZAJĄCYM jakąś kampanie wyborczą np. przed wyborami do samorządów lokalnych lub kneseto-Sejmu czy Senatu, wtedy on właśnie ZAWSZE organizuje agresywne kontrowersyjne, awanturnicze HEPENINGI w czasie których on DEPCZE ustanawione zasady prawa oraz obyczajów w Polsce, tak aby jego aresztowała policja, a wtedy on UDAJE „męczennika” systemu … itp.

  Tem GŁUPKOWI Adamowi Słomce z tego gównianego „KPN” generalnie chodzi, aby w ten sposób o zdobyć za DARMO krzykliwy ROZGŁOS medialny, gdyż w inny sposób on NIE może zaistnieć medialnie w Polsce.

  Przed dokonaniem jakiegoś EXCESU lub AWANTURY przez tego rozrabiakę politycznego karierowicza Adama Słomkę on wcześniej zawiadamia o tym żydowskie i niemiecke polskojęzyczne „media” dając im wcześniej SCENARIUSZE, instrukcje co on RADYKALNEGO zrobi lub powie ekstremalnego, obrazi lub naubliża komuś i ma to być SYGNAŁEM dla brukowych mediów do rozpoczęcia filmowania lub robienia zdięc … itp.

  Zaraz po tej PROWOKACJI słownej Słomka i jego zgraja oszołomów „KPN” dokonuje jakieś niedozwolone prawem czyny, a wtedy tak SPROWOKOWANA POLICJA rzuci się na Słomkę, aby jego aresztować, a wtedy OSZOŁOM Słomka z gównianej „KPN” się wyrywa polilcjanto, SZAMOTA się z policją, kładzie się na ziemię, kopie … aby „udramatycznić” jak niby jest „krzywdzony” ten OSZOŁOM z „KPN … itp.

  Jak odbywa się ta cała KEMEDIA to wtedy RUSOFOB pscychol Słomka ubrany w czapke „maciejówkę” jest fotografowany lub filmowany ale potem przedstawiany w tych obecnych ZAKŁAMANYCH mediach ukazuje się FAŁSZYWA informacja, że jaka to spotkała wielka MARTOROLOGIA tego autentycznego OSZOŁOMA Słomkę z gównianego „KPN”.

  Ta KOMEDIA z tym wariatem ubranym w „maciejówkę” się powtarza, co sprawiać też wrażenie jakby spotkała MARTYRYLOGIA samego wenerycznego qurwiarza „Piłsudskiego, który zmarł na KIŁĘ III stopnia.

  Ten PIENIACZ Adam Słomka pochodzi z Cieszyna i organizuje ROZRUBY też w Nowym Sączu i na południu Polski, którego naczelna DOKTRYJNĄ polityczną jest SKRAJNA RUSOFOBIA oraz prowadzenie przez Polski otwartej WOJNY z sąsiadami Polski, a zwłaszcza z Rosją czegoś sobie życzy żydowska centralna MELINA „biały dom” z Waszyngtonu oragnizująca rabunkowe zbrodnicze napady na mniejsze państwa na całym Świecie.

  Ten RUSOFOB Adam Słomka chwali się na swojej stronie internetowej jakie to ostatnio otrzymuje listy gratulacyjne i instrukcje od wampira RUSOFOBA pomyleńca Johna McCaina z Arizony z USA realizującego doktryny rabunkowych żydo-bank-sterów z New Yorku.

  Ta KOMEDIA wykręcona w Sadzie Najwyższym przez tego GŁUPKA Adam Słomka, aby uzyskać TANI ROZGŁOS medialny przed nadchodzacymi wyborami do samorzadów terytorialnych.

  Jak tego OSZOŁOMA z gównianego KPN Adama Słomka wypuszczą z aresztu ten pobiegnie POLEWAĆ farbą jakieś pomniku lub też OBLEJE farbą jakiegoś ważnego urzędnika na południu Polski na ZAMÓWIENIE Tuska z Brukseli, aby zdobyć też PORĄBANIEC Słomka zdobył TANI ROZGŁOS medialny w niemieckich brukowcach w III RP … że JAKOBY nie ma demokracji … itp.

  Ten oszołom KPAN Słomka jest NIE obliczalny, dlatego powinien by WYKLUCZONY z jakich kolwiek debat publicznych, a on chce, aby na niego WYKOŁOWANI ludzie głoswali w wyborach, po tym jak UDAJE MĘCZENIKA … itp.

 11. andzia said

  Przypomniało mi się opowiadanie o Żydzie, który niósł szczury w worku na plecach i co rusz szturchał je kijem. Na pytanie po co to robi, odparł- aby sie między sobą kotłowały, bo inaczej wygryzą mu dziurę w chałacie.

 12. b said

  A po co on ten żyd niósł te szczury we worku? To nie robi sensu. Natomiast ma sens opowiadanie o kierowcy czterotonowej ciężarówki co walił w budę kijem co pół kilometra. Wiózł 6 ton kanarków, i dwie tony musiały być ciagle w powietrzu. Kanarka nie można nikomu puścić, a szczura owszem.

  Acha, rozumiem…………

  ——
  Może niósł te szczury do Polskiej Akdademii Nauk?
  Admin

 13. revers said

  Singer szykuje polskojezyczne mieso na uboj …
  http://natemat.pl/209989,to-teraz-co-wojna-macierewicz-w-radiu-maryja-oskarzyl-rosjan-o-spowodowanie-katastrofy-smolenskiej

  Kot pogrzebany w Smolensku – wyrwigrosz
  .https://www.youtube.com/watch?v=ShZcxrK3cW4

 14. RomanK said

  Przeciez mozna Slomki -nie czytac…

 15. Boydar said

  Ano właśnie, kto zaczytuje się jakąś słomką.

 16. Michał D. said

  Powinien dostać porządny łomot, stracić wszystkie zęby, to od razu zacząłby szanować Polskę.

 17. Kowalski said

  POLACY skanczcie z tym gadaniem pisaniem
  ZANICH TRZEBA SIE BRAC ;;;;;;;;;;;;;FIZYCZNIE;Za tych ;;;;;;;zydowskich terorystow

 18. NICK said

  Inna Sprawa KPN. Janie Panie. (7).

  Do tych por czkawka czka.

  Dzieci KPNu są żywotne.

  Bynajmniej u mnie.

  Generalnie to Konfederacja polin Niepodległej.

  Z tego co wiem oddolnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: