Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co się działo w Serbii w 1999 roku

Posted by Marucha w dniu 2017-06-11 (Niedziela)

Minęła 18. rocznica ostatniego zbombardowania Jugosławii i wymazania europejskiego kraju z map i atlasów świata. Powstało nielegalne i dotąd nieuznane państwo Kosowo.

Amerykanin opowiada o Serbach – prawda o Kosowie (American about Serbs – The truth about Kosovo-Independence – YouTube:

Przekład z języka angielskiego:

I Stany Zjednoczone, i kraje europejskie haniebnie poparły muzułmańskich nazi-terrorystów i masowych morderców przeciwko serbskim chrześcijanom. Nie było żadnych serbskich przestępstw wojennych w czasie bałkańskich wojen; Serbowie się bronili. Zbrodnie wojenne były popełniane przez albańskich islamistów i bośniackich muzułmańskich oraz chorwackich nazistów.

Od lat dyskutujemy, czemu to takie straszne niebezpieczeństwo i katastrofa mieć albańskich terrorystów, tworzących jeszcze jedno albańskie terrorystyczne państwo Kosowo. Ciekawe, bo przecież albańscy muzułmanie mają już swoje muzułmańskie państwo, które nazywa się Albania. Jeszcze jedna Albania?

Uważam, że jest to jest najbardziej drańska, niemoralna i niewyobrażalna grabież ziemi; kradzież serbskiej ziemi. To jest skandaliczna, ohydna kradzież ziemi (na zdjęciach: mapy Kosowa, oderwanego od Serbii: grupy etniczne w 2008 roku: 70% serbskich chrześcijan, którzy są ofiarami muzułmańskiej inwazji).

Dzielni Serbowie próbują się bronić, powstrzymać inwazję i robią wszystko, co tylko w ich mocy, by walczyć, bo haniebny rząd USA i ten imbecyl Bush uznali niepodległość tego terrorystycznego państwa Kosowo, które stanowi zagrożenie nie tylko dla Serbów, ale i Grecji, Węgier, Rumunii i calej Europy! Ten islamski rak rozłazi się po całej Europie! To jest bardzo niebezpieczne.

Około 150 tysięcy serbskich ludzi, ktorzy mieszkają w Kosowie, są prześladowani, spychani i wyrzucani z własnych domów i mordowani. Terroryzowani przez dwa milionych albańskich muzułmańskich obcych przybyszów, którzy nielegalnie napadli na kraj. To ogromna inwazja obcych Albańczyków, którzy przybyli i napadli na serbskie terytorium, okupują cały obszar.

Dwa miliony albańskich islamistów przeciwko 150 tysiącom serbskich istnień. Nie bardzo uczciwa walka! Ale te 150 tysięcy Serbów – to bardzo dzielni ludzie. Próbują walczyć, kontrolować przynajmniej część Kosowa; nie uznają Kosowa i nie poddają się. To naprawdę grupa bardzo, bardzo dzielnych ludzi, i ta odważna grupa ludzi musi kontynuować swój sprzeciw przeciwko temu, co się dzieje.

No więc mamy sytuację, w której pozwalamy na to, co się dzieje, i to teraz, gdy Kosowo nie jest jeszcze rozpoznane jako niepodległe państwo – toż oni już połykają Europę!. I teraz, przy ich dużym przyroście naturalnym i przy ogromnej legalnej i nielegalnej emigracji z krajów trzeciego świata i muzułmańskich krajów, dajemy im jeszcze jedno państwo, jeszcze jedną bazę, jeszcze jedną odskocznię, z której mogą szmuglować ludzi, i coraz więcej narkotyków i różnych okropności, które roznoszą po całej Europie. To jest wprost nie do uwierzenia.

[Nie zapominajmy też o znaczeniu „Kosowa” jako miejsca ulokowania olbrzymiej amerykańskiej bazy wojskowej – Bondsteel. – admin]

Bombardowanie Serbii – Belgrad 1999r.

Wszyscy w Europie i w Ameryce powinni dzień i noc dziękować Serbom za to, czynią to dla nas. Serbowie są JEDYNĄ przeszkodą i jedyną nacją w Europie, która stawia opór islamskiemu terroryzmowi. A my im wbijamy nóż w plecy. To jest hańba! To jest przestępstwo, które popełniamy nie tylko na Serbach, ale i na nas samych! To jest wstrętne, haniebne!

My powinniśmy dziękować serbskim chrześcijanom dzień i noc, podziwiać ich i być im wdięczni, bo w latach 90-tych walczyli, żeby ratować Bałkany przed inwazją islamską. My powinniśmy ich podziwiać i dziękować im, a nie robić tego, co robią zdemoralizowani przywódcy w USA i Europie, potępiając Serbów i nazywając ich wojennymi przestępcami.

Serbowie są przestępcami, bo bronią własnego kraju?! – Oni nie są przestępcami wojennymi! Amerykańskie i europejskie zwierzęta, które bombardowały Serbów – to są przestępcy wojenni! Bombardowali i zwalczali Serbów wtedy, gdy ci próbowali bronić swojej ojczyzny od islamskiego terroryzmu. To nielegalni cudzoziemcy, którzy bombardowali Serbów, są przestępcami wojennymi.

Nielegalni obcy cudzoziemcy, którzy występują przeciwko Serbom – to są przestępcy wojenni. Ci, którzy bronią terrorystów, są przestępcami wojennymi! Środki masowego przekazu – media, to ŚWINIE, które potępiają heroicznych Serbów – to są przestępcy wojenni! (na zdjęciu: serbska matka w Kosowie, która straciła męża, trzech synów i dwie wnuczki).

*                        *                         *

Jak Serbowie byli zarzynani na handel organami ludzkimi (Exposed: how Kosovo Serbs were butchered for organs – YouTube:

Przekład z języka angielskiego:

„Ujawniono: w 1999 roku, islamiści albańscy z Kosowa wsadzili na ciężarówkę ponad 300 zakładników i przewieźli ich za granice do Północnej Albanii, gdzie im wycięli organy na sprzedaż”. – Carla del Ponte (główny prokurator w Międzynarodowym Sądzie Sprawiedliwości w Hadze).

To jedna z tych szokujących informacji, ujawnionych w książce Carli del Ponte, głównej prokurator Międzynarodowego Trybunału w Hadze, który prowadził śledztwo w sprawie przestępstw wojennych, dokonanych na terenie Jugosławii w czasie islamskiej inwazji z Albanii. Książka nosi tytuł “The Hunt: Me and War” (Polowanie: Wojna i ja).

Kompletnie załamana Slobodanka Krsticz przez 10 lat próbowała się dowiedzieć o losie swojego syna, którego widziano ostatnio w obozie koncentracyjnym na granicy Kosowa z Albanią. “Po tym, co się dowiedziałam z tej książki, mało nie dostałam ataku serca. Teraz rozumiem, że ktoś, kto jest pod opieką super-mocarstw, wziął mojego syna i jego przyjaciół, pokroił na kawałki i sprzedał. Aż do dziś nie chciałam w to uwierzyć, ale po przeczytaniu tej książki nie mam pojęcia,jak przeżyję resztę mojego życia”.

Przetłumaczyła: Tiamat

http://zygmuntbialas.blog.pl

Komentarzy 9 to “Co się działo w Serbii w 1999 roku”

 1. Wszystkim moim braciom Jugosłowianom życzę, aby dane im było znowu zjednoczyć się w jednym silnym państwie!

  A wszystkim moim braciom Słowianom życzę uwolnienia się spod parchatej okupacji.

 2. Polecam książkę „NATO na Bałkanach. Rozpad Jugosławii” – Piotra Beina

  https://rapidu.net/4220737846/NATO-na-Balkanach.-Rozpad-Jugoslawii.zip

  Rozpakować i uruchomić skrót „Książka”. Plik otwiera się w przeglądarce internetowej, jako książka kartkowana. Jeśli komuś się nie otworzy, to znaczy, że musi on(a) dodać lokalizację rozpakowanego folderu, jako zaufaną.

  [Menedżer ustawień programu Flash Player>Zaawansowane>Ustawienia lokalizacji zaufanych.]

 3. Uprzedzając niejako atak na autora zapodanej wyżej książki, czyli Piotra Beina, pozwolę sobie wkleić pewien cytat:
  „Piotr Bein również występował w gajówce, dopóki nie poczuł się obrażony (nigdy nie wyjaśnił, w jaki sposób i kto go obraził), a z powodu braku wymaganej przez niego reakcji admina groził donosami na gajówkę i jej zamknięciem. Szkoda chłopa, że mu się glizdy we łbie zalęgły, bo dobrze się znał na sprawach jugosłowiańskich.”
  Nie jestem zwolennikiem tego pana, podobnie jak, Grzegorza Brauna, czy Stanisława Michalkiewicza. Książkę jego poleciłem, bo uważam, że napisał ją w sposób rzetelny. Nie o autora tu chodzi, lecz o treści tam zawarte, oparte w dużej mierze na dokumentach.

 4. „Z inicjatywy Serbskiej Akademii Nauk i Sztuk i z błogosławieństwa Patriarchy Serbii Irineja powoływany jest specjalny zespół prawników, którzy będą mieli za zadanie przygotowanie pozwu przeciwko NATO – za wyrządzone szkody materialne i moralne w czasie bombardowań w 1999 roku”.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201706085632846-Serbia-powoluje-zespol-prawnikow-pozew-NATO-bombardowania-1999/

  Wątpię, czy to odniesie jakikolwiek skutek. Nie mam pojęcia, czy istnieje jakaś inna droga. Ale krew się we mnie gotuje i pragnę tylko jednego: aby dożyć chwili, gdy wszystkich tych parchów, odpowiedzialnych za wszystkie współczesne wojny, niosące ogromny ból i tragedię milionom ludzi na całym świecie, powywieszali, jak ongiś pewnego jegomościa.

 5. maasteer said

  W kosovie i Donbasie można mordować – tu nie obowiązują prawa człowieka, ani żadne inne normy moralne.
  Wystarczy prześledzić sytuację w Serbii, Syrii i na ukrainie.

  W Serbii byli dobrzy rebelianci i separatyści albańscy – podobnie jak w Syrii isis – trzeba ich wspierać za wszelką cenę przeciw legalnym władzom.

  Natomiast w Donbasie „separatyści” są źli i trzeba ich zwalczać wspierając reżim w kijowie.

  To są tzw „wartości” zachodnie.

 6. Pinxit said

  Zadziwia bezczelnosc Zachodu.
  Teraz proponuja Serbom, zeby wstapili do NATO!!!!!!.
  Czarnogore zmuszono. Wbrew wszelkim protestom i awanturom, w ktorych oskarzano Rosje o „wtracanie sie do Czarnogory” – teraz do konca nie wiem, czy kraje NATO jeszcze maja zatwierdzic to czlonkostwo Czarnogory czy to juz klapa. Chodzi o to, zeby finalnie polaczyc Czarnogore i z Kosowem i w ogole podbic cale Balkany.
  Europa sie przyglada…. i nic. Pomagamy przybyszom zza morza podbijac Balkany. Pani Albright i rozne senatory juz maja wspaniale posesje i biznesy.
  Albania to juz ktores z kolei Jeruzalem wahabicko-zydowskie.

 7. […] Więcej […]

 8. b said

  Serbia od wieluset lat była w przyjaźni z Polską. To zakończyła tylko jedna intryga pod koniec lat dziewięćdziesiątych i nagle staliśmy sie wrogami. Ale słowiańska jednota będzie trwać dalej, bez Polaków.

  Poniżej, rosyjsko ukraiński chór spiewa dla Serbów.

  .http://www.dailymotion.com/video/x5gq14x_tamo-daleko-kuban-cossack-choir-english-subtitle_fun

Sorry, the comment form is closed at this time.