Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zacharowa: Zachodnie media nie pozwalają dziennikarzom przyjeżdżać na Krym

Posted by Marucha w dniu 2017-06-11 (Niedziela)

Redakcje zachodnich mediów zakazują swoim dziennikarzom podróży na Krym, bo etyka zawodowa nie pozwoliłaby im na przemilczenie tego, jak faktycznie wygląda życie na półwyspie – powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

W miejscowości Ałuszta rozpoczęło się pierwsze forum medialne „Otwarty Krym: na własne oczy”, w którym uczestniczą władze półwyspu, deputowani Dumy Państwowej i Rady Federacji, przedstawiciele MSZ FR, eksperci i dziennikarze z Rosji oraz krajów bliskiej i dalekiej zagranicy. Forum odbywa się przy wsparciu biznesmena i wydawcy brytyjskich gazet „Independent” oraz „London Evening Standard” Aleksandra Liebiediewa.

— Zagraniczni korespondenci są myślącymi ludźmi, doświadczonymi. Problem polega na tym, że ich redakcje nie pozwalają im przyjeżdżać do regionów Rosji. Dotyczy to nie tylko Krymu, ale Krym jest najbardziej jaskrawym przykładem – powiedziała Zacharowa.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ kolejny raz podkreśliła, że jeśli pracownik zachodnich mediów przyjedzie na Krym, nie będzie mógł przemilczeć prawdy o sytuacji na półwyspie. Właśnie dlatego – zdaniem Zacharowej – polityka redakcyjna zachodnich mass mediów wyklucza takie podróże.

https://pl.sputniknews.com

Komentarze 4 to “Zacharowa: Zachodnie media nie pozwalają dziennikarzom przyjeżdżać na Krym”

 1. Kojak said

  Zachodnie media ? Nie to zydowscy agresywni pismacy i krzykacze uprawiajacy jawnie hitlerowska propagande ! Tak te gobelsowskie zydpowskie szczekaxzki nalezy nazwac One prawde powiedza jak sie pomyla ! To jest sciek i rynsztok istne szambo z gnojowka ! Nie ma takie swinstwa zeby zydomedia zawachaly sie go uzyc ! ! !

 2. Boydar said

  „… jeśli pracownik zachodnich mediów przyjedzie na Krym, nie będzie mógł przemilczeć prawdy …”

  Ależ będzie, słowo harcerza ! 🙂

 3. revers said

  A tak wyglada ruch bezwizowy, z jednej strony zachodnie image o wolnosci do kolejnej twierdzy G20 w Hamburgu z prywatnymi wiezieniami i paramilitarnymmi jednostkami.

  I ploty, zasieki na granicy Ukrainsko-Krymskiej od strony ukrainy.

 4. revers said

  na Krym oczywiscie.

Sorry, the comment form is closed at this time.