Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szwedki gwałcone na potęgę! Władze nie widzą problemu. Drastyczny skok liczby napaści.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-12 (Poniedziałek)

Trudno przypomnieć sobie, kiedy ostatnio w Europie odnotowano tak wysoki wzrost statystyk napaści na tle seksualnym. Prawdopodobnie nawet okresy wojenne nie obfitowały w skoki na poziomie… 1000 procent!

Szwecja ma duży, bardzo duży problem z imigrantami. Choć władze tego kraju starają się tego nie dostrzegać, to rdzenni Szwedzi już niedługo będą mniejszością i będę musieli podporządkować się woli przybyszów z krajów muzułmańskich.

Z kolei Szwedki… no właśnie. One przeżywają we własnym kraju istny horror.

Jak podaje portal breitbart.com, w Szwecji w 2016 roku o 1000 procent wzrosła ilość aktów seksualnego molestowania. W ciągu ostatniego roku Szwecja odnotowała dramatyczny wzrost liczby ataków seksualnych na kobiety i nastolatki w parkach rozrywki, na imprezach rozrywkowych, ogólnie – nie w pomieszczeniach.

Ofiary opisują napastników jako mężczyzn obcego pochodzenia. Najczęściej atakowane są kobiety-biegaczki. Rdzenne Szwedki, a już szczególnie te o jasnej cerze i blond włosach (są w większości), nie mogą już tak swobodnie, jak chociażby dwie dekady temu, wybrać się na jogging.

Faktem jest, że kobiety u naszych sąsiadów zza Bałtyku muszą z domów wychodzić albo z partnerem, albo bronią palną, tudzież gazem pieprzowym czy paralizatorem. W Polsce stosowanie takich środków uważa się za ponadprzeciętną zapobiegliwość i dmuchanie na zimne. W Szwecji natomiast takie działania są jak najbardziej zasadne.

[Gaz pieprzowy podobnie jak paralizator jest NIELEGALNY w Szwecji. Zamiast gazu pieprzowego używa się sprayu, który farbuje twarz. Zamiast paralizatorów – perswazji. – admin]

Mało tego, że imigranci jako tacy czują się w Europie bardzo swobodnie. W Szwecji mają dodatkowo szczególne prawa. Krytykowanie ich obecności w kraju jest ścigane z urzędu, a funkcjonariusze policji starają się odradzać szwedzkim obywatelom zgłaszanie przestępstw popełnianych przez “osoby o śniadej cerze”.

[Istnieją też grupy kobiet, które obnoszą się z hasłami typu: „Nie jestem twoją kobietą i nie życzę sobie, byś mnie bronił przed gwałtem”. SERIO, KURWA! – admin]

Czy rządzący Królestwem Szwecji podejmują drastyczne kroki w kierunku walki z gwałcicielami? To zależy czy za takie uznamy rozdawanie bransoletek z napisem “nie dotykaj mnie”. Cóż za siła perswazji!

Marcin Palion
http://newsweb.pl

Komentarzy 39 to “Szwedki gwałcone na potęgę! Władze nie widzą problemu. Drastyczny skok liczby napaści.”

 1. Dziadzius said

  Prawdopodobnie ze wiekszosc pozycji w rzadzie Szwecji jest obsadzone feministkami ( no i jewrejkami) – a wiec tymi samymi co nie cale 6 miesiecy temu glosno mowily ze „bialemu jest nic do nich i do tych gwaltow i ze ich macice sa ich wlasnocia”- wiec te gwalty na innych kobietach musza byc planowane przez rzad Szwecji ????? Planowany wzrost obywateli do dalszego ( tak za 20 lat) glosowania na wiecej immigrantow ( 20 letni plan)????

 2. Birton said

  ISIS to robota Izraela
  ISIS jeszcze nigdy nie pokąsał reki swego żydowskiego dobrodzieja
  ISIS stworzył i wspiera ten, kto ma w tym interes
  ISIS ochrania żelazna pięść Izraela – USA
  to :
  Izrael i USA odpowiadają za ludobójstwo na Bliskim Wschodzie w szczególności chrześcijan. Netanyahu i Obama to ŻYDOWSCY ludobójcy i powinni być sądzeni, Norymberga II. Teraz dołączył do nich ŻYDOWSKI sługus Trumpstein
  I sraeli
  S ecret
  I inteligense
  S ervice
  zniszczono jeden rower bojowy ISIS i cztery dywaniki modlitewne bojowników,
  „swoim krzywdy nie należy czynić „- to zalecenie międzynarodowego żydostwa, ojców ISIS – USA Izraela – tak powiedział pewien pan na przystanku autobusowym
  każde dziecko wie, że inwazja muslimów na Europę jest częścią żydowskiego planu NWO polegającemu na przejęciu kontroli nad światem czyli goimami (nami, Europejczykami).
  każde dziecko wie, że autorem inwazji i ataków muslimów jest Izrael, tylko wykonanie jest arabskie, podobnie jak ataków z 13. września

 3. !!!!!!!!! KOZOJEBY OBCIĘLI PSINIE USZY I JESZCZE SIĘ TYM SKURWIESYNY PRZECHWALAJĄ POD PUBLIKĘ !!!!!!!!!!!!!!!

  http://www.wrealu24.pl/6530-co-za-bydlaki-muzulmanie-obcieli-psu-uszy-i-jeszcze-sie-tym-chwala-w-sieci-foto-18

  —– A TAK TO OSTATNIO CORAZ CZĘŚCIEJ WYGLĄDA WSZĘDZIE NA ZACHODZIE: —–

  http://wrealu24.pl/index.php/services/1247-uchodzcy-chcemy-dziwek-i-luksusow-jak-tego-nie-dacie-wezmiemy-to-sila-i-upokorzymy-was
  http://www.wrealu24.pl/6535-polak-mieszkajacy-na-stale-w-austrii-obnaza-cala-prawde-przez-imigrantow-nie-da-sie-tu-dluzej-zyc-video

  —————————————-

  Moim zdaniem kobiety na Zachodzie powinny nosić przynajmniej noże do obrony. Jednego nachalnego zboczeńca-brudasa dźgnie energicznie w oko i choćby ją pozostali w odwecie zabili, to się odtąd dziesięciu następnych będzie BAŁO zaatakować inne nasze panie, mając tamtym przykładem wymuszony RESPEKT! Dla przykładu, żółtki się z tego rodzaju hołotą nie pierdolą:

  http://demotywatory.pl/4564833/Czarnoskory-zgwalcil-Chinke-Chinczycy-odcieli-mu-penisa

 4. Grace said

  Szwedzi sami sobie winni takiej sytuacji. Wystarczy spojrzec ilu muzulmanow jest w szwedzkim rzadzie. Teraz narzekaja a przeciez witali tych „uchodzcow ” z otwartymi rekami i nogami. Jeszcze niedawno. Wcale mi Szwecji nie zal. To oni pierwsi nie sprawdzali kto do nich przyjezdza, bez dokumentow, bez zadnej formy identyfikacji. Dawali „uchodzcom” opcje wybrania sobie nazwiska, imienia i daty urodzenia. Kto tak robi? Za glupote sie placi, wczesniej czy pozniej.

 5. Boydar said

  Tą rurkę powinni podłączyć do kompresora. Ale to stara sprawa i dwa razy już w Gajówce była. Przypadek odosobniony i kropla w morzu potrzeb.

  Natomiast psa mi żal, w przeciwieństwie do Szwedek.To one są od wieków wylęgarnią tego, co Szwecja obecnie przeżywa. Mam chachłacką nadzieję, że nie przeżyje. A Pan Gajowy wróci do Ojczyzny.

  ——
  Wrócę może. W sosnowej jesionce…
  Admin

 6. Antares said

  Niech ciapaci ich zajebią. Zasłużyli sobie na taki los, aż proszą się o to aby ich tak traktowali.

 7. Joannus said

  Ad 4 i 6
  Zgadzam się całkowicie w Wami.
  Jeszcze jedno, w latach siedemdziesiątych Szwedzi przodowali w szerzeniu ”wolnej miłości”. Sprawiedliwość istnieje, bo za tamto teraz mają większy dostęp do mniej wolnej. Dobrze im tak.

 8. Boydar said

  Nie wiem, Panie Gajowy, kim Pan jest ani co się Panu w życiu przytrafiło. Ale chciałbym abyśmy mieli taką Ojczyznę, aby jednak mógł Pan wrócić. Ona pewnie też by chciała …

  Szczerze?
  Za Polską tęsknię.
  Za polactwem – nie. A polactwo stanowi większość.
  Admin

 9. Maćko said

  Szokujace to zdzjecie z psem…
  ***
  http://trybun.org.pl/2016/11/08/ministerstwo-obrony-narodowej-uruchamia-cykl-bezplatnych-szkolen-samoobrony-kobiet/
  Celem projektu Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

  Każda grupa kobiet weźmie udział w sumie w ośmiu spotkaniach (organizowanych od listopada 2016 do czerwca 2017, z reguły w każdą pierwszą sobotę miesiąca) w wytypowanym obiekcie wojskowym w Białymstoku, Bielsku-Białej, Brzegu, Bydgoszczy, Gdyni, Giżycku, Gliwicach, Hrubieszowie, Kielcach, Krakowie, Koszalinie, Lidzbarku Warmińskim, Łasku, Międzyrzeczu, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Słupsku, Sulechowie, Szczecinie, Świętoszowie, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Ustce, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem, Zamościu i Zegrzu.

  Pierwsze zajęcia w 30 miastach odbędą się 19 listopada 2016 r. W tym samym dniu w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się zajęcia inaugurujące projekt. Kolejne praktyczne szkolenia będą odbywały się w dniach: 3.12.2016 r., 14.01.2017 r., 4.02.2017 r., 4.03.2017 r., 1.04.2017 r., 6.05.2017 r., 3.06.2017 r. Zakończenie I edycji projektu planujemy w czerwcu 2017 r.

  Pamiętaj – nowe umiejętności, których nauczysz się podczas spotkań, dadzą Ci przewagę nad przeciwnikiem.
  ****

  Dziś we Wrocławiu minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz, podsumował projekt „Samoobrona kobiet”. Szef MON spotkał się z uczestniczkami projektu oraz instruktorami i koordynatorami szkoleń. – Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak wiele kobiet wzięło udział w projekcie i tak wiele go ukończyło – powiedział Macierewicz.

  – Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak wiele kobiet wzięło udział w projekcie i tak wiele go ukończyło. (… ) Na szkolenia zgłosiło się kilka tysięcy pań, kursy rozpoczęło 1300, a skończyło 1000. Widać, jak duża była selekcja, jak wymagający był ten projekt – powiedział Antoni Macierewicz.

  – Ten projekt nastawiony jest przede wszystkim na wzmocnienie zdolności społeczeństwa polskiego do sprostania każdemu zagrożeniu. Czasy mamy dzisiaj – powiedziałbym na wszelki wypadek – różne. Także takie, gdzie bywają sytuacje, które obarczone są różnymi niebezpieczeństwami. (…) lepiej się przygotować do wszystkich niebezpieczeństw, niż działać dopiero wtedy, gdy one nadejdą – dodał szef MON.

  Antoni Macierewicz podziękował podczas spotkania we Wrocławiu instruktorom i osobom odpowiedzialnym za przygotowanie projektu i prowadzenie zajęć. Uczestniczki „Samoobrony kobiet” bardzo pozytywnie oceniły projekt i jego realizację.
  https://gdziestrzelac.eu/mapa-strzelnic/

  ——-
  „Samoobrona dla kobiet”…
  Jeśli to ma być nauka „wschodnich sztuk walki” czy innego gówna w tym samym stylu, to niech się w dupę pocałują, glupie kurwy umysłowe.
  Kobietom potrzeba PISTOLETÓW.
  I porządnego prania mózgu, aby przestały się wreszcie bać widoku naboi.
  Admin

 10. mops said

  Dobrze że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.

  Według niemieckiej gazety Die Welt, osiągnięto jednak porozumienie pozwalające na to, aby Niemcy mogli się podzielić z Polską zaproszonymi przez nich na socjal islamskimi imigrantami. Z powodu stanowczego sprzeciwu polskiego rządu, niemieccy politycy, zaczęli po prostu prowadzić negocjacje z polskimi samorządowcami. To właśnie bezpośrednio do naszych miast maj a trafić nadmiarowi goście z krajów orientu zaproszeni przez ich
  Angelę Merkel.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-znalazla-sposob-aby-rozlokowac-w-polsce-nadmiar-islamistow-ignorujac-sprzeciw-rzadu-czy

 11. obserwator said

  Boydar i Antares – a gdzie wasze chrześcijańskie miłosierdzie i współczucie dla bliźnich? O „narodowcy”, czy nie żal wam rasowych blondynek? Chcecie tępić-dobijać ludzkie ofiary toczącej europejskie umysły CHOROBY, gdzie wcześniej truciciele multikulti celowo uderzyli w najwartościowstych, aby im zrobić z mózgu srakę! Nie kopie się leżącego, chociażby przez szaleństwo tamtego. A naród szwedzki od lat 70. zgangrenowany jest marksizmem „kulturowym” (bo co to za „kultura”?!), które to źródło patologii eksportowego chłamu na samobójczy użytek gojów sprawia, że człowiek nawet bardzo wartościowy się staje wtedy zblazowanym kawałkiem goowna na butach nikczemników, jako sztucznie uśmiechnięty żywy trup! Dlatego apeluję do was o więcej ROZSĄDKU i człowieczeństwa!

 12. Boydar said

  Ja pisałem o Polsce, nie o polactwie; a polactwo ? Polactwo by Pana pewnie ukrzyżowało …

 13. Boydar said

  Że niby Szwedzi „najwartościowsi” ? Nic się Panu Obserwatorowi nie pozajączkowało ? Może chodziło Panu, że najbardziej się cenią; to to tak, ale oni wysokie stawki preferowali już od „Potopu” a niewykluczone że i wcześniej. Nawet wyższe niż chłopcy od Jungingena.

 14. Pies z tym wszystkim tańcował said

  Mi zal Psa.

  Chrześcijańskie milosierdzie ma swoje granice i warunki.
  Panie Maćko, Gajowy powiedział toczka w toczku co mi przyszło natychmiast na myśl. Tu sie nie ma co pierdaczyć, lufa między oczy i bez namysłu spokojnie pociągnąć za spust. Walterek sam się przeładuje i da capo al fine. Zapasowy magazynek mieści o dwie pestki więcej.

  Troche mi wstyd, ze gadam jak ktoś mało cywilizowany, ale prosze mi wierzyć, to jest kwestia żyć albo sromotnie zdechnąć. Zmasakrowali Psa, bo nie było pod ręką Polaka.

  Podobne refleksje nachodzą wobec gości z drugiej strony Kraju.

 15. Pies z tym wszystkim tańcował said

  [Istnieją też grupy kobiet, które obnoszą się z hasłami typu: „Nie jestem twoją kobietą i nie życzę sobie, byś mnie bronił przed gwałtem”. SERIO, KURWA! – admin]

  Kurwa nie wierzę. To nie robi najmniejszego sensu.

 16. Boydar said

  Ależ robi; niezaspokojona chcica to ogromnie dokuczliwa przypadłość, i szarpiąca nerwy. Prawie jak spuchnięte jądra.

 17. pies tańcował said

  Wszędzie są jakieś limity. Chyba.

 18. Dziadzius said

  @9 et all….
  Tu jest wideo o sprytnosci Szwedzkiej policji -3 Policjantow i jeden immigrant – Rowno na rownwo.- chyba wiecej lekcji samoobrony

  .https://www.youtube.com/watch?v=YoqXLbchg6Y

 19. Pinxit said

  Ta „samoobrona” to izraelska firma,, ktora sie dorabia juz od kilku lat. Grasuja w innych krajach Europy; szkola w Niemczech.
  Ze tez swiat pozwala, zeby szarlatany dorabialy sie na ludzkim nieszczesciu.

 20. W roku 1989 Józef Ratzinger,wówczas jeszcze kardynał,połączył kryzys wiary,jaki ma miejsce w Europie z „zaniedbaniem nauki o stworzeniu”.

 21. Investor said

  TERAZ ZACZNĄ SIĘ DUŻE ZAMIESZKI W KRAJACH GDZIE SĄ NIEWIERNI . ONI PRZYBYLI ABY MOJE DZIECI BOŻE PRZEŚLADOWAĆ I ZABIJAĆ. ALE JAK MÓWIŁEM , KTO BĘDZIE CHCIAŁ NARUSZYĆ GRANICE POLSKI , TEN BĘDZIE Z WIELKĄ MOCĄ UKARANY. NIEMCY BĘDĄ TERAZ UKARANE JAK NIGDY DOTĄD I ICH POTĘGA RUNIE I LEGNIE W GRUZACH.
  TY POLSKO! NIE LĘKAJ SIĘ BO WASZE GRANICE STRZEGĄ ANIOŁOWIE Z NIEBA I WIĘKSZOŚĆ POLSKI OCALEJE JEDNAK NIE CAŁA.
  ONI LICZĄ TERAZ MOJE KRZYŻE NA MOJEJ ZIEMI, W WASZYM MIEŚCIE SŁUPSKU. WSZYSTKIE DZIECI BOŻE UCIEKAJCIE ZE SŁUPSKA BO PALEC BOŻY DOSIĘGNIE TEGO MIASTA, JAKO PRZYKŁAD WALKI ZE MNĄ WASZYM MESJASZEM. DROGIE DZIECKO!
  DROGIE DZIECKO ! GODZINA MIŁOSIERDZIA CORAZ BLIŻEJ A WY DZIECI MOJE ZNOWU NIE JESTEŚCIE DOBRZE PRZYGOTOWANE.
  PRZYGOTUJCIE SIĘ MOJE DZIECI TAKŻE W ŻYWNOŚĆ. POWIEDZ TEZ O TYM SWOIM DZIECIOM. NIE MUSZĄ TO BYĆ DUŻE ZAPASY TYLKO NA 10 DNI I WODA.
  ZNAM WASZE UŁOMNOŚCI I DLATEGO JESTEM RÓWNIEŻ MIŁOSIERNY I CIERPLIWY DLA MOICH WYTRWAŁYCH DUSZ.
  OBIECUJĘ ,ŻE BĘDĘ WAS CHRONIŁ I NAWET W NAJGORSZYM POŁOŻENIU NIE ZAPRZYJCIE SIĘ MNIE – JEZUSA. WYPROWADZĘ WAS Z NAJGORSZYCH ZAGROŻEŃ I PRZENIOSĘ NAWET GÓRY ABY WAS OSŁONIŁY PRZED SPRAWIEDLIWĄ KARĄ BOŻĄ. MOC BOGA JEST NIEOGRANICZONA I NIE POZWOLI UTRACIĆ SWOICH DZIECI.
  ZAWIERZAJCIE MI SWOJE ŻYCIE KAŻDEGO DNIA I NIE UTRAĆCIE WIARY , AŻ DO KOŃCA. BO KONIEC BĘDZIE DLA WAS CHWAŁĄ I SPOTKANIEM ZE MNĄ.NIC JUŻ NIE MOŻE SIĘ COFNĄĆ W CZASIE BO BÓG MUSI DO KOŃCA ZREALIZOWAĆ WASZE ODKUPIENIE.
  WCIĄŻ PATRZCIE NA ZNAKI CZASU A PO NICH POZNACIE , ZE JA JEZUS CHRYSTUS JUŻ NIE DŁUGO PRZYJDĘ NA OBŁOKACH NIEBIESKICH.
  CAŁE NIEBO WAS OKRYWA SWOIM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM I STRZEŻE OD ZŁEGO. KRZYŻOWANY POWTÓRNIE JEZUS…. 18.09.2015 r. piątek godz 15 :26

 22. revers said

  gwalt lub mobing.

  Jeszcze bylo by przyjrzec sie kto streczy do gwaltu i za alfonsa/alfonsine robi od agendy21 przy ONZ, przez rozne komisje rownosci przy UE w Bruksel po krajowe komitety streczycieli z ruchow femma i podobnych, jednym slowem albo jestes lbtq, albo oddaj sie uchodzcy, czego dowodem sa nawet instrukcje pierwszej pomocy seksualnej na stronach rzadowych np. Niemiec.

  lub inne ewolucje i nauki gendrowe.
  .https://i1.wp.com/www.pi-news.net/wp-content/uploads/evolution-europe1.jpg

 23. Greg said

  Szokujący dokument o Szwecji z 2009r.
  To musiało się tak skończyć, każde Państwo moralnie upadłe skazane jest na zagładę.
  .https://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M

 24. Michał said

  To cena jaką płacą Szwedzi czyli Waregowie za pomoc Słowianom w rozbiciu talmudycznego Kaganatu Chazarów.

  Jak się okazuje dla Szwedów nie ma litości, a następni w kolejce pod względem nienawiści talmudycznej są Rosjanie i Polacy.

 25. Listwa said

  @ 11 obserwator

  Możesz sobie bronic jak chcesz rasowych blondynek, ale chrześcijaństwa to nie wypaczaj.

  Żarli pornografię i nie tylko ją, każdym otworem, co nazywali wolnością i wyzwoleniem, a sprawiedliwość jest wartością w chrześcijaństwie.
  Głupcem jest ten co sprzeciwia się sprawiedliwym wyrokom.

 26. hulsz said

  ad.3 Moim zdaniem kobiety na Zachodzie powinny nosić przynajmniej noże do obrony. Jednego nachalnego zboczeńca-brudasa dźgnie energicznie w oko i choćby ją pozostali w odwecie zabili, to się odtąd dziesięciu następnych będzie BAŁO zaatakować inne nasze panie, mając tamtym przykładem wymuszony RESPEKT! Dla przykładu, żółtki się z tego rodzaju hołotą nie pierdolą:
  Dzgnac z cala sila w krocze krotsza droga niz do oka.

  ——
  Naszym miłym Paniom nawet do głowy nie przyjdzie, że można bronić się czymkolwiek innym, niż dlugimi paznokciami i wrzaskiem. Tak je wychowano. Podobnie zreszta jak mężczyznów.
  Proszę spróbować namówić przeciętną kobietę na strzelanie. Niechby z wiatrówki.
  Admin

 27. NICK said

  Żeście sę wymienili. Poglądy. (8)..

  „@9 et all….”

  ?
  (18).
  Że o co chodzi?

 28. NICK said

  Ha.
  Adminie.
  Proszę namówić dzierlatkę.
  Na normalność.

  Dzierlatka.
  Hm.
  Do korzeni.
  NIE wiki.

 29. Michał said

  Niebawem to Polki będą gwałcone przez banderowców, a „polskie władze” też nie będą widziały w tym problemu. Zakład?

  Banderyzacja Polski idzie w większym tempie niż islamizacja Europy, ale polskie głowy jak zwykle zapatrzone a to w chmury a to w Szwecję…

  https://pl.sputniknews.com/polska/201706135660718-Sputnik-Polska-Wroclaw-Ukraincy/

 30. NICK said

  Dziel!
  Latka!

 31. JO said

  ad.29. !!

 32. Dziadzius said

  @27 Nick — Chcialem podzieli sie z „gajowcami” filmem w ktorym jest widoczna nieudolnosc 4 kobiet [policjantow] w fizycznym kontrolowaniu jednego mezczyzny – normalna biologiczna plciowa roznica
  ****Przepraszam za zwrot >>>„@9 et all….” ten zwrot jest uzywany w Kanadzie i USA w biznesie i pracy przy wydobywaniu ropy kiedy w korespondencji do ‚kartelu’ zwraca sie do jednej osoby ale udostepnia sie infromacje innym czlonkom tego ‚kartelu’ >>> „et al” = „innym – wszystkim”

 33. Boydar said

  „… Proszę spróbować namówić przeciętną kobietę na strzelanie. Niechby z wiatrówki …” – Pan Gajowy

  A z kałacha może być ? Z tetetki ? W sobotę dwa tygodnie temu miałem zajęcia, przyszło chyba ze siedemdziesiąt takich, których wcale namawiać nie trzeba. Wiek od 18 do 23 lat. Buźka w buźkę, żadna brzydula. No ale to dzieci pci żeńskiej, nie kobiety. Kobiety trzeba sobie już darować Panie Gajowy.

  ——
  No cóż… wprawdzie w Zadupiu Dolnym bieda aż piszczy, ale sołtys wybudował sobie nową chałupę.
  Admin

 34. JO said

  Trzeba pamietac jednak, ze ukrainiec to po prostu zyd, to chazar. Na ukrainie jest wielu , tysiace, miliony Rusinow, ktorych Chazarzy/zydzi nienawidza…
  Nam Polakom trzeba sie nauczyc odrozniac zyda-chazara-ukrainca od Rusina. ( po owocach…)

 35. Boydar said

  Wystarczy że zaczną mówić … np. o Krymie 🙂

 36. Szwecja odbiera Bożą karę za odrzucenie katolicyzmu, za podniesienie ręki na królestwo NMP, jaką jest Najjaśniejsza Rzeczypospolita i za degrengoladę moralną.
  A co do Ukrainy: sława Bohu!

  Oddawszy sprawiedliwość: Szwecja jest chyba jedynym protestanckim krajem, gdzie zachowano cześć dla Maryi.
  Admin

 37. hulsz said

  ad.36 A Polska za co odbiera swoja kare w postaci unicestwienia .Przeciez zawsze stalismy murem za katolicyzmem.

 38. b said

  Szwecja jest chyba jedynym protestanckim krajem, gdzie zachowano cześć dla Maryi.
  Admin

  Jak to?

  ——
  M.in. nie usuwano obsesyjnie Jej wizerunków z kościołów.
  Admin

 39. Plausi said

  Realizacja pięknej idei Unii

  Wezwanie kanclerki z RFN o migrantów jest realizacją pięknej idei UE, za którą zagłosowała rzekomo większość Polaków, nie bardzo wiedząc, co ich oczekuje.
  Chodzi na pewno o karę boską, bowiem „Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera”.

  http://balder.org/coudenpo

  Wspominaliśmy już o ścisłej kooperacji kadry z RFN i UE z panem Sorosem, który jest organozatorem tego przerzutu mężczyzn do UE.

  No to mamy teraz zapewnione 4 wielkie swobody

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Wolno

  dzięki którym się nasz kraj wyludnia, dając miejsce sąsiadom z kriany U.

Sorry, the comment form is closed at this time.