Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

„Toaleta neutralna płciowo” dyskryminuje trans-płciowców. Kuriozalny wyrok sądu w USA.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-13 (Wtorek)

Federalny sąd apelacyjny w Chicago orzekł, że „uczennica szkoły w Wisconsin, identyfikująca się jako mężczyzna, może korzystać z toalet przeznaczonych dla chłopców”.

Zdaniem trzyosobowego grona sędziowskiego władze szkoły średniej imienia George’a Nelsona Trempera wchodzącej w skład zespołu szkół w Kenosha (stan Wisconsin) pogwałciły prawa 17-letniej uczennicy nakazując jej „korzystanie z toalet dla dziewcząt” bądź z toalet „przeznaczonych dla osób o dowolnej płci”.

„Poszkodowana” wyraziła nadzieję, że wyrok „uchroni innych trans-płciowych uczniów przed dyskryminacją oraz nękaniem ze strony administracji placówek edukacyjnych”.

Ann Claire Williams, sędzia wchodząca w skład orzekający w tej sprawie podkreśliła, że „polityka polegająca na przymuszaniu osoby do korzystania z określonej toalety, która nie jest zgodna z przekonaniem tej osoby, co do jej płci, ma charakter karzący dla tej jednostki, co jest sprzeczne z regulacją IX”.

Jak podaje portal telewizjarepublika.pl „regulacja IX (org. Title IX) jest przepisem prawnym wprowadzonym w 1972 roku, zakazującym dyskryminacji jednostek ze względu na płeć w placówkach edukacyjnych otrzymujących federalne środki finansowe”.

W ocenie sędzi Williams „szkoła swoim postępowaniem wobec Asthon Whitaker złamała przepisy antydyskryminacyjne”. Samo zapewnienie „alternatywy”, jaką stanowi „toaleta neutralna płciowo” to za mało i dlatego placówka musi ponieść odpowiedzialność za dyskryminowanie uczennicy.

Źródło: telewizjarepublika.pl
TK
http://www.pch24.pl

Jak widać, w USA wciąż biją, i to nie tylko Murzynów. Walą po głowach młotem poprawności politycznej, zarówno uczniów szkół średnich jak i sędziów federalnych, co doprowadza do permanentnych uszkodzeń kory mózgowej.
Europa (włącznie ze Szwecją) jest wciąż daleko w tyle.
Admin

Komentarzy 11 do “„Toaleta neutralna płciowo” dyskryminuje trans-płciowców. Kuriozalny wyrok sądu w USA.”

 1. b said

  Mieszkałem w Kenoshy przez ponad trzy lata. Naprzeciwko fabryki samochodów AMC. Firma już nie istnieje, połknięta przez Chryslera ponad cwierć wieku temu, fabryka zrównana z ziemią. Miasto duchów. Przemysł szczątkowy, fabryka aparatury do przetwórstwa zywności, aktualnie Alfa Laval, dawniej Tri-Clover, dość pokaźny port rozładunkowy, wytwórnia napojów owocowych Ocan Spray i to właściwie wszystko. Mieszkańcy raczej konserwatywni, Włosi, Białorusini, Polacy i troche Niemców. Co roku w czerwcu przeprowadzano tam zawody pod nazwą Cohorama. Kto złapał największego łososia Coho, ten dostawał samochód AMC za darmo. Dawniej to było mafijne miasto, gdzie żyli chicagowscy bonzowie.

 2. AlexSailor said

  @Marucha

  W normalnym kraju, który potrafi się bronić przed atakiem informacyjnym/psychologicznym ładnie ujętym w programie działań wojennych przez Sun Tsu, cała trójka po czymś takim zawisłaby na rynku, a zboczone dziecko poddane zostałoby zabiegom leczniczym polegającym na rytmicznym waleniu w dupsko pasem lub kijem.
  Gdyby nie pomogło, to zawsze są ośrodki leczenia zamkniętego zwane domami wariatów.
  Ale na 99,999% po kuracji pasowej/kijowej nastąpiłaby gwałtowna poprawa.

  Niestety, jak widać o normalnym kraju możemy pomarzyć nie tylko my ale i amerykanie, choć u nich normalność ogólnie jest i tak nieporównywalnie większa.

  Tak sobie myślę, że popularność PISu, mimo oczywistości, wynika ze zwrotu ku normalności choćby w kwestii uchodźców ale nie tylko, niezależnie od motywów.

 3. Rob said

  Przypomina mi się pewien parlamentarzysta brukselski (chyba) który pozdrawiał w parlamencie przedstawicieli różnych orientacji seksualnych i zajęło to jemu blisko 10 minut.
  Idąc tym tropem niedługo w USA w każdej szkole obowiązkowo będzie się budować kilkadziesiąt toalet dla różnych orientacji.
  Takie państwo nie ma prawa istnieć, to tylko kwestia czasu kiedy się ta Sodoma zawali.
  Poza tym toalety to małe piwo.
  Jaki wyrok wyda sąd jeśli pojawi się pod Białym Domem osoba, która „ma PRZEKONANIE, że jest prezydentem” i zechce sobie pourzędować.
  Że niby niemożliwe bo wszyscy wiedzą, że to nie jest prawdziwy prezydent?
  Przecież ta 17-latka też nie jest chłopcem i co?

 4. Pinxit said

  Cywilizacja wychodka przewrocila ludziom w glowach.
  U mojej babci na wsi byl drewniany kibel z „wizjerem” w ksztalcie serduszka, co oznaczalo, ze kazdy mial demokratyczne prawo z niego korzystac. A nazywal sie wychodek, bo trzeba bylo sie pofatygowac z domu. Nawet w zimie.
  Do tej pory nie moge zrozumiec na czym polega prawo do kibla.

 5. Zbyszko said

  Ja wystąpię do sądu o uznanie, że w soboty czuję się kobietą i w związku z tym żądam nieograniczonego dostępu do damskich szatni i toalet.

 6. ... said

  A ja wystąpię do sądu, że w soboty, a nawet od piątku wieczór czuję się……..

  never mind.

 7. Boydar said

  Panie Zbyszko, na sprzątaczkę kibli dzisiaj trzeba mieć papiery i stosowne kompetencje. Ożeń się Pan, będziesz miał łoś end goł. Tylko nie płacz potem, że nikt Cie nie ostrzegał.

 8. Kojak said

  Wiadomo ze te sady opanowalo zydowstwo i to ono wydaje te kuriozalne wyroki ! Tak jak swego czasu glosny lajdacki wyrok Sadu Najwyzaszego USA przeforsowaly sedziny Zydowki !

 9. Boydar said

  Co też Pan Kojak ! „Matka Polka” twierdzi że sądy w Polsce są na szczęście niezawisłe. Jeżeli ze względu że jeszcze nie wiszą, to ma oczywiście rację.

 10. Listwa said

  Pewnie Snag lubi te toalety neutralne pciowo tylko wstydzi się przyznać. Tak siedzi cicho

 11. NICK said

  Do poziomu toalety?

  Wolę swój wychodek.

  Mam tam chusteczki nawilżane.
  Do dupy podcierania.
  po, toaletowym, papieże.
  Papieże.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: