Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Czechy chcą wyjść: UE zajęła się autodestrukcją

Posted by Marucha w dniu 2017-06-14 (Środa)

Czechy, protestując przeciwko projektowi UE w kwestii rozsiedlenia uchodźców, formalnie odniosły zwycięstwo, obroniwszy swojej pozycji, a nawet doprowadzając sytuację do rozmów na temat wystąpienia z Unii Europejskiej.

Czechy, protestując przeciwko projektowi UE w kwestii rozsiedlenia uchodźców, formalnie odniosły zwycięstwo, obroniwszy swojej pozycji, a nawet doprowadzając sytuację do rozmów na temat wystąpienia z Unii Europejskiej, chociaż na taki krok nie mają siły [??? – admin]. Taką opinię wyraził kierownik Wydziału Nauk Politycznych i Socjologii Rosyjskiego Uniwersytetu Ekonomicznego im. Plechanowa Andriej Koszkin.

Wcześniej były prezydent Czech Vaclav Klaus oświadczył, że nadszedł czas, aby zacząć przygotowywać się do wyjścia kraju z Unii Europejskiej.

„Z tego wszystkiego wychodzi jedyny możliwy i zarazem jedyny konieczny wniosek: nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wyjścia kraju z Unii Europejskiej. Jest to jedyny sposób, w jaki można zachować i chronić nasz kraj, który odziedziczyliśmy po naszych przodkach i który powinniśmy jako samoistny byt przekazać przyszłym pokoleniom” — powiedział Klaus.

Przypomnijmy, że Komisja Europejska podjęła decyzję o rozpoczęciu procedury, która może doprowadzić do nałożenia sankcji przeciwko Republice Czeskiej, Polsce i Węgrom, ponieważ kraje te naruszają porozumienia o rozdziale po terytorium UE uchodźców, którzy trafili do Włoch i Grecji. Wyjście to zbyt poważny krok.

„Na dzisiaj, jak mi wiadomo, zaledwie 12 uchodźców znalazło schronienie w Czechach. Tak, Czechy, a także Słowacja, Rumunia i Węgry, nie zgadzają się z tym projektem kwot, które zostały określone przez Brukselę. Nie zgadzamy się z tym, że kwoty zostały ustalone bez uwzględnienia specyfiki każdego kraju, ich stosunku do uchodźców, do bezpieczeństwa. Wraz z wyjściem Wielkiej Brytanii całe niezadowolenie Unią Europejską i tego rodzaju sprzeczności jak teraz dalej się pogarszają, doprowadzając do skrajnego punktu, w który trzeba będzie prowadzić rozmowy o wyjściu z UE” — powiedział ekspert.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 6 do “Czechy chcą wyjść: UE zajęła się autodestrukcją”

 1. revers said

  Kak pisze austriacki Kurier na poczatku tego roku zostal pobity kolejny rekord uchodzctwa o 17% w poronaniu z rokiem ubieglym.

  http://www.kleinezeitung.at/international/5233749/Klare-Steigerung_Mehr-als-60000-Fluechtlinge-kamen-seit

  pozostaje kwestia czasu i pieniedzy , gdzie i komu za Ile podrzucic fizykow jadrowych z polnocnej afryki? – skoro w takim czasopismie opinotworczym jak Stern, Spiegel na okraglo pisalo sie o atomowych silosach Kadafiego na pustyni przed napascia na Libie?

 2. Rokitnik said

  Polin NIE opuści szeregów Unii bo za dużo mamy tych, co na przystąpieniu do niej ZYSKAŁO. Ponadto – czy nasz ” sponsor ” wyrazi z g o d ę, bo jego zgody, nic nie ANI RUSZY nawet gdybyśmy mieli masowo umierać z poderżniętymi gardlami…

 3. Zerohero said

  Aby poważnie bronić się przed tzw. „uchodźcami” należy mieć scenariusz wyjśca z UE, choćby aby pogrozić Unii. PiS jest ostentacyjnie prounijny i najprawdopodobniej ugnie się, a potem bezmózgie moherki będą wyjaśniać, że PiS został zmuszony.

 4. JO said

  Od juz ponad 20 lat PiS pod roznymi nazwami robi tak, by nic nie zrobic. Przeciez to sa zydzi lub sludzy zydow. Zyd zrobi tak, by nas niszczyc a sluga, parobek, …niewolnik …coz oni moga?

 5. KOR said

  Patrz: WT 132 i ucz się od Czechów.

 6. Boryna said

  Wyszliśmy z traktatu wiedeńskiego , wyjdziemy i lizbońskiego. Suwerenem jest naród a nie biurokraci z Brukseli.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: