Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Homoseksualny antysemita zbiera znaczki

Posted by Marucha w dniu 2017-06-15 (Czwartek)

„Homoseksualizm? Nie podnieca mnie to…” – to najzdrowsza postawa wobec uporu w upolitycznianiu tej kwestii.

„Walka o d… ważniejsza od walki o ogień”?

Jak mówił nieodżałowany porucznik Zubek o prostytucji: robienie zagadnienia z kilku upadłych kobiet nie przysparza powagi naszej ojczyźnie. Nie inaczej jest i z kwestią jakichś nieco pochylonych mężczyzn. Tylko żyjący z tego działacze „gejowscy” i im podobni „anty-” upierają się, że to akurat ukierunkowanie popędu płciowego określa człowieka.

A niby czemu to wydumane założenie miałoby być słuszne, skoro ten sam człowiek może być też filatelistą, antysemitą, zwolennikiem niskich podatków zainteresowanym przede wszystkim żeglarstwem? Czemu właśnie sex miałby kogoś (każdego!) determinować?

Oczywiście, odpowiedź w kategoriach ideologicznych jest znana i popularnie, acz błędnie nazywana „marksizmem kulturowym”. Faktycznie, w pewnym momencie stało się jasne, że ludzi przestał już określać trafnie opisany m.in. przez Marksa stosunek do środków produkcji.

Na gwałt zaczęto więc szukać jakiejś innej determinanty, poza powszechną i oczywistą czyli poziomem konsumpcji. W efekcie niektóre środowiska, w uproszczeniu mówiąc – trockistowskie (w tym liberalne, liberalizm – jak wiadomo – jest bowiem tylko wyższą formą trockizmu) umodziły sobie, że teraz będzie SEX, a skrzyżowane młot i sierp zastąpi… no, wiadomo co zastąpiło.

Różnica polega też na tym, że mimo pozornie podobnego punktu wyjścia – nowo kreowany podmiot rewolucyjny wcale jednak… rewolucyjny miał nie być, władzę (zwłaszcza w nadbudowie) zdobywając entryzmem i raczej odgórnie, mafijnie (a więc znowu ulubionymi metodami określonej szkoły ideologicznej). I – prawdę mówiąc – po nic.

Bo poza wyniesieniem do rangi ponadpaństwowej zasady pewnego naturalnego u niektórych grupek towarzyskich kumoterstwa – dla reszty ludzkości dokładnie nic pożytecznego z tego dziwacznego konstruktu nie wynika. A zatem – naprawdę nie ma się czym podniecać…

Każdemu jest do twarzy w sukience?

Zresztą zdaje się, że nie robi tego i większość zainteresowanych, którzy w przeciwieństwie np. do takich cyklistów, wegan, biegaczy i innych podejrzanych typów z własnego hobby robiących zjawisko o planetarnym wręcz znaczeniu nie zawracają innym głowy i nie twierdzą, że Ziemia jako całość będzie lepszym miejscem, jeśli wszyscy sobie trochę popedałują czy strzelą sojowe mleczko.

Zupełnie inaczej rzecz się jednak ma z gejowskimi moherami, bo i takich przecież nie brakuje – jak w każdej niemal kwestii zatracającej o międzyludzkie interakcje. I nie chodzi już nawet o przypadki tak ekstremalne, jak pożenione (pomęzione) ze sobą lesbijski, szprycujące żeńskimi hormonami adoptowanego chłopczyka, oficjalnie by go wyzwolić spod „tyranii biologicznie zdeterminowanej płci”, a w rzeczywistości po prostu z nienawiści do męskości jako takiej.

Oto głupkowate telewizje młodzieżowo-muzyczne emitują programy, w których prezenter zaczynając od zastrzegania swego sceptycyzmu wobec homoseksualizmu próbuje swoich sił jako Drag queen, by pod koniec audycji dojść do wniosku, że w sumie „mógłby spróbować sexu z mężczyzną tej samej płci” i w ogóle strasznie to wszystko fajne i urocze.

No to już jest łowienia naiwnych na poziomie żenująco prymitywnym – ale jak się wydaje do pewnego stopnia skutecznym. Takie zdarzenia pokazują jak zły i szkodliwy jest wszelki moheryzm – nie wyłączając przy tym i własnego środowiska, z którego się w danym przypadku wywodzi…

Tak ukierunkowany i z premedytacją realizowany proces nie ma w istocie żadnego końca i nie zna żadnej bariery. Przecież na początku chodziło tylko o to, żeby sobie z niektórych z tych nieszczęśników nie robić nieprzyzwoitych żartów – a skończyło się (póki co…) dziwadłem w Sejmie RP, a może być tylko gorzej.

Dziś nie można sobie wyobrazić żadnego momentu, kiedy da się powiedzieć STOP. Feminizm, amerykańska pseudo-pruderia, czy instrumentalny antyklerykalizm, choć udają ochronę kobiet przed upodmiotowieniem, dzieci przed molestowaniem, a społeczeństw przed pornografią i seksualizacją – wszystkim tym zjawiskom w istocie służą i tylko je ułatwiają.

Wprowadzenie w przestrzeń publiczną afirmowanych kolejnych parafilii seksualnych – jest w tej sytuacji tylko kwestią czasu i to wobec całkowitej bezbronności zwykłych ludzi.

Zwłaszcza w Polsce wciąż słabo zdajemy sobie sprawę, że polityczna poprawność nie jest śmiesznym epizodem amerykańskich lat 90-tych, z którego na Zachodzie już wszyscy się śmieją, a po wygłoszeniu tych obowiązkowych komunałów swobodnie opowiadają kawały o blondynkach, pedałach i Żydach.

Nie, P.C. istnieje, ma się świetnie i jest imprintowana w umysły kolejnych pokoleń, wraz z bezmyślnym poglądem, że wszystko jest względne, za wyjątkiem oczywiście kilku automatycznie powtarzanych pojęć-kluczy, w rodzaju właśnie „tolerancji”, „demokracji”, „praw człowieka”, „bycia sobą” no i „wolności”.

„Wolność jest jakoby posiadanie fletu…”

Na marginesie – „wolność” była hasłem dziecka rewolucji, romantyzmu. Poeci romantyczni bezwzględnie jednak wyznawali pogląd różniący ich w teorii (choć niekoniecznie w publicznych deklaracjach!) od rewolucjonistów. Otóż ci przeważnie zakochani w sobie samych egocentrycy wiedzieli doskonale, że cała ta „wolność” ma sens i wartość tylko jako dobro ekskluzywne. „Wolność powszechna” odbiera całemu pojęciu jakiekolwiek znaczenie, bo „wolna” ma być wybitna, wyjątkowa jednostka, a nie jakiś przymuł, który nawet nie wie co to znaczy.

Podobnie rzecz się ma i z fetyszami kolejnych epok: autoekspresją, „byciem sobą” itd. W wersji egalitarnej hasła te są tylko krępującą parodią, co widać zarówno we współczesnych szkołach, „clubach”, jak i… polityce.

Niestety, czy tego chcemy czy nie – a zwłaszcza, skoro nie chcemy – zostaliśmy „wyzwoleni” i proces ten postępuje, choćby niezależnie od swoich zainteresowań seksualnych większość nie odczuwała żadnej skłonności do partycypowania w nim. Rozgrywa się on zresztą na poziomie nie tylko politycznym, na który samobójczo pozwolono go wprowadzić, zaś chaotyczna, często agresywna i równie… moherowa pseudo-obrona tylko zaszkodziła. Chodzi o mechanizmy świadomościowe, w których zdrowy rozsądek i poczucie normalności już dawno zostały posłane na deski i wyliczone do zera.

Konrad Rękas
http://prawica.net

Komentarzy 8 do “Homoseksualny antysemita zbiera znaczki”

 1. gość said

  Dwa pedały w publicznej telewizji za pieniądze często okradanych emerytów, z przymusowej daniny zwanej abonamentem, są zwani rodziną.

  Komu to służy, bo na pewno nie polskiej rodzinie.

  Serial „Barwy szczęścia” bo o nim mowa, emitowany w TVP II, jawnie propaguje pedalstwo, a żyd Kurski udaje, że nie ma problemu.

  Mało tego, za pieniądze z wyłudzonego abonamentu, Kurski zatrudnił satanistę

  http://muzyka.interia.pl/raporty/raport-the-voice/co-slychac-w-the-voice-of-poland/news-the-voice-of-poland-oto-nowy-sklad-jury,nId,2404967

  http://plejada.pl/michal-szpak-i-jego-metamorfoza-najlepsze-kreacje-gwiazdy/y46cjh

 2. DOBRA ZMIANA W q-LTURZE-chalturze !

 3. RomanK said

  Gdyby w Polskiej Konstytucji istnial zapis o bazie prawa polskiego na Prawie Naturalym ..mozna by prawnie zakazc propagandy pederastom i lezbijkom, czy innym zboczencom…
  Wskazujac, ze Na Poczatku Pan Bog stworzyl Adama i Eve ,..a nie Adama i pEdzia…..

 4. Zerohero said

  @1
  Pisowska TVP swego czasu nadała Salo 300 dni Sodomy.

  Konserwatyzm pis kończy się na publicznym stymulowaniu odbytów.

 5. RomanK said

  Malo kto zauwaza, ze:
  Kosciol ……od swego zarania i rozl i walczyl z Kultem Bachusa….
  Pierwsi Apostolowie nawracali najpierw tzw Sexrobotnikow..jak najgorsza biedote i holote spod okolic Colliseum, zaulkow wielkich miast// Rownolegle walczyl z obyczajem Dionizjanskim i jego oprawa w tym z dionizjanska muzyka…. Dionizje rozwalily i rozwalaja kazda Politee..jedna po drugiej….tak bylo – jest – i bedzie.
  Na Imperia i Potegi wyrastaja tylko ci , ktorzy stosuja surowa zasady moralne oparte na Naturalnym Boskim Prawie.
  Potege Rzymu zbudowali ascetyczni i nawykli do niewygod zafascynowani Sparta….Rzymianie….opierajac ustroj o Prawde Sprawiedliwosc i Zdyscyplinowana – Zorganiozowana Prace.

  DO Dionizji wracano kilkakrotnie…ostatni raz w latach 50tych zaraz rownolegle ze Soborem Vaticanum II….
  Pojawila sie nowa muzyka Dionizjansdka…ruch hippiesow…i zmiana paradygnatu kulturowo cywilizacyjnego znana jako – Rock- Drug- Sex….
  dzis ogladamy tego zaawansowane skutki….
  Bachus dal swoim wyznawcom nowe narzedzie stymulacji….elektronike…lacznosc i audiovission….Internet stal sie Wielkim Pochodem – Procesja Dionizjanska….w rytmach i huku dionizjanskich rythmow..i w oparach uzywek…

  Ubicumque fuerit corpus illluc , congregabuntur et acuilae////

 6. […] 2017-06-16 (piątek) @ 13:57:44 […]

 7. VA said

  Kolumbia oficjalnie uznaje zwiazek trójki homoseksualistów.
  Grupa trzech mężczyzn homoseksualnych mieszkających w Medellín w Kolumbii z powodzeniem zarejestrowała związek w urzedzie federalnym.
  https://www.lifesitenews.com/news/columbia-officially-recognizes-threesome-homosexual-union

 8. VA said

  Kanada wprowadza radykalne prawo zmuszające akceptację teorii płci.
  Senat Kanady zatwierdził liberalna ustawę Justina Trudeau o prawie transgranicznym, głosując za 67 do 11 przeciw, z trzema wstrzymującymi się.
  https://www.lifesitenews.com/news/breaking-canada-passes-radical-law-forcing-gender-theory-acceptance

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: