Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rzymkowski: Straszą nas islamistami, a zalewają nas Ukraińcy

Posted by Marucha w dniu 2017-06-18 (Niedziela)

11 czerwca zniesiono wizy dla Ukraińców przekraczających granice Unii Europejskiej. Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15 bije na alarm.

Rzymkowski zamieścił film, na którym widać dantejskie sceny. Tłum Ukraińców szturmuje polską granicę. Wszystko dzięki nowym unijnym regulacjom.

Od niedzieli 11 czerwca został zniesiony obowiązek posiadania wiz przez obywateli Ukrainy podróżujących do Unii Europejskiej. Oznacza to, że mogą oni wjechać do krajów członkowskich bez wizy na 90 dni – w ciągu pół roku – w celach biznesowych, turystycznych lub rodzinnych – zaczyna polityk.

Proszę zobaczyć, co się dzieje na naszej wschodniej granicy. Straszą nas islamskimi imigrantami ekonomicznymi, a my mamy oblężenie na granicy z Ukrainą. Czy Unia pomoże? Niedługo opublikuję oficjalne dane z wszystkich powiatów mojego okręgu wyborczego o liczbie legalnie pracujących Ukraińców. Te, które spłynęły, są wstrząsające – alarmuje Rzymkowski.

[Poniższy film zaczerpnięto z Youtube. Nie wiemy, czy to o nim mówi artykuł – admin]

https://parezja.pl

Komentarzy 20 to “Rzymkowski: Straszą nas islamistami, a zalewają nas Ukraińcy”

 1. NICK said

  Tytuł.
  Prawda.

 2. pjo said

  Ci ludzie z filmu to mały ruch graniczny a nie bezwizowcy. Pewnie spieszą się na promocje w pogranicznej Biedronce w Medyce

 3. re1truth2 said

  Taaa… http://www.fronda.pl/a/talaga-otworzmy-na-ukraincow-uczelnie-zarzady-firm-a-nawet-armie,94693.html

 4. re1truth2 said

  .https://www.youtube.com/watch?v=80J-0PV9PwQ

 5. Wieś Rządzi Światem said

  „Teraz w ogóle bodaj co dziesiąta osoba we Wrocławiu jest Ukraińcem”: http://weszlo.com/2017/06/18/ukrainska-eksklawa-futbolowa-we-wroclawiu-dynamo-dominatorzy-c-klasy/

 6. Zbyszko said

  Działa które za jednym zamachem potrafią rozstrzelać tysiące Polaków, przyjechały z Ukrainy już wcześniej.

 7. jowram said

  Ks. Adam Skwarczyński: Apel do Rodaków za granicą!
  Opublikowano 18 czerwca 2017 by wobroniewiary

  Drodzy Rodacy za granicą!

  Nie jestem „katastrofistą”, a tym bardziej „prorokiem zagłady” w tym świecie, w którym coraz trudniej nam wszystkim żyć. Wprost przeciwnie – chciałbym wskazać Wam drogę do (bliskiego już) Nowego Świata, bardzo podobnego do Raju. Dlatego właśnie to piszę, z ręką na sercu i na oczach Boga, który wie, że nie zmyślam ani nie kłamię. Na oczach Boga, od którego otrzymałem nagle ku temu natchnienie.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

 8. Michał said

  Tak żydostwo z PiS zniszczyło Polskę i naród Polski.

 9. Bronisław said

  Re: 8. Panie Michale, to nie tylko PIS, ale cały „Układ Okrągłostołowy” oraz wszyscy jego mocodawcy, w którym PIS ma oczywiście uwieńczyć dzieło” pt.: „Judeorzeczypospolita”!!!
  Nie traćmy jednak Nadzieji!!! Gorąco Pana Pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 10. Pinxit said

  Mamy globalizacdje w pelnym rozkwicie popierana przez glupawe rzady i taka sama opinie publiczna.
  Kukiz powinien skomponowac piesn powitalna dla przybywajacych banderowcow i witac kazdego Ukrainca z kwiatami i politrowka..
  Od lat sie prosimy o katastrofe…i robimy wszystko, zeby przyspieszyc totalna rozpierduche Europy.

 11. Pinxit said

  8
  Michal

  Guzik zydzi i PiS by narobili gdyby nie mieli poparcia CALEGO samobojczego narodku. Miliony Polakow popieraly rewolucje globalistow i miliony Polakow popieralo prywatyzacje.

  Sami sie prosili, zeby ich okradli.

 12. Michał said

  Tu w Gajówce najbardziej straszy muslimamy niejaki Listwa. Żyd pisowski to czy ukrop nie wiadomo, ale widać bardzo mu zależy na odwracaniu uwagi od problemu zalewania Polski banderowcami.

  Spokojnie nie można przeczytać komentarzy Gajówkowiczów, bo najpierw trzeba przebrnąć przez dziesiątki zdjęć ilustrujących wypięte muzułmańskie tyłki, trupy, menory, bądź roznegliżowane do połowy panienki, czyli wszystko co danego dnia Listwa wyklikał.

 13. Tutaj said

  Natomiast Niemcy wznowili kontrolę graniczną, ale tylko na swojej wschodniej granicy….Słowem:imigrantów ze wschodu nie przyjmują, ale z południa.. a jakże…

 14. Kuntakinte said

  http://wawalove.pl/Dwaj-Ukraincy-zatrzymani-Atakowali-kobiety-na-Woli-przyduszali-je-gwalcili-i-grozili-nozem-a26517

 15. Proste said

  Na tym filmie to same mlode chlopy i stare baby. Zadnej mlodej laski….
  😦

 16. Grażyna said

  Podczas weekendu, w jednej z TV usłyszałam wypowiedź Bosaka, który twierdził, że Gowin zaproponował, aby Ukraińcom mieszkającym w Polsce przyznać polskie obywatelstwo. Czy przed nadaniem obywatelstwa będzie obowiązkowy egzamin z historii?

 17. Bronisław said

  Re: Pani(e) Proste, pozostaje Panu przeorientować się (czego Panu oczywiście nie życzę absolutnie) i wtedy zaniknie Pana problem?!!! Łączę gorące pozdrowienia!

 18. Ale dlaczego? said

  Pytanie do probanderowskich pisoli, co się stanie, jeśli państwo ukraińskie upadnie i władzę przejmą banderowcy. Już w całej rozciągłości?
  Będą przepraszać Polaków za wpuszczenie do nas 2 mln Ukraińców wraz z pogrobowcami zbrodniarzy Polaków?
  Czy spierdzielą za wielką wodę do swoich panów?

 19. muki said

  o ile pamietam to Kukiz „produkowal” sie na majdanie w Kijowie razem z Kaczynskim-tak wiec po co te zgrywy? Brakuje glosow? Wszyscy jak jeden pchaja Polske do zaglady-widocznie takie maja dyrektywy. A Polske traktuja jak dojna krowe-co z tym mieszkaniem co Kukiz „zalatwil ” sobie w Warszawie za 10%?

 20. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2017/06/18/rzymkowski-strasza-nas-islamistami-a-zalewaja-nas-ukraincy/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.