Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (wtorek)

Obecność wielkiej liczby imigrantów w Niemczech odbija się mocno na życiu codziennym. Czeska lekarka, która pracuje w Monachium, ujawniła, jak wygląda opieka nad uchodźcami. Z jej dramatycznej relacji wynika, że sytuacja jest bardzo zła.

List został pokazany w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Lekarka skarży się w nim na zagrożenia, które są codziennością w jej pracy z imigrantami.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki i mówią, żeby on się nimi zaopiekował. Policja chroni więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki – pisze czeska lekarka pracująca w Monachium.

Kobieta nie ukrywa, że obawia się o swoje zdrowie i życie, gdy słyszy historie, do których z udziałem uchodźców dochodziło w innych szpitalach.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech.

W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono – relacjonowała lekarka w liście.

W swoim liście lekarka zwraca uwagę także na inne problemu. Chociażby na brak wykształcenia imigrantów oraz niezdolność do jakiejkolwiek pracy.

Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych.

Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód – dodaje w dramatycznym tonie czeska lekarka.

Czeszka nie ukrywa swojej wściekłości na wszystkich tych, którzy byli za przyjęciem imigrantów.

gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach.

Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej – zaatakowała lekarka z Czech.

http://niezlomni.com

Przeczytaj również:
>http://niezlomni.com/imigranci-w-niemczech-w-tym-wielu-nieletnich-znalezli-sobie-szokujacy-sposob-na-zycie-stali-sie-prawdziwa-plaga-w-znanym-miejscu-berlina-wideo/
>http://niezlomni.com/imigranci-nowe-zwyczaje-niemczech-przerazona-rodzina-nagrala-stalo-sie-placu-zabaw-wideo/
Admin

Komentarzy 19 to “Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.”

  1. gość said

    Kardynał Nycz: Nie dajmy sobie wmówić, że jest konflikt między pomaganiem a bezpieczeństwem

    Nie dajmy sobie wmówić, że jest konflikt między pomaganiem a bezpieczeństwem – mówił metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz w kontekście korytarzy humanitarnych dla uchodźców. Jak podkreślił, polskie państwo jest na tyle mocne, że potrafi zabezpieczyć korytarze humanitarne.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/552509,uchodzcy-kardynal-kazimierz-nycz-kosciol.html,komentarze-najnowsze,1

  2. lopek said

    Wrogiem Europejczyków są V kolumny unych rządzące poszczególnymi krajami. To jest wojna. Wojna – gdzie wcześniej czy później będą się turlać po ulicach głupie łby białasów.

  3. Marcin said

    Niech ta purporowa gnida da przykład i niech wpusci na swoje marmury kilkunastu tzw.uchodźców z syfilisem i aids. To może szczegolnie ze zre o żyje za pieniadze wiernych.

  4. gość said

    Spodobał mi się jeden z komentarzy, odnośnie wypowiedzi nycza, który zamieszczę

    „Odprawiał „czarna msze” nad zwlokami szefa-masona G.eremka, choc zmarly byl k.oszerny i nienawidził KRK”

    Nic więcej nie trzeba dodawać!

  5. Siekiera_Motyka said

    Jest chętny do pomocy,

    .https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/article_small/public/thumbnails/image/2016/03/25/09/pope-francis-1.jpg

    Ale jakoś nie widać chętnego rabina lub ayatola.

  6. zdawkowy komentarz z Mazowsza said

    nycz, ach znowu nycz, no po prosztu nycz czekawego…

  7. Lily said

    Re3;Marcin
    Panie Marcinie,nie” purpurowa”,ale szkarlatna,
    bo to kardynal.To najwyzszy tytul w K.K,
    i przywilej noszenia jarmulki.

  8. Kojak said

    Od ! Kard Nycz ? To zwyczajny gnoj i smiec ! Juz teraz wiadomo dlaczego ordynarnie opluto abp Wiegusa i niedopuszono go do urzedu ! Trzeba bylo tam osadzic takiego gnoja jaK Nycz ! Napoleon powiedzial do Talleyranda ,,.Jestes pan lajno w jedwabnych ponczochach,, Tak mozna okreslic ta antypolska gnide Nycza ! Pisze ostro bowiem ten gnoj doskonale wie co robi forsujac te jawnie antypolskie dzialania ! Przypominaja sie czasy kosciuszkowskie kiedy podobnych bydlakow w purpurach zwyczajnie wieszano na szubienicy !

  9. VA said

    Polski kierowca spłonął żywcem, bo muzułmanie ustawili blokadę na drodze!
    http://wprawo.pl/2017/06/20/polski-kierowca-splonal-zywcem-bo-muzulmanie-ustawili-blokade-na-drodze/

  10. Aaron Lopejs said

  11. maasteer said

    A kiedy będzie wprowadzony przymusowy obowiązek szczepień (i kar) dla uchodźców?

  12. Aaron Lopejs said

    A może wtedy właśnie, jak do Polski UJDĄ już większościowo rodowici Skandynawowie, Niemcy, Francuzi, Anglicy, Walonowie, Holendrzy, Szwajcarzy…

  13. Siekiera_Motyka said

    To nie tylko uchodźcy którzy nas atakują. Pomału pomału dojdzie to do nas.

    „Kanada wydała ustawę z czwartku, co czyni ją nielegalną używaniem niewłaściwych zaimków płciowych. Krytycy twierdzą, że Kanadyjczycy, którzy nie zapisują się do postępującej teorii płci, mogą zostać oskarżeni o przestępstwa nienawiści, osadzeni w więzieniach, ukarani, a także podjąć szkolenie przeciw stronniczemu.

    Senat Kanady przekazał Billowi C-16, który w świetle LifeSiteNews głosi, że „tożsamość płciowa” i „płciowa ekspresja” zarówno w Kodeksie Praw Człowieka, jak iw kategorii przestępczości nienawiściowej w Kodeksie Karnym. Projekt ustawy wymaga jedynie zgody królewskiej od generała gubernatora.”

    http://www.zerohedge.com/news/2017-06-20/canada-passes-law-criminalizing-use-wrong-gender-pronouns

  14. […] Przeczytaj również: >http://niezlomni.com/imigranci-w-niemczech-w-tym-wielu-nieletnich-znalezli-sobie-szokujacy-sposob-na-zycie-stali-sie-prawdziwa-plaga-w-znanym-miejscu-berlina-wideo/ >http://niezlomni.com/imigranci-nowe-zwyczaje-niemczech-przerazona-rodzina-nagrala-stalo-sie-placu-zabaw-wideo/ Admin za: https://marucha.wordpress.com/2017/06/20/dramatyczny-list-lekarki-z-niemieckiego-szpitala-wielu-imigr… […]

  15. AlexSailor said

    Dobra wypowiedź Niemki.
    Ona mówi bardzo celnie, nawet sama nie wie jak celnie.
    Najważniejsze – od 25 minuty do 29 minuty.

    Mężczyznom odebrano siłę.
    To jest właśnie bardzo przemyślany proces.

  16. Duce said

    Jakkolwiek cynicznie to zabrzmi to nikt tej pani doktór na siłę w Niemczech nie trzyma.
    A jeśli chodzi o problem zarażenia / ataku nożem – albo się Niemcy obudzą z letargu albo zdechną. Każdy naród dostaje to na co zasłużył (mówię w kategoriach mas, bo spotkałem w Niemczech b. fajnych ludzi i tych mi będzie żal).
    Natomiast co do obowiązkowych szczepień to chyba się przesłyszałem. A z jakiej racji pieniądze podatników (guzik mnie w tym momencie obchodzi jak bogate są Niemcy) ma być szczepione to… Niech się Niemcy organizują i bronią. Niedobrze mi się robi od tego skamlenia pani doktorowej.
    Jako lekarz powinna wiedzieć, że każde leczenie zaczyna się od diagnozy, a ona by chciała leczyć objawowo.

  17. MatkaPolka said

    Former Czech President: A Czech Exit from the EU Is Better than Forced Multiculturalism
    Vaclav Klaus : CzechExit lepszy od narzucanego Multikulturalizmu

    http://www.breitbart.com/london/2017/06/15/czech-leave-eu-forced-multicultural

    Václav Klaus: Nastal čas začít připravovat odchod naší země z EU
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Vaclav-Klaus-Nastal-cas-zacit-pripravovat-odchod-nasi-zeme-z-EU-491978

    Były prezydent Czech Vaclav Klaus „Icona Eurosceptycyzmu” powiedział, że to bardzo źle aby zmuszać Republikę Czeską, aby stała się wielokulturowa, twierdząc, że jedynym sposobem na uratowanie kraju jest wyjście Unii Europejskiej (UE).

    „Nadszedł czas, aby przygotować nasz kraj do wycofania się z UE”, powiedział we wtorek we wtorek oświadczeniu, że czeskie wyjście z bloku jest „jedynym sposobem na wypełnienie naszego zobowiązania do utrzymania, zapisywania i przekazywania Przyszłym pokoleniom naszego kraju, które odziedziczyliśmy po naszych przodkach „.

    Oświadczenie Klausa potępiło decyzję UE o wszczęciu postępowania przeciwko narodom, które odmówiły przyjęcia imigrantów z trzeciego świata w ramach kontyngentu „dyktowanego przez Brukselę”, wzywając do zaskarżenia „zasadniczo i stanowczo”.

    Klaus Powiedział lokalnym mediom: „Odrzucamy plan UE dotyczący używania obcokrajowców do wypędzania Czechów (z ich domów) i odmawiamy pozwolenia, aby nasz kraj był przekształcany w społeczeństwo wielokulturowe, w którym nie ma dostatecznie dużo społeczności, co widać we Francji i Wielkiej Brytanii.

    „I nie będę tu wspominać o prawie codziennych atakach terrorystycznych związanych z masową migracją”.

    Pan Klaus, który w latach 2003-2013 pełnił funkcję prezydenta Republiki Czeskiej i był filarem jego krajobrazu politycznego, odkąd Aksamitna rewolucja zakończyła komunistyczne rządy, powiedziała, że jego kraj nie może sobie pozwolić na „szantażowany przez groźby zakończenia Dotacji europejskich „.

    „Odrzucamy zarówno nasze płatności do Brukseli, jak i dotacje, które otrzymujemy od Brukseli”, powiedział Klaus.
    „Odrzucamy destrukcyjną politykę UE jako całości, która jest nam narzucana”.

    W środę czeski prezydent Miloš Zeman złożył obietnicę, że nie będzie poddawał się naciskom, deklarując: „Obowiązkiem każdego prezydenta jest obrona narodowego interesu kraju.

    „Naszym narodowym interesem jest właśnie to, że my, jako suwerenne państwo, zdecydujemy, kogo umieścić i kogo nie umieścić na naszym terytorium”.

    Prezydent, którego rząd początkowo zgodził się zabrać 6 200 migrantów zażądanych przez Brukselę, powiedział, że „nie ma gwarancji, że” po pierwszych sześciu tysiącach tu przyjdzie miliardy z Afryki więcej niż „, wskazując, że tak zwani uchodźcy Wysyłane przez UE „będzie przede wszystkim grupą osób, które są kulturowo niezgodne z czeskimi i europejskimi korzeniami kulturowymi.

    „Wszystkie katastrofy zaczynają się w sposób niepozorny”, powiedział prezydent, ostrzegając, że kraje powinny „ostrożnie”.

    „Kiedy pochylisz głową, zaczniesz kłaniać się od nowa i od nowa”.

  18. konfuzjusz said

    Panie Siekiera, moje Żonele to ono się nie zgadzać, żeby na nie, na te Żonele znaczy się, mówić Ono. Ono chce żeby mówić Ona. I co ja teraz mam zrobić biedny nieszcżęśliwy człowiek podczas którejś z naszych częstych wizyt w Kanadzie? Z jednej strony Żonele, z drugiej ustawodawstwo…

    Jak na razie przyzwyczajam do neutralnego epitetu moje Słoneczko, ale nie wiadomo na jak długo to wystarczy.

  19. VA said

Sorry, the comment form is closed at this time.