Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  zagłoba sum o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Grabara o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Tragedia Ukrainy
  revers o Wolne tematy (38 – …
  Bezpartyjna o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  I to wszystko sergec… o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Majster o Czy III RP może napaść na…
  Adrian o Wolne tematy (38 – …
  Liwiusz o Andrzej Duda. Mąż stanu, czy z…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Juncker nie przyjąłby dziś Polski do UE. Jego Luksemburg przez 20 lat był wylęgarnią przekrętów, a mimo to w UE się znalazł.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (Wtorek)

Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker przyznał kilka dni temu, że dziś nie przyjąłby do UE takich państw jak Polska i Węgry.

Co ciekawe słowa te wypowiedział były premier Luksemburga, czyli kraju, który przez blisko 20 lat był prawdziwą wylęgarnią podatkowych przekrętów i nielegalnych optymalizacji.

Dzięki staraniom rządu, któremu przewodził Juncker, międzynarodowe korporacje mogły unikać płacenia podatków w takich krajach jak Polska. Pomimo tak chamskiego przedkładania własnych interesów nad interesy innych państw, Luksemburg w UE się znalazł.

Dbanie o interesy własnego kraju i odmowa przyjęcia relokantów (którzy do Polski wcale nie chcą trafić) ma być zdaniem szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera powodem, dla którego dziś naszego kraju nie przyjąłby do europejskiej Wspólnoty.

Podobne zdanie Juncker wygłosił wobec Węgier – tak przynajmniej wynika z wywiadu, jaki udzielił kilka dni temu dla niemieckojęzycznego wydania „Huffington Post”. Powyższe warto odnotować i zestawić z informacjami ujawnionymi w toku dziennikarskiego śledztwa w sprawie LuxLeaks.

Przypomnijmy, że zgodnie z wynikami dochodzenia przeprowadzonego przez amerykański ośrodek „International Consortium of Investigative Journalists” we współpracy m.in. z brytyjskim „The Guardian”, niemieckim „Süddeutsche Zeitung” oraz irlandzkim „The Irish Times” – w latach kiedy Juncker był premierem Luksemburga (1995 – 2013) rząd tego państwa podpisywał z globalnymi korporacjami specjalne umowy podatkowe (doliczono się ok. 340 umów), które w istocie zwalniały je z obowiązków podatkowych w innych państwach. W ten sposób cierpiały przychody budżetowe państw, gdzie wspomniane korporacje prowadziły działalność zarobkową (np. w Polsce).

Chamskie dbanie o interesy własnego państwa poprzez organizowanie gruntu do podatkowych szwindli kosztem innych państw każe powątpiewać, czy Jean-Claude Juncker jest dziś odpowiednią osobą by zajmować stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej. [Powinien od dawna zajmować miejsce w kolejce po więzienną zupkę – admin]

Jeszcze bardziej wątpliwe jest to, aby zajmował on jakieś stanowisko, co do tego kogo dziś by przyjął do UE, a kogo nie, patrząc przez pryzmat walki o wspomniane własne interesy.

Juncker, kierując przez 18 lat rządem Luksemburga, który stał się wylęgarnią nielegalnych optymalizacji podatkowych, najzwyczajniej w świecie utracił do tego prawo. Tym bardziej zadziwiające są jego ostatnie wypowiedzi na temat Polski i Węgier, które – w kategoriach walki o swoje prawa – robią dokładnie to samo, co jego Luksemburg przez blisko 20 lat.

Źródło: Jean-Claude Juncker: „Wir hätten Länder wie Polen und Ungarn nicht aufgenommen” (huffingtonpost.de)

http://niewygodne.info.pl

Szkoda, że Polskę wciągnięto do Unii…
Admin

Komentarzy 15 do “Juncker nie przyjąłby dziś Polski do UE. Jego Luksemburg przez 20 lat był wylęgarnią przekrętów, a mimo to w UE się znalazł.”

 1. gość said

 2. Marcin said

  Parchata gnida. Skoro nie trafi za kratki bo zapewne nie trafi to mam nadzieję ze w końcu Orban wywali mu w końcu w to koczownicze rylo za to poklepywanie po karku i twarzy.

 3. adsenior said

  Jasne, wszak już wyszlamowaliście Polskę a konkurencyjny polski przemysł doprowadziliście do ruiny!!

 4. revers said

  A co ma Junkers do gadania? Znowu posuchal Sorosa, Dutrouxa? czy innego gnoska z Francji, Niemiec bo kierowcy Vana pod Calais juz nie zapyta sie, nie zyje. Moze w marszu na Moskwe jednak Polin przyda sie.

  Witamy w Beneluksusie …

 5. jazmig said

  Dzisiaj żałuję, że Polska weszło w to szambo. Mam największy żal do Kaczyńskich, którzy spieprzyli negocjacje, ale podejrzewam, że świadomie poszli na rękę Niemcom.

 6. Re: 5 Jazmig.
  Jest Pan w bledzie. Kalkstaine nie „poszli na renke” Niemcom, ale kontynuuja zydowska polityke syjonistyczna pod ktora Niemcy sa wprzegnieci.
  Ot reaktywowanie lozy „birth nicht” I wszystko na ten temat.
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. ... said

  @5 Jazmig

 8. Siekiera_Motyka said

  Ad. 6 – Dziękować Kaczorku z Księżyca i bratka śpiącego na Wawelu.

  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/11/04/bnai-brith-zydowska-loza-masonska-w-polsce/

 9. revers said

  Skad wezma dzieciaki do czarnych misterii, czarnych mszy, pozyskania organow do transplantacji?

  Chyba ze juz rynek nie jawnych dawcow bionarybku z Upaliny zostal pozyskany na dobre.

 10. ERROR 404 NSZ said

  Co do persony z artykułu , Nie lubię jak mi wąż pierdzi….
  Co do kaczynskich , czy jak oni się tam nazywają , youtube : Kabaret Starszych Panów – Kaczyński jestem , 29 sekund ale warto, prorocze..

 11. revers said

  No i mamy kolejne zamachy, gladio op, psyop, terror goni terror ..

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4622952/Explosion-reported-Brussels-central-station.html?ito=social-twitter_mailonline#ixzz4kZnNFIPD

  Tym razem na dworcu głownym w Brukseli, ono wysadziło się z ładunkiem wybuchowym bezpiecznie.

 12. RomanK said

  http://investmentwatchblog.com/the-future-of-germany-vs-the-future-of-poland/

 13. revers said

  W dniach od 26 maja do 3 czerwca 2017 roku odbywał się Jubileuszowy Wszechsłowiański Zjazd (Sobór), wszystkich krajów słowiańskich.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/18/relacja-1-z-jubileuszowego-zjazdu-wszechslowianskiego/

 14. Boryna said

  O tym nie piszą brukowce

 15. Ale dlaczego? said

  Autorowi coś się pomyliło.
  Przecież nie ma żadnej sprzeczności w wynagradzaniu tego indywiduum stołkiem szefa KE i np. przyjęciem Luksemburga do EU. Zresztą Luksemburg jest w EU od początku.

  Czy stwarzając raj podatkowy dla korporacji czy ganiąc Polskę za nie przyjmowanie imigrantów, Juncker robi dokładnie to co robią marionetki. Podryguje tak jak mu panowie każą…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: