Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Wolne tematy (84 – …
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Konstytucja: kara śmierci, OT, broń…

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (Wtorek)

Czyli o zależnościach, które dostrzegłem.

Kara śmierci, Obrona Terytorialna, powszechny dostęp do broni… i suwerenność monetarna (a w związku z tym w zasadzie i każda inna) to kwestie które są według mnie bardzo blisko ze sobą związane.

Uważam, że w nowej Konstytucji należy koniecznie przywrócić:
– karę śmierci
– powszechny dostęp do broni (tak, właśnie przywrócić, bo kiedyś to była norma)


Te dwie kwestie moim zdaniem się uzupełniają. Uważam, że wprowadzenie kary śmierci za zabójstwo (między innymi za to, ale o tym dalej) umożliwi o wiele bezpieczniejsze przywrócenie prawa do posiadania broni.

A niebezpieczeństwo istnieje – nikt w zasadzie nie jest w stanie ze 100% pewnością przewidzieć, jak w polskich warunkach skończy się przywrócenie prawa do posiadania broni – to według mnie wielka niewiadoma ale też przede wszystkim paląca konieczność.

Gdzie jest moim zdaniem niebezpieczeństwo? Ja odkryłem je w komentarzu na NEonie, gdzie jeden z komentatorów twierdził, że powszechne posiadanie broni od samego początku istnienia ludzkości wymusiło na ludziach poczucie elementarnego respektu wobec drugiego człowieka. Respekt ten przerodził się w szacunek, ten w dobry obyczaj, a ten z kolei na dobre prawo.

I nagle wszystko się urwało… Człowiek w wielu miejscach na Ziemi dostał zakaz posiadania broni – krok ten był moim zdaniem jak wyjęcie ogniwa z łańcucha ewolucji psychologicznej człowieka. Teraz jako zbiorowość jesteśmy w poważnym stopniu ułomni – wielu z nas boi się tego, co było naturalne od samego początku istnienia ludzkości [no, jak wyglądało polowanie na mamuty? – wiem, dla niektórych niewygodne pytanie, więc o to czy przed najazdem wrogów do obrony używano kredek nie zapytam ;-/ ].

I właśnie ta ułomność nas jako zbiorowości decyduje o tym, że wprowadzenie kary śmierci za zabójstwo z premedytacją jest jak zabezpieczenie przed możliwymi negatywnymi skutkami przywrócenia prawa do posiadania broni.

Jak to się wiąże z Obroną Terytorialną? W bardzo prosty sposób. Uwzględniając, że pogląd Romualda Szeremietiewa, że OT jest rzeczą masową, jest słuszny ( a moim zdaniem bez wątpienia jest) to mając taką możliwość ludzie uzbroją się sami. Na początek pewnie „w byle co”, ale i tak chociaż nauczą się obchodzić z bronią, strzelać, a wielu pewnie nauczy się podstaw taktyki… To na początek bardzo dużo.

I dopiero takie społeczeństwo jest się w stanie wybić na suwerenność – także monetarną. Ta jak wiemy jest tematem śmiertelnie niebezpiecznym, ale to właśnie broń którą będziemy posiadać spowoduje, że smiertelny będzie dużo mniej. I pewnym momencie wyjdzie na wierzch i zaistnieje prawnie.

A jakie są inne zalety:

– karę śmierci można wprowadzić np za przestępstwa gospodarcze lub działanie wbrew interesom ekonomicznym Narodu – tu nawet byłbym skłonny zawiesić zasadę nie działania prawa wstecz (mylę się?). Przekręty wg mnie znacznie się zmniejszą.

– wprowadzenie kary śmierci może spowodować, że wyrzucą nas z UE i przykładowo traktat lizboński oraz kwoty „uchodźców” to będzie temat zamknięty. Na Amen.

Na zdjęciu wprowadzającym widoczny jest Jasiek walczący z czerwoną zarazą własną bronią 😉 Pochodzi z Gamepaly.pl – pozdrawiam Redakcję.

http://jasiek.neon24.pl/

Komentarzy 37 do “Konstytucja: kara śmierci, OT, broń…”

 1. anonim said

  Kara śmierci dla goim już jest i powszechny dostęp do broni…nie dla goim też już jest.
  Takie tam pierdzenie po próżnicy…

 2. Marek B said

  Pier****nie.

  Chcą nam wszystkim wszczepić Znamię Bestii, wcześniej wszędzie zamontować czytniki znamiom bestii i kamery wyposażone w czytniki twarzy. Planują to aby bezwzględnie zarządzać stadem biernego bydła. Na pewno nie dadzą nam broni.

  Jak gorliwie chcą odebrać broń Amerykanom?

 3. Re: Artykul.
  Osobiscie jestem przeciwko karze smierci, co wcale nie oznacza, ze nie jestem zdolny do wyrazenia zgody na likwidacje smiertelnych wrogow (politycznych, ekonomicznych czy militarnych) naszego Narodu Polskiego.
  Moim skromnym zdaniem, niech te skurwiele do konca zycia odpracowywuja w kamieniolomach pod baczna kontrola straznikow wieziennych, gdyz smierc skurwiela w zasadzie nikomu nie przyniesie korzysci a trwa jedynie mala chwile… (od taka legalna ucieczka na „drugi swiat” z pozostawionymi nieuregulowanymi rachunkami w zyciu materialnym).
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Sa specjalisci od kar dla skurwielow, ktorzy z cala pewnoscia mogliby przeklinac dzien swoich narodzin…

 4. NICK said

  Teraz to sę przywróćcie. Cokolwiek.
  Choćby pomysł Pana Bardzo na Łuki z podporki pomidorów.
  Coś mi tu Bardzo coś tam.
  Coż. Fantasta.
  Kulinarny.
  Wszedł. Był.

  Nie mam pretensji do Gospodarza.

 5. PISKORZ said

  re art /fotka/ Ten bydlak jak był gub. Kalifornii mógł UŁASKAWIĆ SKAZANEGO- NA ŚMIERĆ STAREGO, NIEWIDOMEGO CUKRZYKA….I TO BYDLE …nie skorzystało z prawa łaski..!

 6. bardzo said

  Bardzo miało dla Old Nicka na specjalne zyczenie opis konstrukcji trypletówki z rysunkiem a pan Old Nick (zaleca się sprawdzić na wikipedji hasło: „old Nick”) sie wypiąl. Prawie trzy dni roboty psu pod ogon. Zatem niech pan old Nick sie buja. Na podpórkach od kalafiorów.

  Przypomina się, iż Fantazje zostały sprywatyzowane i pozostają praktycznie nieaktywne wskutek publicznego apelu pana Old Nicka na niniejszych łamach.

  Old Nick Bardzemu nic nie tam.

  Weg (cytat).

  P.S. Bardzo nie odpowiada na zaczepki i inwektywy bo ma to w dupie, ale z respektu dla Gajowego i jego forum wyjaśnia szanownemu Gremium że nie wywołało kampanii wrześniowej.

 7. @Marek B
  znamię bestii każdy z nas już posiada (na razie jeszcze nie w postaci chipa), jest nim numer PESEL – spróbuj pan bez tego numerka podpisać jakąś umowę, na razie zamiast chipa jest dowód osobisty, albo paszport biometryczny.
  bez PESELA nic nie załatwisz u lekarza, nie kupisz telefonu, czy internetu, pracy (niewolniczej) też nie dostaniesz, nawet kurczę abonamentu RTV nie zarejestrujesz 😉
  pewnie na czarno można to załatwić, ale w trybie tzw legalnym się nie da.
  nachodzą mnie tylko wątpliwości, czy regulacje ustanawiane przez nieuprawnione organa, mogą decydować o legalności czegokolwiek? Czy takie lipne pozbawienie ludzi prawa do broni byłoby skuteczne bez propagandowej tuby?

 8. konfuzjusz said

  Sam fakt posiadania telefonu komórkowego równoznaczny jest ze znamieniem bestii. Ludziska sie pchają drzwiami i oknami i przepłacają za najnowszy model. A bez telefonu nie mozna kupić, sprzedać, zapłacić, przyjąć zapłaty, bo za każdym razem bank nadaje sygnał do potwierdzenia transakcji. Więc trzeba ten telefon posiadać i poddawać się totalnej inwigilacji miejsca pobytu, zachowań, rozmów, mysli, stanu posiadania a nawet liczby kroków wykonanych danego dnia.

  Po co jakieś mikroczipy.

 9. iran said

  Kare śmierci zamiast dla nienarodzonych należy wprowadzić dla morderców tychże czyli jooli a dożywocie dla ich pomocników i każdego innego zwyrodnialca.

  swiat zwariowal

 10. Re: 8…
  A ja nie mam konta w banku, nie place „karta” bankowa, nie jestem ewidencjonowany, nie mam adresu, nie mam prawa jazdy, nie mam peselu, ani nie jestem o kogokolwiek zalezny w sensie administracyjnym, mam internet, telefon komorkowy, samochod, prowadze dzialalnosc gospodarcza, zarabiam pieniadze, place tylko gotowka I k…rwa zyje w Kanadzie…
  Jak to mozliwe? Ano mozliwe I bardzo latwe… Trzeba tylko chciec…majac w d…pie zydowskie podatki…

  ==================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. konfuzjusz said

  Jakby Pan zechciał, panie Jaśku zdradzić, w jaki sposób można żyć w tym świecie bez prawa jazdy, byłbym zobowiązany.
  Bo telefon to jeszcze można ominąć przy pomocy tzw. burn phone.

 12. Re: 11 Konfuzjusz…
  Alez prosze Pana pyta mnie Pan o takie drobnostki? „Nie ma takich drzwi (wrot) przez ktore osiol wyladowany zlotem nie byl w stanie przejsc…”.

  A mowiac krocej: „Tylko ryba nie bierze…”…
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mam inne pytanie do Pana: „Jak mozna zyc w swiecie (Polsce) gdzie w bialy dzien (na oczach 38 milionow Polakow) lichwiarze okradaja nas Polakow na kwote 1.8 miliarda dolarow dziennie???”…

 13. konfuzjusz said

  Nie można.

  To znaczy można jak sie nie wie.

  P.S. Na oczach 30 mln Polaków. Osiem wyjechało.

 14. revers said

  Juz europejskie sady znalazly rekompensaty dla rosyjskich sodomitow balamucących dzieciaki i młodzieź na codzień propagandą lbtq, bo to nie czlecze, a co dopiero kary śmierci.

  http://prostozmostu.pl/rosja-ma-wyplacic-50-tys-euro-rekompensaty-bo-zakazala-propagowania-homoseksualizmu-wsrod-nieletnich,7976.html#.WUrfJ_9Yzms.facebook

  Jeszcze znajda sie rekompensaty dla tych co sznurek na szyji za mocno uściskał, komora gazowa za mala, lub krzesło elekryczne uciskalo za mocno na kregoslup.

 15. Re: 13 Konfuzjusz.

  Moze zacytuje W.Forda (autora ksiazki „Miedzynarodowy zyd”) ” Gdyby obywatele dowiedzieli sie w jaki sposob lichwiarze ich oszukuja (kreujac pieniadze z powietrza), to rewolucja rozpoczela by sie dnia nastepnego przed wschodem Slonca”…

  Tutaj w „Gajowce” jestesmy po to, aby obywatele polscy wreszcie sie dowiedzieli w jaki sposob zydowscy kanciarze rabuja nasza super bogata w zloza naturalne Ojczyzne I doprowadzaja do emigracji zarobkowej (za chlebem) do Anglii, Szwecji, Norwegii, USA, Kanady I innych panstw.

  Prosze nie domniemywac, ze ktos mi placi, ktos mna manipuluje, u kogos jestem na „smyczy”, czy cos podobnego.
  NIC z tych rzeczy. Moj bilet do wiecznosci jest dosc kosztowny tylko dlatego, ze ja wiem dzieki Bogu I chce aby wszyscy wiedzieli poki jeszcze jestem.
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 16. konfuzjusz said

  Wiem, pan mi tego Forda wysłał elektronicznie wielenaście lat temu.

  Ale wie pan, wielu obywateli polskich po prostu nie chce wiedzieć. Spróbuje pan otworzyć gębę choćby w rodzinnym gronie. Wyśmieja, zakrzyczą. Przykleją etykietke nawiedzonego.

  Tak dokładnie jest.
  Polacy są narodem wyjątkowo głupim, a przy tym aroganckim i nienawidzącym każdego, kto próbuje otworzyć im oczy.
  20 milionów polactwa nadaje się tylko do dołów z wapnem.
  Admin

 17. Re: 16 Konfuzjusz.
  Ja ta ksiazke przepisalem wlasnorecznie do sieci Internetu w 1997 roku – w sumie przepisalem 184 ksiazki ktore dostepne sa bezplatnie na stronie: http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa
  I kazdy moze sobie bez zadnego problemu skopiowac w formacie pdf.
  Jestem w sieci Internetu od 1993 roku w ktorym to roku w Polsce computer byl swego rodzaju „luksusem” a Internet byl swego rodzaju „czarna dziura” w swiadomosci bardzo slusznej wiekszosci Polakow.
  Nie zalamywalem sie przez te wszystkie lata na obelgi, szantaze, kpiny, insynuacje, grozby, osmieszania, czy wyszydzania z moich zamieszczanych publicznie informacji. Ale od ponad 7 lat nikt nie zdobyl sie, aby zaprzeczyc czy wyszydzic z moich zapodawanych informacji nie tylko w „Gajowce” ale rowniez na Polskiej walczacej, czy innych forach publicznych. Bylem, jestem I bede w swoich pogladach I przekonaniach, wiec widze jakis maly sukces majac na uwadze, ze od poczatku mojego istnienia w przestrzeni publicznej powstalo mnostwo stron internetowych o zblizonych pogladach jak moje. Pomine, ze napisalem kilkadziesiat felietonow, artykulow, listow otwartych, ktorych tresc wraca jak boomerang do mnie samego. Tak, jestem legenda Internetu, ale jestem tym, ktory nigdy nie wszedl w kompromis ze zlem bez znaczenia z kim (synem, corka, zona czy matka).
  Od zawsze jestem tym za ktorego sie podaje I podawac bede… Normalnym uczciwym Polakiem bez zadnych „korzeni” I podejrzanej historii….

  Gdyby Polacy wiedzieli I mieli swiadomosc tego co ja wiem, to nie tylko nastepnego dnia przed wschodem slonca rozpoczeliby rewolucje (swiadomosci), ale rozpoczeli by ja, przed zachodem slonca tego samego dnia…

  Dam Panu dobra rade: „Prosze kochac wlasny Narod takim jakim jest, a nie takim jakby Pan chcial zeby byl…”
  (Cierpienie nie polega na tym, ze cialo krwawi, ale cierpienie jest o wiele wieksze, jesli dusza jest bezsilna”…)
  ========================
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. jaja said

  A jak Pan mysli Panie Jasku kiedy wypranym durakom rozjasni sie swiadomosc i zrozumia „sedno problemu” ktory neka ten swiat? Bo tak naprawde to H.Ford mial racje, duerniem nie byl o czym swiadcza jego osiagniecia literackie i zawodowe. Sek w tym, ze ludziska wola ogladac glupkowate showy anizeli czytac powazna lekture ktora jest kluczem do zneutralizowania „mow nienawisci”i postawienia swiata na nogi zamiast na podminowanej Wiezy Babel.

 19. Re: 18 Jaja
  Rozjasni sie swiadomosc wtedy tym „durakom”, kiedy powroca do Boga. Do Jego Majestatu, ktory jest ich Stworzycielem.
  Ja jestem tego fizycznym dowodem ze Jego Majestat jest ponad naszym „ja”.
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 20. jaja said

  Ma Pan absolutna racje najwiekszym szczesciem dla nas jest Łaska Wiary, za to dziekuje kazdego dnia Najwyższemu. I zapewne dzieki temu nikt , zaden najbardziej utalentowany manipulator nie zdolal mnie zbalamucic, znieksztalcic otaczajacej rzeczywistosci, bo widze chce czy nie, widze przyczyne i powod, ktory dazy do wywolania kataklizmu. Chocby nie wiem jak sie truten staral! Odrozniam ziarna od plew i tym sie szczyce i jednoczesnie boleje, ze slepota pochodna glupoty jest zmora tego swiata. Gdyby nie pustka we lbach to bysmy sobie poradzili i nie byloby dyskusji. Ann Coulter znana dziennikarka fanie dzis poradzila ( po ataku przez kanadyjskiego Tunezyjczyka na policjanta na lotnisku we Flint), ze mamy dwie opcje do wyboru „run or fight,”

 21. konfuzjusz said

  Cytat: „20 milionów polactwa nadaje się tylko do dołów z wapnem.
  Admin”

  No nie, już aż tak daleko to byśmy nie szli. Przesada w żadną stronę nie jest dobra.

  Zatem:

  Cytat -1: „Prosze kochac wlasny Narod takim jakim jest, a nie takim jakby Pan chcial zeby byl…”
  (Cierpienie nie polega na tym, ze cialo krwawi, ale cierpienie jest o wiele wieksze, jesli dusza jest bezsilna”…)

  Pozdrawiam z nowym dniem.

 22. Re: 21 Konfuzjusz.
  Gajowy (Admin) w zupelnosci napisal o faktycznym stanie 20 milionow „polactwa” ktore nadaje sie do dolow z wapnem.
  Napisal „nadaje sie…” I te dwa slowa nalezaloby interpretowac jako bezsilnosc duszy Gajowego wobec takiego stanu rzeczywistego w „jewRopejskiej” generalnej gubernii pt: „RP” jako swego rodzaju fasady niemiecko-zydowskiej dominacji w polityce, mass mediow I ekonomii.

  Tutaj w Gajowce jestesmy po to, aby te 20 milionow „polactwa” nie nadawalo sie do dolow z wapnem, a do obrony wlasnej Ojczyzny, wlasnego Domu I wlasnej Rodziny co mozna przelozyc na obrone wolnosci, suwerennosci I niepodleglosci, by takie czy inne „k…rwy” nami nie zarzadzali ani nas Polakow nie okradali.

  Polecam uwazniej czytac co zapodaja nieco madrzejsi I bardziej doswiadczeni Polacy, ktorzy jednak wiedza co pisza I na jaki temat autorytatywnie wypowiadaja publicznie swoje opinie, odczucia na podstawie faktow (faktycznej rzeczywistosci a nie przez zydow podstawionej).
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nawet tutaj w „Gajowce” co poniektorzy „komentatorzy” (domorosli) nadaja sie na „odstrzal” bez zmruzenia oka, ale sa I pisza, a wiec byc moze jest jakas nadzieja, ze sie sami naprawia I przejrza na oczy, by potem juz nie nadawali sie na „odstrzal”…

 23. Isia said

  … (16) Panie Gospodarzu …

  … od lat rdzenni Polacy poddawani są nieustannej, wszechobecnej manipulacji (ogłupianiu) przez żydowskie media, w szczególności przez telewizje, prasę, książki (fałszujące polską historię, rzeczywistość etc.), a mówiąc kolokwialnie, poddawani są „praniu mózgów”…

  … z kolei prawdziwie polskich, narodowych mediów – o szerszym zasięgu (wpływie) – nie ma (pozostają jedynie nieliczne, niszowe) … Polacy (celowo, świadomie) pozbawieni przez wrogów własnej inteligencji – wymordowanej w czasie wojny i mordowanej po wojnie, choć proces ten, tj. (z)niszczenie polskiej inteligencji i tym samym pozbawienie siły przewodniej Narodu Polskiego, zaczął się już dużo, dużo wcześniej – muszą w tych trudnych warunkach odbudować własną inteligencję, a to, jak wiadomo, wymaga czasu i ciężkiej pracy … i wsparcia, w najszerszym zakresie …

  … wysyłanie przez Pana, tak zmanipulowanych przez wrogie im media, Polaków do dołu z wapnem, wyszydzanie ich rzekomej głupoty – piszę rzekomej, bo aby podjąć prawidłową, mądrą decyzję trzeba mieć dostęp do prawdziwej wiedzy (znać fakty) etc., a o taką rzetelną wiedzę trudno w dzisiejszym świecie, rządzonym przez żydów, którzy opanowali światowy i polski rynek mediów – jest dla mnie (z uwagi na Pana, z misją prowadzącego polski, patriotyczny portal), muszę to, z prawdziwą przykrością, powiedzieć, co najmniej, niezrozumiałe … jakżeż Polak może tak mówić o swoich Rodakach ! …

  … czyż rdzenni Francuzi, Szwedzi etc. – jak sądzę, bardziej zmanipulowani i ogłupieni przez żydowskie media niż my, rdzenni Polacy – są także nacjami wyjątkowo głupimi ? …

 24. NICK said

  (6).

  Eee tam, Panie.
  Na poważanie to… .

  Jasne. „old nick” winien.
  Panu, P. JO… .

  I kilku innym.

  P.S.
  Przecież musi Pan wiedzieć i pamiętać co Pan pisał o „łukach” z rurek polietylenowych; czy podobnych materiałów.
  NIE rozumiem Pana.
  Zresztą.
  Lepsze: Lotto?

 25. roche said

  re 23 jest pani blisko cieplo cieplo i cieplej..

 26. roche said

  re 10 co pan zyje na lewych papierach ?

 27. Re: 26 Roche…
  Wystarczy „lewe” papiery powolac do zycia..
  bowiem zycie jest dokladnie takie same: krotkie i tylko jedne.,,
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 28. Re: 23 Isia
  Prosze uwaznie przeczytac moj wpis 22 i nie insynuowac by Gajowy kogokolwiek wysylal do dolow z wapnem, ale 20 milionow NADAJE SIE DO DOLOW Z WAPNEM.
  Czyzby u Pani byl problem z efektem „spranego mozgu???”
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 29. Pinxit said

  28
  Jasiek z Toronto
  Panie Jasku
  Litosci!!!

  Czy chce pan tez miec bron nie zarejestrowana, a wiec nielegalna, bo nie uznaje pan zadnych rejestracji?

  A tak nawiasem: podoba mi sie pomysl z oslem wyladowanym zlotem…

 30. Isia said

  … (28) Pan Jasiek z Toronto …

  … za przeproszeniem, osoba, która pisze o sobie samym, że jest cyt. „legendą internetu”, nie powinna zabierać głosu na temat „spranego mózgu” ani wypowiadać się o czyjejś inteligencji … poza tym, rozmawiałam z Panem Gajowym, nie z Panem i, jak myślę, właściwie zrozumiałam intencje (przesłanie) jego komentarza … na marginesie, Pan Gajowy, jako człowiek o wysokiej inteligencji, sam potrafi się wypowiedzieć i adwokatów nie potrzebuje …

 31. Re: 29 Pinxit.
  Tak prosze Pana, zyczylbym sobie, aby KAZDY dorosly posiadajacy glos wyborczy OBOWIAZKOWO posiadal bron palna przy sobie na terenie RP (panstwa suwerennego, niepodleglego I wolnego), gdyz Polacy to nie bydlo, ktore musi byc rejestrowane, a tym samym wszystko, to co posiadaja wlacznie z bronia.

  Ponadto, w moim Programie (42 pkt) jest temat broni ujety (gdyby Pan go przeczytal, to spewnoscia wiele by sie Pan dowiedzial).

  =================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 32. Re: 30 Isia…
  Czy przypadkiem zupa sie Pani w kuchni nie przypala???…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 33. Isia said

  … (32) Pan Jasiek z Toronto …

  … powtarza Pan zdanie Pana Gajowego, wypowiedziane przez niego w innym kontekście i do całkiem innej osoby, ale, w przeciwieństwie do Pana – wypowiedziane słusznie … życzę dalszego dobrego samopoczucia …

 34. Re: 33 Isia.
  Nie toleruje „pralnianych” farmazonow pt: „wydawalo mi sie”, czy „tak zrozumialam”… (trollowanie)
  Wiadomosc zapodana przez Gajowego byla az nadto precyzyjna, a „przekszalcenie” jej I „domniemywanie” iz Gajowy skazuje (a nawet jest gotow) tych 20 milionow „polactwa” pogrzebac w dolach z wapnem nijak sie ma do zapisanego tekstu: „20 milionow polactwa NADAJE sie do dolow z wapnem”, co w zupelnosci jest ironicznym faktem.

  Nastepnym razem, prosze sie wpierw WCZYTAC w publiczny tekst, potem sprawdzic czy zupa sie nie przypala w kuchni, a na koncu zastanowic sie nad zapodaniem publicznie swojego zdania…

  Moje samopoczucie jest jak na razie na dosc wysokim poziomie: nie chodze do „lekarzy”, nie biore zadnych „farmakolo-trucizn”, nie ogladam zydowskich gadzinowek, nie pije wody z kranu (ani napojow gazowanych: Coca-Cola, pepsi, itp), nie deponuje swoich pieniedzy u lichwiarzy, kupuje zywnosc od rolnikow, pracuje dla siebie, nie place podatkow od swoich zarobkow (od 23 lat) I mam te cale zydowskie „towarzycho” w „glebokim powazaniu”…

  Cos jeszcze dodac?
  A, do „pralni” bardzo rzadko zachodze, a pod „budka z piwem” (niektore strony w Internecie) czasami mozna cos sie dowiedziec ciekawego…(co skrupulatnie weryfikuje I potem zapodaje publicznie…
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 35. Proste said

  9. Panie Iran – za ten kretyńki dowcip wymierzony glupio przeciwko klerowi oznajmiam panu, ze jesteś pan na celowniku.
  Co to oznacza, to panu moze powiedziec niejeden bywalec Gajówki któremu podobne lapsusy sie przydarzyly, bywalo ze „bez woli ni wiedzy”

  A powaznie, pan wiesz, ze wsród rabinów jest proporcjonalnie 10 razy wiecej pedofilów niz wśród ksiezy oraz ze 80% ksiezy podejrzanych o wsytepki niezgodne z etyka jest pochodzenia zydowskiego?

 36. Polok said

  Polacy są narodem wyjątkowo głupim, a przy tym aroganckim i nienawidzącym każdego, kto próbuje otworzyć im oczy.
  20 milionów polactwa nadaje się tylko do dołów z wapnem.
  Admin

  Przesadza Pan troche. Lsitwa czy Nikc nie tworza jeszcze „polactwa” . Ot paru nadczynnych psycholi.
  Pozostaja 99% malopiszacych ale czytajacych i myslacych coraz poprawniej z kazdym dniem.

  Dzieki Pana pracy i poświeceniu.

  ——
  Ja nie zaliczyłbym ani Listwy ani Nicka do „polactwa”, a Pan nie potrafiłby powiedzieć, dlaczego to zrobił.
  Przeciwnie, bardzo ich cenię, choć nie że wszystkim, co piszą, muszę się zgadzać.
  Admin

 37. Isia said

  … (34) Pan Jaśko z Toronto …

  … następnym razem proszę uważnie przeczytać moją wypowiedź … nie znajdzie Pan w niej żadnych, jak Pan to ujął, „farmazonów pt.: „wydawało mi się”, czy „tak zrozumiałam” (…)” … dodam, że staram się wysławiać jasno i precyzyjnie, moje wpisy są przemyślane i, na ogół, nie wymagają z mojej strony dodatkowych wyjaśnień … proszę więc darować sobie te złośliwości … swoją drogą wypowiada się Pan, jak człowiek zadufały w sobie … Pan wybaczy, ale kończę naszą rozmowę, dziękuję i z Panem Bogiem …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: