Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Papierek lakmusowy na folksdojczów

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (wtorek)

Niemcy to państwo poważne. Państwa bowiem dzielą się na dwie grupy: państwa poważne i pozostałe. Państwo poważne tym różni się od pozostałego, że jeśli chociaż raz sformułuje swój interes państwowy, to o nim nie zapomina, tylko go realizuje bez względu na okoliczności zewnętrzne i wewnętrzne.

Państwo pozostałe albo w ogóle nie potrafi sprecyzować swojego interesu państwowego – jak na przykład Polska wobec Ukrainy, dzięki czemu Ukraińcy mogą bez przeszkód obcinać kupony od prezentowania wizerunku Ukrainy jako państwa specjalnej troski, któremu – podobnie jak upośledzonemu na umyśle dziecku – lepiej się nie sprzeciwiać – albo nawet potrafi, ale natychmiast o tym zapomina i w rezultacie zatacza się od ściany do ściany, w zależności od tego, kto w jakim kierunku je popchnie.

Tymczasem Niemcy, to państwo poważne, którego celem jest – po pierwsze – odwrócenie wszystkich co do jednego skutków wojny przegranej przez Adolfa Hitlera, po drugie – stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową i w miarę tego zdejmowania, przerzucanie jej na winowajcę zastępczego, na którego Żydzi, którzy na tym etapie swoją politykę historyczną ściśle koordynują z polityką historyczną niemiecką, upatrzyli Polskę.

Po trzecie – Niemcy, kiedy tylko odzyskały swobodę ruchów w Europie po 12 września 1990 roku, kiedy to w Moskwie podpisany został traktat potocznie zwany „dwa plus cztery”, niezwłocznie przystąpiły do wysadzania w powietrze „heksagonale” to znaczy – porozumienia krajów Europy środkowej, które pragnęły stworzyć sobie system reasekuracji niepodległości, żeby próżnię polityczną powstałą w Europie Środkowej w następstwie ewakuowania stąd imperium sowieckiego, wypełnić samodzielnie poprzez rozszerzanie na wschód Unii Europejskiej, której są politycznym kierownikiem.

A to po to, żeby – po czwarte – środkami pokojowymi, które okazały się skuteczniejsze, a przede wszystkim – tańsze od środków militarnych – zbudować sobie IV Rzeszę.

Ta polityka niemiecka widoczna jest gołym okiem, więc nic dziwnego, że kiedy po roku 2013, na skutek powrotu USA do aktywnej polityki w Europie Środkowo-Wschodniej, Polska znowu powróciła pod kuratelę amerykańską, Niemcy nie ustają w wysiłkach, by przywrócić tu swoje wpływy. Dlatego wykorzystują owczarków niemieckich w rodzaju Jana Klaudiusza Junckera, czy Fransa Timmermansa, którzy kierują instytucjami Unii Europejskiej, do dyscyplinowania Polski i innych państw Europy Środkowej, niezadowolonych z narastania niemieckiej hegemonii w Europie i przywracania tu pruskiej dyscypliny.

Jak wiadomo, z inicjatywy Niemiec Komisja Europejska na początku 2016 roku wszczęła wobec Polski procedurę sprawdzania stanu demokracji i praworządności, a w lipcu ub. roku ją eskalowała, wysuwając wobec Polski ultimatum w postaci tzw. „zaleceń”, którego termin upłynął 27 października.

16 grudnia ub. roku Niemcy rozpoczęły realizowanie w Polsce kombinacji operacyjnej, której celem było doprowadzenie do politycznego przesilenia i osadzenia w jego następstwie na pozycji lidera politycznej sceny ekspozytury Stronnictwa Pruskiego, czyli Platformy Obywatelskiej.

Na skutek kontrakcji amerykańskiej, tamta kombinacja operacyjna spaliła na panewce, ale Niemcy próbują dalej – tym razem pod sztandarem praworządności, pod którym pragną skupić nie tylko agentów, jacy z komunistycznej bezpieki przewerbowali się na służbę dla BND w drugiej połowie lat 80-tych, ale również wszystkich folksdojczów i pożytecznych idiotów – również tych pobożnych.

Jednym z narzędzi wdrażania w Europie Środkowej pruskiej dyscypliny są tak zwani „uchodźcy”, których Niemcy zamierzają wtrynić krajom Europy Środkowej według „kontyngentów”, jakie wykoncypowała sobie Nasza Złota Pani. Nie chodzi oczywiście o „uchodźców”, których Niemcy – jak tylko padłby taki rozkaz – zapakowałyby bez ceregieli do któregoś z chwilowo nieczynnych obozów koncentracyjnych, tylko o to, by w ten sposób wytresować kraje Europy Środkowej w posłuszeństwie.

Jako państwo poważne, wykorzystują umiejętność grania na wielu fortepianach, między innymi – na fortepianie chrześcijańskim, stosując – jak to mawiali gitowcy – wobec pobożnych chrześcijan tak zwaną „poważną zastawkę” w postaci „miłości bliźniego”. Jakże – powiadają – możecie nie przyjąć wyznaczonych przez Złotą Panią kontyngentów „uchodźców”, kiedy przecież sam Pan Jezus we własnej osobie przykazał miłować bliźniego swego?

Na takie dictum ludzie pobożni zaczynają popadać w dysonans poznawczy, bo z jednej strony rozsądek podpowiada im, żeby w tej sytuacji zachować się z rezerwą, ale z drugiej – jakże z rezerwą, kiedy przecież sam Pan Jezus – i tak dalej?

Tymczasem Pan Jezus – owszem – przykazywał miłować bliźniego swego, ale JAK SIEBIE SAMEGO, a więc – nie bardziej, niż siebie samego. Zatem miłość bliźniego swego nie powinna iść tak daleko, by prowadzić do samozagłady miłującego, albo do ściągnięcia poważnego niebezpieczeństwa na jego państwo lud naród.

Zapewne to właśnie mogła mieć na myśli pani premier Beata Szydło, wypowiadając w przemówieniu, jakie wygłosiła niedawno w chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu zdanie treści następującej: „Auschwitz to w dzisiejszych niespokojnych czasach, wielka lekcja tego, że trzeba uczynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie swoich obywateli”.

Na takie dictum w środowisku folksdojczów i pożytecznych idiotów wybuchł straszliwy klangor, w ramach którego dawali oni wyraz swemu „szokowi i oburzeniu” tymi słowami. Najwyraźniej uważają, że celem każdego rządu nie jest ochrona bezpieczeństwa i życia swoich obywateli, tylko przeciwnie – ściąganie na nich wszelkich możliwych niebezpieczeństw.

W tym właśnie duchu wypowiedział się przewielebny ksiądz Stanisław Walczak, po powrocie z misji w Afryce mieszkający z Niemczech. Zamiast zastanowić się nad tym, że chrześcijaństwo jest religią wprawdzie wymagającą, ale przecież nie naiwną, zapłonął świętym oburzeniem na panią Szydło. Mamy zatem dwie możliwości: albo przewielebny ksiądz Stanisław Walczak jest durniem, który nie zna nawet zasad swojej religii i plecie, co mu ślina przyniesie na język, albo nie jest durniem i zasady swojej religii dobrze zna – ale w takim razie, dlaczego plecie takie bzdury?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 28 to “Papierek lakmusowy na folksdojczów”

 1. Rob said

  A rozwiązanie tego problemu jest takie proste; wystąpić z tego eurokołchozu a na początek choćby tylko zagrozić takim wyjściem!
  Ciekawe czy p. Michalkiewicz byłby za wyjściem Polski z UE i NATO? Przecież amerykańska „kuratela” (według definicji) polega na:
  Kuratela:
  „opieka nad osobą niezdolną do działań prawnych i nad jej majątkiem;
  „nadzór nad majątkiem pozostającym czasowo bez właściciela”!!! Czyżby to o to chodziło?
  „uciążliwa opieka lub ciągła kontrola”
  Czy według p. SM taka amerykańska „kuratela” to dla nas dobry interes?

 2. anonim said

  Jeśli trzeba będzie rzucić Polskich gojów na kolana to „polskie elity” wyjdą z wielką pompą z UE.
  Na wszystko jest papier Berlinowi wystarczy zażądać zwrotu „nieprawidłowo wydanych” „dotacji” z UE. Grecję tak trzymają za jaja to z Polską sobie nie poradzą?
  I wtedy jeśli będzie taka potrzeba przybędą na ratunek…budżetowi „nowojorskie” kushnery goldmany i sachse….ale nic za darmo, przywleką ze sobą milion innych.

  widać jeszcze nie czas…

 3. Sebastian said

  Aleksander Jabłonowski vel Olszański Wojciech twierdzi, że na chwilę obecną paradoksalnie to dobrze, że jesteśmy w ue bo jej regulacje na razie nas chronią przed całkowitą kuratelą usmanów.

  >https://www.youtube.com/watch?v=J_PhVn9OhSM

 4. MatkaPolka said

  Pan Michalkiewicz porusza ważne tematy polityczne i społeczne jak rzadko kto, dowcipnie i ze swadą jednak w tym artykule – podkreśla kilka razy, że Niemcy są Państwem Poważnym – to największe kłamstwo tego artykułu

  Dobra jest również wypowiedź pana Jabłonowskiego/Olszewskiego – w linku 3 Sebastiana

  Warto uzupełnić i skomentować
  Obaj panowie uznają istnienie państwa niemieckiego jako fakt oczywisty – mimo oczywistej krytyki tzw. Niemców z ich strony. Obaj panowie nie poruszają rzeczywistego problemu jakim są tzw. Żydzi

  Niemcy nie są państwem POWAŻNYM – Niemcy są państwem BANDYCKIM – są wiecznym agresorem – od najazdów krzyżackich na ziemie Polskie, sfałszowania Aktu Nadania Ziemi Chełmińskiej, Rzezi Gdańszczan, przez rozbiory Polski, …

  Krzyżacy byli zakonem militarnym – średniowieczna Legią Cudzoziemską – które pod pretekstem nawracania na chrześcijaństwo dokonywali podbojów – napadali, łupili, palili, zabijali, zniewalali.

  Paweł Włodkowic w w 1413 r. nazwał to „Herezją Pruską” – nawracanie na chrześcijaństwo nie polega na ucinaniu głów – bo cóż to za Chrześcijanin z uciętą głową.

  Wszystko co dotyczy Niemców jest jednym wielkim kłamstwem. Istnieje pilna konieczność napisania historii Polski historii Europy

  NIEMCÓW NIE MA I NIGDY NIE BYŁO. To co nazywamy teraz Niemcami – to podboje Krzyżackie i Prus

  Prusy to kolejna mimikra zakonu Krzyżackiego.

  Krzyżacy osiedli na ziemiach polskich w 1226 r na zaproszenie Konrada Mazowieckiego. Król Węgier Andrzej przegnał ich z Węgier w 1208 r – kiedy dowiedział się co to za „element”

  Zakon Krzyżacki został rozwiązany w 1525 r.- kiedy to Krzyżacy wypowiedzieli posłuszeństwo papieżowi i przeszli na Luteranizm
  Prusy składali hołdy pruskie królom Polskim

  Krzyżacy i Prusy nigdy nie przestrzegają umów i układów

  Prusy wyrosły na trupie Polski –
  Prusy dokonały rozbiorów Polski

  Prusy dokonały zaborów Zachodniej Słowiańszczyzny – dawną Lechię.
  Frankfurt – Furta do Franków, herbem Frankfurtu jest polski Biały Orzeł, Lubecka – to polska Luba (Ljubljana), Rostock to polska Roztoka, Berlin – to polska Barlina (barłóg niedźwiedzi) Potsdam to Postąpin, Wrocław – Wrota Sławy, (Breslau- Brama Sławy), Szczecin zakładał król Szczyt z plemienia Polan 1800 r p.n.e – Stolica Polski; Gdańsk – zakładał król Codan z plemienia Polan 1700 r p.n.e Kodan -Codanum,…

  Zachodnia granica Polski to Limes Sorabicus ustalona przez Karola Wielkiego – Króla Franków, a nie Niemców – granica Miedzy Lechitami a Frankami. Alianci po II wojnie nas OSZUKALI ustalając Granice na Odrze i Nysie. Granica Polski powinna być na Renie – dorzecze Łaby to była Polska

  Prusy podporządkowały Rosję – dwór carski był pruski – dynastia Romanow – Holstein – Gottorp
  Prusy podporządkowały Anglie – tron angielski to dynastia Saxon – Coburg
  Wielka Brytania – dokonała podbojów Ameryki – wyrznęła Indian amerykańskich – Wielka Brytania i USA to w istocie państwo krzyżackie Zdobycze Imperium Brytyjskiego to zdobycze w istocie Krzyżackie. Kontrolowane dyskretnie przez masonerię

  Prusy stworzyły masonerię – z tajnych związków o proweniencji krzyżackiej.
  Militaryzm Pruski podporządkował całą Europę w XIX wieku

  Prusy proklamowały II Rzeszą niemiecką w Paryżu w 1871 r

  Ger Man – ludzie zza Gór tak nazywali Rzymianie plemiona na północ od Alp. Nazwa Gemanie to nazwa nadana plemionom słowiańskim na tych terenach

  Niemcy pojawili się na ziemiach na zachód od Odry dopiero w X w. po rozbiciu państwa Chazarskiego przez księcia ruskiego ŚWIATOSŁAWA, który doszczętnie rozgromił państwo Chazarskie. Królestwo Chazarskie było wielkim królestwem – część starszyzny wżeniała się w bogate rody europejskie ( akt ślubu był aktem politycznym)

  W 760 r Chazarzy – plemię mongolsko – huńskie (Hunowie) przyjęło Judaizm jako religię panującą
  Po rozbiciu Chazarii w 960 r. przez Światosława – starszyzna uciekła, a biedota została tzw. Żydami

  Część Chazarów osiedliła się na zachód od Odry i zaczęła się ekspansja na ziemie Zachodniej Słowiańszczyzny
  W języku chazarskim Aszkenazi to znaczy. GermanieW tym należy upatrywać zagadkę pojawienia się Niemców. na Mapie Europy ( W gajówce był artykuł – Niemcy. Jacy, Niemcy !!!)

  Dobrze jest również przypomnieć sobie „Ziemia Gromadzi prochy”
  https://marucha.wordpress.com/2014/06/14/ziemia-gromadzi-prochy

  Język niemiecki to w istocie skorumpowany Jidysz, a nie odwrotnie, z nałożoną łaciną – der, die, das – temat na kilka doktoratów z językoznawstwa.

  Żydostwo zachodnioeuropejskie zostało skodyfikowane przez Mojżesza Majmonidesa XI/XII w.
  W TYM SAMYM CZASIE, po wyprawach krzyżowych rozpoczął się podbój Europy przez Krzyżaków i Templariuszy.
  Dla możnych rodów było honorem oddanie najstarszego syna do zakonów na wyprawy krzyżowe – w celu odzyskania grobu Chrystusa od Saracenów ( tylko, że te możne rody europejskie już często było skażone krwią chazarską).

  Templariusze i Krzyżacy , jak mówi legenda masońska, zdobyli Złoto ze świątyni Salomona – Złoto należne do papieża, – ukradli je, przewieźli na 24 statkach do Europy i ukryli.

  Dysponując organizacją militarną, złotem ze świątyni Salomona, wykształceniem (zakonnicy pisali i czytali, prowadzili kroniki)
  byli potęgą w Europie – mieli wpływy na wszystkich dworach Europy.

  I trzeba przyznać mieli wielkie umiejętności dyplomatyczne i negocjacyjne – poparte pieniędzmi, siłą, perfidią i wyrachowaniem. ( kiedyś pewien Rosjanin wręcz powiedział mi , że Krzyżacy to Zydzi)

  Prusy i Militaryzm Pruski zostały po drugiej wojnie światowej rozwiązane – tak jak rozwiązuje się oddziały wojskowe
  Militaryzm Pruski odpowiedzialny był za wszystkie wojny w Europie w XIX w i za dwie wojny światowe, w których zginęło miliony ludzi

  Zwycięzcy Alianci rozwiązali Państwo Pruskie drogą Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami– Niemcy BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁY – nie miały nic do powiedzenia – nie były stroną Umowy Poczdamskiej.

  NIEMCY PRZESTALI ISTNIEĆ –. I bardzo słusznie – bo powstały na drodze podboju i napadu na sąsiadów.
  Alianci ustanowili strefy okupacyjne. Nie ma Aktu prawnego w Europie, który mógłby pominąć Umowę Poczdamską, który ustanawia ład polityczny i prawny po II wś.

  Powstanie Unii Europejskiej to kolejny Majstersztyk Dyplomacji Pruskiej – Finis Germania viva Europa – Skoro nie ma Niemców niech żyje Europa,

  Unia Europejska – została stworzona przez byłych nazistów – Nazistowskie Korzenie UE. http://www.relay-of-life.org/pl
  Przy współpracy z Żydami – IG Farben, General Electric – AEG , ….
  Powstanie Unii Europejskiej jest pogardą dla ofiar II wojny światowej

  Umowa Dwa plus Cztery (2+4) Połączenie Niemiec to kolejna sztuczka niemiecka – jakiś cud nad cudami – jak się coś może połączyć, co nie istnieje

  A jednak – powtarzam – PROPAGANDA NIEMIECKA MA NIEZWYKŁĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA

  Dzisiejsza kontynuacją Zakonu Krzyżackiego jest Zakon Rycerzy Maltańskich im. Świętego Jana – Zakon Szpitalików
  Mające potężne wpływy .

  Donald Tusk nie jest żadnym Polakiem. Dziadkowie Tuska ze Strony Matki i ojca to Żydzi, którzy podpisali volkslistę przyjęli narodowość niemiecką – taki to ten Hitler był antysemitą.

 5. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Świetny komentarz !!!

  „Jesteśmy społeczeństwem chorym, niedorozwiniętym, różnym od wszystkich społeczeństw zachodniej i środkowej Europy. Jest to wina naszego rozwoju dziejowego, ściślej mówiąc polityki szlacheckiej i krótkowidztwa naszych królów, którzy pozwolili na to, że w naszym narodzie brakło równowagi stanów. Dlatego mamy dziś olbrzymi liczbowo stan włościański – chłopski, posiadamy znaczny stan ziemiański i inteligencję zawodową. Mamy zatem ręce, nogi i głowę ale nie mamy brzucha, który rozprowadza żywotną krew po całym organizmie, a skutkiem tego ręce, nogi do pewnego stopnia i głowa nie otrzymują należnego im dopływu krwi żywotnej. Nie mamy bowiem rodzimego polskiego stanu średniego t. j. mieszczaństwa. Cały prawie handel, w przeważnej części rzemiosło, znaczna część wielkiego przemysłu, ogromny procent wolnych zawodów jak lekarski, adwokatura, coraz więcej budownictwo, zostały opanowane przez Żydów.”

  http://retropress.pl/piast/sprawa-zydowska-w-polsce/

 6. MatkaPolka said

  Skąd u Michalkiewicza wzięła się „Złota Pani” na określenie pani kanclerzyny Merkel

  Ano stąd

  Niemieccy żandarmi kazali śpiewać maszerującym do pracy Żydom z łopatami :

  marszałek Śmigły-Rydz nie kazał robić nic, a Hitler nasz złoty nauczył nas roboty”.

  Trzy inscenizacje

  Felieton tygodnik „Nasza Polska” 1 września 2009

  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=896

 7. Siekiera_Motyka said

  Ad. 6 –

  „Z początku Himmler się temu sprzeciwiał, ale po krótkiej dysku­sji przyznał, że terytoriów tych nie dałoby się inaczej włączyć do organizmu nowej Europy. Kiedy wyjaśniałem swój punkt widze­nia, Himmler przerwał mi znowu mówiąc: Na dłuższą metę prze­kształci się to znowu w wyścig gospodarczy z Wielką Brytanią i znów powrócą dawne nieporozumienia i tarcia.
  Reichsftihrerze — rzekłem. Nie myślmy teraz o tarciach, jakie się może i wytworzą w przyszłości. Zastanówmy się przede wszystkim nad tym, jak usunąć obecne napięcia, które przeszka­dzają w utworzeniu nowej Europy. To zaś oznacza, że musimy zna­leźć jakąś podstawę do kompromisowego rozwiązania, aby za­kończyć tę wojnę. Himmler przeskoczył znów na mapie do Polski i powiedział: Ale Polacy będą musieli dla nas pracować? Odparłem: Musimy stworzyć taką sytuację, aby wszyscy współpracowali z nami z wła­snej woli. Wszyscy musimy znaleźć się w tej samej łodzi, a każdy, kto nie zechce wiosłować, utonie.”

  Wspomnienia
  Walter Schellenberg

  http://b-ok.org/s/?q=Schellenberg&yearFrom=&yearTo=&language=&extension=&t=0

 8. Marucha said

  Re 4:
  MatkoPolko,
  Niemcy są państwem poważnym, gdyż wytyczają sobie cele, nieraz bardzo dalekosiężne, do tych celów konsekwentnie dążą i z reguły je osiągają.
  Najbardziej rzucające się w oczy przykłady:
  – zjednoczenie Niemiec
  – zrzucenie z siebie odpowiedzialności za II WŚ
  – szkalowanie Polski
  – podbicie Europy

  A Polska? Polska nawet nie wie, jakie cele powinna sobie ustawić…

 9. MatkaPolka said

  Zgadza się – Niemcy jako ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA jest świetnie zorganizowana i wytacza sobie cele?
  Jak grupa przestępcza chce obrobić bank – no to akcję planuje

  Czy jest taki gen jak gen krzyżacki, jak gen pruski, czy jest taka rasa jak Prusacy? – podbite przez krzyżaków plemiona są Słowianami, a nie prusakami. Prusy/Niemcy nie są państwem – są organizacja przestępczą. Wzrosłą do potęgi przez napady na sąsiadów

  W zakonie Krzyżackim służyli również Polacy. Większość wojsk krzyżackich i pruskich to landsknechci – najemnicy, rycerzy w zakonie krzyżackim u szczytu ich potęgi pod Grunwaldem było ok. 500

  Niemcy są rabusiami i złodziejami

  Polska Powinna mieć roszczenia od Niemiec – tylko a za straty za drugą wojnę światową – zniszczenia materialne, niewolnicza pracę, wymordowanie ponad 8 mln Polaków – to z procentem składanym 5% około 35 tryliony dolarów, a przy procencie 20% – to już kwadryliony dolarów – Tyle należy się Polsce. Były aż dwie uchwały Sejmu zobowiązujące rząd Polski do wyegzekwowania tych roszczeń – w 1996 i 2004. Tych uchwał Sejmowych żaden zdradziecki „rząd polski” nie egzekwuje – DLACZEGO – jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Podejrzenie o korupcje są oczywiste.

  Niestety rządy w Polsce – cała „polska” klasa polityczna, są skorumpowane przez Niemców – Niemcy nie dopuszczają wyegzekwowania tych roszczeń. Przykładem niech będzie finansowanie przez fundacje niemieckie kampanii wyborczej Tuska na premiera Polsk w 2007

  A czy osadzenie Tuska na fotelu przewodniczącego Rady Europy – nie jest tego dowodem – wyjątkowo WYSOKIE UPOSAŻENIA urzędników europejskich – TO RODZAJ KORUPCJI

  W tym sensie Niemcy są państwem poważnym – to prawda bandytę trzeba traktować bardzo poważnie – stanowi poważne zagrożenie

 10. iran said

  Wygląda na to, że z tego bajorka kłamstwa i obłudy nie wyjdziemy nawet za chiny ludowe. Joole nami rządzą od dawna a chcą, tak dla jaj, rządzić całym światem. Tyle tu padło wywodów na takie tematy, więc powinno się wiedzieć, że diabeł jest bardzo inteligentny.

 11. Peryskop said

  Re 4 6 9 – wielkie dzięki.

  Widać, że jednak Zbigniew Brzeziński miał rację, iż internet ich hegemonistyczne cele wystawia na szwank. Bo coraz wyraźniej wyłaniają się mechanizmy Global-Przekrętu.

  Ale warto opierać się na bardziej praktycznych ocenach :

  Admin 2017-06-19 : Jeśli wygląda, jak koczownik, myśli jak koczownik, działa jak koczownik – to jest koczownikiem.

  I to nawet gdy czasowo prowadzi dość osiadły tryb życia 🙂

  Cenna jest też opinia Otto Weiningera, bo to był insajder :

  „Żydowskość polega nie na rasie, nie na przynależności do narodu, ani nawet na wyznawanej wierze, ale na tendencji umysłowej.”

  https://marucha.wordpress.com/2017/06/18/wiemy-kiedy-zakoncza-sie-badania-dot-katastrofy-smolenskiej/#comment-683954

  ===

  No a jak należy rozumieć „Złoto należne do papieża” ?

  …Templariusze i Krzyżacy , jak mówi legenda masońska, zdobyli Złoto ze świątyni Salomona – Złoto należne do papieża, – ukradli je, przewieźli na 24 statkach do Europy i ukryli…

  Bo :
  1) to tylko taka zmyślona legenda ?
  2) papieże sponsorowali wszelkie krucjaty ?
  3) ubodzy zakonnicy powinni pozostać ubodzy ?
  4) papieże to spadkobiercy spuścizny po Salomonie ?
  5) judeo-chrześcijaństwo jest fundamentem masonerii ?
  6) coś jeszcze innego ?

  Jak wiadomo kard. Josef Ratzinger zanim został BXVI to pobuszował po brytyjskich śladach Templariuszy, którzy tam oraz w Helvetii ukryli co czeba. Dlatego są tacy, jacy są.

  https://marucha.wordpress.com/2017/06/18/tusk-niemieckim-popychlem/#comment-684037

  A swoją drogą ciekawe kiedy Listwopodobne poczują klops.

 12. Ola said

  loczywiscie , wyjsc z lunii…. dac kazdemu Polakowi , skoro chce, pistoleta . Jablonowskiego na prezydenta , Miedlara na premiera , Qrwina -Myka na ministra od wszystkiego , Michalkiewicza na prezesa radia i telewizji.
  I juz zadne stronnictwo nam nie podskoczy, w dwa tygodnie wyeliminujemy sie wlasnymi recami z tego cywilizowanego bytu. jak zwykle w niebyt, taka polska wola i przeznaczenie….

  ——
  Jasne, pani Olu. Przecież Polacy, jak tylko dostaną broń do ręki, natychmiast się wystrzelają. Inni się nie wystrzelali, przeciwnie, złagodniały u nich obyczaje, zmalało chuligaństwo… ale Polacy NA PEWNO SIĘ POZABIJAJĄ.
  A przecież lepiej, żeby wystrzelali nas obcy.
  Admin

 13. revers said

  Zawsze sobie mozna przylepic na wozku, rowerze, pedale od roweru , nalepke informujaca …

  ze jednak najlepsze demokracje swita, choc cromwellowskie potrafia wyjsc z unijnej pejsatej sowiecji …

 14. Ola said

  wychodzta , wychodzta , ale chyzo!! ratlerki . Polska to zawsze jeszcze jakie tam ponad 30 miliona luda, ale takie Czechy, Wegry, Litwa i Lotwa? „Wolnosc” odzyskaly, ale nie wiedza co z nia poczac w nadmiarze wolnego czasu od pracy . Ktos bedzie musial te ratlerki przygarnac w czasach globalizacji i wielkich blokow gospodarczych , bo w pojedynke w tym neoliberalizmie to bez szans. Stad wziela sie ta unia , jako przeciwwaga mocarnym Chinom, slabiejacym USA ale zawsze jeszcze, zwiazkom krajow azjatyckich bogatych w tania , ale liczna klase robotnicza, sorry, wyzyskiwana na potege.
  Wychodzta , wychodzta ! kazdy z was to potega na miare biblijna, narod wybrany i najwspanialszy i najdoskonalszy . Bog, Honor , Ojczyzna!!! Zebysta tylko mieli co zrec w wojnie gospodarczej miedzy Azja i Ameryka bez Europy.
  Ze co? Wezmie was Ameryka albo Azja? A niech was , qa, bierze! Ale chyzo.

  ——
  Co to za brednie?
  CO to za nachalna propagitka członkostwa w Unii?
  Istnieliśmy bez niej 1000 lat. Istnieją bez niej inne kraje europejskie.
  Pani się czegoś napiła?
  Admin

 15. revers said

  Jakie mocarne Chiny? Konfucjusza pani zna? Chiny nigdy nie wychodzily poza chinski mur, a ekspansja ekonomiczna nie oznacza ze kazdy bedzie jadl jutro tylko chinski ryz, zamiast ruskiej kaszy.

  Qa, zmien pani sobie lekarza na chinskiego lekarza od akupunktury i zylek, prochy z farmacji europejskiej. Takie jak pani swiadome frauen, najlepszy lekarz niemiecki Silwering masowo usypial insulinowo 1,5 tys i dlugo, dlugo zyl cieszyl sie zdrowiem.

 16. Ola said

  chinski lekarz? No dobra , to juz za marki bylo 30 tys. DM za miesiac leczenia ( bez skutku) w Niemczech ale w chinskiej klinice . Na migrene.Taak!! Dobre dwadziescia lat temu!! juz ekspandowali.

 17. Ola said

  niemiecki lekarz – Silwering? szukam w googlu i szukam i nic . Falsza flaga czy czo?

 18. revers said

  Servering, schreibfehler

  http://www.sueddeutsche.de/bayern/euthanasie-vorwurf-gegen-sewering-der-aerztepraesident-und-das-tote-maedchen-1.205446

 19. Ola said

  aha . Servering 92 letni , aha . Zapewne taki Jaskowski ( mam nadzieje, ze nie popelnilam Schreibfehler) , ktoremu wolno leczyc siebie samego i rodzine, bo nie figuruje w izbie czy innym spisie lekarzy. Aha.

 20. revers said

  tja, Olachowska

  Von 1955 bis 1991 war Sewering Präsident der Bayerischen Landesärztekammer und Mitglied des Vorstands der Bundesärztekammer. Nachdem er von 1959 bis 1973 deren Vizepräsident war, stand er bis 1978 der Spitzenorganisation der ärztlichen Selbstverwaltung als Präsident vor und war in dieser Zeit Präsident des Deutschen Ärztetages.”

  Pani to juz nic nie pomoze, zaden lekarz, zaden medikament, zaden google.

  A przed wczoraj w Berlinie widzialem akcje jak Frau Jaskowska przepychala sie po ruchomych schodach na peron stacji S-bahnu i potracila bauarbeitera Hansa Fritza, potracila mu butelke z piwem , czym Frytz szturchnal jaskowska, i tak ma szczescie ze nie spadla z schodow bo do gory jechala, i sypnal jej wiazanke po niemiecku zeby lekarstwa zaczela brac odpowiednie.

  zrodlo
  Hans Joachim Sewering ur. w Bochum
  https://de.wikipedia.org/wiki/Hans_Joachim_Sewering

 21. Ola said

  no nacjonalista , taki jak Qrwin-Mykka, jablonowski , Miedlar , Michalkiewicz and Co. Niech nam ,qa, mordercy rosna w sile , dadza Polakowi po pistolecie i mamy posprztane i nawet zaorane.

  ——
  Z dedykacją dla Pani i Pani podobnych.

  Admin

 22. revers said

  Ta, nie ma to jak religia NAZI, pani Wandaluzja i Juliusz prawdziwiec cos o tym wie, i szeroko opisuje
  ten problem, za kazdym wpisem porusza ten temat w gajowce jak i na swoim blogu.

  http://kresy.pl/wydarzenia/adam-bodnar-rzecznik-praw-obywatelskich-narod-polski-wspoluczestniczyl-holokauscie/

  lub inni niedorzecznicy praw czlekow.

 23. Ola said

  ale o czo chodzi??? a wypierdol z unii jak najszybciej! Nie bedzie Merc montowal silnikow nad Wisla , to bedzie w Hiszpanii, Grecji albo Portugalii . Ale szybcorem wypierdol z unii , a bedziemy potega od morza do morza i po wsze czasy, jak glosi pismo swiete…..Bog, honor , ojczyzna….

  Niech Pani zamknie twarz, bo już uszy bolą od tych głupot.
  Admin

 24. Ola said

  no Marucho! wolnosci, glownie wolnego slowa, i demokracji , to sie mozesz tylko powstydzic. Masz cos przeciwko wymianie pogladow? Najwyrazniej. No dobrze, wiec zycze pomyslnego dalszego zalewu tego „portalu” jednomyslnym glosem „partii” Zaluje bardzo, ze nie PZPR , serio. Wiec ahoj Marucho , tonacy dziurawy stateczku – „bog, honor , ojczyzna”….
  PS. das se pan spooky z gym zmijowiskiem nienawisci . Zdrowszy Pan na pewno od tego nie bedzie. Z negatywna energia to jak z pozytywna – udziela sie.

 25. Ola said

  o sorry , panie Marucho. To nie mialo byc do publicznej wiadomosci , myslalam, ze to tylko miedzy nami ( cenzura) .
  Odrobine delikatnosci i czlowieczenstwa, mam nadzieje, jeszcze posiadam. Sorry ( nie lubie tych englizmow , ale uzywam).

  Człowieczeństwa Pani nie ujmujemy…
  Gorzej z rozsądkiem.
  Admin

 26. Peryskop said

  Ola się zmoczyła, papierek lakmusowy zadziałał bezbłędnie !

  Stoi jak wół : Hans Joachim Sewering was a German doctor. In World War II, he is alleged to have participated in transferring 900 handicapped Catholic children into a camp where they were killed. Born: January 30, 1916, Bochum, Germany Died: June 18, 2010, Dachau, Germany

  W wiki eng jest więcej szczegółów, ale tylko w wiki pl podano, że “W 1992 wybrany na prezydenta Światowego Związku Lekarzy (World Medical Association), ustąpił rok później.”

  sueddeutsche.de w {„Euthanasie”-Morde der Nazis – Der kalkulierte Tod} z 18.01. 2015, przy opisie przypadku HJS nawiązał do Prezydenta Austrii Kurta Waldheima.

  „Euthanasie” nannten die Nationalsozialisten ihren Massenmord: den „guten Tod”.

  A ta insulinowa paliatywa jest stosowana i dziś – tu i teraz.
  W Polsce i nie tylko.

  Pacjentowi – osłabionemu chemoterapiami i/lub radiologią – przypisuje się z sufitu „cukrzycę” i „leczy” strzykając insuliną.

  Na zdziwienie rodziny, że przecież poziom glukozy 120 to żadna cukrzyca – biały personel „medyczny” odpowiada, że takie są dyrektywy EU, a oszołomionemu insuliną pacjentowi podsuwa się do podpisu zgodę na podwojenie dawki aby obniżyć poziom cukru (a de facto aby przyspieszyć stany hipoglikemiczne prowadzące do śpiączki).

  Na żądania rodziny o przedstawienie odnośnej ‘dyrektywy EU’ – petent jest odsyłany do ordynatora, który „nie ma czasu”.

  I wtedy nadchodzi „Euthanasie” nannten die Nationalsozialisten ihren Massenmord: den „guten Tod”. Więc nie ma już sprawy ‘dyrektywy EU’, bo uwagę zajmują procedury pogrzebowe…

  „guten Tod”

  A miał być Guten Tag…

 27. Lily said

  Re22;Revers
  Niejaki Bondar,to ulubieniec naczelnika,uratowal
  jego przed badaniami u p……ry.
  Jak wiadomo naczelnik wszystkim rzadzi,gdzie,
  co i jak .

 28. revers said

  Bondar? przed nim bylo wiele innych osob znajacych historie pedofilskich kregow, chocby w Belgii – ale nie wielu przezylo konfrontacje z pawem i stanem faktycznym przed sadami lub zmienili
  obciazajace zeznania, zastraszeni, przekupieni.

  Zielonii niemiecy oficjalnie propaguja pedofilie lacznie z zielonym europoslem Bandit, ktory doswiadczenia seksualne z rozporkim i dziecmi zbieral juz w przedszkolach europejskich.

  Lub Otto silniki Mercedesa, samochody w ottomankich barwach imperialnej Turcji Ottomanow.
  .https://s1.postimg.org/sas5zz3gf/ottomannottoengine.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.