Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (84 – …
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Uchodźcy wzbogacili Szwedów… falą rzeżączki!

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (Wtorek)

Syf, mówiąc potocznie, to główny owoc wspólnego ubogacania szwedzko-uchodźczego i protestancko-islamistycznego. Szwedzka Publiczna Agencja Zdrowia alarmuje, że liczba osób zarażonych tryprem (rzeżączką) rośnie lawinowo.

I chociaż nikt nie mówi tego wprost, coraz więcej Szwedów zdaje sobie sprawę, że fala uchodźców i fala zachorowań to dwa zjawiska, których nie można od siebie odseparować.

[Ależ co Pan mówi! W Szwecji zdrowy trzon narodu utrzymuje, że terroryzm, ogromny wzrost przestępczości, wandalizacja całych dzielnic, blokowanie autostrad zwalonymi drzewami itd. nie mają absolutnie żadnego, ale to żadnego zwiazku z napływem imigrantów do Europy. A są też tacy i w Polsce – admin]

Szwedzi zarażają się nie tylko drogą płciową, ale także używając tych samych ręczników czy siadając na te same deski klozetowe. Brak higieny wśród uchodźców nie jest dla nikogo w Szwecji tajemnicą, chociaż poprawność polityczna każe o tym milczeć, a brud nazywać inną wrażliwością kulturową na czystość…

Zdaniem lekarzy, ostatnie odmiany trypra są często nieuleczalne, a występowanie choroby w ostatniej dekadzie wzrosło w Szwecji 2,5-krotnie.

Co na to słynące z tolerancji szwedzkie ministerstwo zdrowia? Robi programy uświadamiające o higienie i z uporem maniaka promuje (także wśród uchodźców) używanie kondomów.

Jak na razie działania edukacyjne nie przynoszą większych efektów…

Robert Wyrostkiewicz
http://prawy.pl/

Komentarzy 15 do “Uchodźcy wzbogacili Szwedów… falą rzeżączki!”

 1. Kojak said

  Szwecja zostaka wybrana przez zydowstwo jako) poligon doswiadczalny jak zniszczyc ii zgangrenowac czlowieka ! Trzeba te metody porownywac z metodami Adolfa Hitlera !!!

 2. Marcin said

  I „Pan” z nimi! Postepowa Szwecja a raczej Szwedki konsumują owoce rewolucji seksualnej i tzw.wyzwolenia seksualnego bo wczesniej były zniewolone. I niech mi nikt nie mówi ze to głównie przez deski klozetowe i ręczniki bo kto w miejscach publicznych siada na dechę i wyciera sie tym samym ręcznikiem? Same Szwedki im wchodzą na…a statystyki tylko potwierdzają skalę rozpasania seksualnego wyzwolonych.

 3. Sebastian said

  ja pie***lę, gwałcicielom propagują stosowanie kondomów, toż to inna wrażliwość kulturowa na inteligencję

 4. AlexSailor said

  ” zarażają się nie tylko drogą płciową, ale także używając tych samych ręczników czy siadając na te same deski klozetowe”

  „ostatnie odmiany trypra są często nieuleczalne”

  No i proszę.
  W higienie i zagrożeniu epidemiologicznym cofnięto Szwecję o 200-300 lat.
  Ale przecież to nie wszystko.
  Jest gruźlica lekooporna, także straszliwy trąd, cały pakiet chorób pasożytniczych, robali, kupa sraczek wyniszczających z cholerą, jakieś pętające się po świecie resztki dżumy, itp.

 5. gość said

  Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców

  Obecność wielkiej liczby imigrantów w Niemczech odbija się mocno na życiu codziennym. Czeska lekarka, która pracuje w Monachium, ujawniła, jak wygląda opieka nad uchodźcami. Z jej dramatycznej relacji wynika, że sytuacja jest bardzo zła.
  List został pokazany w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Lekarka skarży się w nim na zagrożenia, które są codziennością w jej pracy z imigrantami.

  Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki i mówią, żeby on się nimi zaopiekował. Policja chroni więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki – pisze czeska lekarka pracująca w Monachium.
  Kobieta nie ukrywa, że obawia się o swoje zdrowie i życie, gdy słyszy historie, do których z udziałem uchodźców dochodziło w innych szpitalach.

  W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono – relacjonowała lekarka w liście.
  W swoim liście lekarka zwraca uwagę także na inne problemu. Chociażby na brak wykształcenia imigrantów oraz niezdolność do jakiejkolwiek pracy.

  Czeszka nie ukrywa swojej wściekłości na wszystkich tych, którzy byli za przyjęciem imigrantów.

  Gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej – zaatakowała lekarka z Czech.

  Za: http://niezlomni.com/dramatyczny-list-lekarki-niemieckiego-szpitala-wielu-imigrantow-aids-syfillis-a-wcale-koniec-powaznych-zagrozen-ze-strony-uchodzcow/

 6. Re: Artykul…
  Alez taki stan rzeczy nie tylko w Swecji jest zaledwie skromnym poczatkiem do pierwszego „aktu” zydowskiej sztuki pt: „multi-kulti” z zakonczeniem plynacej rzeki krwi na ulicach miast…europejskich…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. coz ze ze swecji said

  Szwedzka wokalistka po raz kolejny na koncercie pokazała nagi biust, budząc entuzjazm fanów.

  „Tłum odpowiada mi tym samym – fani i fanki. Nie mam potrzeby, aby przepraszać. Ale ponieważ jestem kobietą, muszę. Jest wiele gorszych rzeczy ode mnie i mojej waginy” – mówiła wokalistka w jednym z wywiadów.

  http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-tove-lo-znow-pokazala-nagi-biust,nId,2369964

 8. Dziadzius said

  wiemy ze celem Izraela ( ich wlasne slowa) jest kontrola nad swiatem a do osiagniecia tego celu trzeba zniszczene kultury bialych wiec co jest jeszcze lepsze od miljonowych emigrantow jak nie zniszczenie plodniosci bialych kobiet przez syfilis- tryper i aids — co nie zgwalcisz na szybkiego zatruj na zawsze– i obciazenie calej aparatury lekarskiej tak aptekarskiej jak i szpitalnej i finansowej

 9. Aaron Lopejs said

 10. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/06/20/uchodzcy-wzbogacili-szwedow-fala-rzezaczki/ […]

 11. maasteer said

  Ad 9 Aaron Lopejs
  A kwestię nachodźców można rozwiązać poprzez obowiązkowe szczepienia depopulacyjne – prosto i skutecznie…

 12. Duce said

  Za potop (historycy twierdzą, że to był największy cios w dziejach Polski – zostaliśmy na setki lat zrujnowani ekonomicznie) i pomoc niemiaszkom w czasie wojny – kij szwedziakom w oko.

 13. RomanK said

  Proponuje dodatkowo zarazic emigrantow naszym rodzimym polskim syfem! Zaraz po przekroczniu granicy!

 14. Dziadzius said

  @13 RomanK…. mysle ze bardzie efektywna zaraza bylaby kula olowiana w potylice – Mamy dowod z Wojny ze to zatrucie olowiem dziala najskuteczniej .

 15. Re: 14 Dziadzius.
  Alez oczywiscie, „olow” jest w zupelnosci zdolny do przerwania ciaglych klopotow w sposob dorazny I bardzo szybki..
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: