Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Macron woli we Francji tzw. uchodźców od ciężko pracujących Polaków

Posted by Marucha w dniu 2017-06-22 (Czwartek)

Najbardziej znany gerontofil europejski

Prezydent Francji Emmanuel Macron skrytykował Europę Wschodnią za odejście od zasad UE, a ciężko pracującym za granicą Polakom chce nakładać surowe ograniczenia.

Według niego Europa powinna serdecznie powitać imigrantów z Afryki, którzy dobijają się do jej granic w poszukiwaniu zasiłków socjalnych, a utrudniać życie Polakom, którzy w pocie czoła wspierają zachodnią gospodarkę.

Macron w zagranicznej prasie stwierdził, że Polacy zabierają miejsca pracy nie tylko Brytyjczykom, którzy właśnie dlatego zagłosowali za Brexitem, ale też Francuzom. Prezydent martwi się, jak ma wytłumaczyć swoim rodakom, że „we Francji zamykane są zakłady pracy, ponieważ produkcja w Polsce jest tańsza, i że równocześnie nasze firmy budowlane zatrudniają Polaków, ponieważ są tańsi”.

Czy można nazwać wspólnotą europejską twór, który chce utrudniać pozwolenie na pracę obywatelom kraju członkowskiego, oraz który woli przyjmować imigrantów spoza granic Unii, a otwarcie krytykuje swoich?

Prawda jest przecież jasna – Polacy są prawdziwym imigracyjnym diamentem, zarówno dla Francji, jak i Wielkiej Brytanii, a słowa Macrona to politycznie poprawny bełkot. [… a Macron to żydowski gównojad i śmieć polityczny – admin]

https://parezja.pl

Komentarzy 37 do “Macron woli we Francji tzw. uchodźców od ciężko pracujących Polaków”

 1. Marcin said

  Polacy powinni wytłumaczyć temu gównojadowi dopierd.. taki podatek francuskim sklepom wielkopowierzchniowym że przed kolejnym otwarciem dupy zastanowiłby się parę razy. A Francuzy chociaż i idioci bo wybrali sobie kolejna podstawioną kukłę to nie są aż takimi idiotami aby wymieniać kadry na czarnochow. Czy tan pedalisko w pierwszą podróż zagraniczną nie wybrał się do hitlerynki?

 2. Zerohero said

  Europoseł PiS Richard Henry Czarnecki
  My jesteśmy patriotami NATO i chcemy, żeby Francja w NATO była, Macron też jest za tym. Jeśli chodzi o stosunek do Rosji, to z punktu widzenia polskiego Macron jest lepszy niż pani Le Pen, ponieważ Macron jest bardziej realistyczny, bardziej sceptyczny wobec Federacji Rosyjskiej, pani Le Pen jest dużo bardziej otwarta. Pod tymi dwoma względami Macron jest lepszy.

  towarzysze z PiS pod sztandarem rusofobii zmuszają swoich Polaków do jedzenia kału. Słyszycie to mlaskanie i prośby o dokładki? Tak zajada się polactwo – najniższa forma życia w Unii Europejskiej.

 3. anonim said

  Żyd judzi francuskich gojów na polskich gojów…a PyJS chwali „realistyczną” postawę żyda.
  Zaskoczony ktoś jest?

 4. Shia said

  Czy ktos wie jak jest po francusku: Babciojebca ?

  Chetnie bym mu wyslal kartke z takim tekstem

 5. Listwa said

  Mają Macrona i marny ich los.

 6. Marcin said

  Ad. 4
  grand-mère baiser

 7. La Reine Toronto said

  ad 1: Panie Marcinie dlaczego wybrano ‚grand’mer baiser’a na prezydenta Francji? czy to dlatego ze Muzulmnie maja prawo glosu a przecietny Franzuz czy Francuzka tak jak przecietni Kanadyjczycy nie glosuja bo ‚ po co/ przeciez wszyscy politycy sa tacy sami?

  Pani Le Pen zrbila by sprzatanie generalne w tym burdeliku i bylby spokoj a ten lobuz poslaniec iluminacki pograzy Fracje w jeszcze wiekszym bagnie?

 8. anonim said

  Wybrano? ? ? Tak jak Wybrano partię babcioruchacza w wyborach z rekordowo niską frekwencją? ? ?
  Pan raczy żartować z Francuzów którzy wreszcie zrozumieli (większość) jak wiele nie zależy od ich głosów…

 9. Wieś Rządzi Światem said

  Uważajcie na francuskich kierowców! Samo-wyczepiające się naczepy. Udostepniajcie! :https://youtu.be/DFU91XkMWPM

 10. Re: Artykul.
  Ciekawi mnie, w ktorym panstwie okupowanym przez muzulmanow poplynie rzeka krwi na ulicach???.
  Kto sie odwazy pierwszy zagrac va bank…wobec nachodzcow..???…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. jaja said

  N, wlasnie moim zdaniem to byl przygotowany przez slawnych w swiecie rewolucjonistow – scenariusz na wzajemne wybicie. Od paczatku byly zapewne takie zalozenia scenarzystow tego trypl. Ano, mieli racje, ze w koncu forsowane miksowanie miedzycywilizacyjne nie zawiedzie, wybuchnie jak wulkan w Yellowstone.
  Tez sie zastanawiam gdzie najpierw zaiskrzy? Francuzi tchorze, Niemcy wyprane, spetane wina za zbrodnie szczegolnie na wybranych w ostatniej wojnie, Szwedzi to juz sa chyba w mniejszosci wiec nie podejma rekawicy, zniosa z honorem wszelka przemoc ze strony ciapatych, „waleczna” Anglie wdepcze mer Londynu do gruntu, wiec ………. Nie wiem, trudno wytypowac bunt w/wym kalifatach, chyba, ze na sile te kozojebcy wtargna do Europy Wschodniej, to tam dostana lupnia, i bedzie przyklad dla aneksowanych kalifaciarzy. Moze zaraza moze zostanie powstrzymana, kosztem rozlewu krwi , inaczej juz chyba nie da rady zwalczyc tego wirusa. Oczywiscie dodatkowym impuls pzryspieszy kontratak gdy makrelowym ofiarom plaga wygryzie zostana dziury w kieszeni, w gałach bedzie strasznie kolorowo i na swiat beda widziec przez szybe – z nozami i ciapaty.

 12. roche said

  Niemcy lub Polacy hahaha

 13. Re: 9 Roche.
  W niemczech tajne sluzby robia wszystko, aby „obudzic” Niemcow do dzialania, gdyz juz wiedza, ze predzej czy pozniej ich glowy zostana pozbawione reszty ich ciala…Natomiast w Polsce tajne sluzby licza na unikniecie takiego scenariusza i nie robia absolunie nic.
  W dalszym ciagu pozostaje pytanie: kto pierwszy???.
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. Lac na zachodnia Europe said

  zachodnia Europa to spedalona banda lewakow ktora nic nie Umie oprocz slepienia sie w telewiory I kompitery. Jeszcze para lat a Islam doszczetnie sparalizuje ich spoleczenstwo …

 15. siu said

  My też martwimy się, jak to wytłumaczyć swoim rodakom, że w Polsce zamykane są małe sklepiki, ponieważ duże francuskie markety stosują optymalizację podatkową przez co towar we francuskich marketach jest tańszy niż w rodzimych polskich sklepach. Czyli co dla wyrównania szans dowalmy w Polsce podatek marketom, wtedy według logiki Makarona będzie uczciwie. Ciekawe jak wtedy by skomlał na Polskę.

 16. Pinxit said

  Z cyklu: polskie diamenty:

  Poszukiwania Polaków, którzy w Niemczech ukradli transportery z trumnami – Wiadomości – WP.PL

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1010223,title,Poszukiwania-Polakow-ktorzy-w-Niemczech-ukradli-transportery-z-trumnami,wid,15036037,wiadomosc.html?ticaid=11743e

  Polacy ukradli Bentleye z… salonu – Joe Monster

  http://joemonster.org/art/25494

  Skradzione traktory odnalezione w Polsce – blog kenad

  http://inprivate.salon24.pl/566177,skradzione-traktory-odnalezione-w-polsce

 17. Sebastian said

  ” Zwykli ” Francuzi szanują Polaków za pracowitość. Polacy wykonują prace, do których Francuzi się nie garną. Pieprzony macaron kontynuuje retorykę antypolską rozbudzając pewną niechęć do Polaków, która rozpoczęła się na skutek fiaska z caracalami. Łajza to wykorzystuje do manipulacji opinią publiczną, a poparcie rośnie wprost proporcjonalnie do napływu uchodźców do Francji. Czy to Polaków wina,że zagraniczne korporacje i obce kapitały wykorzystują tanią siłę roboczą jakim są tzw. zasoby ludzkie w Polsce i zagranicą ? Jak to mówią kapitał nie ma narodowości, francuski też nie ma i w dupie ma ” zwykłych ” Francuzów – to tylko takie pierdolenie pod publiczkę.

 18. roche said

  I i II z nimi związana wiec po co stawiać na nowe pola ,,..obstawiamy czarne czy białe
  [ czerwone się zgrały ],..zawsze można obstawić trojana 0

 19. zlodziejpracy said

  Polak u opluwajacego go,bleffujacego…… z polskich wzgledow religijnych ( drugi policzek ) nawet parasol na kredyt kupi u opluwajacego ,bleffujacego, albo z przyzwyczajenia albo sennosci…..

 20. MatkaPolka said

  Prezydent Francji Emmanuel Macron skrytykował Europę Wschodnią za odejście od zasad UE, a ciężko pracującym za granicą Polakom chce nakładać surowe ograniczenia.

  Macron jest pupilkiem Rothschilda – pracował jako Investment Bankier w banku Rothschilda

  Założył partie En Marche i … wygrał wybory prezydenckie – chociaż „En Marche” NIE MIAŁA ANI JEDNEGO PRZEDSTAWICIELA we francuskim parlamencie.
  Macron wygrał z Marina Le Pen stosunkiem głosów 66:34– która miała olbrzymie poparcie społeczne

  Nowa Republique en Marche zdobyła 308 mandatów i 53% miejsc w Zgromadzeniu Narodowym

  Same CUDA NAD URNĄ – tak się robi wybory –
  Macron wygrał wybory, został wybrany jednym głosem – głosem Rothschilda

  Kto by się przejmował preferencjami wyborców albo narodem francuskim

  Rothschildowi emisja pieniądza na zasiłki dla emigrantów z Afryki bardziej się opłaca niż emisja na inwestycje przemysłowe i tworzenie miejsc pracy dla Francuzów, a poza tym jaka to wspaniała okazja do WYMIESZANIA RAS

  Wyjaśniła to „dystyngowana” żydówka Barbara Lerner Spectre – Europa NIE MOŻE BYĆ BIAŁA – czyli wzywała do aktu ludobójstwa białej rasy

  Urodzona w USA Barbara Spectre jest żoną Philipa Spectre, głównego rabina w Wielkiej Synagodze w Sztokholmie

  http://en.rightpedia.info/w/Barbara_Spectre

  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies
  Barbara Spectre wzywa do destrukcji białych chrześcijan w Europie

  >https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

 21. Jurek said

  UWAGA !

  We wtorek 20.06, wieczorkiem ok godz. 21, słyszałem w jakimś polskim radiu ( przejeżdżałem akurat przez Warmię i nie wiem co to była za stacja) , że syjon chce sprowadzić do Europy minimum 100 a nawet 180 MILIONÓW osadników w przeciągu 10 lat. Mówiono o osadnikach z Bangladeszu i jeszcze jednym przeludnionym kraju afrykańskim.

 22. Greg said

  Walkę która się toczy, możemy wygrać tylko z Bogiem!
  Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia wykładu na YT. ,,Czy był Cud nad Wisłą”
  Proszę sobie porównać wiarę Polaków w 1920r. z wiarą w czasach obecnych.
  Czarno to widzę.

 23. rys said

  ” Polacy są prawdziwym imigracyjnym diamentem” – i to ma być powód do dumy????????????

 24. hulsz said

  Od jutra przestajemy kupowac francuskie marki samochodow ,wina i sery.

 25. hulsz said

  ad.1Niestety to nie Polacy decyduja na co ma byc nalozony podatek w Polsce.

 26. hulsz said

  Ja bym sie tym koszernym zabojadem nie przejmowal.Ogolnie gowno moze.

 27. Sebastian said

  Ogólnie gówno może. Czy aby na pewno ? Stosując taką retorykę mógłbym stwierdzić, że nauczyciel mojego dziecka też g może. Ale niestety może i to więcej niż można by się spodziewać, bo zindoktrynuje mi dzieciaka zanim się spostrzegnę. A taki macron ilu może zindoktrynować ?

  Techniki manipulacji i sześć reguł wywierania wpływu

  Wiedza, jest wtórna wobec faktów, a zwycięża ten kto owe fakty tworzy …

  1) Reguła wzajemności

  Reguła ta, występuje w każdym społeczeństwie i kulturze.

  Można wręcz pojmować ją jako fundament „wzajemnego współżycia” wszelkich zbiorowości ludzkich zaliczanych przez masonów do grupy zwierzęcej.

  Dzięki tej regule tworzone są wszystkie utopijne łady społeczne.

  Reguła wzajemności, twierdzi, że :

  Jeśli, ty zrobiłeś dla mnie coś dobrego, to ja także zrobię coś dobrego dla ciebie.

  Można tą regułę także zawrzeć w zdaniu : ręka, rękę myje.

  Reguła ta kładzie nacisk na użyteczność ludzi mających tendencje do dawania i przyjmowania łapówek.

  Przykłady zastosowania w polityce :

  Istnieje pogląd, że istotą działalności politycznej jest wyświadczanie przysług kolegom partyjnym i tym samym budowanie sitw i wewnętrznych grup poparcia przez polityka.

  Zazwyczaj odbywa się to na zasadzie obsadzania stanowisk państwowych „swoimi ludźmi”, w celu uzyskania później od nich rewanżu np. w postaci głosowania na daną osobę, podczas wyborów w strukturach partii itp.

  2)Społeczny dowód słuszności, czyli reguła społecznego-dowodu

  Jest to, reguła wpływu oparta na mechanizmie konformizmu.

  Społeczny dowód słuszności. Jeżeli inni ludzie postępują w dany sposób, to oznacza to, że sposób ten jest właściwy i ja również będę postępował w ten sam sposób.

  Odmianą tej manipulacji jest tworzenie mitu autorytetu, mówiącego wam co robić i co kupować na zasadzie rady – nakazu, np: aktor-lekarz, wraz z zadowolonymi aktorami – pacjentami, każdej jesieni sugerują wam coś, co ochroni was przed grypą, i jeśli jest to tanie, to kupi to każdy, nawet jeśli jest to produktu oparty na zasadzie placebo.

  więcej na stronie > https://manipulanci.wordpress.com/2017/03/16/techniki-manipulacji-i-szesc-regul-wywierania-wplywu/

 28. Pinxit said

  Ludzie!!!!!!!!!!!!
  litosci!
  Przecietny Polak i przecietny Francuz ma w dupie co mysli wiercchuszka!!
  Ludzie chca zyc, pracowac, wychowywac dzieci.
  Dlaczego prawo do nromalnego zycia maja zlodzieje, swinie, oligarchy i parchy??
  Jaka sciera i swiatowa menda uzurpuje sobie prawo odebrania prawa i szansy zycia gatunkowi ludzkiemu??

 29. piotr said

  Jeszcze kurwy beda nas blagac o pomoc jak araby beda ich podrzynac.

 30. Jasne? said

  Makaron, Szanowni, jest marionetka, uzytecznym ignorantem, w rekach baaaaaardzo wielkiego kapitalu. Przy okazji widac jak na dloni, ze Francuzi tez sa pod okupacja i ze nawet bardziej zmanipulowani niz Polacy.

 31. Kail1410 said

  ad 13
  Panie Jaśku z Toronto napisał pan, że

  „W niemczech tajne sluzby robia wszystko, aby „obudzic” Niemcow do dzialania, (…)”.

  Ściąganie sobie na głowę tabunów beżowo-czarnych „wykształciuchów” (bo chyba nie myśli pan, że „Nasza Złota Pani” hula sobie po kraju samopas, bez „służbowego kagańca”) uważa pan za działania mające na celu obudzenie Niemców?
  To jak leczenie bólu głowy, krzepkim razem w żołądek.

  To ja już wolę polskie służby, które nic w tej sprawi nie robią.

 32. Ciekawe said

  Podkladam glowę pod topór:

  „Urodzona w USA Barbara Spectre jest żoną Philipa Spectre, głównego rabina w Wielkiej Synagodze w Sztokholmie” podala MatkaPolka.

  To jest, niestety, jeden z czynników większej efektywnosci dzialania rabinów w porównaniu do księzy. Mają oparcie w zonach.

  Mimo ze nikogo z obecnych taka teza nie ucieszy, to trudno będzie ją obalic. 😦

  ——
  Nie trzeba nic obalać.
  Jednostkowy przypadek nie czyni reguły.
  Admin

 33. witek said

  @Marucha

  Podpis pod zdjęciem 100/100 🙂

 34. Lily said

  Re;Zerohero
  Richard Henry „Czarnecki” z wiekiem coraz
  bardziej podobny do swego slawnego Ojca.
  Z bogatej Anglii do biednej Polski,i to
  do Wroclawia,na rzadowa posadke.
  Dlaczego do Wroclawia?,ludzie wiedza.

 35. intergalactic575 said

  Macron, jak można zauważyć bardzo nienawidzi JudeoPolonii.
  I ch… mu w tę jego żydowską żopę.
  Maciora już i tak nie zakontraktuje od nich Francji, żadnego uzbrojenia dla wojska. Od Izraela tak.

 36. HEIL LIDLer said

  NABZDZIALA ta WYDMUSZKA JADEM widocznie mu stara w nocy nabruzdzila i jest zfrustrowany.

 37. Lily said

  Rok 2017 jest rokiem ognistego koguta,stad
  ten kogut w klapie u Macrona.
  Jak widac czlek ten, tak jak Szydlo lubuje sie
  w broszkach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: