Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Hawking: Ziemianie powinni jak najszybciej opuścić planetę

Posted by Marucha w dniu 2017-06-23 (Piątek)

Brytyjski naukowiec Steven Hawking dokonał nowego sensacyjnego oświadczenia, dotyczącego czasu i przyczyny zagłady ludzkości.

Na Międzynarodowym Festiwalu Nauki i Sztuki Starmus IV w Norwegii fizyk powiedział, że migrację z Ziemi należy rozpocząć w ciągu najbliższych 30 lat. Jego zdaniem, to wystarczająco dużo czasu, aby zbudować bazę na Księżycu, a 50 lat wystarczy do zbudowania bazy na Marsie.

Hawking proponuje wysłać tam na początek rośliny, grzyby i zwierzęta. Potem kolej na człowieka. „Jestem przekonany, że ludzie powinni opuścić Ziemię. Staje się ona zbyt mała dla nas, nasze fizyczne zasoby nikną w zastraszającym tempie” – cytuje naukowca „The Telegraph”.

Według jego słów, migracja pozwoli uniknąć przeludnienia planety i problemów związanych z globalnym ociepleniem [sic! to mówi naukowiec! – admin]. Poza tym, jest ewentualność upadku na Ziemię asteroidy [a inna ewentualność to taka, że Ziemię w ostatniej chwili uratują przybysze z Aldebarana – admin]. Hawking jest przekonany, że na naszej planecie nastąpi jakaś katastrofa.

Fizyk porównuje podbój dalekiego kosmosu do odkrycia Ameryki przez Krzysztofa Kolumba. Jego zdaniem, to naturalna droga rozwoju dla ludzkości. Naukowiec nie po raz pierwszy wzywa ludzkość do przeprowadzki na inne planety.

Przypomnijmy, że wcześniej naukowcy obliczyli, ile czasu potrzeba ludzkości, aby dostać się do dziesięciu najbliższych do Słońca gwiazd. Okazało się, że potrzebne jest nie mniej niż stulecie. Specjaliści uważają, że w ciągu najbliższych 45 lat na Ziemi zaczną być tworzone aparaty kosmiczne rozpędzające się do 0,2 prędkości światła.

https://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 31 do “Hawking: Ziemianie powinni jak najszybciej opuścić planetę”

 1. Artur said

  Wywody chorego człowieka. Czasy ostateczne to teraz. Bóg ma dość panowania Lucyfera i tego odstępstwa, wojen, morderstw, kradzieży i wszystkiego co złe w ilościach hurtowych. Żadna ucieczka na planety, żadne zamrażanie ciał po śmierci, żadne reinkarnacje. Czekamy na Paruzję. A wcześniej rząd światowy, 2,5 roku ucisku, 3 dni ciemności i życie ludzkości przez kilka miesięcy.

 2. ,... said

  Steven Hawking nie widział ogromnej liczby migrantów, którzy marzą o zamieszkaniu na Księżycu i Marsie. Załadowanie ich do wahadłowca zmniejszyłoby liczbę ziemskiej ludności. Hawking fantazjuje, a jego córka skutecznie te fantazje sprzedaje, bo utrzymanie przy życiu jest bardo kosztowne. Pozdrawiam z szybkościa mniejszą od 0,2 szybkości światła.

 3. Greg said

  Wszystkie jego ,,naukowe oświadczenia” pisane są w lożach.
  A jacy tam są ,,naukowcy” to my już wiemy!

 4. VA said

  Hawking to oszust. Jego teorie sa z kapelusza masonskiego.

 5. jaja said

  A Hawking to już bredzi takie głupoty, że tylko tacy co mają siano w mózgu w te bredzenia uwierzą. Bredzi dlatego, że ten pseudo naukowy bełkot nie dotyczy tego świata. Takich mamy na topie bajkonaukowców bo i na takim poziomie i mamy edukację mas społecznych. Więc gość bryluje sobie w mendach.

 6. Stolnik said

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/05/14-v-2017.html

  14 maja (2017)

  (…)

  Jak myślisz, kiedy będą Trzy Dni Ciemności?

  – Nie wiem Panie Jezu. Może u schyłku roku 2019.

  – Dlaczego tak sądzisz?
  – Bo, Panie, powiedziałeś, że Ci ludzie, „sąsiedzi”, nikt z nich nie doczeka roku 2020. Pomyślałem potem, że może to być na skutek Trzech Dni Ciemności.
  – Tak, nikt kto nie zapali poświęconej świecy, nie ocaleje. A zrobią to tylko Ci co będą mieli Bożego ducha. Ci na pewno tego nie zrobią. Nie zajmuj się nimi, zostaw umarłych ich umarłym.
  Myślisz synu, że to by tak szybko być nie mogło. Nie chcesz żyć jak najszybciej w odnowionej Ziemi?
  – Chcę Panie. Wiesz Panie jednakże, że to nie wszystko rozumiem.
  – Jednakże do czasu Trzech Dni Ciemności rzecz nie jest nie do zrozumienia. Co po nich i jak długo będzie to trwać nie musisz się martwić.
  Najpierw oczyszczenie Polski, a Ty i Twoja mama nie doznacie szkody fizycznej ni materialnej.
  Potem wojna” wszystkich ze wszystkimi”, potem potężne kataklizmy, a potem Trzy Dni Ciemności.

  (…)

 7. Jack Ravenno said

  Sranie w banie – nikt nigdzie nie poleci a nawet jak poleci to będzie miał przej…ne bo robakom rosną po dwie głowy – ot co!

 8. rys said

  Nie przykłądam wagi do jego teorii, ale uważam że to wspaniałe, że czlowiek niepełnosprawny tak wiele czasu spędza ze zdrowymi ludźmi, a co więcej ma ich uwagę. 🙂 Oby jak najwięcej takich wspólnych spotkań, bo wśród osób niepełnosprawnych jest wielu innych także mających coś do ogłoszenia światu.

 9. NyndrO said

  K*rwa, Stiwen, ale pi*rdolisz. Asgardia! Stiiiiwen…

  ——
  Tak to bywa, gdy niewątpliwie zdolny astrofizyk zaczyna zabierać się za tematy, które go przerastają.
  Admin

 10. Kail1410 said

  Pan Stephen Hawking jest inwalidą w ogromnym stopniu (stwardnienie rozsiane to nie przelewki) i niestety nie zależy od siebie, więc trudno mu się dziwić, że plecie bzdury.

  Brak wolności daje się we znaki nawet tak wybitnym postacią. Ja osobiście mam na półce jego „Krótką historię czasu” i uważam ją za świetną pozycję, która prosto wykłada, dla nas laików strzępek kulisów stworzenia świata. Ale cóż, punkt siedzenia na wózku, wymusza deklaracje, nawet głupoty, które trzeba pleść „Ku chwale „”ojczyzny”””.

 11. Jurek said

  Dlaczego żaden fundusz zdrowia na świecie nie ma w ofercie podobnego aparaciku wydobywającego głos z mózgownicy ? Bo przecież nie z strun głosowych – bo paralityk nie może uruchomić mięśni do ich uruchomienia.

  Dlaczego żadna klinika na świecie nie ma w ofercie podobnego urządzenia ?
  Znalazło by się sporo chętnych na zakup za każde pieniądze.

 12. perpetum said

  zsyntetyzowane wydobywające z `biedaka` nadaje się na jazdę do centrum ziemi w wiadome miejsce z cala reszta tego aparatu.

 13. ojojoj said

  Zanim pomysla o Marsie, niech najpierw zalataja dziury w jezdniach bo mi szczeka taracha jak jade do pracy.

  Jestem pewny ze naukowcom z NASA czy European Space … cos tam cos tam tez szczeki tarachaja jak jada do pracy.

 14. stanislawp said

  Na Międzynarodowym Festiwalu Nauki i Sztuki Starmus IV w Norwegii fizyk powiedział, że migrację z Ziemi należy rozpocząć w ciągu najbliższych 30 lat. Jego zdaniem, to wystarczająco dużo czasu, aby zbudować bazę na Księżycu, a 50 lat wystarczy do zbudowania bazy na Marsie.
  ===============
  re
  Tego durnego naukowca niektórzy uważają za mądrego…
  Dlaczego ten debil nie wsiadł w jakąś rakietę w kierunku Księżyca kiedy jeszcze latały tanie wahadłowce na Księżyc aby pograć w golfa?
  Za tego debila modlę się juz 7 lat o łaskę rozumu.. sprawdźcie mojego bloga..

 15. ten paralityk umyslowy jestv wiernym odzwierciedleniem obecnej odmany cywilizacj …zachodniej :):)

 16. Więc na jaką planetę wybiera się Hawking? 🙂

 17. Zerohero said

  Kolonizacja kosmosu w ramach ekspansji jest jak najbardziej godnym pochwały przedsięwzięciem. Jednak skrajnie głupkowate jest wiązanie tego z przeludnieniem Ziemi. Koszt wysłania jednego człowieka na Księżyc jest ogromny i muszą na niego pracować dziesiątki milionów ludzi na Ziemi, tzn. bezpośrednio pracuje kilkaset tysięcy, ale pozostałe miliony płacą podatki by te kilkaset tysięcy mogły pracować w programie kosmicznym na pełny etat.

 18. veri said

  Byc moze zainteresowani tylko firmuja jego nazwiskiem swoje przeslania ( ku uwiarygodnieniu ).

 19. panMarek said

  Co do Stevena Hawkinga to jest Żyd a żydzi to najgłupszy narodek na świecie.
  Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  Steven Hawking niczym się nie wyróżnia. Bredzi.

 20. RomanK said

  Ludzie puknijcie sie w leb..popatrzcie na tego biedaka….
  Jaskow byczek tez jasno widzi i przepowiada przyszlosc businesmanom:-))) przy pomcy komputera sprzezonego z rozrzutnikiem obornika…..
  KTo chce podam adress…

 21. Sybirak said

  Trudno się dziwić Stephen’owi Hawking’owi to kaleka.

  Dziwić się można natomiast, jak by się wydawało zdrowym na ciele i umyśle, do tego „ukształconym” ludziom, którzy plotą bzdury nie tylko na portalach internetowych ale publicznie w radiu i telewizji, często zajmując zaszczytne miejsca na olimpie nauki czy w rządzie państwa.

  Takie nastały czasy umysłowego lumpenproletariatu wyznającego jedna regułę moralną:

  „…bo nie wazne co je toje, wazne to je co je moje !”

 22. Zerohero said

  @panMarek

  Żydem to być może jest Pan. Niby zamieścił Pan antysemicki wpis, a wmawia ludziom, że ten WYBITNY fizyk jest Żydem i w ogóle nowoczesna fizyka to dzieło Żydów. Gratuluję sprytu albo….głupoty.
  Hawking jest gojem.
  W „miękkich” tematach gada głupio, ale nie można odmówić mu geniuszu.

 23. dr TS said

  Panie Kali (10).
  Poprawnie to – stwardnienie boczne zanikowe. Ten naukowiec jest całkowicie wiotki – nawet aparat za niego oddycha…
  A co i czyje generuje ten „unikalny” łącznik niby jego mózgu to wie chyba tylko haker lub inny „zadawacz” myśli…

  Ja wolę wyznawać Prawdy i Prawo Boga w Trójcy Jedynego.
  Z teorii budowy wszechświata – elektryczną. Przynajmniej obowiązuje od galaktyk po cząsteczki, i nie ma czarnych dziur, szarej materii i czarnej energii, zagięcia czasu i innych pierdół wyssanych z … gwieździstego nieba.

  Pozdrawiam

 24. dr TS said

  A i jeszcze jedno. Czy taki wielki astrofizyk nie wie nic na temat pasów radiacyjnych van Allena wokół Ziemi? Marsa, czy Księżyca?
  Dla ciekawych i mniej zorientowanych:
  .https://lukaszkulak92.wordpress.com/2015/05/06/podroze-miedzygwiezdne-pasy-radiacji-van-allena/
  Ciekawe… kto nas robi w balona?
  Jesteśmy w klatce bez wyjścia?

 25. panMarek said

  Ad. @Zerohero
  Rozczarują szanownego Pana.
  Ochrzczono mnie 2. dnia po urodzeniu.
  Za to też jestem najbardziej wdzięczny moim Rodzicom i Chrzestnym.

  ——
  Czy jest Pan pewien, że chrzest się przyjął?
  Admin

 26. NICK said

  Drugi się przyjmie.
  Legcej. Starologizm nieznany.
  Znaczy: łatwiej.

  Sorki. Muszę venę wyłączyć.

 27. Proste? said

  Pomijajac spore niescislosci tak w artykule jak i w komentarzach, to SH powiedzial:

  Hawking reiterated his point: “If humanity is to continue for another million years, our future lies in boldly going where no one else has gone before,”

  Czyli jesli mamy kontynuowac Cywilizacje przez kolejny MILION lat, to nasza przyszlosc lerzy tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarl.
  Kropka. Nic wiecej, nic inaczej.

  Zgrozenia, EWENTUALNE, o których mówil, to uderzenie asteroidy albo przejscie Slonac w stan Czerwonego Olbrzyma. Za 5 miliardów lat. Tyz . .

  Zrodlo BBC http://www.bbc.com/news/science-environment-40345048 podalo jeszcze ciekawiej:

  Prof Stephen Hawking has called for leading nations to send astronauts to the Moon by 2020.

  They should also aim to build a lunar base in 30 years’ time and send people to Mars by 2025.

  Prof Hawking said that the goal would re-ignite the space programme, forge new alliances and give humanity a sense of purpose.

  He was speaking at the Starmus Festival celebrating science and the arts, which is being held in Trondheim, Norway.

  Spreading out into space will completely change the future of humanity
  Prof Stephen Hawking

  „Spreading out into space will completely change the future of humanity,” he said.

  „I hope it would unite competitive nations in a single goal, to face the common challenge for us all.

  „A new and ambitious space programme would excite (young people), and stimulate interest in other areas, such as astrophysics and cosmology”.

 28. Proste? said

  Czemu to oczekiwanie na aprobacje? Ah czemu?

  Moderacja. Adminowa.
  Admin

 29. panMarek said

  Szanowny p. Adminie, zważywszy na Pańskie złośliwości a szczególnie ostatnią bardzo niestosowną, cyt. „Czy jest Pan pewien, że chrzest się przyjął? Admin” kończę definitywnie moje komentowanie.

  Życzę Panu wszelkiej pomyślności,
  panMarek

  Miałem powody, aby tak pytać. Powody widoczne nie tylko dla mnie.
  Admin

 30. zero said

  @ PanMarek – – nie zauważył Pan iż marucha pdobnie jak Cynik9 nie tolerują innej opinii niż ich własna I reagują agresją ad personam.? co świadczy jedynie o ich słabości emocjonalnej…
  Wymiana docinków na tych blogach jest lepsza niz monty python czy inny cabaret.

  Spadaj
  Admin

 31. zero said

  a jednak 🙂 Było tupnięcie nóżką? Dziekuję iż admin poswięcił chwilę swojego bezcennego czasu na mój post. Nie spadnę :). Gdybys olewał docinki to bys wiekszy efekt odniósł. Bóg z tobą.

  Było. Nie nóżką. „Nóżki” to maja takie ratlerki, jak ty, które za wszelką cenę chcą sprowokować wilczura.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: