Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kijów protestuje przeciwko wizycie Putina na Krymie

Posted by Marucha w dniu 2017-06-24 (sobota)

Kijów przekazał rosyjskiemu MSZ notę protestacyjną w związku z wizytą rosyjskiej delegacji na czele z prezydentem Władimirem Putinem na Krymie – poinformowała w sobotę służba prasowa ukraińskiego resortu polityki zagranicznej.

W sobotę Putin odwiedził dziecięcy obóz Artek.

– MSZ Ukrainy wyraża swój zdecydowany protest w związku z kolejną nieuzgodnioną z Ukrainą wizytą rosyjskiej delegacji na czele z prezydentem Federacji Rosyjskiej Władimirem Putinem na tymczasowo okupowanych przez Federację Rosyjską terytorium Ukrainy — Autonomicznej Republiki Krymu. MSZ Rosji przekazano notę protestacyjną — czytamy w komunikacie ukraińskiego resortu.

Podobną notę ukraińskie ministerstwo wystosowało w październiku ubiegłego roku w związku z udziałem rosyjskiego prezydenta w forum Ogólnorosyjskiego Frontu Narodowego na Krymie. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział wówczas, że Moskwa tradycyjnie nie bierze pod uwagę tego protestu, a prezydent Rosji może odwiedzać dowolne rosyjskie regiony, w tym Krym.

https://pl.sputniknews.com

Chazarskie chachłactwo wciąż twierdzi, że Krym jest częścią Ukrainy. Skoro tak, to dlaczego nie wypłacają – wypracowanych pod rządami ukraińskimi – emerytur  jego mieszkańcom? Dlaczego odcinają im media? Czy tak traktuje się rzekomo własne terytorium?
Na to prymitywne bydło szkoda właściwie słów. 
Admin

Komentarzy 7 to “Kijów protestuje przeciwko wizycie Putina na Krymie”

 1. Grace said

  Absolutnie sie zgadzam z panem Gajowym. Juz widze jak Poroszenkę zalewała krew ! Dla Pana Prezydenta Putina chwała za to. Krym zawsze Rosyjski! Tamte obozy tylko z łezką w oku wspominać. Moze jeszcze kiedys bedzie mi dane zawitać tam znowu!

 2. Kojak said

  Te bydlo z Upadliny jest skonczone i tylko wydaje konwulsyjne wymiociny !

 3. Sebastian said

  znamienne jest to, że państwa kolonialne praktycznie nie krytykują tego sztucznego tworu ,ponieważ same powstawały lub budowały swą potęgę na cudzej krzywdzie

 4. peacelover said

  ..trzeba tym upadlincom tlumaczyc ze:

  u nas papieru klozetowego mnogo !!!!!!!!!!!!

 5. Abc said

  Takie szczekanie na pokaz – bo chyba zdają sobie sprawę że delegacja przyjechała na swoje ziemie.

 6. Stary Warszawiak said

  Stary Warszawiak, który zna nieźle historię Polski i krajów sąsiednich nie przypomina sobie by istniało kiedykolwiek państwo
  ukraińskie. I prawdopodobnie dlatego polski bandyta Stiepan Bandera jest dzisiaj bohaterem narodowym Ukrainy.

 7. jaja said

  Kijów może sobie tylko palec w dupę wsadzić w ramach protestu przeciwko wizycie Putina na rosyjskich dawnych ziemiach. Narazie są banderowskie wasaliki wygodne, ano, do i szczucia przeciwko Putinowi, bo sankcje musza miec podbudowe do ich zastosowania, i takim maimidłem jest Kijow, tumaniony. Ale jak długo będzie uzyteczny gdy Smoki zaczna zionąć straszliwym ogniem? Wtedy Rosja bedzie na gwałt potrzebna do przygaszenia zatrważającego ognia a Banderowo bedzie traktowane jak kamień u nogi przez obecnych judaszy.

Sorry, the comment form is closed at this time.