Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Amerykańskie samoloty zwiadowcze znów patrolują rosyjskie granice i bazę w Syrii

Posted by Marucha w dniu 2017-06-26 (Poniedziałek)

Samoloty amerykańskich sił powietrznych przeprowadziły rekonesans w pobliżu rosyjskich granic nad Morzem Czarnym i nad Bałtykiem, a także w pobliżu rosyjskiej bazy w Syrii.

Jak wynika z danych zachodnich portali monitorujących ruch samolotów wojskowych, w poniedziałek, niedaleko obwodu kaliningradzkiego, Krymu i bazy rosyjskiej marynarki wojennej w Syrii odbyły się kolejne loty strategicznych samolotów wywiadowczych amerykańskich sił powietrznych.

Zachodnie portale wyśledziły lot amerykańskiego samolotu RC-135W, który startował z bazy Mildenhall w Wielkiej Brytanii, przeprowadził wielogodzinny rekonesans wzdłuż granicy obwodu kaliningradzkiego, znajdując się w polskiej przestrzeni powietrznej.

Ten sam samolot skierował się nad Bałtyk, ku rosyjskiemu wybrzeżu. Według informacji zachodnich portali, powołujących się na dane radiowywiadu, w celu jego przechwycenia i zidentyfikowania, nad Bałtyk skierował się rosyjski myśliwiec.

W tym samym czasie z bazy morskiej Souda Bay na Krecie wyleciały rano dwa amerykańskie samoloty RC135U i RC-135V i skierowały się na rekonesans ku wybrzeżom Krymu i rosyjskiej bazie morskiej w syryjskim porcie Tartus odpowiednio, a także nad wschodnią część Morza Śródziemnego, skąd w ubiegłym tygodniu rosyjskie okręty zaatakowały pociskami manewrującymi Kaliber cele PI.

https://pl.sputniknews.com

Bawią się chłopcy. Jedni przy swoim podwórku, inni zapuszczają się na drugą półkulę… w obronie demokracji.
Admin

Komentarzy 17 do “Amerykańskie samoloty zwiadowcze znów patrolują rosyjskie granice i bazę w Syrii”

 1. Kojak said

  PUTIN POWINIEN WRESZCIE OTWORZYC OGIEN DO BANDYTOW MADE IN USA ! IM POZNIEJ TO ZROBI TYM BEDZIE GORZEJ ! POWININ PRZERWAC TEN TESTY BYDLAKOW Z &*USRAELA I TYLE ! DOSC !!

 2. Kojak said

  PUTIN JUZ ZACZYNA SIE KOMPROMITOWC ! IZRAEL BOMBARDUJE JUZ TRZECI DZIEN SYRIE A PUTIN PODKULIL OGON I SIE PATRZY !

 3. Rick said

  @Kojak
  Jeżeli carska Rosja nie potrafiła się obronić przed wrogiem wewnętrznym, którego trzon stanowili żydzi to ja się pytam: czy teraz Rosja jest silniejsza czy słabsza od tej z 1914roku ?

  A jeśli silniejsza to gdzie to ogłoszenie zwycięstwa na zydobolszewią ?
  A skoro zwycięstwa nie ogłoszono to oznacza, że dalej Rosja jest w rękach zydobolszewii, która jedynie zajęła inne pozycje.
  A więc tak rozumując to Rosja jest jeszcze słabszą niż była.

  I dalej: Z jakiej to niby racji wiec Putin coś może ?
  Wielu nie wie ze i sam Hitler był tylko pionkiem. Gdyby nie wsparcie finansowe ale też intelektualne ze strony Żydów – Hitler nigdzie by nie zaszedł. Bo on miał swoją rolę – zmusić Żydów do emigracji aby budować nowe państwo w Izraelu. Tak i Putin ma swoją rolę.
  Dla nas Polaków ani Rosja ani USA nie są żadnymi przyjaciółmi. A to ze z sąsiadami nawet jak są heretykami trzeba żyć poprawnie i burd nie wszczynać -to nie kłóci się wcale z powsciągliwą i krytyczną oceną władz Rosji.

  ——
  A jakie to krzywdy wyrządziła nam Rosja???
  Rosja. Nie NKWD.
  Admin

 4. AlexSailor said

  @Kojak

  Widzę, że nadal nie możesz się pan doczekać odparowania w atomowym wybuchu??
  A może mieszkasz pan daleko od Polski i chcesz tylko odparowania Polaków w Polsce??

 5. Rick said

  Re.3
  Ano taką chociażby krzywdę nam wyrządziła, że nie dość dbała o porządek w swym państwie. Doprowadziła do tego, że wrogie Rosji żydostwo na tyle wzrosło w siłę, że państwo rosyjskie przemocą obalili i wprowadzili przeklęty komunizm.
  Bezbożny Komunizm z kolei zaatakował Polskę w której do władz jedynie chamów i Żydów dopuszczał.
  Ale nie tylko to mam za złe. I to, że dokonali rozbioru Polski sami sobie w ten sposób bata kręcąc. Gdyż słaba Polska to słabsza Rosja, bo wspólnego Wroga mieliśmy i mamy: idee przez Żydów wymyślone. Tak więc Rosja nie dbając o sojusznika w tej sprawie pozostała samotną i tę walkę i ona w końcu przegrała.

 6. Marucha said

  Re 5:
  „Rosjanie wyrządzili krzywdę Polsce”, bo zostali – JAK WSZYSTKIE INNE NARODY – zakażeni i opanowani przez Żydów…
  Pan chyba nie rozumie, co pisze.

  „Rosjanie dokonali rozbioru Polski”…
  Bzdura, o której w gajówce pisano dziesiątki razy.
  Rosja OCALIŁA wielkie obszary Polski przed żywiołem germańskim, a gdyby nie masońscy „patrioci” z piekła rodem, mogła ocalić CAŁĄ Polskę.
  Tacy sami „patrioci” doprowadzili do wybuchu trzech, niewyobrażalnie szkodliwych dla narodu powstań, które doprowadziły nie tylko do przelewu krwi, nie tylko do anihilacji polskości na obszarach aż do Smoleńska, ale i do pojawienia się wrogości, czy może raczej pogardy, dla polskich kretynów i wariatów.

  Rosja nie ma żadnego obowiązku dbać o polskie interesy. Po pierwsze Polska jej nigdy za to nie podziękowała, nawet za wyzwolenie od Niemców w II WŚ. A po drugie Polska jest państwem Rosji wrogim, wręcz oszalałym na punkcie wrogości.

 7. maasteer said

  Ad 2 Kojak

  Zgadzam się z Panem. Tez nie potrafię zrozumieć takiej spolegliwości. No chyba, że Putin wie coś więcej od nas … Ale takie ustępstwa tylko rozwydrzają zbrodniarzy.

  Izrael od trzech dni bombarduje Syrię

  W południowo-zachodniej części Syrii trwają zacięte walki między armią rządową a tzw. opozycją. Izrael najwyraźniej przyłączył się do konfliktu argumentując, że pociski wystrzeliwane przez syryjską armię wpadają na Wzgórza Golan. Choć Izrael nie odnotował jak dotąd żadnych strat, samoloty wojskowe już trzeci dzień z rzędu prowadzą naloty w Syrii.

  Wszystko zaczęło się w sobotę, gdy tzw. rebelianci rozpoczęli atak na kontrolowane przez wojsko miasto Al-Baath w muhafazie Al-Kunajtira. Syryjska armia twierdzi, że ofensywa zbiegła się w czasie z izraelskimi nalotami. Ostrzał okupowanych przez Izrael Wzgórz Golan nie przyniósłby Syrii żadnych korzyści, więc można powiedzieć, że pociski miały trafić w pozycje rebelii ale nie trafiły, albo jest to po prostu celowa prowokacja.

  Władze Izraela potwierdziły naloty na pozycje wojsk syryjskich i oświadczyły, że za wszystko co dzieje się na terytorium tego państwa odpowiada rząd i armia – bez względu na to kto dokonał tego ostrzału. W sobotę izraelskie samoloty zniszczyły gniazdo ciężkiego karabinu maszynowego oraz dwa czołgi.
  —————————————–
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izrael-od-trzech-dni-bombarduje-syrie

  Już chyba tylko dzieci w przedszkolach nie rozumieją kto stworzył i popiera isis.
  Dziś w radiu „publicznym” znów sączyły się brednie o planowanym użyciu broni chemicznej przez Assada – takiej prostackiej propagandy nie da się słuchać

 8. Dziad Wernyhora said

  Ad 7
  Tak … Żydom spieszy się, żeby na koniec tego roku żydowskiego (przypadający chyba na wrzesień), w 50 rocznicę wojny 6-dniowej (i zajęcia Jerozolimy), przejąć wzgórze świątynne w Jerozolimie.
  To już ze dwa miesiące zostały a konflikt jest w impasie.
  Złoto na „Holy of Holies” czeka gotowe u Sorosa, kapłani wytrenowani, czerwone jałówki czekają na zaszlachtowanie a Asad rządzi jak rządził i co więcej sukcesy odnosi.
  Łobuz Putin nie daje się sprowokować a czas leci.
  No to może jakaś „broń chemiczna”.

 9. maasteer said

  Jak ruscy się tak boją to niech tych S300 użyją wojska Assada i Putin będzie „czysty”. Przecież on może się bronić na własnym terytorium przed międzynarodowym terroryzmem.

 10. Boydar said

  Panie Maaster, skąd przyszło Panu do głowy, że Ruscy się boją ?

  Jeżeli uwierzymy w taką wersję, to już nie mamy dokąd iść. Choć napisał ktoś kiedyś, że skuteczne działanie rozpoczyna się w chwili umarcia nadziei (‚umarcia’ od ‚umrzeć’)

 11. revers said

  W tym samym czasie Makron oglasza „Formule Makrona” w paryzu podczas wizyty Poroszenki, zamiast „nordyckiego formatu” czworki z Minska.

  https://ria.ru/analytics/20170627/1497353922.html

  W nowej dyplomatycznej ofensywie zachodu nie ma miejce na rosyjki Krym lub wolny Donbass.

  A pod Mariupolem laduje 50 instruktorow z Kanady i Usraela do szkolen, podciaga sie ciezka bron pod linie frontu donbasskiego w tym wyrzutnie rakietowe Grad.

  I tyle tego pokoju powialo z zachodu ze tylko czekac na kolejna balkanizacje i misje pokojowa z cyklu nie arabska, a slowianska wiosna.

 12. maasteer said

  Panie Boydar szanowny.

  To był taki skrót myślowy. Może powinienem użyć że „ruscy” są zbyt powściągliwi. Ale już zdecydowanie za zbyt mocno. Po porostu nie chcą użyć systemów S 300 i 400 którymi się tak szczycili w mediach – swego czasu krążyła informacja o „bańce” nad Syrią – swoistym parasolem przeciwlotniczym i radioelektronicznym. Przecież oni też mogą „omyłkowo” pierdolnąć po międzynarodowych terrorystach i oczywiście grzecznie przeprosić. Albo jak już wspomniałem posłużyć się Assadem. A tu dalej nic. Może to nie strach tylko jakaś słabość.

  Żeby Putin ośmielił się chociaż na jedną dziesiąta tego co sobie pozwala państwo w Palestynie.

 13. Pinxit said

  9
  Maasteer
  Ja mysle, ze to moze i nie koniecznie sama propaganda.
  Zbliza sie G-20 i ma nastapic spotkanie Putina z Trumpem.
  Cos mi sie widzi, a nie chce, zeby bylo prawda, ze czeka nas nastepna prowokacja. Amerykanie juz zapowiadaja atak na Syrie.
  Byc moze, ze chodzi o to, zeby sie to stalo w czasie spotkania a moze chodzi o to, zeby do niego nie doszlo..
  To sa tylko moje idiotyczne podejrzenia.
  Ja juz zaczynam we wszystko wierzyc – tylko nie w wiecznie niekonczaca sie walke o pokoj.

 14. maasteer said

  Ad 11 Revers
  „W nowej dyplomatycznej ofensywie zachodu nie ma miejce na rosyjki Krym lub wolny Donbass.”
  Na Donbas to może i nie ma. Ale Krym to se mogą zimną woda zapić. Może jednak jak Putin weźmie na przetrzymanie (czyli nic nierobienie) to nachodźcy załatwia sprawę od środka – choć to trochę długo może potrwać.

  „A pod Mariupolem laduje 50 instruktorow z Kanady i Usraela do szkolen” – a to pewnie będą ci niewinni cywile okrutnie mordowani przez Rosjan.

 15. revers said

  W Syrii kolejny raz syzkuje sie „atak gazowy”, cywilne byli oczywiscie biale chelmy, z ktorych jeden bral udzla nawet w obcinaniu glowy rannemu zolnierzowi syryjskiemu Assada.

  Takze bedzie bialych instruktorow multi od prowokacji w stylu „atak gazowy” pod mariupolem tylko nie z tej strony rury jak i ostrzal z wielorakietowej wyrzutni bedzie na pewno, na dobry poczatek harcow operacji ATO.

  pisze sie rowniez na niezaleznych angielskojezycznych stronach ze Nawalyn juz nie jest potrzebny CIA i moze skonczyc jak Niemcow, jako martwy opozycjonista bedzie cenniejszy dla propagandy i wplywowych agentow z zachodu.

 16. peacelover said

  …za duzo gadacie, a za malo sluchacie !!!
  A mnie sie wydaje, ze Putin bedzie mial cos do powiedzenia i…
  to juz nie dlugo !!!!!!!!……………… cierpliwosci !!!!!!!!!!!!

 17. KATASTROFALNY kryzys żydo-mafijnego USA faktycznie zarządzanego przez PEDAŁÓW z US Army, said

  Pentagon w Waszyngtonie zarządzany przez bardzo agresywnych PEDAŁÓW umocowanych przez ZBOCZEŃCA Obamę oraz masońskich żydo-nekonów doprowadził do DELIGITYMINIZAJAI prezydenckiego systemu władzy w USA i UPADKU republiki USA !

  Zorganizowani HOMOSEKSUALIŚCI finansowani przez korporacje, tzw. „deep state” czyli LEWACKI stary ZDEMORALIZOWANY estabłyszment wprowadzili w USA całkowitą ANARCHIĘ w interpretowaniu Konstytucji oraz prawa.
  HOMOSEKSUALIŚCI razem ze ZBOCZEŃCAMI psychopatami masonami-żydo-nekonami w pokrętny sposób pod FAŁSZYWYM szyldem „praw człowieka” wprowadzili SPECJALNE PRZYWILEJE prawne dla pedałów jako główny element tzw. „demokracji amerykańskiej” co zanarchizowała system REPUBLIKAŃSKIEGO państwa USA.

  Jest to już OCZYWISTE na przykładzie poprzednich prezydentów i teraz D.Trumpa, że urząd PREZYDENTA w USA został do takiego stopnia ZDYSKREDYTOWANY i pozbawiony rzeczywistej władzy, którą to jego władzę przejęli jacyś tam WIJSKOWI oraz „kongresmeni” jak J.MCcaine, Graham, Polosi … itp biorący za to łapówki od zbrojeniowych koncernów, którzy prowadzą „SWOJĄ” NIE legalną, kryminalną politykę zagraniczną godzącą w politykę całego urzędu jak też samego Prezydenta USA.

  Ta nie legalna utworzona „STRUKTURA władzy” w postaci kompleksu wojskowego i STAREGO zasiedziałego estabłyszmentu „deep state” usiłuje być PIERWSZYM samozwańczym ponad prezydenckim „systemem władzy” w USA dołując oficjalnie urząd prezydencki w USA. To się skończy TRAGICZNIE dla USA jako państwa.
  Rządzący HOMOSEKSUALNY kompleks wojskowy usiłuje przenieść władze wykonawczą na cały PRALAMENT w USA czyli OGROMNE ciało polityczne, którym jest parlament – Kongres USA, które jest podzielone i przez swoją wielkość NIE skuteczne, czyli nośnikiem panującej ANARCHI jaka jest w Włoszech, w Polsce, Francji, Hiszpanii, Grecji i CAŁEJ gównianej UE z jej LEWACKIM „parlamentem”.

  W obecnym skorumpowanym anarchicznym USA faktycznie rządzą te siły, których KAPITAŁ finansowy jest największy i ten który jest w stanie PRZEKUPIĆ wszystkich „polityków” gangsterów faktycznie służący INTERESOM tych korporacji ale NIE instytucji państwa jako całości. US Army jest używane jako zbrojne ramię ZŁODZEJSKICH właścicieli KORPORACJI !

  Tym KORPORACJOM globalistycznym i przez nich stworzonych „SWOJEGO systemu władzy” w USA absolutnie NIE zależy na istnieniu systemu bezpieczeństwa ekonomicznego INSTYTUCJI Państwa dla wszystkich obywateli USA, gdyż ich tylko interesuje WŁASNY ZYSK dla swojej małej RODZINY, a NIE narodu amerykańskiego.

  Posłuchajcie jak te zagadnienia wyjaśnia ŻYD pochodzenia rosyjskiego mieszkający w Izraelu zajmujący się zawodowo geopolityką:

  „Яков Кедми предрёк ухудшение положения в США „Америке грозят серьёзные изменения!”

  Anty-amerykański PRZESTEPCZY lewacki gang tzw. „partia demokratyczna” podeptali Konstytucję w USA razem z PEDAŁAMI zarządzającymi PEDAŁAMI w armii amerykańskiej w obecnej chwili utworzyli NIE legalny zbrojny SPISEK przeciw władzy PREZYDENCKIEJ USA.
  To przekupieni wojskowi HOMOSEKSUALIŚCI rządzący obecnie w Pentagonie i właściciele korporacji globalistycznych prowadzą SWOJĄ ZAJADŁĄ anty-rosyjską „politykę zagraniczną” przeciw Rosji, gdyż rosyjski system prawny oraz prawosławna obyczajowość Rosji zarezerwowali słowo „MAŁŻEŃSTWO” TYLKO dla trwałego związku kobiety i mężczyzny, które jako JEDENE może spłodzić następne pokolenie człowieka.

  Obecny KOMPLEKS wojskowy w USA jest zarządzony przez bardzo agresywnych HOMOSEKSUALISTÓW, którzy za pomocą użycia całego zaplecza Ameryki, a w tym też US Army wskutek braku SUBORDYNCJI władz Kremla i Rosji wobec HOMOSEKSUALISTÓW organizują w ZEMŚCIE KRUCJATĘ na Rosję aby ją ZNISZCZYĆ !

  Założyciele USA w 1776 roku naczelnym władcą Republiki amerykańskiej ustanowili PREZYDENTA, który na ustanowionych zasadach prawnych „demokracji amerykańskiej” miał współpracować z Kongresem(sejmem) i systemem sprawiedliwości.
  W ostatnich dekadach doszło do ANARCHI w USA, gdyż ten system został KUPIONY gwałtem przez średnie oraz wielkie KORPORACJE, które stały się zaocznym zarzadcą wspólnie z KUPIONYMI generałami wojskowymi z Pentagonu.

  Właśnie wynikiem tej ANARCHI czyli głębokiego KRYZYSU politycznego w USA jest ZACZEPIANIE Rosji oraz INGEROWANIE wojskowego lotnictwa USA w wewnętrzne sprawy Rosji, co się skończy POTĘŻNĄ porażką USA jak ta NAPAŚĆ żydo-wojskowego kompleksu USA na Irak, Afganistan, Libie która kosztowała amerykańskiego podatnika $6 TRYLIONÓW + zabicie ok 10 tysięcy US sołdatów + 3 miliony głebokich autentycznych psychopotów + 1 miliona KALEK fizycznych byłych US żołnierzy po przejściu gehenny w Iraku, Afganistanie … itd.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: