Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Atomowy front na Zaporożu
  PK o Żydowska kloaka przetacza się…
  Bogusz o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Emilian58 o Koniec twierdzy Europa i pierw…
  Krzysztof M o Twój kot się na ciebie obraził…
  prostopopolsku o Putin morduje ryby
  Anucha o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Stiopa o Putin morduje ryby
  revers o Atomowy front na Zaporożu
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (58 – …
  ! o Czego najbardziej boją się kot…
  ! o Co nam zrobili ruskie
  Enya o Twój kot się na ciebie obraził…
  adsenior o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Muzułmańskie osiedle w Polsce. Media milczą, a władze nie pytają społeczeństwa o zdanie.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-28 (Środa)

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie oferuje naukę języka arabskiego i poznanie Koranu. Można modlić się też w ogromnym, nowym meczecie. To nie koniec! Szejkowie zapowiadają budowę arabskiego osiedla.

Ośrodek będzie się docelowo składał z wielu sal modlitewnych, wykładowych i dydaktycznych. Będą się odbywać wystawy i imprezy sportowe. Znajdzie się też sala komputerowa z internetem, biblioteka muzułmańska, a nawet przedszkole i sklepik. Nie zabraknie też parkingu. [A gdzie skład materiałów wybuchowych? – admin]

Jak informuje ambasador RP w Dubaju i firma konsultingowa MK Business Link, projekt szejków zakłada budowę m.in. apartamentowców, hoteli, biurowców oraz dróg. Całość zajmie obszar 20 ha. Inwestycję ma zrealizować dubajska firma deweloperska Emaar Properties – ta sama, która wybudowała najwyższy wieżowiec świata Burdż Chalifa.

Wszystko jest finansowane z pieniędzy sponsorów z Zatoki Perskiej. Kim dokładnie są ci ludzie? Brak odpowiedzi. Jesienią 2016 roku byli gośćmi warszawskich włodarzy, ale czy wiemy coś więcej? Czy Polacy znowu dowiedzą się po fakcie jak już wszystkie pozwolenia na budowę będą przyklepane?

Nowe osiedle arabskie ma powstać obok Stadionu Narodowego. Wszystkie budynki będą przeznaczone wyłącznie dla muzułmanów. Będzie to specyficzne getto dla bogatych islamistów?

Pojawia się jedno, zasadnicze pytanie, czy ktoś zapytał Polaków o opinię w tej sprawie? O budowie meczetu, Polacy również dowiedzieli się po fakcie…

[I słusznie. Większości i tak to nie obchodzi – admin]

http://wrealu24.pl

Komentarzy 18 do “Muzułmańskie osiedle w Polsce. Media milczą, a władze nie pytają społeczeństwa o zdanie.”

 1. Wieś Rządzi Światem said

  No to kibice będą mieli blisko.

 2. Siekiera_Motyka said

  To ten sam „kuwet” który wspiera Braci Muzułmańskich ? Oooo będzie wesoło w Polsce.

 3. Zbyszko said

  Koniecznie trzeba zobaczyć wypowiedź w tej sprawie Pana Aleksandra Jabłonowskiego:

 4. Birton said

  PIS=Partia Interesów Syjonistycznych, PO=Partia Ogólnożydowska SLD=Syjoniści Lewico-Demokratyczni i wszystko jasne – fałszywa flaga od 1944 roku i ŻYDOWSKIE rządy w Polsce – Polacy nie rządzą od 1944 roku
  „Probanderowski , antypolski, żydowski rząd w Warszawie z premier Żydło na czele i prezesem Kalksteinem w tle , prezydent Juda błogosławią program nienawiści do Rosji oraz bezwarunkowej miłości do USA, Ukrainy i Izraela ”
  Centrala PiS , PO , SLD , Solidarności jest ta sama i znajduje w Tel Awiwie. Niepokoje są potrzebne dla uwiarygodnienia przed Polakami żydowskich „patriotów” z PISu, PO, SLD a partiom do wzięcia Polaków za twarz.
  Wskutek faszyzacji naszego kraju Piskorski siedzi bez wyroku, więzień polityczny Kwiecień już po wyroku i po 5 latach odsiadki bez wyroku, czyli PRL 2 a właściwie czasy Berii i Różańskiego, choć powoli , ale w toku .

 5. Grace said

  Czy to nie właśnie z inicjatywy Pana Wojtka i innych ta budowa została wstrzymana? Gdzieś o tym czytalam. Jeśli jednak jest to prawda to Boze chron Polske. Kto wydał taka decyzje powinien natychmiast stanac przed plutonem egzekucyjnym. Taka ” muzułmańska dzielnica” bardzo szybko wprowadzi swoje prawa włącznie z Szariatem i islamska policja. Co na to Kościół Katolicki?

 6. Pinxit said

  Nic groznego. W tym osrodku beda pracowac uchodzcy z Kosowa, ktorym Polska juz dawno przyznala azyl.

 7. Dziesiecina said

  BedZie kogo kroic na miescie … damy sobie rade I z ,,golfowym,, hajsem…

 8. GZN said

  Obok Stadionu ….. gdzie? Saska Kępa? Zabudują błonia? Port Praski…? O nie – obok mojego domu? O wy w te i na zad. Co prawda moje pokolenie z Pragi jest już prawie na wymarciu (najechało się do Stolycy różnych takich) ale arab na mojej dzielnicy ….. meczet obok Floriana? No nigdy w życiu. Co to się na tym świecie wyrabia? No to już czas umierać.

 9. K.Konar said

  Panie @GZN, obawiaj się Pan za przedszkoli! Zaraza wpełza w umysły najmłodszych.

  .http://wolnosc24.pl/2017/06/29/muzulmanki-w-polskim-przedszkolu-wciskaja-dzieciom-kit-o-religii-pokoju-islamska-indoktrynacja-od-najmlodszych-lat-video/

 10. Dewiant said

  ad3. a tu znowu Jabłonowski… polski aktor, reżyser inscenizacji historycznych, komentator i ( działacz polityczny ? ). Mąż aktorki i śpiewaczki Agnieszki Fatygi oraz ojciec aktorki, skrzypaczki i pisarki Michaliny Olszańskiej ktora zagrala ostatnio w mega rosyjskiej produkcji ,, Matylda,,.

  Jak sie patrze na niego to mi sie przypomina ta partia piwa co to ja Rywinski zalozyl…..

  Pozatym nie wiem czy sie smiac czy plakac ze tyle ludzi juz zaczadzil swoimi bajkami.

 11. Sowa said

  Re 5: „Co na to Kościół Katolicki?”

  Kościół katolicki by to potępił, a tych, co wydali zgody – publicznie po nazwiskach napiętnował i prawdopodobnie ekskomunikował ze względu na działania antychrześicjańskie.

  Natomiast pseudo-kościół katolicznicki zorganizuje „Dni islamu” dla zaczadzonych baranów.

 12. Stolnik said

  15.06.2017, Jezus Chrystus:
  (…)
  Polacy, potrzebna jest wasza wielka modlitwa i ofiara! Kto może, niech modli się i pości według intencji Trójcy Świętej przez Niepokalaną, w której to intencji mieści się intencja „o Boże prowadzenie i Dary Ducha Świętego dla Episkopatu Polski”. Są ludzie którzy dążą za wszelką cenę do zniszczenia waszego kraju, waszej Ojczyzny. Chcą oni, aby i tu u was, jak jest na Zachodzie Europy męczono się z islamem. W prawie wszystkich krajach Europy ludność zdecydowała, aby kroczyć dalej beze Mnie. Mają wolną wolę, a Ja ją szanuję.

  Od tej pory w całej Europie nasilać się będą ataki ludzi islamu. Świat, w tym Europa spłynie obficie krwią, bo ci co służą islamowi, są głęboko opętani, niektórzy z nich tym mocniej, że oddali się dobrowolnie ojcu kłamstwa, złemu duchowi, szatanowi.
  Niektórzy decydenci kościelni i samorządowi podejmują sami decyzje, aby za wszelką cenę spro-wadzić tych ludzi do Polski. Wraz z ich przybyciem rozpocznie się w Polsce wielki terror jakiego jeszcze nie było. Islamscy bojownicy będą profanować masowo kościoły, zwłaszcza te, w których codziennie jest profanowane Moje Święte Eucharystyczne Serce, a czynią to przez niegodne, grzeszne przyjmowanie Mnie (na stojąco, do ręki, bez spowiedzi).
  Nie pomagają Moje prośby, ani żadne upominania. Biskupi i kapłani sami desakralizują i profanują świętość Najświętszego Sakramentu. Jeżeli wpuścicie islamistów do Polski, spowodujecie zanikanie uczęszczania ludzi do kościołów, zwłaszcza tych ludzi, którzy do kościoła przychodzą dla oka innych, a nie z potrzeby serca, a takich jest większość.

  Licznie przybywający islamiści mordować będą ludzi będących w kościele. Strach i terror spowodują, że prawie nikt nie będzie chciał iść do kościoła, by nie zginąć. Będzie wielu, którzy użyją siły przeciw islamistom, poleje się wiele krwi w licznych miejscach w Polsce. Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie posłuchacie wołania swojego Boga, okupicie to bardzo słono, ceną przelanej własnej krwi.
  Nie zniechęcajcie się o dziatki, proście Trójcę Świętą o pomoc, o ratunek, a pomoc ta będzie wam udzielona, a to co wam zagraża nie musi się zrealizować.

  Masoneria zaplanowała, aby islam wojujący zaatakował ludzi w całej Europie, a także w Polsce. Na wielu obszarach kościół na świecie zejdzie do katakumb, silnie prześladowany. W tym zagrożonym dla życia i zdrowia czasie, coraz liczniej będą występować z kapłaństwa kapłani i biskupi, wybierając tym samym życie lżejsze, mniej niebezpieczne.

  https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm

 13. Inkwizytor said

  A jak myslicie drodzy Rodacy, Polacy, Słowianie, dla kogo jest budowany Port Praski ? Cena za metr zaczyna się od 8 tysięcy pln.

 14. Iosephus Pospolity said

  @Grace said

  Co na to Kościół Katolicki? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Innocenty II Papież Sobór IV Laterański , 4. Napomina się zaś i nakłania władze świeckie, niezależnie od sprawowanego urzędu, a gdyby było konieczne, przymusza się pod groźbą kary kościelnej – jeżeli chcą być uważani za wierzących – do złożenia publicznej przysięgi, że dołożą wszelkich starań dla obrony wiary, by na ile pozwolą im własne siły wypędzać z ziem podległych ich władzy wszystkich heretyków uznanych za takich w dobrej wierze przez Kościół. Od tej pory, kiedykolwiek ktoś otrzyma władzę duchowną lub świecką, zobowiązany będzie pod przysięgą potwierdzić, że dotrzyma zaleceń tego rozdziału.

 15. NICK said

  Ślepcy.
  Islam wkracza.
  Do Polski.

 16. NICK said

  A Wiedeń, ostriacki i obecny?
  Sobie-ski.

 17. Carlos said

  Dewiant ma idealne pseudo- nie kocham Olszanskiego, bo wyczul kase na youtube,ale nie pamietam, by klamal na jakikolwiek temat. Schowaj swoje bajki Dewiant w swoje obsrane kalesony.

 18. PISKORZ said

  re 17″ ,ale nie pamietam, by klamal na jakikolwiek temat. Schowaj swoje bajki Dewiant w swoje obsrane kalesony.” DOKŁADNIE TAK POPIERAM…tyle x słuchałem Olszańskiego..!!! Jak można się do Niego przyczepiać..?!! On prawdę wali..Czy Dewiant ślepy/głuchy..? Czy takowego udaje..?!?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: