Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Większość Amerykanów popiera „małżeństwa” homoseksualne

Posted by Marucha w dniu 2017-06-28 (Środa)

Akceptacja dla „małżeństw” osób tej samej płci w Stanach Zjednoczonych jest najwyższa w historii. Blisko 62 procent amerykańskich obywateli popiera możliwość ich zawierania, a przeciwnego zdania jest zaledwie jedna trzecia ankietowanych. Jednocześnie jednak maleje liczba zwolenników legalnych zabiegów aborcyjnych.

Geje – sreje. Pedały i tyle.

Najnowszy sondaż Pew Reaserch wskazuje, iż blisko 62 proc. Amerykanów popiera możliwość zawierania „małżeństw” homoseksualnych, a więc tym samym odsetek ten wzrósł w ciągu siedmiu lat z niecałych 48 proc. Tym samym przeciwnicy takiego rozwiązania znaleźli się w mniejszości, ponieważ stanowią oni niecałe 30 proc. respondentów.

W analogicznym badaniu przeprowadzonym w 2010 r. ten liberalny projekt ideologiczny odrzucało 42 proc. respondentów.

Z badania wynika również, że liczba przeciwników „małżeństw” osób tej samej płci stale topnieje we wszystkich grupach wiekowych, nawet wśród osób urodzonych w latach 1928-1945, czyli w tak zwanym „cichym pokoleniu” uznawanym za mocno konserwatywne.

Zwolennicy podobnych rozwiązań znajdują się także wśród najwierniejszych wyborców Partii Republikańskiej, która od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku przeszła na pozycje chrześcijańskiej prawicy. Homoseksualne związki popiera bowiem 40 proc. z nich przy 21 proc. przed szesnastoma laty.

Jednocześnie jednak maleje liczba zwolenników łatwego dostępu do aborcji. Stanowią oni nadal większość, ponieważ za tym rozwiązaniem opowiada się 56 proc. Amerykanów, ale odsetek ten spadł w ciągu ostatnich dwudziestu lat o cztery punkty procentowe. [Ożesz k…a, ale sukces… – admin]

Badanie zostało przeprowadzone dwa lata po decyzji Sądu Najwyższego, który nakazał wszystkim amerykańskim stanom zalegalizować homoseksualne „małżeństwa”. Ten sam organ uznał niedawno, iż piekarz z Denver dopuścił się dyskryminacji z powodu odmowy upieczenia tortu weselnego dla dwójki pederastów.

Na podstawie: qz.com, gazetaprawna.pl.
http://autonom.pl/

Komentarzy 16 do “Większość Amerykanów popiera „małżeństwa” homoseksualne”

 1. Marcin said

  Piekarz źle zrobił. Powinien wyszykowac taki tort po zjedzeniu którego pedały wysraliby własna kiszkę stolcowa. Jak widać koniec jest już bliski i albo to się z hukiem zawali i ludzie wrócą do normalności albo będzie kara boska.

 2. lopek said

  Ten sondaż robiono w ichniej GazWyb i wszystko jasne.

 3. Siekiera_Motyka said

  „Najnowszy sondaż Pew Reaserch wskazuje, iż blisko 62 proc. Amerykanów popiera możliwość zawierania „małżeństw” homoseksualnych,”
  Na pewno w odpowiedniej dzielnicy San Francisco lub New York.

 4. Grace said

  A ja myślę że pranie mózgów amerykanów które trwa od kilku dziesięcioleci zrobiło swoje. Wystarczy włączyć TV aby widzieć jak dużo pro homo programow jest w niej zamieszczanych. Producenci – na wiadomo czyj wniosek prześcigają się w pomysłach na różnego rodzaju 30- to minutowki, gdzie homo, lesby i inni dewianci, przedstawiani są jako normalni ludzie. Od tego już tylko rzygać się chce. Mieszkając tyle lat w stolicy kanadyjskiej dewiacji seksualnej, napatrzyłam się i nasłuchałam tyle, że gdyby istniala mozliwosc przeniesienia sie na inna planete, zamieszkałą przez normalnych ludzi, nie zawahałbym się nawet minuty.

 5. RomanK said

  Zaloze sie o wszystko, ze „badania i ankiety” prowadzono w dzielnicach pederastow i liszajnic…..San Francisco…

 6. Rob said

  W tej chwili pracuje się nad społeczeństwem żeby zalegalizować pedofilię więc za jakiś czas tacy „ludzie” nie będą już przestępcami.

 7. Pinxit said

  Nie ma innych waznych tematow wyborczych..

  Chodzi o to, ze nawet taki premier Kanady lazi po ulicy z pedalami.
  Pedaly we wspolczesnej polityce- to wielki potencjal wyborczy.
  Dlatego tak wazne jest, zeby w kampanii wyborczej koncentrowac sie na … rozkoszach grzebania w dupie pedalskiej- gwarantowane zwyciestwo w wyborach.

 8. jaja said

  A kto robi te polle? Ano, takie fejki co sie nawet odgrazaja samemu Trumpowi. Dzis znany z gloszonych pogladow w CNN Wolf Blitzer dal cynk kto rzadzi, gdzie wladza trabi. Ano, w czasie konwersacji Jeff Masonem zapytal:” Czy omowil „potencjalnie bardzo niebezpieczna” problem w wyniku okreslania mediow przez prezydenta Donalda Trumpa jako „wrogow” amerykanskiego narodu.

  Wednesday on CNN’s “The Situation Room,” host Wolf Blitzer asked White House Correspondents’ Association president Jeff Mason if he has discussed the “potentially very dangerous” issue of President Donald Trump calling the media “enemies” of the American people with the White

 9. Rafal C. said

  Ad 4.
  Punkt i uszanowanie dla pani!

 10. Zbyszko said

  Tak skutkuje odejście od Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego i pójście za takimi indywiduami jak np Luter. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział tego filmu :
  .https://www.youtube.com/watch?v=XQYCPjAwOgU
  to koniecznie powinien to zobaczyć, bo ta fala Sodomy i Gomory, prosząca się o Potop (tym razem proroctwa mówią o potopie lawy wulkanicznej) jest już w Europie.
  Na szczęście w Polsce odradza się Wiara, coraz więcej Polaków przegląda na oczy, widzi co się dzieje na świecie i nie wiem czy mi się wydaje, ale kościoły na powrót zaczynają się zapełniać.

  ——
  Zaczynają się zapełniać ludźmi, którzy własnej wiary nie znają.
  Katolemingami.
  Admin

 11. iran said

  Szwecja juz wykastrowana przez żydka reszte wydoić, spalić i pozamiatane.

 12. Sebastian said

  Oni mają diabła za ojca i chcą wypełniać jego wole

 13. Grace said

  Re:9 Dziekuje i to samo dla Pana!

 14. NICK said

  Pojebało ich.
  Ostatecznie!

  Niechże WAS.
  Nic.
  Nie.Pojebie.

  P.S. (…)

 15. Marek said

  Nie ma filmu z zażydzonego holywood, w którym nie wspomni się choć raz o homozbokach z pozytywny sposób.
  Ewentualnie neutralny lub dowcipny*.

 16. Miet said

  RE.5.
  Oczywiście ,Panie Romanie.
  Ludziska się nie znają na statystyce – czyli można im wcisnąć, każdy wynik jakiegoś tam sądażu. Nikt nie pyta komu ktoś zadawał jakieś pytania – to są kpiny z statystyki.
  Nigdy nie mamy żadnej wiadomości o grupie tych, których o coś pytano.
  Mamy tylko gotowe rezultaty.
  Dlatego nie wierzę w żadne sądaże – to stek kłamstwa i tylko kłamstwa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: