Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Muzułmanki w polskim przedszkolu. Wciskają dzieciom kit o „religii pokoju”. Islamska indoktrynacja od najmłodszych lat.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-29 (Czwartek)

Na portalu YouTube pojawiło się nagranie z początku 2016 roku pokazujące wizytę muzułmanek w polskim przedszkolu.

Muzułmanki przedstawiły się i zaczęły opowiadać dzieciom o swojej religii.

Zaczęły oczywiście od kłamstwa, że obowiązkiem każdego muzułmanina i każdej muzułmanki jest szanowanie wszystkich innych religii.

Prowadząca wykład kobieta przekonuje dzieci, że muzułmanie wyznają, że wszystkie religie pochodzą od jednego Boga, dlatego muzułmanie szanują wszystkie religie.

Potem pani muzułmanka zaczyna opowiadać o filarach islamu i na tym nagranie się kończy.

Oczywiście islam nie jest żadną religią pokoju. Islam jest całym systemem społeczno – politycznym o wybitnie wojennym charakterze. Celem islamu jest podbój świata i ustanowienie islamskiego porządku.

Wersetów w Koranie nakazujących fizyczną walkę jest mnóstwo i nie można z tym polemizować.

Muzułmanie wiedzą jak wciskać kit Europejczykom, żeby nie byli podejrzliwi. Od lat mówią o tym, że islam to „religia pokoju” a islamiści to tylko margines i ekstremiści, którzy przecież są w każdej religii. Jakoś ciężko znaleźć nam jednego Polaka, który by się wysadził w powietrze w tłumie ludzi z imieniem Jezusa na ustach…

Gdzie są ci wszyscy lewicowcy, którzy walczą z religią w placówkach oświatowych? Czyżby walczyli tylko z prawdziwie pokojowymi naukami Jezusa z Nazaretu a wojenny i rewolucyjny islam im nie przeszkadzał?

Jest to bardzo prawdopodobne bo celem lewicowych rewolucjonistów jest zniszczenie cywilizacji opartej m.in. na chrześcijaństwie i islam jest w tym dziele zniszczenia ich sprzymierzeńcem.

http://wolnosc24.pl/

Komentarze 3 to “Muzułmanki w polskim przedszkolu. Wciskają dzieciom kit o „religii pokoju”. Islamska indoktrynacja od najmłodszych lat.”

 1. Marek B said

  No cóż. Jak mawiał klasyk: PO OWOCACH ICH POZNACIE.

  Gdyby oceniać po owocach, to raczej najbardziej wojowniczą światową religią nie byłby islam a judaizm i różne protestanckie judaizujące sekty.

  A funkcjonariusze z „wolnosc24” powolutku się odkrywają.

  Niech Pan nawet nie myśli o tym, aby wybielać islam.
  Ich „zasługi” w wytępieniu chrześcijaństwa na wielkich obszarach Wschodu są nie do przecenienia. Walka z tą „religią pokoju” toczy się od chwili jej powstania.
  Admin

 2. Grace said

  Kto to kuzwa wymyslil? Pogonic z polskich przedszkoli bo za chwile wejda do szkół a lac wode muzułmanki potrafią jak mało kto. Beda cie nazywać siostra i bratem a naprawdę mają cię za nikogo. Wszyscy wiemy że uważają nas bialych za gorszych od siebie.

 3. Lily said

  A,czy Chrzescijanie chodza po muzulmanskich
  przedszkolach,szkolach nauczyc o Jezusie Chrystusie synu Bozym ?.NIE.
  Tolerancja,respekt(czego sie domagaja) jak widac, IDA i ISC maja tylko w jedna strone.
  A, kto za tym wszystkim stoi?,wiadomo… Ew.Sw.Jana 8;44/

Sorry, the comment form is closed at this time.