Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Przyczyny masowości nachodźców w Europie

Posted by Marucha w dniu 2017-06-29 (Czwartek)

Porównując polskie oraz węgierskie dyskusje w internecie na temat milionów wędrujących po Europie ludziach, których pozbawiono warunków do normalnego życia – można dojść do wniosku, że niedoinformowani Polacy piszą prawie o wszystkim tylko pomijają sprawę najważniejszą o której należy wspominać przy każdej okazji.

Mianowicie – w przeciwieństwie do węgierskich – nie znalazłem w polskich dyskusjach internetowych wpisów i uwag o projektantach tej akcji oraz „producentach” milionów wygnanych, których w przyszłości, każda europejska miejscowość będzie zmuszona przyjąć, zakwaterować, wyżywić oraz zagwarantować bezpieczeństwo własnych mieszkańców.

Plany powiększenia terytorium Wielkiego Państwa z rozciągniętymi jego granicami od Nilu do Eufratu coraz bardziej realne – udało się już znacznie wyludnić Irak i niebezpieczną Libię oraz częściowo opróżnić sąsiadującą Syrię z tej kategorii wiekowej, która mogłaby walczyć o wolność i niezależność tego kraju.

Egipt już nie jest wiodącą potęgą polityczną w arabskim świecie i w obecnej sytuacji wewnętrznej już jest martwy. Wielką pomoc w wyludnianiu tych krajów okazuje Biały Dom, miliarder Soros oraz sterowany przez okupanta Palestyny Parlament Europejski.

Ponad stuletnia tradycja oraz doświadczenie w stwarzaniu konfliktów, z których czerpią ogromne dochody ich banki i koncerny zbrojeniowe (I i II wojna) powodują że koszerni twórcy Wielkiego Państwa są już mistrzami w medialnym sterowaniu milionowymi masami społecznymi.

Dużą przeszkodą w stworzeniu „Nowego Bliskiego Wschodu” jest rząd węgierski, który społecznym kosztem miliardów forintów zabezpieczył granice państwa, w znacznym stopniu utrudniając wyludnianie terenów Syrii, Iraku i Libii. Dlatego od siedmiu lat Węgry były, są i będą przedmiotem krytycznych opinii w mediach oraz wielu debat w europarlamencie, któremu bliskie są plany przekonfigurowania Bliskiego Wschodu.

Dziwne, że ONZ i NATO jako organizacje utworzone do działania na rzecz utrzymania pokoju oraz ładu na świecie – zamiast wymuszać na rządach zakwaterowanie i wyżywienie w Europie następnych milionów wypędzonych – powinny zapewnić tym ludziom godziwe warunki do życia w miejscu w którym się urodzili, udzielając im natychmiastowej pomocy w odbudowie zniszczonych miast i osiedli.

Mamy więc kolejnych organizatorów opróżniania ziemi syryjskiej z milionów obywateli, którzy są już w drodze do Europy. Tym razem jest to Komisja Europejska utrzymywana z pieniędzy europejskich podatników, których na ich koszt w bezczelny sposób zmusza się do przyjęcia milionów wygnanych i bezdomnych ludzi.

Słuchając codziennych wiadomości węgierskiego radia lub oglądając węgierskie dzienniki telewizyjne od wielu lat – dzień w dzień głównym tematem są liczne problemy w strefach tranzytowych na granicy oraz w obozach dla wygnanych. Człowiek słysząc i patrząc na to wszystko czuje moralne o b – ż y d z e n i e do sprawców tej humanitarnej katastrofy, która wcześniej czy później dotrze do Was, do Waszej miejscowości.

Oczekuję rzeczowych i konkretnych opinii w Waszych wpisach i uwagach o projektantach wieloletniej akcji wyludniania Iraku, Syrii i Libii polegającej na wysiedlaniu na siłę, czy też wypędzaniu z tych krajów milionów mieszkańców oraz „producentach” milionów wygnanych, którzy wbrew określeniom pralni medialnych nigdy nie byli i nie są uchodźcami lub imigrantami, tylko nieszczęśliwym ludźmi, którym celowo zniszczono cały dobytek ich życia, bombardując ich domy, szkoły i zakłady pracy – tylko dlatego, że mieszkali na terenach bogatych w ropę naftową i gaz ziemny

Echo z Węgier

Czytelnikowi należy się trochę uzupełnienia.
1. Ogromna większość nachodźców znalazła się w Europie nie dlatego, że zniszczono im dorobek życia, że ich wygnano, że uciekli przed wojną i pożogą – ale w poszukiwaniu wygodnego i praktycznie bezkarnego życia za pieniądze europejskich podatników.
2. Niezręcznie mi to pisać, ale właśnie gajówka jest jednym z niewielu miejsc na polskim Internecie, gdzie próbuje się zlokalizować sprawców owych wędrówek ludów.
Admin

Komentarzy 40 do “Przyczyny masowości nachodźców w Europie”

 1. jaja said

  Ciekawe ile twarzy ma Soros? Mnie sie wydaje, ze to jest spolka join venture, tylko udzialowcy nie wszyscy sie tym chlubia.

 2. Uchodźcy to niedobitki bombardowań NATO w Syrii, wiosny arabskiej, wojny w Iraku i Libii.
  Siedzą teraz w namiotach w Turcji i tam są utrzymywani przez niemiecką EU. Kraje NATO muszą ich przyjąć bo tak każe Centrala między narodowców w USA a to z powodu ich lenistwa w udziale samej akcji bombardowania .Nie ma sensu bombardować namiotów w obozach uchodźców w Turcji bo byłby to skandal i ponadto jeszcze mniej ich zginie niż w budynkach. Rozwalony namiot nie ma takiej siły zniszczenia jak tony zagruzowywanych budynków. Po zatem ktoś musi wykonywać zaplanowane akcje terrorystyczne .Dodajmy do tego ataki prowokujące Putin bombami fosforowymi przez pomyłkę na wojsko w Syrii ( 60 zabitych) i naloty Izraela za syryjskie „odpryski” bombowe na Wzgórze Golan. Więc ci uchodzący to pryszcz na d …Merkelowej w porównaniu do próby rozpętania IIWŚ.

 3. AlexSailor said

  Moim zdaniem artykuł to pieprzenie.
  A jest tak, jak pisze admin – „Ogromna większość nachodźców znalazła się w Europie nie dlatego, że zniszczono im dorobek życia, że ich wygnano, że uciekli przed wojną i pożogą – ale w poszukiwaniu wygodnego i praktycznie bezkarnego życia za pieniądze europejskich podatników.”

  A inspirator tej wędrówki ludów nie jest jeden, i cały węzeł interesów za tym stoi.

  Powodem jest zaś poroniony pomysł socjałów i innych nawiedzonych pod szyldem UE.
  Polska wstępowała do organizacji międzynarodowej „Wspólnoty Europejskie” w 2004r., a jeszcze na dodek Polcy myśleli, że wstępują do EWG a nie żadnych tam „Wspólnot”.
  Miał to być obszar wolnego handlu, przepływu kapitału, ludzi, idei, bazujący na cywilizacji łacińskiej.

  Później okazało się (o co bystrzejsi dostrzegli ten kierunek jeszcze w XX wieku), że nie ma tam żadnego EWG, czy nawet „Wspólnot Europejskich”, tylko dziwny twór państwowy „Unia Europejska” z przedziwnie wybieranymi władzami, w niezrozumiały sposób zarządzany i finansowany, a przede wszystkim o przedziwnych relacjach między niby to istniejącymi państwami (Polska, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, itd.) a państwem pokrywającym się z nimi terytorialnie – UE.
  Żeby jeszcze wszystko pogmatwać, zmieniono już wszystkie zasady i przyjęto Traktat Lizboński, w zasadzie likwidujący formalnie ale nie realnie, dotychczasowe państwa.

  W takim bagnie, gdzie nie wiadomo kto i na jakiej zasadzie sprawuje władze, dlaczego i w jaki sposób stanowi się prawa, obecnie żyjemy.
  Nic dziwnego, że taki twór jest przedmiotem agresji i ekspansji.

  Jakoś inne państwa spoza UE (wyjątek Kanada i częściowo Norwegia) nie mają problemu z emigrantami.

  Problemem jest przede wszystkim socjalizm i piekielne idee komunistyczne.
  To jest właśnie powodem tej całej ekspansji na Europę i uczynienie z niej popychadła, a z rdzennych Europejczyków podludzi.

 4. Zbyszko said

  Wydaje się niemożliwym, bezkonfliktowe zasymilowanie muzułmańskich najeźdźców specjalnie zindoktrynowanych do mordowania niewiernych.
  Jedynym, najtańszym rozwiązaniem, jest zorganizowanie powrotu tych ludzi do ich krajów. Zresztą niektórzy już wracają.

 5. Już prawie dwa lata temu miałem wątpliwą przyjemność pisać o zagadnieniach „migracyjnych”, dotyczących Unii Europejskiej i dających się w niej zauważyć resztek cywilizacji chrześcijańskiej.

  Artykuł pt. „Wielka manipulacja, czyli polityka i teologia prądów morskich i migracyjnych” zacząłem następująco (link niżej):

  „Niezwykłej wytrzymałości trzeba, żeby nie utonąć w falach cynizmu i świątobliwej śliny, które pokrywają dzisiaj Morze Śródziemne, nasze rzymskie Mare Nostrum. Morze o wybrzeżach niegdyś skąpanych w światłach chrześcijaństwa, zanim nie pojawili się najeźdźcy z Półwyspu Arabskiego. Ich ambicje sięgały całej Europy, ale chrześcijaństwo nie przypominało jeszcze spleśniałego sera i muzułmanie musieli swoje projekty odłożyć na później.

  Powtórna inwazja naszego kontynentu przez mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu została wznowiona, kiedy „Rząd Światowy”, wspomagany przez europejskie siły postępu, zainicjował akcję Wielkiej Podmiany Społeczeństw (Le grand remplacement, patrz „Jak skutecznie unicestwić naród”, blog Rozpuszczalnika z 5.05.2015).”

  Kto chce, zajrzy pod adres: .http://rozpuszczalnik.blogspot.fr/2015/09/swiat-w-3de-demoralizacja-dezintegracja.html

  Przeczyta tam m.in. zdanie: ” To, że z jednej strony istnieje plan Wielkiej Podmiany Społeczeństw, a z drugiej masa matołków ze stałą freudowską potrzebą zabicia ojca, zdolna za największe zło wszechczasów uważać białego człowieka z krzyżem na szyi – nie powinno nikogo dziwić; ale że w tym chórze, kompletnie niedpowiedzialnie, zaczyna popiskiwać nasz posoborowy Kościół Katolicki – budzi zgrozę.”

  Przeczyta również, co o migracjach mówił Kościół (źródła), zanim wpłynął na mieliznę („Każdy naród ma prawo własności swojego terytorium”, „Same w sobie, migracje nie są pożądane”, „Nie istnieje jakieś absolutne prawo do imigracji”, „Co mówi Pismo i Kościół: miłosierdzie ma charakter hierarchiczny”).

 6. AlexSailor said

  @Marucha i @Rozpuszczalnik (w kontekście)

  Bardzo ważne moim zdaniem.
  Nie cierpię tych ludzi, w szczególności „pastorka”, który łagodnie mówiąc bardzo często mija się z prawdą szkalując KK.
  Ale to jest warte przesłuchania od 37 do 48 minuty, reszta wątpliwej wartości – szkoda czasu na słuchanie mantr antyrosyjskich i proamerykańskich.
  Zapewne kto płaci, ten wymaga.
  Ale to ciekawe jest – 37 do 48 minuty:

 7. Voodoosch said

  Niedobitki uciekajace przed wojna i przesladowaniami stanowia maximum 15% tej fali, ktora naplywa z Bliskiego Wschodu i Afryki. Mnie interesuje dlaczego to wydarzylo sie tak nagle. Przeciez socjal na Zachodzie nie powstal 2 lata temu oraz jaki jest prawdziwy powod wybuchu tej „wedrowki ludow”.
  1. Czy tu chodzi o zapelnienie luki w systemie pracowniczym – za malo ludzi do pracy – za duzo emerytow? Pomysl wydawalby sie dziwny, biorac pod uwage fakt ze ta naplywajaca ludnosc do pracy za bardzo sie nie pali. Wybor ludnosci panstw bylego ZSRR bylby bardziej trafny. (?)
  2. Proba przeksztalcenia spoleczenstwa wydaje mi sie troche planem dlugofalowym, a ponadto jaki w tym biznes? Stworzyc spoleczenstwo jednolite, mniej produktywne? Chyba ze chodzi o sklocone pomieszane spoleczenstwo zyjace w strachu przed wyjsciem na ulice i zamkniete w domu – latwiejsza kontrola i wiecej mozna mu narzucic zakazow. (?)
  3. Ktos robi biznes na przemycie ludnosci. Wykorzystuje glupote politykow UE i o nic wiecej tu nie chodzi, nie ma ukrytego planu. (?)

 8. Re 7

  Panie Voodoosch, korba wraca i Lucyfer się śpieszy.
  Receptę dał Coudenhove-Kalergi.
  Tak o tym pisałem w „Żaba się budzi”, tutaj .http://rozpuszczalnik.blogspot.fr/2016/11/swiat-w-3de-dem-ioralizacja.html

  „Wypada przypomnieć, co już w 1925 r. w swoim filozoficznym delirium pisał Richard Nikolaus de Coudenhove-Kalergi, jeden z ojców Unii Europejskiej, późniejszy autor pomyslu na unijny hymn i godło., Człowiek przyszłości miał być według niego metysem, a utworzonej z mieszańców, euroazjatycko-negroidalnej masie powinni przewodzić socjaliści żydowscy, jako jedyni do tego zdolni. Układ „europejskich ludzi ilości” i „żydowskich ludzi jakości” powinien wyzwolić ludzkość od niesprawiedliwości i gwałtu, a „świat pozbawiony grzechu miałby się przemienić w raj ziemski”.

  Plany bękartów po Adamie Weishaupcie, Coudenhove-Kalergi, Józefie Rettingerze i innych im podobnych, dadzą się ująć w następującym skrócie:

  Granice znikną, patrioci popłyną rzekami, a obowiązkowej tolerancji na każde zboczenie i wszelką różnorodność (diversity) będzie zobowiązana sprzyjać wiara w jednego uniwersalnego Boga o tak wysokim natężeniu Miłosierdzia, że wojny, powodzie, trzęsienia ziemi i epidemie wydadzą się nieporozumieniem.
  Historia będzie się zaczynała od Rewolucji Francuskiej, polityczna poprawność przeważy nad matematyką, miłość uniezależni się od płci, państwa (z wyjątkiem Wielkiego Izraela) zanikną, przedsiębiorstwami będą kierować kobiety, a wszyscy ludzie zostaną braćmi (z wyjątkiem starszych braci, którzy będą się bratać wyłącznie we własnym środowisku).”

 9. JaskoBezwzgledny said

  Biskupi polscy tak zwani oczywiscie;To ;;;;;;;;SYNAGOGA szatana ;;;;;;czyli dobrze
  ZAKAMUFLOWANE zydostwo Ktore siedzi na POLSKIEJ DUSZY.
  JAZDA Z NIMI WONT wszystkie zydki

 10. Siekiera_Motyka said

  Ad. 7 – To jest skoordynowane z faktem ze tania energia się kończy dla USraelu a to jest powiązane z dolarem który jest tylko papierkiem opartym na podatnikach USA. Powojenna Fala demograficzna USA idzie na emeryturę i będzie chciała by te pieniądze które niby były odkładane i zainwestowane dla nich była wypłacana. Pieniędzy nie ma bo poszły na wojny i bazy USraelu po całej planecie itd.

  No to trzeba rozpocząć wojenki, konflikty i cokolwiek by to wszytko gdzieś pogrzebać. UE jest jednym świetnym miejscem by narobić bałaganu który będzie trwał latami i z którego można będzie drenować pieniądze. Ten czas jest potrzebny do wyniszczenia tych którym „oni” są dłużni. Średniej klasie Zachodu.

  Oto co się dzieje w Największej i Najlepszej Demokracji za Atlantykiem.

  „Deficyt Connecticut wyniósł 5 miliardów dolarów, a według analizy Pew, państwo ma tylko 240 milionów dolarów w swoim „funduszu na deszczowe dni”;”

  „Jesteśmy w spiralę śmierci – Illinois ma najgorszy kryzys emerytalny w kraju i potrzebuje najśmielszych reform „- powiedział Ted Dąbrowski”

  „Puerto Rico oficjalnie zbankrutował. W pewnym sensie to dobra wiadomość.”

  „GM podniesie 3 miliardy dolarów długu na fundusz emerytalny”

  Dla „nich” Średnia klasa Zachodu musi być wyniszczona by wymazać problem. Automatyzacja jest gotowa, a roboty znajdują więcej miejsc pracy co nie wymaga dużej Średniej Klasy.

 11. gość said

 12. Zdziwiony said

  Bardzo sobie cenię blog Pana Rozpuszczalnika.

 13. peacelover said

  add 8 Rozpuszczalnik
  add 9 Jaskobezwzgledny

  Tylko dwa w.wym wpisy traktuja o prawdziwych prowokatorach obecnej sytuacji !
  Pytania:
  1 Jak wplywa chazarska diaspora na polityczne decyzja rzadu USA ?
  2 Jak wplywa chazarska diaspora na polityczne decyzje kierownictwa tzw UE ?
  3 Jak wplywa chazarska diaspora na polityczne decyzje poszczegolnych rzadow panstw EUROPY !
  4 Czy wiadomo wam co oznacza termin „POLIN” ?
  5 Czy wiadomo wam jak Israel planuje poszerzyc swoje terytorium „od Nilu do Eufratu”?
  6 Kto i w jaki sposob pomaga Israelowi?
  7 Kto prowokuje i wspomaga migracje „kozojebcow” do Europy ?

  ITD !!!!!! ITP !!!!!!!!!

 14. Re 12 Zdziwiony

  Nie piszę „z prądem” i tym większa moja przyjemność.
  Pozdrawiam.

 15. Re 13 Peacelover

  Moje szybkie, skrótowe odpowiedzi:

  Ad 1-3: Bardzo.

  Ad 4-5: Wiadomo.

  Ad 6: Prawie wszyscy, bezpośrednio lub pośrednio, myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Niestety, również Watykan.

  Ad 7: Nie chodzi tylko o „kozojebcow”. Obłęd dotknął nie tylko korzennych i szabesgojów. „Wielka podmiana” społeczeństw białych ludzi (z myślą o ich roztopieniu w szarej masie i przekazaniu rządów w ręce „żydowskich socjalistów”), dotyczy, jeśli chodzi o surowiec zastępczy, nie tylko opalonych ale i czarnych, nie tylko muzułmanów ale i całej afrykańskiej reszty. Szczegóły w linkach z postów 5 i 8.

 16. revers said

  To mamienie skokiem gospodarczym 100 tys. uchodzcow za 10% wzrostu PKB, niestety tylko w mono etnicznych Chinach sie nie sprawdzilo, a tak poza tym Polska ma swoich ukrow.

  biznes.onet.pl/wideo/polska-moze-dogonic-niemcy-ale-potrzebuje-100-tys-,151391,w.html

 17. osoba prywatna said

  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/islam-i-europa_2016-07-21_20-20-54.jpg?itok=_5xkG5rE

 18. Cyborg said

  Gdyby nie zniszczenie krajów Pln Afryki przez psychopatycznych neokonów to nachodzców by bylo 100 raz mniej.

 19. NICK said

  Niektórzy zapomnieli, że Gospodarz pisał przed Nimi. Wychowując. Kierunkując.
  A teraz?
  Ho, pisałem… .

  Pisałeś.
  Co innego.
  Pamiętam.

  Lotto… .
  Szach.
  Mat.

  Odkrywcom.

 20. Przemko said

  z rozgoryczeniem czytam takie artykuły. … trafna diagnoza co do autora tego syfu i co najmniej dwie potężne łychy dziegciu dołożone do tego miodu. primo – to nie są żadni wygnańcy! prawdziwi uchodźcy z Syrii czy Iraku, żyją albo w ruinach swoich miast albo w miasteczku namiotowym w Turcji, dziękując za dach nad głową i miskę koziny ;-), czekając na uspokojenie się sytuacji i powrót do domów. secundo -cyt: „ONZ i NATO (…)powinny zapewnić tym ludziom godziwe warunki do życia w miejscu w którym się urodzili, udzielając im natychmiastowej pomocy w odbudowie zniszczonych miast i osiedli” NIE!!!!! ONZ i NATO ma nie chodzić na chazarskiej smyczy i nie rozpierdalać w pył wcale nie takich najgorszych satrapii Bliskiego Wschodu! ma nie zabijać MILIONÓW ich obywateli. ma się NIE WTRĄCAĆ nieproszone. no ale przeca …uny – te syryjczyki i irakijczyki i egipczyki – uny to sa zagrożenie dla erec israel – aj waj! a jak słusznie zauważył autor – ta flaga bandyckiego państwa ma znaczenie ( a szkoda, że mało kto wie – jakie) …

 21. Zdziwiony said

  Właśnie, to dzięki Gospodrzowi niektórzy poznają innych.

 22. revers said

  tos pan wlanl jak madra glowka w pusty kubel …
  ” …będzie zmuszona przyjąć, zakwaterować, wyżywić oraz zagwarantować bezpieczeństwo własnych mieszkańców.”

  https://reporters.pl/8348/szwecja-dosc-leczenia-zgwalconych-kobiet-opieka-medyczna-tylko-dla-imigrantow/

  W Szwecji nikogo nie obchodzi opieka medyczna, bezpieczenstwo zgwlaconych kobiet. A to maja byc europejskie standarty i wartosci.

 23. Plausi said

  NIe tylłe przyczyny nachodźców

  ile organizacja tego desantu.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  zwracamy uwagę na analizę Kelly M. Greenhill

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

 24. Plausi said

  „Ludzie ludziom zgotowali ten los”

  dodajmy za Nałkowską, ten też

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  sprawy doszły daleko, zbrodniarz Kissinger był ostatnio u Putina aby mu zaproponować tzw. deal.

 25. MatkaPolka said

  Kryzys imigracyjny to starannie zaplanowany islamski desant?!
  W Grecji przechwycono przemyt z bronią dla imigrantów, już się zaczęła!

  To humanitarny kryzys, to niedola milionów To obłąkany pomysł, obłąkanego Żyda

  Aby zniszczyć białą rasę – aby wysłać na poniewierkę miliony ludzi, aby miliony nachodzców okradały dorobek cywilizacyjny Europy, aby wymieszać rasy i panować

  To, że powstał kryzys to wina syjonistycznych rządów i Elit, które wywołały wojny, wygnały ludzi z domów i skierowały nachodzców na inne domy Europejczyków, – a część islamskich bojowników jest uzbrojona

  To CIA i Mossad stworzyły ISIS – maszyny do zabijania, którzy podrzynają gardła cywilnym mieszkańcom Syrii, Iraku, Libii,

  To USA i NATO wywołało wojnę na Ukrainie i zalew Polski Ukraińcami, którzy wyznają i wychowani są w ideologii Bandery „Riezat Lachiw” – a część z nich jest uzbrojona

  To jest TERROR ELIT RZĄDZĄCYCH w stosunku do własnych społeczeństw – te rządy ELIT skierowane są przeciw narodom Europy – to śmiertelne zagrożenie

  Oczywiście, że masy uchodźców można zahamować i nie wpuścić

  Te rząd trzeba przepędzić i zlikwidować – NACHODŹCY SĄ NARZĘDZIEM TERRORU LUMPEN ELIT w stosunku do własnych społeczeństw.

  Lumpen Elity Syjonistyczne te są dobrze zidentyfikowane – to samozwańcza Komisja Europejska, to samozwańcza Rada Europy, to Parlament Europejski wybrany 10% głosów, to rządy i parlamenty krajowe „wybrane” w sfałszowanych wyborach (najlepszym przykładem Macron – wybrany jednym głosem Rotszylda). W Polsce to marionetkowe rządy PiS – marionetki USA wykonujące polecenia pana ambasadora.

  – Oddać Merkel dla uchodźców islamskich niech się z nimi cieszy 24 godziny na dobę i Szydło dla uchodźców ukraińskich niech sobie podokazują – niech im gwałcą ich dzieci i podrzynają gardła ich rodzinom.

  To te elity powinny być uchodźcami –

 26. MatkaPolka said

 27. MatkaPolka said

 28. MatkaPolka said

  https://opolczykpl.files.wordpress.com/2014/12/judeopolonia.jpg?w=928&h=1000

 29. Plausi said

  Reguły gry

  @MatkaPolka,25

  „To jest TERROR ELIT RZĄDZĄCYCH w stosunku do własnych społeczeństw”, to raczej reguła niż wyjątek:

  https://marucha.wordpress.com/2017/06/27/pilot-cia-ujawnia-zaden-samolot-nie-uderzyl-w-wtc/#comment-686096

  „Aby zniszczyć białą rasę”, w tym kolejnym eksperymencie chodzi o stworzenie mieszańców

  http://balder.org/coudenpo

  „W Grecji przechwycono przemyt z bronią dla imigrantów, już się zaczęła!”, już przed 2 laty

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  „starannie zaplanowany … desant?!” Tak, to jest bardzo starannie zaplanowana inwazja, podobnie jak w Daesh (tzw. isis) wykorzystano ponownie najemników islamskich.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  Przypomnijmy parę reguł gry w imperium.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Naszym zdaniem, Żydzi są jedynie znakomitymi wykonawcami zbrodni, jaką MWF zamierza przeprowadzić, co potwierdzają ich tradycje „religijne”, patrz link w Plausi, 24, w przypadku synagogi chodzi bowiem o infrastrukturę przestępczą, jak pisaliśmy, Watykan też stał się takim organem.

 30. JaskoBezwzgledny said

  Przedewszystkim POLACY MUSZA USUNAC obecna structure wladzy Nie mowie rzad.Nie polityczna stukture wladzy Zlozona z samych pracownikow takich ludzi. Jak ;George Sorosz ,Rothildowie (baronowie pieniadza)NATO Unie=jewropejska Czyli Ci wszyscy sa ;;;Synagoga szatana.POLACY NO zastanowcie sie czy za Komuny mielismy ;;;parady rownosci czy bylo bezrobocie czy byl ten ;caly bajzel z uchodzicami co dzis.NIE NIE NIE.To wszystko przyszlo razem z tak zwana demokracja zachodnia.A wiec cale ZLO JEST RODEM z tych lbow ludzi KTORYCH WYZEJ WYMIENILEM.
  TA STUKTURE WLADZY MY POLACY MUSIMY ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;USUNAC.

 31. maniek said

  …coby tu nie napisał – znane jest od kilku tysięcy lat – nie mowie o Kronice Akaszy!…dopoki nie bedzie „ostatecznego rozwiązania” – chazarstwo bedzie jątrzyc – mordowac – skłocać…ile razy to plugawe plemie było wywalane z róznych krajów?…

  Mainz, 1012
  Francja, 1182
  Górna Bawaria, 1276
  Anglia, 1290
  Francja, 1306
  Francja, 1322
  Saksonia, 1349
  Węgry, 1360
  Belgia, 1370
  Słowacja, 1380
  Francja, 1394
  Austria, 1420
  Lyon, 1420
  Kolonia, 1424
  Mainz, 1438
  Augsburg, 1438
  Górna Bawaria, 1442
  Niderlandy, 1444
  Brandenburgia, 1446
  Mainz, 1462
  Litwa, 1495
  Portugalia, 1496
  Neapol, 1496
  Nawarra, 1498
  Norymberga, 1498
  Brandenburgia, 1510
  Prusy, 1510
  Genua, 1515
  Neapol, 1533
  Włochy, 1540
  Neapol, 1541
  Praga, 1541
  Genua, 1550
  Bawaria, 1551
  Praga, 1557
  Państwo Papieskie, 1569
  Węgry, 1582
  Hamburg, 1649
  Wiedeń, 1669
  Słowacja, 1744
  Mainz, 1483
  Warszawa, 1483
  Hiszpania, 1492
  Włochy, 1492
  Morawy, 1744
  Czechy, 1744
  Moskwa, 1891

  Powyższe zaczerpnięto z „Synagogi Szatana” Andrew Carrington Hitchcocka.

  krótka piłka – albo MY – albo ONI…

 32. Plausi said

  „Neapol, 1496”

  także pod panowaniem Karola VII.

  1252 Francja „1252 erfolgte die Anordnung zur Verbannung aller Juden aus Frankreich.”

  http://www.geschichte-online.info/05_04_Frankreich.pdf

  „Francja, 1394”, byłby to czas Karola VI.

  http://www.wikiwand.com/de/Geschichte_der_Juden_in_Frankreich#/Die_Ausweisung_.281394.29

  Prowansja

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Toledo

  źródło:

  https://books.google.de/books?id=-6iSZQEIBVUC&pg=PA15&lpg=PA15&dq=Karl+VIII+provence+juden&source=bl&ots=sRp7HGCmqf&sig=nP2wCdwsNNG51xNDJT6TPgm43TA&hl=de&sa=X&ved=0ahUKEwjzuqL50-jUAhXDfhoKHV_IC5AQ6AEILjAB#v=onepage&q=Karl%20VIII%20provence%20juden&f=false

 33. marian said

  założyć kilt, w porę zadrzeć jak się zbliży, i kęsim,.. kęsim,..po tatarsku, jak inaczej nie można, kredki w końcu się znudzą.

 34. MatkaPolka said

 35. MatkaPolka said

  ZA CHWILĘ TWÓJ KRAJ BĘDZIE KULTUROWO WZBOGACONY

  Co sie dzieje na Ukrainie

 36. JaskoBezwzgledny said

  Co do tego ostatniego filmu.Ktory pokazuje dzicz ;upainska.Powiem jedno nasza pseudo wadza= zrobi annshlutz.Ze upaina zlaczy sie z nami.Tylko poto by polakow teren nasz wyczyscic z LACHOW.
  I POWIEM JEDNO NIE WYJDZIE TO WAM ,upaina czy tam jakas ukraina.To nic innego jak ;;;;;;;zbuntowana dzicz KTORA STAWIA SIE LACHOM.

 37. Plausi said

  Do MatkiPolki

  „Umieść kropkę albo > bezpośrednio przed linkiem do obrazka lub filmu, aby go na razie nie wyświetlać”

  To poprawi czytelność tekstu, poza tym wbijanie całego video jest z reguły zbędne, rzadko całe video jest istotne, wystarczy podać początek istotnej wiadomości n.p.

  Zacznij video od minuty 3 sekudy 27 n.p.

  .https://youtu.be/F1Igbm4LwEA?t=3m27s

  i ew. wskazać „do min 5 sek 14”

  Bylibymśmy zobowiiązany.

 38. Pinxit said

  Moj Boze!
  Co wy wiecie o uchodzcach??

  Obyscie nigdy nie musieli przezyc wojny…

 39. Marucha said

  Re 38:
  Ależ Panie Pinxit… większość „uchodźców” nawet nie widziała wojny. Migrują z krajów, gdzie nie toczy się żadna wojna, gdzie ma żadnych niepokojów społecznych…

 40. Plausi said

  „Co wy wiecie o uchodzcach??”

  Na przykład to

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  wreszcie wcale nie chodzi o żadnych uchodźców a o migrantów. To jest ogromna różniica.

  „Obyscie nigdy nie musieli przezyc wojny…”, nie sądzę, że się to nam uda, przy obecnych procesach zarządzania społeczeństwami przez władze imperium

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#MWF

  O kształtowaniu poglądów przez obrazyx emocjalne, których zadaniem jest wyłączyć samodzielnie myślenie dopiero co można było w gajówce znaleźć.

  https://marucha.wordpress.com/2017/07/01/tak-toba-manipuluja/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: