Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Piętka: Niemiecki atak informacyjny na Polskę

Posted by Marucha w dniu 2017-07-02 (Niedziela)

W Europie Zachodniej wybuchła kolejna antypolska histeria. “Nacjonalistyczny polski rząd odmawia przyjęcia muzułmańskich uchodźców, argumentując, że nie pasują oni do w większości katolickiej społeczności” – ogłoszono na antenie BBC przy okazji relacji o domniemanych przykrościach, jakie miały spotkać muzułmańską wycieczkę w Polsce.

Informacje na ten temat BBC podała za mediami niemieckimi, które od kilku dni szaleją. Rasizm, szowinizm, nienawiść do cudzoziemców, ksenofobiczna katolicka Polska – taki obraz przedstawiają swoim odbiorcom.

Nie tylko niemieckie media szaleją, ale niemiecka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie dyskryminacji na tle narodowościowym i religijnym w Polsce wycieczki muzułmańskiej młodzieży z Niemiec. Lubelska policja, po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu miejskiego, nie potwierdziła, że jedna z uczestniczek tej wycieczki miała zostać opluta i zwyzywana na ulicy. [Ale MOGŁA być. I niech to wystarczy za dowód. – admin]

Wycieczka muzułmańskiej młodzieży miała też paść ofiarą dyskryminacji ze strony polskich Żydów [ha ha ha, ale dżadża! – admin], którzy nie wpuścili jej do synagogi. Oświadczenie w tej sprawie wydała warszawska Gmina Żydowska. Czytamy w nim, że “synagoga Jeszywas Chachmej Lublin, do której nie mogła wejść wycieczka z Niemiec, znajduje się w hotelu Ilan, który tego dnia był w całości zarezerwowany przez narodową reprezentację piłki nożnej jednego z europejskich państw i oddany do ich wyłącznej dyspozycji”.

Nie ma to jednak żadnego znaczenia dla niemieckich mediów, które rozpętały nieprawdopodobną histerię. Ich postawa zadziwia, jeśli przypomnieć, że po atakach muzułmanów na niemieckie kobiety w Kolonii i Hamburgu w noc sylwestrową 2015/2016 roku niemieckie media głucho milczały przez wiele dni.

Należy z tego wyciągnąć wniosek, że atak na Polskę w związku z odmową rządu przyjęcia “uchodźców” rozpoczął się. Z jednej strony stosuje się w nim taktykę publicznego piętnowania i upokarzania Polski na arenie międzynarodowej, czego przejawem jest akcja niemieckich mediów w związku z domniemaną dyskryminacją wycieczki muzułmanów w Lublinie.

Z drugiej strony używa się opozycji liberalnej, która ostentacyjnie kontestuje stanowisko rządu, związanych z tą opozycją prezydentów 12 największych miast, którzy wydali deklarację w sprawie przyjmowania “uchodźców”, oraz kardynała Nycza, który zadeklarował ich przyjęcie w parafiach diecezji warszawskiej.

Jeśli te dwa kierunki ataku nie złamią rządu, jeśli nie złamią go też zapowiadane sankcje ekonomiczne, UE niewątpliwie sięgnie po ostrzejsze środki nacisku. Jakie, jeszcze nie wiemy.

Bohdan Piętka
Za: facebook
https://konserwatyzm.pl

I po jaki …uj było nam członkostwo w Jewunii? Po to, żeby za płacenie składek dostać legitymację członkowską, a zarazem, żeby każdy hitlerowiec czuł się powołany do atakowania Polski na arenie międzynarodowej?
Admin

Komentarzy 31 to “Piętka: Niemiecki atak informacyjny na Polskę”

 1. Bryś said

  Dobrze że tylko informacyjny. W 1939 i następnych bardziej dokazywali. A w ogóle kogo rozsądnego obchodzi ich bełkot?

  95% mieszkańców Eurokibuca.
  Admin

 2. Grace said

  Ta nagonka na Polskę jest jeszcze jednym dowodem na to że trzeba to gówno opuścić. Nie doczekamy się tego ani za PIS-u ani za innych pro – wszystko inne tylko nie to co Polskie. Zaczelo sie od jakiegos faszystowskiego skurwiela (przepraszam) właściciela zakładu w Polsce, który swoich pracowników wyzywał od „polskich świń” , potem inne upokorzenia, teraz nagonka przez islamistów, co dalej? Kary pieniężne, a potem co? Poprosza „stacjonujące, przyjazne wojska sojuszu” o pomoc w rozlokowaniu tej hołoty w Polsce. Kolejny krok? Zaczną znowu do nas strzelać? Na sama mysl ze jakas szwabska morda śmie nas krytykować i rozkazywać Polsce otwiera sie noz w kieszeni. Czy musi dojść do tego aby zaczęli do nas strzelać zeby Polacy zrozumieli że nie z EU nam po drodze?

 3. Kojak said

  BBC ? to ordynarna i nikczemna zydowska szczekaczka ! Znana z nieogranicznego lajdactwa i jawnie hitlerowaskiej propagandy jesli chodzi o jej wiarygodnosc ! Typowo bandycka i kryminalna zydowska zagrywka . Oni opanowuja jakas organiizacje od srodka i jej przejmuja wstawiajac swoich ludz, nastepnie posluguja sie jej szyldem i glosza w niej odrazajaca zydowska wscieklizne majaca oglupic ludzi ! wW samej Wielkiej Brytani juz podnosza sie glosy i to publicznie ze z tym scierwem nalezy cos zrobic a nawet glosnie aby j wziac ja zwyczajnie za morde ! ! !

 4. Boruta said

  To co wypisują na „Zachodzie” nie stanowi większego problemu, …. prawdziwym problemem jest to czy Polacy nad Wisłą w swej większości posiadają jeszcze instynkt samozachowawczy … co przy masowym zobojętnieniu społeczeństwa („efekt gotowania żaby”) stoi pod wielkim znakiem zapytania ….

 5. Majster said

  Ta niemiecka ustawka była już w TVN. Rzekome ofiary nie pokazały żadnych zdjęć ani filmów jako dowód. Jeśli biedni emigranci mają srajfony, to islamscy „Niemcy” powinni je mieć. Nie podano również, gdzie dokładnie miało się to zdarzyć, ani nie ma innych świadków.

 6. salin said

  „`I po jaki …uj było nam członkostwo w Jewunii? Po to, żeby za płacenie składek dostać legitymację członkowską, a zarazem, żeby każdy hitlerowiec czuł się powołany do atakowania Polski na arenie międzynarodowej?
  Admin„`

  „I po jaki …uj było nam członkostwo w Jewunii? Po to, żeby za płacenie składek dostać legitymację członkowską, a zarazem, żeby każdy hitlerowiec czuł się powołany do atakowania Polski na arenie międzynarodowej?
  Admin„

  Po to panie władco, by stara wierchuszka np. ze starych kikutów, z bogatych ..uj*w stała się obrzydliwie bogata, a Stefan z Zosia mogli się przemieszczać po Uniach charkając jak głupi do sera, bo na domowych usługach stać go do wychodka, co znowu wychodzi.

  Ciekawe dlaczego żydzi tak bardzo nie lubią hitlerowców, może mnie pan uświadomi, bez inwektyw i eufemizmów, na pewno pana uraza jest osobista, zabili panu Matkę lub Ojca ?
  A może sprzątali u nich?

 7. Maciej said

  „….oraz kardynała Nycza, który zadeklarował ich przyjęcie w parafiach diecezji warszawskiej”

  Te niemieckie, faszystowskie skur….y. Niech ich piekło pochłonie!

  A pan Nycz „kardynał” niech mówi za siebie, za nikogo innego. Parafianie warszawskich diecezji powinni przypomnieć „dobrodziejowi”, że te parafie to nie jest prywatny folwark, w którym może sobie uskuteczniać lizanie dupy niemiecki bandziorom i narażać ludzi na katastrofę.
  Chrystusa i Jego Kościół sprzedał już dawno. I za tę zdradę jego też piekło pochłonie.

  Ot się znalazł, „pasterz dusz”…….

 8. justyna said

  ad.3 A glupi polski narod utrzymuje jeszcze takich nierobow jak Nycz.

 9. Z samej relacji dzikich, wynika że dzicy zachowywali się agresywnie licząc na zadymę. Gy do tej nie doszło to dzicy – wzorem aktualnej lewicy – nakłamali, jak to ich szykanowano.
  I w tym tkwi problem. Gdyby gówniażerii rzeczywiście obito ryje, to wyłaby burza medialna, ale drugi raz do Polski by nie przyjechali.
  Ktoś ma mocne nerwy to niech poogląda film Ann Barnhard

 10. lopek said

  Ta akcja wygląda tak – jakby chciano jeszcze bardziej pchnąć rządzących Polską w objęcia rządzących USA. Rządzący USA natomiast są sprawcą owego najazdu kolorowych na Europę. Czyżby z Polski grandziarze europejscy z grandziarzami zza wielkiej wody zrobili sobie piłeczkę pingpongową?

 11. gwizdek w ciemno said

  no ale….,to proste ,ty czlowieku !! ..kto sie nie zna na pro-pagandzie powinien zyc w ugandzie, atak to best obrona ,codziennie nawet kraczy z dachu wrona,nie zamieniaj sie w kondona,bo cool-tur ze smiechu kona,u niego bal, glupiego nie zal ! ….a ty kiedy sie obudzisz ?? budzik juz baterie zuzyl, po baterie idz ty rodem z polactwa ,a po drodze napoj piwopodobny kup ,pokonaj kaca,odczytaj smski i pare napisz n.p. …gdzie w tym momencie jestes i zapytaj gdzie on jest…u ewki ?? .brak slow na polactwo chcace nadrobic puste sklepy 80-tych lat….brak slow….

  Powalające.
  Admin

 12. Bogaty Miś said

  Zastanawia mnie to, że ze wszystkich złych rzecz, jakie Jewrunia nam wciska, Kaczyński broni się właśnie przed tą najgorszą; czyli robi dobrze.
  Oznaczałoby to, że po pierwsze, nie może bronić się przed wszystkimi złymi rzeczami, szczególnie, że polactfo chce być w Jewrunii, i na pewno PIS straciłby poparcie wiekszości pod wpływem propagandy opozycji, gdyby poszedł na totalną konfrontację z Brukselą (eliminacja gender ze szkół, bezwzględna obrona interesów gospodarczych itp).
  Ciekaw jestem, czy Kaczyński liczy na to, że poparcie polactfa dla bycia w Jewrunii ulegnie erozji w miarę zaogniania sie konfliktu z Brukselą, ale i wewnątrz, o relokację islamistów.
  Problem w tym, że gnidowiec Trotylewicz podobno organizuje własną partię.

 13. VA said

  Talibowie indoktrynują dzieci z podręcznikami jihadystów, płaconymi przez Stany Zjednoczone.
  https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2014/12/08/the-taliban-indoctrinates-kids-with-jihadist-textbooks-paid-for-by-the-u-s/?utm_term=.94a3e83b1afe

 14. RomanK said

  Bzdura i sranie w banie..niechze pan Pietka poda pare przykladow…
  nastepne fake news.
  Widze ze pan Pietka awansuje i pokazuja go w telewizji polskiej , gdyz wg nowej nomenklatury doskonale sie w nia wpisuje. Tworzac calkowicie zababrany obraz rzeczywistosci zazdrosnych Niemiec..wobec Polski , ktora odbila im Ameryke..bo ladniejsza:-))))
  Bardziej glupiego motywu propagandysci PiS wymyslec nie potrafili, czemu sie tez zbytnie nie dziwie…znajac , ze ci szpece od PR majac umyslowosc .kucharki na nic wiecej sie nei wysila:-)))
  Pojawilo sie ostatnio na Youtube duzo filmikow o Polsce i Polakach, ktore niby sa spontanem mlodych Amerykanow..zachwyconych Polska…zwiadzajcych Polske..wiele naprawde przyjemnych i madrych ale ostatnioo jakby przyslodzilo….i podsywajacych na Niemcow:-))) Ruskich i na wszystkich ,ktorych nie lubi nasia ekipa patryjotof waryjotof:-)))
  Widac MSZ zaczyna placic, za cos na co wartyo wydac pieniadze…ale nei przesadzalbym z przyprawami ..bo zaczna rzygac:-))

 15. Kojak said

  kOLEJNY RAZ MOJ KOMENTARZ SPOTYKA SIE Z OSTENTACYJNA DESTRUKCJA JESLI CHODZI O ZAMIESZCZNIWE UPORCZYWIE JEST BLOKOWANY !? ! ?! !? CZY JA SIE W KONCU DOWIEM CZYM TO JEST SPOWODOWANE ?! ! ? !?!

 16. RomanK said

  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2017-07-03 (poniedziałek) @ 03:30:51

  Panie Bessano…chce panu zwrocic uywage na drobny szczegol zwiazany z tematem.
  Bog stworzyl Czlowieka..mezczyzna i kobieta stworzyl go…tzn ze istnieje jedna rasa ,,,Ludzka…w kilku rodzajach, ktore pan potrafi rozroznic z daleka -tak samo, jak pan rozrozni z daleka ,czy to czlowiek ..czy bydle…
  Ale jeden rodzaj ludzi tylko i wylacznie zastrzega sobie prawo do Czlowieczenstwa….. ze tylko oni sa Czlowieki….//wszyscy inni to… bydlo goyim….
  A gdyby pan zagladnal w pewne swiete ksiegi przeczytalby pan , ze Messiayah..nie przyjdzieie dopuki nie zostanie zniszczone Krolestwo Edam….czyli Europa..biala Europa….Chrzescijanstwo!
  Zatem musi byc spelniony jeden wiellki warunek..zeby w koncu Zapanowalo Nowe Krolestwo pod rzadami Mesjasza ,gdzie kazdy bedzie mial po 3000 niewolnikow..obojetnie jakiego koloru…..i inne pierdoly….
  Te 3000nieolnikow juz dzis wielu posiada..niech pan policzy sredni dochod 40tys dollarow na rok na rodzine powiedzmy 3 osobowa… to zaledwie 120 mln dollarow…i porowna z rocznym dochodem Sorosa.
  Stad wielka emigracja ciemnych Islamistow…ktorzy maja to zniszczyc…
  Jakby pan poczytal o antropologii odkryje pan ,ze ludzie o ciemnej skorze potrzebuja do normalnego zycia i rozwoju 10 razy wiecej slonca niz biali… jesli nie przyjmuja zwiekszonych dawek vit D mieszkajac w Europie nawet biorac vitaminy, denegenruja sie, a ich potomstwo rodzi sie z wadami…. Niech pan poczyta statystyki porodow mieszancow…biali ludzie maja wieksze glowy…wiekszosc czarnych kobiet umrze przy porodzie i umiera …. bez cesarskiego ciecia,,,,,Widzi pan ktos o tym dobrze wie..i wie ile dziesiecioleci uplynie zanim skarlale i skaleczale masy beda uciekac na Poludnie… z Nowej Europy….
  Demografia to ciekawy bardzo temat …i arcywazny…
  Kazdy…kazdy ma Prawo do Istnienia…..alezeby istniec , jako rodzaj musi na kazda kobiete przypadac 2.2 dziecka…..
  Niech pan sprawdzi statystyki Europy.. i pamieta ze od Istnienia do Niebytu zawsze dzieli nas tylko trzy pokolenia…w najleszym przypadku.

 17. NC said

  1939 – Radiostacja Gliwice
  2017 – Na terenie Polski nastepuje atak na muzułmanów. W pobliżu granicy znaleziono kilka ciał ubranych w stroje arabskie. W celu obrony praw człwoieka na terytorium Polski wkracza Bundeswehra, to znaczy chciałem napisać wojska UE. Władzę obejmuje gauleiter Tusk.

 18. Marucha said

  Re 6:
  Panie Salin, skoro uważa Pan za konieczne odpowiadanie na ewidentnie retoryczne pytania, to proszę bardzo, niech się Pan nie krępuje.

  Ciekawe dlaczego żydzi tak bardzo nie lubią hitlerowców, może mnie pan uświadomi, bez inwektyw i eufemizmów, na pewno pana uraza jest osobista, zabili panu Matkę lub Ojca ?
  A może sprzątali u nich?

  Mówi się – niesłusznie – iż nie ma głupich pytań… powyżej mamy jednak jedno z nich.

 19. Marucha said

  Re 15:
  Panie Kojak.
  Nie wiem, który już raz zadaje Pan to samo pytanie – i który raz (ze wzrastającą niecierpliwością) na nie odpowiadam.

  Właściwie to po co ja marnuję czas na wyjaśnienia, których Pan i tak, kurwa, nie czyta?

  https://marucha.wordpress.com/cenzura/

 20. Kojak said

  Czytam ta prawde ,tylko akurat u mnie ,to jest w kolko to samo i nic z tego zupelnie nie wynika i komentarze sa nadal ostentacyjnie blokowane ,dlatego pytam i pytam i tyle

  ——
  No cóż, nie będę Pana uczył czytania ze zrozumieniem.
  Nie jest Pan jedyny, któremu system niekiedy wstrzymuje komentarze. Zdarzyło się to wielu osobom, niektórym wielokrotnie. Nikt się nie awanturuje po przeczytaniu wyjaśnień.
  Admin

 21. adsenior said

  A mnie zastanawia jedno, dlaczego to nigdzie nie spotkałem informacji, że „ŻYDZI NIE WPUŚCILI TEJ WYCIECZKI, DO SYNAGOGI”? A Tak eksponowano rzekome oplucie jednej z uczestniczek, na co nie przedstawiono żadnych dowodów!!!

 22. Peryskop said

  Skąd to się bierze ?

  Tu poszło o sypanie słowo-piachem w transmisję :
  Reżyserka Joanna Kos-Krauze stwierdziła,
  że szariat w Polsce nie byłby problemem


  https://ndie.pl/rezyserka-joanna-kos-krauze-stwierdzila-ze-szariat-polsce-bylby-problemem/

  SKANDAL !
  Wśród 95 komentarzy ani jednego „poprawnego” !

  I ostatni dość typowy : @prawyobywatel 27 dni 8 godzin temu
  Może ktoś ma na tą debilkę jakieś namiary, może warto by do niej napisać. Tym babom to już naprawdę w doopach się poprzewracało, debilka!

  A jak do „swojego” wniosku reżyserka doszła ?

  25 listopada 2013
  Patriarchat w światku filmowym się skończył.
  Dziewczyny świetnie radzą sobie w polskim kinie

  …Kiedy mój syn był bardzo mały, rozstałam się z pierwszym mężem*. Wpadłam w taki dygot samotnej matki: że trzeba mieć ubezpieczenie, trzeba mieć stałą pracę, trzeba myśleć nie o sobie, tylko o dziecku. Znałam już Krzysztofa, ale to jeszcze nie był poważny związek, nie robiliśmy wspólnych planów na przyszłość. Zgłosiłam się do firmy, która wprowadzała tzw. formaty rozrywkowe na Polski rynek. Jak teraz o tym myślę, to mnie oblewa zimny pot. Ale, jak mówi Kazia Szczuka, każda z nas czasami tańczy na rurze. Kto nie był samotną matką, nie zrozumie…

  …Agnieszka Osiecka mówiła, że woli spotkanie z żywym człowiekiem, nawet najgłupszym, niż z najmądrzejszą książką. Ja wolę książki niż ludzi. I to mi się pogłębia. Czytam bardzo dużo, choć dziś rynek jest tak zaśmiecony, że potrzebuję zaufanych przewodników. Kiedyś była nim Maryna Ochab, wybitna tłumaczka, także jej córka Karolina, która ma świetny gust i czuja do dobrej literatury. Ufam opiniom Kazi Szczuki, Beaty Stasińskiej, Kingi Dunin…

  …Studia nie okazały się takie istotne, jak oczekiwałam, nie są dla mnie żadnym wspomnieniem, ani dobrym, ani złym. Na pierwszym roku zaczęłam pracować dla Fundacji Laudera, która została powołana do odbudowy życia żydowskiego w tej części Europy. To było dla mnie kształtujące doświadczenie…

  …Tematy żydowskie były dla mnie ważne. To był początek lat 90., ludzie zaczynali w tym grzebać, szukać, próbowali coś odbudować. Dla młodego człowieka to było wtedy niesamowite miejsce: nauczyłam się porządnie angielskiego, nawiązałam masę kontaktów, które funkcjonują do dziś. Wszyscy w fundacji mieli wtedy w sobie mnóstwo zaraźliwego zapału i ciekawości. Przez jakiś czas pracowałam jako asystentka w biurze rabina Schudricha. Pamiętam, że czasem godziłam się opiekować jego dzieckiem. Niedawno, kiedy byłam w Izraelu, podeszła do mnie kobieta większa ode mnie o głowę. Kiedy chciała mnie uściskać, nieomal wzięła mnie na ręce. Okazało się, że to córka rabina Schudricha, którą pamiętam jako malutką dziewczynkę. Bardzo ciekawy i intensywny był czas, który tam spędziłam…

  więcej:
  http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,14944533,Patriarchat_w_swiatku_filmowym_sie_skonczyl__Dziewczyny.html

  * pierwszy mąż :
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/212481,1,krauze-krzysztof.read

  …Joanna miała własny pomysł na dokument o Żydach, ale potrzebowała fachowej konsultacji. Jej mąż, dealer bankowy, doradził, żeby poszła do Krzysia Krauze, na pewno jej pomoże, bo to fajny gość…

  …Zanim jednak Joanna z Krzysztofem wzięli ślub, kilka lat wcześniej zamieszkali ze sobą i z jej 2-letnim wówczas synkiem. Wtedy, choć brzmi to jak pointa opowiadania Isaaca Bashevisa Singera, były mąż Joanny Kos spakował manatki, wyjechał do Nowego Jorku i został tam rabinem…

 23. MatkaPolka said

  KRYZYS IMIGRACYJNY TO STARANNIE ZAPLANOWANY ISLAMSKI DESANT?!

  To humanitarny kryzys, to niedola milionów .

  To obłąkany pomysł, obłąkanego Żyda, aby zniszczyć białą rasę – aby wysłać na poniewierkę miliony ludzi, aby miliony „nachodźców” okradały dorobek cywilizacyjny Europy, aby wymieszać rasy i panować .

  To, że powstał kryzys to wina syjonistycznych rządów i Elit, które wywołały wojny, wygnały ludzi z domów i skierowały nachodźców na inne domy Europejczyków, – a część islamskich bojowników jest uzbrojona

  Tego inaczej nie można zakwalifikować niż jako zbrodnie przeciw ludzkości –
  Nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej

  Ci ludzie potrzebują humanitarnej pomocy

  ALE

  DLACZEGO USA i NATO nie zaprzestaje wojen,
  DLACZEGO uzbraja terrorystów islamskich, dlaczego finansuje przemysł przemytu „nachodźców”, DLACZEGO finansuje wojnę na Ukrainie i katastrofę humanitarną – i eksport wyznawców zbrodniczej ideologii
  DLACZEGO USA, Israel, Arabia Sudyjska nie przyjmuje uchodźców w milionach,

  DLACZEGO nie cofną uchodźców do domów –
  DLACZEGO nie odbudują im domostw – budowa domów i nakarmienie głodnych w ich domach – KOSZTUJE TO ZNACZNIE MNIEJ – niż zbrojenia , bombardowania,
  KOSZTUJE MNIEJ niż „przemysł przemycania uchodźców” – za tym stoją miliony, „przemysł utrzymywania” uchodźców w obozach, kradzieży w sklepach i odszkodowań

  To CIA i Mossad stworzyły ISIS – maszyny do zabijania, którzy podrzynają gardła cywilnym mieszkańcom Syrii, Iraku, Libii,

  To USA i NATO wywołało wojnę na Ukrainie i zalew Polski Ukraińcami, którzy wyznają i wychowani są w ideologii Bandery „Riezat Lachiw” – a część z nich jest uzbrojona

  Zalew Polski milionami Ukraińcami wyznawców ideologii ludobójstwa , czystek etnicznych jest innym odmianą tego samego zagrożenia

  To jest TERROR ELIT RZĄDZĄCYCH w stosunku do własnych społeczeństw – te rządy ELIT skierowane są przeciw narodom Europy – to śmiertelne zagrożenie

  Oczywiście, że masy uchodźców można zahamować i nie wpuścić

  Te rząd trzeba przepędzić i zlikwidować – NACHODŹCY SĄ NARZĘDZIEM TERRORU LUMPEN ELIT w stosunku do własnych społeczeństw.

  Nie dajmy sobie wmówić – że to my mamy pomagać

  Syjonistyczne Lumpen Elity te są dobrze zidentyfikowane – to samozwańcza Komisja Europejska, to samozwańcza Rada Europy, to Parlament Europejski wybrany 10% głosów, to rządy i parlamenty krajowe „wybrane” w sfałszowanych wyborach (najlepszym przykładem Macron – wybrany jednym głosem Rotszylda). W Polsce to marionetkowe rządy PiS – marionetki USA wykonujące polecenia pana ambasadora.

  Wyjaśniła to „dystyngowana” żydówka Barbara Lerner Spectre – Europa NIE MOŻE BYĆ BIAŁA – czyli wzywała do aktu ludobójstwa białej rasy

  Urodzona w USA Barbara Spectre jest żoną Philipa Spectre, głównego rabina w Wielkiej Synagodze w Sztokholmie
  http://en.rightpedia.info/w/Barbara_Spectre

  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies
  Barbara Spectre wzywa do destrukcji białych chrześcijan w Europie
  Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie – napisy po polsku

  Jaka ta pani Spectr dystyngowana, jaka elegancka, jak ładnie i przekonywująco mówi – PRZYPATRZCIE SIĘ TEJ WYRAFINOWANEJ I OBŁĄKANEJ MORDERCZYNI

  >https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  PANI SPECTR NAWOŁUJE DO ZAGŁADY BIAŁEJ RASY – innymi słowy do zbrodni ludobójstwa

  To program w istocie bardzo podobny do planu Hitlera, nazistowskich Niemiec – Plan zagłady Słowian – GENERAL PLAN OST ,w którym Niemcy, zbrodnicza, nazistowska III rzesza niemiecka planowała wymordować

 24. MatkaPolka said

  PANI SPECTR NAWOŁUJE DO ZAGŁADY BIAŁEJ RASY – innymi słowy do zbrodni ludobójstwa

  To program w istocie bardzo podobny do planu Hitlera, nazistowskich Niemiec – Plan zagłady Słowian – GENERAL PLAN OST ,w którym Niemcy, zbrodnicza, nazistowska III rzesza niemiecka planowała wymordować

  OPERACJA DESANTU tzw. “uchodźców” do UE

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper

  Rothschildowi emisja pieniądza na zasiłki dla emigrantów z Afryki bardziej się opłaca niż emisja na inwestycje przemysłowe i tworzenie miejsc pracy dla Francuzów, Niemców , Polaków – a poza tym jaka to wspaniała okazja do WYMIESZANIA RAS –

  Jak syjoniści dzielą i podbijają
  Transkrypt wypowiedzi Barbary Spectre

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/17/jak-syjonisci-dziela-i-podbijaja

  Oto fragment z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu. Jest o żydowskiej organizacji w Szwecji, która popiera Izrael jako państwo żydowskie, równocześnie lansując nieeuropejską imigrację do Szwecji i Europy. Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej aktywistki o żydowskiej roli w tym wszystkim.

 25. MatkaPolka said

  Generalny Plan Wschodni, czyli plan zagłady Słowian

  General Plan Ost (GPO), czyli plan zagłady Słowian został wcielony w życie jeszcze przed wybuchem wojny. W maju 1939 roku główny urząd SD utworzył komórki „Zentral Stelle” II/P (Polen), których zadaniem było sporządzenie list „osób przewidzianych do ujęcia w Polsce”

  Teren objęty planem miał rozciągać się do linii jeziora Ładoga na północy i Morza Czarnego na południu, na wschód od granic III Rzeszy z września 1939 lub, jak podaje część historyków, z marca 1939[3]. W tym celu planowano wyniszczenie i wysiedlenie większości[4] miejscowej ludności słowiańskiej, którą nazistowska polityka rasowa, opierająca się na założeniach niemieckiej eugeniki, określała jako „niższe rasy słowiańskie – podludzi” (niem. slawische Untermenschen) i osiedlenie na ich miejsce Niemców i Germanów z innych części Europy

  Generalplan Ost określał generalną koncepcję nazistowskich zmian w Europie, w rzeczywistości składał się z kilkunastu dużych i kilkudziesięciu pomniejszych planów, realizowanych równolegle – generalnie realizacja GPO podzielona była na dwie fazy: tzw. „Mały Plan” (niem. Kleine Planung) realizowany w czasie wojny oraz tzw. „Duży Plan”

  Ostatecznym celem „Dużego Planu” była germanizacja elementów „wartościowych rasowo”, czyli osobników posiadających z punktu widzenia niemieckiej eugeniki pożądane cechy rasowe, przekształcenie grupy ok. 14 mln ludzi w niewolników w charakterze siły roboczej oraz wysiedlenie na Syberię lub wyniszczenie 51 milionów Słowian

  Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

  Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia

  Polacy——- 80-85%
  Rosjanie—– 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
  Białorusini– 75%
  Ukraińcy—- 65%
  Litwini——- 85%
  Łotysze—— 50%
  Estończycy– 50%
  Czesi——— 50%
  Łatgalowie— 100%

  Mały Plan
  Założeniami „Małego Planu” były działania realizowane już w trakcie wojny – w ramach podboju Europy Środkowo-Wschodniej, którego plany opracowywano jeszcze przed wojną począwszy od momentu zawarcia polsko-niemieckiego paktu o nieagresji z 1934. Najistotniejszym elementem „Małego Planu” był zamiar fizycznej likwidacji warstw przywódczych narodu polskiego, a następnie pozostałej części Polaków określanych jako „niebezpieczni”.

  „Mały Plan” był w większości swoich założeń kontynuacją planów dotyczących Polski opracowywanych od połowy lat 30. – w maju 1939 w jednostce niemieckiego kontrwywiadu, Głównym Urzędzie SD Reichsfuhrera SS utworzono specjalną komórkę „Zentralstelle” II/P (Polen), zajmującą się sporządzaniem list osób przeznaczonych do ujęcia w Polsce, uznanych za potencjalne zagrożenie dla nazistowskich planów. Podobne listy sporządzała berlińska centrala tajnej policji Gestapo, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków wrogo nastawionych do niemczyzny.

  Na podstawie obu tych list sporządzono ostatecznie „księgę gończą” tzw. Sonderfahndungsbuch Polen – zawierała ona w porządku alfabetycznym 61 000 nazwisk wybitnych Polaków (działaczy społecznych i politycznych, ludzi kultury, nauki i sztuki, uczestników powstania wielkopolskiego, aktywistów plebiscytowych na Mazurach, Warmii oraz Śląsku, członków Polskiego Związku Zachodniego i Związku Polaków w Niemczech). W początkowej fazie okupacji 90% nazwisk Polaków przeznaczonych do umieszczenia w obozach koncentracyjnych zostało wskazanych przez Niemców mieszkających w Polsce[

  W ramach tzw. „Akcji Inteligencja” (niem. Intelligenzaktion), wymierzoną w polską elitę intelektualną wymordowano ogółem 40 000Polaków, w tym samym czasie wysłano do obozów koncentracyjnych dalsze 20 000 Polaków, z których przeżył jedynie znikomy procent. „Akcja Inteligencja” przebiegała z różnym nasileniem w poszczególnych rejonach okupowanej Polski:

  • Intelligenzaktion na Pomorzu – akcja przeprowadzona jesienią 1939 na Pomorzu, w sumie zamordowano 23 000 Polaków.
  • Intelligenzaktion Posen – akcja z jesieni[20] 1939, 2 000 ofiar śmiertelnych z Poznania, ogółem w czasie Operacji Tannenberg Wielkopolsce poniosło śmierć 10 000 Polaków[3].
  • Intelligenzaktion Masovien – akcja przeprowadzona na przełomie 1939 i 1940 – ok. 6 700 ofiar śmiertelnych, głównie z miast: Ostrołęka, Wyszków, Ciechanów, Wysokie Mazowieckie, Giełczyn pod Łomżą.
  • Intelligenzaktion Schlesien – akcja przeprowadzona na Śląsku wiosną 1940, zamordowano 2 000 Polaków.
  • Intelligenzaktion Litzmannstadt – akcja przeprowadzona w Łodzi w dniach 9 i 10 listopada 1939, rozstrzelano 1 500 osób.
  • Sonderaktion Krakau – akcja specjalna, w ramach której aresztowano 183 pracowników naukowych i wywieziono ich do obozu koncentracyjnego Sachsenhausen w Oranienburgu.
  • Sonderaktion w Częstochowie – akcja specjalna w Częstochowie.
  • Sonderaktion Lublin – akcja specjalna, wymordowano 2 000 osób, w tym wielu duchownych[21].
  • Sonderaktion Bürgerbräukeller – listopad 1939, akcja specjalna masowych aresztowań polskiej inteligencji w całym kraju, zatrzymano kilkaset osób.
  • AB-aktion, Ausserordentliche Befriedungsaktion, Akcja AB – Nadzwyczajna Akcja Pacyfikacyjna przeprowadzona w okresie maj-lipiec 1940, masowe mordy na inteligencji, ok. 3 500 ofiar śmiertelnych, kolejna akcja wykonana według listy Sonderfahndungsbuch Polen.
  • Generalsiedlungsplan – Generalny Plan Przesiedleńczy, w tym specjalny Nähplan (od września 1939).
  • Planung und Aufbau im Osten – Plan Odbudowy Wschodu, od jesieni 1941.
  • SS-Friedensbauprogramm – Program SS Budowy Pokoju, od grudnia 1941.
  • Aktion, Einsatz Reinhardt – Operacja Reinhardt, od kwietnia 1942.
  • W ramach Grosse Planung – Duży Plan, od czerwca 1942 – akcja wysiedleńcza ludności polskiej na Zamojszczyźnie, akcja germanizacyjna (niem. Wiedereindeutschung) w latach 1939-1945, akcja germanizacyjna Heuaktion z 1944, oraz szereg zbrodniczych rozkazów m.in. Kommissarbefehl z 6 czerwca 1941 (1 do 2 mln ofiar), a także system niemieckich obozów koncentracyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 26. MatkaPolka said

  Jak syjoniści dzielą i podbijają
  Transkrypt wypowiedzi Barbary Spectre

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/17/jak-syjonisci-dziela-i-podbijaja

  Oto fragment z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu. Jest o żydowskiej organizacji w Szwecji, która popiera Izrael jako państwo żydowskie, równocześnie lansując nieeuropejską imigrację do Szwecji i Europy. Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej aktywistki o żydowskiej roli w tym wszystkim.

  ”Są w Szwecji osoby, które wspierają Izrael i które mają głębokie poczucie niesprawiedliwości sytuacji. To ci ludzie dają nadzieję na to, że rzeczy ulegną tutaj poprawie. Jedną z nich jest Barbara Spectre, była Amerykanka, która wyemigrowała do Izraela a następnie 10 lat temu z pomocą rządu Szwecji utworzyła bezwyznaniowy instytut żydowskich nauk o greckiej nazwie Paideia tutaj w Sztokholmie. Wierzy w to, że obecna fala antysemityzmu przeminie i że żydzi mają do odegrania ważną rolę w państwie podlegającym ważnym zmianom.

  „Myślę, że ma miejsce odrodzenie antysemityzmu, gdyż w obecnej chwili Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową. Będziemy częścią bólów tej transformacji… która musi się dokonać. Europa to nie będą monolityczne społeczeństwa, jakimi były w poprzednim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To duża przemiana dla Europy do dokonania. Oni teraz przechodzą do trybu wielokulturowego i zrodzi się gniew na żydów ze względu na naszą wiodącą rolę.”’

  Ta syjonistka chełpi się tym, że żydzi przewodzą wysiłkom dla masowych imigracji i wielokulturowości w Europie. Syjoniści już wyczyścili etnicznie Palestyńczyków, dlaczego by nie zrobić tego samego w stosunku do Europejczyków i Amerykanów.

  Barbara Spectre mówi, że Europejczycy czują gniew względem żydowskiej roli w przewodzeniu czystkom etnicznym na europejskiej rasie. Ma rację. Mamy im to za złe i to jeszcze jak! Moje pytanie do niej brzmi, co do cholery robisz w Szwecji tak czy owak? Jeśli tak bardzo kochasz Izrael, jedź do Izraela i zabierz tam ze sobą swoją wielokulturową propagandę. Twoje syjonistyczne, rasistowskie państwo Izrael proklamuje siebie wyłącznie żydowskim państwem. Ma najbardziej restrykcyjne prawa imigracyjne na świecie.

  Żyd w Szwecji, czy na ten przykład w Australii, który nigdy nie postawił nogi w Izraelu, może dostać stosy pieniędzy, by przenieść się do Izraela, podczas gdy Palestyńczycy nie mogą nawet powrócić do domów, w których się urodzili!

  Dlaczego ta żydowska rasistka nie protestuje przeciwko segregacji nieżydów, która ma miejsce w gospodarce mieszkaniowej, całych miastach, koloniach, szkołach i biznesach w Izraelu? I nawet na Terytoriach Okupowanych zrabowanych Palestyńczykom.

  Dlaczego media nie ujawnią poczynań Izraela, tak jak potępiły segregację w RPA? Właściwie, porównywać Izrael do apartheidu, to jak porównywać bombę atomową do wiatrówki. W odróżnieniu od Izraela, RPA nigdy nie zrzuciła dziesiątków tysięcy bomb mających na celu spalenie dzieci żywcem, kiedy spały w swoich łóżkach. Izrael został utworzony za pomocą terroru i czystek etnicznych Palestyny.

  Wyobraźcie sobie, jeśli wasze własne dzieci zostałyby zamordowane lub oślepione lub poparzone lub okaleczone przez te żydowskie bronie masowej zagłady. Dlaczego ta żydowska hipokrytka stara się zniszczyć harmonię i piękne dziedzictwo, którymi Szwecja cieszyła się przez tysiące lat? Jakie są prawdziwe motywy jej i całej reszty tych żydowskich supremacjonistów? Zaraz się tego dowiecie.
  Faktem jest, że żydowscy rasiści promują różnorodność wśród wszystkich ras i narodów z wyjątkiem własnego. Oto metoda ich szaleństwa. Żadna grupa na ziemi nie walczy bardziej o swoje interesy niż żydzi. Przez dzielenie społeczeństwa mogą je osłabić i kontrolować.

  Pamiętniki byłego izraelskiego premiera Moshe Sharetta powiedziały, jak Izrael umyślnie działał na rzecz konfliktu, nienawiści i wojny pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami w Libanie, by pomniejszyć ich zdolność do obrony przed Izraelem. Izraelski zbrodniarz wojenny Ariel Sharon celowo zaaranżował masowy mord ponad tysiąca muzułmanów w Bejrucie, by zwiększyć nienawiść pomiędzy muzułmanami i chrześcijanami. To samo robią dziś na całym świecie. Europejczycy są słusznie zaniepokojeni masową imigracją do ich ojczystych ziem, tak jak każdy dobry muzułmanin w państwie muzułmańskim sprzeciwiłby się masowej imigracji powiedzmy europejskich chrześcijan w jego kraju do punktu, w którym zostałby wyparty na swojej własnej ziemi.

  Pozwólcie, że wam powiem, to nie muzułmanie zmienili politykę imigracyjną w Europie i Ameryce, to nie oni są właścicielami mediów, które mówią Szwedom, Niemcom, Brytyjczykom i Amerykanom, że muszą pozwolić sobie na to, by zostać oczyszczeni etnicznie we własnych ojczyznach. Arabowie nie prowadzą koszernych hollywoodzkich mediów, które uczą Europejczyków nienawiści do siebie tak wielkiej, że niektórzy z nich świętują swoje własne wyginięcie! W narodach, które są bardziej jednolite niż Liban, żydowscy ekstremiści promują masowe imigracje zróżnicowanych elementów, by stworzyć sytuację podobną jak w Libanie.

  W Ameryce mamy nową żydowską klasę rządzącą. Chełpią się tym. Są najbardziej wpływowym pojedynczym elementem w polityce i kontrolują olbrzymią większość pieniędzy na kampanie polityczne. Oto artykuł z żydowskiej gazety Haaretz pokazujący, że trzech największych politycznych kontrybutorów w Ameryce jest żydowskimi syjonistami, a najwyżej postawiony Haim Saban jest obywatelem Izraela! Największym pojedynczym korporacyjnym kontrybutorem prezydenta Baracka Obamy był Goldman Sachs. Właściciele Goldman Sachs nie są muzułmanami ani chrześcijanami. Są żydowskimi supremacjonistycznymi poplecznikami rasistowskiego Izraela i kryminalistami!

  Najpotężniejszym lobby w amerykańskim Kongresie jest lobby dla innego państwa, Izraela. Kontrolują również najpotężniejsze finansowe organizacje w Ameryce i na świecie, Bank Rezerwy Federalnej, Bank Światowy oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Alan Greenspan i Ben Shalom Bernanke nie są Eskimosami czy Irlandczykami. Ben Shalom Bernanke nie oznacza Pokoju ani dobrych wieści dla was. Oni są nową elitą, nową rządzącą klasą Ameryki i Europy. Jak przejęli wpływy? W Ameryce i Europie musieli zastąpić klasę rządzącą naszych narodów ich własną. Dokonali tego pracą zespołową, podczas gdy uczynili pewnym, że nasza drużyna była podzielona. Z ich kontrolą mediów dokonali nawet tego, że duża część naszej drużyny nienawidzi sama siebie. Żydzi w mediach i środowiskach akademickich bezustannie biadolą o gojskim złu i rasizmie. Faraon, Haman, Hitler, Ahmadinejad i nigdy nie kończący się Święty Holocaust. Dobry Boże, dajce nam spokój.

 27. MatkaPolka said

  Jaka kara powinna spotkać tych wyrafinowanych morderców planujących i wdrażających w życie zbrodnie ludobójstwa Również Tych którzy to popierają i nic nie rozumieją

  Taką „Anielicę” Merkel lub taką „Dobrą Panią” Barbarę Spectre
  Dobrą panią Beatę Szydło i rzecznika „dobrych zmian” p. prezydenta Andrzeja Duda – którzy nas „uszczęśliwiają” zwolennikami Bandery (uzbrojenii zorganizowani)

  (To „rzont polski” – wysyła broń dla neo-banderowców, żeby zabijali cywilów w Donbasie – którzy odmawiają podporządkowania się banderowskiej Juncie…)

  1.Oddać pod sąd
  2.Rozstrzelać
  3.Załadować na dziurawy statek i zatopić na pełnym morzu
  4.Ukrzyżować
  5.Odizolować w miejscu odosobnienia – jeść nie dawać – niech się nawzajem pozjadają
  6.Osadzić po kozacku na palach – niech sobie obradują na palach i niech podejmują mądre decyzje – „Sejm na palach”

  6.Oddać Merkel dla uchodźców islamskich niech się z nimi cieszy– i niech ją gwałcą 24 godziny na dobę

  i 7.Szydło dla uchodźców ukraińskich niech sobie podokazują – niech im gwałcą ich dzieci i podrzynają gardła ich rodzinom.

 28. RadekR said

  # 12 “Zastanawia mnie to, że ze wszystkich złych rzecz, jakie Jewrunia nam wciska, Kaczyński broni się właśnie przed tą najgorszą………”

  Bo zydy w Polin nareszcie zaczynaja dostrzegac osobiste zagrozenie jakie niesie naplyw islamistow. Polactfo gudlajstwa nie ruszy, polactfo ich uwielbia, ale islamisci to co innego.

  Ponadto powodem dla ktorego deprecjonuje sie wszystko co bylo/powstalo za PRL i zostalo rokradzione i sprzedane miedzynarodowemu gudlajstwu za grosze, jest proba unikniecia kary. Skoro to wszystko nie bylo nic warte to nie ma o czym mowic, a ponadto obecnie PiS i tak to odbudowuje – zeby ich nastepcy mieli tez co krasc. I tak w kolko.

 29. Marek Lipski said

  Następny atak tym, razem „ex-Polki”popierającej PO-PSL,dziennikarza,”analityka”:z 2-3 paszportami.Opublikowała 16-stronicowy raport, z którego wynika, że rząd Prawa i Sprawiedliwości prowadzi „szturm na wolność prasy w Polsce”. Jego autorką jest Annabelle Chapman,”Annabelle Chapman i Freedom House bezczelnie kłamią o Polsce i o wolności słowa.Atakują Mormonów w USA i Opus Dei.
  http://wpolsce.biz/annabelle-chapman-i-freedom-house-bezczelnie-klamia-o-polsce-i-o-wolnosci-slowa-atakuja-mormonow-w-usa-i-opus-dei/

 30. simon i salin said

  pytajnik (?) powoduje `mimo pana retoryki` zapytania. Dalej nie wiem o co chodzi. Prosze nie wciskac kitu prasowego naukowcach i `kto dzioba nie otworzy` na temat Hitlera, Gestapo, Wermachtu generalnie Niemcach. Pan doskonale wie , ze to propaganda zydowska wyciskania kasy i trzymania `bialasow` za morde. Tak ze dalej nie wiem o co chodzi prowadzacemu patriotyczno-katolicki portal z tym Niemcami, nie bede powtarzal pytania ?

 31. Bogaty Miś said

  ad 28. Panie RadekR,
  Pana wyjaśnienie jest logiczne, ale pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie, dlaczego np. we Francji Żydy dopuściły poprzez masową imigrację do ataków na synagogi…

Sorry, the comment form is closed at this time.