Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kanada uchwaliła ustawę: rodzicom, którzy krytykują LGBT, można zabierać dzieci

Posted by Marucha w dniu 2017-07-06 (czwartek)

Kathleen Wynne

Teraz, jeśli dziecko chce zmienić płeć – rodzice nie mają prawa go od tego odwieść i dalej ciąży na nich obowiązek utrzymywania pociechy. Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydowało, że chce być dziewczynką, rodzice są zobowiązani prawnie do zapewnienia mu dostępu do koniecznej usługi medycznej.

Prawo obowiązuje na razie tylko w prowincji Ontario. Inicjatorką zmian jest Kathleen Wynne, szefowa rządu stanu. Wynne otwarcie zadeklarowała swoją orientację seksualną, ale nie tylko z tego słynie.

W 2015 roku wprowadzono zmiany do programu nauczania w szkołach. Teraz lekcje edukacji seksualnej rozpoczynają się już w grupach sześciolatków. W wieku ośmiu, dziewięciu lat dzieci muszą mieć wiedzę o seksie między osobami tej samej płci. Nieważne, że wielu rodziców się temu sprzeciwia.

Okazuje się, że to nie koniec tego, co ma do zaproponowania Wynne. Kanada przyjęła nową ustawę 89 (Bill 89) „Prawo o wsparciu dla dzieci, młodzieży i rodziny w 2017 r.”

Według nowych przepisów państwo będzie mogło ingerować w relacje między rodzicami i dziećmi. Interesy małoletnich opisano bardzo szeroko. Obejmują m.in. takie zagadnienia, jak „płeć, orientacja seksualna, tożsamość płciowa i ekspresja płci.” Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydowało, że chce być dziewczynką i odwrotnie (w kanadyjskich szkołach nauczają, że jest to normalne), rodzice są zobowiązani przez prawo do zapewnienia mu dostępu do podstawowych usług zdrowotnych. W przeciwnym razie, państwo uznaje „psychologicznego cierpienia” dziecka i jest uprawnione do wycofania go z rodziny.

To samo dzieje się, jeśli ktoś otwarcie sprzeciwia się ideologii społeczności LGBT, a jego na przykład syn zakochał się w koledze w innej klasie. Wówczas, według nowego prawa, dziecko potrzebuje ochrony od jego własnej rodziny. I nie ma, co myśleć, że ma tu znaczenie wiek, czy brak porozumienia między rodzicami i dziećmi – to tylko tymczasowe trudności dla urzędników. Nie ma znaczenia „emocjonalny dyskomfort psychiczny” dziecka przy wysłaniu go do innej rodzinie.

Prawa dziecka są bardzo duże w przeciwieństwie do praw rodziców. Ich opinia nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Doszło do tego, że obecnie lepiej nie afiszować się ze swoją religijnością. Orientacja seksualna ma obecnie większe znaczenie niż wiara.

Przyjęta ustawa eliminuje pojęcie „religia” i „system wartości, w którym rodzice wychowują swoje dziecko.” Najwyraźniej ustawodawca uznał, że im rodzina jest bardziej tradycyjna, tym gorzej. Chrześcijańscy rodzice przeżywają liczne niepowodzenia przy adopcjach ze względu na ich „głęboko zakorzenione przekonania religijne, tradycyjne małżeństwa i niezmienności płci człowieka”. Analogicznie, gdy homoseksualiści spotykają się z odmową przy adopcjach, choć dzieje się to rzadko, mówi się wówczas o „dyskryminacji”.


http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 35 to “Kanada uchwaliła ustawę: rodzicom, którzy krytykują LGBT, można zabierać dzieci”

 1. Inkwizytor said

  Coż za rysy u pani Kasi 🙂 Jaka to mawiała moja babcia „We wojnę to by się nie uchowała”

 2. Terebesz said

  Dlaczego „by się nie uchowała”? Według mnie jedyne, co groziłoby pani Kathleen to rekwizycja – bo niemiecki urzędnik uznałby ją za konia (a ona sama, odezwawszy się, mogłaby go tylko w tej pomyłce utwierdzić).
  Problem jest głębszej natury: Rzymianie, mając przez krótki czas konia za senatora, odczuwali estetyczny niesmak i dyskomfort. Kanadyjczycy niczego nie odczuwają…

 3. jaja said

  Ta uchwala dotyczy tylko bialych pochodzenia europejskiego, bo Muslimom to ta kobyla to tylko moze nadmuchac. Raz polazla z wizyta do mecztetu to posadzili ja jako babe w kacie i wysluchiwala imperatyw pod swoim adresem. Siedziala w kacie jak trusia. Tam zboczencow traktuja tak jak na to zasluguja i nikt im nie podskoczy. Pod tym wzgledem to mozemy ciapatym pozazdroscic przebojowosci w respektowaniu wlasnych szariackich praw.

 4. Helena said

  Po przyjrzeniu sie osobie na zdjeciu powyzej stwierdzam ,ze nawet Eugeniusz Bodo przebrany w damskie ciuszki w filmie „Pietro wyzej ” wygladal bardziej kobieco. Tej Wynne mozna sie przestraszyc !

  ——
  I tak wybrałem dość znośne zdjęcie… poszukajcie jej w Google.
  Admin

 5. aspik said

  ad Jaja

  Jak by chcieli to by ich spacyfikowali w tydzień. Po prostu ich hodują nam na pohybel. Żadna ich przebojowość nie ma znaczenia najmniejszego.

 6. NORMALNY FACET said

  „Sodomia i Gomoria”. Wykastrować takich sqr…ów i umieścić w klatkach ZOO.
  Ręce opadają. Jak taki curwy mogą się znaleźć na decyzyjnych stanowiskach? Jednak to ś. prawda, że „Wszelka ohyda bierze się od żyda”.

 7. Birton said

  żydowska robótka NWO i wszystko jasne
  Jana 8:44
  Jezus o Żydach : „Waszym ojcem jest diabeł i to jego żądze chcecie zaspokajać. On od początku był mordercą i nie wytrwał w prawdzie, ponieważ w nim nie ma prawdy. „

 8. jakiśglupijestemczyco said

  Dlaczego my tej swołoczy jeszcze nie wybijamy. Dlaczego pozwalamy temu bydłu mówić za nas. Dlaczego to oni nami rządzą, te pederastyczne i lesbijskie skurwysyny?! Dlaczego słuchamy pojebów z Brukseli?! Kurwa!!! kto ich wybierał, kurwa czy wyście ludzie już naprawdę stracili rozum?! Kurwa, chodzicie do kościola, modlicie się, kurwa o co?! O to żeby sąsiadowi powodziło się gorzej?! Pojechał jeden z drugim do roboty na zachód, tyrać jako niewolnik, przyjechal do polski starą bryką, remontuje dom a wam kurwa, co, boleść serca, debile zachlane!!! Zróbmy porządek z tymi którzy nas gnębia, którzy nas okradają a nie wadźmy się o bzdury. Jebać was wsystkich jeśli nie ruszycie dupy i nie dacie w mordę komu trzeba!!! Zacznę sam, od samej góry gadów z PO i PSL-u a tych PIS-dzielców zostawię sobie na deser. Jesteście, w większości kretynami związani z życiem z przyzwyczajenia, socjalizm zrobił z was niewolników mentalnych i cały czas oczekujecie, że wam się coś należy od państwa!!! Nie ma żadnego Państwa. Podatki poprzez urząd skarbowy płacicie w USA bo tam jest zarejestrowany, pojebańcy!!! Polska od 1927 roku to spółka zoo, Rotszyld & Rockefeller mafia z około 6 000 000 armią żydłactwa w Polsce. Prawdopodobnie każdy z nas ma w rodzinie żyda i nawet o tym nie wie!!! Ja u siebie odkryłem 2 Chazarów, profesorów i senatora kulku kadencji! A tfu! kurwa do roboty, nie będę sam tego śmiecia sprzątał jeszcze odszkodowania za wojnę chcą. Kurwa niech idą do tej córki Hitlera, lesby zafajdanej, która jest dzisiaj dyrektorem wykonawczym Deutschland GmbH, tam jest ich kasa, jak już!!! Chuj w dupę Trumpowi tym Tomahoukiem, i niech wypierdala!!! Nastepny chuj przyjechal nas okradać w hameryce kasa sie konczy!!! Spójżcie jak was PIS-dzielcy tumania, za PO taki był kryzys, a oni, kurwa, chuje jebane, w dwa lata, kurwa, dosłownie, w dwa lata zbudowali Polskę jako potegę, kurwa, jaki głupi chuj w to uwierzy?!
  Jebane żydowskie bydło, wszystkich pod mur lub na Madagaskar. 6 000 000 zdrajców i skurwysynów!!!

 9. VA said

  Pierwsze dziecko Kathleen Wynne zniszczone
  http://beforeitsnews.com/strange/2015/02/the-first-child-kathleen-wynne-destroyed-2460008.html

 10. zxs said

  zauważyłem ostatnio że już nawet hasbara jest zadaniowana by udawać wrogów żydów nicki „anti-kike” itp piszą w taki sam sposób jak parchy ale udają w necie antyżydowskich muzułmanów

 11. revers said

  Co sie ogladac na Kanade, gdy pod nosem pan Krzysio B. vel Grodzka z panem Biedronie jak dosiada najwyzszych urzedow, nie tylko wojewodzkich to podobna ideologie gender i parawo gender wprowadza. Kadry juz sa tylko ludzie jeszcze wszystkiego nie lykneli z zachodnich cymesow i z talmudu.

  Na zachodzie juz zofile wolaja o swoje prawa.

 12. Re: Artykul…
  Kanada rzadzi zydowska k…rwa I lichwiarski zlodziej…uprawiajacy doktryne „sodomy I gomory”…
  (z talmudem w cieniu).
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. jaja said

  @12

  Ciekawe kiedy ten talmud pokaze swiatu swoj sliczny buziaczek ? W kazdym badz razie czytalam na RT, ze Niemcy i spolka chca rozmawiac z czasie G 20 z prawdziwymi wladcami, ktorzy rzadza (glupio, bo Ameryka upada)Trumpem.

 14. Re: 13 Jaja

  Juz dawno temu pokazal Talmud swe zydowskie oblicze…W roku 1818…a nie dzisiaj…
  Ucz sie synku historii, to g…no bedziesz wiedzial o terazniejszosci, a ciemno przed oczami bedziesz prawil o przyszlosci…
  =======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Spozniles sie ze swym „objawieniem” o conajmniej 200 lat…

 15. jaja said

  Mnie chodzilo o jawne ukazanie swiatu w koncu prawdziwych streczycieli upadku zachodniej cywilizacji czyli wyjcie przed rampy i butne oswiadczenie – to my krecimy tym swiatem ( wiadomo, ze skromnoscia nie grzesza wiec i Azje podciagneliby pod wlasne dyrektywy) Nie zrozumial mnie Pan. Mam cala polke Pajakow na polce, to on mi wszystkie luki qw historii i zakulisowe macenia – wyjasnil.

 16. La Reine Toronto said

  Pamietam, ze jak ona zostala premierem Ontario to przez nadanie po raz pierwszy bo jej koles McGuinty musial odejsc podajac sie do dymisji, po ujawnieniu wielu ‚afer’ i zaginieciu miliardow dolarow. Ta pani byla jako adwokat/prawnik najbardziej zaufana osoba tego premiera…..Potem po ogloszeniu wyborow Liberaly z Ontrio mianowaly ja premierem gdy wygrala w swoim okregu.

  Co tu sie dzieje to wola o pomste do NIEBA!
  Dla nas nie ma miejsca i zostajemy odsuwani na bok…a mniejszosci maja ogromne pole do popisu bo rzad im pomaga w ramach wielu programow …miedzy innymi w zatrudnianiu…korporacje maja zatrudniac mniejszosci w pierwszej kolejnosci bo dosataja cos w zamian….no prosze!

  Dodam ze ta pani nie cieszy sie wcale popularnoscia oj nie, w szczegolnosci Anglosasow i Europejczykow…no wylaczam Polonie bo ta manipulowana jest przez kler….no moze teraz ci co maja troche oleju we lbach sie ockna? no ale jak skoro oni sluchaja katolickich progamow a nie umiejac angielskiego nie angazuja sie w zycie kanadyjskie…no tak w 80%.
  Szkoda.

 17. Re: 15 Jaja
  Wobec tego synku spozniles sie ze swym objawieniem o conajmniej 100 lat, gdyz ukazanie swiatu zydowskiego planu jego calkowitej kontroli zostalo spisane w 24 protokolach medrcow Sjonu ktore warto przeczytac I skrupulatnie przeanalizowac do obecnego obrazu swiata…no powiedzmy pol swiata (pol swiata ucieklo spod zydowskiej jurysdykcji lichwiarskiej) w ktorym glowna role a nawet dominujaca sprawuja zydzi finansowym orezem ku zniewoleniu oglupionych gojow.
  Ksiazki polecam na stronie: http://wolna-polska.pl/biblioteka-narodowa
  do pobrania zupelnie bezplatnie w formacie pdf.
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 18. jaja said

  odp.17

  Ta lekture glupkow Syjonu (zgodnie z okresleniem J.Mackiewicza) takze mam na polce i porownalam oryginal z hitem piora Henry Forda w tej sprawie. Niech sie wiec Pan nie wymadrza, bo korzysta Pan z tych samych zrodel, tylko moze roznimy sie w ich interpretacji komentaroskiej lecz wnioski prawdopodobnie wyciagamy z tych lektur – identyczne. BYnajmniej niczym mnie Pan nie zaimponowal, bo wszytsko to bylo mi znane. To nie powod do obrazliwej riposty.
  A synkow to prosze sobie poszukac w bliskiej rodzinie. Myslalam, ze reprezentuje Pan wyzszy poziom odnosnie kultury zachowan dlatego lubialam czytac Pana wypowiedzi. Ale przykro, zawiodl mnie Pan, chamstwa i wynoszenia sie ponad wlasny poziom zdobytej wiedzy – nie znosze.

 19. Pinxit said

  Co to sie dzieje w tej Kandzie? Premier lata po ulicach w rozowych gaciach razem z pedalami a teraz dzieci beda zabierac??
  A te dzieci w Kanadzie to czyja wlasnosc?? Pedalow?

 20. jaja said

  Jedyna nadzieja, ze dlugo premier Kanady nie pogania, Trump go polozy na lopatki. Tymbardziej, ze w czasie spotkania z tak samo skarpetkowym (mial ten akurat czerwone i chwalil sie przed Trudopem) premierem Irlandii bardzo odzegnywal sie od wszystkiego co Trump glosi. Widocznie liczy, ze swoja madroscia i odwaga w siekaniu poteznego sasiada zaimponuje liderom zgromadzonym na G 20. A zaimponuje tak jak zaimponowal na G 7 . Szostka zrobila koleczko a jego wystawila poza daleko w tyle. Jak sie zblizal i chcial podsluchac o czym mowi to szostka dala noge. I tego sie doczekal.

 21. Re: 18 jaja…
  Ja nie korzystam ze zrodel informacji, ale je zapodawalem, by inni z niej korzystali…jesli juz…
  H.Ford „International jew” (Miedzynarodowy zyd) ksiazka zostala opublikowana w wersji elektronicznej juz w roku 1994 z mala wzmianka n/t „Protokolow medrcow Sjonu”, a powolywanie sie na durnia mackiewicza jest conajmniej idiotyczne. On, mackiewicz moze tym szubrawcom I spryciarzom jedynie buty czyscic w oparciu o przebieglosc I przewidywalnosc gojowskiej mentalnosci, wiec grzecznie „odplyn” z Gajowki ze swoim „nick’iem” pt”: „Jaja”…
  (wpierw trzeba je miec…)
  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Zbyszko said

  Kanada jest poligonem doświadczalnym, gdzie już od dawna testuje się wszystkie bezeceństwa NWO. Można się więc spodziewać, że gdy to, kolejne już draństwo, przyjmie się w Kanadzie, będzie wdrażane na cały okupowany przez NWO, świat.

 23. AlexSailor said

  @Inkwizytor

  Czy na prawdę wszystko Panu się kojarzy z chusteczką?

  Wydaje się, że nick trochę zobowiązuje.
  Przypomnę, iż jeden z zakonników, który wszędzie widział diabelskie działanie, czarownice, nawet napisał dzieło jak je zwalczać, został przez Świętą Inkwizycję skazany na dożywotni pobyt w celi dominikańskiego klasztoru za herezję polegającą na widzeniu wszędzie i we wszystkim dzieł diabelskich i przecenianiu wpływy diabła na świat.

 24. AlexSailor said

  ad 5 @Aspik

  „Jak by chcieli to by ich spacyfikowali w tydzień. Po prostu ich hodują nam na pohybel. Żadna ich przebojowość nie ma znaczenia najmniejszego.”

  Dokładnie tak.
  Może nawet tydzień to za dużo.

 25. AlexSailor said

  ad 8 @Jakiś….

  „Dlaczego pozwalamy temu bydłu mówić za nas. Dlaczego to oni nami rządzą, te pederastyczne i lesbijskie skurwysyny?!”

  To pytanie pada ciągle.
  Już w Starym Testamencie pytał prorok: „DLACZEGO POGANIE NAD NAMI PANUJĄ”.
  Ja słyszałem to pytanie padające z ambony: „Dlaczego poganie nad nami panują”.

  I nie jest prostą odpowiedź.
  Choć sprawa jest banalnie prosta.

  Przez pana wypowiedź przemawia złość, gniew słuszny i bezsilność.
  Ale to nie są dobrzy doradcy.
  Po prostu dajemy zapędzić się do kąta.

  A jak już, to cała złość skupia się na kimś innym, np. na żydach.

  Z kim Pan che walczyć???
  Proszę się zastanowić.
  To nie żadne „uny” (niemce, ukry, ruskie czy górale) nam to robią, ale sami sobie to robimy.
  Owszem, wykorzystują różne męty sytuację, ale tylko wykorzystują.

  Sęk w tym, że tak to wszystko jest zrobione, że nie można znaleźć winnych, a z drugiej strony
  winny w różnym stopniu każdy niemal jest.

  Wracając do Kanady.
  Czy to coś samo się wybrało???
  Czy nie ma tam wyborów, czy zboczeńcy albo „uny” są mądrzejsi, lepsi,
  potrafią więcej, że ich reguły są przestrzegane i oni panują?

  „Przypadek? Nie sądzę”.

  Podobnie w Polsce.
  Od 1970r. Gierek zniósł możliwość sprzeciwu SS przy wstępowaniu Polaków do PZPR.
  I wielu narodowców (Jabłonowski mówi, że też z Narodowych Sił Zbrojnych) wstąpiło by mieć wpływ na decyzje władz (inspiracja) a może kiedyś kiedyś przejąć organizację od środka.
  Ale dla większości Polaków, w tym dla mnie, było to ubabranie się gównem – i nie mieliśmy racji.
  „Une” takich oporów nie miały.

  Cóż prostszego było jak zasilić milionowymi rzeszami patriotów PZPR i stronnictwa polityczne jak SD, ZSL (obecnie PSL), oraz inne organizacje, np. studenckie.

  Do dziś pamiętam, jak koledzy śmiali się z jakiegoś partyjnego, który zachęcał do wstępowania do takich organizacji: „To jest wasza organizacja, są pieniądze, środki, dlaczego nie wstępujecie”.

  Ba.
  Kolega o wielkiej świadomości politycznej i twardych przekonaniach patriotycznych (od niego usłyszałem po raz pierwszy prawdę o gen. Rozwadowskim), nawet wstąpił do socjalistycznego związku młodzieży wiejskiej w czasie stanu wojennego.
  I jak skończył szkołę, oburzony wypisał się, gdyż zaproponowali mu pomoc w dostaniu się na studia.
  Oczywiście był zdolny i pracowity (co zdarza się rzadko) i dostał się bez niczyjej łaski z dużym zapasem.
  Ach te zgubne motywacje etyczne.

  Nie mogę tu przekazywać swoich doświadczeń, bo to internet, ale zapewniam, że znam/znałem wielu ludzi
  „partyjnych” robiących dobrą robotę dla Polski.

 26. Inkwizytor said

  Ładne ma ta pani oprawki okularów, takie dwukolorowe 🙂 coś mi przypominają

 27. jaja said

  @ 21

  Pan St.Michalkiewicz po pana wypowiedzi na temat genialnego pisarza Jozefa Mackiewicza uznalby pana eufemistycznie mowiac, za nieuka, ktrory nie zapoznal sie z jego tworczoscia. Ja sadze, ze zdal sobie pan sprawe, ze genialnemu Mackiewiczowi nigdy pan w talencie pisarskim, w zdobytej wiedzy , pan nie dorowna , wiec tez stal sie adresatem niesprawiedliwej ( i durnej) oceny. Pana wiedza ograniczona jest do jednego tematu, w ktorym poczul sie pan ekspertem, a ktorego wiedza np. w porownaniu do takiego chocby profesora Jerzego Roberta Nowaka, nie oszukujmy sie,ale jest skromna, Zna pan jedna strone, bardzo ciemna dla naszej egzystencji na tym Bozym swiecie, druga jest nieznana i pomijana. Chamstwem to pan imponuje, nawet w stosunku do osob , ktorych pan nie zna i ktore pana nie obrazily, nie negowaly pana wiedzy, chetnie korzystaly z doswiadczen. A pan chyba nie rozumie wypowiedzi wspolopiniodawcow , nie przeczyta dokladnie i po chamsku wali z grubej rury po prostu szuka pan zaczepki nie baczac na tresc neutralne w wymowie – adresata. No, bo cos sie roznia z pana pogladami,  nie pieja peanow pod pana adresem, nie podziwiaja panskiej „encyklopedycznej wiedzy’, wiec pisze pan co slina na jezor panu przyniesie. Ja pieniaczy nie cenie, bo co robia najlepiej – to sobie wrogow.

  Poza tym to nie pana forum, nie pan decyduje o zabanaowaniiu takiego czy innego opiniodawcy. A tak sie sklada, ze z Panem Gajowym jest mi po drodze. Podziwiam zawsze i ja i maz i cala rodzina Gajowego trafne wypowiedzi na wiele wiele bolaczek dotyczacych tego swiata. Gajowy est dla mnie drugim PCRobertsem (jego tez uwielbiam). Obydwaj pisza prawde, nawet dosadnym jezykiem, ale to nie razi bo nie taja , odwaznie oznajmiaja co o tym syfie co dreczy swiat – mysla.

  A osoby ktore czepiaja sie bzdur, zeby tylko wywolac oddzwiek sa dla mnie niewidzialne.

 28. Boydar said

  Pani Jajo, proszę nie być sadystką; Pan Jasiek naprawdę wierzy w to co pisze. Czy Pani wie, jaki to ból gdy wyrywają ci poglądy ? Poród trojaczków to przy tym małe piwo; wiem, bo sam byłem ojcem.

 29. Jacek2 said

  Re.27
  Pan Jasiek, co tu ukrywać, zachował się delikatnie mówiąc nieładnie. Może ma „okres” albo podobnie niemiłą przypadłość? Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek na kogoś tak naskoczył.
  Co do artykułu: czyta się to jak opowieść rodem z domu wariatów. Parę lat temu wstecz pewnie każdy popukałby się w głowę słysząc podobne rewelacje.

 30. Jakiśgłupijestemczyco said

  ad. 25 @AlexSailor

  Znalazłem winnych, schowali się po potopie pod ziemią oraz morzami i oceanami!

  To Upadłe na Ziemię Anioły, skurwysyny mając strach przed stwórcą po potopie, zeszły do podziemia, zeszły Bogu i ludziom z oczy lecz swoja mrówczą pracę wykonują dalej. Mają ponad 1 400 baz ukrytych pod lądami i morzami. Mają super latające pojazdy zwane Magnokraft (magnetyczna moc) przez durni zwane UFO, po polsku NOL-e.
  Tzw. żydzi to ich dzieci, bastardy (hybrydy) anielsko-ludzkie o grupie krwi AB, normalnie ludzie mają 0, A lub B, to ścierwo ma AB dlatego często chorują. Ta grupa krwi po raz pierwszy pokazała się 1 500 lat temu w rejonie powstającego chanatu Khazarii. Oni nie przyjęli tzw. judaizmu, ta religia tam powstała!!! Nigdy nie było żadnych żydów przed tym, potwierdza to również profesor, żyd z Oxfordu!!!

  Rząd światowy to oni, upadłe anioły i ich bastardy do pomocy!

  Księga Henocha (ok. 5 200 lat temu spisana):

  https://www.proroctwa.com/Henoh.htm

  Grzech aniołów
  6.
  1 Kiedy ludzie rozmnożyli się, urodziły im się w owych dniach ładne i piękne córki.
  2 Ujrzeli je synowie nieba, aniołowie, i zapragnęli ich. Jeden drugiemu powiedział: „Chodźmy, wybierzmy sobie żony z córek ludzkich i spłodźmy sobie dzieci”.
  3 Szemihaza, który był ich dowódcą, powiedział do nich: „Obawiam się, że może nie zechcecie tego zrobić i że tylko ja sam poniosę karę za ten wielki grzech”.
  4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: „Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku”.
  5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.
  6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.
  7 Te są imiona ich przywódców: Szemihaza, ich dowódca, Urakiba, Ramiel, Kokabiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekiel, Barakiel, Asael, Armaros, Batriel, Ananiel, Zakiel, Samsiel, Sartael(…), Turiel, Jomiel, Araziel.
  8 Są to dowódcy dwustu aniołów i wszystkich innych z nimi.
  7.
  l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.
  2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.
  3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.
  4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.
  5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew. 6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.
  8.
  1 Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał im metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki [rodzaj] kolorowych barwników. I świat uległ zmianie.
  2 Nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute.
  3 Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel [ wychował] astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel nauczył dróg księżyca.
  4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.

  Był to fragment z tej księgi.

  Tak było około 5 200 lat temu.

  A tak jest dzisiaj!

 31. Jakiśgłupijestemczyco said

  Jak duże są, różne typy magnokraftów (pojazdów o napędzie magnetycznym)?

  Strona człowieka, który to wszystko udowadnia, Prof. Jan Pająk!
  https://totalizm.pl/magnocraft_pl.htm

  Gdzie odbywają swoje loty?

  Okrążona przez tysiące magnokraftów i niewydolna do kontrataku, pozycja Stwórcy!

  Magnokraft ostrzelany z pozycji Jądra Wszechświata!

  Jądro Wszechświata otoczone przez tysiące Magnokraftów!

  Gdzie naprawdę żyjemy?!
  https://vimeo.com/mariuszszczytynski

  Kurwa, ludzie! Zacznijcie myśleć!!!

  Wszystko co widzicie i wszystko co słyszycie to GÓWNO PRAWDA!!!

 32. Re: 27 Jacek2
  Jak czytam takie „wpisy”, to dostaje „bialej goraczki”…, a zwlaszcza z „glupkow z Sjonu…” bez wzgledu kto ich okreslal czy nawet sam papiez…
  Jesli ktokolwiek bedzie twierdzil lub wydawal opinie n/t 24 protokolow, ze to carska ochrana, ; czy jakas podroba tajnych agentow, to albo jest idiota albo klasycznym „bez-mozgiem”…
  (w/g mojej opinii w 24 protokolach skrupulatnie przemilczano kwestie systemu finansowego, ktory stal sie glownym zydowskim narzedziem ku zniewoleniu, tych, ktorzy „wszystko wiedza I g…wno wiedza”…wlasnie na ten najwazniejszy temat.
  Gdybym zachowywal sie „nieladnie”, to bardzo duzo komentarzy w Gajowce „wszystko wiedzacych” nadaje sie jedynie do toalety jako „papier wartosciowy”…w rolce…

  „odp.17

  Ta lekture glupkow Syjonu (zgodnie z okresleniem J.Mackiewicza) takze mam na polce i porownalam oryginal z hitem piora Henry Forda w tej sprawie. Niech sie wiec Pan nie wymadrza, bo korzysta Pan z tych samych zrodel, tylko moze roznimy sie w ich interpretacji komentaroskiej lecz wnioski prawdopodobnie wyciagamy z tych lektur – identyczne….(…)”

  ==================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Tych co pisza z sensem w Gajowce mozna by na palcach policzyc…

 33. krzysiek said

  ad 32. Wiesz co Jasiek, pamiętam jak 20 lat temu czytałem twoje posty o sytuacji w świecie, i naprawdę podobało mi się to, co wtedy pisałeś. Nawet pokusiłem się wtedy o przysłanie ci maila ze słowami podziwu i uznania. Ale teraz piszesz i zachowujesz się jak niepełnosprawny półinteligent, wypisujący jakieś niezrozumiałe hasełka i upajający się tym, że inni nie rozumieją twojego bełkotu. Dlatego przyłączam się do opinii pani, która (niepotrzebnie moim zdaniem) próbowała delikatnie ci wytłumaczyć pewne rzeczy i proszę: zamilcz już, bo tego twojego bełkotu nie da się czytać. Nie wspomnę już o twoich przytykach ad personam, które wcale nie błyszczą elokwencją, jak ci się wydaje, ale odsłaniają ubogą naturę piszącego. Co się stało z tym fajnym Jaśkiem sprzed 20-tu lat ??? Nie odpowiadaj. Nie chcę wiedzieć. Smutno mi, patrząc na ciebie z perspektywy twoich wypowiedzi. Degradacja i początki głębszych zmian w stanie zdrowia 😦 Bo wcale nie mówię tego złośliwie, po prostu żal mi, że Polska traci takiego wspaniałego człowieka.

 34. Re: 33 Krzysiek…
  20 lat temu nie wymagalem, aby mysleli moi Czytelnicy co I jak pisza, a dzisiaj niestety…wymagam…
  No I dlatego jestem chory na gowniane wpisy rowniez z „belkotem” w tle…
  ==========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 35. perpetum said

  miska od klozetu ladniejsza od tych zydowek krasawic

Sorry, the comment form is closed at this time.