Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ks. Jacek Międlar o czkawce antypolonizmu w „międzynarodowej” prasie.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-08 (Sobota)

Polecam obejrzenie poniższego wideo.

Ks. Międlar wypowiada się pozytywnie o wizycie Trumpa i wierzy w jego szczerość. Swą uwagę poświęca żydowskiej prasie i jej wrednym, szubrawczym kłamstwom na temat samego Trumpa i narodu polskiego.

Zajrzyj też na Youtube, gdzie pod oryginalnym wideo znajduje się sporo linków.

Gajowy Marucha

Komentarzy 20 to “Ks. Jacek Międlar o czkawce antypolonizmu w „międzynarodowej” prasie.”

 1. Bronisław said

  Ksiądz Jacek Międlar, chociaż jak uczy Święty Kościół Powszechny, Kapłanem być nie przestał, zapowiedział w swoich filmikach, iż do Kapłaństwa nie powróci, a zamierza zakładać rodzinę. Posiadając wolną wolę, może podejmować decyzje, według swojego sumienia, ale na pewno, wymaga żarliwej modlitwy, aby był poddany WOLI BOŻEJ!!!

  Sympatyzuje z M. Kowalskim, który jest zdeklarowanym rusofobem, zresztą rusofobiczne poglądy przejawił i ks. Jacek, jak słychać w powyższym filmiku!

  Rosja jest obecnie – moim przekonaniu – w ogromnym niebezpieczeństwie, i jak głoszą wieszcze, ma zostać napadnięta, również nuklearnie, przez Chiny.

  Matka Boża bardzo prosiła w Fatimie o poświęcenie Jej Niepokalanemu Sercu Rosji, aby porzuciła Ona swoje błędy, ale jak dotąd Żądanie To nie zostało spełnione?!!! I kto za to zaniechanie odpowie!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 2. jazmig said

  Międlar nie jest księdzem, lecz osobą świecką.

  Nie. Nikt z niego nie „zdjął” święceń. Zachowuje je do końca życia wraz z pewnymi uprawnieniami (np. wysłuchania spowiedzi).
  Wystąpienie ze zgromadzenia księży nie oznacza pozbawienia go święceń.
  Admin

 3. Marcin said

  Święcenia ma czyli jest księdzem.

 4. Artur said

  Prawica podzielona co do zdań ws. Trumpa. Żal mi Jacka Międlara. Pogubił się chłopak. Sklep z odzieżą patriotyczną, wiara w Trumpa, naiwna, chęć założenia rodziny, a te dupki lewicowe się cieszą, że prawica taka podzielona. Jak ja bym chciał, żeby Jacek był nadal w kapłaństwie, ale nikt mu nie odbierał święceń, chyba miał parcie na szkło. Przecież co mógł sobie myśleć, że bycie młodym kapłanem narodowców daje mu poczucie wyższośći??? Przeliczył się, niestety, szkoda go. Casus ks Natanka się kłania. Nie odrobił chłopak lekcji. A teraz co??? Próba utrzymania na fali i w nurcie??? Szczerze??? TONIEMY. wSZYSCY RAZEM.

 5. Waclaw-L said

  Artur
  Chyba nie ma takiego co by Panu dogodził.

 6. film zablokowany przez YT. Zapraszam na http://vimeo.com/jacekmiedlar

 7. Bryś said

  Od zadowalania są agencje towarzyskie. Tu jest ciągła praca.

  Także ze wzgędu na sposób mówienia i dykcję super się księdza słucha. Powinien tylko więcej Gajówki czytać. Czyta? Nie wie ktoś?

 8. Bryś said

  O czyta! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 9. Artur said

  @ Jacek Międlar
  Nie poddawaj się!
  Czerp inspiracje, pomysły i natchnienie od ks. Natanka z kanału Polonia Fidelis.
  Mimo wszystko życzę Tobie jak najlepiej.
  Pozdrawiam

 10. Koala said

  Ksiądz posoborowy Jacek Międlar (jak reszta) ma „święcenia kapłańskie” nowoczesne modernistyczne posoborowe wg Pawła VI, nie ma święceń kapłańskich katolickich więc nie jest duchownym katolickim tylko świeckim. Inna sprawa to subiektywne postrzeganie święceń posoborowych za katolickie.
  Nowa religia to i nowe „sakramenty”.

  Całkowicie nieważne i pozbawione znaczenia (*)

  Święcenia biskupie według obrzędu z 1968 roku

  KS. ANTHONY CEKADA (**)

  „Gdy nie będzie już ważnie wyświęconych księży, wtedy uwolnią Mszę Łacińską”.
  (O. Karol Pulvermacher OFMCap, były redaktor „The Angelus”)

  „Pozostawcie skorupę, ale usuńcie jej zawartość”.
  (Włodzimierz I. Lenin)

  Zetknąłem się z tą kwestią na pierwszym roku studiów (1975-1976) w seminarium Bractwa Św. Piusa X, w Ecône, w Szwajcarii. Zwróciłem się do arcybiskupa Marcelego Lefebvre’a z pytaniem: czy moi konserwatywni przyjaciele z dawnego seminarium duchownego mogliby współpracować z Bractwem po święceniach. Arcybiskup zasadniczo wyraził zgodę, ale zauważył, że mogą wpierw potrzebować warunkowego wyświęcenia, ponieważ Paweł VI zmienił ryt święceń.

  Arcybiskup wyjaśnił, że nowa forma (istotna treść) obrzędu święceń stała się wątpliwa z powodu usunięcia z niej jednego słowa. Nowa forma święceń biskupich – zdaniem arcybiskupa – była całkowicie inna i przez to nieważna.

  http://www.ultramontes.pl/cekada_niewazne_swiecenia.htm

  ——
  Którzy zatem księża są ważnie wyświęceni?
  Czy Bóg zostawiłby nas bez kapłanów?
  Admin

 11. jaja said

  Gdyby nadal ks.Jacek Miedlar nalezal do zgromadzenia zakonnego, to mialby knebel na ustach, niczego by nam nie przekazal. A wiadomosci szczegolnie na temat plemienia zmijowego ma imponujace i wbrew przebierancom w sutannach moze nauczac – Prawdę, bez ograniczen, jak dotad, bo nie wiadomo czy znane „otwarte” szarańcze nie zaczna go ciagac, za gołą a im niewygodną prawde po sadach. Mowi z sensem, to jest odwazny, dzielny mlody czlowiek więc nie dusi prawdy pod podszewka. Nalezy mu sie uznanie i Polakow poparcie, bo przeciez broni nie tylko naszego honoru i godnosci przed nieuzasadnionym szkalowaniem szaranczy, ale i edukuje niedoukow. To co mowi na temat Trumpa jest wazne, ale jest tylko w tle glownej narracji ks.Miedlara.
  Szczerze mowiac nie dziwie sie, ze ks.Miedlar nie czuje wiezi z klerem z takim klerem, a szczegolnie hierachami, ktorzy w Chrystusem nic wspolnego nie maja, gdyż ich motto to zniszczenia chrzescijanstwa i KK jako fundamentu wiary. Szerzy ta wiare tak jak ja rozumie, nie klamie, nie ustawia sie jak sowy i inne sowie kreatury i za to mu dzieki. Ja wierze, ze ŁASKA Wiary spłneła nie niego z Wysokosci.

 12. Maćko said

  Dobrze prawi.
  A jeśli ma sklep, to jeszcze lepiej o nim świadczy, gdyc bez mocy koordynacyjnej nikt nie da rady być niezaleznym i móc wplywać na otoczenie. Polecam pod tym katem przemyśleć ten komentarz: https://marucha.wordpress.com/2017/07/08/dlaczego-nie-zostalem-archeologiem-i-historykiem-oraz-dlaczego-ciesze-sie-z-tego/#comment-687765

 13. Cyborg said

  Strona Pejszbukowa Ks. Jacka nie dziala…. represje?

 14. Cyborg said

 15. perpetum said

  Dusza żyda jest zbudowana na wzór piekła, coś jak rów mariański z piętrami-dnami po bokach. By pojąć co robi, na żyda trzeba żyda, ale Polacy i to, z lenistwa i wygody, przechytrzyli.

 16. Julian said

  Zawod ksiadz dalej dobra fucha w Polsce.Trump to tylko narzedzie dla Industrial Military Complex

 17. Artur said

  Ks. Piotr Glas też został wyswięcony po soborze tak jak ks. Roman Kneblewski z Bydgoszczy. I sakramenty działają. Ks. Glas jest egzorcystą.

 18. Antymon said

  Międlar pewnie czyta prawicowe media, więc mam nadzieję, że trafi na poniższy tekst i coś mu się przejaśni:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/donald-trump-pierwszy-zydowski-prezydent-ameryki-2017-07

 19. Yagu said

  Do Bronisława
  Z całą pewnością nie odpowiada za problemy Rosji Polska ni też Matka Święta. Sami sobie winni i ich szatańska pycha.
  Ile naród polski wycierpial przez tych kacapow.

  No co wycierpiał, pszeku?
  Zapodaj konkretnie.
  Admin

 20. Bronisław said

  Re: 19. Szanowny Pani(e) Yagu!

  Skoro Matka Boża bardzo prosiła w Fatimie o poświęcenie Jej Niepokalanemu Sercu Rosji, a obiecała Ona. iż po wypełnienie tego warunku, Rosja porzuci swoje błędy to miała przywilej oczekiwać, że Jej Prośba zostanie spełniona!!! Niestety, jak dotąd Matka Boża dalej czeka na wypełnienie tego Wiekopomnego Aktu!!!

  A co do Naszej Polskiej Ojczyzny to nie należy zapominać, iż oprócz Rosji, doznaliśmy również i to niewątpliwie większych utrapień od Niemiec/Krzyżaków/Prus!!!.

  Austria, chociaż katolicka (wcześniej uratowana przez Naszego Króla Jana Sobieskiego), przyłączyła się do rozbiorów Naszego Kraju i zwłaszcza do Wiosny Ludów, była dla Nas okrutnym ciemiężycielem. A szwedzki „Potop” wraz Branderburgią i Siedmiogrodem też zadał Nam śmiercionośny cios po którym Rzeczypospolita nie zdołała się odrodzić!!!

  Z wiedzy, którą zdołałem posiąść, wynika jednoznacznie, iż głównym centrum rodzącym antypolskie pomysły, a także ich finansowanie, zwłaszcza od połowy XVII wieku, był bez wątpienia Londyn!!! Wysługiwał się on jednak „kozłami ofiarnymi” dla realizacji swoich zbrodniczych zamierzeń, a najczęściej były to Prusy!!! Tymi kilkoma myślami na razie kończę, a Pana(ią) Yagu gorąco pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.