Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Większość uchodźców podających się w Szwecji za nieletnich to w rzeczywistości dorośli mężczyźni

Posted by Marucha w dniu 2017-07-09 (Niedziela)

Opublikowano właśnie kolejny raport, który zdaje się ośmieszać medialną propagandę dotyczącą tzw. uchodźców wojennych z Afryki i Bliskiego Wschodu. Po raz kolejny przekonujemy się, że imigranci, rzekomo same kobiety i dzieci, to w rzeczywistości dorośli mężczyźni w sile wieku, którzy najwyraźniej nie uciekają przed wojną, lecz starają się ją przynieść do Europy.

Trzech nieletnich uchodźców poszukuje adopcyjnych rodziców od zaraz: Abbud (12 lat), Mustafa (8 lat), Ali (10 lat).

Szwedzka Krajowa Rada Medycyny Sądowej, instytucja rządowa działająca na polecenie Ministerstwa Sprawiedliwości przedstawiła wyniki swoich badań, dotyczących próby ustalenia wieku obcokrajowców. Testy odbywały się między marcem a czerwcem bieżącego roku. Instytucja szacowała wiek 1 481 migrantów wykonując rezonans magnetyczny stawów kolanowych oraz RTG zębów.

Zgodnie z raportem, aż 86% obcokrajowców podawało się za nieletnich, choć w rzeczywistości są to osoby dorosłe. Co więcej, wśród grupie badanych znajdowało się tylko 49 kobiet, z czego 33 z nich były w wieku powyżej 18 lat. Testy potwierdzają więc, że wielu tzw. uchodźców kłamie na temat swojego wieku.

Od 2015 roku, Szwecja była zalewana przybyszami z krajów afrykańskich i arabskich, którzy domagali się azylu i podawali się za nieletnich. Jednak zdarzały się przypadki gdy imigranci popełniali przestępstwa i wtedy ich prawdziwy wiek wychodził na jaw. Fala morderstw i gwałtów zmusiła rząd do wykonywania badań, aby ustalać wiek obcokrajowców.

Muzułmańscy imigranci bardzo często podają się za nieletnich, ponieważ to zwiększa ich szansę na pozostanie w Europie i otrzymanie azylu. Wielu z nich wyrzuca swoje dokumenty albo podrabia je.

W Szwecji próbuje się zatajać przestępstwa popełniane przez migrantów oraz fakt, że to właśnie oni odpowiadają za powstanie tzw. stref no-go. Są to wyjątkowo niebezpieczne rejony opanowane przez ekstremistów, przestępców i handlarzy narkotykami, do których nawet policja boi się zapuścić.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarze 4 to “Większość uchodźców podających się w Szwecji za nieletnich to w rzeczywistości dorośli mężczyźni”

 1. osoba prywatna said

  http://demotywatory.pl/4781987/Kobieta-z-adoptowanym-dzieckiem-ktore-ucieklo-przed-wojna-na

 2. Duce said

  Patrzę na zdjęcia tych trzech sympatycznych arabskich urwisów i nie rozumiem skąd to oburzenie: po prostu arabskie dzieci szybciej dojrzewają.

 3. Moher49 said

  Oni przyszli tu po to aby urządzić Europejczykom kolejną noc długich noży. Rządy, policje europejskie są tego świadome i świadomie zdradzili już swoje narody.

 4. Majster said

  Należy oddać pedałom do adopcji, a potem się zobaczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.