Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Holokaust Serbów. Prawdziwe Oblicze Masakry w Srebrenicy.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-10 (Poniedziałek)

Napisano 13 sierpnia 2015

Uwaga! Artykuł zawiera drastyczne zdjęcia. Nie powinny być oglądane przez osoby poniżej 18 roku życia.

„Pierwszym frontem ofensywy amerykańskiego syjonizmu przeciwko wolnym narodom Europy i Azji, była napaść na wolną Jugosławię przez NATO, poprzedzona gigantycznym przygotowaniem propagandowym, idącym w parze z umiejętnie dawkowaną dywersją wewnątrz Jugosławii i na scenie międzynarodowej.

Ostatnim etapem tego przygotowania do najazdu na Jugosławię, było metodyczne prowokowanie waśni, a potem walk Albańczyków z Kosowa z Serbami – dwiema nacjami od 50 lat żyjącymi dotąd w pełnej zgodzie.

To wykorzystywanie odrębności narodowych czy religijnych – było, jest i pozostaje stałą metodą rozbijania krajów upatrzonych do terrorystycznego rozsadzania ich od wewnątrz. Końcowym etapem każdej takiej terrorystycznej dywersji i prowokacji, jest inwazja militarna. Przykłady z ostatniego dziesięciolecia, to właśnie Jugosławia i Afganistan, w następnej kolejności przygotowanie inwazji na Iran i Irak, tym razem z wykorzystaniem mniejszości kurdyjskich w tych krajach.

Jugosławia została zdruzgotana nalotami z powietrza, a następnie rozszarpana na kadłubkowe państewka niezdolne do suwerennej egzystencji. Ale już w okresie bombardowań i końcowej agonii Jugosławii, na całym świecie narastała fala oburzenia przeciwko amerykańsko-NATO-wskiemu ludobójstwu. Odbywały się w wielu stolicach świata olbrzymie demonstracje protestu. [Ale nie w Polsce… – admin]

Organizowano konferencje prasowe i naukowe ilustrujące barbarzyństwo tych współczesnych Hunów. Powstawały setki demaskatorskich publikacji w wolnych od syjonizmu mediach. Głosy oburzenia pojawiały się niekiedy nawet w tychże mediach, zależnych od pieniędzy wielkich korporacji i syndromu międzynarodowej tajnej władzy pieniądza, polityki.”

Od samego początku konfliktu o całe zło, jakie wydarzyło się w Jugosławii obwiniano Serbów (których ogromną liczbę wymordowano a jeszcze więcej wypędzono), natomiast siły NATO oraz UCK „albańskich bojowników o wolność” (którzy w rzeczywistości w prostej linii wywodzili się z albańskiej mafii narkotykowej poczynającej sobie śmiało na terenie Kosowa i całej Europy, której rynek przejęła niemal w całości, spychając na margines nawet Włochów), kreowano na wybawicieli uciśnionych.

Ci „bojownicy” w Szwajcarii używali albańskich dzieci do przemycania narkotyków, które przenosiły w szkolnych tornistrach, w innych krajach małe, albańskie dziewczynki oferowały obcokrajowcom perwersyjny seks za pieniądze – ich „opiekunowie” gwałcili je przedtem tak długo, że w końcu udawało im się zmusić je do całkowitego posłuszeństwa. To właśnie Ci ludzie byli głównymi fundatorami UCK.

ALBAŃCZYCY SĄ MUZUŁMANAMI, wszystko to nakazała im ich pokojowa religia. Czy to zbieg okoliczności, że po powstaniu w roku 1996 Powstańczej Armii Kosowa (złożonej oczywiście z Albańczyków), ci zaczęli radykalniej walczyć o „wolność” dopiero po tym, jak serbska policja zlikwidowała jedną z komórek ich mafii? Działania władz serbskich przeciwko rządom narkotykowych bossów przez NATO i reżimowe media przedstawione zostały jako „serbskie represje” i „dręczenie Albańczyków”.

H. Thaci, bandyta, podejmowany na salonach Europy jako bojownik o wolność i demokrację

Przywódcą tego szlachetnego ugrupowania został H. Thaci – morderca i sadysta uwielbiający osobiście katować ludzi i zabijający nawet własnych oficerów – wystarczyło, że uznał ich działania za zbyt mało radykalne, by na tej podstawie wydać wyrok śmierci.

Cóż za zbieg okoliczności, sam był zdeklarowanym komunistą, członkiem bojówki „marksistowsko-leninowsko-maoistowskiej” o nazwie Ludowy Ruch Kosowa. Obozy szkoleniowe tej zbrodniczej grupy były finansowane przez struktury CIA, które mają na rękach krew wielu białych narodów.

Efekty tej pomocy tak puentuje B. Guetta: „Wsparto secesjonistów albańskich i uzbrojono ich, ponieważ stali się niezbędnymi sojusznikami operacji wojskowej NATO. A teraz państwa europejskie patronują czystce etnicznej na Serbach prowadzonej przez Albańczyków”.

Z biegiem czasu „separatyści” islamscy poczynali sobie coraz odważniej, mordowali serbskich cywili: nauczycieli, urzędników, policjantów, lekarzy – i kiedy spotykali się z naturalnym odwetem ze strony atakowanych, natychmiast w zachodnich mediach nazywane to było „represjami wobec Albańczyków oraz czystkami etnicznymi”. Ustalono, że ta mafia poprzebierana w wojskowe mundury miała bliskie powiązania z Osamą bin Ladenem.

SREBRENICA

Dlaczego zachodnie media głównego nurtu, organizacje spod parasola NATO i UE, tak zaciekle tropiące wszelkie przejawy rasizmu, antysemityzmu i ksenofobii, nigdy nie zająknęły się słowem o monumentalnej zbrodni popełnionej przez islamistów na narodzie serbskim? Dlaczego Serbowie kreowani są na sprawców ludobójstwa, podczas gdy jego prawdziwi kreatorzy- islamscy fanatycy od Alija Izetbegovica – stawiani są przez wspomniane instytucje na pozycji poszkodowanych?

Alija Izetbegovic

Dlaczego Naser Oric – sprawca ludobójstwa serbskich mężczyzn, kobiet i dzieci, któremu po wojnie Międzynarodowy Trybunał Karny dla byłej Jugosławii wytoczył proces, oskarżając o zbrodnie wojenne, został skazany jedynie na 2 lata więzienia, a ostatecznie uniewinniono go, biorąc pod uwagę czas jaki spędził w areszcie (wliczono go w wysokość wyroku)?

Prawdziwego ludobójstwa dokonanego na ludności cywilnej nigdy nie napiętnowano w skorumpowanych, pro-islamskich, zachodnich mediach. Muzułmanie, za przyzwoleniem zachodu, urządzili prawdziwie krwawy horror mieszkańcom miasta Srebrenica i sąsiednich wsi (Bratunac, Skelani, Gorażde).

Naser Oric

Napastnicy przy użyciu siekier, noży, sztyletów, młotków, miotaczy ognia i materiałów wybuchowych zgładzili w wyjątkowo brutalny sposób białych cywili zamieszkujących tamte okolice.

Dlaczego więc mówi się wciąż o „masakrze dokonanej na muzułmańskich cywilach i konieczności interwencji innych państw w celu zaprowadzenia tam porządku”? Prawdą jest, że podczas bitwy o Srebrenicę poległo 2000 (i dokładnie tyle ciał zostało znalezionych przez śledczych z Hagi) muzułmańskich żołnierzy. Skąd zatem biorą się legendy o 8 tysiącach zamordowanych cywilnych obywateli, podczas gdy 2000 muzułmańskich bojowników, podkreślam, POLEGŁO w boju, władze serbskie nigdy nie wydały żadnego rozkazu egzekucji na tych ludziach?

„Milivoje Ivanisievic, dyrektor Belgradzkiego Centrum Badań Zbrodni Wojennych odkrył, iż po upadku Srebrenicy około 3000 (trzech tysięcy) „zabitych” muzułmanów głosowało w tamtejszych wyborach!

Według niektórych korespondentów wielu Muzułmanów po prostu wyemigrowało, ale policzono ich jako „ofiary ludobójstwa”.

I jeszcze warto dodać, że Muzułmanie chętnie podawali jako „ofiary mordów i egzekucji” własnych bojowników, rannych w walce, którym nie udało się przeżyć.”

Nie istniała taka możliwość, żeby stosunkowo nieliczne siły serbskie były w stanie schwytać a następnie w wymyślny sposób zabić 8 tysięcy osób. Czyżby ten sam problem logiczny jak z 6 milionami Żydów zamordowanymi w obozach koncentracyjnych?

„Holenderskie oddziały UNPROFOR stwierdziły, iż serbskie wojsko traktowało muzułmańskich więźniów w całkowicie poprawny sposób – natomiast watażka Orić wraz ze swymi bandytami dokonywał licznych masakr cywilnej ludności serbskiej oraz niszczenia jej własności.”

„Trybunału” nie interesowały żadne dowody ani zeznania świadków, i prawdziwy winowajca tej zbrodni, Naser Orić, w ogóle nie został ukarany, natomiast Serba, który nie miał nic wspólnego z Bitwą o Srebrenicę, skazano na długoletnie więzienie.

Bośniacka armia dżihadystów/mudżahedinów

„Trybunał [w Hadze] rutynowo odrzuca wszelkie dowody mogące świadczyć na korzyść Serbów… Trybunał ten ma czysto polityczną funkcję i żadnych związków ze sprawiedliwością i prawdą.”

Od zakończenia wojny i procesów, które okazały się całkowitą farsą, pluje się w twarze białym Serbom i bezcześci się pamięć pomordowanych bezczelnym zakłamywaniem historii i całkowitym milczeniem o cywilnych ofiarach islamskich terrorystów.

Ci zaś nie znaleźli się tam przypadkiem, część z nich była obywatelami krajów innych niż Serbia. W tym miejscu zadajemy pytanie retoryczne: po co i dlaczego tam się pojawili? Czy nie dlatego, by pod pretekstem „zaprowadzenia porządku i demokracji” wrogie siły mogły ukraść prawowitym obywatelom ich państwo a ich samych uczynić ludźmi trzeciej kategorii?

Serbię zostawiono rozbitą, skłóconą, porozrywaną i rzuconą na kolana. Rdzennej ludności pozostało niewiele, wypędzeni przez wojnę Albańczycy wrócili, a narkotykowe kartele zostały na tych ziemiach panami życia i śmierci. Ich bojówki rozpanoszyły się w mieście do tego stopnia, że nie bały się w biały dzień atakować Serbów na ulicy i mordować ich z zimną krwią. Zakończenie NATOwskich bombardowań wcale nie zakończyło gehenny Serbów, prześladowania dotykały ich bowiem w każdym aspekcie życia.

„Rasistowskie czystki etniczne mające wykończyć Serbów zdarzają się nieustannie i to pod nosem pracującego w Kosowie Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni w byłej Jugosławii. Mimo zbiorowych masakr urządzanych przez Albańczyków i mimo bezmiernej liczby nekrologów Serbów (zabitych już po wojnie) – Trybunał jakoś nie chce lub nie może oskarżyć winnych. Tym bardziej więc nie oskarży głównego winnego – NATO.

Rodzi się tu pytanie: jak to jest, że Trybunał mógł na dużą odległość (z Brukseli) oskarżać Serbów o zbrodnie w Kosowie, a teraz, rezydując w samym Kosowie i widząc co się tam dzieje, nie potrafi wskazać Albańczyków jako ludobójców.” (The Spectator)

Wiecie jaka była odpowiedź na pytanie zawarte w tym cytacie? Otóż, że po upadku komunizmu islam jest jedyną radykalną ideologią i od niej mogą zależeć losy świata, więc lepiej nie drażnić muzułmanów. To były prorocze słowa, które europejskie władze bardzo sobie wzięły do serca.

[Tu w oryginalnym artykule zamieszczono całą serię zdjęć dokumentujących potworne zezwierzęcenie muzułmanów. Pokażemy tylko jedno z nich. – admin]

(…)

Predrag (7 lat) i Danka Sekulovic (4 lata) zostali zabici wraz z rodzicami przez muzułmanów w miejscowości Bakic.

(…)

Źródła: Waldemar Łysiak, Stulecie kłamców, Warszawa 2000, Wydanie II,
Henryk Pająk, III Wojna Światowa, Lublin 2002
Źródła zdjęć: http://www.4international.me
http://tworczosc.org

Komentarze 42 to “Holokaust Serbów. Prawdziwe Oblicze Masakry w Srebrenicy.”

 1. Wygląda na to, że szmatogłowi mają chyba tego samego barbarzyńskiego przodka, co ukrainne monstra. Te same metody mordowania. A szczuciem przeciwko sobie, jak zwykle, kręcił i kręci jarmułkowy Żyd.

 2. Tak na boku: ten portal „twórczość” zawiera także artykuły atakujące Kościół i Średniowiecze i kłamiące ta te tematy. Przykład:
  http://tworczosc.org/film-haxan-1922r-i-przemyslenia-nt-polowan-na-czarownice/

 3. Siekiera_Motyka said

  Ad. 2 – Sprawdziłem w Wayback 4international. Jest to strona Starszych Braci po Talmudzie.

 4. Siekiera_Motyka said

  Ad. 3 – „4international
  defending Israel, defending Jews against antisemitism, support for Serbs, unity of Serbs and Jews. For more information write to felixquigley@yahoo.com

 5. muki said

  Nie mozna sie zgodzic z tym ze to religia-Islam-byla przyczyna tego co sie tam stalo czy dzieje sie w innych miejscach na swiecie. To wlasnie zydzi chca-aby ciemiacy nienawidzili narody muzulmanskie i polska prasa wtlacza to ciemnocie od lat. Islam jest religia o bardzo wysokich ideach humanizmu i odnoszaca sie z szacunkiem do Jezusa Chrystusa i Jego Matki. Odwrotnie od judaizmu. To zwyke bandy mordercow za pieniadze sjonistow szaleja po swiecie i pod przybraniem ich panow wydzieraja sie „Alah Ahbar” aby ciemnocie wskazac na rzekomo ich religie. Ich religia to mamona i mamona-beda mordowac dla kazdego, ktory zaplaci. Narody muzulmaniskie od wielu setek lat nie prowadza zadnej wojny religijnej. To wlasnie Prorok Muhamad ciemnych Arabow zmienil za pomoca Islamu w ludzi o wysokich ideach moralnych. Zydzi wbili noz w plecy armii Muzulmanskiej i dlatego tez Prorok powiedzia o nich „zdrajcy” Mozna tez podkreslic ze po zdobyciu Jerozolimy na chrzescijanach nie chcial wejsc do kosciola Grobu Panskiego, aby w przyszlosci muzulmanie nie roscili sobie pretensji do tego miejsca. Oczywiscie ze polscy „chrzescijanie ” odgrywaja haniebna role w wojnach sjonistow i za to przjdzie im zaplacic-juz teraz na swiecie odnosza sie narody z pogarda do Polakow-zreszta wzajemnie Polacy nienawidza sie jak parszywe koty i psy zrace sie o splesnialy gnat na smietniku ich panow.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Panie Muki, niech mnie Pan nie rozśmiesza pierdołami o tym, że ” Islam jest religia o bardzo wysokich ideach humanizmu”.
  Nie jest.
  Jest religią stworzoną przez żydowskich rabinów, dopasowaną do dość prymitywnej mentalności tamtych ludów.
  Dlatego jej wyznawcy tak łatwo stają się narzędziem w ręku Żydów.

  Zresztą – gdzie „humanizm”, a gdzie religia?

 7. semperparatus said

  Re.5 Syjonistów można porównać do ręki trzymającej miecz…a muzułmanów-do samego miecza spadającego na nasze szyje…Czy dlatego,że rozumiemy,że sprawcą mordu jest „kierująca”ręka…to mamy nie bronić się przed mieczem?Zresztą judaizm i islam wykazują wiele cech wspólnych…obie te pseudo-religie są-tak naprawdę-projektami politycznymi…mającymi na celu podbój doczesnego świata i eksterminację…albo zamienienie w niewolników wszystkich niewiernych(gojów).Więc to co piszesz jest bzdurą i antychrześcijańską dywersją przeciwko białym narodom…

  ——
  Kiedyś użyłem porównania do sąsiada, który na mnie napuszcza wściekłego pitbula.
  Czy mam się pozwolić zagryźć pitbulowi, czekając aż dorwę sąsiada?
  Admin

 8. MatkaPolka said

  I słusznie tam gdzie masowe mordy to zawsze na scenie lub za sceną Żyd

  Koran stworzyli Żydzi . Mahomet był analfabetą i pastuchem podobno dyktował Koran – Islam i Koran powstał gdy ożenił się z Khadija bint Khuwaylid – żydowska biznes woman. Mahomet był bardzo zaintrygowany fascynującymi opowieściami żydowskimi

  https://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/2155-korzenie-zydowskie-islamskiego-ekstremizmu

  Większość Koranu powstała po śmierci Mahometa i wręcz została przepisana z Talmudu

  Koran można byłoby opisać jako kompendium talmudycznego judaizmu. (Blair, Źrodła Islamu, str. 55).

  Czytając Koran praktycznie poczujesz się jakbyś odczytywał znane opowieści z Midrash i Talmudu, ale zaserwowane w mahometańsko/arabskim aromacie

  Ważne, żeby wiedzieć, że Mahomet był dobrze zaznajomiony z naukami żydowskimi nie wskutek czytania Biblii, Talmudu czy Midraszu, lecz poprzez dogłębne konwersacje z żydami. (Rosenthal, Judaism and Islam, str. 8).

  W żydowskim Talmudzie – słowo często powtarza się w wersach Koranu – rabini stawiają postawę przed wszystko inne, a zatem, że żydzi są lepsi od innowierców intelektualnie, moralnie i rasowo. I tak samo zrobił Mahomet w Koranie, oparł swoje rozważania na tym przesądzie, ale z nową postawą, gdyż wskazał Arabów jako boskich wybrańców, najlepszych ze wszystkich narodów – nową wariację na ten sam temat „narodu wybranego”.

  Mahometa i naucza w Koranie, że zasadą naczelną wiary jest absolutne podporządkowanie jedynemu i osobowemu bogu, Allahowi – zauważ etymologiczną korelację z Elohim- rzeczownika oznaczającego bożka hebrajskiego

  Można być zaskoczonym, jak podobni są ultrakonserwatywni żydzi i muzułmanie w sprawie ich poglądów na otaczający ich świat (niegolenie brody, XIX-wieczny ubiór), jedzenie (kosher i halaal), ich interpretację zmian na świecie w oparciu o rygorystyczne odczytywanie swych pism i ciągłe ich recytowanie, trzymanie się ich jako wyłącznej i niepodlegającej dyskusji prawdy…a najbardziej można się zdziwić podobieństwem, w jaki postrzegają i traktują kobiety, jawnie poniżająco.

  Koran -święta księga Islamu

  http://chrzescijanie.info/truth/islam/V.html

  Z literackiego punktu widzenia Koran nie może wiele zaoferować. Deklamacje, repetycje, infantylizm, brak logiki i spójności czyha na nieprzygotowanego czytelnika na każdej stronie. To doprawdy poniżające dla ludzkiego intelektu uświadomić sobie, że marna literatura ta stała się przedmiotem nieskończonych komentarzy oraz to, że miliony ludzi marnują czas przyswajając ją sobie.

  Historyk Edward Gibbon opisał Koran jako „rozklekotana rapsodia bajek, nakazów, deklamacji, czasem tarzających się w kurzu, a czasem zagubionych w chmurach.”
  Encyklopedia McClintock & Strong konkluduje:

  Treść Koranu jest wyjątkowo niespójna i sentencjonalna; księga widocznie bez jakiegokolwiek logicznego porządku zarówno w części jak i w całości. Jest to w zgodzie ze zdawkowym i przypadkowym sposobem w jaki utrzymuje się, że została ona przekazana

  Ali Daszti komentuje:

  Koran zawiera niekompletne zdania, zrozumiałe jedynie przy pomocy komentarzy; obce słowa, nieznane słowa arabskie oraz zwykłe słowa użyte w odmiennym od przyjętego znaczenia; przymiotniki i czasowniki odmienione z pogwałceniem zasad rodzaju i liczby; nielogicznie i niegramatycznie zastosowane zaimki czasami pozbawione odniesienia; orzeczenia, które w rymowanych fragmentach odbiegają daleko od podmiotu.

  Podsumowując, w Koranie występuję ponad sto aberracji przyjętych zasad i norm struktury języka arabskiego.

  Słowa obcego pochodzenia

  Mało tego, są fragmenty w Koranie, które nie są w języku arabskim!

  Źródła żydowskie

  Wiele z historii opisywanych w Koranie ma swoje źródła w żydowskim Talmudzie, Midraszu oraz wielu dziełach apokryficznych.

  Zwrócił na to uwagę Abraham Gieger w roku 1833, a dodatkową dokumentację przedstawił inny żydowski badacz, dr Abraham Katsh z Uniwersytetu nowojorskiego w roku 1954.[54]

  Źródłem sury 3: 35-37 jest fantastyczna księga znana jako Protoewangelion Jakuba Mniejszego.
  Źródłem sury 87: 19 jest Testament Abrahama.
  Źródłem sury 27: 17-44 Jest Drugi Targum Estery.

  Fantastyczne opowiadanie jak Bóg sprawił, że „człowiek umarł na sto lat” bez jakiegokolwiek wpływu na jego żywność i napój oraz osła jest żydowską bajką (sura 2: 259ff.).

  Pomysł, że Mojżesz zmartwychwstał oraz podobny materiał pochodzi z żydowskiego Talmudu (sura 2: 55, 56, 67).

  Historia z sury 5: 30, 31 może być znaleziona również w przed islamskich pracach Pirke Rabbiego Eleazara, Targumie Jonatana ben Uzzyjasza oraz Targumach jerozolimskich.

  Opowiadanie o wyratowaniu Abrahama od ognia Nemroda pochodzi z Midraszu Rabbaha (sury 21: 51-71; 29: 16, 17; 37:, 97, 98). Należy przy tym wspomnieć, że Nemrod i Abraham żyli w różnych czasach. Mohamet jednak znany jest z mieszania ludzi, którzy nie żyli w tym samym czasie.

  Niebiblijne szczególy wizyty królowej Saby w surze 27: 20-44 pochodzą z Drugiego Targumu Księgo Estery.

  Źródłem sury 2: 102 jest niewątpliwie Midrasz Jalkut (rozdział 44).

  Historia jaka znalazła się w surze 7: 171, opisująca jak Bóg uniósł górę Synaj i trzymał ją nad głowami Żydów grożąc im zmiażdżeniem w przypadku odmowy przyjęcia prawa (przykazań) pochodzi z żydowskiej księgi Aboda Sara.

  Historia odlania złotego cielca na pustyni, gdzie wyskoczył on w pełni ukształtowany z ognia i zaryczał (sura 7: 148 i 20: 88), pochodzi od Pirke Rabiego Eleazara.

  Siódme niebo i piekła opisane w Koranie pochodzą z Zohar i Haggady.

  Mohamet posługiwał się Testamentem Abrahama nauczając, że waga będzie miernikiem oceny w dniu sądu, który zadecyduje o przeznaczeniu do nieba lub do piekła (sury 42: 17 i 101: 6-9).

 9. Michał said

  „To wykorzystywanie odrębności narodowych czy religijnych – było, jest i pozostaje stałą metodą rozbijania krajów upatrzonych do terrorystycznego rozsadzania ich od wewnątrz. Końcowym etapem każdej takiej terrorystycznej dywersji i prowokacji, jest inwazja militarna. Przykłady z ostatniego dziesięciolecia, to właśnie Jugosławia i Afganistan, w następnej kolejności przygotowanie inwazji na Iran i Irak, tym razem z wykorzystaniem mniejszości kurdyjskich w tych krajach.” –nareszcie widać że ten sam scenariusz chcą zastosowac do całej Europy, ale że mało muzułmanów, to ich najpierw importują w ramach różnorodności, jako „uchodźco-nachodźców” i jako potencjalną siłę roboczą ( po planowej depopulacji, czyli gdzież logika). Ten sam scenariusz, sprawdzony, który z maszyną propagandy daje najlepsze efekty i najwięcej możliwości. Ten sam mechanizm.

 10. Michał said

  Ćwiczyli tych tzw. dżihadystów, Jugosławia to była próba, uwertura do większej akcji…

 11. Pinxit said

  Mozemy sobie opowiadac o islamie ale to nie islam rozwalil Jugoslawie i nie ma juz Jugoslawii na mapie.
  Polacy napewno sie nie popisali bo popierali Albanczykow, ktorzy przy pomocy Sorosa tworzyli sobie druga Albanie na terenie Serbii.
  I Polacy w ONZ glosowali za wolnym panstwem Kosowo.

  Kto to sa lotry z Kosowa to my wiemy ale dlaczego Polacy pilnuja w Kosowie bazy amerykanskiej i pilnuja, zeby Serbowie nie wrocili do domu?
  KFOR to sily okupacyjne NATO chroniace dranskich muzulmanow przed chrzescijanami.
  Zaden polski zolnierz nie powinien sie tam znalezc.
  To sprawa honoru!
  NATO zbombardowalo Jugoslawie, zbombardowalo Prisztine a teraz pilnuje porzadku???

 12. MatkaPolka said

  Architektem Wojna w Jugosławii była od Początku CIA i niemiecka BND.
  Operation Eagle – wspólne dzieło ok. 1000 agentów BND i CIA miało dorabiać mordę Serbom i robić prowokacje tak, aby zrzucić winę na Serbów .

  Były bośniacki agent ds. Tajnych Edin Garaplija zeznał na temat „wstrząsających” informacji, które dowiedział się podczas operacji Eagle, gdy przesłuchiwał Nedzad Herenda, byłego członka jednostki paramilitarnej o nazwie Larks.

  Podczas przesłuchania Herenda rzekomo przyznał, że osobiście zabił francuskiego członka ONZ w 1995 r. – „aby ONZ zarzuciła winę na Serbów za to”, a jednostka Larks była odpowiedzialna za próbę zamachu na życia Sefera Halilovicia w 1993 r.

  Kosowo stało się wylęgarnią islamskiego radykalizmu

  KLA – Kosovo Liberation Army – Armia wyzwolenia Kosowa była tworem CIA odpowiedzialna była za zamordowanie co najmniej 10,000 Serbów. Została uznana przez ONZ za organizację terrorystyczną, dlatego „rozwiązano ją i zmieniono nazwę KLA na Kosowo Protection Force popierana przez ONZ
  KLA została utworzona i trenowana w obozach CIA
  Stała się najwieksza siatką przerzutu nark.ko.tykow do europy

  THE TRUTH about Kosovo, the KLA, the CIA, al Qaeda and the 9-11 Connection
  http://forum.prisonplanet.com/index.php?topic=28073.0

  Szwajcarski poseł Donatello Poggi podkreśla, że wiele wydarzeń na Bałkanach w latach dziewięćdziesiątych stanowiło rezultat propagandy i że Zachód ukrywa prawdę o licznych Serbach zabitych w Srebrenicy i Kosowie.

  W latach 1992-1995 w regionie Srebrenica zginęło 3180 Serbów, z czego 70 osób, a wszystkie ofiary są znane imionami, pisze Poggi.
  Druga masakra, bośniaccy muzułmanie, zawiera wiele niejasnych aspektów liczby ofiar, ponieważ ujawniono wiele kłamstw, takich jak obecność ofiar, które nie miały nic wspólnego z Srebrenicą, podkreśla Poggi. Te fakty zostały systematycznie ukryte przez muzułmańskich polityków, państw członkowskich NATO i zachodnich mediów

  Jeśli chodzi o Kosowo, Poggi zastanawia się, czy ktoś pamięta tak zwaną masakrę ludności cywilnej z Albanii w Kosowie, rzekomo popełnioną przez Armię Jugosławii. Ilu osób zdało sobie sprawę z tego, że ci domniemywani cywile byli faktycznie członkami KLA zabitych w bitwie, podczas gdy szef międzynarodowej grupy obserwacyjnej był niczym innym jak agentem CIA, Williamem Walkerem. To on nakazał zabijanie terrorystów KLA jako cywili, stwarzając długą oczekiwaną okazję do wojny z FR Jugosławią, pisze Poggi.

  Nikt nie pamięta jeszcze straszliwej operacji Chorwackiej Burza (Croatian Storm) z dnia 4 sierpnia 1995 r., Gdy armia chorwacka, wraz z 150 000 żołnierzy, zaatakowała Serbską Krajinę i dokonała czystki etnicznie Serbów. Ci, którzy zorganizowali takie czystki etniczne, a mianowicie operację Storm, byli, podobnie jak, przestępcy z KLA finansowani przez CIA i Albańczycy z całego świata, podkreśla Poggi.

 13. Isia said

  … (11) Panie Pinxit …

  … w Polsce rządzą żydzi, proszę nie nazywać ich Polakami – bo etniczni Polacy niewiele mają do powiedzenia we własnym Kraju … Pan świadomie zaciera tę różnicę, tj. różnicę między obywatelem polskim a etnicznym Polakiem – według pańskiej narracji wszyscy obywatele polscy są Polakami … we wszystkich pańskich wypowiedziach, jakie czytałam, jako odpowiedzialni występują Polacy, nie żydzi, choć wiadomo, że w Polsce rządzi żydostwo – i niech Pan nie powołuje się na tę farsę wyborczą, bo to żenujące … więc jeszcze raz powtórzę: żyd z obywatelstwem polskim n i e jest Polakiem, podobnie przedstawiciel innej mniejszości (Niemiec, tzw. ukrainiec etc.) z obywatelstwem polskim także nie jest Polakiem …

 14. Pinxit said

  13
  Isia
  Polscy zolnierze i polska policja w Kosowie to NIE sa zydzi!!!
  Zaden Polak nie powinien byc w Kosowie.
  Az do rzygania powtarza pani swoje..
  W Czechach i na Wegrzech tez sa zydzi. Cala fura.
  Ale Czesi nie zgodzili sie napasc na Jugoslawie mimo, ze sa w NATO. Wegrzy tez nie.

  Ja nie bronie zydow bo akurat zydowka Madeline Albright jest praktycznie wlascicielka Kosowa. I tego calego burdelu w Kosowie. Ale jej nikt nie smie krytykowac.

  Ale Sikorski nie jest zydem a wysylal wojska i do Jugoslawii i do Libii.
  Jakos pani o nim nie wspomina. Chroni pani tych Polakow, ktorzy sa winni?
  Takie anonimowe pieprzenie w bambus mnie wkurza bo zrzuca odpowiedzialnosc z Polakow, ktorzy sercem i dusza popierali wyzwolenie Kosowa.
  Prosze uczciwie odpowiedziec. Uczciwie:
  Czy ci wszyscy w Polsce teraz, ktorzy nienawidza Rosjan i Putina to same zydy?
  Polakowi jak zyd kaze mordowac Slowian to polezie i bedzie mordowac Slowian.
  Tak zrobili Polacy w Doniecku. Czego tam polskie wojsko szukalo na lotnisku w Doniecku??
  Przeciez zydzi nie ida na pierwsza linie frontu!!.
  Ukraincy mieli odwage przejsc na strone Krymu. 18 tysiecy ukrainskich zolnierzy poparlo Donbas.
  Dlaczego Polacy nie potrafia powiedziec NIE!?.

  Takie biadolenie wiecznie ANONIMOWO „to nie my to zydzi” po prostu robi z nas bezwolnych debilow, ktorzy nie potrafia nawet stanac w szeregu przed wiezieniem, w ktorym nielegalnie przetrzymuje sie Piskorskiego.
  Jeszcze jakis palant mnie opieprzyl, ze to zydzi zamkneli Piskorskiego to niech go zydzi wypuszczczaja!!.
  Taki sam madry jak pani.

  Kiedys bylismy bohaterami.
  Jak zyda Michnika aresztowali w 1968 roku to pol Polski wyszlo na ulice. I musieli go wypuscic.

  Teraz lizemy dupe tym, ktorzy chca nas wykonczyc.
  Dlaczego tylu POLAKOW nienawidzi innych Slowian? Czy juz wszyscy jestesmy zazydzeni??

  A co o nas pisza Czesi?

  „Hm, prodejní Poláci….jako vždy” – Polacy sprzedawczykami, jak zawsze.

 15. Boydar said

  Panie Pinxit, niech Pan przypomni sobie i nam procedurę wyjazdu do Kosowa … a co do „Sikorskiego”, nie rozumiem po co się Pan ośmiesza …
  Polecam też lekturę …
  https://wolnelektury.pl/media/book/pdf/mickiewicz-bajki-chlop-i-zmija.pdf

 16. markglogg said

  Marucha @ napisał:

  (Islam) Jest religią stworzoną przez żydowskich rabinów, dopasowaną do dość prymitywnej mentalności tamtych ludów.
  Dlatego jej wyznawcy tak łatwo stają się narzędziem w ręku Żydów.

  Ja tutaj wskażę tylko dwie istotne różnice między Koranem a Starym oraz Nowym Testamentem:

  1. W ST Abram (później nazwany Abrahamem) na wezwanie Boga CHCE ZABIĆ – i usmażyć na wolnym ogniu – swego syna pierworodnego Izaaka. I czyni wszystko po temu by to „wezwanie boga” zrealizować:

  – a w Koranie Abraham opowiada swemu synowi Izaakowi, że miał taki STRASZNY SEN, że Bóg nakazał mu go „na ofiarę” zamordować i usmażyć.

  2. W Nowym Testamencie mamy opisy STRASZNEJ MĘKI ukrzyżowania Jezusa Chrystusa, w kościołach i na terenach przykościelnych mamy zawsze 14 stacji Męki Krzyżowej:

  – a w Koranie Mahomet przekonywuje czytających te księgę – zresztą wg. mnie bardzo elegancko, poetycznie napisaną i Historii Grzechu Pierworodnego nie znającą – że apostołom TYLKO SIĘ ZDAWAŁO, ROIŁO, że Jezus został ukrzyżowany.

  No i powiedz mi, koteczku, która religia jest bardziej HUMANITARNA oraz RACJONALNA, ta z Ksiąg Starego oraz Nowego Testamentu, czy ta z księgi Koranem zwanej?

 17. Boydar said

  Racjonalne to jest przedstawienie co robią żydzi z ofiarą, nad którą mają przewagę fizyczną. A humanitarnym jest ukamienowanie zgwałconej córki; po co ma cierpieć negatywnymi wspomnieniami.

  Poza tym, gdyby Stary Testament był wymysłem żydów, wolny ogień byłby przeznaczeniem Izaaka bez wcześniejszego zabijania – Mamonowi wrzucano dzieci żywcem. Cywilizacja starożytnego wschodu jeśli miała zostać ugotowana, a miała, to z wyczuciem nastrojów.

 18. Isia said

  … (14) Panie Pinxit …

  … przede wszystkim … pańska wypowiedź jest niezbyt taktowna i uprzejma … Pan zapomina się, ale to Pana w niczym nie usprawiedliwia … takie „męskie” rozmowy, z użyciem wulgaryzmów, może Pan prowadzić z Panami, nie z Paniami, w szczególności ze mną – w moim pojęciu to brak dobrego wychowania, brak kultury osobistej … dla mnie nie jest Pan Polakiem – w naszej, p o l s k i e j kulturze Panowie, zwracając się do Pań, są pełni kurtuazji, uprzejmości i życzliwości … poza tym, proszę wybaczyć, ale pańskie krętackie wypowiedzi mają dla mnie wydźwięk antypolski – niechętny, a nawet wrogi Polakom …

  … do Pana nie przemawiają żadne racjonalne, rzeczowe argumenty – albo nie odpowiada Pan wcale, albo wymijająco, przy tym „rozmywając” sedno rozmowy, przeskakując na inne tematy – jednym słowem unika Pan jednoznacznej, wyraźnej odpowiedzi na konkretnie przedstawiony problem … to tyle, pokrótce, odnośnie pańskich mało merytorycznych wypowiedzi …

 19. Isia said

  … (15) Panie Boydarze …

  … dziękuję za wsparcie 🙂 … cieszę się, że Pan „wrócił”, brakowało tu Pana 🙂 …

 20. Boydar said

  Miło mi, choć trudno uwierzyć … 🙂

  Znikam znowu, może tydzień, może krócej. Do do.

 21. Pinxit said

  19
  Isia
  Jakby pani ubili w Jugoslawii rodzine – spiewalaby pani zupelnie inaczej.
  To zgroza miec kazde usprawiedliwienie na udzial w napasci na inne narody.

 22. semperparatus said

  Re.21 Pan Pinxit ma całkowitą rację…niestety…Większość Polaków dała się skorumpować żydowskiemu „zachodowi”…Zadecydował tu może-brak narodowej elity…wymordowanej wcześniej przez bolszewickich i hitlerowskich oprawców…

 23. Pinxit said

  18
  Isia

  Prawde mowiac zdumiewa nie tylko brak wyobrazni ale i wiedzy historycznej.
  Uczyli mnie, ze patriotyzm musi byc podparty wiadomosciami z historii bo naszym obowiazkiem jest unikanie bledow histori, ktore doprowadzily do polskiej tragedii.

  Pani pewnie uwaza, ze polscy szwolerzerowie pod Samosierra to tez byli zydzi, ktorzy mordowali Hiszpanow broniacych wlasnej ojczyzny. Zginelo wtedy bardzo duzo zydow-Polakow na chwale Napoleona, a na Haiti poszlismy tez pomagac Napoleonowi w „wyzwalaniu narodow”.
  No i polscy zydzi polecieli za Napoleonem na Moskwe. I do tej pory mamy pretensje do Rosji ze nam i car Mikolaj i okrutny Stalin ratowali panstwo polskie.
  Ja juz nie chce przypominac gdzie polskie ulany (zydowski oddzial?) lecialy zeby dopasc Moskwe.
  No i zydzi to ci, ktorzy w 1938 roku kazali nam kochac Niemcow.

  Pani Isiu .
  Litosci.

  Jest to zwyczajnie hanba, ze polskie oddzialy razem z Ukraincami bronia islamistow z Kosowa i nie pozwlaja Serbom bronic wlasnego kraju.
  Czy to naprawde takie trudne?
  My teraz kochamy Amerykanoiw i razem z Ukrami i Jankesami „siedzimy” w Kosowie jak we wlasnym kraju. Prosze posluchac co polskie wojsko spiewa!
  Czy pani w ogole wie o czym pisze??
  My powinnismy bronic Serbow, bo to jedyny narod, ktory walczyl z islamistami w Europie!!
  Nikt im nie pomogl!!!! I dalej polskie wojsko broni islamistow przeciwo Serbom a jakas pani Isia mnie posadza o „nietaktowne wypowiedzi” .Przeciez to bigoteria!

  Moze po polsku zrozumie: Kosowo jest serbskie, nie polskie. Tak jak Gniezdno nie jest serbskie tylko polskie. I zaden Serb nie ma prawa pilnowac Gniezdna przed Polakami. Nawet gdyby mu Niemcy kazali!
  Czy to tak trudno zrozumiec?

  Aleksander Jabłonowski USA żyje z wojny. Krym jest Rosyjski a Kosowo Serbskie – YouTub

  Kosovo 1999 r.-18 BBD-SZ. – YouTube

  I jakby to byla rodzinna ziemia – spiewa zydowka, po zydowsku!

  POLSCY ŻOŁNIERZE W KOSOWIE, część 1 – YouTube

  cudne – Ukraincy z Polakami bronia islamistowi handlarzy nerek!

  Żołnierze z Lublina jadą do Kosowa – YouTube
  same zydy- widac po twarzach:

  POLSCY ŻOŁNIERZE W KOSOWIE, część 1 – YouTube

  Serbowie protestuja pokojowo? To co tam Polacy robia?

  Kosowo. KFOR – YouTube

  Przed kim sie bronia?
  przed Serbami? Same zydy?

  Same zydy na uslugach Hameryki.
  Polish GROM bad ass mofos good read – Page 1 – AR15.COM

  http://www.ar15.com/forums/t_1_5/577417_.html&page=1

 24. Marucha said

  Pani Isia nie chce dopuścić do świadomości, iż Polacy stali się narodem niewiele różniącym się od Żydów. Upadek zaczął się 300 lat temu.
  Nasza piękna historia nijak się nie odnosi do naszej brzydkiej teraźniejszości.
  Polska i jej naród znajdują się w stanie upadku.
  Nasze dobre cechy niemal zanikły, za to pojawiły się cechy paskudne.

 25. markglogg said

  Ad Semperparatus said

  Re.21 Pan Pinxit ma całkowitą rację…niestety…Większość Polaków dała się skorumpować żydowskiemu „zachodowi”

  W jaki sposób do tej korupcji Większości Polaków doszło? Ponoć jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów:

 26. revers said

  Organizacje globalistow ida dalej , Islam najbardziej pokojowa religia swiata wg. UNESCO …

  http://teoinfo.com/2017/07/08/unesco/

  a papiez Franek wzywa dpod grozba ekskomuniki do subordynacji duchownych kk.

  http://www.truthandaction.org/pope-francis-gives-priests-30-days-clearly-manifest-total-obedience-pope-excommunicated/

 27. semperparatus said

  Re.25 Następny przykład:Agnieszka Radwańska…rdzenna Polka…i podobno katoliczka…na kolejnych Igrzyskach Olimpijskich specjalnie przegrywa swój pierwszy mecz…w fatalnym stylu…z dużo słabszą zawodniczką…po to,żeby zdążyć na dobrze opłacany turniej…chociaż kasy ma już tyle,że do końca życia nie da rady ich wydać…Co to jest?Czysto żydowskie podejście do życia…obrzydliwa chciwość…
  A gdzie patriotyzm…?Przecież reprezentowanie barw Polski na Olimpiadzie powinno być najwyższym zaszczytem…A Radwańska nie jest odosobnionym przypadkiem…

 28. revers said

  Ali Hammad, protegowany CIA zalozyciel Al Kaidy na Balkanach a takze obozow smierci dla Serbow gdzie poddawano serbow torturom w tym operacje na genitaliach.

  https://theremustbejustice.wordpress.com/2013/11/30/ali-hammad-former-al-qaeda-warrior-in-bosnia-we-were-torturing-serbs-in-concentrattion-camps-we-hammered-the-serbs-alive-drove-rusty-nails-through-their-genitals/

  https://theremustbejustice.files.wordpress.com/2013/11/mudzahedin.jpg?w=594&h=412

  Na zdjeciu Semsudin Mehmedović z glowami zolnierzy serbskich Momira Mitrovica, Predraga Knezevica lub ktoregos z nich, dzis szanowany poel Bosi i herzowiny, a moze nawet juz Europarlamentu.

 29. revers said

  censor 28
  .https://theremustbejustice.files.wordpress.com/2013/11/mudzahedin.jpg

 30. Isia said

  … (21, 23) Panie Pinxit …

  … pańskie wypowiedzi, w całej rozciągłości, potwierdzają moją wcześniejszą opinię o Panu i pańskich wpisach (18) … a co do poruszonego przez Pana tematu – przytoczę tu zdanie Pana Boydara (15) „Panie Pinxit, niech Pan przypomni sobie i nam procedurę wyjazdu do Kosowa … a co do „Sikorskiego”, nie rozumiem po co się Pan ośmiesza” … niewątpliwie odpowie Pan na wezwanie Pana Boydara i przypomni nam tę procedurę, będzie to z korzyścią dla nas wszystkich, dla Pana też … poza tym … Pan wybaczy, ale zgrozą jest to, co Pan wypisuje – z Pana jest niezły manipulator, ale nie dość zręczny, by nie widzieć, że pańskie teksty są „szyte zbyt grubymi nićmi” … dokładnie wiem, o czym mówię i proszę mi nie wmawiać czegoś, czego w ogóle w swych wypowiedziach nie poruszałam … w przeciwieństwie do Pana wyrażam się ściśle na temat, w sposób jasny i rzeczowy …

 31. Isia said

  … (24) Panie Gospodarzu …
  … pozwolę sobie mieć całkowicie inne zdanie … jesteśmy, my Polacy, Wielkim Narodem ,,, a świadectwem wielkości Polaków są chociażby tak wspaniali ludzie i wielcy bohaterowie jak:
  rotmistrz Witold Pilecki, płk Łukasz Ciepliński, wspominany niedawno tutaj gen. Stanisław „Burza” Karliński i wielu, wielu innych … nie tylko wojskowi … wcześniej, światowej sławy podróżnik i odkrywca Paweł Edmund Strzelecki, podobnie wielki badacz Syberii, geolog, przyrodnik Jan Czerski, zesłaniec … nie sposób wymienić wszystkich … proszę nie porównywać Polaków z żydostwem, które od dawien dawna zaciekle niszczy nasz Polski Naród …

  ——
  Byliśmy wielkim narodem. Już od dawna nie jesteśmy.
  Przykro mi.
  Amicus Plato sed magis amica veritas.
  Admin

 32. Boydar said

  My dalej jesteśmy wielkim narodem, Panie Gajowy. Problem jest w tym, że zostało nas tak niewielu, że praktycznie nas nie widać. A to co widać to jest to, co już wielokrotnie precyzował Pan Roman. Amicus Plato, sed magis amica veritas 🙂

 33. revers said

  w mojej okolicy rosna jak grzyby pod deszczu zaklady pogrzebowe i ich filie, chyba wielkie narodowe heven czeka, bo juz polskiego blekitnego nieba zabraklo i polskich nazw zakladow i urzedow..

 34. Isia said

  … Panie Gospodarzu …

  … pozwolę sobie zadedykować Panu i wszystkim Polakom tę mądrą, łacińską sentencję:

  D U M S P I R O, S P E R O*

  * dopóki oddycham, nie tracę nadziei …

 35. Peryskop said

  Szanowny Panie Marucho, nie kładłbym lachy na Lachach 🙂

  Re 16
  Czyż nie wszystkie religie bazują na snach i urojeniach ?

  (… dalej wycięto…)

  Za takie właśnie wypowiedzi, Peryskopie, powinieneś być WYPIERDOLOLONY z tego forum raz na zawsze.
  Admin

 36. Cyborg said

  Szanowni, ponizanie siebie samego jest szkodliwe dla równowagi i rozwoju.

  Pan Gajowy chce sie samobiczowac, to prosze bardzo, ale uogólnianie tego do wszystkich Polaków i Polski to przesada.

  ——-
  Ależ nie uogólniam. Wciąż dostrzegam w Polsce śladową obecność Polaków. Choćby w gajówce.
  Admin

 37. Pinxit said

  30
  Isia
  W sposob scisle jasny i rzeczowy prosze mi wytlumaczyc w czym sie niescisle wyrazam.

  Tyle samo moze byc w polskiej historii bohaterow co i sprzedawczykow.
  Klopot w tym, ze zdrajcy zawsze mieli wiekszy wplyw na dzieje Polski niz bohaterowie, ktorzy zgineli bez wiesci.

  Ja rozumiem sztandary, styl wiecowy i hura patriotyzm i nadymany nacjonalizm, ktory nie nalezy mylic z poczuciem godnosci narodowej.. Wszystkich nas tym karmili od dziecinstwa.
  W wieku dojrzalym czas na zadume.
  Pani jeszcze raczkuje w pieluszkach.

  I taki pusty omlot slomy i klepanie zdartych frazesow w niczym nie pomaga.
  Nam sie nalezy otrzasnac z samouwielbienia i popatrzec trzezwo na to, co sie wokol nas dzieje.
  Wpadli na to Chinczycy po wojnie opiumowej i rewolucji kulturalnej.
  A my ciagle robimy za chochola historii.

  No to moze mi pani teraz wyjasni, co robili Polacy pod Samosierra? Jaka tesknota ich tam zawlokla?

  A gdy chodzi o Strzeleckiego to niech sie pani przestanie wyglupiac.
  W zyciu by nie zrobil w Polsce zadnej kariery, gdyby nie byl czlonkiem Brytyjskiego Towarzystwa i wlasciwie byl angielskim odkrywca i angielskim podroznikiem.. Z cala pewnoscia jest slawnym Polakiem, bo nazwal Gore Kosciuszki, ale napewno nie jest polskim bohaterem. Zrobil duzo wiecej dla Anglii niz dla Polski.

  Trzeba miec ogromny kompleks niedowartosciowania, zeby bac sie wlasnej historii.

 38. Peryskop said

  Re 35

  Zamiast oferowania bycia WYPIERDOLOLONYm z tego forum raz na zawsze, należy wpierw poczytać Stary Testament i ocenić jak wiele skutków brzemiennych dla ludzkości wynikło z urojeń sennych i złudzeń opisanych tamże.

  Bo czyż poniższe fundamenty naszej [aby na pewno naszej ?] religii nie bazują na snach, urojeniach i fałszerstwach ?

  Wpływowy w USA historyk Albert Lindeman uzasadniając „nadreprezentatywność” Żydów w kluczowych sektorach, jak media, polityka, finansjera, zarządzanie, prawo, medycyna, nauka, edukacja – genezę siły Żydostwa wyprowadził od biblijnego konfliktu dwu braci: Ezawa i Jakuba [Lindemann A. Esau’s Tears: Modern Anti-Semitism and the Rise of the Jews. 1997].

  Zapowiedzianą w Biblii przez „Pana” dominację szczepu młodszego brata-bliźniaka nad sprowadzonym do roli sług potomstwem jego starszego brata można by rzeczywiście interpretować na korzyść Jakuba (i zstępnych), który urodził się jako drugi, trzymając za piętę starszego Ezawa [Księga Rodzaju 25, 19-28].

  Ale wystarczy przeczytać kolejne wersety, ażeby popaść w zwątpienie: wygłodniały Ezaw pod presją młodszego brata zrzekł się pierworództwa na rzecz Jakuba, za co dostał od niego miskę soczewicy oraz kawałek chleba [Rdz 25, 29-34].

  Dla młodszego Jakuba status pierworodnego oznaczał doraźne korzyści, ale przecież kupując tenże status za miskę zupy zanegował tym obiecaną Rebece dla potomków Jakuba pozycję panów w stosunku do potomnych Ezawa!

  Potem jeszcze Jakub wyłudził podstępem od Izaaka – ich umierającego ojca – błogosławieństwa dla syna pierworodnego po podszyciu się pod Ezawa w kamuflażu z zastosowaniem koźlęcej skóry [Rdz 27, 1-45]. W tym podstępie czynny udział miała ich matka Rebeka, o której Biblia podaje, że była „bardzo piękna” [Rdz 26, 7] oraz że kochała syna Jakuba, podczas gdy ojciec preferował Ezawa [Rdz 25, 28].

  Znamienne, że oba powołane tu kontrowersyjne, bo podstępne postępki Jakuba nie są teraz przez historyków oraz doktrynerów chętnie przywoływane, ani dyskutowane, bowiem nie stawiają w dobrym świetle ani ojca narodów „wybranych” Jakuba, ani jego matki Rebeki. A wobec owych oszustw przepowiednia jest tylko wstydliwym mitem. MITEM !

  Nie mam intencji dezawuowania ksiąg uznawanych za święte. Czytam je, wnioskuję i pytam czy zasadne są oficjalne doktryny – tu i ówdzie państwowe – oparte na mitologicznych legendach, w których – co znamienne, kluczowe decyzje „Pana” zostały przekazane za pośrednictwem pojedynczych osób, osobiście zainteresowanych przepowiedniami pomyślnymi dla nich i dla ich potomstwa?

  Genesis nie wyjaśnia, w jaki sposób Rebeka „poszła do Pana”, ażeby uzyskać tę znamienną przepowiednię o dominacji potomków swego młodszego syna. Wiarygodność tego fragmentu Starego Testamentu jest niska z uwagi na jednoosobowość źródła informacji, które jak dalsze postępowanie Rebeki wykazało rzetelnym nie było.

  Zakładając brak złej woli – czy nie nastąpił aby przypadek tego typu, iż w umyśle pięknej kobiety, będącej w stanie odmiennym, mogło się pojawić pod wpływem emocji zwidzenie, które jednak spowodowało całkiem realną kaskadę wydarzeń dziejowych, będącą wciąż i dziś źródłem niepotrzebnych, a tragicznych konfliktów?

  Ponadto czy można było wierzyć Jakubowi, iż bez świadków stoczył zwycięski „pojedynek z Bogiem”, po którym Bóg zmuszony przez Jakuba – pobłogosławił go i nadał mu imię „Izrael” tj. „walczący z Bogiem” [Rdz 32, 25-33]?

  Podczas tej walki „Bóg” uszkodził Jakubowi „staw biodrowy”, i choć dla upamiętnienia tamtego zwycięstwa dziś Izraelici unikają ponoć spożywania ścięgien stawu biodrowego (a czy tak wielu lubi jeść ścięgna?), jednak sformułowanie to można interpretować rozmaicie, bowiem w Biblii „biodro” oznacza też „układ rozrodczy”.

  [są opinie, że karą dla rodu Jakubowego za tamtą walkę z Bogiem są choroby dziedziczone wśród Żydów – w tym dość częste wodogłowie tzn skaza białkowa Tay-Sachs-Disease]

  Okoliczności pojedynku Jakuba z „Bogiem” są niejasne, bo i trudno uwierzyć, ażeby Bóg zechciał przystąpić do walki z człowiekiem wręcz bojaźliwym, lękającym się swojego brata-bliźniaka [Rdz 32, 7-8], ażeby następnie z tej walki Bóg nie wyszedł zwycięsko, i aby przyznał o świcie, że nie wie, jak Jakub ma na imię, a wreszcie ażeby ulec presji Jakuba oraz udzielić mu wymuszonego w ten sposób błogosławieństwa.

  Co to za „Bóg”? Przecież to nie są chyba przymioty Boga wszechmocnego. Więc trudno się dziwić, że owa postać występuje w tej przypowieści pod trzema określeniami: jako „ktoś”, jako „anioł”, a nad ranem, gdy osłabł, to jednak już jako „Bóg”. Bóg wszechmocny osłabł nad ranem? Może raczej gdy nad ranem Jakub przebudził się – jego sen o potędze prysł?

  Autorzy tej księgi Starego Testamentu mieli zapewne z opisanym epizodem kłopot, jeśli potem „Bóg wszechmocny” ponownie objawił się Jakubowi tet a tet, ażeby ponownie nadać mu imię „Izrael”, również bez świadków i w równie niejasnych, choć jakby w mniej kontrowersyjnych okolicznościach, bo bez walki, i z wiedzą, że Jakub nazywał się Jakub, a więc poprzednia zmiana imienia była jednak nieskuteczna.

  Tym razem także z kolejną obietnicą, że z Jakuba „powstanie naród i wiele narodów”, a z „biodra” jego wyjdą królowie [Rdz 35, 9-15]. Zatem to nie tylko ten nasz JEDYNY, ale jednak i wiele narodów. Jak to rozumieć? I czy warto starać się o zrozumienie zjaw w umyśle człowieka, który zwykł konfabulować z premedytacją?

  Być może kluczem do interpretacji biblijnych wersji wydarzeń jest to, że ważne „proroctwa” zachodzą tam w trakcie snu, w formie marzeń sennych. Będąca częstym motywem w literaturze, a również w sztuce, przypowieść podaje, że Jakub śpiąc z głową na kamieniu „zobaczył” w marzeniach sennych drabinę sięgającą aż do niebios, z aniołami na jej szczeblach.

  Jakub w ten sam sposób miał także kontakt z Bogiem, który rzekomo przyobiecał mu wtedy jego potomstwu tereny do zasiedlenia i przyobiecał przyszłe sukcesy w dziedzinie prokreacji oraz ekspansji [Rdz 28, 10-22].

  Ludowe przysłowie ujmuje tego typu zjawiska wprost:
  „Czego kto pragnie na jawi, to mu sen przed oczy stawi.”

  Ów epizod cudownego „ukazania się Boga” jest powtórnie wspomniany siedem rozdziałów dalej [Rdz 35, 6-7], ale co
  z n a m i e n n e już bez zaznaczenia, że był to przecież tylko sen!

  A więc czytelnik/czka tego fragmentu Biblii może odnieść mylne przekonanie jakoby opisane objawienie odbyło się naprawdę, a nie jedynie w sennym i bardzo utrapionym umyśle patriarchy Jakuba. Utrapionym – to wiadomo, bowiem o tym stanie Stary Testament mówi wielokrotnie – niepokojami i przerażeniem wobec perspektywy ponownego spotkania się ze starszym bratem-bliźniakiem, prawdopodobnie wskutek wyrzutów sumienia Jakuba wobec Ezawa oraz ich ojca.

  Skoro w Starym Testamencie przyjęto wykazany powyżej sposób relacjonowania zdarzeń, to uprawnione jest chyba także założenie, że wspomniane wcześniej Rebeki „pójście do Pana” po wyrocznię, który z jej synów będzie panem, a który jego sługą – i to wraz z ich potomnymi [Rdz 25, 23-26] – mogło się odbyć w ten sam sposób, tzn. że Rebeka poszła nie tyle „do Pana” ale… spać, a doznane marzenia senne mogła po przebudzeniu potraktować jako objawienie oraz konsekwentnie przyjąć wyśnione sobie słowa jako obowiązującą wyrocznię, pochodzącą od samego Boga.

  W wydarzeniach, które nastąpiły potem psycholog mógłby dopatrzyć się u Rebeki, oraz u jej potomnych, klasycznego przykładu tzw. „samospełniającego się proroctwa” – zjawiska psychologicznego w następstwie imperatywu stymulowanego nasyconymi emocjami stosunkami międzyludzkimi [Aronson E. i in. Psychologia społeczna, Serce i umysł. 1994].

  Izaak modlił się do Boga przez 19 lat za Rebekę o wydanie potomstwa i to jest bardziej realne, niż pójście Rebeki „do Pana” [Rdz 25, 20-26]. Co znamienne, Izaak otrzymał „od Pana” przyrzeczenia „oddania wszystkich tych ziem” … „tobie i twemu potomstwu”… „rozmnożę potomstwo twe” oraz „wszystkie ludy ziemi będą sobie życzyć szczęścia {jakie jest udziałem} twego potomstwa” [Rdz 26, 1-4], bez jakiejkolwiek dyskryminacji potomków Ezawa.

  Powtórne objawienie i ponowione przez „Pana” przyrzeczenie Izaakowi „rozmnażania twojego potomstwa” [Rdz 26, 24-22] również nie zawiera jakiejkolwiek uwagi, jakoby jego potomstwo po Ezawie miało służyć jego potomstwu po Jakubie. A więc brakuje tu potwierdzenia komplementarnej części obietnic „Pana”, odebranych ponoć przez Rebekę i lansowanych teraz w tej wersji przez amerykańsko-żydowskiego historyka Lindemana.

  Kluczem zapasowym dla rozumienia starotestamentowych wydarzeń może być szczególne nazewnictwo. Mianowicie podczas ucieczki patriarchy Jakuba przed swoim bratem oszukanym przez niego dwukrotnie, „Pan” miał podobno ukazać się Jakubowi dosłownie na luzie, bowiem okolicę tę nazwano „Luz” – aż do czasu, gdy Jakub nadał jej nową nazwę El-Betel [Rdz 35, 6-7].

  Ta interpretacja to żart nazewniczo-sytuacyjny ale problem jest bardzo poważny. Bo czy wobec cytowanych przykładów można wykluczyć kreatywność „zainteresowanych” przy spisywaniu post factum Biblii?

  Czyż nie zastanawia fakt, że już w czasach biblijnych „reporter przy tym był”, ale w szczególnym ustawieniu – jak bywa zazwyczaj i dziś – bo po „naszej” stronie?

  Opisano dzieje, wizje, sny Rebeki, Jakuba oraz ich potomków, a wzmianki o jego starszym bracie-bliźniaku Ezawie pojawiły się w kontekście spotkania z Jakubem, gdy Jakub okazywał przerażenie i uniżoność, najwidoczniej wobec krzywd, jakie bratu uczynił? Czy losy oraz sny Ezawa – bardziej od Jakuba uczciwego i męskiego, owłosionego myśliwego – były mniej ciekawe, nie warte spisania dla potomnych?

  Bez samodzielnego zapoznania się z Biblią trudno zrozumieć wiele zjawisk współczesnych.

  W rewanżu za wyzysk Jakub okradał swojego teścia Labana (z wykorzystaniem starożytnej inżynierii genetycznej z użyciem odpowiednio obrzezanych patyczków [Rdz 30, 25-43]).

  Dziewięciu synów Jakuba – działając wspólnie i w porozumieniu – sprzedało najmłodszego brata do egipskiej niewoli, i aby zrobić wrażenie jakoby Józefa rozszarpał drapieżnik – pokazali ojcu szaty jego ukochanego syna pomazane koźlą krwią [Rdz 37, 1-36].

  Czy takie poczynania założycieli narodu „wybranego” nie były zachętą dla wyznawców Genesis do kupczenia czym- i kim-kolwiek dla bogacenia się, oszukując brata, ojca, męża, syna, teścia?

  Dlaczego „Pan” dyktując na górze Synaj Mojżeszowi drugą wersję Dekalogu pominął przykazanie „Nie kłam” [Wj 34, 14-26]? Czy może Mojżesz zapomniał je tylko, kiedy schodził z góry w samotności? Bo przecież nikt myślący nie da sobie wmówić, że „Nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu” jest równoważne z krótkim „NIE KŁAM” !

  Brak przykazania „NIE KŁAM” jest źródłem wielu nieszczęść na Ziemi, o czym można się przekonać nie tylko z oglądu spraw wokoło, lecz także z wymowy artykułu „Egipska Tora” :

  https://marucha.wordpress.com/2011/10/24/egipska-tora/

  Tamże w dyskusji w #85 Marucha said 2011-10-27:
  W Starym Testamencie to jedynie ma wartość dla katolików, co zapowiada nadejście Chrystusa. Reszta to w zasadzie żydowskie bajeczki.
  Nowy Testament jest podstawą naszej wiary, a nie jakieś historie o mordowaniu napotykanych po drodze plemion, nagminnych oszustwach i kradzieżach, kazirodztwie itd.

  Niby racja.
  Ale trudno się z taką interpretacją zgodzić wiedząc, że Stary Testament w CAŁOŚCI i BEZ WYJĄTKÓW zaliczono do Pisma Świętego, przez co stał się częścią Magisterium KRK,
  gdyż zawiera przykazania Dekalogu, a z jego treści wywodzone są idee brzemienne w skutkach dla ludzkości.

  Kto twierdzi inaczej jest pragmatykiem ale i tzw. heretykiem.

 39. Peryskop said

  cd 35

  Re 25
  …Ponoć jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów…

  Nie zdjęcie a obraz (wg oryginału chińskiego) ale i ono mówi !

  Boć tu Ronald R. z odrąbanym lewym ramieniem.
  WHAT & WHO NEXT ?

  Re 28
  Uwaga, bo to „foto” śmierdzi jak każdy fotomontaż.

  Re 8 i 12
  MatkoPolko – szacun ponownie 

  Jednak pooki co propaganda rulez.

  Niektóre fakty dla przypomnienia :
  Dr Paul Joseph Goebbels (1897-1945) swoją wiedzę o manipulacji czerpał z książki „Propaganda”. Napisał ją w roku 1928 dr Edward Louis Bernays (1891-1995) – kolejna wpływowa postać ze staro-zakonnych sfer Wiednia, prawnuk naczelnego rabina Hamburga, siostrzeniec dr Zygmunta Freuda i mąż Doris Elsy Fleischman (1891-1980), która ostentacyjnie zachowała rodowe nazwisko. Lecz skoro zmarła na udar, to wg GNM dr Hamera znaczyłoby, że dopędziło ją subiektywne odczucie „stracić twarz’ / ’wyjść na głupa”.

  [Figlarny los zrządził, że w 1987 roku nie znając jeszcze dorobku Edwarda B. byłem w Bostonie gościem ich córki dr Doris Held i miałem możliwość odwiedzenia jego domu
  – też w Bostonie, ale nie spotkaliśmy się, bo on w wieku 96 lat przebywał już w domu opieki. A dożył 103 ! – przyp. Pery]

  Jako twórca nowego przemysłu Public Relations Bernays bywa słusznie nazywany ‘ojcem przekrętów’, bowiem ‘osiągnięciami’ na polu podstępnej dezinformacji walnie przyczynił się do wielo-płaszczyznowego kryzysu w skali globalnej poprzez pozbawienie społeczeństw kontroli nad biegiem wydarzeń, a także – niestety – w znacznej mierze do utraty kontroli człowieka nad samym sobą 😦

  W PR i w reklamie wykorzystuje się wyrafinowaną wiedzę naukową, a także słabości ludzkiej psychiki – w tym celowo rozboojane emocje [czy nie pora ażeby to sqr…syństwo nazwać emocjonalizmem ? – przyp. Pery].

  Toż to wyrafinowany sposób na istny rozbooj !

  Techniki PR są najskuteczniejsze wtedy, kiedy ludzie nawet nie orientują się, że są poddawani ich działaniu.

  Przecież i przeciętny oglądacz telavizji łyka i nawet nie zdaje sobie sprawy, że PR jest kontynuacją propagandy hitlerowskiej.
  Bernays otwarcie potwierdził ten fakt osobiście w filmie ”How Propaganda Became Known As Public Relations„ :
  – Gdy wróciłem do USA miałem przekonanie, że jeżeli można użyć propagandy w czasie wojny, to można jej także użyć w czasie pokoju. Ale słowo „propaganda” byłoby niewłaściwe ponieważ Niemcy go używali, dlatego to co zrobiłem, to były poszukiwania jakichś innych słów. I tak znaleźliśmy słowa „public relations”…

  W przełomowym roku 1913 :
  (1) bankierzy przejęli Amerykę ustanawiając tam prywatny bank Federal Reserve (FED) z prawem emisji dolara out-of-thin-air;
  (2) nieco wcześniej w Londynie powstał think-tank ‚Wellington House’ finansowany przez Windsors, Rothschilds, Rockefellers & Milner Group – w roku 1921 przekształcony w matecznik PR pod nazwą „Tavistock Institute of Human Relations”.

  Tamże Bernays’a wspierał m.in. dziennikarz o chazarsko-tEUtońskich korzeniach Walter Lippmann (1889-1974), doradca prezydentów USA, 2-krotny laureat Pulitzera, autor chutzpiarskich terminów-narzędzi „zimna wojna”, „stereotyp” itp.

  UWAGA : Lippmann wykorzystywał fakt, że ludzie dokonują ocen na pół-prawdach, zanim jeszcze zapoznają się z definicjami pojęć i szczegółami wydarzeń czy zjawisk, ale kierując się uproszczoną symboliką i stereotypami – tj opiniami puszczanymi w obieg przez media.

  Genezą powstania Wellington House była potrzeba przeorientowania poglądów Brytyjczyków i Amerykanów, ażeby pozbyli się pacyfistycznych ideałów i byli gotowi do wojny z Niemcami. Jak wiadomo ten plan się powiódł, a także następny plan zrealizowany już przez Tavistock – rozkołysania nastrojów społecznych dla rozpętania II w.ś.

  Dr Oswald Spengler (1880-1936) z Niemiec w książce ‚Upadek Zachodu’ (1923) przestrzegał przed zatraceniem zasad kultury klasycznej – w tym przed erozją protekcji kobiet* i etnicznymi przemieszaniami . To on jest autorem określenia „kolorowa rewolucja”. A w roku 1937 Tavistock przejął tezy tej książki jako swój program osłabiania cywilizacji dla wprowadzenia globalizmu z kadłubowym rządem NWO.

  Feminizm z kilku względów jest społecznie destrukcyjny, ale :

  *uwaga :
  status kobiet u Etrusków był wysoki, a mimo to lud ten wyginął !

  I tu wyłania się dylemat : jak ocenić dorobek dr Spenglera ?
  Czy to był przezorny humanista – czy zdrajca ?
  Brytyjczycy mają – obok Niemców – szczególną pasję do eugeniki. Bo owe oba żywioły są jedne „anglo-saxony”.

  Dr John Rawlings Rees (1890-1969) psychiatra i pułkownik armii brytyjskiej od 1920 roku rozwijał w Tavistock Institute program badań nad ofiarami wojny, oraz nad profilowaniem psychologicznym różnych grup etnicznych i religijnych w celu programowania ludzi.
  http://ram.neon24.pl/post/134302,kivunim-gladio-isis-czyli-terroryzm-na-obstalunek

  Od roku 1945 lansował potrzebę wykorzystania traumy psychicznej do sterowania społeczeństwami również w warunkach pokoju. Te idee z Rees’em wdrażał w ramach podstępnego UNESCO kolejny eugenik Sir Julian Sorell Huxley.
  https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html

  Gdy potwierdzono naukowo, że osoby zestresowane są o wiele bardziej podatne na manipulacje, to czyż cyniczni manipulatorzy mogli się powstrzymać przed medialnym generowaniem stresu, lęków, fobii, konfuzji i bezsilności ?

  Właśnie dlatego jesteśmy wciąż wystawiani na negowanie wartości oraz na lawinę katastroficznych wieści, jak tuto z WP :

  Co może spowodować zagładę naszego świata?
  Czy jedna z dziesięciu przedstawionych przyczyn?
  W każdym odcinku naukowcy szczegółowo odnawiają zjawiska i kataklizmy, które mogą zmieść życie z powierzchni naszej planety.
  Serial paradokumentalny „Dzień zagłady” tylko w Telewizji WP! Oglądaj w każdy wtorek i środę o 20:00.
  Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35. … więcej »
  12.07.2017 dzień zagłady, koniec świata, telewizja wp …

  Komentarze Ostatnio aktywne Najnowsze Najwyżej oceniane Najczęściej odpowiadane

  ~szaman 6 godzin i 33 minut temu
  Przestańcie straszyć ludzi. I tak już mają dosyć stresu zaserwowanego przez otaczający świat. Co ma być to będzie i tyle.

 40. Isia said

  … Panie Pinxit …

  … proszę mnie nie prowokować i to w taki, Pan wybaczy, prostacki sposób … pańskie wypowiedzi, w mojej ocenie, są chaotyczne, niespójne, nie poparte rzetelną wiedzą i w konsekwencji mało wartościowe – inaczej mówiąc, Pan manipuluje i wprowadza w błąd …
  ewidentnym tego przykładem jest pańska wypowiedź dotycząca wybitnego polskiego podróżnika, badacza Ameryki i Australii, odkrywcy, Pawła Edmunda Strzeleckiego …

  … proszę odrobić lekcję Panie Pinxit … przypomnę pokrótce, że Paweł Edmund Strzelecki (1797 – 1873), po śmierci księcia Franciszka Sapiehy w 1829 roku (wcześniej zarządzał jego wielkimi dobrami i oszczędzał na przyszłe podróże), otrzymał wielki majątek, który pozwolił mu na wieloletnie podróże po całym świecie – a zatem podróżował na w ł a s n y koszt, cały swój majątek przeznaczając na naukowe wyprawy … w 1834 roku wyruszył z Anglii w 9 – letnią podróż dookoła Ziemi, z której powrócił w 1843 roku, okryty światową sławą … dopiero w 1853 roku, a więc 10 lat po powrocie z wieloletniej podróży, został przyjęty do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego – w uznaniu jego bezsprzecznie wielkich zasług (badacza i odkrywcy) – a więc „kariery”, jak Pan to ujął, w żadnym razie, nie zawdzięczał Anglikom. Polak Paweł Edmund Strzelecki podróżował wyłącznie za własne pieniądze, realizując swoją ogromną pasję poznania świata i jego zasobów … i jest zaliczany, zarówno w Polsce jak i w świecie, do grona polskich odkrywców i badaczy …

 41. revers said

  re39
  obrazek z postu 28 moze byc i fotoszopowo wyeksponowany, bo krazylo po sieci tez zdjecie upchanych dwoch serbskich glow w skrzynce po amuncji z czego jedna odpowiada wygladem jak zdjecie glowy z postu 28.

  Nazwiska serbow w ten sposob potraktowanych przey muhadzewinow nie da sie zfotoszopowac, i na pewno naleza do ubytkow armii serbskiej, byc moze stawiajcej zbyt silny opor na konkretnym odcinku frontu serbsko-bosniackim.

  Rowniez zdjecia z obciecia 12 letniemu chlopcu glowy przez isis w Syrii dlugo traktowano jako retusz, falsyfikat dopuki nie zdementowal tego zdarzenia sam Pentagon.

  Podobne rzeczy dzialy sie w Afganistanie, gdzie specnazowcy uwzali ze sa najlepszymi silami specjalnymi na swiecie, a po samotnym wypadzie w gory Afganistanu i po zbytnim oddaleniu sie od bazy w bezposrednim kontakcie z muhadzewinami oakazywalo sie ze cala komapnie specnazu wyrznieto, masakrujac przy okazji rannych, zywych lub za wczesniej umarlych, zanim nie doszla odsiecz.

 42. Peryskop said

  ad 38 re 35
  po redakcji, redukcji, reedukacji

  Przyznaję się, że taki szybki nie jestem, żeby przez kwadrans od cięcia cenzora do przesłania repliki zrobić analizę kilku rozdziałów ST, lecz posłużyłem się fragmentem swego eseju “Caucasian Race” uskładanego w latach 2006-2009.

  Z grą w tytule słowem “race”, mającym znaczenie jako “rasa” i jako “wyścig”, jako że w okolicach Kaukazu ten wyścig rasowy rasa wybrana zaczęła rozkręcać, aż rozjechał się on po niemal całym globie i doszło do obecnego stanu przed-krytycznego. Bowiem zbliżamy się do przecięcia trasy morderczych rajdów z linią czasu i zakrętem historii.

  Do tamtej analizy korzystałem z „Biblii Tysiąclecia”, wtedy jeszcze nie zdając sobie sprawy, że za taką nazwą, z imprimatur czyli certyfikatem polskojęzycznej świętobliwej ajentury – kryje się kolejny podstępny fortel szkopskiej allochtońskiej propagandy anty-Słowiańskiej.

  Niestety, i ta okoliczność jest adekwatnym nawiązaniem do przedmiotowej tematyki holokaustu Serbów, za który, jak i za wszelkie inne akty ludobójstwa, winę ponoszą ludzie cynicznie wykorzystujący do swych psychopatycznych celów religie bazowane na sianiu strachu, na snach i urojeniach, na czczych objawieniach, na fałszerstwach i na pustych obietnicach.

  Smutne.

Sorry, the comment form is closed at this time.