Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

III RP w kolejnym egzotycznym sojuszu

Posted by Marucha w dniu 2017-07-10 (Poniedziałek)

Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację z października 1939 roku. Hitler odbiera defiladę w zdobytej Warszawie po czym przemawia do tłumu jej mieszkańców, którzy wiwatują na jego cześć i radują się jak dzieci z jego obietnicy wspólnej walki z nazizmem i świetlanej dla nich przyszłości. Na taki scenariusz nie poważyłby się nawet Orwell.[i]

A jednak takie scenariusze pisze dziś samo życie.

Przywódca Zachodniego Imperium, Donald Trump zjawił się niedawno w stolicy III RP. Nie warto wspominać obłędnych bredni, które z tej okazji wydawały z siebie polskojęzyczne medialne prostytutki, a jedynie ograniczyć się do uwielbienia z jakim spotkał się Imperator wśród Polaków. Uwielbiają oni słyszeć z ust wybitnych światowych postaci, jacy to oni są wspaniali i jacy to jeszcze będą wspanialsi jeśli tylko dostosowywać się oni będą do jego zaleceń. Tak było z Janem Pawłem, Bushem [ii] starszym, a teraz z Trumpem.

Przywódca największego na świecie sponsora terroryzmu obiecał Polakom wspólną walkę z………terroryzmem, oraz ze straszną Rosją, która już, już a zagarnie naszą wspaniałą Ojczyznę, obietnica której z radością została przyjęta przez lokalną warszawską agenturę, reprezentowaną przez Dudę, Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło i s-ka..

Zapewnił też dostawy amerykańskiej broni za grube miliardy dolarów, oraz gazu o 80% droższego od rosyjskiego. Wsparł też werbalnie usiłowania Warszawy zmierzające do przykrócenia dominacji Niemiec, oraz wzmocnienia „integracji unijnej”.

Pomimo, że Unia Europejska jest niczym innym jak nową emanacją Rzeszy Niemieckiej, nikt z wiwatującego tłumu nie zadał pytania, jak można coś osłabiać i jednocześnie wzmacniać.

Pod samym Imperatorem Trumpem chwieje się tron, gdyż nie przypadł on do gustu dworzanom z tzw. „deep state” [iii] i w każdym momencie można oczekiwać jego impeachmentu [iv], tak że wszystkie jego deklaracje to pisanina palcem po wodzie.

Ale nawet gdyby dzierżył on pełnię władzy w Waszyngtonie, to i tak cała historia stosunków polsko-zachodnich dobitnie pokazuje, że Zachód NIGDY nie wywiązywał się ze zobowiązań w stosunku do Polski, jak również do innych „małowartościowych” nacji.

A przecież już Chrystus Pan przestrzegał by nie budować domów na piasku. Nie ma to jednak żadnego znaczenia dla zgrai bufonowatych głupawych agentów odgrywających rolę „elit” w III RP i innych „demokracjach” Zachodu.

Nam pozostaje jedynie nadzieja, że Zachodowi nie uda się rozpętać globalnego konfliktu nuklearnego, bo chaos na nim panujący wskazuje na rychłe zejście śmiertelne tego Imperium Zła.

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/George_Orwell
[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/George_H._W._Bush
[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Deep_state_in_the_United_States
[iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Impeachment

Ignacy Nowopolski
http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl

Komentarzy 18 to “III RP w kolejnym egzotycznym sojuszu”

 1. Lovshak Russkij Agient said

  Tak zwany samozwańczy pastorek Chojecki,wprost mówi bez owijania że popełniliśmy błąd i z Hitlerem powinnismy iść na Rosję….

 2. nikita said

  @1

  ALARM Poważne oszustwo z tłumaczeniem gościa z USA w TV IdźPodPrąd

  Min. 26:07 Gość z USA: Udokumentowaliśmy to wiele razy w naszym magazynie The New American, że ISIS i właściwie prawie wszystkie grupy terroru islamskiego powstały z pomocą rządu USA — i to jest bardzo źle.

  Tłumacz zacina się przed USA, pochyla do Gościa pytając You said Russia? (Powiedział Pan Rosja?). Zasugerowany przedtem dziwną dlań opinią w IPP, że terroryzmowi islamskiemu winna byłaby Rosja, Gość odpowiada: Russia and United States (Rosja i USA). Tłumacz kończy swe tłumaczenie do mikrofonu: stoi Rosja [za WSZYSTKIMI grupami terroru islamskiego].

  Tak to z wypowiedzi Gościa o wyłącznej odpowiedzialności rządu USA za niemal wszystkie grupy terroru islamskiego, tłumacz zrobił winę ROSJI za WSZYSTKIE grupy terroru islamskiego!!!

  Możnaby dociekać, czy tłumacz zrobił to z sekciarskiego antyruskiego fanatyzmu w IPP, czy jak?

  …Czy Chojecki z Kowalskim sprostują?

  https://grypa666.wordpress.com/2017/07/07/wizyta-przelozonych-trampka-w-jewrosojuzie/

 3. RomanK said

  Panie Ignacy..pan poprostu bredzi na temat:-)))))

 4. RomanK said

  NO…. ale kazdy ma wyobraznie …..na jaka go stac:-)))))

 5. NyndrO said

  Z tym całym impeachmentem to istotnie wyobraźnia faceta poniosła, ale tak ogólnie, to chyba całkiem twardo stąpa po ziemi.

 6. Cyborg said

  3 i 4 wystarcza w temacie…. :-)))))) dobrze ze nie pisze o jedzeniu, przynajmniej nikt sie nie struje.

 7. terra said

  re 3,4

  ten żyd nowej-polski polinu, orze jak może. Diable kreci, mąci i wywraca. Obraz zera i rozpaczy. Coś się zaczyna a coś kończy.

 8. Carlos said

  Romek, ty od dawna bredzisz i nie wiem jakim cudem Gajowy cie tu trzyma. Chyba po to ,by byly zadymy z toba.

 9. RomanK said

  http://russia-insider.com/en/politics/israel-opposes-russian-role-us-russian-brokered-cease-fire-southern-syria/ri20321

 10. Yah said

  No cóż, największą wyobraźnia cechują się ludzie, którzy nadal sadzą , że …. jednak dzięki demokracji będzie dobrze. Ja rozumiem, że tak może sądzić dwudziestoparolatek , ale jak się ma 50-60 lat ……

  Przecież wszystkie „wybory” maja dać tylko złudzenie wpływu na rzeczywistość. Jeśli, przez nieuwagę pojawia się jakaś opcja niezgodna z kierunkami „rozwoju demokracj” jest sprawnie eliminowanna – vide przyklad Francji i Holandii.

  Tak Panie Romanie.

 11. MatkaPolka said

  ORGANIZATORZY ŻYCIA MAS zadbali o godne przyjęcie prezydenta – o właściwe tło, o „spontaniczne” wiwatujące tłumy, o przemówienie, i właściwe reakcje prasy po przemówieniu – bo wiadomo, że przemówienie musiało być „wyjątkowo udane”

  Przemówienie Donalda Trumpa w Warszawie – którym tak zachwycają się ludzie i prasa światowa -apeluje dokładnie do tego co Polacy chcą usłyszeć – politycznie poprawna wersja historii Polski – ale mimo tej „politycznej poprawności” – dalej jest ewenementem podkreślającym znaczenie Polski – i przywiązującą Polskę na smycz, do siodła amerykańskiego Kowboja

  USA i NATO to największy ŚWIATOWY agresor – który napada na wszystkie kraje na świecie, żeby je niszczyć i okradać – właśnie na tym polega ta „amerykańska wolność” i „amerykańskie wartości”

  Trump pochwalił „Solidarność” i „demokratyczną rewolucje” w Polsce, a przecież to USA finansował tą rewolucje i „opozycję demokratyczną” ( NED, USAid, Kongres US) – po to żeby za chwilę ZŁUPIĆ Polskę w ramach „transformacji ustrojowej” – zgodnie z planem Balcerowicza – Sachsa. Warunkiem pomocy amerykańskiej w pokonaniu komunizmu było zlikwidowanie przemysłu polskiego.

  Agresor amerykański pochwalił wojnę na Ukrainie, „rewolucję godności” „pomarańczową rewolucję” ( i ideologię Bandery”) – gdzie właśnie obserwujemy tą masakrę spowodowaną przez USA – za którą Ameryka oczywiście oskarża Rosje.

  Amerykański agresor zrobił sam 9/11 po to, aby zaatakować Irak, stworzył w Iraku ISIS – W Camp Bucca jeśli ktoś ma wątpliwości – stworzył terroryzm ,a teraz walczy z terroryzmem – i Polska ma w tym pomagać.

  Płomienne przemówienie „American Bully” odwołuje sie do wszystkich „masońskich wartości” w które mają wierzyć Polacy – mają wierzyć w tą „Pedagogikę Klęski” „Pedagogikę Wstydu”, „Pedagogikę Ofiar”, „Fałszywych Bohaterów”.

  Mają wierzyć w bohaterstwo Piłsudskiego, który wygrał Bitwę Warszawską 1920 – powstrzymanie Bolszewików – tymczasem to mason Piłsudski uratował rewolucję bolszewicka od klęsk ( tajny układ z bolszewikami) i sam wyprawił się na Kijów, żeby oddać Ukrainę dla masona Petlury.

  Polacy mają wierzyć w DWÓCH WROGÓW. Mają wierzyć w Bohaterstwo 1939 – bo masońskie rządy zostawiły Polskę bezbronną i uciekły, a żołnierz pozostał bez dowództwa i ale oczywiście ruski „cios w Plecy” był najważniejszą przyczyna klęski wrześniowej ( Raport Gen. Modelskiego dla gen. Sikorskiego – przyczyny klęski wrześniowej).
  Polacy mają wierzyć w ofiary i bohaterstwo polskiego żołnierza w walce z dwoma wrogami – tylko dlaczego USA tych DWÓCH WROGÓW finansowała (Sutton – Wall Street – Hitler , Rewolucja bolszewicka)

  Polacy mają wierzyć w bohaterstwo i czyn zbrojny powstańców wydanych na beznadziejną walkę przez swoje dowództwo – (a na „Tygrysy” mamy Visy), wbrew decyzja rządu i dowództwa w Londynie, wbrew decyzja Aliantów – narazili na kompletne zniszczenie Warszawy i śmierć 200,000 cywilów – i OCZYWIŚCIE WINA Ruskich, którzy się przyglądali, ale już nie Ukraińskich oddziałów SS, którzy Powstanie wraz z Niemcami pacyfikowali.
  Mówiąc o Powstaniu Warszawskim walce z hitlerowskimi Niemcami – nawet nie powiedział o zbrodniach UPA i o współczesnej ideologii neo banderowskiej Ukrainy nawiązującej wprost do nazistowskiej ideologii UPA – O bestialstwie o zbrodniach UPA na Wołyniu nawet nie wspomniał – a przecież właśnie przypadała to kolejna rocznica.

  Dalej jest retoryka anty Sowiecka , antyrosyjska oficjalne półprawdy – mająca służyć wojnie z Rosją – bo wojna na Ukrainie to nie wina Banderowców, nie wina Junty Kijowskiej i zamachu stanu, nie wina USA nie wina Sorosa i Bidena – to wina Putina i jego „zielonych ludzików” hej na koń szable w dłoń, goń Putina, goń, goń,

  Tyle u Trumpa słów o Bogu u Polaków – tylko dlaczego Trump i USA popierają BEZBOŻNĄ, satanistyczną neo-banderowska Ukrainę ?

  Polska i Polacy mają wierzyć w „amerykańska demokracje” , w „amerykańską wolność” w „amerykańską cywilizacje” w „zachodnie wartości” i być wiernym sojusznikiem NATO – kupować amerykański złom zbrojeniowy i ciekły gaz i absolutnie nie dać „panu gazowemu” pozwolenia na budowę rury w Polsce – bo jeszcze by Polacy zarobili i „uzależnili się” (Polacy maja uzależnić się od amerykańskiego gazu i drugów)– od handlu z Rosja są Niemcy i Amerykanie – Polsce z Rosja nie wolno handlować – a nóż by Polska się wzbogaciła, a co gorsze zaprzyjaźniła z Rosją

  Polacy wg Trumpa mają wierzyć w to ,ze Rosja jest zagrożeniem dla Polski, bo to Rosja destabilizuje Ukrainę i Syrie – tylko kto zaczął majdan , kto zaczął „Rewolucję godności”, kto dokonał zamachu stanu i osadził kijowską Juntę?

  Czyja to koncepcja „Assad musi odejść” – kto stworzył, finansuje uzbraja państwo Islamskie. Niby zwalcza terroryzm – a już USA przygotowuje prowokację z bronią chemiczna w Syrii po to, żeby oskarżyć Syrie i mieć pretekst do zaatakowania Syrii. Polacy mają wierzyć w to, że to Rosja i „Armia Czerwona” zaraz zajmie Polskę – tymczasem Polacy nie zauważyli, że to amerykańskie, a nie rosyjskie wojska są już w Polsce .

  Agresja i Hipokryzja Stanów Zjednoczonych osiąga SZCZYTY

 12. Boydar said

  „Matko Polko”, Ty pokaż swoje dzieci. Legendujesz się i legendujesz, i co, sadzisz że już pora ?

 13. Yah said

  Tak dla przypomnienia bywalcom i prawidłowej oceny pewnych wpisów tudzież nerwowej reakcji na wpisy innych.

  .http://www.usopal.pl/publicystyka/4114-czy-w-polsce-jest-planowany-koszerny-przewrot

 14. Yah said

  Zupełna przypadkowa zbieżność zmian w USA ( Trump) i w Polsce ( PiS) pod hasłami obrony chrześcijaństwa i kultury łacińskiej i „prześladowaniami” ze strony deep state w USA i WSI oraz agentów Złotej Pani w Polsce.

  Koń by się uśmiał. Panowie, więcej finezji we wpisach …..

 15. Boydar said

  Oczywiście, że zupełnie przypadkowa … tak jak zupełnie przypadkowo Putin został prezydentem FR; z łapanki brali.

 16. Maverick said

  Trump chyba nie da się złapać w pułapkę impeachmentu jak Nixon, cała sprawkę zafundowali mu żydzi, i nagłośnili.
  Kennediego po prostu odstrzelili, z Reaganem chcieli zrobić to samo, ale przeżył. Jak na razie deep state pod totalną kontrolą żydowską i z mediami w swoich łapach, bankach i przy pomocy kiczowatej propagandy hollywoodzkiej został przyhamowany ale nie zatrzymany. Pamiętajmy że Bushowie to byli marionetki deep state jak i Obama poprzez nich wykreowane. Trump zachwiał tym, ale chyba na moment. Deep state umacnia się i żydzi próbują szukać haków na niego.
  Dlatego dużo fake newsów puszczają w obieg. Poza szefem FBI nikogo nie usunął.
  Jak z impeachmentem nie wyjdzie padnie rozkaz odstrzału ale tym razem to nie ujdzie i dojdzie do rewolucji. Bo na tyle społeczeństwo jest już przebudzone, W 335 milionowym narodzie news z networków ogląda nie więcej niż 50 do 200 tysięcy ludzi, reszta kpi z newsów.

  Autentycznie Trump jak większość Amerykanów czuje sympatię do Rosji, a Putina widzi jako wspaniałego lidera, który zatrzymał upadek Rosji spowodowany rozkradaniem żydowskiej kabały. Z pewnych powodów nie może o tym mówić aby nie być okrzykniętym agentem Putina. Bardzo powoli dąży do ocieplenia stosunków, gdy deep state pragnie wojny.

 17. revers said

  https://marucha.wordpress.com/2016/09/25/wolne-tematy-83-2016/#comment-617138

 18. Maverick said

  Putin reprezentuje kapitalizm, a nie lewactwo. Lewacki zachód promuje korpo-kapitalizm czyli nowy faszyzm. Reprezentuje prorodzinne stanowisko, gdy west poprzez GMO prowadzi do deformacji DNA człowieka z mężczyzn czyni wussies, w wojsku USA uczą facetów chodzić na szpilkach. Celem depopulacja i zniewieścienie mężczyzn.

  Zachód walczy z wiarą gdy Putin jest broni, gdy na zachodzie zamieniają kościoły na meczety i sale koncertowe, Putin odbudował większość cerkwi do przed rewolucyjnej świetności.

  Podjął tyle inicjatyw biznesowych, Rosja ponownie będzie produkowała samoloty pasażerskie, Super statki, najnowocześniejsze silniki rakietowe. Posiada super broń elektroniczną neutralizującą elektronikę wroga, tym samym czyniące ją bez użytecznymi. Łodzie podwodne same się wynurzą a samoloty same spadną z nieba.

Sorry, the comment form is closed at this time.