Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Jak wyjaśniać, to wyjaśniać!

Posted by Marucha w dniu 2017-07-10 (Poniedziałek)

To, że Salon, te wszystkie autorytety moralne, co to rozpoznają się po specyficznym zapachu („rozróżniamy trzy zapachy; z…” – no, mniejsza z tym) z powodu ujawnienia bohaterskiej przeszłości „legendarnych” postaci, od 1992 roku niezmiennie nienawidzi Antoniego Macierewicza, to jasne.

To, że nienawidzą go stare kiejkuty za rozwiązanie Wojskowych Służb Informacyjnych, tego najbardziej niebezpiecznego związku przestępczego o charakterze zbrojnym – co utrudniło im nieco czerpanie korzyści z okupacji naszego nieszczęśliwego kraju – to też jasne.

To, że nienawidzi go soldateska za kurację przeczyszczającą w naszej niezwyciężonej armii, z której „odeszło” ponad 30 generałów – akurat tylu, że wystarczy na Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, gdyby Nasza Złota Pani zdecydowała się na powtórzenie eksperymentu z „suwerenną decyzją” – to też jasne.

Wreszcie nienawidzą go promotorzy „społeczeństwa otwartego”, co to za pieniądze starego żydowskiego grandziarza walczą z „nacjonalizmami” mniej wartościowych narodów, żeby najbardziej wartościowy naród żydowski mógł je spokojnie eksploatować – a tymczasem Antoni Macierewicz próbuje krzewić w wojsku i wśród młodzieży postawy patriotyczne.

Nic więc dziwnego, że wobec takiej zogniskowanej nienawiści pan Tomasz Piątek, którego redakcyjny Judenrat „Gazety Wyborczej”, po rozmaitych odwykach narkotykowych zatrudnił na łaskawym chlebie, wyprodukował rewelacje o Antonim Macierewiczu, a właściwie częściowo wyprodukował, a częściowo odgrzał.

Podobnie postąpiła spółka autorska Sergiusz Kowalski i Magdalena Tulli, co to za pieniądze Ambasady Królestwa Niderlandów w Warszawie wydali książkę „Zamiast procesu” o tutejszych, warszawskich antysemitnikach, do których obok prymasa Józefa Glempa zaliczyli nie tylko niżej podpisanego, ale nawet korespondenta „Najwyższego Czasu” z Tel Awiwu Katawa Zara, któremu – chociaż jest Żydem i nawet weteranem wojny sześciodniowej – też przypisali antysemityzm.

Jak oskarżać, to oskarżać – i pewnie dlatego pan Bogdan Białek, który w Stowarzyszeniu im. Jana Karskiego został rzucony na kielecki odcinek frontu walki z antysemityzmem, w 2006 roku doniósł do prokuratury również na mnie, jakobym „zaprzeczał holokaustowi”, co jak wiadomo, stanowi zbrodnię niesłychaną.

Ponieważ do Ameryki, po której podróżuję, książka z rewelacjami pana Piątka jeszcze chyba nie dotarła, jestem skazany na domysły. A skoro już jestem skazany, to co będę sobie żałował; domyślam się ile wlezie tym bardziej, że rewelacjami zapodanymi przez pana Piątka bardzo się przejął pan Tomasz Cimoszewicz, syn Włodzimierza Cimoszewicza, a wnuczek funkcjonariusza Informacji Wojskowej, Mariana Cimoszewicza.

Warto dodać, że Włodzimierz Cimoszewicz, ojciec pana Tomasza, nosił zaszczytny pseudonim operacyjny „CAREX”, co nawiasem mówiąc, ujawnił w czerwcu 1992 roku znienawidzony Antoni Macierewicz.

Czy pan Tomasz też ma jakiś pseudonim – tego oczywiście nie wiem, bo on mi się nie zwierza, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby związki ze starymi kiejkutami były kontynuowane również w trzecim pokoleniu porządnej, ubeckiej familii Cimoszewiczów. Oczywiście na każdym etapie związek ten manifestuje się inaczej; na etapie surowości strzela się z nagana wrogom ludu w głowę, albo przynajmniej zrywa się im paznokcie, żeby powiedzieli, gdzie schowali złoto, za które potem można będzie założyć starą rodzinę, a z kolei na innym etapie jest się stypendystą fundacji Fulbrighta, żeby na wypadek transformacji ustrojowej nauczyć się dla starych kiejkutów funkcjonowania tego całego kapitalizmu.

Pan Włodzimierz wysłany został na taki właśnie staż, podobnie jak pani Danuta Huebner, co to rzuciła ze wzgardą legitymację PZPR, za co Partia wysłała ja do Ameryki, żeby dzięki stypendium Fundacji Fulbrighta też podciągnęła się w kapitalizmie, dzięki czemu stare kiejkuty mogły przejąć spore fragmenty państwowego majątku, a nawet pozakładać różne biznesy za granicą, między innymi – w Ameryce, na wypadek, gdyby w Polsce coś poszło nie tak.

Pan Tomasz Cimoszewicz – jak czytamy – nawet nie zdążył dokończyć studiów na wydziale dziennikarstwa UW, bo wyjechał do USA żeby zostać tam biznesmenem, no a teraz powrócił, został posłem Platformy Obywatelskiej, więc nic dziwnego, że rewelacje ogłoszone przez pana redaktora Piątka o znienawidzonym Antonim Macierewiczu tak nim wstrząsnęły, że aż „będzie wnioskował” o wyjaśnienie powiązań Antoniego Macierewicza z mafią rosyjską.

To oczywiście bardzo ciekawy pomysł, ale jeszcze ciekawsze byłoby wyjaśnienie powiązań z „mafią rosyjską” porządnej ubeckiej familii Cimoszewiczów. Jak wyjaśniać – to wyjaśniać – również i to, kto obecnie zawiaduje skarbami labiryntu w Szwajcarii, dokąd PZPR, to znaczy – tak naprawdę stare kiejkuty – wysyłała waluty kradzione z PEWEX-u.

Z niedyskrecji opublikowanych w 1996 roku w tygodniku „Wprost” wynikało, że tylko w latach 1988-1989 PZPR wykorzystała do tych transferów 800 zezwoleń dewizowych, to znaczy, że musiała realizować więcej niż jedno każdego dnia. Przykładowo wymieniony jednodniowy transfer obejmował 22 mln franków szwajcarskich i 750 tys. dolarów. I tak dzień w dzień przez co najmniej 18 lat!

Nic dziwnego, że przyjaciel pana Włodzimierza Cimoszewicza, też zresztą noszący w swoim czasie zaszczytny pseudonim operacyjny, to znaczy prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Aleksander Kwaśniewski, na widok zdrady takich świętych tajemnic zagroził „lustracją totalną” i dopiero Jacek Kuroń z panem prof. Karolem Modzelewskim w specjalnym liście go ubłagali, żeby tego nie robił.

Gdyby tak ktoś wyjaśnił, ile zgromadzono w tym szwajcarskim Sezamie, kto nad tymi skarbami czuwa i jaki robi z nich użytek, to byłoby to co najmniej tak samo ciekawe, a może nawet ciekawsze, niż wyjaśnianie rewelacji przedstawionych przez pana red. Piątka, który być może jeszcze nie ocknął się do końca z nirwany, w której spisywał swoje wizje.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Jeśli o mnie chodzi, to mam do p. Macierewicza zastrzeżenia zupełnie innego charakteru. A mianowicie:
1. Że jest niewyobrażalnym w swej głupocie generatorem śmieci (bo przecież nie hipotez!) okołosmoleńskich.
2. Że szerzy prymitywną nienawiść do Rosji.
3. Że prze do wojny z Rosją, najwyraźniej licząc na tzw. sojuszników i nie pamiętając niemiłych dla Gruzji wypadków, kiedy to zachciało jej się zaatakować Rosję.
4. Że w sposób notoryczny uchyla się od przysługującej mu opieki psychiatrycznej.
Admin

Komentarze 42 to “Jak wyjaśniać, to wyjaśniać!”

 1. RomanK said

  Hehehehehehehe….
  Niech sie pan Gajowy powstrzyma z poparciem, czy potepieniem…
  Pamieta pan??

  Tancowaly dwa Michaly
  jedn duzy drugi maly…
  teraz prosze -miedzy nami
  plas Mehesow z Mamzerami…
  uczyc sie tylko od pana Stanislawa, ktoren jest najlepszym przykladem, ze podroze ksztalca..i nie wazne , gdzie jedziesz, po co jedziesz….. ale najwazniejsze kogo mozesz w drodze spotkac i co sie od niego dowiedziec:-)))) no i najwazniejsze … za czyje jedziesz:-))))
  Zwlaszcza ze nadchodza czasy w ktorych mozna bedzie smialo powtarzac za Grzesiukiem,,,,
  Nie jest wazne czyje co je-
  wazne, ze je, nie za swoje:-)))
  oraz
  Nigdy w historii ludzkosci- tak liczni nie zawdzieczali utraty tak wiele, tak nickczemnym:-))))

 2. Marek said

  5. Że żle mu patrzy z korowskiego ryja. Że raz kornik, na zawsze kornik.

 3. Cadyk z Radomska said

  Odnośnie p4 (dopisek Admina). Pisałem u nas w Gajówce kilka razy, Antek jest pod stałą opieką psychiatryczna, jako pacjent PIPiN (Warszawa Al. Sobieskiego) został zarejestrowany już w latach ’70, bo miał epizody. Jest to tajemnica poliszynela, stażyści i pielęgniarki w rzeczonym instytucie wiedzą o tym. Obecnie przynajmniej raz w roku ma ustawiane leki (mówiąc w żargonie branżowym)

 4. nikita said

  hmm czy neoliberał Michalkiewicz ma tu jakieś fory że ciągle jego brednie są tu wstawiane?

  A może ja się mylę a to jego promocja tylko nabijamy się z barana i kłamcy (wielokrotnie udowodnione)?

  Może zaczniemy się też z Balcerowicza czy Petru się nabijać uny takie same neoliberały jak un.

  Panu się wydaje, że jest mądry.
  Pan się myli.
  Admin

 5. miksa said

  @4 Może zaczniemy się też z Balcerowicza czy Petru się nabijać uny takie same neoliberały jak un.

  Jest zasadnicza różnica Michalkiewicz pierdolił wszem i wobec że un niezależny i nikogo nie popiera a potem się okazało że nawoływał do głosowania na pejsów z pis…

 6. Yagiel said

  ho ho! wygląda to na harce rycerzy przedchorągiewnych – znaczy przed bitwą…
  Ze nie żyjemy w Średniowieczu? Fakt: wtedy walczono – przynajmniej niektórzy – o idee, a teraz to tylko forsa i forsa WSIm w głowach. Lecz może zawsze szło tylko o Forsę? Zresztą zależy komu…
  Pan Michalkiewicz jest jak Zawisza Czarny! Ale może Czerwony? Bardzo wybitny rycerz, przyjaciel zaufany Hedwig, znanej u nas jako Jagwiga, Król Polski. Zawsze jednak – Zawisza!

 7. NyndrO said

  Michalkiewicz ma tu nie tyle fory, co bierze te ruble ociekające kyrywią z tej samej kacapskiej łapy. Z tym,że Michalkiewicz lepiej się legenduje i jest po prostu ostrożniejszy, niż Pan Kierownik. Stąd te wszystkie „ruskie szachisty”, „zimni czekiści” itd.

 8. miksa said

  a mój wpis gdzie się zapytuję ?

  Hm ja już widzę pewien schemat działań na tym blogu, romanki bedzęce k ,alesy s i inna trollnia jest tu na stałe zainstalowana i udajemy że piszemy.
  Pod ochroną i w promocji neoliberał rodem z usraela.

  ——
  Wsadź se Pan w rzyć ten „schemat działań”. A potem przeczytaj Pan:
  https://marucha.wordpress.com/cenzura/
  boś Pan tego nie zrobił.
  Admin

 9. NyndrO said

  Krótko mówiąc : „Kafelki w promocji” . 😉

 10. wincenty said

  […]Mnie sie z cala pewnoscia objawil pan Michalkiewicz w calej krasie jak jezdzil po swiecie przed wyborami i namawial, zeby Polonia glosowala na PiS.
  Bylo to ponizej eksponowanego intelektu pana Michalkiewicza i jego „bezstronnosci” politycznej i nonszalancji stylistycznej.[…]

  http://orbo.neon24.pl/post/139096,stanislaw-michalkiewicz-zatrute-pioro-do-oglupiania-polakow

 11. Cyborg said

  Panie Wincenty, wybór byl trudny, albo pewny kij i palka albo zmiana potencjalne rozwolnienie.
  Chyba nikt nie powie, ze PO bylo lepsza partia dla Polaksi nic PiS?
  Mniejsze zlo…. mniejsze zlo.

 12. sayeret said

  Większego szkodnika niż Maciora to ze świecą szukać, ma skuteczność przynajmniej kilku wysoko postawionych ruskich agentów…

 13. Cyborg said

  Ta niechec do Michalkiewicza jest jakas dziwaczna. Facet ostro Koczowników atakuje, Polski interesu zawyczaj broni, a tyle mu osób wyrzuca co moze… dziwne to, dziwne.

  Jeden pisze, ze antyrosyjski a drugi, ze od Rosji bierze ruble.

  Panie Romanie, pieniedzy na pisanie tez potrzeba. Albo tez, aby pisac trzeba miec za co zyc.
  Pan wie, trzeba miec aby istniec.
  Jedni szyja ubrania, inni nimi handluja a SM sobie jezdzi, pisze i daje sie laskawie zapraszac.
  Na kamieniarstwo juz za stary.
  😉
  A co leming go poslucha to mniej lemingiem sie staje.

 14. wincenty said

  # Panie Wincenty, wybór byl trudny, albo pewny kij i palka albo zmiana potencjalne rozwolnienie.

  To wcale nie tak, bo wybór był prosty jak drut, nie głosować na żadną bandę pejsów i to deklarował oszust Michalkiewicz i co zrobił popierał żydków z pis i to nie że tylko za granią ale i w kraju w kościołach itd.
  To jest bardzo obślizgły typ jak dla mnie.

 15. NyndrO said

  Panie Cyborg, stań się Pan Człowiekiem, bo widać ogarnięcia pojęcia ironii nie umieją Panu zaprogramować.

 16. wincenty said

  Pamiętam jak dziś jak Pan Michalkiewicz pisał że była u niego delegacja z Rosji i oczywiście neoliberałów (sami żydzi)

  Później przeczytałem że gangster neoliberał Chodorkowski czy inny Niemcow parch, pisał że nie można obrażać Rosji bezpośrednio bo ta taktyka spali na panewce.

  Więc i mamy brednie Michalkiewicza o zimnych szachistach Putinach i takie tam pejsate brednie o niczym byleby bazgrolić o niczym w ciągle w tym samym stylu do zwymiotowania.

  On zawsze za a nawet przeciw, jak bolek, jemu tak jak by chip z programem w dynie wczepili bo pisze ciągle to samo jak robot, jego wynurzenia i styl widać po kilku zdaniach że to on.

 17. revers said

  a jest czym sie pochwalc? by nie byc rozpracowanym …

 18. Marucha said

  Re 16:
  Panie Wincenty, atakowanie Michalkiewicza wydaje się być Pańskim ulubionym zajęciem.

  Red. Stanisław Michalkiewicz ma poglądy, jakie ma – i się z nimi nie ukrywa. I nawet jeśli z niektórymi się nie zgadzam, to uznaję, iż zrobił więcej dla objaśniania Polakom świata i roli Żydów, niż my tu wszyscy razem wzięci.
  A co Pan takiego dobrego zrobił?

  Życzyłbym sobie, aby każdy Polak wiedział choć połowę tego, co Michalkiewicz. Ale to marzenie ściętej głowy. Polak woli na oślep miotać „agentami”, „pejsatymi”, „żydami”, „oszustami”…

 19. Bogaty Miś said

  re 18:
  jak należy w takim razie interpretować intencje red. M. w opublikowaniu powyższego felietonu, w którym broni niejako Macierewicza?
  tym bardziej, że sam Gospodarz zaraz komentuje:
  „Jeśli o mnie chodzi, to mam do p. Macierewicza zastrzeżenia zupełnie innego charakteru. A mianowicie:
  1. Że jest niewyobrażalnym w swej głupocie generatorem śmieci (bo przecież nie hipotez!) okołosmoleńskich.
  2. Że szerzy prymitywną nienawiść do Rosji.
  3. Że prze do wojny z Rosją, najwyraźniej licząc na tzw. sojuszników i nie pamiętając niemiłych dla Gruzji wypadków, kiedy to zachciało jej się zaatakować Rosję.
  4. Że w sposób notoryczny uchyla się od przysługującej mu opieki psychiatrycznej.
  Admin”
  o co chodzi Michalkiewiczowi, który broni najbardziej antyrosyjskiego korowca w PiSie ?!

  ——
  Nie wiem.
  Admin

 20. Yah said

  Ad 19

  Post 1 z tego poniżej Bogaty Misiu :

  .https://marucha.wordpress.com/2017/07/09/wrogowie-polski-sie-pienia/#more-65525

 21. Bogaty Miś said

  ad20
  ma Pan rację, Panie Yah. Ja też ostatnio komentowałem w Gajówce, że USrael zapłaci każdą cenę za kontrolowanie miejsca między Rosją a Niemcami, aby nie dopuścic do osi Paryż Berlin Moskwa Pekin, albo lepiej powiedziawszy, mieć nad nią kontrolę.
  Red M. płynie z głównym nurtem. W jego ukochanym liberalizmie i tak zawsze starsi i mądrzejsi wygrają z frajerami wolnego rynku, bo po prostu maja dowolną kasę, organizacje światową i technologię.

 22. Pinxit said

  Mysle, ze i Michalkiewicza nalezy czasem poczytac, nawet niekoniecznie z milosci. Reprezentuje pewne poglady bardzo obiegowe. Dla moich znajomych jest na ten przyklad wyrocznia, bo go kojarza z ulubionym ksiedzem Rydzykiem.
  A poniewaz jest znanym publicysta, to chocby gwoli argumentow „za – a nawet przeciw” warto wiedziec, kto w trawie piszczy”. Ja znajduje czasami informacje o ktorej nie wiedzialem wczesniej.
  Czytam polskie gazety i w glowe zachodze, ilu milosnikow ma pan Macierewicz, tylko i wylacznie dlatego, ze nie lubi Rosjan. Tez widac szalenie wazny argument.

  Natomiast niegdy nie pojme dlaczego MON chce wydac pieniadze podatnika na samoloty, ktore nie lataja, nie strzelaja i maja system radarowy do dupy. I wszystkie poprawki programu nie zdaja egzaminu. Wroble na dachu cwierkaja co to za cudo ten F-35.
  F-16 jest ok ale my kupujemy uzywane, wiec nie wiemy w jakim sa stanie. Porzadnego sprzetu nam USA nie sprzeda bo musi sie pozbyc szmelcu. Wiele panstw kupuje od Rosji ale nam przeciez nie wypada.
  U Michalkiewicza zas nie podoba mi sie, ze ciagle niby w zartach przypomina, ze Putin to kagiebista. Nie wiem, komu to przypomnienie jest potrzebne. Widac pan Michalkiewicz nie ogladal wywiadu Olivera Stone’a z Putinem, w ktorym Putin potwierdzil, to co Stone wiedzial wczesniej:
  „W 1991 roku zrezygnowalem z KGB jak zobaczylem co Gorbaczew wyprawia z Rosja”.

 23. Yah said

  Ad 21

  Niestety tak wszytko jest robione dla „dobra” ogółu, tylko jak sie okazuje prawdziwe benefity trafiają, to zupełnie kogoś innego.

  I tak to się kręci.

  Cała ta „demokracja” jest ściśle powiązana z wiara w postęp, w lepsze juto wystarczy ….. zagłosować i wybrać kogoś innego, kto oczywiści będzie dalej kontynuował realizacje planu itd. ……..

  O ile bardzo łatwo przewidzieć działania USA i UE – przydzielono im rolę awanturników, chyba przeznaczonych na stracenie, o tyle ciekawe będą działania i role Chin oraz Rosji w przyszłym światowym ładzie.

 24. Boydar said

  Jeżeli Mój Ulubiony Stanisław „… broni niejako Macierewicza …”, to znaczy że albo przyszedł do rozumu, albo sytuacja przefiknęła się przez punkt przegięcia charakterystyki, albo otrzymał iskrówkę 🙂

 25. Yah said

  Ad 22

  Panie Pinxit, bo Pan M. realizuje pewien plan, a przy okazji pisze trochę prawdy – właśnie w takiej kolejności, a nie pisze prawdę i realizuje plan ……

 26. ali said

  i wyszło szydło z wora.

  Niedługo Michalkiewicz z pejsem Macierewiczem pod rękę będą na miesiączki smoleńskie chadzać.
  To było wiadome od dawna tak przewidywalne jak jego bełkot o niczym (typowo pejsaty) a by coś tam udowodnić, ludzie pisali wieki temu czym on się zajmuje naprawdę i to się w 100% sprawdziło.

  ——
  Staraj się, Alibabo, staraj…
  Nieźle, jak na garbatego.
  Admin

 27. Boydar said

  Nie płacz Ali; my wiemy, że dla was to tragedia, dramatyczne doświadczenie i w ogóle metafizyka. Wyrazy współczucia.

 28. Zapto said

  #14, 19 “To wcale nie tak, bo wybór był prosty jak drut, nie głosować na żadną bandę pejsów i to deklarował oszust Michalkiewicz i co zrobił popierał żydków z pis…..”

  Jeden pejs drugiego poprze.

  Z paplaniny “za i przeciw” mozna swietnie zyc. Patrz: Michalkiewicz, Cejrowski i cala zgraja celebrysiow bo niepowazny kraj zaludniaja niepowazni czytacze, czytajacy niepowaznych publicystow.

  # 24 Chyba mu RAZWIEDUPR i RAZWIEDKA zaiskrzyly.

  Kolejny, co pluje na oślep, choć nie wie o co chodzi.
  Admin

 29. RomanK said

  Pan Stanislaw MIchalkiewicz….to FIRMA i Polak przez duze P i Patriota. TO – ze ma swje poglady i oglady to tylko potwierdzenie tego, ze jest soba i jak mowi to wie co mowi. Utrzymuje sie sam robiac co robi, a robi to doskonale!!!!! i bez wieszania sie panskich czy panstwowych klamek…i jako taki jest w zasadzie jedynym pozytywnym wyjatkiem w calej plejadzie pseudo autorytetow typu Cowboja PRL, czy Katynskiego Zoombie….na rynku i odcinku propagandy wszelakiej.
  Z panem Michalkiewiczem mozna sie nie zgadzac ,mozna sie klocic i dyskutowac…ale robi sie to z przyjemnoscia i pelna swiadomoscia, ze rozni sie z nim moze w detalach- ale nei w celach!
  To sa plecy..o ktore mimo wielu roznic -mozna sie z pelnym zaufaniem oprzec….
  Nie wspomne talentow i zdolnosci i literackich i intelektualanych, zdolnosc jasnoci widzenia sprawa, ktore jako wyksztalcony i doskonaly prawnik- potrafi z wirtuozeria wykorzystac i czyni to po mistrzowsku.
  Tacy wlasnie Polacy przywracja kazmu czlowiekowiare w drugego …. Polaka!

  ——
  I dlatego S.M. budzi taką nienawiść robactwa… bo jest niezależny i zyje tak, jak głosi.
  Admin

 30. Yah said

  Nic nie dzieje się przypadkiem, a już na pewno nie dzieje się przypadkiem nic dla „dobra’ Polski i Polaków. A kto wszystko planuje ?

 31. Boydar said

  A komu po tysiącach lat z tego planowania gów*no wyszło ? I dlaczego żydom ?

 32. Yah said

  E tam Panie Boydar, na razie tu na tym świecie to im wszystko wychodzi. Mało znanego plemienia na Bliskim Wschodzie przekształcili się w plutokracje trzęsącą całym światem i pociągająca za sznurki WSZYSTKICH politycznych marionetek.
  Oczywiście są prześladowani, ale tylko ci, którzy mieli być prześladowani. Reszta, lepiej poinformowana, w porę prześladowań unika.

  Ostatecznie g..no wyjdzie, ale na razie ….. to nam g…wo wychodzi. Inna sprawa, że większość bierze je za czekoladę i się zachwyca.

 33. ali said

  Nie płacz Ali;
  ——————

  Ja nie płaczę sami przyznaliście że to jest trollnia zwyczajna pejsata śmieje się z was

  Sami pracownicy gajówki Boydar ,Admin czyli Marucha , RomanK nagle pokochało żyda Macierewicza razem z Michalkiewiczem.

  🙂 🙂 🙂 prości,przewidywalni jesteście do bólu i jeszcze te pejsate „Łapaj złodzieja” do mnie i kto by nie zauważył 🙂

  ——-
  Ty pizdo głupia… pokaż mi jedną bodaj wypowiedź, z której by wynikało że „pokochałem” Macierewicza.
  Niedorozwoju jebany w mordę przez kompanię syfilityków… Głupszy, niż moje zasrane kalesony…
  Admin

 34. Boydar said

  Żyd czy nieżyd, trafi z dokładnością do jednego biurka.

 35. NyndrO said

  Panie Boydar.Kochany. Tak, czy owak Pan Stachu Michalkiewicz Pana ubogaca kulturowo. Pana proza po każdym felitonie Pańskiego ulubionego Stanisława jest pikantniejsza w swej delikatności!

 36. Boydar said

  Nie ubogaca, utwierdza jedynie w przeświadczeniu, że mam rację. Z każdym felietonem bardziej. Jestem przekonany, że ma źródła informacji solidniejsze niż ja,

 37. NyndrO said

  Tak w sumie to nie, Z tym solidniejszym źródłem.

 38. Boydar said

  Ja za wyjątkiem Gajówki z nikim na polityczne tematy nie rozmawiam. Smutne ale prawdziwe. Natomiast Pan Stachu chyba ma jakichś dobrze zorientowanych kolegów, nie może nie mieć … chyba że już nie ma starych a nowi jeszcze nie dojrzeli.

 39. NyndrO said

  A na tematy niepolityczne? Pan Stachu wbrew pozorom w olbrzymiej większości pisze na temat człowieczeństwa, a nie „polityki”.A że ludzie stworzyli politykę. A jak ma opisać pewne wektory i fiksacje? Opisując wizytę w ZOO? Mógłby, ale w takim jednym namiocie może zmieścić się nieporównanie mniej ludzi, niż w telewizorze.

 40. jasieniek said

  Jak wyjaśniać, to wyjaśniać!

  Otóż to Panie Michalkiewicz „wyjaśniać już nic nie potrzeba” „wszytko jak na dłoni” jak i to czego się po Panu spodziewali i pisali wcześniej.

  Durnowate opowieści dziwnej treści (jaki to un munry niby oczytany)wplatanie durnowatych tendencyjnych żarcików z których tylko sam łałtor się śmieje to cały Michalkiewicz troll, a w konkluzji na ten cały bełkot jakiś z palca wyssany wniosek czyli aj waj

  ——
  Sam jesteś prymitywnym trollem-gównojadem. WON stąd.
  Admin

 41. Boydar said

  Będzie Pan Nyndr0 miał wolną chwilę to przytoczy mi kilka fragmentów o człowieczeństwie autorstwa Pana Stacha.

 42. Yagiel said

  ad Yah/32. “Oczywiście są prześladowani, ale tylko ci, którzy mieli być prześladowani. Reszta, lepiej poinformowana, w porę prześladowań unika.” – mało powiedziane. Ci lepiej poinformowani po prostu kreują – od stuleci, tysiącleci – kryzysy, prześladowania, wojny… O tym pisze wprost p.Michalkiewicz, zatem trudno tego nie zauważać i nie brać pod uwagę, będąc czytelnikiem SM albo dyskutantem na Gajówce.
  Znowu przypomnę Holendra, zareklamowanego tu nie raz, co to wstąpił za 10% zysków do globalnej elity finansistów, a potem dzieci nie chciał mordować – sumienie… I książkę znaną na pewno SM oraz wielu tu, na Gajówce: Pierre de Villemarest “Źródła finansowania komunizmu i nazizmu”, Oficyna Wydawnicza “Fulmen Poland” (w internecie też strony poprzednie i następne) – polityka na tym poziomie to bardzo swoiste człowieczeństwo, ale jednak. Wystarczy felietonów SM, aby zniechecić i do tego człowieczeństwa, i do demokracji sterowanej. A innej nie ma.
  A ulubieniec SM gen.Dukaczewski wypowiedział się w samochodzie na dzień dobry 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.