Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Irańczyk zdewastował warszawski kościół. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Posted by Marucha w dniu 2017-07-12 (środa)

Warszawscy policjanci zatrzymali obywatela Iranu podejrzanego o zdewastowanie jednego z kościołów na Mokotowie. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa zastosował wobec niego 3- miesięczny areszt.

37-letni Irańczyk zatrzymał się przed świątynią, w której posługują ojcowie jezuici i bez powodu kopał jej okno powodując straty szacowane na ponad 2000 zł. Policjanci zjawiając się na miejscu zdarzenia kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia zdołali ustalić wstępny rysopis sprawcy: wysoki mężczyzna w średnim wieku posiadający śniady kolor skóry.

Kilka ulic dalej mokotowscy policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny odpowiadającemu rysopisowi i rozpoznanego przez świadków zdarzenia, na skutek czego zastosowano wobec niego tymczasowe aresztowanie.

Zatrzymany nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających jego tożsamość, jednak z pomocą tłumacza funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że posiada on obywatelstwo irańskie. [To na pewno nieletni uchodźca lat 12 – admin]

Powołując się na uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany może utrudniać prowadzone postępowanie oraz dopuścić się kolejnych przestępstw, sąd przychylił się do wniosku złożonego przez policję i prokuratora, i zastosował wobec obywatela Iranu 3- miesięczny areszt.

Za popełniony czyn sprawcy grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: mokotow.policja.waw.pl
http://www.pch24.pl

Muszę przyznać, że dość podejrzliwie odnoszę się do narodowości „Irańczyka”. Irańczycy to ludzie o wysokiej kulturze, na ogół nie posuwający się do takich czynów.
Admin

Komentarzy 12 to “Irańczyk zdewastował warszawski kościół. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.”

 1. słowianin said

  5 lat to za mało u muzłómanów była by kara smierci ząb za zab

 2. AlexSailor said

  ad 1

  Zastosować prawo szariatu.
  Tam za bluźnierstwo lub profanację jest kara śmierci.

 3. Rok said

  Wyglada na gudlajska manipulacje. Zgadzam sie z Adminem.

 4. Antares said

  #Admin
  Przyznam szczerze, że czytając tytuł artykułu że to Irańczyk, to od razu naszły mnie podobne wątpliwości. Wprawdzie Irańczycy to muzułmanie to jednak jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ta narodowość dopuściła się w Europie albo gdziekolwiek jakichkolwiek ekscesów. I jeszcze jedno, ta niesamowita szybkość z jaką policja złapała sprawcę. Czasami zajmuje im to tygodnie albo w ogóle nie złapią (no chyba że „przestępstwa” dopuścił się katolik – np. udział w proteście antyaborcyjnym), a tu proszę parę minut i sprawca wskazany. Czyżby te kurwy z nad Morza Martwego szykowały się na Iran przeprowadzając najpierw akcję propagandową?

 5. Archer said

  Też znałem Irańczyków i raczej takich czynów się nie dopuszczają. Irańczycy górują pod względem kultury osobistej nad arabami i turasami. To jest trochę tak jak Czeczeni coś zbroją w Polsce. Dokonają jakiegoś rozboju. Polskojęzyczne media wtedy piszą, że był to osobnik „narodowości rosyjskiej”.
  Niedawno było w polskojęzycznych mediach i portalach internetowych, że hakerzy z Korei Północnej włamują się do polskich banków. Jak wiadomo, USrael ma do czynienia z Iranem i Koreą Północną. Może chcieć nawet obalić tamtejsze władze w imię „demokracji”, to zależy im zawczasu na urobieniu międzynarodowej opinii publicznej, że te państwa Iran i Korea zagrażają pokojowi na świecie.

 6. Polo said

  To jakaś prowokacja. Od kiedy kościoły maja okna na wysokości stóp lub kolan. A jak by koleś naprawdę coś miał przeciwko to by wjechał ciężarówką do środka lub zadźgał nożem jakiegoś jezuitę.

 7. NICK said

  Hucpa?
  Irańczyk. Syryjczyk. Pers. Libijczyk.
  Szambo!

 8. lopek said

  Zaczyna się przyprawianie gęby Iranowi – wiadomo w jakim celu.

 9. ibrahim ibn jakub said

  jebać żydów

  ——
  Co takie wpisy dają? Co wnoszą?
  Admin

 10. Re 2:
  U nas dawno było tak samo lub podobnie.

 11. Bogaty Miś said

  Znałem paru Irańczyków; wysoka kultura.

 12. Komitet Obrony Gojów said

  „Obywatelstwo irańskie” o niczym nie mówi. W Iranie Persowie stanowią tylko 51% ludności, reszta to różne mniejszości, wśród których nie brakuje wrogów irańskiego państwa i agentów wiadomych sił.

Sorry, the comment form is closed at this time.